LOKSTAT
census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak > Lijst van subsectoren voor de sector BOUWNIJVERHEID > Uitslagen voor de sector BOUWNIJVERHEID

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Sector BOUWNIJVERHEID: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
AaigemOVLAAL1414014014000140144,91
AalbekeWVLKOR880718909161175,82
AalstLIMHAS0200000000000,00
Aalst (Alost)OVLAAL75931573073291029136403644,78
AalterOVLGEN272802602610010360367,64
AarschotBRALEU222802002038038580586,66
AarseleWVLTIE912090911011200205,39
AartrijkeWVLBRG1010010010909190194,01
AartselaarANTANT990909410415005029,59
AbéeLIEHUY33030300030311,54
AbolensLIEWAR1401010001012,94
AchelLIMMAK56050530380816,00
AchêneNAMDIN11010120230313,04
AcozHAICHA250202909110112,21
AdegemOVLEEK1415014014505190198,12
AdinkerkeWVLVEU880808150152302316,20
AfsneeOVLGEN11010100010112,50
AgimontNAMPHI33030350580827,59
AineffeLIEHUY33030310140440,00
Aische-en-RefailNAMNAM350303390394204245,65
AiseauHAICHA770707606130130,56
AisemontNAMNAM330303150151801830,51
AlkenLIMTON1012011011606170179,55
AlleNAMDIN1101010001010,66
AlleurLIELIE4404041015052,69
AlsembergBRABRS890808660667407435,58
AlveringemWVLVEU1214012012606180188,49
AmayLIEHUY1221014014570577107120,34
AmberloupLUXBAS670606150152102135,00
AmblyNAMDIN22020220240415,38
AmbresinLIEWAR2402020002020,51
AmonimesLUXMAR1101010001014,76
AmougiesOVLOUD7707070007073,52
AmpsinLIEHUY1011011011410415205211,53
AndenneNAMNAM63690630637707714001407,71
AnderlechtBRABRS119134201392141556155769536985,66
AnderluesHAITHU5861056056113011316901698,73
AndrimontLIEVER911090921021300301,36
AngleurLIELIE2425327027106010613301335,42
AngreHAIMON101209110808171187,83
AngreauHAIMON4604040004047,69
AnhéeNAMDIN7807070007078,97
AnlierLUXNEU6606066061201219,67
AnloyLUXNEU1101011012029,09
Annevoie-RouillonNAMDIN560415606101116,96
AnsLIELIE181902002063063830833,45
AnseremmeNAMDIN8874180181480148166016674,77
AnseroeulHAITOU9909096061501517,65
AnthéeNAMPHI660606100101601628,57
AntheitLIEHUY22030335035380384,12
AnthisnesLIELIE66090927027360369,50
AntoingHAITOU212102202247047690696,62
Antwerpen (Anvers)ANTANT686747177808881640930409349018490912,25
AnvaingHAIATH88080811011190197,01
AnzegemWVLKOR1010010010000100103,77
AppelsOVLDEN55050520270711,48
Appelterre-EichemOVLAAL780707404110112,68
ArbreHAIATH1201010001017,14
ArbrefontaineLUXBAS55050530380825,00
Arc-AinièresHAIATH51105051016067,59
Archennes (Eerken)BRANIV67060620280817,78
ArdooieWVLROE242702212315015371383,32
ArendonkANTTUR1616016016505210213,09
ArgenteauLIELIE3304041015052,78
Arlon (Aarlen)LUXARL314049341351950195229123019,71
ArquennesHAICHA910080821021290298,38
ArsimontNAMNAM77080819019270273,34
ArvilleLUXNEU1301016067076,31
AsLIMHAS1201011012026,06
AspelareOVLAAL5605050005053,21
AsperOVLGEN890808606140149,66
AsquilliesHAIMON44040400040412,90
AsseBRABRS2935029130590598818918,66
AssebroekWVLBRG1112011011100102102112,21
AssenedeOVLEEK1313014014808220228,94
AssenoisLUXNEU44040410150519,23
AssesseNAMNAM12150120129092102116,28
AsteneOVLGEN1201010001011,47
Ath (Aat)HAIATH4955050050160216221022127,61
AthisHAIMON4404041015059,43
AthusLUXARL770606430434904913,17
AttenhovenLIEWAR1501011012021,01
AttenrodeBRALEU55050510160619,35
AttertLUXARL8170808100101801813,33
AttreHAIATH3403031014041,74
AubangeLUXARL7807079091601624,62
AubechiesHAIATH22020200020220,00
AubelLIEVER1112014014470476106114,95
AublainNAMPHI67060630390915,25
Auderghem/OudergemBRABRS202202002085085105010515,33
AudregniesHAIMON1012010010606160168,84
AulnoisHAIMON33030310140411,76
AutelbasLUXARL91107075051201210,17
Autre-EgliseBRANIV10140100102021201229,27
AutreppeHAIMON1101010001012,86
AuvelaisNAMNAM192030270275550555582058225,99
Ave-et-AuffeNAMDIN15010120230312,00
AvekapelleWVLVEU99090900090914,75
AvelgemWVLKOR262902512611011361378,24
AvennesLIEWAR1601010001010,53
Avernas-le-BauduinLIEWAR9909090009094,74
AvinLIEWAR67060610170714,58
AwansLIELIE690808370374504510,07
AwenneLUXNEU2202020002021,64
AwirsLIELIE1101010001010,33
AyeLUXMAR2302022024041,50
AyeneuxLIELIE6806065051101112,50
AywailleLIELIE2021019019453486436711,75
BaaigemOVLGEN3303030003035,08
BaalBRALEU57050510160613,64
BaardegemOVLAAL5505050005057,94
Baarle-Hertog (Baerle-Duc)ANTTUR3403031014045,19
BaasrodeOVLDEN1112011011909200204,98
Bachte-Maria-LeerneOVLGEN7707073031001019,61
BaelenLIEVER44050514014190196,81
BagimontLUXNEU22020200020218,18
BaileuxHAITHU12130120122021401410,85
BailièvreHAITHU0100000000000,00
BailleulHAITOU24020210130310,71
BaillonvilleNAMDIN1101010001013,33
BaisieuxHAIMON33030300030315,00
Baisy-ThyBRANIV16160240241210121145014552,73
BalâtreNAMNAM713080800080812,90
BalegemOVLGEN9909094041301311,93
BalenANTTUR1318013013202150154,63
BambruggeOVLAAL3303030003037,50
BandeLUXMAR4404049091301310,16
BarbençonHAITHU990100103141311410,45
BarchonLIELIE1101016067073,15
BaronvilleNAMDIN1101010001013,13
BarryHAITOU2202023035052,65
BarvauxLUXMAR6706061017076,03
Barvaux-CondrozNAMDIN4404041015059,09
BasèclesHAIATH4556304404423021644627421649043,32
Bas-OhaLIEHUY5605055051001018,87
Basse-BodeuxLIEVER1401011012024,65
Bassenge (Bitsingen)LIMTON23030328028310319,25
BasseveldeOVLEEK1717017017606230238,16
Bassilly (Zullik)HAISOI17170170170001701719,10
Bastogne (Bastenaken)LUXBAS293203803879079117011723,83
Bas-Warneton (Neerwaasten)WVLIEP33030330360616,67
BatticeLIEVER66060610010160163,00
BaudourHAIMON222502202224024460465,76
BauffeHAIMON91009090009098,82
BaugniesHAITOU57050510160610,17
BaulersBRANIV4404047071101135,48
BavegemOVLAAL4404040004041,68
BavikhoveWVLKOR4404044048084,91
BazelOVLNIK890808606140144,33
BeaufaysLIELIE340303707100108,85
BeaumontHAITHU141801401417017310319,94
BeauraingNAMDIN2727027027100103703722,42
BeausaintLUXMAR44040400040412,50
Beauvechain (Bevekom)BRANIV1220012012130132502526,88
BeauwelzHAITHU9110909606150156,91
BeclersHAITOU66060610170710,14
BeekLIMMAK22020200020210,53
BeerlegemOVLOUD22020200020210,53
BeernemWVLBRG770707909160164,78
BeerseANTTUR23020228028300309,26
BeerselBRABRS6707079091601622,86
BeerstWVLDIK4404043037073,14
Beert (Brages)BRABRS0100000000000,00
BeerzelANTMEC770707404110119,82
BeezNAMNAM5505057071201211,43
BeffeLUXMAR23020200020216,67
BehoLUXBAS11001010001012,78
BeigemBRABRS2202020002029,09
BekegemWVLOOS1101010001016,67
BekkerzeelBRABRS33030300030323,08
BekkevoortBRALEU45040420260610,17
BellaireLIELIE990909240243303323,40
BellefontaineLUXVIR57050520270712,50
BellefontaineNAMDIN22020200020250,00
BellegemWVLKOR56050514014190193,04
BellemOVLGEN1111011011202130134,39
BellingenBRABRS1101011012026,90
BeloeilHAIATH1239012012707190195,49
BelseleOVLNIK1414013013303160166,53
Ben-AhinLIEHUY99611011780788908919,14
BendeLUXMAR110101110111201218,46
BerbroekLIMHAS12010110120211,76
BerchemANTANT69705702723070307377237913,81
BerchemOVLOUD1517015015303180188,18
Berchem-Sainte-Agathe/Sint-Agatha-BerchemBRABRS5505059091401418,67
BerendrechtANTANT151501401410010240245,48
BergBRABRS89080800080822,22
BergLIMTON0100000000000,00
BergilersLIEWAR680909430435205224,88
BeringenLIMHAS121401101110010210219,21
BerlaarANTMEC770707220222902911,79
BerlareOVLDEN1212014014101150153,53
BerlozLIEWAR550505150152002032,26
BerneauLIELIE11010120230310,00
BernissartHAIATH1819018018000180181,18
Bersillies-l'AbbayeHAITHU44040400040413,33
BertemBRALEU1115012012280284004042,55
BertogneLUXBAS5100606220222802857,14
BertréeLIEWAR22020230350525,00
BertrixLUXNEU1922019019180183703712,94
BerzéeNAMPHI68060601161712,07
BeselareWVLIEP770808330334104121,58
BetekomBRALEU11130100105051501515,46
Bettincourt (Bettenhoven)LIEWAR550505290293403459,65
BeuzetNAMNAM2202020002028,00
BevelANTMEC12010120230313,64
Bever (Biévène)HAISOI1015010010101110119,73
BevereOVLOUD7707072029094,74
BeverenWVLKOR6605052027075,30
BeverenWVLVEU69060620280811,27
BeverenOVLNIK212601912028028471482,75
BeverenWVLROE570505808130132,55
BeverloLIMHAS56050520270718,92
BeverstLIMTON1101010001012,86
Beyne-HeusayLIELIE2526026026710719709712,83
Bienne-lez-HappartHAITHU2202020002028,00
BierbeekBRALEU1215012012280284004033,61
BiercéeHAITHU81408083031101121,15
BiergesBRANIV660606200202602625,74
Bierghes (Bierk)BRABRS660606505110114,14
BiersetLIELIE23020270790911,69
BiesmeNAMNAM1415014014000140147,07
BiesmeréeNAMPHI4404047071101110,78
Biesme-sous-ThuinHAITHU1101010001015,00
BièvreNAMDIN4404040004046,15
BiezBRANIV6606066061201217,14
BihainLUXBAS0100000000000,00
BikschoteWVLIEP3303037071001014,49
BilstainLIEVER0200000000000,00
BilzenLIMTON6120606110111701710,76
BincheHAITHU374003803852052900903,35
BinderveldLIMHAS1201010001017,14
BinkomBRALEU1101011012025,88
BioulNAMDIN15221214014420425605625,00
BissegemWVLKOR4404049091301311,11
BlaasveldANTMEC560404100101401422,95
BlaimontNAMDIN0100000000000,00
BlandainHAITOU2020020020290294904926,34
BlandenBRALEU33030330360622,22
BlankenbergeWVLBRG29354321332270227259126047,02
BlaregniesHAIMON77070710180814,04
BlatonHAITOU58800580581015905914,64
BlaugiesHAIMON9120909303120125,24
BléhariesHAITOU15180150154041901915,20
BléhenLIEWAR1101010001014,00
BleidLUXVIR0200000000000,00
BleretLIEWAR11010160670746,67
BlicquyHAIATH0700000000000,00
BocholtLIMMAK1314013013100102302317,16
BoechoutANTANT550505160162102111,80
BoekhoutLIMHAS22020220240436,36
BoekhouteOVLEEK550505707120128,16
BoezingeWVLIEP1212012012170172902910,07
BogaardenBRABRS330303120121501523,81
BohanNAMDIN4404044048085,44
BoignéeHAICHA610060610170713,73
BoirsLIELIE4504043037072,17
Bois-de-Lessines (Lessenbos)HAISOI9110909505140141,21
Bois-de-VillersNAMNAM20290200201080108128012851,20
Bois-d'HaineHAICHA2202023035052,13
Bois-et-BorsuLIEHUY1111012012140142602623,42
BolinneNAMNAM340202160161801846,15
BollandLIEVER1101011012023,39
BomalBRANIV44040450590925,71
BomalLUXMAR3303031014049,30
Bombaye (Bolbeek)LIELIE1101010001012,86
BoncellesLIELIE560606130131901922,35
BonheidenANTMEC770707430435005052,08
BoninneNAMNAM2202020002024,65
BonlezBRANIV6606060006062,56
BonnertLUXARL33030350580811,27
BonsinNAMDIN33030350580822,86
BooischotANTMEC1012010010505150158,29
BoomANTANT2425021021131013115201529,96
BoorsemLIMTON4504041015058,06
BoortmeerbeekBRALEU4404044048088,00
BorchtlombeekBRABRS3703030003035,36
BorgerhoutANTANT119129012921313890389518252014,77
Borgloon (Looz)LIMTON1213012012380385005024,04
BorlezLIEHUY11010130340421,05
BorloLIMHAS1201011012024,55
BornemANTMEC151501401429029430434,95
BornivalBRANIV11010130340416,00
BorsbeekANTANT2202020002024,00
BorsbekeOVLAAL2202021013031,43
BossuitWVLKOR3303030003034,84
Bossut-GottechainBRANIV88080800080816,00
BostBRALEU44040400040417,39
BotheyNAMNAM2203031020102105010588,24
BottelareOVLGEN10110100106061601612,40
BouffioulxHAICHA12140140147210828610966,40
BougeNAMNAM2202021013033,95
BougniesHAIMON0100000000000,00
BouillonLUXNEU12130240241910191215021535,60
BourlersHAITHU56050514014190194,22
Bourseigne-NeuveNAMDIN0400000000000,00
Bourseigne-VieilleNAMDIN0100000000000,00
BoussoitHAISOI44040420260618,75
BoussuHAIMON3140534135133213516731704,25
Boussu-enneNAMPHI3303030003035,56
Boussu-lez-WalcourtHAITHU9120909202110116,83
BousvalBRANIV55050513013180182,54
BoutersemBRALEU2202022024048,51
Bouvignes-sur-MeuseNAMDIN8110808606140145,74
BouvigniesHAIATH44040450590926,47
BouwelANTTUR22020230350518,52
BovekerkeWVLDIK3303032025052,15
BovenistierLIEWAR1101010001016,67
BovesseNAMNAM3403037071001026,32
BovignyLUXBAS560505909140145,86
BraLIEVER81208082021001020,41
BraffeHAITOU2602020002025,26
BraibantNAMDIN2202020002029,09
Braine-l'Alleud (Eigenbrakel)BRANIV484810601613410341401140220,38
Braine-le-Château (Kasteelbrakel)BRANIV151601501514014290296,28
Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel)HAISOI47470470478808813501357,86
BraivesLIEWAR660505505100103,65
BranchonNAMNAM1201011012025,56
BrasLUXNEU1201010001011,96
BrasmenilHAITOU67060600060614,29
BrasschaatANTANT1012010010210213103118,56
BrayHAISOI23020220240420,00
BrechtANTANT880909110112002013,61
BredeneWVLOOS990909120122102114,00
BreeLIMMAK303102802814014420428,71
BreendonkANTMEC6806061017078,43
BressouxLIELIE1113013013500506306311,54
BrielenWVLIEP2402025057076,67
BroechemANTANT890707303100109,09
BroekomLIMTON1101010001018,33
BrugeletteHAIATH141601401416016300309,97
Brugge (Bruges)WVLBRG146172301410141393039353405345,52
BrûlyNAMPHI1201010001012,13
Brûly-de-PescheNAMPHI11010100010110,00
BrussegemBRABRS2202021013034,29
Brussel/BruxellesBRABRS6196484873921760290902909364821366910,40
BrustemLIMHAS56050500050511,63
BruyelleHAITOU1101010001010,33
BryeHAICHA33030310140417,39
BudingenBRALEU3303030003035,77
BuggenhoutOVLDEN1822017017250254204212,50
BuissenalHAIATH55050520270714,58
BuissonvilleNAMDIN1101011012025,41
BuizingenBRABRS0100000000000,00
BukenBRABRS22020200020225,00
BulskampWVLVEU660505140141901924,05
BunsbeekBRALEU11010170780817,78
BurchtOVLNIK4604041015050,94
BurdinneLIEHUY91309098081701723,94
BureNAMDIN7807073031001019,23
BurstOVLAAL4404043037073,98
BuryHAITOU1601010001012,44
BuvrinnesHAITHU1011010010250253503531,25
BuzetHAICHA44040420260612,24
CallenelleHAITOU4404043037073,45
CalonneHAITOU3303034047070,93
Cambron-CasteauHAIMON33030330360611,54
Cambron-Saint-VincentHAIMON14140140143031701719,54
CarnièresHAITHU262702412586141001101512512,83
CasteauHAISOI1119011011190193003033,71
CellesLIEWAR2202024046068,82
CellesHAITOU18180180188082602616,88
CellesNAMDIN66060620280810,53
Cerexhe-HeuseuxLIELIE5505053038088,00
CerfontaineNAMPHI191901901930030490498,67
Céroux-MoustyBRANIV61106061017072,41
ChaineuxLIEVER660707707140145,88
ChairièreNAMDIN23020230350531,25
ChampionNAMNAM3383031100110113011373,86
ChamplonLUXMAR2202023035054,42
ChanlyLUXNEU3503031014049,76
ChantemelleLUXVIR19010100010110,00
Chapelle-à-OieHAITOU33030310140412,12
Chapelle-à-WattinesHAITOU68060610170711,11
Chapelle-lez-HerlaimontHAICHA172101711818018351361,49
Chapon-SeraingLIEHUY220202160161801810,06
CharleroiHAICHA8184088088284629037263786,98
CharneuxLIEVER460404808120125,02
ChassepierreLUXVIR910090900090918,00
ChastrèsNAMPHI23020250570717,50
Chastre-Villeroux-BlanmontBRANIV121801201222022340348,95
ChâteletHAICHA4951050050180318323032336,96
ChâtelineauHAICHA313710361378829012431272,21
ChâtillonLUXVIR4504040004045,88
ChaudfontaineLIELIE66060628028340348,54
Chaumont-GistouxBRANIV12180110110001101113,25
Chaussée-Notre-Dame-LouvigniesHAIMON8808084041201216,22
ChênéeLIELIE243102512651051761775,81
CherainLUXBAS2902020002023,51
CheratteLIELIE3303033036061,01
ChercqHAITOU2202020002020,45
ChevetogneNAMDIN7707076061301328,26
ChevronLIEVER12120120120001201210,26
ChièvresHAIATH26280250256063103113,66
ChimayHAITHU233502302312012350358,29
ChinyLUXVIR77070700070717,50
ChokierLIELIE0300000000000,00
CiergnonNAMDIN1101010001017,14
CineyNAMDIN29340371382130213250125123,61
CipletLIEWAR79070720290916,98
CiplyHAIMON2202025057072,87
Clabecq (Klabbeek)BRANIV1101010001010,06
ClavierLIEHUY0400000000000,00
ClermontLIEVER1010010010280283803818,27
ClermontNAMPHI5705054049099,47
Clermont-sous-HuyLIEHUY6706062028086,11
Comblain-au-PontLIELIE3703034047071,23
Comblain-FaironLIEHUY4404044048082,54
Comines (Komen)WVLIEP101001001016016260265,96
ConneuxNAMDIN33030300030321,43
CorbionLUXNEU1101010001012,04
CordesHAIATH24020200020210,00
CorenneNAMPHI34030360690939,13
CornesseLIEVER5504044048081,34
Corroy-le-ChâteauNAMNAM9909094041301320,31
Corroy-le-GrandBRANIV16190160162021801825,00
CorswaremLIMHAS4405056061101120,00
Cortil-NoirmontBRANIV14150140141011501520,00
Cortil-WodonNAMNAM17010140450511,11
CouilletHAICHA33330311328608611711183,00
CourcellesHAICHA51580510516816911911202,02
CourrièreNAMNAM66060600060620,69
Cour-sur-HeureHAITHU3602026068086,45
Court-Saint-EtienneBRANIV424404504573073118011811,93
CouthuinLIEHUY7100707707140144,61
CoutisseNAMNAM3303035058087,41
CouvinNAMPHI1717017017707240243,72
Cras-AvernasLIEWAR56050520270717,07
CrehenLIEWAR44040400040413,79
CrisnéeLIEWAR1201011012027,69
CrupetNAMNAM3403031014048,89
CuesmesHAIMON212502102125025460461,36
CugnonLUXNEU15190140140001401410,07
Cul-des-SartsNAMPHI1201010001010,36
CustinneNAMDIN34030300030311,54
DadizeleWVLROE780707140142102112,96
DaillyNAMPHI23020220240414,29
DaknamOVLNIK33030340470713,46
DalhemLIELIE440404707110114,60
DammeWVLBRG44040450590921,43
DampicourtLUXVIR44040400040414,29
DampremyHAICHA2931030131106010613611374,43
DarionLIEWAR11010100010125,00
DaussoisNAMPHI68060630390910,98
DaussoulxNAMNAM22020210130313,04
DaveNAMNAM8908083031101114,67
DaverdisseLUXNEU1301010001015,26
De KlingeOVLNIK78070719019260269,22
De PinteOVLGEN45040430370720,00
DeerlijkWVLKOR1526015015606210212,11
DeftingeOVLOUD4404042026067,23
DeinzeOVLGEN222402102138038590595,09
DenderbelleOVLDEN690606200202602617,93
DenderhoutemOVLAAL111301401427027410414,20
DenderleeuwOVLAAL151501501532032470476,64
Dendermonde (Termonde)OVLDEN3839039342172017221132148,63
DenderwindekeOVLAAL9909090009092,09
DenéeNAMNAM99010010400405005016,56
DentergemWVLTIE1515015015000150153,33
DergneauHAIATH44040410150522,73
DesselANTTUR1112011011000110119,73
DesselgemWVLKOR660606150152102118,58
DestelbergenOVLGEN1717013013300304304314,48
DesteldonkOVLGEN2402023035057,69
DeurleOVLGEN66060600060615,00
DeurneBRALEU22020200020215,38
DeurneANTANT1922020020790799909918,54
Deux-Acren (Twee-Akren)HAISOI2324023023380386106124,21
DhuyNAMNAM770707150152202234,92
DiegemBRABRS990808260263403411,56
DiepenbeekLIMHAS2502020002021,45
DiestBRALEU223901511627027421433,90
DikkebusWVLIEP45040450590915,52
DikkeleOVLOUD2202020002023,08
DikkelvenneOVLGEN3503033036064,32
Diksmuide (Dixmude)WVLDIK173501611723023391406,56
DilbeekBRABRS550606670677307353,28
DilsenLIMMAK4110404140141801814,29
DinantNAMDIN515950570571830183240024011,18
Dion-le-MontBRANIV2802020002025,71
Dion-le-ValBRANIV0100000000000,00
DisonLIEVER4455045752111011115671633,58
DochampsLUXMAR24020220240418,18
DoelOVLNIK7100707404110117,80
DohanLUXNEU3703030003037,69
DoischeNAMPHI22020240460615,38
DolembreuxLIELIE33030300030312,00
DonceelLIEWAR220202120121401446,67
DongelbergBRANIV3303033036066,19
DonkLIMHAS1301010001014,55
DonstiennesHAITHU2202020002021,08
DorinneNAMDIN55050530380829,63
Dottignies (Dottenijs)WVLKOR912090913013220225,05
DourHAIMON36470370377707711401143,49
DourbesNAMPHI44040450590914,75
DranouterWVLIEP6606064041001014,29
DréhanceNAMDIN2202028081001025,64
DrogenbosBRABRS44030328028310317,42
Drongen (Tronchiennes)OVLGEN121201111210010211224,12
DudzeleWVLBRG6606066061201213,79
DuffelANTMEC262602702744044710718,29
DuisburgBRALEU7807075051201223,53
DurbuyLUXMAR11110110118081901919,19
Dworp (Tourneppe)BRABRS1617016016560567207223,00
Eben-EmaelLIMTON780707808150152,82
EblyLUXNEU33030330360620,00
Ecaussinnes-d'EnghienHAISOI2929040141195119623522378,95
Ecaussinnes-LalaingHAISOI44060620020260267,26
EdegemANTANT440303360363903937,50
EdelareOVLOUD55050540490933,33
EekloOVLEEK2225425126184018420912107,95
EernegemWVLOOS1419012012370374904916,96
EgemWVLTIE4704041015051,07
EggewaartskapelleWVLVEU7707074041101125,00
EghezéeNAMNAM7701001013013230238,01
EindhoutANTTUR3303030003035,77
EineOVLOUD111101101117017280283,20
EisdenLIMTON1201010001011,79
EkeOVLGEN11140110111011201211,54
EkerenANTANT2223020020310315105120,08
EksaardeOVLNIK1721016016505210216,75
EkselLIMMAK8908087071501514,15
ElenLIMMAK2702020002022,38
EleneOVLAAL3403030003034,05
ElewijtBRABRS7707077071401425,00
EliksemLIEWAR22020200020210,00
ElingenBRABRS1101010001018,33
Ellezelles (Elzele)HAIATH303203003016016460465,49
Ellignies-Sainte-AnneHAIATH5605050005055,62
EllikomLIMMAK13010110120214,29
ElougesHAIMON2028020020707270271,60
ElsegemOVLOUD6606060006066,82
Elsene/IxellesBRABRS38540477497249923530235328502285233,13
ElstOVLOUD5505050005052,55
ElverdingeWVLIEP4404043037077,61
ElverseleOVLNIK5505050005054,72
EmblemANTANT4404049091301327,66
EmbourgLIELIE44050511011160165,21
EmelgemWVLROE880808606140144,09
EminesNAMNAM2202020002024,76
EmptinneNAMDIN56060612012180187,69
EnameOVLOUD7707076061301314,13
EngelmanshovenLIMHAS11010100010133,33
Enghien (Edingen)HAISOI2123020020740749409415,49
EngisLIELIE780707404110110,97
EninesBRANIV3303030003036,38
EnsivalLIEVER242502602658058840843,99
EpinoisHAITHU1010011011150152602639,39
EppegemBRABRS330303120121501520,55
EpraveNAMDIN4404049091301331,71
ErbautHAIMON44040420260621,43
ErbisoeulHAIMON2202021013034,55
EreHAITOU3303033036067,79
ErembodegemOVLAAL181901801838038560569,05
ErezéeLUXMAR33030300030314,29
Ermeton-sur-BiertNAMNAM6606060006067,32
EeNAMNAM37030310140413,33
ErneuvilleLUXMAR1101010001017,69
ErnonheidLIEHUY33030300030333,33
ErondegemOVLAAL1010010010303130138,78
ErpeOVLAAL1414014014130132702726,73
ErpionHAITHU47040400040419,05
Erps-KwerpsBRALEU880808170172502522,94
ErquelinnesHAITHU889012113702191822210444,83
ErquennesHAIMON78070710180814,04
ErtveldeOVLEEK14140140140001401412,07
ErwetegemOVLAAL4404042026061,46
EscanafflesHAITOU8100808909170177,42
EsenWVLDIK4604044048082,33
EsneuxLIELIE121201201221021330335,02
EsplechinHAITOU14140140142021601624,62
EssenANTANT9110909310314004010,70
EsseneBRABRS7707070007078,54
EstaimbourgHAITOU550505120121701710,18
EstaimpuisHAITOU770707505120128,96
Estinnes-au-MontHAITHU1418014014160163003016,95
Estinnes-au-ValHAISOI5505051016066,98
EtalleLUXVIR51205050005055,43
EtheLUXVIR12120120121011301312,04
EtikhoveOVLOUD990909404130133,28
EttelgemWVLOOS2202022024046,78
EtterbeekBRABRS117126513231355270527659366223,98
EugiesHAIMON9100909505140147,33
EveletteNAMNAM880808100101801825,71
EverbeekHAIATH13130130139092202213,50
EverbergBRALEU1717017017230234004045,98
EvereBRABRS1818018018590597707733,48
EvergemOVLGEN263302302338038610616,09
EvregniesHAITOU4604042026067,79
EvrehaillesNAMDIN55010010530536306352,07
EzemaalBRALEU0100000000000,00
FagnolleNAMPHI22020220240419,05
FalaënNAMDIN780707130132002016,53
FalisolleNAMNAM99090932032410415,37
FallaisLIEWAR1010010010150152502532,05
FaneNAMDIN3503031014049,09
FalmignoulNAMDIN3303030003033,23
FamilleureuxHAICHA7707072029091,30
FarciennesHAICHA121301201224024360361,70
FauroeulxHAITHU33030300030313,64
FauvillersLUXBAS61007073031001020,00
Fays-les-VeneursLUXNEU59050540490920,00
Fayt-le-FrancHAIMON81008082021001013,89
Fayt-lez-MeHAICHA2628026026570578308321,96
FelenneNAMDIN55050500050510,64
FeluyHAICHA141601301378280912937,31
FerrièresLIEHUY7100707130132002011,63
Fexhe-le-Haut-ClocherLIEWAR4407071500150157015740,67
Fexhe-SlinsLIELIE4604047071101116,67
FilotLIEHUY1101011012025,56
FinnevauxNAMDIN1101010001014,00
Fize-FontaineLIEHUY33030320250513,16
Fize-le-MarsalLIEWAR22020260680824,24
FlamiergeLUXBAS99090900090917,31
FlavionNAMPHI1010010010180182802838,36
FlawinneNAMNAM1112011011540546506521,74
Flémalle-GrandeLIELIE3503035058080,40
Flémalle-HauteLIELIE77011011370374804820,60
FlénuHAIMON1113011011538163190,55
FléronLIELIE89080823023310317,00
FleurusHAICHA384103803849049870874,14
Flobecq (Vloesberg)HAIATH4551050050270277707716,89
FloréeNAMNAM34030300030310,34
FloreffeNAMNAM21210220221160116138013819,30
FlorennesNAMPHI1417014014500506406422,38
FlorenvilleLUXVIR1823017017180183503515,22
FloriffouxNAMNAM46050595095100010081,30
FlostoyNAMDIN260202160161801819,35
FocantNAMDIN2202020002027,41
Folx-les-CavesBRANIV77070700070714,58
Fontaine-l'EvêqueHAICHA303103013155055851863,15
Fontaine-ValmontHAITHU5604042026061,55
FontenelleNAMPHI0100000000000,00
FontenoilleLUXVIR9908088081601647,06
FontenoyHAITOU1101010001014,55
Forchies-la-MarcheHAICHA212602002047249672693,71
ForestHAIATH56050500050510,64
Forest/VorstBRABRS252728351361980198233123413,34
ForêtLIELIE1113090920020290292,42
ForgesHAITHU101101001013013230237,03
ForrièresLUXMAR3303030003035,00
ForvilleNAMNAM1616016016100102602630,23
FosseLIEVER44040400040411,76
Fosses-la-VilleNAMNAM222202302312012350359,86
FoulengHAIATH99090900090942,86
FourbechiesHAITHU2402020002023,85
Foy-Notre-DameNAMDIN2202020002028,70
FraipontLIELIE3403034047072,67
FraireNAMPHI12120120122021401417,95
FraitureLIEHUY0100000000000,00
FrameriesHAIMON233102402447047710712,37
FramontLUXNEU0100000000000,00
FranchimontNAMPHI33020240460610,71
FrancorchampsLIEVER2202020002025,71
Franc-WaretNAMNAM2202020002027,41
FranièreNAMNAM1101010001016,25
FrasnesNAMPHI8808080008085,56
Frasnes-lez-BuissenalHAIATH434404504511011560569,61
Frasnes-lez-GosseliesHAICHA24250240244042802815,47
FreuxLUXNEU1212015015370375205263,41
FroidchapelleHAITHU61404045059092,24
FroidmontHAITOU4404045059093,70
FronvilleNAMDIN1101010001014,17
FroyennesHAITOU3303034047077,53
FumalLIEWAR2202020002026,67
FurfoozNAMDIN22020220240428,57
FurnauxNAMNAM2802021013037,50
GaasbeekBRABRS26010180890947,37
GagesHAIATH2202020002027,14
GallaixHAITOU66060610170730,43
Galmaarden (Gammes)BRABRS15150150154041901911,95
GanshorenBRABRS660606260263203240,51
Gaurain-RamecroixHAITOU2323023023310315405410,00
GavereOVLGEN51305054049096,29
GedinneNAMDIN99154240246730673697069788,56
GeelANTTUR31350341351310131165116624,74
Geest-Gérompont-Petit-RosièreBRANIV77070700070710,00
GeetbetsBRALEU1301010001012,04
GelbresséeNAMNAM330303130131601629,09
GelindenLIMHAS3303030003034,48
GellikLIMTON11010100010110,00
GeluveldWVLIEP990909150152402410,30
GeluweWVLIEP880909270273603613,90
GembesLUXNEU55050540490930,00
GemblouxNAMNAM23270241251460146170117112,21
GemmenichLIEVER44040450590913,43
Genappe (Genepiën)BRANIV191901901998098117011712,69
GenkLIMHAS10110110112021301315,29
GenlyHAIMON55050520270712,73
Gent (Gand)OVLGEN45551425551075172519025193029730367,11
GentbruggeOVLGEN3031030131102010213211338,31
GentinnesBRANIV79070700070711,86
GenvalBRANIV10110100104041401415,05
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL5355049251148014819721995,03
GerdingenLIMMAK101109095051401430,43
GerinNAMDIN3302020002026,45
GérouvilleLUXVIR61106063039098,11
GerpinnesHAICHA24240240247073103112,35
GesvesNAMNAM2225021021220224304321,94
Ghislenghien (Gellingen)HAIATH99090900090913,04
GhlinHAIMON161601801880080980989,67
GhoyHAISOI8808082021001011,36
GibecqHAIATH1201010001016,67
GierleANTTUR3303038081101115,49
GijverinkhoveWVLVEU3403031014048,70
GijzegemOVLAAL990909505140146,93
GijzenzeleOVLGEN330303120121501532,61
GillyHAICHA7475672072158115923012314,11
GimnéeNAMPHI4503038081101115,49
GingelomLIMHAS24020230350510,64
GistelWVLOOS1111011011505160169,04
GitsWVLROE1114011011101120122,07
GivryHAIMON61106062028082,60
GlabaisBRANIV230404950959909975,57
Glabbeek-ZuurbemdeBRALEU33030320250513,16
GlainLIELIE3303030003030,32
GlimesBRANIV44040400040413,33
Glons (Glaaien)LIELIE880808707150152,42
GochenéeNAMPHI44040430370715,22
GodarvilleHAICHA550505707120126,90
GodinneNAMDIN33030300030320,00
GodveerdegemOVLAAL2202020002023,64
Goé (Gulke)LIEVER330303290293203210,26
GoeferdingeOVLAAL2202020002025,26
Goegnies-ChausséeHAIMON44040420260615,38
GoesnesNAMNAM2302020002028,33
Goetsenhoven (Gossoncourt)BRALEU33030300030316,67
Gomzé-AndoumentLIELIE24020230350513,89
GondregniesHAIATH12010100010110,00
GonrieuxNAMPHI660606404100107,94
GontrodeOVLGEN2202020002025,71
GooikBRABRS1113010010606160164,13
GorsemLIMHAS1101010001014,35
GosseliesHAICHA64691063265110011017321755,17
GotemLIMTON0100000000000,00
GottemOVLGEN5505050005056,85
GottigniesHAISOI4504040004046,06
GougniesHAICHA33050550196955197419,27
GourdinneNAMPHI4404040004044,60
GoutrouxHAICHA6706060006061,37
Gouy-lez-PiétonHAICHA1215012012170172902916,48
GozéeHAITHU1416014014680688208237,44
Grâce-BerleurLIELIE55050515015200202,84
GraideNAMDIN35030320250515,15
GrammeneOVLGEN2202020002026,25
Grand-AxheLIEWAR24020210130311,54
GrandgliseHAIATH1318013013000130135,08
Grand-HalletLIEWAR66070700070711,86
Grand-HalleuxLUXBAS6606067071301320,00
GrandhanLUXMAR34030320250511,11
Grand-LeezNAMNAM6100606110111701714,91
Grand-ManilNAMNAM3303030003031,68
GrandménilLUXMAR2202020002025,56
GrandmetzHAITOU8808082021001020,00
Grand-RechainLIEVER660606150152102112,65
Grand-RengHAITHU3803031014043,39
GrandrieuHAITHU49030342672914,06
Grand-Rosière-HottomontBRANIV1201010001013,03
GrandvilleLIEWAR8908087071501540,54
GrapfontaineLUXNEU1101010001010,36
GratyHAISOI10110100103031301319,40
GrembergenOVLDEN20200200207072702710,11
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV3131031031202330335,92
GrimbergenBRABRS1316014014310314504519,40
GrimmingeOVLAAL4404043037076,67
GrivegnéeLIELIE333803303341041740743,64
GrobbendonkANTTUR2202021013034,11
Groot-BijgaardenBRABRS2302021013036,98
Groot-GelmenLIMHAS1101010001013,70
GreHAIATH68060630390925,71
Gros-FaysNAMDIN1201010001013,33
Grote-BrogelLIMMAK2202020002026,06
GrotenbergeOVLAAL3303030003032,97
Grote-SpouwenLIMTON33030350580822,86
GruitrodeLIMMAK3303031014049,52
GuigniesHAITOU2202020002027,14
GuigovenLIMTON1201010001015,88
GuirschLUXARL11010180890934,62
GullegemWVLKOR121201001053053630639,04
GutschovenLIMTON1101010001016,25
HaachtBRALEU710070710180811,27
HaaltertOVLAAL131301301315015280282,64
HaasdonkOVLNIK1113010010707170174,57
Habay-la-NeuveLUXVIR20300200203032302316,20
Habay-la-VieilleLUXVIR77070700070721,88
HabergyLUXARL56050500050515,15
HaccourtLIELIE814090914014230236,85
HachyLUXARL91509092021101112,64
HacquegniesHAIATH4404040004048,00
HaillotNAMNAM46040450590910,84
Haine-Saint-PaulHAISOI171701701747047640644,01
Haine-Saint-PierreHAITHU212282302345550685732,32
HaininHAIMON24020220240418,18
HakendoverBRALEU1101010001015,26
HalanzyLUXARL4504041015051,82
HalenLIMHAS4504040004044,12
HallaarANTMEC11010130340410,00
HalleANTANT0100000000000,00
Halle (Hal)BRABRS46468441451980198242124310,54
HalmaalLIMHAS11010100010116,67
HaltinneNAMNAM3303036069095,88
HamipréLUXNEU33030340470718,92
HammeOVLDEN293302602672072980982,97
Hamme-MilleBRANIV44040400040418,18
HamoirLIEHUY1515016016200203603637,11
HamoisNAMDIN1010011011480485905952,68
HamontLIMMAK770707404110115,76
HampteauLUXMAR1301010001013,45
Ham-sur-HeureHAITHU3035028028360366406411,09
Ham-sur-SambreNAMNAM790707404110111,63
HandzameWVLDIK1516015015707220229,32
HaneffeLIEWAR330303260262902936,25
HannêcheLIEHUY0100000000000,00
Hannut (Hannuit)LIEWAR2121026026530537907932,51
HanretNAMNAM66060630390914,29
HansbekeOVLGEN9100707404110113,90
Han-sur-LesseNAMDIN33030350580817,39
Hantes-WihériesHAITHU660606170172302323,23
HanzinelleNAMPHI12120120124041601619,28
HanzinneNAMPHI5505054049098,65
HarchiesHAIATH88080800080812,50
HarelbekeWVLKOR293102902955055840844,33
HarenBRABRS33030331031340348,42
HargimontLUXMAR33030310140410,26
HarmigniesHAIMON11110120124041601614,41
HarreLUXMAR55050510160611,32
HarvengHAIMON4806065051101115,07
HarzéLIEHUY4604049091301313,83
HasseltLIMHAS4649045045114011415901599,68
Hastière-LavauxNAMDIN1010010010202120124,29
Hastière-par-delàNAMDIN44040450590936,00
HatrivalLUXNEU1101010001011,08
HaulchinHAITHU440404606100104,07
Haut-FaysLUXNEU890100101240124134013474,86
Haut-IttreBRANIV33030310140415,38
HaueHAIMON61006061017071,94
HavayHAIMON3303030003035,00
HavelangeNAMDIN790808220223003016,95
HavinnesHAITOU814080810190922,50
HavréHAIMON212102102110010310312,24
HechtelLIMMAK8808081019099,78
HeerNAMDIN33030300030314,29
HeersLIMTON12010180890916,98
HeesLIMTON2202020002026,67
HeestertWVLKOR880808808160165,44
HeffenANTMEC22020230350511,90
HeikruisBRABRS8908086061401420,29
HeindonkANTMEC11030350580816,67
HeinschLUXARL13140130131011401418,42
HeistWVLBRG141801501589089104010442,45
Heist-op-den-BergANTMEC1313013013130132602612,04
HekelgemBRABRS11150110118081901913,77
HeksLIMTON22020200020214,29
HeldergemOVLAAL8808080008084,00
Helen-BosBRALEU11010100010133,33
Helkijn (Helchin)WVLKOR6806061017072,63
HellebecqHAIATH2202020002026,90
HemiksemANTANT6687071190119126012615,40
HemptinneNAMNAM8808085051301321,31
HemptinneNAMPHI0100000000000,00
HennuyèresHAISOI5605050005053,23
Henri-Chapelle (Hendrik-Kapelle)LIEVER4404041015056,33
HenripontHAISOI1101011122136,52
HensiesHAIMON1418014014000140148,97
HeppenLIMHAS3504047071101147,83
HeppigniesHAICHA3903030003032,68
HerbeumontLUXNEU81108080008083,90
HerchiesHAIMON16180160169092502513,81
HerdersemOVLAAL6606060006063,90
HerentBRALEU3132030030140144404423,78
HerentalsANTTUR222302202265065870876,36
HerenthoutANTTUR18200180187072502512,76
HerfelingenBRABRS13140130137072002013,89
HérinnesHAITOU14140140141011501519,48
Herk-de-Stad (Herck-la-Ville)LIMHAS1111011011140142502528,74
Hermalle-sous-ArgenteauLIELIE2302020002020,69
Hermalle-sous-HuyLIEHUY170101909100102,04
HerméeLIELIE1101017078085,88
Hermeton-sur-MeuseNAMPHI33030300030310,00
HerneBRABRS1301010001010,75
HéronLIEHUY2801121012136,25
HerquegiesHAIATH2602020002029,52
HerseauxWVLKOR111201001011011210216,77
HerseltANTTUR880808120122002015,63
HerstalLIELIE44504251051195019524602463,84
HerveLIEVER24250262289409412021229,49
HerzeleOVLAAL151501501513013280284,94
HeuleWVLKOR1212812012780789009011,90
HeureNAMDIN88080800080820,00
Heure-le-RomainLIELIE3803030003032,17
HeusdenLIMHAS2202020002025,88
HeusdenOVLGEN79010010450455505533,13
HeusyLIEVER10120909530536206233,16
HeverBRALEU11020270790928,13
HeverleeBRALEU17196180181000100118011847,77
HévillersBRANIV13130130139092202236,67
HeydLUXMAR9120909260263503536,84
HillegemOVLAAL4404040004041,48
HingeneANTMEC151801501515015300308,29
HivesLUXMAR66060600060619,35
HobokenANTANT222202202264064860864,16
HodeigeLIEWAR220202110111301337,14
HodimontLIEVER161601801844044620623,59
HodisterLUXMAR1101010001012,13
HodyLIEHUY11010120230313,64
HoegaardenBRALEU182901801832032500505,56
HoeilaartBRABRS2323023023120123503525,93
HoeledenBRALEU1301010001013,45
HoepertingenLIMTON0100000000000,00
HoeseltLIMTON580505505100109,62
HoevenenANTANT44040430370711,67
HofstadeOVLAAL3303036069092,93
HofstadeBRABRS66060630390919,15
HogneNAMDIN11010100010133,33
HognoulLIELIE1101013034042,96
HollainHAITOU770707909160167,31
HollangeLUXBAS1301010001013,23
HollebekeWVLIEP440404170172102137,50
Hollogne-aux-PierresLIELIE990909909180181,24
Hollogne-sur-GeerLIEWAR2402020002020,78
HolsbeekBRALEU10100100100001001018,52
HombeekANTMEC55060630390911,39
Hombourg (Homburg)LIEVER4404043037075,51
HompréLUXBAS59050530380823,53
HondelangeLUXARL9909099091801829,51
HonnayNAMDIN1101010001014,35
HoogledeWVLROE171701901915015340344,71
HoogstadeWVLVEU4404041015059,09
HoogstratenANTTUR1414016016220223803812,46
Horion-HozémontLIELIE1111012012610617307339,67
HornuHAIMON111201111237239483511,04
HorpmaalLIMTON33030310140410,53
HorruesHAISOI11120110116061701711,97
HottonLUXMAR5805050005054,10
HoudemontLUXVIR0100000000000,00
Houdeng-AimeriesHAISOI303703003029029590593,08
Houdeng-GoegniesHAISOI2734027027380386506516,01
HoudremontNAMDIN11010110120212,50
HouffalizeLUXBAS1361013013240243703720,44
HourNAMDIN44040410150512,20
HousseLIELIE1101013034041,45
HoutaingHAIATH12120120123031501521,13
Houtain-le-ValBRANIV71107074041101111,34
Houtain-Saint-SiméonLIELIE2202020002020,58
HoutaveWVLBRG330303150151801837,50
HoutemWVLVEU20200190193032202214,67
HouthalenLIMMAK55050500050511,90
HouthemWVLIEP1101014045054,63
HoutvenneANTTUR44040400040412,50
HouwaartBRALEU2202020002026,90
HouxNAMDIN220101120121301336,11
HouyetNAMDIN1212012012100102202222,45
HoveANTANT330303110111401424,56
Hoves (Hove)HAISOI6606064041001015,87
HuccorgneLIEHUY4404046061001017,86
HuiseOVLOUD990909303120124,35
HuissigniesHAIATH21210210213032402425,00
HuizingenBRABRS0100000000000,00
HuldenbergBRALEU81206060006068,22
HulshoutANTTUR22020230350510,20
HulsonniauxNAMDIN110303860868908988,12
HulsteWVLKOR67060614014200203,86
HumainLUXMAR3503030003036,00
HumbeekBRABRS560505120121701717,17
HundelgemOVLOUD1101010001013,85
HuppayeBRANIV3403031014043,08
Huy (Hoei)LIEHUY63646662683880388454245611,63
HyonHAIMON712070720020270276,94
IchtegemWVLOOS111701101115015260265,56
IddergemOVLAAL7707070007073,14
IdegemOVLAAL4404040004044,40
Ieper (Ypres)WVLIEP66670642661480148212221414,07
ImpeOVLAAL2202020002021,23
IncourtBRANIV78070700070712,50
IngelmunsterWVLROE161701901935035540544,80
IngooigemWVLKOR4403030003030,86
IrchonwelzHAIATH660606110111701721,52
IsièresHAIATH7707074041101118,03
IsnesNAMNAM55050500050510,64
ItegemANTMEC880707303100107,25
ItterbeekBRABRS56050510160611,32
Ittre (Itter)BRANIV1619016016570577307324,41
Ivoz-RametLIELIE2402022024045,19
IzegemWVLROE28280290299509512401243,66
IzelLUXVIR7160707808150159,80
IzenbergeWVLVEU6606062028088,70
IzierLUXMAR13010120230317,65
JabbekeWVLBRG880808404120127,50
JalhayLIEVER6606069091501519,48
JalletNAMNAM33030340470731,82
JneNAMPHI1101010001014,00
JambesNAMNAM232430361371620162198119917,90
JamioulxHAITHU0200000000000,00
JamoigneLUXVIR1011010010303130139,77
Jandrain-JandrenouilleBRANIV31503031014044,65
Jauche (Geten)BRANIV1819022022220224404422,68
JaucheletteBRANIV3303031014048,33
JavingueNAMDIN22020220240417,39
Jehay-BodegnéeLIEHUY61506068081401414,29
JehonvilleLUXNEU1115011011340344504546,88
JemappesHAIMON303143223410818126140201604,58
JemelleNAMDIN911090919113028113921,08
JemeppeLIELIE222511026026166016619201926,57
JemeppeNAMNAM9100909200202902917,68
JeneffeLIEWAR450404240242802849,12
JeneffeNAMDIN66060600060633,33
JesserenLIMTON33030320250520,00
JetteBRABRS313703313481081114111519,90
Jeuk (Goyer)LIMHAS4404044048083,43
Jodoigne (Geldenaken)BRANIV495105005059059109010917,64
Jodoigne-Souveraine (Opgeldenaken)BRANIV10100100105051501535,71
Jollain-MerlinHAITOU88080800080815,38
JoncretHAICHA1201010001014,76
JumetHAICHA8286583083161216324422463,10
Jupille-sur-MeuseLIELIE131401511617017321333,17
JuprelleLIELIE3303037071001016,67
Jurbise (Jurbeke)HAIMON4604043037072,49
JuseretLUXNEU01600000000000,00
KaaskerkeWVLDIK24020250570720,59
KachtemWVLROE44040410010140145,30
Kaggevinne-AssentBRALEU34030320250512,82
KainHAITOU99090918018270279,64
KalkenOVLDEN1414013013303160162,02
KalloOVLNIK8190707303100102,06
KalmthoutANTANT15161014115240243813917,18
KampenhoutBRABRS7807072029095,77
KanegemWVLTIE66050510010150156,05
KanneLIMTON6806066061201214,63
KapellenANTANT1718016117610617717825,74
KapellenBRALEU1101011012027,41
Kapelle-op-den-bosBRABRS10100100108081801816,51
KaprijkeOVLEEK99072913013202226,71
KasterWVLKOR4503030003034,62
KasterleeANTTUR5505055051001010,20
KaulilleLIMMAK1201011012021,87
KeerbergenBRALEU4704040004046,90
KeiemWVLDIK69060611011170177,69
KemexheLIEWAR1101010001015,26
KemmelWVLIEP4404042026067,23
KemzekeOVLNIK2202020002022,86
KerkhoveWVLKOR5505051016069,38
KerkomBRALEU66080800080838,10
Kerkom-bij-Sint-TruidenLIMHAS12010180890927,27
KerkskenOVLAAL3303032025050,76
KermtLIMHAS66060600060621,43
KernielLIMTON0200000000000,00
Kersbeek-MiskomBRALEU88080810190916,98
KesselANTMEC550505300303503525,55
Kessel-LoBRALEU151501411539039531545,74
KessenichLIMMAK0200000000000,00
KesterBRABRS660808150152302320,18
KieldrechtOVLNIK1621015015909240243,86
KinrooiLIMMAK1101010001014,35
KlemskerkeWVLOOS111109097071601615,84
KlerkenWVLDIK141601301311011240243,46
KluizenOVLEEK3403033036065,13
KnesselareOVLGEN192301511619019341354,20
KnokkeWVLBRG1213012012240243603633,64
KobbegemBRABRS23020210130314,29
KoekelareWVLDIK2222022022404260263,00
KoekelbergBRABRS283702923151051802827,45
KoerselLIMHAS440404380384204235,90
KoksijdeWVLVEU660606230232902939,73
KoningshooiktANTMEC8807187071411514,29
KontichANTANT1616017118770779419530,94
KooigemWVLKOR2201010001010,75
KoolkerkeWVLBRG911510680686030603671067175,31
KoolskampWVLTIE890808606140142,20
Korbeek-DijleBRALEU77070700070729,17
Korbeek-LoBRALEU1601010001012,04
KortemarkWVLDIK880808150152302314,02
KortenakenBRALEU470404160162002043,48
KortenbergBRALEU990909190192802819,44
KortessemLIMTON913090900090911,25
KortijsLIMHAS0100000000000,00
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR10611951043107326032643034336,82
Kortrijk-DutselBRALEU5506068081401424,56
KozenLIMHAS33030360690926,47
KraainemBRABRS2202022024044,44
KrombekeWVLIEP4504042026068,45
KruibekeOVLNIK55040411011150154,48
KruishoutemOVLOUD202101811912012301315,38
KumtichBRALEU1301010001012,38
KuringenLIMHAS1101010001012,27
KuurneWVLKOR8100808320324004018,87
KwaadmechelenLIMHAS44040440480810,26
KwaremontOVLOUD44040430370710,14
La BouverieHAIMON181901801822022400403,23
La GlanerieHAITOU2202021013035,77
La GleizeLIEVER4504041015056,94
La HestreHAICHA192081701726026430434,42
La Hulpe (Terhulpen)BRANIV1818017118710718818918,82
La LouvièreHAISOI46511045146223122426822703,35
La ReidLIEVER10100100108081801833,33
La Roche-en-ArdenneLUXMAR21702020002021,03
LaarLIEWAR0200000000000,00
LaarneOVLDEN11110707606130132,97
LabuissièreHAITHU101221514115187782652017928054,05
LacuisineLUXVIR3503032025058,20
LadeuzeHAIATH24260250250002502510,87
LaforêtNAMDIN1101010001014,00
LahamaideHAIATH77070710180812,12
LakenBRABRS921016953984470447542354512,15
LamainHAITOU33030300030320,00
LambermontLIEVER330303909120121,08
LambusartHAICHA2202021013030,25
LamineLIEWAR34030300030313,64
LamontzéeLIEHUY1101010001015,88
LamorteauLUXVIR2502021013036,25
LampernisseWVLDIK33030310140416,00
LanakenLIMTON11110130138082102112,14
Lanaye (Ternaaien)LIMTON330404130131701725,76
LandegemOVLGEN1313013013300304304316,23
LandeliesHAICHA22020215015170179,39
LandenLIEWAR10150707707140144,95
LandenneLIEHUY8808085051301312,38
LandskouterOVLGEN2202020002029,09
LaneffeNAMPHI1501010001012,22
LangemarkWVLIEP161701601618018340345,15
LanklaarLIMTON0100000000000,00
LanquesaintHAIATH33030300030318,75
LantinLIELIE1101010001014,17
LantremangeLIEWAR22020210130310,71
LaplaigneHAITOU220202150151701719,54
LapscheureWVLBRG22010130340410,00
Lasne-Chapelle-Saint-LambertBRANIV99090920020290298,38
LathuyBRANIV5605050005055,88
LatinneLIEWAR5605057071201221,43
LatourLUXVIR1401010001015,56
Lauw (Lowaige)LIMTON48040410150510,00
LauweWVLKOR6805052027075,38
LavacherieLUXNEU3303037071001018,52
Lavaux-Sainte-AnneNAMDIN44040400040413,79
Le MesnilNAMPHI33030300030321,43
Le RoeulxHAISOI2020020020150153503515,77
Le RouxNAMNAM66050510160612,00
LebbekeOVLDEN171801711831031481495,69
L'Ecluse (Sluizen)BRALEU660606100101601655,17
LedeOVLAAL242502402421021450456,21
LedebergOVLGEN515415581592130213271127215,23
LedegemWVLROE99080834034420427,97
LeefdaalBRALEU20210200200002002023,81
LeerbeekBRABRS33030300030312,00
LeernesHAICHA1313013013620627507539,47
Leers-et-FosteauHAITHU0100000000000,00
Leers-NordHAITOU3303031014047,14
LeestANTMEC11010150560621,43
LeeuwergemOVLAAL13010110120212,50
LeffingeWVLOOS21220200203032302320,35
LégliseLUXNEU2202020002022,47
LeignonNAMDIN880808140142202224,18
LeiseleWVLVEU5905052027075,11
LekeWVLDIK3303032025052,66
LembeekBRABRS1617016016460466206220,13
LembekeOVLEEK7706063039099,89
LendeledeWVLKOR151501501519019340345,25
LensHAIMON35360350354043903912,54
Lens-Saint-RemyLIEWAR990909440445305327,89
Lens-Saint-ServaisLIEWAR24020220240421,05
Lens-sur-GeerLIEWAR1011010010404140148,59
Leopoldsburg (Bourg-Léopold)LIMHAS1722017017460466306323,42
Les BullesLUXVIR77070700070716,28
Les WaleffesLIEHUY1101012023031,37
L'EscaillièreHAITHU34030330360620,69
LesdainHAITOU890808250253303344,59
Lessines (Lessen)HAISOI45482051051166016621702177,85
LessiveNAMDIN1101010001017,14
LesveNAMNAM1819017017330335005027,17
LetterhoutemOVLAAL3403034047072,27
LeugniesHAITHU24020210130311,11
LeupegemOVLOUD670606808140148,70
LeutLIMTON1101010001011,02
Leuven (Louvain)BRALEU144156101455150474047461956248,48
LeuzeHAITOU39510371386906910611076,52
LeuzeNAMNAM1315013013340344704744,76
Leval-TrahegniesHAITHU222502202256056780787,93
LiberchiesHAICHA23240230238083103126,05
LibinLUXNEU11110110116061701720,99
LichtaartANTTUR4404044048088,79
LichterveldeWVLROE384003603614014500503,79
LiedekerkeBRABRS182201801811011290293,41
LieferingeOVLAAL22020200020211,11
Liège (Luik)LIELIE449504835241453821340213426581426727,27
Lier (Lierre)ANTMEC51571958462264026432243269,04
LierneuxLIEVER171801601611011270279,78
LiernuNAMNAM24020230350514,29
LiersLIELIE1102027079096,87
LiezeleANTMEC3303030003036,98
LigneHAITOU31303033036062,99
LigneyLIEWAR1201019091001026,32
LignyNAMNAM1010010010707170173,15
LilleANTTUR67060610170712,96
LilloANTANT1516015015303180185,20
Lillois-WitterzéeBRANIV990909260263503530,70
LimalBRANIV660707340344104121,03
Limbourg (Limburg)LIEVER161601801833033510514,33
LimeletteBRANIV1201010001012,63
LimerléLUXBAS3503030003034,62
LimontLIEWAR2502020002024,76
Lincent (Lijsem)LIEWAR1315412113330334514642,20
LindenBRALEU780707100101701750,00
LinkebeekBRABRS550505380384304329,25
LinkhoutLIMHAS0200000000000,00
Linsmeau (Linsmeel)BRANIV440404120121601635,56
LintANTANT440404130131701719,32
LippeloANTMEC3403030003035,56
LisogneNAMDIN33030360690920,93
LissewegeWVLBRG15160150151011601615,84
Lives-sur-MeuseNAMNAM2202020002022,60
Lixhe (Lieze)LIELIE110101150151601618,82
LoWVLDIK1415012012110112302315,75
LobbesHAITHU38380370371170117154015419,69
LochristiOVLGEN2123014014130132702711,89
LodelinsartHAICHA29340290299809812701273,73
LoenhoutANTANT7707075051201210,62
LokerenOVLNIK49580523559109114331463,86
LoksbergenLIMHAS3403030003039,38
LombardsijdeWVLOOS45040430370725,93
LombiseHAIMON23020240460616,22
LommelLIMMAK460404606100107,46
LompretHAITHU33030300030311,54
LomprezLUXNEU77070720290916,07
LoncinLIELIE1101010001013,03
LonderzeelBRABRS8180808303110116,32
LongchampsLUXBAS47040430370713,73
LongchampsNAMNAM450404100101401442,42
LonglierLUXNEU13170130138082102124,71
LonguevilleBRANIV88080800080819,51
LongvillyLUXBAS3303032025056,02
LonzéeNAMNAM1011010010190192902928,43
LoonbeekBRALEU11010100010112,50
LoppemWVLBRG550404909130136,07
LorcéLIEHUY220202200202202230,99
LotenhulleOVLGEN990909101100102,03
Louette-Saint-DenisNAMDIN3343038081101128,21
Louette-Saint-PierreNAMDIN77070700070720,00
LoupoigneBRANIV2502022024041,03
LouveignéLIELIE1010010010160162602623,01
LovendegemOVLGEN131701301312012250257,99
LovenjoelBRALEU44040400040417,39
LovervalHAICHA1101011012023,64
LoyersNAMNAM24020250570713,46
LubbeekBRALEU9140808100101801816,36
LuingneWVLKOR440404909130137,34
LummenLIMHAS11120110116061701712,98
LustinNAMNAM8100808202100105,56
LuttreHAICHA71217909580586706713,73
Maarke-KerkemOVLOUD99090910010190198,33
MaaseikLIMMAK2132022022300305205210,12
MabompréLUXBAS330404120121601629,09
MachelenBRABRS35030311011140149,09
MachelenOVLGEN7100707707140145,98
MaconHAITHU890808505130138,97
MacquenoiseHAITHU7707070007074,35
MaffeNAMDIN1501010001012,56
MaffleHAIATH886909596656867413,48
MagnéeLIELIE11010140450529,41
MaillenNAMNAM6806067071301325,00
MainvaultHAIATH1010011011230233403421,79
MaisièresHAIMON2202020002022,63
MaissinLUXNEU1801010001011,92
MalLIMTON2202025057077,22
MaldegemOVLEEK192101811950050681698,34
MalderenBRABRS91109090009097,83
Malèves-Sainte-Marie-WastinesBRANIV38030330360610,91
MalonneNAMNAM17200180181330133151015142,54
MalvoisinNAMDIN1101010001014,55
MeHAICHA111201101125025360363,47
MaransartBRANIV440505900909509561,69
MarbaisBRANIV9100808800808808821,46
MarbaixHAITHU8808085051301327,08
Marche-en-FamenneLUXMAR40580410411450145186018630,54
Marche-les-DamesNAMNAM5506067071301316,25
Marche-lez-EcaussinnesHAISOI1316014014390395305315,23
Marchienne-au-PontHAICHA4245041142132013217311742,17
MarchinLIEHUY202302002046046660663,61
MarchoveletteNAMNAM44040440480812,31
MarcinelleHAICHA4247644145143114418721895,00
MarcourtLUXMAR81308082021001018,18
Marcq (Mark)HAISOI7707070007076,86
MarenneLUXMAR0800000000000,00
MariakerkeOVLGEN360303260262902911,07
MariakerkeWVLOOS19200210211300130151015167,41
MariekerkeANTMEC3403030003035,77
MariembourgNAMPHI9100100105051501514,02
MarillesBRANIV10150100103031301318,84
MarkeWVLKOR66060619019250257,84
MarkegemWVLTIE2202026068086,67
MarneffeLIEHUY4404048081201240,00
MarquainHAITOU45040420260610,53
MartelangeLUXARL2902022024044,17
Martouzin-NeuvilleNAMDIN11010100010114,29
MasbourgLUXMAR1101010001015,26
Masnuy-Saint-JeanHAIMON990909120122102129,17
Masnuy-Saint-PierreHAIMON3403030003037,32
MassemenOVLDEN5604042026061,74
MassenhovenANTANT22020230350522,73
Mne-la-GrandeNAMPHI4404040004044,40
Mne-la-PetiteNAMPHI44040400040413,33
MaterOVLOUD151601401410010240246,84
MaubrayHAITOU6606066061201230,00
MauldeHAITOU770808100101801825,71
MaeHAISOI141401401411011250252,39
MazéeNAMPHI7707076061301322,41
MazenzeleBRABRS67060620280813,79
MazyNAMNAM13131016016143291721592918834,69
MéanNAMDIN12010120230314,29
Mechelen (Malines)ANTMEC118134161068114522052262886367,12
Mechelen-aan-de-MaasLIMTON1401010001011,59
Mechelen-Bovelingen (Marlinne)LIMTON2202022024042,68
MeeffeLIEWAR55050500050513,51
Meensel-KiezegemBRALEU44040400040412,12
MeerANTTUR5705052027079,86
MeerbeekBRALEU1101010001016,67
MeerbekeOVLAAL1621014014606200205,80
MeerdonkOVLNIK550505505100102,96
MeerhoutANTTUR1520014014909230237,88
MeerleANTTUR880707303100108,00
MeeswijkLIMTON3303030003035,45
MeetkerkeWVLBRG1101011012027,14
MeeuwenLIMMAK5605050005059,26
MehaigneNAMNAM1101010001013,57
MeigemOVLGEN44040450590914,52
MeilegemOVLOUD0200000000000,00
MeiseBRABRS770707260263303323,74
Meix-devant-VirtonLUXVIR2302024046067,14
Meix-le-TigeLUXARL2302020002029,52
MeldenOVLOUD99090900090910,84
MeldertOVLAAL31103030003034,00
MeldertLIMHAS1101010001012,70
MeldertBRALEU77070700070715,91
MelenLIELIE3303033036069,09
MelkwezerBRALEU1101010001016,67
MelleOVLGEN151601401433033470478,13
MelleryBRANIV10110909290293803860,32
MellesHAITOU23020200020211,11
MelletHAICHA990909130132202221,57
MellierLUXNEU2502024046069,23
MelsbroekBRABRS340303160161901925,00
MelseleOVLNIK452153220221680168190019041,13
MelsenOVLGEN2202020002028,00
MembachLIEVER22020250570712,96
MembruggenLIMTON34030300030312,50
Menen (Menin)WVLKOR30310300301640164194019412,66
Merbes-le-ChâteauHAITHU91309097071601613,33
Merbes-Sainte-MarieHAITHU8806170006177,53
MerchtemBRABRS1323013013160162902912,66
MerdorpLIEWAR1010010010270273703755,22
MereOVLAAL560505707120121,58
MerelbekeOVLGEN880718590596616720,87
MerendreeOVLGEN770707606130138,28
MerkemWVLDIK2125021021808290294,75
MerksemANTANT26270220221060106128012810,60
MerksplasANTTUR660505140141901920,88
MerlemontNAMPHI44040451691108,85
Mesen (Messines)WVLIEP1010010010150152502520,49
Meslin-l'EvêqueHAIATH11120110115051601617,39
Mesnil-EgliseNAMDIN6606066061201238,71
Mesnil-Saint-BlaiseNAMDIN57050520270716,28
MessancyLUXARL2828028028110113903930,47
MesvinHAIMON3403032025053,16
MettekovenLIMTON0100000000000,00
MettetNAMNAM2727027027110113803811,88
MeulebekeWVLTIE252502402419019430431,80
MeuxNAMNAM13130130133031601616,49
Mévergnies-lez-LensHAIATH3303031014041,13
MichelbekeOVLOUD3303031014045,19
MicherouxLIELIE22020213013150151,01
MiddelburgOVLEEK5505050005057,69
MiddelkerkeWVLOOS1818018018630638108140,30
MiécretNAMDIN3303038081101125,00
Mielen-boven-AalstLIMHAS1201010001012,63
MignaultHAISOI1010010010190192902929,29
MillenLIMTON1101010001014,76
MinderhoutANTTUR22020200020210,00
ModaveLIEHUY33030310010130138,50
Moelingen (Mouland)LIELIE2202020002029,09
MoenWVLKOR111101101112012230234,82
MoerbekeOVLAAL3303030003037,89
MoerbekeOVLGEN1214011011909200202,58
MoereWVLOOS3303036069097,96
MoerkerkeWVLBRG1010010010707170175,01
MoerzekeOVLDEN1214012012808200202,63
MohaLIEHUY55040410010140142,75
MohivilleNAMDIN66060630390921,43
MoigneléeNAMNAM55050592111421621,05
MoircyLUXNEU2402020002029,52
MolANTTUR4343041041390398008012,21
MolenbaixHAITOU660718110111811923,17
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS205219142236229578057880168076,31
Molenbeek-WersbeekBRALEU1201010001013,03
MolenbeerselLIMMAK44040450590915,25
MollemBRABRS2202020002025,88
MomalleLIEWAR61206064041001018,52
MomigniesHAITHU7170707404110114,58
Monceau-en-ArdenneNAMDIN33030300030313,64
Monceau-ImbrechiesHAITHU3503032025053,18
Monceau-sur-SambreHAICHA1519622022160016018201827,92
Mons (Bergen)HAIMON12313446143715063146357741178521,51
Mons-lez-LiègeLIELIE22030328028310316,60
MonstreuxBRANIV1101010001015,88
MontLUXBAS45040410150511,90
MontNAMDIN22020200020214,29
MontbliartHAITHU4404040004044,40
MontegnéeLIELIE69070740040470471,65
MontenakenLIMHAS3803039091201212,00
Mont-GauthierNAMDIN2202020002025,13
Montignies-le-TilleulHAICHA131601201211011230233,63
Montignies-lez-LensHAIMON712070720290914,29
Montignies-Saint-ChristopheHAITHU1201011012027,69
Montignies-sur-RocHAIMON101909094041301315,12
Montignies-sur-SambreHAICHA59680580588308314101412,80
MontlebanLUXBAS214020230350519,23
Montroeul-au-BoisHAITOU611060610170710,77
Montroeul-sur-HaineHAIMON56050520270714,29
Mont-Saint-AndréBRANIV9909093031201219,05
Mont-Saint-AubertHAITOU6706068081401425,00
Mont-Sainte-AldegondeHAITHU4404042026062,11
Mont-Saint-GuibertBRANIV13171015015670678208218,98
Mont-sur-MarchienneHAICHA222302302363063860865,97
MontzenLIEVER460404707110112,26
MoorselOVLAAL71207072029092,10
MoorseleWVLKOR111101001010010200202,89
MoorsledeWVLROE151601501537037520524,27
MoortseleOVLGEN1201010001011,52
MopertingenLIMTON2302020002024,76
MoregemOVLOUD2202021013035,88
MorhetLUXBAS3403030003038,57
MorialméNAMPHI990909202110116,63
MorkhovenANTTUR33030340470712,28
Morlanwelz-MariemontHAITHU20211822022172517719451994,44
MormontLUXMAR9909092021101124,44
MortierLIELIE440404606100102,72
MortrouxLIELIE2202022024045,41
MortselANTANT1818019019730739209224,47
MorvilleNAMPHI61106066061201226,67
MoulbaixHAIATH1201010001011,85
MourcourtHAITOU10100100102021201211,88
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR72730740742000200274027415,65
MoustierHAIATH8808080008086,90
MoustierNAMNAM910090926026350354,75
MoxheLIEWAR5605057071201226,09
MozetNAMNAM1313013013100102302312,78
MuizenBRABRS660606130131901914,18
MullemOVLOUD3303032025055,05
MunkzwalmOVLOUD3303032025053,45
MunoLUXVIR6806062028089,20
MunsterbilzenLIMTON66060600060612,00
MunteOVLGEN1213012012320324404440,00
MussonLUXVIR41104042026062,07
Mussy-la-VilleLUXVIR15150150150001501517,24
MyLUXMAR990100108081801833,96
NaastHAISOI1011011011240243503534,65
NafraitureNAMDIN66060600060631,58
NalinnesHAITHU13130130139092202214,38
NamêcheNAMNAM3303033036061,49
Namur (Namen)NAMNAM1011104912311248170817940194114,53
NandrinLIEHUY880909100101901921,11
NaninneNAMNAM44040450590911,84
NaoméNAMDIN23020220240421,05
NassogneLUXMAR91009099091801818,37
NatoyeNAMDIN6606068081401413,21
NazarethOVLGEN1111011011303140146,90
NéchinHAITOU880808250253303317,10
NederboelareOVLAAL0100000000000,00
NederbrakelOVLOUD232802402411011350354,96
NederenameOVLOUD77070700070723,33
NederhasseltOVLAAL2302020002020,83
NederokkerzeelBRABRS990909100101901926,39
Neder-over-HeembeekBRABRS780707140142102113,38
Nederzwalm-HermelgemOVLOUD2302020002022,41
NeerharenLIMTON1101010001016,25
NeerhespenLIEWAR1101010001015,56
NeerheylissemBRALEU14260140144041801822,50
NeerijseBRALEU3303030003036,25
NeerlandenLIEWAR1101010001016,67
NeerlinterBRALEU4404042026066,25
NeeroeterenLIMMAK1010010010101110117,28
NeerpeltLIMMAK9909090009099,18
NeervelpBRALEU33030320250517,24
NeigemOVLAAL4404041015053,91
NessonvauxLIELIE66060613013190195,12
NethenBRANIV770707100101701720,24
NettinneNAMDIN12010100010110,00
NeufchâteauLIEVER4504046061001013,70
NeufchâteauLUXNEU11150130131560156169016943,11
NeufmaisonHAIMON66060610170715,22
NeufvillesHAIMON1212012012210213303315,49
NeuvilleNAMPHI8808080008086,15
Neuville-en-CondrozLIEHUY4404048081201221,43
Neuville-sous-HuyLIEHUY11010100010133,33
NeveleOVLGEN171801701713013300306,48
NielANTANT141401601634034500505,45
Niel-bij-Sint-TruidenLIMHAS1801010001010,44
NieuwenhoveOVLAAL3303030003033,33
NieuwenrodeBRABRS55050510160612,24
NieuwerkerkenOVLAAL6606060006067,50
NieuwerkerkenLIMHAS23020200020220,00
NieuwkapelleWVLDIK4404040004045,88
Nieuwkerke (Neuve-Eglise)WVLIEP1315012113160162812913,00
Nieuwkerken-WaasOVLNIK710070710010170172,78
NieuwmunsterWVLBRG44040410150516,13
Nieuwpoort (Nieuport)WVLVEU2033221801830030480488,65
NieuwrodeBRALEU34030330360612,50
NijlenANTMEC8100808540546206237,80
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV1016010010202120129,84
NimyHAIMON88090956056650656,20
NinoveOVLAAL293102702771071980985,10
NismesNAMPHI1212013013404170174,52
Nivelles (Nijvel)BRANIV5558759059174017423302339,91
NivesLUXBAS11140110114041501519,74
NobressartLUXARL81908083031101117,74
NodebaisBRANIV10140100104041401427,45
NoduwezBRANIV81108082021001012,66
NoirchainHAIMON1101010001010,17
NoirefontaineLUXNEU3303032025058,47
NoisseuxNAMDIN2502020002027,69
NokereOVLOUD8808084041201211,32
NollevauxLUXNEU0300000000000,00
NoorderwijkANTTUR3303032025058,47
NossegemBRABRS1101014045056,33
NouvellesHAIMON55050500050521,74
NovilleLUXBAS66060620280816,67
Noville-les-BoisNAMNAM23230230235052802821,05
Noville-sur-MéhaigneBRANIV8807184041111221,82
NukerkeOVLOUD770707505120123,86
ObaixHAICHA990808110111901922,35
ObigiesHAITOU33030320250513,16
ObourgHAIMON460404808120123,06
OchampsLUXNEU5605056061101115,71
OcquierLIEHUY8100808370374504535,71
OdeurLIEWAR11010160670730,43
OedelemWVLBRG161901601611011270275,43
OekeneWVLROE550505909140143,66
OelegemANTANT3303033036067,06
OeselgemWVLTIE2202020002025,71
OetingenBRABRS41004043037073,33
OeudeghienHAISOI6806063039099,18
OevelANTTUR550505100101501522,73
OneLUXNEU3302020002023,64
OgyHAISOI4403039091201230,00
OhainBRANIV11101010001010,47
OheyNAMNAM5505052027079,21
Oignies-en-ThiéracheNAMPHI35030320250511,36
OizyNAMDIN1101010001015,88
OkegemOVLAAL9909090009094,17
OlenANTTUR1112011011000110119,48
Oleye (Liek)LIEWAR22020270790913,85
Ollignies (Woelingen)HAISOI12120120124041601612,90
Olloy-sur-ViroinNAMPHI1112011011160162702713,85
OlmenANTTUR55050540490914,75
OlneLIEVER131401401410010240245,85
OlseneOVLGEN3403030003031,69
OmalLIEWAR1101014045053,55
Ombret-RawsaLIEHUY55050517017220226,83
OmezéeNAMPHI11010100010111,11
OnLUXMAR2202022024047,55
OnhayeNAMDIN47040430370717,07
OnkerzeleOVLAAL6606060006065,13
OnneziesHAIMON77070720290913,64
OnozNAMNAM33030360690940,91
Onze-Lieve-Vrouw-LombeekBRABRS2302021013033,33
Onze-Lieve-Vrouw-WaverANTMEC440505420424704729,56
OoigemWVLTIE1201013034046,35
OoikeOVLOUD4504040004045,48
OombergenOVLAAL3403030003032,63
OordegemOVLAAL1515014014202160162,72
OorderenANTANT34030350580810,67
OostakkerOVLGEN1515014014170173103114,03
OostduinkerkeWVLVEU880808150152302321,70
OosteekloOVLEEK7807075051201211,11
Oostende (Ostende)WVLOOS75850930935550555648064826,50
OosterweelANTANT220303270273003069,77
OosterzeleOVLGEN1212012012101130134,45
OosthamLIMHAS3303031014047,41
OostkampWVLBRG171801611741041571588,13
OostkerkeWVLBRG550505510515605650,45
OostmalleANTANT3503032025057,46
OostnieuwkerkeWVLROE121201201212012240244,48
OostrozebekeWVLTIE191901801812012300303,62
OostvleterenWVLIEP99010010480485805834,73
OostwinkelOVLGEN2202020002025,00
OpbrakelOVLOUD6606062028083,16
OpdorpOVLDEN4404042026066,67
OpglabbeekLIMHAS34030300030311,11
OpgrimbieLIMTON8908084041201236,36
Ophain-Bois-Seigneur-IsaacBRANIV5505054049099,38
OphasseltOVLAAL1101010001010,81
OpheersLIMTON0100000000000,00
OpheylissemBRALEU1313013013000130137,07
OphovenLIMMAK8808085051301320,97
OpitterLIMMAK44040410150512,20
OplinterBRALEU5805050005058,62
OpoeterenLIMMAK1101010001012,86
OpontLUXNEU5505057071201221,43
OpprebaisBRANIV51005053038086,72
OppuursANTMEC3403032025057,58
OpvelpBRALEU0500000000000,00
OpwijkBRABRS72006063039094,76
OrbaisBRANIV55050510160617,14
OrchimontNAMDIN1301010001012,50
OrcqHAITOU22020200020212,50
OrdingenLIMHAS1201010001017,69
OretNAMPHI1201010001010,89
Oreye (Oerle)LIEWAR9100909110112002025,00
OrgeoLUXNEU5705052027077,69
OrmeigniesHAIATH913090900090918,00
Orp-le-GrandBRANIV516108081250125133013329,89
OrroirOVLOUD33030330360617,65
Orsmaal-GussenhovenBRALEU2202020002025,88
OrthoLUXMAR6606065051101120,75
OstichesHAIATH5505051016069,52
OtegemWVLKOR0700000000000,00
OteppeLIEHUY1301010001010,81
Othée (Elch)LIELIE1801011012022,22
Otrange (Wouteringen)LIMTON1101010001016,25
OttenburgBRALEU12120130134041701730,91
OttergemOVLAAL2302020002021,39
OttigniesBRANIV1617016016300304604630,87
OudegemOVLDEN1313013013808210214,61
OudekapelleWVLDIK1101010001014,17
Oudenaarde (Audenarde)OVLOUD233102302370070930938,96
OudenakenBRABRS0300000000000,00
OudenburgWVLOOS1111013013110112402413,48
Oud-HeverleeBRALEU77070700070728,00
Oud-TurnhoutANTTUR55050514014190193,49
OuffetLIEHUY1010011011300304104110,68
OugréeLIELIE2021022022103010312501252,52
OuterOVLAAL181901801810010280286,78
OutrijveWVLKOR1101010001010,33
OuwegemOVLOUD4504042026066,32
OverboelareOVLAAL1213012012210213303313,52
OverhespenLIEWAR44040400040419,05
OverijseBRABRS3739036036390397507515,72
OvermereOVLDEN1111011011202130132,65
OverpeltLIMMAK89080810010180182,97
OverrepenLIMTON0200000000000,00
OverwindenLIEWAR0100000000000,00
PaalLIMHAS911090900090914,52
PaifveLIELIE22020200020220,00
PailheLIEHUY1101010001014,17
PaliseulLUXNEU1819018018150153303318,33
PamelBRABRS2121021021505260266,19
Papignies (Papegem)HAISOI11130110119092002037,74
ParikeOVLOUD4404040004047,27
PassendaleWVLIEP9100808707150158,11
PatigniesNAMDIN11010120230317,65
PâtesHAIMON2222018321580587637914,55
PecqHAITOU1617016016120122802822,76
PeerLIMMAK1321013013100102302311,68
PeissantHAITHU2302025057079,46
Pellaines (Pellen)LIEWAR22020260680821,62
PepingenBRABRS460909280283703727,61
PepinsterLIEVER79061730391100,82
PerkBRABRS6606068081401428,57
PéronnesHAISOI131301301311011240242,55
PéronnesHAITOU1101010001010,37
PéruwelzHAITOU5872564064148014821202127,45
PervijzeWVLVEU16170160165052102120,00
PerwezNAMNAM11010130340415,38
Perwez (Perwijs)BRANIV3232032032370376906914,65
PescheNAMPHI660606404100108,70
PessouxNAMDIN66060600060613,33
Petegem-aan-de-LeieOVLGEN660606606120125,24
Petegem-aan-de-ScheldeOVLOUD12120120122021401411,20
PetignyNAMPHI15150140142021601615,84
Petite-ChapelleNAMPHI0100000000000,00
Petit-Enghien (Lettelingen)HAISOI680606404100101,99
Petit-RechainLIEVER89090933033420426,84
Petit-Roeulx-lez-BraineHAISOI3303031014048,00
Petit-Roeulx-lez-NivellesHAICHA33030300030323,08
Petit-ThierLUXBAS1901010001014,76
PeutieBRABRS220202130131501523,44
PhilippevilleNAMPHI19200190194042302310,65
PiétonHAICHA56050520020250255,57
Piétrain (Petrem)BRANIV7707071018087,27
PiétrebaisBRANIV55050500050514,29
PipaixHAITOU1417017017120122902927,10
PironchampsHAICHA6606065051101124,44
PittemWVLTIE131401301321021340343,58
PlainevauxLIELIE440404210212502535,71
PlancenoitBRANIV510060695095101010153,44
PloegsteertWVLIEP1719017017120122902915,18
PoederleeANTTUR2302020002024,88
PoekeOVLGEN11110110113031401415,91
PoeseleOVLGEN2202020002026,06
PollareOVLAAL0300000000000,00
PolleurLIEVER88080810190911,54
PollinkhoveWVLDIK11120110112021301313,54
PommeroeulHAIATH880808909170173,94
PondrômeNAMDIN3343110112630263274027482,78
Pont-à-CellesHAICHA9100909240243303313,31
PontillasNAMNAM0200000000000,00
PoperingeWVLIEP283802312427027501513,41
PoppelANTTUR34030340470714,89
PopuellesHAITOU44040410150522,73
PorcheresseLUXNEU1101010001011,61
PorcheresseNAMDIN22020200020225,00
PottesHAITOU1313013013170173003031,91
PoucetLIEWAR22020220240415,38
PoulseurLIEHUY340303707100102,70
PoussetLIEWAR55050530380820,00
PreslesHAICHA6606060006067,23
ProfondevilleNAMNAM77011011510516206243,66
ProvenWVLIEP8807076061301312,26
PryNAMPHI1101010001012,94
PulderbosANTANT33030300030311,11
PulleANTANT3303030003035,08
PurnodeNAMDIN2202022024049,76
PutteANTMEC9110909290293803817,27
PuursANTMEC151801501518018330337,91
QuaregnonHAIMON4748047047552378102231251,92
QuartesHAITOU46040420260615,38
QuenastBRANIV2202020002020,08
Queue-du-BoisLIELIE240303808110112,30
QuevaucampsHAIATH152901501515015300304,13
Quévy-le-GrandHAIMON6706060006063,13
Quévy-le-PetitHAIMON13130130134041701720,48
QuiévrainHAIMON2020019019620628108116,40
RachecourtLUXARL34030300030310,00
Racour (Raatshoven)LIEWAR550505220222702719,29
RagniesHAITHU4404041015059,62
RahierLIEVER110101160161701710,56
RamegniesHAIATH411040400040430,77
Ramegnies-ChinHAITOU3303031014047,27
RamelotLIEHUY2302021013039,68
Ramillies-OffusBRANIV4604040004042,19
RamsdonkBRABRS1201010001013,85
RamselANTTUR55050500050516,13
RamskapelleWVLBRG33020230350521,74
RamskapelleWVLVEU2302022024047,55
RanceHAITHU1316221501589191081041912322,86
RansartHAICHA27410280289409412201229,77
RanstANTANT660606220222802828,87
RebaixHAIATH890808303110118,73
Rebecq-Rognon (Roosbeek)BRANIV1212012012290294104119,25
RecogneLUXNEU0200000000000,00
ReduLUXNEU5505050005057,35
ReetANTANT230202110111301313,83
RekemLIMTON4604040004044,35
RekkemWVLKOR3303032025053,57
RelegemBRABRS23020210130330,00
RneLUXNEU0100000000000,00
RemicourtLIEWAR1101011012020,76
RendeuxLUXMAR101009091011001023,26
ReningeWVLDIK3402022024042,11
ReningelstWVLIEP660606404100105,46
RenliesHAITHU6606068081401418,42
RessaixHAITHU33060634034400403,04
RessegemOVLAAL5505051016063,00
ResteigneNAMDIN220101110111201216,67
RetieANTTUR1101010001010,75
RetinneLIELIE45040414014180183,46
RèvesHAICHA14160140145051901919,79
RhisnesNAMNAM440404100101401414,14
RichelleLIELIE1101011012022,06
RiemstLIMTON22020200020216,67
RienneNAMDIN1301011012029,52
RièzesHAITHU4404041015055,32
RijkelLIMTON0100000000000,00
RijkevorselANTTUR880617390394514631,94
RijkhovenLIMTON33030330360614,29
RijmenamANTMEC3303032025057,58
RiksingenLIMTON22020200020218,18
RillaarBRALEU99090900090912,33
RivièreNAMDIN2202024046067,14
RixensartBRANIV1111011011160162702719,57
RobechiesHAITHU44040420260635,29
RobelmontLUXVIR55050510160624,00
RoborstOVLOUD2202023035059,80
RochefortNAMDIN2223023023400406306319,57
RochehautLUXNEU2402020002023,39
Roclenge-sur-Geer (Rukkelingen-aan-de-Jeker)LIMTON570505808130134,83
RocourtLIELIE55050512012170173,37
Roesbrugge-HaringeWVLIEP1313010010404140146,80
Roeselare (Roulers)WVLROE7475668371125012519331964,16
RognéeNAMPHI1201010001014,76
RoisinHAIMON2134020020000200206,73
RoksemWVLOOS44040410150529,41
RollegemWVLKOR5505053038081,39
Rollegem-KapelleWVLROE2202022024041,53
RolyNAMPHI36030300030325,00
RomeréeNAMPHI67060620280828,57
RomséeLIELIE131301301337037500505,41
RongyHAITOU1416014014530536706734,90
RonquièresHAISOI3303031014049,76
Ronse (Renaix)OVLOUD5052050252223022327322755,31
RonseleOVLGEN1101010001012,33
RoosbeekBRALEU2202020002027,14
RoséeNAMPHI5705055051001016,39
RoseliesHAICHA550505707120123,18
RosièresBRA