census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector KLEDINGNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Fabricage van mode-kledingstukken: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Bloemenmakers, kunstbloemen (produktie van): Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Bloemenmakers, kunstbloemen (produktie van): Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
Aalst (Alost)OVLAAL4401341452790,12
AngleurLIELIE2200330000330,12
AngreHAIMON1100110000110,43
AntoingHAITOU1200110000110,10
Antwerpen (Anvers)ANTANT66026811213318210,05
ArdooieWVLROE1100110000110,09
Arlon (Aarlen)LUXARL1100110000110,09
AsperOVLGEN1100110000110,69
BasèclesHAIATH1100110000110,09
BaudourHAIMON1100110000110,13
BincheHAITHU1101010001010,04
BlatonHAITOU2200110000110,25
BoomANTANT1100220000220,13
Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel)HAISOI1100110000110,06
Brugge (Bruges)WVLBRG3301122119402220420,43
Brussel/BruxellesBRABRS5556016355156157213721922640,75
CharleroiHAICHA3302130442570,13
ChênéeLIELIE1100110110220,15
ChimayHAITHU2200110440551,18
CourcellesHAICHA1100110000110,02
Deux-Acren (Twee-Akren)HAISOI2200220000220,79
Elsene/IxellesBRABRS1100110000110,01
Enghien (Edingen)HAISOI1100110000110,16
ErembodegemOVLAAL1100110000110,16
FrameriesHAIMON1100110000110,03
Gent (Gand)OVLGEN13130881611516923320,07
GrimmingeOVLAAL1100110000110,95
GrivegnéeLIELIE2200220000220,10
Habay-la-VieilleLUXVIR1100110000113,13
HerzeleOVLAAL1100220330550,88
Houdeng-GoegniesHAISOI1100110000110,25
Ieper (Ypres)WVLIEP3300330330660,39
JemappesHAIMON3300330000330,09
JumetHAICHA1100110000110,01
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR2201120111230,05
LakenBRABRS2201120001120,04
LedebergOVLGEN1100110000110,06
Leuven (Louvain)BRALEU1100110000110,01
Liège (Luik)LIELIE232404151934346758650,18
Lier (Lierre)ANTMEC1100110000110,03
LokerenOVLNIK1100110000110,03
Mechelen (Malines)ANTMEC3300330660990,10
Menen (Menin)WVLKOR2200220000220,13
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS2202130662790,07
Mons (Bergen)HAIMON880281001515223250,68
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR2200220000220,11
Namur (Namen)NAMNAM1100440440880,12
NazarethOVLGEN1100110000110,49
Nivelles (Nijvel)BRANIV1100110000110,04
OnneziesHAIMON1101010001011,52
Oudenaarde (Audenarde)OVLOUD1100110000110,10
OugréeLIELIE1100110000110,02
PéruwelzHAITOU1100110000110,04
QuaregnonHAIMON1100110000110,02
Roeselare (Roulers)WVLROE2200220000220,04
Saint-GermainBRABRS9906612428321034440,48
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS2200220330550,09
Sart-Saint-LaurentBRABRS77024621820422260,32
Sint-Niklaas (Saint-Nicolas)OVLNIK1100000330330,04
Sint-Truiden (Saint-Trond)LIMHAS1100110000110,05
SpaLIEVER1100110000110,11
StambrugesHAIATH1200110000110,40
StekeneOVLNIK1100110000110,29
Strépy-BracquegniesHAISOI1100110000110,04
ThuinHAITHU1100110000110,07
ThulinHAIMON1100110000110,36
TielrodeOVLNIK1100220000220,80
Tournai (Doornik)HAITOU2200220440660,09
VerviersLIEVER2200330000330,02
Veurne (Furnes)WVLVEU1200110000110,10
WaregemWVLKOR1100110000110,11
WatouWVLIEP1100110000110,43
WevelgemWVLKOR1100110110220,65
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal214219050170220893544431395246630,06