LOKSTAT
census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  lijst van subsectoren voor de sector HOUT- EN MEUBELNIJVERHEID >  Lijst van groepen voor de subsector Wagenmakerijen en koetswerk >  Uitslagen voor de groep Wagenmakerijen en koetswerk

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Subsector Wagenmakerijen en koetswerk: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
AaigemOVLAAL2202020002020,70
AalbekeWVLKOR2202020002020,68
AalstLIMHAS11010110120216,67
Aalst (Alost)OVLAAL990909606150150,20
AalterOVLGEN6606060006061,27
AarschotBRALEU3303031014040,46
AarseleWVLTIE3303033036061,62
AartrijkeWVLBRG4404042026061,27
AartselaarANTANT2202023035052,96
AbolensLIEWAR2202021013038,82
AchêneNAMDIN1101010001014,35
AcozHAICHA2202022024040,80
AdegemOVLEEK3303034047072,99
AdinkerkeWVLVEU1101010001010,70
AgimontNAMPHI1101011012026,90
Aische-en-RefailNAMNAM1101011012022,17
AiseauHAICHA1101010001010,04
AisemontNAMNAM1100001011011,69
AlkenLIMTON770707404110116,18
AlleNAMDIN1101010001010,66
AlleurLIELIE1101011012021,08
AlsembergBRABRS1101013034041,92
AlveringemWVLVEU3303030003031,42
AmayLIEHUY1101010001010,29
AmberloupLUXBAS1101010001011,67
AmblyNAMDIN2202020002027,69
AmbresinLIEWAR2101013034041,02
AmonimesLUXMAR1101010001014,76
AmougiesOVLOUD2202020002021,01
AmpsinLIEHUY1101011012020,44
AndenneNAMNAM1111011011909200201,10
AnderlechtBRABRS191902302351051740740,60
AnderluesHAITHU5505053038080,41
AndrimontLIEVER1101012023030,14
AngleurLIELIE1101010001010,04
AngreHAIMON3303031014041,74
AngreauHAIMON1101010001011,92
AnhéeNAMDIN3303032025056,41
AnlierLUXNEU4404042026069,84
AnloyLUXNEU1101010001014,55
AnsLIELIE2202024046060,25
AnseremmeNAMDIN2202020002020,90
AnseroeulHAITOU2202020002022,35
AnthéeNAMPHI1101011012023,57
AntheitLIEHUY1101011012020,22
AnthisnesLIELIE3303030003030,79
AntoingHAITOU330404606100100,96
Antwerpen (Anvers)ANTANT45451047148181018122812290,57
AnvaingHAIATH1100111011120,74
AnzegemWVLKOR3303030003031,13
AppelsOVLDEN1101010001011,64
Appelterre-EichemOVLAAL1101011012020,49
ArbrefontaineLUXBAS1101010001013,13
Arc-AinièresHAIATH44040440480810,13
Archennes (Eerken)BRANIV1101010001012,22
ArdooieWVLROE770606606120121,05
ArendonkANTTUR2202025057071,03
Arlon (Aarlen)LUXARL3303034047070,60
ArquennesHAICHA1101011012020,58
ArvilleLUXNEU1101012023032,70
AspelareOVLAAL1101010001010,64
AsperOVLGEN4303030003032,07
AsseBRABRS8808080008081,68
AssebroekWVLBRG330303808110116,40
AssenedeOVLEEK4404045059093,66
AssenoisLUXNEU22020220240415,38
AssesseNAMNAM4404043037075,43
Ath (Aat)HAIATH10103911011011201210,75
AthisHAIMON2202020002023,77
AthusLUXARL2202020002020,54
AttenhovenLIEWAR3303030003031,52
AttertLUXARL5505051016064,44
AttreHAIATH2202021013031,30
AubangeLUXARL1101011012023,08
AubechiesHAIATH11010100010110,00
AubelLIEVER1101016067071,72
AublainNAMPHI2202021013035,08
Auderghem/OudergemBRABRS2203031014040,58
AudregniesHAIMON2202021013031,66
AulnoisHAIMON1101010001012,94
AutelbasLUXARL5506061017075,93
Autre-EgliseBRANIV2202020002024,88
AutreppeHAIMON2202020002025,71
AuvelaisNAMNAM2203030003030,13
AvekapelleWVLVEU3303030003034,92
AvelgemWVLKOR2202024046061,34
Avernas-le-BauduinLIEWAR2203030003031,58
AvinLIEWAR2202021013036,25
AwansLIELIE2203033036061,34
AwenneLUXNEU1101011012021,64
AyeLUXMAR1101010001010,38
AywailleLIELIE4404045059091,58
BaaigemOVLGEN1101010001011,69
BaardegemOVLAAL2202022024046,35
Baarle-Hertog (Baerle-Duc)ANTTUR2202020002022,60
BaasrodeOVLDEN2202023035051,24
BaelenLIEVER2202021013031,08
BaileuxHAITHU3303030003032,33
BailièvreHAITHU1101010001012,78
BaillamontNAMDIN11010100010111,11
BailleulHAITOU33030300030310,71
BaillonvilleNAMDIN33030320250516,67
BaisieuxHAIMON11010120230315,00
Baisy-ThyBRANIV3303034047072,55
BalegemOVLGEN2202020002021,83
BalenANTTUR6605053038082,47
BandeLUXMAR2202021013032,34
BarbençonHAITHU1100005055053,73
BarryHAITOU1101011012021,06
BarvauxLUXMAR1101010001010,86
Barvaux-CondrozNAMDIN1101013034047,27
BasèclesHAIATH660606404100100,88
Bas-OhaLIEHUY1101010001011,89
Basse-BodeuxLIEVER2202022024049,30
Bassenge (Bitsingen)LIMTON1101010001010,30
BasseveldeOVLEEK3303032025051,77
Bassilly (Zullik)HAISOI3303030003033,37
Bastogne (Bastenaken)LUXBAS3303031014040,81
Bas-Warneton (Neerwaasten)WVLIEP1101012023038,33
BatticeLIEVER3303030003030,56
BaudourHAIMON660606404100101,25
BauffeHAIMON1101011012021,96
BaugniesHAITOU4404040004046,78
BaulersBRANIV1101010001013,23
BavegemOVLAAL1101010001010,42
BavikhoveWVLKOR1101011012021,23
BazelOVLNIK6605051016061,86
BeaufaysLIELIE3303033036065,31
BeaumontHAITHU2101010001010,32
BeauraingNAMDIN1101010001010,61
BeausaintLUXMAR33030320250515,63
Beauvechain (Bevekom)BRANIV6505050005055,38
BeauwelzHAITHU1101011012020,92
BeclersHAITOU5505050005057,25
BeernemWVLBRG4404040004041,19
BeerseANTTUR1101010001010,31
BeerselBRABRS2202023035057,14
BeerstWVLDIK2202020002020,90
Beert (Brages)BRABRS33030360690920,93
BeerzelANTMEC1101010001010,89
BehoLUXBAS1101010001012,78
BekkevoortBRALEU1101010001011,69
BellefontaineLUXVIR2202022024047,14
BellegemWVLKOR3303030003030,48
BellemOVLGEN3303032025051,69
BeloeilHAIATH3303030003030,87
BelseleOVLNIK2202023035052,04
Ben-AhinLIEHUY1101010001010,22
BerchemANTANT44040410010140140,51
BerchemOVLOUD4404043037073,18
Berchem-Sainte-Agathe/Sint-Agatha-BerchemBRABRS2202020002022,67
BerendrechtANTANT2202025057071,60
BergBRABRS2202020002025,56
BergLIMTON22020220240430,77
BergilersLIEWAR1101011012020,96
BeringenLIMHAS2202020002020,88
BerlaarANTMEC440505606110114,47
BerlareOVLDEN3303032025051,18
BerlozLIEWAR1101011012023,23
BerneauLIELIE1101010001013,33
BernissartHAIATH3202020002020,13
BertemBRALEU3303033036066,38
BertogneLUXBAS2101010001012,04
BertréeLIEWAR11010110120210,00
BertrixLUXNEU4404040004041,40
BerzéeNAMPHI1101012023035,17
BeselareWVLIEP2202020002021,05
BetekomBRALEU1101010001011,03
Bettincourt (Bettenhoven)LIEWAR1101010001011,75
BeuzetNAMNAM1101011012028,00
Bever (Biévène)HAISOI2202020002021,77
BevereOVLOUD3303034047073,68
BeverenWVLKOR1101011012021,52
BeverenWVLVEU1101010001011,41
BeverenOVLNIK550404707110110,63
BeverenWVLROE33030316016190193,73
BeverloLIMHAS1101010001012,70
BeverstLIMTON1101011012025,71
Beyne-HeusayLIELIE2202021013030,40
Bienne-lez-HappartHAITHU2202020002028,00
BierbeekBRALEU3303032025054,20
BiercéeHAITHU1101010001011,92
BiergesBRANIV3303030003032,97
Bierghes (Bierk)BRABRS3303030003031,13
BiesmeNAMNAM2202023035052,53
BiesmeréeNAMPHI1101012023032,94
BièvreNAMDIN3303030003034,62
BiezBRANIV22102022024045,71
BihainLUXBAS2202023035052,13
BikschoteWVLIEP2202020002022,90
BilzenLIMTON4404040004042,53
BincheHAITHU2202020002020,07
BinkomBRALEU2202020002025,88
BioulNAMDIN4303030003031,34
BissegemWVLKOR1101014045054,27
BlaasveldANTMEC2202022024046,56
BlandainHAITOU2202020002021,08
BlaregniesHAIMON2202022024047,02
BlatonHAITOU5515052027071,74
BlaugiesHAIMON5505053038083,49
BléhariesHAITOU1101011012021,60
BléhenLIEWAR1101010001014,00
BleidLUXVIR33030300030310,71
BleretLIEWAR1101010001016,67
BlicquyHAIATH1101012023032,11
BocholtLIMMAK1101012023032,24
BoechoutANTANT4403145058195,06
BoekhouteOVLEEK1101013034042,72
BoëlheLIEWAR1101010001015,88
BoezingeWVLIEP4404043037072,43
BogaardenBRABRS2202021013034,76
BoignéeHAICHA1101012023035,88
Bois-de-Lessines (Lessenbos)HAISOI1101012023030,26
Bois-de-VillersNAMNAM3303034047072,80
Bois-d'HaineHAICHA1101010001010,43
Bois-et-BorsuLIEHUY2202020002021,80
BolinneNAMNAM1101011012025,13
BollandLIEVER2000000000000,00
BomalBRANIV1101012023038,57
BomalLUXMAR1101010001012,33
Bombaye (Bolbeek)LIELIE44040400040411,43
BommershovenLIMTON1101011012025,56
BoncellesLIELIE2202020002022,35
BoneffeNAMNAM2202020002021,00
BoninneNAMNAM2202020002024,65
BonlezBRANIV2202020002020,85
BonnertLUXARL4404041015057,04
BonsinNAMDIN2202021013038,57
BooischotANTMEC2202022024042,21
BoomANTANT1414014014303170171,11
BoortmeerbeekBRALEU3303030003033,00
BorchtlombeekBRABRS1101010001011,79
BorgerhoutANTANT121201201232032440441,25
Borgloon (Looz)LIMTON2101011012020,96
BorlezLIEHUY11010110120210,53
BorloLIMHAS1101010001012,27
BorlonLUXMAR1101010001012,56
BornemANTMEC3303031014040,46
BornivalBRANIV2202020002028,00
BorsbeekANTANT330303100101301326,00
BorsbekeOVLAAL1101010001010,48
BossièreNAMNAM1101010001011,54
BossuitWVLKOR1101010001011,61
Bossut-GottechainBRANIV2202020002024,00
BotheyNAMNAM1101011012021,68
BottelareOVLGEN2202020002021,55
BouffioulxHAICHA3303031014040,27
BougeNAMNAM2202020002022,63
BougniesHAIMON1101010001013,13
BouillonLUXNEU2202020002020,33
BourlersHAITHU2202022024040,89
Bourseigne-NeuveNAMDIN1101010001017,14
Bourseigne-VieilleNAMDIN11010100010111,11
BoussuHAIMON4303032025050,13
Boussu-lez-WalcourtHAITHU1101011012021,24
BousvalBRANIV2202023035050,71
BoutersemBRALEU1101011012024,26
BouvigniesHAIATH1101010001012,94
BovekerkeWVLDIK2203032025052,15
BovenistierLIEWAR11010110120213,33
BovignyLUXBAS2202021013031,26
BraLIEVER2202021013036,12
BraffeHAITOU2202021013037,89
BraibantNAMDIN1101010001014,55
Braine-l'Alleud (Eigenbrakel)BRANIV6606062028080,41
Braine-le-Château (Kasteelbrakel)BRANIV2202020002020,43
Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel)HAISOI6505053038080,47
BraivesLIEWAR2202021013031,09
BranchonNAMNAM1101010001012,78
BrasLUXNEU33030330360611,76
BrasmenilHAITOU3303030003037,14
BrasschaatANTANT4404044048084,79
BrayHAISOI1101010001015,00
BrechtANTANT6606063039096,12
BredeneWVLOOS3303031014042,67
BreeLIMMAK1101010001010,21
BreendonkANTMEC1101012023033,61
BressouxLIELIE1101011012020,37
BroechemANTANT3303031014043,64
BrugeletteHAIATH3303031014041,33
Brugge (Bruges)WVLBRG131301701773073900900,93
Brûly-de-PescheNAMPHI11010100010110,00
BrussegemBRABRS3303032025057,14
Brussel/BruxellesBRABRS4443050151258025830813090,88
BrustemLIMHAS4404040004049,30
BruyelleHAITOU1101011012020,67
BudingenBRALEU1101010001011,92
BuggenhoutOVLDEN2202020002020,60
BuissonvilleNAMDIN2202021013038,11
BulskampWVLVEU1101011012022,53
BunsbeekBRALEU66060600060613,33
BurdinneLIEHUY2202020002022,82
BureNAMDIN2202020002023,85
BurstOVLAAL1101010001010,57
BuryHAITOU1101011012024,88
BuvingenLIMHAS11010120230321,43
BuvrinnesHAITHU2202020002021,79
BuzetHAICHA2202020002024,08
CallenelleHAITOU3303033036062,96
CalonneHAITOU1101011012020,26
Cambron-CasteauHAIMON1101010001011,92
Cambron-Saint-VincentHAIMON3303030003033,45
CarnièresHAITHU1101012023030,31
CasteauHAISOI2202020002022,25
CastillonNAMPHI3303030003037,50
CellesLIEWAR2202021013034,41
CellesHAITOU1101011012021,30
CellesNAMDIN2202023035056,58
Cerexhe-HeuseuxLIELIE1101010001011,00
CerfontaineNAMPHI2202021013030,53
Céroux-MoustyBRANIV2202022024041,37
ChampionNAMNAM1101010001010,65
ChamplonLUXMAR2202021013032,65
ChanlyLUXNEU2101010001012,44
ChantemelleLUXVIR22020200020220,00
Chapelle-à-WattinesHAITOU2202023035057,94
Chapelle-lez-HerlaimontHAICHA4404042026060,25
Chapon-SeraingLIEHUY1101010001010,56
CharleroiHAICHA870707909160160,30
CharneuxLIEVER1101010001010,42
ChassepierreLUXVIR2202020002024,00
ChastrèsNAMPHI1101010001012,50
Chastre-Villeroux-BlanmontBRANIV3303033036061,58
ChâteletHAICHA4454044048080,24
ChâtelineauHAICHA3303033036060,10
Chaumont-GistouxBRANIV4404040004044,82
Chaussée-Notre-Dame-LouvigniesHAIMON1101011012022,70
ChênéeLIELIE3303032025050,38
CherainLUXBAS55050520270712,28
ChercqHAITOU1101010001010,23
ChevetogneNAMDIN3202020002024,35
ChevronLIEVER2202020002021,71
ChièvresHAIATH2202020002020,88
ChimayHAITHU3303033036061,42
ChinyLUXVIR2202020002025,00
CiergnonNAMDIN1101010001017,14
CineyNAMDIN66051614014191201,88
CipletLIEWAR3303030003035,66
Clabecq (Klabbeek)BRANIV1101010001010,06
ClavierLIEHUY2202021013033,00
ClermontLIEVER1101011012020,96
ClermontNAMPHI5505051016066,32
Comblain-au-PontLIELIE6606063039091,58
Comblain-FaironLIEHUY2202023035051,59
Comines (Komen)WVLIEP4404045059092,06
CorbaisBRANIV22020230350511,90
CorbionLUXNEU1101010001012,04
CorenneNAMPHI1101011012028,70
CornesseLIEVER2202023035050,84
Corroy-le-ChâteauNAMNAM2202021013034,69
Corroy-le-GrandBRANIV3303031014045,56
CorswaremLIMHAS3303032025059,09
Cortil-NoirmontBRANIV4404041015056,67
Cortil-WodonNAMNAM1101011012024,44
CouilletHAICHA2202022024040,10
CourcellesHAICHA2202024046060,10
CourrièreNAMNAM2202020002026,90
Court-Saint-EtienneBRANIV5505053038080,81
CouthuinLIEHUY4303031014041,32
CoutisseNAMNAM3303032025054,63
CouvinNAMPHI3303030003030,47
Cras-AvernasLIEWAR33030330360614,63
CrehenLIEWAR22020250570724,14
Croix-lez-RouveroyHAITHU1101010001017,69
CrupetNAMNAM1101011012024,44
CuesmesHAIMON3303035058080,24
CugnonLUXNEU4404040004042,88
Cul-des-SartsNAMPHI3202020002020,73
CustinneNAMDIN1101010001013,85
DadizeleWVLROE2202021013031,85
DalhemLIELIE1101010001010,42
DammeWVLBRG2202021013037,14
DampicourtLUXVIR1101010001013,57
DampremyHAICHA77061715015211220,71
DarionLIEWAR1000000000000,00
DaussoisNAMPHI2202020002022,44
DaussoulxNAMNAM1101011012028,70
DaverdisseLUXNEU1000000000000,00
De KlingeOVLNIK1101011012020,71
DeerlijkWVLKOR2202021013030,30
DeftingeOVLOUD1101011012022,41
DeinzeOVLGEN9832110116817857917968,28
DenderbelleOVLDEN2202022024042,76
DenderhoutemOVLAAL2202020002020,20
DenderleeuwOVLAAL4404042026060,85
Dendermonde (Termonde)OVLDEN5506060006060,24
DenderwindekeOVLAAL3303030003030,70
DenéeNAMNAM1101010001010,33
DentergemWVLTIE2202020002020,44
DergneauHAIATH1101010001014,55
DesselANTTUR2202020002021,77
DesselgemWVLKOR1101010001010,88
DestelbergenOVLGEN660606505110113,70
DesteldonkOVLGEN2202020002023,08
DeurleOVLGEN22011230341512,50
DeurneANTANT4404042026061,12
Deux-Acren (Twee-Akren)HAISOI2202021013031,19
DhuyNAMNAM2202020002023,17
DiegemBRABRS2202025057072,38
DiepenbeekLIMHAS550707303100107,25
DiestBRALEU660606707130131,18
Diets-Heur (Heur-le-Tiexhe)LIMTON22020210130333,33
DikkebusWVLIEP1101010001011,72
DikkeleOVLOUD1101010001011,54
DikkelvenneOVLGEN3303031014042,88
Diksmuide (Dixmude)WVLDIK2202020002020,33
DilbeekBRABRS2202020002021,46
DinantNAMDIN4303033036060,28
Dion-le-MontBRANIV2202020002025,71
Dion-le-ValBRANIV1101010001018,33
DisonLIEVER3202020002020,04
DochampsLUXMAR1101010001014,55
DoelOVLNIK3303031014042,84
DohanLUXNEU22020220240410,26
DolembreuxLIELIE1101010001014,00
DonceelLIEWAR1101010001013,33
DongelbergBRANIV1101011012022,06
DonstiennesHAITHU1101011012021,08
DorinneNAMDIN1101010001013,70
DormaalBRALEU11010120230323,08
Dottignies (Dottenijs)WVLKOR5505052027071,61
DourHAIMON2202024046060,18
DranouterWVLIEP2202020002022,86
DréhanceNAMDIN1101012023037,69
Drongen (Tronchiennes)OVLGEN2202024046061,12
DudzeleWVLBRG4404040004044,60
DuffelANTMEC550606505110111,29
DuisburgBRALEU66060620280815,69
DurasLIMHAS11010110120225,00
DurnalNAMDIN1101010001011,41
Dworp (Tourneppe)BRABRS2202021013030,96
Eben-EmaelLIMTON3303030003030,56
EblyLUXNEU1101010001013,33
Ecaussinnes-d'EnghienHAISOI3304041015050,19
Ecaussinnes-LalaingHAISOI3303030003030,84
EekloOVLEEK770707303100100,38
EernegemWVLOOS4404043037072,42
EgemWVLTIE4404043037071,50
EghezéeNAMNAM1101011012020,70
EigenbilzenLIMTON3303030003035,56
EindhoutANTTUR1101010001011,92
EineOVLOUD1101010001010,11
EisdenLIMTON1101010001011,79
EkeOVLGEN2202020002021,92
EkerenANTANT660707303100103,94
EksaardeOVLNIK4404154048192,89
EkselLIMMAK1101010001010,94
ElenLIMMAK1101010001011,19
EleneOVLAAL1101010001011,35
ElewijtBRABRS3303030003035,36
EliksemLIEWAR11010110120210,00
ElingenBRABRS1101010001018,33
Ellezelles (Elzele)HAIATH990909202110111,31
Ellignies-Sainte-AnneHAIATH3303030003033,37
ElougesHAIMON3303032025050,30
ElsegemOVLOUD1101010001011,14
Elsene/IxellesBRABRS232301932251051703730,85
ElstOVLOUD1101010001010,51
ElverdingeWVLIEP3303031014044,35
ElverseleOVLNIK2202022024043,77
EmblemANTANT1101011012024,26
EmelgemWVLROE2202020002020,58
EminesNAMNAM2202020002024,76
EmptinneNAMDIN2201011012020,85
Enghien (Edingen)HAISOI1101011012020,33
EngisLIELIE2202020002020,18
EninesBRANIV2203031014048,51
EnsivalLIEVER5505053038080,38
EppegemBRABRS2202021013034,11
EpraveNAMDIN1101010001012,44
ErbautHAIMON11010130340414,29
ErbisoeulHAIMON1101010001011,52
EreHAITOU1102023035056,49
ErembodegemOVLAAL2202025057071,13
Ermeton-sur-BiertNAMNAM2202020002022,44
ErnageNAMNAM1101011012026,67
ErneuvilleLUXMAR1101010001017,69
ErondegemOVLAAL1101012023032,03
ErpentNAMNAM1101011012027,14
Erps-KwerpsBRALEU2202020002021,83
ErquelinnesHAITHU33530312012150156,47
ErquennesHAIMON1101010001011,75
ErtveldeOVLEEK3303030003032,59
ErwetegemOVLAAL2202022024040,97
EscanafflesHAITOU3303030003031,31
EsenWVLDIK6606062028082,33
EsneuxLIELIE2202022024040,61
EsplechinHAITOU4404040004046,15
EssenANTANT3303033036061,60
EsseneBRABRS6606061017078,54
EstaimbourgHAITOU2202020002021,20
EstaimpuisHAITOU1101010001010,75
Estinnes-au-MontHAITHU2202021013031,69
EtalleLUXVIR2202020002022,17
EtheLUXVIR2202020002021,85
EtikhoveOVLOUD2202022024041,01
EttelgemWVLOOS1101011012023,39
EtterbeekBRABRS4404043037070,25
EugiesHAIMON3303035058084,19
EveletteNAMNAM1101010001011,43
EverbeekHAIATH5505051016063,68
EverbergBRALEU1101012023033,45
EvereBRABRS4404044048083,48
EvergemOVLGEN880808909170171,70
EvregniesHAITOU1101011012022,60
EvrehaillesNAMDIN1101011012021,65
EzemaalBRALEU22020220240422,22
FagnolleNAMPHI1101011012029,52
FalaënNAMDIN3303031014043,31
FalmagneNAMDIN2202020002024,55
FalmignoulNAMDIN2202020002022,15
FamilleureuxHAICHA1101010001010,14
FarciennesHAICHA1101010001010,05
FauvillersLUXBAS4404040004048,00
Fayt-le-FrancHAIMON1101010001011,39
Fayt-lez-ManageHAICHA4404042026061,59
FelenneNAMDIN2202020002024,26
FeluyHAICHA2202021013030,24
FerrièresLIEHUY1101012023031,74
Fexhe-le-Haut-ClocherLIEWAR1101010001010,26
Fexhe-SlinsLIELIE2202021013034,55
FilotLIEHUY1101011012025,56
Fize-FontaineLIEHUY1101010001012,63
Fize-le-MarsalLIEWAR22020230350515,15
FlamiergeLUXBAS5505050005059,62
FlavionNAMPHI2202024046068,22
Flémalle-GrandeLIELIE1000000000000,00
Flémalle-HauteLIELIE1101012023031,29
FleurusHAICHA5505051016060,29
Flobecq (Vloesberg)HAIATH4403031014040,88
FloréeNAMNAM1101010001013,45
FloreffeNAMNAM5505051016060,84
FlorennesNAMPHI3303031014041,40
FlorenvilleLUXVIR3303031014041,74
FlostoyNAMDIN1101010001011,08
FocantNAMDIN11010120230311,11
Fontaine-l'EvêqueHAICHA3303036069090,33
Fontaine-ValmontHAITHU1101010001010,26
FontenoilleLUXVIR22020230350514,71
FoozLIELIE1101010001011,64
Forchies-la-MarcheHAICHA2202020002020,11
ForestHAIATH2202020002024,26
Forest/VorstBRABRS4404042026060,34
ForêtLIELIE1101012023030,25
ForgesHAITHU1101011012020,61
ForvilleNAMNAM3303030003033,49
FosseLIEVER1101011012025,88
Fosses-la-VilleNAMNAM4404040004041,13
FourbechiesHAITHU1101010001011,92
Foy-Notre-DameNAMDIN11010120230313,04
FraipontLIELIE1101010001010,38
FraireNAMPHI2202020002022,56
FrameriesHAIMON3304044048080,27
FramontLUXNEU1000000000000,00
FrancorchampsLIEVER22020230350514,29
Frasnes-lez-BuissenalHAIATH8808081019091,54
Frasnes-lez-GosseliesHAICHA4404042026063,31
FrelouxLIEWAR110101000101100,00
FreuxLUXNEU2202020002022,44
FroidchapelleHAITHU3303031014041,00
FroidmontHAITOU1101010001010,41
FronvilleNAMDIN1101011012028,33
FroyennesHAITOU2202022024044,30
FumalLIEWAR1101010001013,33
FurnauxNAMNAM2202020002025,00
GaasbeekBRABRS11010120230315,79
GagesHAIATH1101011012027,14
Galmaarden (Gammerages)BRABRS2202023035053,14
Gaurain-RamecroixHAITOU5505050005050,93
GavereOVLGEN2202021013032,10
GedinneNAMDIN4405050005050,64
GeelANTTUR1111012113303151162,38
Geest-Gérompont-Petit-RosièreBRANIV3303031014045,71
GeetbetsBRALEU2204040004048,16
GelbresséeNAMNAM1101010001011,82
GelindenLIMHAS3303030003034,48
GelrodeBRALEU33030300030325,00
GeluveldWVLIEP2202020002020,86
GeluweWVLIEP4403142025162,32
GembesLUXNEU1101010001013,33
GemblouxNAMNAM3303032025050,36
GemmenichLIEVER1101010001011,49
Genappe (Genepiën)BRANIV2202021013030,33
GenkLIMHAS6606062028089,41
GenlyHAIMON2202021013035,45
Gent (Gand)OVLGEN5755060363222022228232850,67
GentbruggeOVLGEN4404042026060,37
GenvalBRANIV2202021013033,23
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL2202021013030,08
GerinNAMDIN22020240460619,35
GérouvilleLUXVIR4404041015054,50
GerpinnesHAICHA3302020002020,80
GesvesNAMNAM3303031014042,04
GhlinHAIMON1101012023030,30
GhoyHAISOI3303030003033,41
GibecqHAIATH1101010001016,67
GierleANTTUR2202022024045,63
GijverinkhoveWVLVEU1101011012024,35
GillyHAICHA1010311011505160160,28
GimnéeNAMPHI2202025057079,86
GingelomLIMHAS2201121012136,38
GistelWVLOOS2202022024042,26
GitsWVLROE2202021013030,52
GivryHAIMON4404043037072,27
GlabaisBRANIV1101010001010,76
Glabbeek-ZuurbemdeBRALEU1101010001012,63
GlimesBRANIV2202020002026,67
Glons (Glaaien)LIELIE2202022024040,64
GochenéeNAMPHI1101011012024,35
Goé (Gulke)LIEVER2202020002020,64
GoeferdingeOVLAAL1101010001012,63
GoesnesNAMNAM1101010001014,17
Goetsenhoven (Gossoncourt)BRALEU33030310140422,22
Gomzé-AndoumentLIELIE1101011012025,56
GonrieuxNAMPHI1101012023032,38
GooikBRABRS2202022024041,03
GorsemLIMHAS1101011012028,70
Gors-OpleeuwLIMTON22020200020215,38
GosseliesHAICHA4403145058190,27
GottemOVLGEN1101010001011,37
GottigniesHAISOI1101011012023,03
GourdinneNAMPHI2202020002022,30
Gouy-lez-PiétonHAICHA2202020002021,14
GozéeHAITHU2202022024041,83
Grâce-BerleurLIELIE1101011012020,28
GraideNAMDIN2203030003039,09
GrammeneOVLGEN1101011012026,25
GrandgliseHAIATH2202020002020,78
Grand-HalletLIEWAR2202020002023,39
Grand-HalleuxLUXBAS3303031014046,15
GrandhanLUXMAR3303030003036,67
Grand-LeezNAMNAM3303031014043,51
GrandménilLUXMAR1101010001012,78
GrandmetzHAITOU2202020002024,00
Grand-RengHAITHU3303030003032,54
GrandrieuHAITHU1101010001011,56
Grand-Rosière-HottomontBRANIV2202020002026,06
GrandvilleLIEWAR2202020002025,41
GrapfontaineLUXNEU2202020002020,73
GratyHAISOI1101010001011,49
GrauxNAMNAM11010100010114,29
GrembergenOVLDEN3303030003031,12
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV7707070007071,26
GrimbergenBRABRS6606062028083,45
GrimmingeOVLAAL1101010001010,95
GrivegnéeLIELIE3303032025050,25
GrobbendonkANTTUR2203030003034,11
Groot-BijgaardenBRABRS2202021013036,98
Groot-GelmenLIMHAS1101010001013,70
GrosageHAIATH2203030003038,57
Gros-FaysNAMDIN22020210130310,00
Grote-BrogelLIMMAK1101010001013,03
GrotenbergeOVLAAL1101010001010,99
Grote-SpouwenLIMTON2202021013038,57
GruitrodeLIMMAK1101011012024,76
GuigniesHAITOU1101010001013,57
GuigovenLIMTON22020200020211,76
GuirschLUXARL1101010001013,85
GullegemWVLKOR4405050005050,72
GutschovenLIMTON22020200020212,50
HaachtBRALEU2202021013034,23
HaaltertOVLAAL1101010001010,09
HaasdonkOVLNIK3303032025051,34
Habay-la-NeuveLUXVIR3202020002021,41
Habay-la-VieilleLUXVIR3303030003039,38
HabergyLUXARL3303030003039,09
HaccourtLIELIE2202023035051,49
HachyLUXARL5404041015055,75
HacquegniesHAIATH2202020002024,00
HaillotNAMNAM4404042026067,23
Haine-Saint-PierreHAITHU2202022024040,13
HakendoverBRALEU33030300030315,79
HalanzyLUXARL4404041015051,82
HalenLIMHAS3303032025055,15
HallaarANTMEC22020220240410,00
HalleANTANT2202022024049,76
Halle (Hal)BRABRS4405053038080,35
Halle-BooienhovenBRALEU3202021013038,11
HaltinneNAMNAM2202020002021,31
HammeOVLDEN141401311414014271280,85
HamoirLIEHUY1101010001011,03
HamoisNAMDIN1101010001010,89
HampteauLUXMAR1101010001013,45
Ham-sur-HeureHAITHU2202021013030,52
Ham-sur-SambreNAMNAM2202020002020,30
HandzameWVLDIK2202020002020,85
HaneffeLIEWAR2202020002022,50
HannêcheLIEHUY1101010001010,59
Hannut (Hannuit)LIEWAR1101011012020,82
HanretNAMNAM1101012023034,76
HansbekeOVLGEN5505052027072,48
Han-sur-LesseNAMDIN2202020002024,35
Hantes-WihériesHAITHU2202021013033,03
HanzinneNAMPHI1101010001010,96
HarchiesHAIATH2202020002023,13
HarelbekeWVLKOR4404041015050,26
HarenBRABRS1102020002020,50
HargimontLUXMAR1101010001012,56
HarreLUXMAR1101010001011,89
HarsinLUXMAR1101010001017,69
HarvengHAIMON3303030003034,11
HarzéLIEHUY1101010001011,06
HasseltLIMHAS650505606110110,67
Hastière-LavauxNAMDIN1101010001010,36
HatrivalLUXNEU1100000000000,00
HaulchinHAITHU2202025057072,85
Haut-FaysLUXNEU1101011012021,12
Haut-IttreBRANIV2202020002027,69
Haut-le-WastiaNAMDIN1101011012025,56
HautrageHAIMON3302132024151,39
HavayHAIMON3303031014046,67
HavelangeNAMDIN2202022024042,26
HavinnesHAITOU1101012023037,50
HavréHAIMON1101011012020,14
HechtelLIMMAK1101010001011,09
HeersLIMTON1101011012023,77
HeesLIMTON1101010001013,33
HeestertWVLKOR1101010001010,34
HeffenANTMEC1101010001012,38
HeikruisBRABRS2202021013034,35
HeinschLUXARL3303030003033,95
HeistWVLBRG1101010001010,41
Heist-op-den-BergANTMEC660606505110115,09
HekelgemBRABRS2202020002021,45
HeksLIMTON1101010001017,14
HelchterenLIMMAK1101010001013,45
HeldergemOVLAAL1101010001010,50
Helkijn (Helchin)WVLKOR2202022024041,50
HellebecqHAIATH1101010001013,45
HemiksemANTANT3303032025050,61
HemptinneNAMNAM2202020002023,28
HemptinneNAMPHI11010110120211,11
HennuyèresHAISOI1101011012021,29
Henri-Chapelle (Hendrik-Kapelle)LIEVER1102021013033,80
HenripontHAISOI1101012023036,52
HensiesHAIMON4404040004042,56
HeppigniesHAICHA1101011012021,79
HerchiesHAIMON5505052027073,87
HerdersemOVLAAL1101012023031,95
HerentBRALEU4404043037073,78
HerentalsANTTUR5404042026060,44
HerenthoutANTTUR3303032025052,55
HerfelingenBRABRS1101010001010,69
HérinnesHAITOU4404041015056,49
Herk-de-Stad (Herck-la-Ville)LIMHAS2202020002022,30
Hermalle-sous-HuyLIEHUY2202020002020,41
HerneBRABRS1101010001010,75
HéronLIEHUY3303030003036,25
HerseauxWVLKOR3303031014041,29
HerseltANTTUR2202026068086,25
HerstalLIELIE760606404100100,16
HertainHAITOU1101010001018,33
HertenLIMTON11010100010116,67
HerveLIEVER1101011012020,16
HerzeleOVLAAL4405052027071,23
HeuleWVLKOR4404044048081,06
HeureNAMDIN1101011012025,00
HeusdenLIMHAS1101010001012,94
HeusdenOVLGEN1101011012021,20
HeusyLIEVER1101011012021,07
HeverBRALEU2202020002026,25
HeverleeBRALEU3303032025052,02
HévillersBRANIV2202021013035,00
HeydLUXMAR2101010001011,05
HingeneANTMEC2202021013030,83
HingeonNAMNAM2101010001014,55
HivesLUXMAR1101010001013,23
HobokenANTANT1101010001010,05
HodeigeLIEWAR22020220240411,43
HodimontLIEVER2202022024040,23
HodisterLUXMAR1101010001012,13
HoegaardenBRALEU2202023035050,56
HoeilaartBRABRS2203030003032,22
HoeledenBRALEU1101010001013,45
HoepertingenLIMTON3303030003031,49
HoeseltLIMTON3303031014043,85
HoevenenANTANT1101010001011,67
HofstadeOVLAAL1101013034041,30
HofstadeBRABRS2202021013036,38
HognoulLIELIE1101012023032,22
HollainHAITOU1101011012020,91
HollangeLUXBAS33030310140412,90
HollebekeWVLIEP1101010001011,79
Hollogne-aux-PierresLIELIE2202021013030,21
Hollogne-sur-GeerLIEWAR2202022024041,56
HolsbeekBRALEU1101010001011,85
HombeekANTMEC5505055051001012,66
Hombourg (Homburg)LIEVER1101011012021,57
HompréLUXBAS2101010001012,94
HondelangeLUXARL2202020002023,28
HonnayNAMDIN1101010001014,35
HoogledeWVLROE4404043037070,97
HoogstadeWVLVEU1101010001011,82
HoogstratenANTTUR2202020002020,66
Horion-HozémontLIELIE1101010001010,54
HornuHAIMON4404042026060,12
HorpmaalLIMTON1101010001012,63
HorruesHAISOI2202021013032,11
HottonLUXMAR3303030003032,46
Houdeng-AimeriesHAISOI3303032025050,26
Houdeng-GoegniesHAISOI4404040004040,99
HoudremontNAMDIN1101010001016,25
HouffalizeLUXBAS3303030003031,66
HoutaingHAIATH2202020002022,82
Houtain-le-ValBRANIV2202022024044,12
Houtain-Saint-SiméonLIELIE1101010001010,29
HoutemWVLVEU3303032025053,33
HouthalenLIMMAK2202021013037,14
HouthemWVLIEP3202021013032,78
HouwaartBRALEU2202020002026,90
HouyetNAMDIN2202020002022,04
Hoves (Hove)HAISOI2202020002023,17
HuiseOVLOUD2202022024041,45
HuissigniesHAIATH2202020002022,08
HuizingenBRABRS1101010001011,03
HuldenbergBRALEU3303030003034,11
HulsteWVLKOR3301013034040,77
HumainLUXMAR2202021013036,00
HumbeekBRABRS3303030003033,03
HuppayeBRANIV2202021013032,31
Huy (Hoei)LIEHUY77050516016210210,54
HyonHAIMON3303030003030,77
IchtegemWVLOOS5505053038081,71
IddergemOVLAAL1101011012020,90
IdegemOVLAAL1101010001011,10
Ieper (Ypres)WVLIEP87060619019250251,64
IncourtBRANIV1101010001011,79
IngelmunsterWVLROE4404042026060,53
IngooigemWVLKOR1101011012020,58
IrchonwelzHAIATH2202021013033,80
IsièresHAIATH3303033036069,84
IsnesNAMNAM2202020002024,26
ItegemANTMEC1102020002021,45
ItterbeekBRABRS1101010001011,89
Ittre (Itter)BRANIV5505050005051,67
IzegemWVLROE3303034047070,21
IzelLUXVIR660606404100106,54
IzierLUXMAR11010120230317,65
JabbekeWVLBRG3303031014042,50
JalhayLIEVER5505052027079,09
JamagneNAMPHI11010120230312,00
JambesNAMNAM2202023035050,45
JamoigneLUXVIR5505052027075,26
Jandrain-JandrenouilleBRANIV4404040004044,65
Jauche (Geten)BRANIV3303031014042,06
JaucheletteBRANIV1101011012024,17
JavingueNAMDIN1101010001014,35
Jehay-BodegnéeLIEHUY1101011012022,04
JemappesHAIMON1101010001010,03
JemeppeLIELIE3303034047070,24
JemeppeNAMNAM2202022024042,44
JeneffeLIEWAR3101010001011,75
JeneffeNAMDIN1101010001015,56
JesserenLIMTON3202020002028,00
JetteBRABRS3303032025050,87
Jeuk (Goyer)LIMHAS33030310010130135,58
Jodoigne (Geldenaken)BRANIV3303033036060,97
Jodoigne-Souveraine (Opgeldenaken)BRANIV1101010001012,38
Jollain-MerlinHAITOU1101011012023,85
JoncretHAICHA1000000000000,00
JumetHAICHA4404042026060,08
Jupille-sur-MeuseLIELIE4423036069090,86
JuprelleLIELIE33030360690915,00
Jurbise (Jurbeke)HAIMON2202023035051,78
JuseretLUXNEU33030300030318,75
Kaggevinne-AssentBRALEU1101010001012,56
KainHAITOU4404041015051,79
KalkenOVLDEN5505051016060,76
KalloOVLNIK4404040004040,82
KalmthoutANTANT4404041015052,20
KampenhoutBRABRS6606063039095,77
KanneLIMTON4404040004044,88
KapellenANTANT4405051016061,98
KapellenBRALEU33030310140414,81
Kapelle-op-den-bosBRABRS2202022024043,67
KaprijkeOVLEEK7707071018082,44
KasterleeANTTUR3303034047077,14
KaulilleLIMMAK3303030003032,80
KeerbergenBRALEU2202020002023,45
KeiemWVLDIK2202020002020,90
KemexheLIEWAR1101010001015,26
KemmelWVLIEP3303030003033,61
KemzekeOVLNIK1101011012022,86
KerkhoveWVLKOR2202020002023,13
KerkomBRALEU1101010001014,76
Kerkom-bij-Sint-TruidenLIMHAS1101010001013,03
KerkskenOVLAAL3303031014040,61
KermtLIMHAS55050520270725,00
KernielLIMTON1101011012027,14
Kersbeek-MiskomBRALEU4302022024047,55
KesselANTMEC2202021013032,19
Kessel-LoBRALEU5505052027070,74
KesterBRABRS2203031014043,51
KieldrechtOVLNIK5505052027071,13
Klein-GelmenLIMTON11010110120220,00
KlemskerkeWVLOOS3304041015054,95
KlerkenWVLDIK4404042026060,86
KluizenOVLEEK1101010001010,85
KnesselareOVLGEN6606063039091,08
KnokkeWVLBRG3303032025054,67
KobbegemBRABRS1101010001014,76
KoekelareWVLDIK5505051016060,69
KoekelbergBRABRS1101011012020,18
KoerselLIMHAS1101010001010,85
KoksijdeWVLVEU1101012023034,11
KoningshooiktANTMEC2202024046065,71
KontichANTANT3303034047072,28
KooigemWVLKOR2202020002021,50
KoolkerkeWVLBRG2101011012020,22
KoolskampWVLTIE2202024046060,94
Korbeek-DijleBRALEU1101010001014,17
Korbeek-LoBRALEU1101010001012,04
KortemarkWVLDIK4404040004042,44
KortenakenBRALEU1101011012024,35
KortenbergBRALEU2202021013032,08
KortessemLIMTON2202021013033,75
KortijsLIMHAS22020210130337,50
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR171701601616016320320,50
KraainemBRABRS3303030003033,33
KrombekeWVLIEP1101010001011,41
KruibekeOVLNIK3303033036061,79
KruishoutemOVLOUD3303034047071,22
KumtichBRALEU3303031014049,52
KuringenLIMHAS1101010001012,27
KuurneWVLKOR3333035058083,77
KwaadmechelenLIMHAS1101012023033,85
KwaremontOVLOUD1101010001011,45
La BouverieHAIMON2202020002020,16
La GlanerieHAITOU3303032025059,62
La GleizeLIEVER4404042026068,33
La Hulpe (Terhulpen)BRANIV2202021013030,63
La LouvièreHAISOI44040410414144180,22
La ReidLIEVER2202021013035,56
La Roche-en-ArdenneLUXMAR4303033036063,08
LaarLIEWAR33030310140422,22
LaarneOVLDEN3303034047071,60
LadeuzeHAIATH2202020002020,87
LaforêtNAMDIN1101010001014,00
LahamaideHAIATH2202020002023,03
LakenBRABRS161581701751051680681,52
LamainHAITOU11010110120213,33
LamineLIEWAR2101011012029,09
LamontzéeLIEHUY33030300030317,65
LamorteauLUXVIR2202021013036,25
LanakenLIMTON3303031014042,31
Lanaye (Ternaaien)LIMTON1000000000000,00
LandegemOVLGEN1101011012020,75
LandenLIEWAR2202020002020,71
LandenneLIEHUY2202023035054,76
LandskouterOVLGEN1101010001014,55
LaneffeNAMPHI1101010001012,22
LangemarkWVLIEP870707606130131,97
LantinLIELIE2202020002028,33
LantremangeLIEWAR22020210130310,71
LapscheureWVLBRG3303030003037,50
Lasne-Chapelle-Saint-LambertBRANIV2202023035051,45
LathuyBRANIV3303030003033,53
LatinneLIEWAR2202023035058,93
LatourLUXVIR1101010001015,56
Lauw (Lowaige)LIMTON44040420260612,00
LauweWVLKOR1101010001010,77
LavacherieLUXNEU3303030003035,56
Lavaux-Sainte-AnneNAMDIN1101010001013,45
Le RoeulxHAISOI3303032025052,25
Le RouxNAMNAM1101010001012,00
LebbekeOVLDEN990909404130131,51
L'Ecluse (Sluizen)BRALEU1101010001013,45
LedeOVLAAL2202020002020,28
LedebergOVLGEN6607072029090,50
LedegemWVLROE2202021013030,57
LeefdaalBRALEU3303030003033,57
LeerbeekBRABRS1101010001014,00
LeernesHAICHA1101011012021,05
Leers-et-FosteauHAITHU2202020002025,13
Leers-NordHAITOU1101010001011,79
LeestANTMEC1101010001013,57
LeffingeWVLOOS3303030003032,65
LégliseLUXNEU2202023035056,17
LeignonNAMDIN3303032025055,49
LeiseleWVLVEU2202020002021,46
LekeWVLDIK3303030003031,60
LembeekBRABRS5505051016061,95
LembergeOVLGEN11010100010111,11
LendeledeWVLKOR1101011012020,31
LensHAIMON3303033036061,93
Lens-Saint-RemyLIEWAR1101012023031,58
Les AvinsLIEHUY1101012023031,52
Les BullesLUXVIR1101010001012,33
Les WaleffesLIEHUY3303032025052,28
Lessines (Lessen)HAISOI660606404100100,36
LesveNAMNAM3303031014042,17
LeugniesHAITHU1101011012027,41
LeupegemOVLOUD2202021013031,86
Leuven (Louvain)BRALEU131301601640040560560,76
LeuzeHAITOU3303032025050,30
LeuzeNAMNAM3303031014043,81
Leval-TrahegniesHAITHU1101012023030,30
LiberchiesHAICHA1101011012021,68
LibinLUXNEU3303032025056,17
LichtaartANTTUR3303030003033,30
LichterveldeWVLROE4404043037070,53
LiedekerkeBRABRS2202021013030,35
LieferingeOVLAAL1101010001015,56
Liège (Luik)LIELIE6565063265158015822122230,61
Lier (Lierre)ANTMEC111101401431031450451,25
LierneuxLIEVER6606060006062,17
LiernuNAMNAM1101011012025,71
LiezeleANTMEC2202020002024,65
LigneHAITOU2202021013031,49
LilleANTTUR2202020002023,70
LilloANTANT1101010001010,29
Lillois-WitterzéeBRANIV2202020002021,75
LimalBRANIV1101010001010,51
Limbourg (Limburg)LIEVER4404042026060,51
LimeletteBRANIV1101011012025,26
LimerléLUXBAS6606060006069,23
LimontLIEWAR1101011012024,76
Lincent (Lijsem)LIEWAR4404042026065,50
LindenBRALEU1101011012025,88
LinkebeekBRABRS3303035058085,44
Linsmeau (Linsmeel)BRANIV2202021013036,67
LintANTANT2202023035055,68
LippeloANTMEC1101010001011,85
LisogneNAMDIN2202020002024,65
LissewegeWVLBRG5504150004154,95
Lixhe (Lieze)LIELIE1101010001011,18
LoWVLDIK2202023035053,42
LobbesHAITHU2202022024040,51
LochristiOVLGEN6606062028083,52
LodelinsartHAICHA3303032025050,15
LoenhoutANTANT550505606110119,73
LokerWVLIEP2202020002021,94
LokerenOVLNIK99481913013211220,58
LoksbergenLIMHAS1101010001013,13
LombiseHAIMON2202020002025,41
LommelLIMMAK4404040004042,99
LompretHAITHU1101010001013,85
LomprezLUXNEU2202021013035,36
LoncinLIELIE1101011012026,06
LonderzeelBRABRS4404040004042,30
LongchampsLUXBAS84040420260611,76
LonglierLUXNEU3303031014044,71
LonguevilleBRANIV3303030003037,32
LongvillyLUXBAS4404041015056,02
LonzéeNAMNAM1101010001010,98
LoppemWVLBRG2202024046062,80
LorcéLIEHUY1000000000000,00
LotenhulleOVLGEN2202021013030,61
Louette-Saint-DenisNAMDIN1101010001012,56
LoupoigneBRANIV1101010001010,26
LouveignéLIELIE3303032025054,42
LovendegemOVLGEN4404044048082,56
LovenjoelBRALEU1101010001014,35
LoyersNAMNAM2202020002023,85
LubbeekBRALEU2202021013032,73
LuingneWVLKOR2202020002021,13
LummenLIMHAS3303030003032,29
LustinNAMNAM3303032025052,78
Maarke-KerkemOVLOUD2202023035052,19
MaaseikLIMMAK2202023035050,97
MabompréLUXBAS4404041015059,09
MachelenBRABRS1101012023031,95
MachelenOVLGEN1101010001010,43
MaconHAITHU1101010001010,69
MaffeNAMDIN1101012023037,69
MaffleHAIATH2202021013030,55
MaillenNAMNAM1101010001011,92
MainvaultHAIATH3303032025053,21
MaisièresHAIMON2202022024045,26
MaissinLUXNEU43030330360611,54
MaldegemOVLEEK990718909161172,06
MalderenBRABRS2201010001010,87
MalempréLUXMAR2202020002029,52
Malèves-Sainte-Marie-WastinesBRANIV2202023035059,09
MalonneNAMNAM3303031014041,13
MalvoisinNAMDIN1101010001014,55
ManageHAICHA2202021013030,29
MannekensvereWVLOOS1101011012027,41
MaransartBRANIV1101010001010,65
MarbaisBRANIV3303030003030,73
MarbaixHAITHU3303031014048,33
Marche-en-FamenneLUXMAR43020212012140142,30
Marche-lez-EcaussinnesHAISOI2202023035051,44
Marchienne-au-PontHAICHA1101010001010,01
MarchinLIEHUY4404043037070,38
MarchoveletteNAMNAM1101010001011,54
MarcinelleHAICHA880808505130130,34
MarcourtLUXMAR4404041015059,09
Marcq (Mark)HAISOI3303033036065,88
MarenneLUXMAR4404040004047,41
MariakerkeOVLGEN1101010001010,38
MariakerkeWVLOOS1101010001010,45
MarillesBRANIV3303031014045,80
MarkeWVLKOR1101012023030,94
MarkegemWVLTIE1101010001010,83
MarquainHAITOU1101011012023,51
MartelangeLUXARL4404041015055,21
Masnuy-Saint-JeanHAIMON1101010001011,39
MassemenOVLDEN4404042026061,74
MaterOVLOUD550505505100102,85
MaubrayHAITOU1101010001012,50
MaurageHAISOI2202020002020,19
MazéeNAMPHI1101012023035,17
MazenzeleBRABRS2201122023146,90
MazyNAMNAM1101014045050,92
Mechelen (Malines)ANTMEC252502402448297772291011,13
Mechelen-Bovelingen (Marlinne)LIMTON1101011012021,34
MeeffeLIEWAR1101010001012,70
Meensel-KiezegemBRALEU1101010001013,03
MeerANTTUR2202021013034,23
MeerbeekBRALEU22020200020213,33
MeerbekeOVLAAL3303032025051,45
MeerdonkOVLNIK3303034047072,07
MeerhoutANTTUR3303031014041,37
MeerleANTTUR1101011012021,60
MeetkerkeWVLBRG1101011012027,14
MeeuwenLIMMAK2202020002023,70
MehaigneNAMNAM1101010001013,57
MeigemOVLGEN2202020002023,23
MeiseBRABRS2202020002021,44
Meix-devant-VirtonLUXVIR1101012023033,57
Meix-le-TigeLUXARL1101010001014,76
MeldenOVLOUD2202020002022,41
MeldertLIMHAS1101010001012,70
MeldertBRALEU33030320250511,36
MelenLIELIE1101013034046,06
Mélin (Malen)BRANIV3303030003032,08
MelkwezerBRALEU22020200020213,33
MelleOVLGEN1101011012020,35
MelleryBRANIV1101010001011,59
MellesHAITOU11010110120211,11
MelletHAICHA2203031014043,92
MellierLUXNEU2202021013034,62
MelsbroekBRABRS2202021013033,95
MelseleOVLNIK1101011012020,43
MelsenOVLGEN1101010001014,00
MembruggenLIMTON22020220240416,67
Menen (Menin)WVLKOR660606909150150,98
Merbes-le-ChâteauHAITHU2202022024043,33
Merbes-Sainte-MarieHAITHU1101011012022,15
MerchtemBRABRS4404042026062,62
MerdorpLIEWAR2202021013034,48
MerelbekeOVLGEN1101011012020,62
MerendreeOVLGEN44030311011140148,92
MerkemWVLDIK5505052027071,15
MerksemANTANT44060615015210211,74
MerksplasANTTUR2202022024044,40
Meslin-l'EvêqueHAIATH1101010001011,09
Mesnil-Saint-BlaiseNAMDIN2202022024049,30
MessancyLUXARL6606061017075,47
MettetNAMNAM4404041015051,56
MeulebekeWVLTIE660606606120120,50
MeuxNAMNAM2202022024044,12
MichelbekeOVLOUD1101010001011,30
MiddelburgOVLEEK3303031014046,15
MiddelkerkeWVLOOS2202020002021,00
MiécretNAMDIN22020240460613,64
Mielen-boven-AalstLIMHAS2202020002025,26
MignaultHAISOI2202021013033,03
MillenLIMTON22020210130314,29
MilmortLIELIE1101011012021,37
MinderhoutANTTUR1101010001015,00
ModaveLIEHUY1101010001010,65
Moelingen (Mouland)LIELIE1101010001014,55
MoenWVLKOR4404041015051,05
MoerbekeOVLGEN880707303100101,29
MoereWVLOOS2202022024043,54
MoerkerkeWVLBRG66051640491102,95
MoerzekeOVLDEN5505053038081,05
MohaLIEHUY2202022024040,79
MohivilleNAMDIN11010140450511,90
MolANTTUR2202022024040,61
MolenbaixHAITOU4404041015056,10
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS313014331349329512631291,01
Molenbeek-WersbeekBRALEU3303030003039,09
MolenbeerselLIMMAK1101010001011,69
MollemBRABRS1101011012025,88
MomalleLIEWAR2202021013035,56
MomigniesHAITHU3303031014041,67
Monceau-en-ArdenneNAMDIN1101010001014,55
Monceau-ImbrechiesHAITHU1101010001010,64
Monceau-sur-SambreHAICHA4404043037070,30
Mons (Bergen)HAIMON141301301318018310310,85
Mons-lez-LiègeLIELIE1101010001010,21
MonstreuxBRANIV11010120230317,65
MontLUXBAS44040410150511,90
MontNAMDIN1101010001017,14
MontenakenLIMHAS3303035058088,00
Montignies-le-TilleulHAICHA4404040004040,63
Montignies-lez-LensHAIMON2202024046069,52
Montignies-Saint-ChristopheHAITHU1101010001013,85
Montignies-sur-RocHAIMON2202023035055,81
Montignies-sur-SambreHAICHA4404043037070,14
MontlebanLUXBAS1101010001013,85
Montroeul-au-BoisHAITOU2202021013034,62
Montroeul-sur-HaineHAIMON2202020002024,08
Mont-Saint-AndréBRANIV1101010001011,59
Mont-Saint-AubertHAITOU1101010001011,79
Mont-Sainte-AldegondeHAITHU1101012023031,06
Mont-Saint-GuibertBRANIV2202021013030,69
Mont-sur-MarchienneHAICHA2241018089090,63
MontzenLIEVER1101014045051,03
MoorselOVLAAL1101010001010,23
MoorseleWVLKOR4401234045271,01
MoorsledeWVLROE4404044048080,66
MoortseleOVLGEN2202020002023,03
MopertingenLIMTON55050520270716,67
MoregemOVLOUD1100114044159,80
MorhetLUXBAS33030310140411,43
MorialméNAMPHI2202021013031,81
MorkhovenANTTUR1101012023035,26
Morlanwelz-MariemontHAITHU330505606110110,25
MormontLUXMAR3303030003036,67
MortierLIELIE2202024046061,63
MortselANTANT3303034047071,86
MoulbaixHAIATH2202021013035,56
MourcourtHAITOU2202022024043,96
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR5505054049090,51
MoustierHAIATH2202021013032,59
MoustierNAMNAM1101011012020,27
MozetNAMNAM5505054049095,00
MuizenBRABRS1101011012021,49
MunkzwalmOVLOUD2101012023032,07
MunoLUXVIR3303031014044,60
MunteOVLGEN1101013034043,64
MussonLUXVIR4404040004041,38
Mussy-la-VilleLUXVIR2202020002022,30
MyLUXMAR1101011012023,77
NaastHAISOI2202023035054,95
NalinnesHAITHU2202022024042,61
Namur (Namen)NAMNAM151501601673073890891,37
NandrinLIEHUY2202021013033,33
NaninneNAMNAM1101015056067,89
NassogneLUXMAR1101010001011,02
NatoyeNAMDIN5506060006065,66
NazarethOVLGEN4404042026062,96
NéchinHAITOU2202021013031,55
NederboelareOVLAAL1101010001013,03
NederbrakelOVLOUD2202020002020,28
NederokkerzeelBRABRS2202021013034,17
Nederzwalm-HermelgemOVLOUD2202021013033,61
NeerhespenLIEWAR1101010001015,56
NeerheylissemBRALEU6606060006067,50
NeerijseBRALEU3303030003036,25
NeerlandenLIEWAR22020200020213,33
NeerlinterBRALEU5505051016066,25
NeeroeterenLIMMAK2202021013031,99
NeerpeltLIMMAK1101011012022,04
NeerrepenLIMTON22020200020250,00
NeervelpBRALEU11010120230310,34
NeerwindenLIEWAR22020210130321,43
NeigemOVLAAL1101010001010,78
NeremLIMTON11010110120220,00
NethenBRANIV2202020002022,38
NeufchâteauLIEVER2202021013034,11
NeufchâteauLUXNEU2202020002020,51
NeufmaisonHAIMON2100001011012,17
NeufvillesHAIMON550505505100104,69
NeuvilleNAMPHI2202020002021,54
Neuville-en-CondrozLIEHUY1101012023035,36
Neuville-sous-HuyLIEHUY11010100010133,33
NeveleOVLGEN3303031014040,86
NielANTANT660617707131141,53
Niel-bij-Sint-TruidenLIMHAS2101011012020,89
NieuwenhoveOVLAAL1101010001011,11
NieuwenrodeBRABRS2202020002024,08
NieuwerkerkenOVLAAL1101011012022,50
NieuwerkerkenLIMHAS11010100010110,00
NieuwkapelleWVLDIK2202020002022,94
Nieuwkerke (Neuve-Eglise)WVLIEP2202021013031,35
Nieuwkerken-WaasOVLNIK2202022024040,65
NieuwmunsterWVLBRG1101010001013,23
Nieuwpoort (Nieuport)WVLVEU2232022024040,72
NieuwrodeBRALEU2202020002024,17
NijlenANTMEC3303030003031,83
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV3303030003032,46
NimyHAIMON3303033036060,57
NinoveOVLAAL3303033036060,31
NismesNAMPHI1101011012020,53
Nivelles (Nijvel)BRANIV7709110909181190,81
NivesLUXBAS3303030003033,95
NobressartLUXARL5303033036069,68
NodebaisBRANIV1101010001011,96
NoduwezBRANIV2202021013033,80
NoirefontaineLUXNEU1101010001011,69
NoisseuxNAMDIN1101011012027,69
NoordschoteWVLDIK1101010001013,85
NossegemBRABRS2202025057078,86
NovilleLIEWAR11010100010110,00
NovilleLUXBAS65050510160612,50
Noville-les-BoisNAMNAM3303032025053,76
Noville-sur-MéhaigneBRANIV3303030003035,45
NukerkeOVLOUD1101012023030,96
ObaixHAICHA2202022024044,71
ObigiesHAITOU44040400040410,53
OchampsLUXNEU1101012023034,29
OcquierLIEHUY3303033036064,76
OedelemWVLBRG440314707101112,21
OetingenBRABRS2202021013031,43
OeudeghienHAISOI4404041015055,10
OevelANTTUR3303030003034,55
OffagneLUXNEU2202020002023,64
OgyHAISOI1101010001012,50
OhainBRANIV3303030003031,42
OheyNAMNAM2202021013033,95
Oisquercq (Oostkerk)BRANIV1101010001013,85
OkegemOVLAAL1101011012020,93
OlenANTTUR2202023035054,31
Oleye (Liek)LIEWAR3303031014046,15
Ollignies (Woelingen)HAISOI3303032025054,03
Olloy-sur-ViroinNAMPHI2202020002021,03
OlmenANTTUR1101010001011,64
OlneLIEVER1101010001010,24
OlseneOVLGEN1101010001010,56
OmalLIEWAR1101011012021,42
Ombret-RawsaLIEHUY1101010001010,31
OmezéeNAMPHI11010100010111,11
OnhayeNAMDIN33030320250512,20
OnkerzeleOVLAAL1101010001010,85
OnneziesHAIMON1101010001011,52
Onze-Lieve-Vrouw-LombeekBRABRS1101011012022,22
Onze-Lieve-Vrouw-WaverANTMEC4404040004042,52
OoigemWVLTIE1101010001011,59
OoikeOVLOUD1101011012022,74
OordegemOVLAAL1100002022020,34
OorderenANTANT1101010001011,33
OostakkerOVLGEN660606707130135,88
OostduinkerkeWVLVEU1101012023032,83
OosteekloOVLEEK3303034047076,48
Oostende (Ostende)WVLOOS66460611011170170,70
OosterzeleOVLGEN880808505130134,45
OosthamLIMHAS2202020002023,70
OostkampWVLBRG99011011707180182,52
OostkerkeWVLBRG5505053038087,21
OostkerkeWVLDIK1101010001017,14
OostmalleANTANT1101011012022,99
OostnieuwkerkeWVLROE1101010001010,19
OostrozebekeWVLTIE5505053038080,97
OostvleterenWVLIEP2202020002021,20
OostwinkelOVLGEN1101010001012,50
OpbrakelOVLOUD3304043037072,77
OpdorpOVLDEN2202020002022,22
Ophain-Bois-Seigneur-IsaacBRANIV5505051016066,25
OphasseltOVLAAL2202020002021,63
OphovenLIMMAK1101011012023,23
OplinterBRALEU3303030003035,17
OpprebaisBRANIV4404041015054,20
OppuursANTMEC1101010001011,52
OpvelpBRALEU33030300030316,67
OpwijkBRABRS5504042026063,17
OrbaisBRANIV33030310140411,43
OrchimontNAMDIN1000000000000,00
OretNAMPHI1101011012021,79
Oreye (Oerle)LIEWAR2202021013033,75
OrgeoLUXNEU5505050005055,49
OrmeigniesHAIATH1101010001012,00
Orp-le-GrandBRANIV3303033036061,35
OrroirOVLOUD1101011012025,88
Orsmaal-GussenhovenBRALEU1101010001012,94
OrthoLUXMAR77070700070713,21
OstichesHAIATH2202021013034,76
OtegemWVLKOR2202021013031,42
OteppeLIEHUY3303030003032,44
Othée (Elch)LIELIE2202024046066,67
Otrange (Wouteringen)LIMTON1101010001016,25
OttenburgBRALEU2202020002023,64
OttigniesBRANIV2202020002021,34
OudegemOVLDEN1101010001010,22
OudenburgWVLOOS2202021013031,69
Oud-HeverleeBRALEU1101010001014,00
Oud-TurnhoutANTTUR3303035058081,47
OuffetLIEHUY2202023035051,30
OugréeLIELIE2202021013030,06
OupeyeLIELIE2202021013030,86
OuterOVLAAL1101010001010,24
OutrijveWVLKOR1101010001010,33
OuwegemOVLOUD5505051016066,32
OverboelareOVLAAL4403035058083,28
OverhespenLIEWAR1101010001014,76
OverijseBRABRS9909110707161173,56
OvermereOVLDEN2202020002020,41
OverpeltLIMMAK1101013034040,66
OverrepenLIMTON11010100010110,00
OverwindenLIEWAR1101010001015,56
PaalLIMHAS3303030003034,84
PaliseulLUXNEU6505051016063,33
PamelBRABRS2202021013030,71
Papignies (Papegem)HAISOI1101010001011,89
ParikeOVLOUD1101010001011,82
PassendaleWVLIEP2202023035052,70
PatigniesNAMDIN1101010001015,88
PâturagesHAIMON1101012023030,55
PecqHAITOU2202022024043,25
PeerLIMMAK2202020002021,02
PeissantHAITHU2202020002022,70
PepingenBRABRS3303030003032,24
PerkBRABRS3303030003036,12
PéronnesHAISOI4404041015050,53
PéronnesHAITOU2202020002020,73
PéruwelzHAITOU4404044048080,28
PervijzeWVLVEU4404040004043,81
PerwezNAMNAM1101011012027,69
Perwez (Perwijs)BRANIV6606062028081,70
PescheNAMPHI1101010001010,87
PessouxNAMDIN2202021013036,67
Petegem-aan-de-LeieOVLGEN1101010001010,44
Petegem-aan-de-ScheldeOVLOUD3303033036064,80
PetignyNAMPHI1101010001010,99
Petit-Enghien (Lettelingen)HAISOI2202020002020,40
Petit-FaysNAMDIN11010100010110,00
Petit-HalletLIEWAR22020200020212,50
Petit-RechainLIEVER1101012023030,49
Petit-Roeulx-lez-BraineHAISOI2202021013036,00
Petit-Roeulx-lez-NivellesHAICHA1101010001017,69
Petit-ThierLUXBAS1101010001014,76
PhilippevilleNAMPHI1101010001010,46
Piétrain (Petrem)BRANIV3303031014043,64
PiétrebaisBRANIV2202020002025,71
PipaixHAITOU6606061017076,54
PiringenLIMTON11010110120210,53
PittemWVLTIE5506061017070,74
PlainevauxLIELIE2202021013034,29
PlancenoitBRANIV1101010001010,53
PloegsteertWVLIEP3303031014042,09
PoederleeANTTUR1101010001012,44
PoekeOVLGEN1101010001011,14
PoeseleOVLGEN1100000000000,00
PolleurLIEVER4404042026067,69
PollinkhoveWVLDIK2202020002022,08
PommeroeulHAIATH2202021013030,70
PondrômeNAMDIN1101010001010,30
Pont-à-CellesHAICHA1101011012020,81
PontillasNAMNAM1101010001017,14
PoperingeWVLIEP1413013013606190191,27
PoppelANTTUR1101011012024,26
PopuellesHAITOU1101010001014,55
PottesHAITOU4404041015055,32
PoucetLIEWAR2202020002027,69
PoulseurLIEHUY1101010001010,27
PoussetLIEWAR1101011012025,00
PreslesHAICHA3303030003033,61
ProfondevilleNAMNAM1101010001010,70
ProvenWVLIEP2202021013032,83
PulderbosANTANT22020210130311,11
PulleANTANT1101012023035,08
PurnodeNAMDIN1101010001012,44
PussemangeLUXNEU1101010001013,33
PutteANTMEC550505606110115,00
PuursANTMEC3303030003030,72
QuaregnonHAIMON4404041015050,08
QuartesHAITOU22030310140410,26
QuevaucampsHAIATH4303032025050,69
Quévy-le-GrandHAIMON1101010001010,52
Quévy-le-PetitHAIMON2202020002022,41
QuiévrainHAIMON1101011012020,40
RachecourtLUXARL3202020002026,67
Racour (Raatshoven)LIEWAR2202023035053,57
RagniesHAITHU2202020002023,85
RahierLIEVER2202021013031,86
RamegniesHAIATH1101010001017,69
Ramegnies-ChinHAITOU2203030003035,45
Ramillies-OffusBRANIV2202020002021,09
RamsdonkBRABRS1101010001013,85
RamskapelleWVLBRG33030310140417,39
RamskapelleWVLVEU1101010001011,89
RanceHAITHU2252020002020,37
RansartHAICHA1101011012020,16
RanstANTANT3303030003033,09
RebaixHAIATH2202020002021,59
Rebecq-Rognon (Roosbeek)BRANIV1101011012020,94
RecogneLUXNEU2202020002024,44
ReduLUXNEU3303030003034,41
ReetANTANT1101011012022,13
RekemLIMTON2202020002022,17
RekkemWVLKOR1101010001010,71
RelegemBRABRS11010100010110,00
RemersdaalLIEVER33030300030311,11
RemicourtLIEWAR1101010001010,38
RendeuxLUXMAR1101010001012,33
ReningeWVLDIK2202020002021,05
ReningelstWVLIEP2201121012131,64
RenliesHAITHU2202022024045,26
RessegemOVLAAL1101010001010,50
RetieANTTUR3303034047075,26
RetinneLIELIE1101012023030,58
RèvesHAICHA2202021013033,13
RhisnesNAMNAM1101010001011,01
RichelleLIELIE1101012023033,09
RiemstLIMTON1101010001018,33
RienneNAMDIN1101011012029,52
RièzesHAITHU1101011012022,13
RijkelLIMTON1101010001017,14
RijkevorselANTTUR2202022024042,78
RijkhovenLIMTON2202020002024,76
RijmenamANTMEC1101010001011,52
RiksingenLIMTON33030300030327,27
RillaarBRALEU2202021013034,11
RobechiesHAITHU1101010001015,88
RoborstOVLOUD1101010001011,96
RochefortNAMDIN330505808130134,04
RochehautLUXNEU1101010001011,69
RocourtLIELIE2202022024040,79
Roesbrugge-HaringeWVLIEP3303031014041,94
Roeselare (Roulers)WVLROE1515016016808240240,51
RognéeNAMPHI22020210130314,29
RoisinHAIMON4404043037072,36
RollegemWVLKOR3303032025050,87
Rollegem-KapelleWVLROE2202022024041,53
RolouxLIELIE11020210130313,64
RomershovenLIMTON1101010001014,76
RongyHAITOU3303030003031,56
RonquièresHAISOI1101010001012,44
Ronse (Renaix)OVLOUD10104911013013221230,44
RonseleOVLGEN1101011012024,65
RoosbeekBRALEU1101010001013,57
RoséeNAMPHI2202023035058,20
Rosoux-Crenwick (Roost-Krenwik)LIEWAR22020210130312,00
RossignolLUXVIR2101011012022,38
Rotheux-RimièreLIELIE1101011012022,99
RotselaarBRALEU2202020002021,96
RoucourtHAITOU1101010001010,79
RouveroyHAITHU1101011012026,45
RouvreuxLIELIE2203033036062,88
RouxHAICHA2212022024040,17
Roux-MiroirBRANIV2202020002023,23
RoyLUXMAR1101010001014,35
RozebekeOVLOUD1101010001015,88
RuddervoordeWVLBRG4404041015051,06
RuetteLUXVIR2202020002024,44
RuienOVLOUD4404041015058,06
RuisbroekANTMEC2202020002021,39
RuisbroekBRABRS1101012023030,25
RuiseledeWVLTIE121201201210010220221,83
RullesLUXVIR4404040004041,52
RumbekeWVLROE4405054049091,18
RumesHAITOU2202020002022,11
RumilliesHAITOU2202020002025,88
RummenBRALEU1101010001015,26
RumstANTANT5506069091501511,19
RunkelenLIMHAS32020210130333,33
Russeignies (Rozenaken)OVLOUD1101010001014,17
Rutten (Russon)LIMTON2202020002029,52
's Gravenvoeren (Fouron-le-Comte)HAICHA2202020002022,35
's HerenelderenNAMPHI3303030003036,52
Saint-AmandNAMNAM2202021013034,76
Saint-DenisLUXVIR1101013034042,37
Saint-DenisLUXNEU2202020002023,03
Sainte-CécileBRABRS3303031014043,85
Sainte-MarieLIEWAR2202021013031,13
Sainte-Marie-ChevignyNAMNAM3303032025052,36
Saint-Georges-sur-MeuseBRANIV22020220240410,00
Saint-GérardHAIMON66051628028331343,31
Saint-GermainBRABRS141412200208408410401041,13
Saint-GéryLUXNEU4404040004041,45
Saint-GhislainBRANIV1101011012024,44
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS121101001025025350350,61
Saint-HubertHAITOU1101011012024,00
Saint-Jean-Geest (Sint-Jans-Geest)LUXVIR2202020002021,60
Saint-Josse-ten-Noode/Sint-Joost-ten-NodeNAMNAM2202020002020,98
Saint-LégerLUXVIR2202022024043,01
Saint-LégerNAMNAM1101011012022,04
Saint-MarcHAITOU2202021013035,45
Saint-MardLUXNEU2202020002020,86
Saint-MartinLIELIE1101011012020,10
Saint-MaurLUXNEU3303030003034,69
Saint-MédardHAITHU1101010001012,08
Saint-PierreBRANIV2202020002022,82
Saint-RemyHAIATH3303031014042,12
Saint-RemyNAMNAM1101012023030,23
Saint-Remy-Geest (Sint-Remigius-Geest)LIEHUY2202020002024,44
Saint-SauveurHAIMON1101011012020,60
Saint-ServaisHAISOI2202022024044,04
Saint-SéverinLUXVIR2202021013035,66
Saint-SymphorienLIELIE1101013034041,57
Saint-VaastHAITHU2202020002023,70
SaiveLUXMAR1101011012025,88
SallesHAIMON1101010001011,96
SamartHAITHU2202021013035,17
SamréeLIEVER7707070007074,90
Sars-la-BruyèreNAMNAM1101010001011,22
Sars-la-BuissièreNAMDIN1101010001013,57
SartBRANIV2202022024042,35
Sart-CustinneNAMNAM1101010001015,56
Sart-en-FagneNAMPHI1101010001012,13
Sart-EustacheNAMNAM3333035058082,95
Sart-Saint-LaurentBRABRS151401401426026400400,49
SautourBRALEU2202020002024,17
Schaarbeek/SchaerbeekNAMDIN1101010001010,85
SchaffenOVLGEN2202020002024,88
SchalkhovenOVLGEN2202022024041,31
SchaltinANTANT2202020002022,11
SchelderodeOVLDEN3303031014040,75
SchelleBRABRS1101010001011,27
SchellebelleBRALEU2202022024044,49
SchendelbekeANTANT2202023035055,43
SchepdaalOVLDEN1101010001010,63
Scherpenheuvel (Montaigu)WVLOOS1101010001014,00
SchildeOVLOUD5505050005051,33
SchoonaardeANTANT44040411011150152,22
SchoreANTMEC2202020002022,27
SchotenLIMHAS2202020002025,26
SchriekNAMNAM1101010001010,21
SchulenLIEHUY3303031014040,21
SclaynLUXARL2202020002026,25
ScyHAITHU1101010001010,25
SeillesOVLGEN1101010001011,04
SelangeHAICHA2202020002020,38
SeloignesLUXNEU22020200020216,67
SemmerzakeLIEHUY22020230350515,15
SeneffeNAMPHI2202020002021,38
SensenruthLIELIE5505051016060,04
SenzeilleNAMDIN1101011012023,03
SerinchampsLIELIE5505050005055,81
SerskampANTANT1101012023034,62
SibretLUXBAS55050510160616,67
SijseleWVLBRG2202021013032,78
SilenrieuxNAMPHI1101011012021,11
Silly (Opzullik)HAISOI2202023035051,16
SinaaiOVLNIK5506063039092,56
SinsinNAMDIN55050510160612,50
Sint-Agatha-RodeBRALEU33030320250513,16
Sint-AmandsANTMEC2203032025051,18
Sint-AmandsbergOVLGEN5506061017070,95
Sint-AndriesWVLBRG2202021013030,39
Sint-AntelinksOVLAAL1101012023031,66
Sint-Baafs-VijveWVLTIE1101010001011,16
Sint-Blasius-BoekelOVLOUD2202020002026,90
Sint-DenijsWVLKOR5506061017071,62
Sint-Denijs-BoekelOVLOUD2202023035053,23
Sint-Denijs-WestremOVLGEN3303032025052,42
Sint-Eloois-VijveWVLKOR1101010001010,63
Sint-Eloois-WinkelWVLROE1101011012020,50
Sint-Genesius-Rode (Rhode-Saint-Genèse)BRABRS3303036069092,21
Sint-Gillis-bij-DendermondeOVLDEN2202021013030,67
Sint-Gillis-WaasOVLNIK55050510010150152,11
Sint-Goriks-OudenhoveOVLAAL2202021013031,95
Sint-Huibrechts-HernLIMTON22020200020218,18
Sint-Huibrechts-LilleLIMMAK1101011012023,08
Sint-JanWVLIEP2202022024042,55
Sint-Jan-in-EremoOVLEEK33030320250513,51
Sint-Job-in-'t-GoorANTANT1101010001016,25
Sint-JorisWVLBRG1101010001010,46
Sint-Joris-WeertBRALEU1101010001012,27
Sint-Joris-WingeBRALEU2202020002022,78
Sint-Katelijne-WaverANTMEC550505808130137,47
Sint-Katherina-LombeekBRABRS2202020002022,47
Sint-Kornelis-HorebekeOVLOUD1101010001011,75
Sint-KruisWVLBRG770617707131143,81
Sint-Kruis-WinkelOVLGEN2202024046062,11
Sint-Kwintens-LennikBRABRS5505051016062,33
Sint-Lambrechts-HerkLIMHAS11010110120211,11
Sint-Lambrechts-Woluwe/Woluwe-Saint-LambertBRABRS3303034047075,38
Sint-LaureinsOVLEEK3303031014045,33
Sint-LenaartsANTANT1101011012021,55
Sint-Lievens-EsseOVLAAL2203030003030,77
Sint-Lievens-HoutemOVLAAL4404043037071,16
Sint-MargrieteOVLEEK22020240460611,11
Sint-Margriete-HoutemBRALEU22020200020214,29
Sint-Maria-HorebekeOVLOUD1101010001010,51
Sint-Maria-LierdeOVLOUD3303031014040,99
Sint-Maria-OudenhoveOVLAAL4404040004040,83
Sint-Martens-BodegemBRABRS2202020002024,55
Sint-Martens-LatemOVLGEN2202022024047,55
Sint-Martens-LeerneOVLGEN1101011012023,70
Sint-Martens-LennikBRABRS1101010001010,99
Sint-Martens-LierdeOVLOUD1101010001010,63
Sint-Martens-Voeren (Fouron-Saint-Martin)LIEVER2202021013032,94
Sint-MichielsWVLBRG2202021013030,68
Sint-Niklaas (Saint-Nicolas)OVLNIK121201301322022350350,44
Sint-PauwelsOVLNIK4404042026062,26
Sint-Pieters-KapelleWVLOOS1101010001016,25
Sint-Pieters-Kapelle (Saint-Pierre-Cappelle)HAISOI3303031014042,63
Sint-Pieters-LeeuwBRABRS5505053038080,38
Sint-Pieters-op-de-DijkWVLBRG2202022024040,76
Sint-Pieters-RodeBRALEU1101010001013,13
Sint-Pieters-Voeren (Fouron-Saint-Pierre)LIEVER22020210130315,79
Sint-Stevens-Woluwe (Woluwe-Saint-Etienne)BRABRS1101011012022,56
Sint-Truiden (Saint-Trond)LIMHAS111101201244044560563,07
SippenaekenLIEVER1101012023038,33
SiraultHAIMON4404041015051,87
SivryHAITHU6606061017071,31
SleidingeOVLGEN660516707121132,08
SlijpeWVLOOS2202024046066,00
SlinsLIELIE3303030003032,61
SmetledeOVLAAL1101011012021,31
SnaaskerkeWVLOOS1101010001010,37
SnellegemWVLBRG2202021013032,19
Soheit-TinlotLIEHUY1101010001010,89
Soignies (Zinnik)HAISOI5505054049090,25
Solre-Saint-GéryHAITHU2201011012021,35
Solre-sur-SambreHAITHU2202021013030,68
SombreffeNAMNAM3303032025050,93
Somme-LeuzeNAMDIN1101010001014,76
SommethonneLUXVIR33040400040413,79
SommièreNAMDIN1101012023039,68
SomzéeNAMPHI1101010001011,79
SoréeNAMNAM3303031014043,77
SorinnesNAMDIN22020200020212,50
SosoyeNAMNAM1101010001010,88
SouvretHAICHA1101011012020,20
SovetNAMDIN2101011012025,13
SoyLUXMAR3303031014045,56
SoyeNAMNAM1101010001012,63
SpaLIEVER970707606130131,40
SpalbeekLIMHAS1101010001014,35
SpiennesHAIMON1101010001013,85
Spiere (Espierres)WVLKOR2202021013037,69
SpontinNAMDIN1101011012020,75
SprimontLIELIE650505606110110,75
SpyNAMNAM2202022024041,16
StabroekANTANT2201011012020,78
StadenWVLROE3303030003030,37
StalhilleWVLBRG2202024046068,22
StambrugesHAIATH1101010001010,40
StaveNAMPHI1101012023037,69
StaveleWVLVEU2202022024045,33
StavelotLIEVER5505054049091,69
SteendorpOVLNIK5505054049092,65
SteenhuffelBRABRS3303030003033,30
Steenhuize-WijnhuizeOVLAAL1101010001011,16
SteenkerkeWVLVEU1101010001012,86
Steenkerque (Steenkerke)HAISOI1102021013034,17
SteenokkerzeelBRABRS2202020002021,52
StekeneOVLNIK4404041015051,43
StembertLIEVER2202021013031,01
SteneWVLOOS1101011012021,83
SterrebeekBRABRS3303030003032,97
StevoortLIMHAS1101010001012,00
StoumontLIEVER1101010001015,56
StraimontLUXNEU22020220240415,38
StréeHAITHU1101012023031,33
StréeLIEHUY1101010001010,87
Strépy-BracquegniesHAISOI1101010001010,04
StrijtemBRABRS22020220240411,76
Strombeek-BeverBRABRS1101012023032,94
SuarléeNAMNAM1101010001012,08
SugnyLUXNEU3303031014047,41
SuriceNAMPHI2202020002021,08
SuxyLUXNEU22020200020210,00
TaillesLUXBAS11010100010116,67
TaintigniesHAITOU1101011012021,37
TaminesNAMNAM2202021013030,29
TavierLIEHUY1101010001011,05
TaviersNAMNAM1101011012024,26
TavignyLUXBAS10100100100001001014,29
TempleuveHAITOU880808202100105,71
TemplouxNAMNAM3304040004042,45
Temse (Tamise)OVLNIK660606505110110,40
TennevilleLUXMAR2202020002021,83
TerhagenANTANT1101011012021,96
TermesLUXVIR1101010001015,26
TernatBRABRS1101010001010,65
TertreHAIMON3202022024040,73
TervurenBRALEU2202020002020,87
TerwagneLIEHUY1101010001015,56
TessenderloLIMHAS2202021013032,26
TesteltBRALEU1101010001011,00
TeuvenLIEVER1101011012023,85
TheuxLIEVER440707404110111,12
ThiaumontLUXARL3303030003034,84
ThieulainHAITOU220