LOKSTAT
census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector KLEDINGNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Fabricage van kleding: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Vrouwenkleding (werkplaatsen voor de confectie van), naaisters: Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Vrouwenkleding (werkplaatsen voor de confectie van), naaisters: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
AaigemOVLAAL7700770000772,46
AalbekeWVLKOR1515001515000015155,14
AalstLIMHAS55005500005541,67
Aalst (Alost)OVLAAL128128001381380909002282283,00
AalterOVLGEN3636003636055041418,70
AarschotBRALEU282800282802525053536,08
AarseleWVLTIE1111001111099020205,39
AartrijkeWVLBRG1313001313066019194,01
AartselaarANTANT27270027270000272715,98
AbéeLIEHUY14140014140000141453,85
AbolensLIEWAR55005503308823,53
AchelLIMMAK77007701108816,00
AchêneNAMDIN22002201103313,04
AcosseLIEWAR55005501106635,29
AcozHAICHA252500252501010035357,03
AdegemOVLEEK1414001515033018187,69
AdinkerkeWVLVEU16160016160440202014,08
AfsneeOVLGEN22002200002225,00
AgimontNAMPHI67006601107724,14
AineffeLIEHUY11001100001110,00
Aische-en-RefailNAMNAM9110010100660161617,39
AiseauHAICHA212100212101818039391,69
AisemontNAMNAM9900990330121220,34
AlkenLIMTON15160017170330202011,24
AlleNAMDIN7700770000774,61
AlleurLIELIE1010001010011011115,91
AlsembergBRABRS550055055010104,81
AlveringemWVLVEU17170018180440222210,38
AmayLIEHUY757600757504545012012034,38
AmberloupLUXBAS68007700007711,67
AmblyNAMDIN6600660660121246,15
AmbresinLIEWAR8800880110992,29
AmonimesLUXMAR55005500005523,81
AmougiesOVLOUD1111001111000011115,53
AmpsinLIEHUY55560055550770626213,75
AndenneNAMNAM1271290012712706565019219210,57
AnderlechtBRABRS175183001781780757502532532,05
AnderluesHAITHU565600585802424082824,24
AndrimontLIEVER383800484801111059592,67
AngleurLIELIE272900282802828056562,28
AngreHAIMON3232003131010100414117,83
AngreauHAIMON4400440000447,69
AnhéeNAMDIN2020002020012120323241,03
AnlierLUXNEU2200220220446,56
AnloyLUXNEU44004403307731,82
Annevoie-RouillonNAMDIN880088011110191912,03
AnsLIELIE494900515101616067672,79
AnseremmeNAMDIN1313001313066019198,56
AnseroeulHAITOU11110011110000111112,94
AnthéeNAMPHI55005503308814,29
AntheitLIEHUY171700171701212029293,15
AnthisnesLIELIE1515001515011016164,22
AntoingHAITOU1717001818044022222,11
Antwerpen (Anvers)ANTANT9659970999410031093494419192819474,86
AnvaingHAIATH2020002020022022228,12
AnzegemWVLKOR1111001111000011114,15
AppelsOVLDEN2200220440669,84
Appelterre-EichemOVLAAL6600660220881,95
ArbreHAIATH67006600006642,86
ArbreNAMNAM55005501106613,04
ArbrefontaineLUXBAS66006600006618,75
Arc-AinièresHAIATH3300330440778,86
Archennes (Eerken)BRANIV44005501106613,33
ArdooieWVLROE313101313201111142433,76
ArendonkANTTUR8800880000881,18
ArgenteauLIELIE1010001010022012126,67
Arlon (Aarlen)LUXARL37390038380707001081089,25
ArquennesHAICHA4850004848026260747421,39
ArsimontNAMNAM1414001414022016161,98
ArvilleLUXNEU8800880660141412,61
AsLIMHAS44004401105515,15
AspelareOVLAAL4400550000553,21
AsperOVLGEN1111001111011110222215,17
AsquilliesHAIMON13130013130220151548,39
AsseBRABRS51540051510440555511,53
AssebroekWVLBRG4400440000442,33
AssenedeOVLEEK1515001515044019197,72
AssenoisLUXNEU2200220000227,69
AssesseNAMNAM1313001313010100232317,83
AsteneOVLGEN66006601107710,29
Ath (Aat)HAIATH86890093930707001631635,85
AthisHAIMON21210021210440252547,17
AthusLUXARL4400440440882,15
AttenhovenLIEWAR880099077016168,08
AttenrodeBRALEU55005500005516,13
AttertLUXARL2020002020010100303022,22
AttreHAIATH15150015150990242410,43
AubangeLUXARL5600550110669,23
AubechiesHAIATH22002200002220,00
AubelLIEVER2727002828041410696916,91
AublainNAMPHI33003304407711,86
Auderghem/OudergemBRABRS770077077014142,04
AudregniesHAIMON1212001212012120242413,26
AulnoisHAIMON11110011110220131338,24
AutelbasLUXARL8800990660151512,71
Autre-EgliseBRANIV12170012120000121229,27
AutreppeHAIMON11110011110000111131,43
AuvelaisNAMNAM363600373702424061612,72
Ave-et-AuffeNAMDIN44004400004416,00
AvekapelleWVLVEU12120012120440161626,23
AvelgemWVLKOR4040004040012120525211,58
AvennesLIEWAR770077044011115,79
Avernas-le-BauduinLIEWAR4400440000442,11
AvinLIEWAR88008801109918,75
AwansLIELIE1515001515099024245,37
AwenneLUXNEU3300330000332,46
AwirsLIELIE990099033012123,92
AyeLUXMAR1010001616044020207,52
AyeneuxLIELIE2021002020010100303034,09
AywailleLIELIE232300242401616040407,02
BaaigemOVLGEN2200330000335,08
BaalBRALEU33003302205511,36
BaardegemOVLAAL3300330110446,35
Baarle-Hertog (Baerle-Duc)ANTTUR4400440220667,79
BaasrodeOVLDEN1010001212066018184,48
Bachte-Maria-LeerneOVLGEN1100110110223,92
BaelenLIEVER1515001717015150323211,47
BagimontLUXNEU1100110000119,09
BaileuxHAITHU1919001919012120313124,03
BailièvreHAITHU55005503308822,22
BaillamontNAMDIN11001100001111,11
BailleulHAITOU55005500005517,86
BaillonvilleNAMDIN12120015150000151550,00
BaisieuxHAIMON22002200002210,00
Baisy-ThyBRANIV3636003636017170535319,27
BalâtreNAMNAM88008800008812,90
BalegemOVLGEN2200220000221,83
BalenANTTUR1515001515077022226,79
BambruggeOVLAAL1100110000112,50
BandeLUXMAR13130013130110141410,94
BarbençonHAITHU24240024240000242417,91
BarchonLIELIE770088022010104,50
BaronvilleNAMDIN77008800008825,00
BarryHAITOU1100110110221,06
BarvauxLUXMAR18180018180990272723,28
Barvaux-CondrozNAMDIN13130013130660191934,55
BasèclesHAIATH4243004444022046464,07
Bas-OhaLIEHUY14140014140880222241,51
Basse-BodeuxLIEVER6600660440101023,26
Bassenge (Bitsingen)LIMTON7700880110992,69
BasseveldeOVLEEK89001010044014144,96
Bassilly (Zullik)HAISOI16160016160000161617,98
Bastogne (Bastenaken)LUXBAS3941004242039390818116,50
Bas-Warneton (Neerwaasten)WVLIEP10100010100000101027,78
BatsheersLIMTON11002200002250,00
BatticeLIEVER212100212101515036366,74
BaudourHAIMON6768006767018180858510,64
BauffeHAIMON11110011110000111110,78
BaugniesHAITOU1212001212011110232338,98
BaulersBRANIV55005501106619,35
BavegemOVLAAL4400440000441,68
BavikhoveWVLKOR6600660000663,68
BazelOVLNIK1111001111066017175,26
BeaufaysLIELIE14150014140110151513,27
BeaumontHAITHU4246004242029290717122,76
BeauraingNAMDIN15160015150220171710,30
BeausaintLUXMAR7700770330101031,25
Beauvechain (Bevekom)BRANIV12140012120330151516,13
BeauwelzHAITHU550055055010104,61
BeclersHAITOU11110011110330141420,29
BeekLIMMAK22002200002210,53
BeerlegemOVLOUD33003300003315,79
BeernemWVLBRG1010001010022012123,58
BeerseANTTUR5500550000551,54
BeerstWVLDIK1414001414022016167,17
Beert (Brages)BRABRS66006601107716,28
BeerzelANTMEC18180018180000181816,07
BeezNAMNAM13130013130330161615,24
BeffeLUXMAR1100110000118,33
BegijnendijkBRALEU99009900009928,13
BehoLUXBAS9900990110101027,78
BeigemBRABRS33003300003313,64
BekegemWVLOOS22002200002213,33
BekkerzeelBRABRS1100110000117,69
BekkevoortBRALEU11110013130440171728,81
BellaireLIELIE16160016160000161611,35
BellecourtHAICHA25250025250440292950,00
BellefontaineLUXVIR77007700007712,50
BellefontaineNAMDIN11001100001125,00
BellegemWVLKOR1313001313022015152,40
BellemOVLGEN1212001212022014144,73
BellingenBRABRS7700770330101034,48
BeloeilHAIATH3238003232015150474713,58
BelseleOVLNIK2424002424000024249,80
Ben-AhinLIEHUY272700282801010038388,17
BendeLUXMAR710007701108812,31
BerbroekLIMHAS33003300003317,65
BerchemANTANT78790079790303001091093,97
BerchemOVLOUD29290029290440333315,00
Berchem-Sainte-Agathe/Sint-Agatha-BerchemBRABRS3300330110445,33
BerendrechtANTANT1414001515077022225,02
BergBRABRS2200220000225,56
BergLIMTON23002200002215,38
BergilersLIEWAR770077033010104,78
BeringenLIMHAS1313001414000014146,14
BerlaarANTMEC34340034340330373715,04
BerlareOVLDEN99001212000012122,82
BerlingenLIMTON22002202204428,57
BerlozLIEWAR8800880220101016,13
BerneauLIELIE55005503308826,67
BernissartHAIATH2727002727000027271,77
Bersillies-l'AbbayeHAITHU88008800008826,67
BertemBRALEU4400440220666,38
BertogneLUXBAS3300330000336,12
BertréeLIEWAR44004400004420,00
BertrixLUXNEU3232003232015150474716,43
BerzéeNAMPHI10100010100000101017,24
BeselareWVLIEP1212001212011013136,84
BetekomBRALEU11110013130000131313,40
Bettincourt (Bettenhoven)LIEWAR5500550000558,77
BeuzetNAMNAM33003300003312,00
BevelANTMEC44004400004418,18
Bever (Biévène)HAISOI1010001010000010108,85
BevereOVLOUD1313001313000013136,84
BeverenWVLKOR4400440220664,55
BeverenWVLVEU3300330000334,23
BeverenOVLNIK606100626202525087874,98
BeverenWVLROE1717001717011018183,53
BeverloLIMHAS55005500005513,51
BeverstLIMTON66006601107720,00
Beyne-HeusayLIELIE434300434302121064648,47
Bienne-lez-HappartHAITHU66006600006624,00
BierbeekBRALEU18190018180440222218,49
BiercéeHAITHU13130016160220181834,62
BiergesBRANIV99001010000010109,90
Bierghes (Bierk)BRABRS1616001616033019197,14
BiersetLIELIE18200018180880262633,77
BierwartNAMNAM44004400004416,00
BiesmeNAMNAM8800880000884,04
BiesmeréeNAMPHI2200220550776,86
Biesme-sous-ThuinHAITHU22002201103315,00
BièvreNAMDIN11110011110550161624,62
BiezBRANIV10100010100110111115,71
BihainLUXBAS770077033010104,26
BikschoteWVLIEP8800880330111115,94
BilstainLIEVER550066099015157,01
BilzenLIMTON13130013130330161610,13
BincheHAITHU252700282803232060602,23
BinderveldLIMHAS33003300003321,43
BinkomBRALEU33003302205514,71
BioulNAMDIN26310026260660323214,29
BissegemWVLKOR660066044010108,55
BlaasveldANTMEC88008801109914,75
BlaimontNAMDIN33003301104444,44
BlandainHAITOU28280028280550333317,74
BlandenBRALEU44004400004414,81
BlankenbergeWVLBRG181800181801919037376,69
BlaregniesHAIMON12120012120220141424,56
BlatonHAITOU34340034340880424210,42
BlaugiesHAIMON26270026260220282812,23
BléhariesHAITOU9900990550141411,20
BléhenLIEWAR44004400004416,00
BleidLUXVIR2200220000227,14
BleretLIEWAR34003300003320,00
BlicquyHAIATH770077044011117,75
BocholtLIMMAK14140014140110151511,19
BoechoutANTANT1515001515010100252514,04
BoekhoutLIMHAS33003300003327,27
BoekhouteOVLEEK770077016160232315,65
BoëlheLIEWAR44004400004423,53
BoezingeWVLIEP1515001717044021217,29
BogaardenBRABRS66006603309914,29
BohanNAMDIN770077077014149,52
BoignéeHAICHA99009900009917,65
BoirsLIELIE1212001212066018185,57
Bois-de-Lessines (Lessenbos)HAISOI2626002626088034342,93
Bois-de-VillersNAMNAM1616001616010100262610,40
Bois-d'HaineHAICHA1100110000110,43
Bois-et-BorsuLIEHUY17170017170660232320,72
BolinneNAMNAM77007700007717,95
BollandLIEVER67006603309915,25
BomalBRANIV66006601107720,00
BomalLUXMAR5500660440101023,26
Bombaye (Bolbeek)LIELIE11110011110440151542,86
BommershovenLIMTON2200220110338,33
BoncellesLIELIE17170017170220191922,35
BoneffeNAMNAM3300330000331,50
BonheidenANTMEC11110012120330151515,63
BoninneNAMNAM1414001414010100242455,81
BonlezBRANIV7700770000772,99
BonnertLUXARL77009900009912,68
BonsinNAMDIN66006601107720,00
BooischotANTMEC20200020200000202011,05
BoomANTANT1071690017217205050022222214,55
BoorsemLIMTON77007700007711,29
BoortmeerbeekBRALEU4400440110555,00
BorchtlombeekBRABRS55005501106610,71
BorgerhoutANTANT88890090900525201421424,03
Borgloon (Looz)LIMTON101000101001010020209,62
BorlezLIEHUY22002202204421,05
BorloLIMHAS7700770440111125,00
BorlonLUXMAR13130013130660191948,72
BornemANTMEC525300545401919073738,41
BornivalBRANIV55005502207728,00
BorsbeekANTANT2200220000224,00
BorsbekeOVLAAL9900990000994,29
BossièreNAMNAM66006603309913,85
BossuitWVLKOR3300330000334,84
Bossut-GottechainBRANIV13130013130110141428,00
BostBRALEU2200220000228,70
BotheyNAMNAM3400330110443,36
BottelareOVLGEN880012120110131310,08
BouffioulxHAICHA353500383801717055553,67
BougeNAMNAM13130013130660191925,00
BougniesHAIMON10100010100330131340,63
BouillonLUXNEU181800181801616034345,63
BourlersHAITHU7700770220992,00
Bourseigne-NeuveNAMDIN11001101102214,29
Bourseigne-VieilleNAMDIN55005500005555,56
BoussoitHAISOI66006602208825,00
BoussuHAIMON123133001231230565601791794,48
Boussu-en-FagneNAMPHI3300330110447,41
Boussu-lez-WalcourtHAITHU1010001010055015159,32
BousvalBRANIV880088066014141,97
BoutersemBRALEU3300330000336,38
Bouvignes-sur-MeuseNAMDIN88008801010018187,38
BouvigniesHAIATH33003301104411,76
BouwelANTTUR44004400004414,81
BovekerkeWVLDIK6600660000662,58
BovenistierLIEWAR66006600006640,00
BovesseNAMNAM7700770660131334,21
BovignyLUXBAS1010001010077017177,11
BraLIEVER990010100440141428,57
BraffeHAITOU44004401105513,16
BraibantNAMDIN66005502207731,82
Braine-l'Alleud (Eigenbrakel)BRANIV242400242402424048482,43
Braine-le-Château (Kasteelbrakel)BRANIV2222002222055027275,84
Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel)HAISOI1851850018518503434021921912,75
BraivesLIEWAR990099055014145,11
BranchonNAMNAM55005501106616,67
BrasLUXNEU66006603309917,65
BrasmenilHAITOU55005500005511,90
BrasschaatANTANT660077044011116,59
BrayHAISOI77007701108840,00
BrechtANTANT7700770000774,76
BredeneWVLOOS880088022010106,67
BreeLIMMAK323200323201313045459,34
BreendonkANTMEC23230023230770303036,14
BressouxLIELIE340044066010101,83
BrielenWVLIEP5500660110776,67
BroechemANTANT5500550000554,55
BroekomLIMTON44004400004433,33
BrugeletteHAIATH3131003131017170484815,95
Brugge (Bruges)WVLBRG18218500205205029229204974975,14
BrûlyNAMPHI10100010100220121225,53
Brûly-de-PescheNAMPHI22002200002220,00
BrussegemBRABRS11110011110110121217,14
Brussel/BruxellesBRABRS16101621077168917666016161676137330534429,76
BrustemLIMHAS12120012120330151534,88
BruyelleHAITOU1515001515000015155,00
BryeHAICHA6600660550111147,83
BudingenBRALEU11110011110220131325,00
BuggenhoutOVLDEN212100212101010031319,23
BuissenalHAIATH12120012120330151531,25
BuissonvilleNAMDIN10100010100330131335,14
BuizingenBRABRS88008800008810,00
BukenBRABRS22002200002225,00
BulskampWVLVEU10100010100000101012,66
BunsbeekBRALEU44004401105511,11
BurchtOVLNIK1212001212077019193,56
BurdinneLIEHUY13130013130000131318,31
BureNAMDIN77007700007713,46
BurstOVLAAL4400440110552,84
BuryHAITOU8900880660141434,15
BuvingenLIMHAS44004403307750,00
BuvrinnesHAITHU19200019190110202017,86
BuzenolLUXVIR1100110000115,00
BuzetHAICHA16160016160440202040,82
CallenelleHAITOU8800880000883,94
CalonneHAITOU1212001212044016162,12
Cambron-CasteauHAIMON77007702209917,31
Cambron-Saint-VincentHAIMON9900990990181820,69
CarnièresHAITHU1061070010610603030013613613,96
CasteauHAISOI2200220440666,74
CastillonNAMPHI99009900009922,50
CellesLIEWAR22220022220550272739,71
CellesHAITOU23230024240440282818,18
CellesNAMDIN14140015150440191925,00
Cerexhe-HeuseuxLIELIE8800880330111111,00
CerfontaineNAMPHI5353005353014140676711,86
Céroux-MoustyBRANIV1822001818077025258,59
ChaineuxLIEVER55005501111016166,72
ChairièreNAMDIN22002201103318,75
ChampionNAMNAM7700770110885,23
ChamplonLUXMAR10100010100330131311,50
ChanlyLUXNEU88008801109921,95
Chapelle-à-OieHAITOU44004400004412,12
Chapelle-à-WattinesHAITOU12120012120220141422,22
Chapelle-lez-HerlaimontHAICHA9799001011010292901301305,39
Chapon-SeraingLIEHUY3300330000331,68
CharleroiHAICHA10610601108109021221213203215,93
CharneuxLIEVER1010001010099019197,95
ChassepierreLUXVIR55005500005510,00
ChastrèsNAMPHI8800880660141435,00
Chastre-Villeroux-BlanmontBRANIV1919001919088027277,11
ChâteletHAICHA74740076760999901751755,23
ChâtelineauHAICHA70700075750848401591592,76
ChâtillonLUXVIR2200220000222,94
ChaudfontaineLIELIE161600171701212029297,29
Chaumont-GistouxBRANIV16160016160440202024,10
Chaussée-Notre-Dame-LouvigniesHAIMON15160015150440191925,68
ChênéeLIELIE202000232302525048483,62
CherainLUXBAS12120012120330151526,32
CheratteLIELIE171700181801010028284,73
ChercqHAITOU880088022010102,26
ChevetogneNAMDIN8800990220111123,91
ChevronLIEVER2200220000221,71
ChièvresHAIATH54560055550440595925,99
ChimayHAITHU3739003838035350737317,30
ChinyLUXVIR1100110000112,50
ChokierLIELIE990099022011118,80
CiergnonNAMDIN22002200002214,29
CineyNAMDIN414200454502020065656,11
CipletLIEWAR10100010100440141426,42
CiplyHAIMON1616001616011017176,97
Clabecq (Klabbeek)BRANIV1818001818088026261,58
ClavierLIEHUY11110011110110121212,00
ClermontLIEVER1717001818018180363617,31
ClermontNAMPHI13130013130220151515,79
Clermont-sous-HuyLIEHUY1212001212000012129,16
Comblain-au-PontLIELIE222300222201010032325,60
Comblain-FaironLIEHUY1111001111044015154,76
Comines (Komen)WVLIEP2424002828088036368,26
ConneuxNAMDIN22002201103321,43
CorbaisBRANIV10100010100110111126,19
CorbionLUXNEU22002203305510,20
CordesHAIATH66006600006630,00
CorenneNAMPHI55005500005521,74
CornesseLIEVER2929002929099038386,38
CornimontNAMDIN1100110000119,09
Corroy-le-ChâteauNAMNAM11110012120550171726,56
Corroy-le-GrandBRANIV15160015150110161622,22
CorswaremLIMHAS990010100550151527,27
Cortil-NoirmontBRANIV17170017170330202026,67
Cortil-WodonNAMNAM66006603309920,00
CouilletHAICHA9494001011010353501361363,45
CourcellesHAICHA210214002102100404002502504,21
CourrièreNAMNAM44004401105517,24
Cour-sur-HeureHAITHU9900990000997,26
Court-Saint-EtienneBRANIV3939003939022041414,15
CouthuinLIEHUY3738003737014140515116,78
CoutisseNAMNAM13130013130550181816,67
CouvinNAMPHI161600161601010026264,03
Cras-AvernasLIEWAR11110011110000111126,83
CrehenLIEWAR55005501106620,69
CrisnéeLIEWAR67006600006623,08
Croix-lez-RouveroyHAITHU44004400004430,77
CrupetNAMNAM44004405509920,00
CuesmesHAIMON798000797901010089892,62
CugnonLUXNEU7700770000775,04
Cul-des-SartsNAMPHI770077077014145,09
CustinneNAMDIN55005501106623,08
DadizeleWVLROE660066066012127,41
DaillyNAMPHI66006600006621,43
DaknamOVLNIK3300330220559,62
DalhemLIELIE1113001111077018187,53
DammeWVLBRG1100110220337,14
DampicourtLUXVIR33003301104414,29
DampremyHAICHA96960097970353501321324,27
DarionLIEWAR11001100001125,00
DaussoisNAMPHI11110011110550161619,51
DaussoulxNAMNAM44004403307730,43
DaveNAMNAM9900990220111114,67
DaverdisseLUXNEU56005500005526,32
De KlingeOVLNIK1818001818033021217,45
De PinteOVLGEN66006600006617,14
DeerlijkWVLKOR2325002323055028282,82
DeftingeOVLOUD3300330220556,02
DeinzeOVLGEN575700585804040098988,46
DenderbelleOVLDEN990099011010106,90
DenderhoutemOVLAAL3300330000330,31
DenderleeuwOVLAAL141400141401010024243,39
Dendermonde (Termonde)OVLDEN494900535304242095953,83
DenderwindekeOVLAAL2200220000220,47
DenéeNAMNAM2222002222066028289,27
DentergemWVLTIE660066055011112,44
DergneauHAIATH1100110000114,55
DesselANTTUR16160016160000161614,16
DesselgemWVLKOR1111001111000011119,73
DestelbergenOVLGEN880099033012124,04
DesteldonkOVLGEN3300330000334,62
DeurleOVLGEN1100110000112,50
DeurneBRALEU33003300003323,08
DeurneANTANT3636003737017170545410,11
Deux-Acren (Twee-Akren)HAISOI4748004747014140616124,21
DhuyNAMNAM7700770330101015,87
DiegemBRABRS6600660330993,06
DiepenbeekLIMHAS27270032320770393928,26
DiestBRALEU48480061610424201031039,34
Diets-Heur (Heur-le-Tiexhe)LIMTON34003300003333,33
DikkebusWVLIEP3300330000335,17
DikkeleOVLOUD2200220000223,08
DikkelvenneOVLGEN7700770000775,04
Diksmuide (Dixmude)WVLDIK242700242401616040406,56
DilbeekBRABRS13130015150110161611,68
DilsenLIMMAK1111001111011012129,52
DinantNAMDIN88920088880818101691697,88
DionNAMDIN44004400004457,14
Dion-le-MontBRANIV89008800008822,86
Dion-le-ValBRANIV66006600006650,00
DisonLIEVER15917601163164011311312762776,08
DochampsLUXMAR1100110110229,09
DoelOVLNIK1111001111022013139,22
DohanLUXNEU77007700007717,95
DoischeNAMPHI5500550660111128,21
DolembreuxLIELIE10100010100000101040,00
DonceelLIEWAR66006600006620,00
DongelbergBRANIV8800880220101010,31
DonkLIMHAS66006600006627,27
DonstiennesHAITHU5500550110663,23
DorinneNAMDIN44004400004414,81
DormaalBRALEU22002200002215,38
Dottignies (Dottenijs)WVLKOR3131003333016160494911,24
DourHAIMON115115001151150333301481484,53
DourbesNAMPHI79007701108813,11
DranouterWVLIEP99009900009912,86
DréhanceNAMDIN4400440770111128,21
DrogenbosBRABRS4400440330771,67
Drongen (Tronchiennes)OVLGEN2424002424066030305,62
DudzeleWVLBRG6600660220889,20
DuffelANTMEC2929003030099039394,56
DuisburgBRALEU66006601107713,73
DurbuyLUXMAR9900990000999,09
DurnalNAMDIN4400440330779,86
Dworp (Tourneppe)BRABRS2121002525055030309,58
Eben-EmaelLIMTON2020002020044024244,51
EblyLUXNEU33005500005516,67
Ecaussinnes-d'EnghienHAISOI96960099990333301321324,99
Ecaussinnes-LalaingHAISOI3232003232015150474713,13
EdegemANTANT6600660330998,65
EdelareOVLOUD1100110000113,70
EekloOVLEEK77770089890626201511515,72
EernegemWVLOOS1920001919077026269,00
EgemWVLTIE2222002121077028286,01
EggewaartskapelleWVLVEU55005500005511,36
EghezéeNAMNAM1515001515066021217,32
EheinLIEHUY1100110000111,79
EigenbilzenLIMTON77007700007712,96
EindhoutANTTUR66006601107713,46
EineOVLOUD1919001919044023232,63
EisdenLIMTON4400440000447,14
EkeOVLGEN13130013130000131312,50
EkerenANTANT990099022011114,33
EksaardeOVLNIK1515001515044019196,11
EkselLIMMAK14140014140000141413,21
ElenLIMMAK8800880000889,52
EleneOVLAAL3300330000334,05
ElewijtBRABRS88008801109916,07
EliksemLIEWAR22002200002210,00
ElingenBRABRS22002200002216,67
EllemelleLIEHUY22002200002213,33
Ellezelles (Elzele)HAIATH424300424201515057576,80
Ellignies-lez-FrasnesHAIATH33003300003360,00
Ellignies-Sainte-AnneHAIATH25250025250660313134,83
EllikomLIMMAK22002200002214,29
ElougesHAIMON566600565601111067673,97
ElsegemOVLOUD6600660110777,95
Elsene/IxellesBRABRS55757402576578052052021096109812,75
ElstOVLOUD6600660000663,06
ElverdingeWVLIEP990012120220141415,22
ElverseleOVLNIK8800880000887,55
EmblemANTANT2200220000224,26
EmbourgLIELIE3300330330661,95
EmelgemWVLROE2200220000220,58
EminesNAMNAM66006600006614,29
EmptinneNAMDIN3300330110441,71
EnameOVLOUD7700770440111111,96
EngelmanshovenLIMHAS11001100001133,33
Enghien (Edingen)HAISOI242400262603333059599,72
EngisLIELIE990099077016161,42
EninesBRANIV10100010100000101021,28
EnsivalLIEVER88950092920353501271276,04
EpinoisHAITHU12120012120220141421,21
EppegemBRABRS7700770770141419,18
EpraveNAMDIN55005500005512,20
ErbautHAIMON55005500005517,86
ErbisoeulHAIMON12120012120220141421,21
EreHAITOU7700770000779,09
ErembodegemOVLAAL2323002323022025254,04
ErezéeLUXMAR44004401105523,81
Ermeton-sur-BiertNAMNAM11110011110330141417,07
ErnageNAMNAM55005500005516,67
ErnonheidLIEHUY33003300003333,33
ErondegemOVLAAL4400440000442,70
ErpeOVLAAL9900990000998,91
ErpentNAMNAM44006600006621,43
ErpionHAITHU44004400004419,05
Erps-KwerpsBRALEU6600660220887,34
ErquelinnesHAITHU550055088013135,60
ErquennesHAIMON13130013130330161628,07
ErtveldeOVLEEK9900990000997,76
ErwetegemOVLAAL5500550000551,21
EscanafflesHAITOU1212001212011013135,68
EsenWVLDIK212200212101111032329,33
EsneuxLIELIE5759005757019190767611,57
EsplechinHAITOU990010100220121218,46
EssenANTANT1111001111099020205,35
EsseneBRABRS10100010100220121214,63
EstaimbourgHAITOU990099033012127,19
EstaimpuisHAITOU27270030300770373727,61
Estinnes-au-MontHAITHU3131003131015150464625,99
Estinnes-au-ValHAISOI26260026260550313136,05
EtalleLUXVIR12120012120000121213,04
EtheLUXVIR2200220110332,78
EtikhoveOVLOUD1414001515033018184,55
EttelgemWVLOOS13130013130110141423,73
EtterbeekBRABRS103111001031030666601691696,12
EugiesHAIMON53590053530550585830,37
EvegnéeLIELIE22002202204426,67
EveletteNAMNAM12120012120220141420,00
EverbeekHAIATH22220022220110232314,11
EverbergBRALEU3300330000333,45
EvereBRABRS990099022011114,78
EvergemOVLGEN2929002929066035353,49
EvregniesHAITOU6600660660121215,58
EvrehaillesNAMDIN6600660110775,79
EzemaalBRALEU56006601107738,89
FagnolleNAMPHI55005502207733,33
FalaënNAMDIN13130013130220151512,40
FalisolleNAMNAM2828002828077035354,58
FallaisLIEWAR11110011110110121215,38
FalmagneNAMDIN77007702209920,45
FalmignoulNAMDIN14150014140000141415,05
FamilleureuxHAICHA2626002626099035355,07
FarciennesHAICHA4400440000440,19
FauroeulxHAITHU88008800008836,36
FauvillersLUXBAS66006600006612,00
Fays-les-VeneursLUXNEU4500440000448,89
Fayt-le-FrancHAIMON7700770000779,72
Fayt-lez-ManageHAICHA7272007272024240969625,40
FelenneNAMDIN13130013130110141429,79
FeluyHAICHA4545004646077053534,17
FeneurLIELIE3300330000338,11
FerrièresLIEHUY1314001313013130262615,12
FeschauxNAMDIN10100010100330131350,00
Fexhe-le-Haut-ClocherLIEWAR770077055012123,11
Fexhe-SlinsLIELIE10100010100330131319,70
FilotLIEHUY8900880880161644,44
FinnevauxNAMDIN66006601107728,00
Fize-FontaineLIEHUY9900990660151539,47
Fize-le-MarsalLIEWAR9900990330121236,36
FlamiergeLUXBAS12120012120220141426,92
FlavionNAMPHI5500550000556,85
FlawinneNAMNAM3333003333021210545418,06
Flémalle-GrandeLIELIE404400414102828069693,43
Flémalle-HauteLIELIE1111001111011012125,15
FlénuHAIMON1922001919088027270,78
FléronLIELIE1617001616066022224,97
FleurusHAICHA484800494904444093934,43
Flobecq (Vloesberg)HAIATH5454005555024240797917,32
FlôneLIEHUY2200220000228,33
FloréeNAMNAM77007701108827,59
FloreffeNAMNAM222200222202222044446,15
FlorennesNAMPHI131300131301111024248,39
FlorenvilleLUXVIR1818001818011110292912,61
FloriffouxNAMNAM13130013130000131310,57
FlostoyNAMDIN3300330110444,30
FocantNAMDIN6600660550111140,74
Folx-les-CavesBRANIV12120012120000121225,00
Fontaine-l'EvêqueHAICHA102102001041040424201461465,34
Fontaine-ValmontHAITHU161600161601212028287,22
FontenelleNAMPHI22002201103316,67
FontenoilleLUXVIR1100110220338,82
FontenoyHAITOU88008800008836,36
FoozLIELIE66006602208813,11
Forchies-la-MarcheHAICHA595900595902828087874,68
ForestHAIATH14150014140550191940,43
Forest/VorstBRABRS1414001616055021211,20
ForêtLIELIE444400505002727077776,42
ForgesHAITHU5500550110661,83
ForrièresLUXMAR88008801109915,00
ForvilleNAMNAM14140014140440181820,93
FosseLIEVER55006603309926,47
Fosses-la-VilleNAMNAM2929002929020200494913,80
FoulengHAIATH66006600006628,57
FourbechiesHAITHU7800770550121223,08
Foy-Notre-DameNAMDIN66006601107730,43
FraipontLIELIE1920002121055026269,92
FraireNAMPHI17170019190220212126,92
FraitureLIEHUY66006600006627,27
FrameriesHAIMON162163001621620494902112117,04
FramontLUXNEU33003301104423,53
FranchimontNAMPHI6600660660121221,43
FrancorchampsLIEVER44004400004411,43
Franc-WaretNAMNAM7700770330101037,04
FranièreNAMNAM10100010100000101062,50
FrasnesNAMPHI1010001010022012128,33
Frasnes-lez-BuissenalHAIATH53530053530880616110,46
Frasnes-lez-GosseliesHAICHA43430043430880515128,18
FreuxLUXNEU6600660000667,32
FroidchapelleHAITHU212100212101010031317,73
FroidmontHAITOU4400440000441,65
FronvilleNAMDIN67006601107729,17
FroyennesHAITOU9900990220111111,83
FumalLIEWAR55005500005516,67
FurfoozNAMDIN33003301104428,57
FurnauxNAMNAM66006600006615,00
GaasbeekBRABRS22003300003315,79
GagesHAIATH66006600006621,43
GallaixHAITOU1100110000114,35
Galmaarden (Gammerages)BRABRS1111001111000011116,92
GanshorenBRABRS3300330000333,80
Gaurain-RamecroixHAITOU3131003131066037376,85
GavereOVLGEN1010001010011011117,69
GedinneNAMDIN770077055012121,52
GeelANTTUR171700181802121039395,81
GeerLIEWAR22002200002215,38
Geest-Gérompont-Petit-RosièreBRANIV9900990330121217,14
GeetbetsBRALEU10100010100000101020,41
GelbresséeNAMNAM10100010100220121221,82
GelindenLIMHAS13130016160000161623,88
GellikLIMTON44004400004440,00
GeluveldWVLIEP7700770110883,43
GeluweWVLIEP1313001414000014145,41
GembesLUXNEU67006600006620,00
GemblouxNAMNAM212100212103434055553,93
GemmenichLIEVER15150015150550202029,85
Genappe (Genepiën)BRANIV151600151501515030303,25
GenkLIMHAS77007702209910,59
GenlyHAIMON25250025250330282850,91
GenoelselderenLIMTON44006600006666,67
Gent (Gand)OVLGEN96198531010101020186686711187618874,42
GentbruggeOVLGEN1919001919099028281,75
GentinnesBRANIV15150016160330191932,20
GenvalBRANIV11110011110660171718,28
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL65650068680808001481483,74
GerdingenLIMMAK77007701108817,39
GerinNAMDIN22003306609929,03
GérouvilleLUXVIR5500550220776,31
GerpinnesHAICHA3939003939016160555521,91
GesvesNAMNAM1212001212066018189,18
Ghislenghien (Gellingen)HAIATH7700770330101014,49
GhlinHAIMON161600161602323039393,85
GhoyHAISOI18180018180880262629,55
GibecqHAIATH55005500005533,33
GierleANTTUR1100110000111,41
GijverinkhoveWVLVEU77007701108817,39
GijzegemOVLAAL1515001515022017178,42
GijzelbrechtegemWVLKOR1100110000114,55
GillyHAICHA208209002152150797902942945,24
GimnéeNAMPHI2200220330557,04
GingelomLIMHAS2200330000336,38
GistelWVLOOS2626002626012120383821,47
GitsWVLROE2020002222022024244,15
GivryHAIMON1617001616011017175,52
GlabaisBRANIV990099022011118,40
Glabbeek-ZuurbemdeBRALEU3300330000337,89
GlainLIELIE99001010011011111,16
GlimesBRANIV88008800008826,67
Glons (Glaaien)LIELIE121200121201111023233,70
GochenéeNAMPHI9900990110101021,74
GodarvilleHAICHA30300031310990404022,99
GodinneNAMDIN33003302205533,33
GodveerdegemOVLAAL3300330000335,45
Goé (Gulke)LIEVER1212001212000012123,85
GoeferdingeOVLAAL3300330000337,89
Goegnies-ChausséeHAIMON15150015150440191948,72
GoesnesNAMNAM33003300003312,50
Goetsenhoven (Gossoncourt)BRALEU33003300003316,67
Gomzé-AndoumentLIELIE7700770440111130,56
GondregniesHAIATH55005500005550,00
GonrieuxNAMPHI5500550330886,35
GontrodeOVLGEN55005500005514,29
GooikBRABRS1919002020077027276,98
GorsemLIMHAS1100110000114,35
Gors-OpleeuwLIMTON22002200002215,38
GosseliesHAICHA173173001731730585802312316,83
GotemLIMTON22002200002250,00
GottemOVLGEN4400440000445,48
GottigniesHAISOI15150015150220171725,76
GougniesHAICHA6600660220882,08
GourdinneNAMPHI17170017170440212124,14
GoutrouxHAICHA6600660000661,37
Gouy-lez-PiétonHAICHA49490049490330525229,55
GozéeHAITHU3737003737010100474721,46
Grâce-BerleurLIELIE1111001111066017172,41
GraideNAMDIN2200220110339,09
GrammeneOVLGEN1100110000113,13
Grand-AxheLIEWAR33003301104415,38
GrandgliseHAIATH1616001616000016166,25
Grand-HalletLIEWAR12120012120000121220,34
Grand-HalleuxLUXBAS11110011110660171726,15
GrandhanLUXMAR11130011110000111124,44
Grand-LeezNAMNAM16180016160880242421,05
Grand-ManilNAMNAM1313001313000013137,26
GrandménilLUXMAR14140014140000141438,89
GrandmetzHAITOU17170017170000171734,00
Grand-RechainLIEVER22220022220440262615,66
Grand-RengHAITHU26270027270660333327,97
GrandrieuHAITHU8800880330111117,19
Grand-Rosière-HottomontBRANIV77007701108824,24
GrandvilleLIEWAR88008800008821,62
GratyHAISOI17170017170000171725,37
GrauxNAMNAM22002200002228,57
GrembergenOVLDEN1313001313022015155,62
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV3333003434011035356,28
GrimbergenBRABRS1818001818010100282812,07
GrimmingeOVLAAL7700770000776,67
GrivegnéeLIELIE545400585801414072723,54
GrobbendonkANTTUR4400440000445,48
Groot-BijgaardenBRABRS3400330110449,30
Groot-GelmenLIMHAS77007701108829,63
Groot-LoonLIMTON11001100001114,29
GrosageHAIATH88008800008822,86
Gros-FaysNAMDIN44004400004413,33
Grote-BrogelLIMMAK67006600006618,18
GrotenbergeOVLAAL4400440000443,96
Grote-SpouwenLIMTON55005500005514,29
GruitrodeLIMMAK88008801109921,43
GruneLUXMAR33003300003317,65
GrupontLUXMAR33003305508829,63
GuigniesHAITOU55005500005517,86
GuigovenLIMTON78007700007741,18
GuirschLUXARL34003300003311,54
GullegemWVLKOR3131003030099039395,60
GutschovenLIMTON22002201103318,75
HaachtBRALEU66006602208811,27
HaaltertOVLAAL880099066015151,42
HaasdonkOVLNIK1313001414011015154,03
Habay-la-NeuveLUXVIR21210021210550262618,31
Habay-la-VieilleLUXVIR2200220000226,25
HabergyLUXARL55005500005515,15
HaccourtLIELIE2123002121016160373711,01
HachyLUXARL10100010100000101011,49
HacquegniesHAIATH11110011110000111122,00
HaillotNAMNAM12120012120440161619,28
Haine-Saint-PaulHAISOI3737003737022039392,44
Haine-Saint-PierreHAITHU414100424201919061611,94
HaininHAIMON44004400004418,18
HakendoverBRALEU44004400004421,05
HalanzyLUXARL1111001111011012124,36
HalenLIMHAS5500550000555,15
HallaarANTMEC77007702209922,50
HalleANTANT78008800008819,51
Halle (Hal)BRABRS96960097970616101581586,85
Halle-BooienhovenBRALEU66006603309924,32
HalleuxLUXMAR22002200002233,33
HalmaalLIMHAS22002200002233,33
HaltinneNAMNAM24240024240440282818,30
HamipréLUXNEU55005502207718,92
HammeBRABRS44004401105571,43
HammeOVLDEN646500656502929094942,85
Hamme-MilleBRANIV66006600006627,27
HamoirLIEHUY770011110110121212,37
HamoisNAMDIN12120012120220141412,50
HamontLIMMAK1212001212022014147,33
HampteauLUXMAR22004400004413,79
Ham-sur-HeureHAITHU5252005252017170696911,96
Ham-sur-SambreNAMNAM323200323202121053537,88
HandzameWVLDIK1313001313022015156,36
HaneffeLIEWAR15150015150550202025,00
HannêcheLIEHUY8800880000884,71
Hannut (Hannuit)LIEWAR1112001616000016166,58
HanretNAMNAM12120012120660181828,57
HansbekeOVLGEN1111001111000011113,90
Han-sur-LesseNAMDIN10100010100000101021,74
Hantes-WihériesHAITHU7700770220999,09
HanzinelleNAMPHI14140014140000141416,87
HanzinneNAMPHI6600660330998,65
HarchiesHAIATH6600660440101015,63
HarelbekeWVLKOR1111001111044015150,77
HarenBRABRS2300220000220,50
HargimontLUXMAR77007700007717,95
HarmigniesHAIMON27270027270220292926,13
HarreLUXMAR88008800008815,09
HarsinLUXMAR33004400004430,77
HarvengHAIMON24250025250770323243,84
HarzéLIEHUY15150016160440202021,28
HasseltLIMHAS83830084840103103018718711,39
Hastière-LavauxNAMDIN1313001313044017176,07
Hastière-par-delàNAMDIN66006602208832,00
HatrivalLUXNEU9900990110101010,75
HaulchinHAITHU1717001717022019197,72
Haut-FaysLUXNEU1112001111022013137,26
Haut-IttreBRANIV33003300003311,54
Haut-le-WastiaNAMDIN1212001212010100222261,11
HautrageHAIMON2424002424099033339,17
HavayHAIMON14140014140220161626,67
HavelangeNAMDIN1100220440663,39
HavinnesHAITOU88008801109922,50
HavréHAIMON454500454501010055553,97
HechtelLIMMAK11110011110770181819,57
HeerNAMDIN77007700007733,33
HeersLIMTON91300990330121222,64
HeesLIMTON33003300003310,00
HeestertWVLKOR1212001212055017175,78
HeffenANTMEC55005502207716,67
HeikruisBRABRS13130013130220151521,74
HeindonkANTMEC4400440660101020,83
HeinschLUXARL12120012120110131317,11
HeistWVLBRG7800770220993,67
Heist-op-den-BergANTMEC16160017170990262612,04
HekelgemBRABRS990099022011117,97
HeksLIMTON55005500005535,71
HelchterenLIMMAK99009900009931,03
HeldergemOVLAAL4400440000442,00
Helkijn (Helchin)WVLKOR7700880000883,01
HellebecqHAIATH99009900009931,03
HemelveerdegemOVLOUD3300330000337,14
HemiksemANTANT880088066014141,71
HemptinneNAMNAM5500550000558,20
HemptinneNAMPHI10100010100110111161,11
HendriekenLIMTON22002200002220,00
HenisLIMTON11001101102266,67
HennuyèresHAISOI30300030300110313120,00
Henri-Chapelle (Hendrik-Kapelle)LIEVER55005504409911,39
HenripontHAISOI14140014140220161634,78
HensiesHAIMON4848004747012120595937,82
HeppenLIMHAS1100110000114,35
HeppigniesHAICHA27270027270660333329,46
HerbeumontLUXNEU8800880000883,90
HerchiesHAIMON60610060600000606033,15
HerderenLIMTON44004400004436,36
HerdersemOVLAAL16160017170220191912,34
HerentBRALEU1111001111011012126,49
HerentalsANTTUR383800373701515052523,80
HerenthoutANTTUR17170017170550222211,22
HerfelingenBRABRS1212001212000012128,33
HérinnesHAITOU14140014140000141418,18
Herk-de-Stad (Herck-la-Ville)LIMHAS3300330550889,20
Hermalle-sous-ArgenteauLIELIE2626002626022220484816,49
Hermalle-sous-HuyLIEHUY550055055010102,04
HerméeLIELIE19190019190110202014,71
Hermeton-sur-MeuseNAMPHI9900990220111136,67
HerneBRABRS24240024240330272720,15
HéronLIEHUY14140014140000141429,17
HerquegiesHAIATH55005500005523,81
HerseauxWVLKOR1010001212011013134,19
HerseltANTTUR24240024240000242418,75
HerstalLIELIE131132001311310838302142143,34
HerstappeLIMTON11001101102225,00
HertainHAITOU22002200002216,67
HertenLIMTON11001100001116,67
HerveLIEVER303000303004141071715,52
HerzeleOVLAAL770077066013132,29
HeuleWVLKOR222200262602424050506,61
HeureNAMDIN66006601107717,50
Heure-le-RomainLIELIE1111001111000011117,97
HeurneOVLOUD3300330000334,84
HeusdenLIMHAS67006600006617,65
HeusdenOVLGEN660066055011116,63
HeusyLIEVER2121002121020200414121,93
HeverleeBRALEU1100110110220,81
HévillersBRANIV6600660440101016,67
HeydLUXMAR8900880440121212,63
HillegemOVLAAL1414001414088022228,12
HingeneANTMEC39430039390880474712,98
HingeonNAMNAM88008800008836,36
HivesLUXMAR66006602208825,81
HobokenANTANT363600383801919057572,76
HodeigeLIEWAR66006602208822,86
HodimontLIEVER303100303002424054543,13
HodisterLUXMAR880010100000101021,28
HodyLIEHUY77007700007731,82
HoegaardenBRALEU212100212101212033333,67
HoeilaartBRABRS1111001212011110232317,04
HoekeWVLBRG66006600006650,00
HoelbeekLIMTON1100110000117,69
HoeledenBRALEU44004400004413,79
HoepertingenLIMTON5500550000552,48
HoeseltLIMTON18180019190330222221,15
HoevenenANTANT10100010100220121220,00
HofstadeOVLAAL88001313033016165,21
HofstadeBRABRS33003305508817,02
HogneNAMDIN11001100001133,33
HognoulLIELIE5500550110664,44
HollainHAITOU1414001414044018188,22
HollangeLUXBAS33003302205516,13
HollebekeWVLIEP1100110000111,79
Hollogne-aux-PierresLIELIE494900505002626076765,23
Hollogne-sur-GeerLIEWAR1313001313055018187,03
HolsbeekBRALEU99009900009916,67
HombeekANTMEC14140014140000141417,72
Hombourg (Homburg)LIEVER1818001919016160353527,56
HompréLUXBAS55005500005514,71
HondelangeLUXARL6600660000669,84
HonnayNAMDIN55005501106626,09
HoogledeWVLROE1010001414033017172,35
HoogstadeWVLVEU77007701108814,55
HoogstratenANTTUR990099077016165,25
Horion-HozémontLIELIE2626002626019190454524,46
HornuHAIMON757600757502323098981,99
HorpmaalLIMTON77007700007718,42
HorruesHAISOI38380038380440424229,58
HottonLUXMAR12120016160660222218,03
HoudemontLUXVIR1100110000117,69
Houdeng-AimeriesHAISOI1761760017817809901871879,77
Houdeng-GoegniesHAISOI2727002828032320606014,78
HoudremontNAMDIN55005500005531,25
HouffalizeLUXBAS17200018180660242413,26
HourNAMDIN11110011110000111126,83
HousseLIELIE1010001010044014145,09
HoutaingHAIATH10100010100110111115,49
Houtain-le-ValBRANIV1515001515012120272727,84
Houtain-Saint-SiméonLIELIE7700770000772,02
HoutemWVLVEU21210021210330242416,00
HouthalenLIMMAK55005500005511,90
HouthemWVLIEP8800880110998,33
HoutvenneANTTUR3300330000339,38
HouwaartBRALEU2200220000226,90
HouxNAMDIN44004400004411,11
HouyetNAMDIN24240024240220262626,53
HoveANTANT5500550000558,77
Hoves (Hove)HAISOI13130013130440171726,98
HuccorgneLIEHUY5500550000558,93
HuiseOVLOUD1616001616033019196,88
HuissigniesHAIATH23230023230000232323,96
HuizingenBRABRS6600660000666,19
HuldenbergBRALEU88008801109912,33
HulshoutANTTUR8800880330111122,45
HulsonniauxNAMDIN4400550000554,95
HulsteWVLKOR1414001414044018183,47
HumainLUXMAR12200012120550171734,00
HumbeekBRABRS11120011110110121212,12
HundelgemOVLOUD77007700007726,92
HuppayeBRANIV1010001010011011118,46
Huy (Hoei)LIEHUY7474007777010910901861864,74
HyonHAIMON2323002424022026266,68
IchtegemWVLOOS1214001515055020204,27
IddergemOVLAAL3300330000331,35
IdegemOVLAAL5500550000555,49
Ieper (Ypres)WVLIEP292900343405353087875,72
ImpeOVLAAL2200220220442,47
IncourtBRANIV1100110000111,79
IngelmunsterWVLROE383900393902424063635,60
IngooigemWVLKOR1414001414000014144,03
IrchonwelzHAIATH5500550220778,86
IsièresHAIATH19190019190110202032,79
IsnesNAMNAM99009900009919,15
ItegemANTMEC11110014140660202014,49
ItterbeekBRABRS4400440000447,55
Ittre (Itter)BRANIV60600060600990696923,08
Ivoz-RametLIELIE880088011110191924,68
IzegemWVLROE414100434303030073732,15
IzelLUXVIR1111001111044015159,80
IzenbergeWVLVEU10100011110550161617,39
IzierLUXMAR1100110000115,88
JabbekeWVLBRG7700770000774,38
JalhayLIEVER15150015150330181823,38
JalletNAMNAM55005501106627,27
JamagneNAMPHI44004401105520,00
JambesNAMNAM4040004040066046464,14
JamiolleNAMPHI11001100001125,00
JamioulxHAITHU11110011110660171723,61
JamoigneLUXVIR990099012120212115,79
Jandrain-JandrenouilleBRANIV12120012120110131315,12
Jauche (Geten)BRANIV1212001212010100222211,34
JaucheletteBRANIV9900990110101020,83
Jehay-BodegnéeLIEHUY2323002323010100333333,67
JehonvilleLUXNEU9900990330121212,50
JemappesHAIMON2682830028328306969035235210,08
JemelleNAMDIN2020002121018180393921,08
JemeppeLIELIE101105001021020515101531535,24
JemeppeNAMNAM35350035350550404024,39
JeneffeLIEWAR58005504409915,79
JeneffeNAMDIN33003300003316,67
JesserenLIMTON55005500005520,00
JetteBRABRS252700252501313038386,57
Jeuk (Goyer)LIMHAS660066044010104,29
Jodoigne (Geldenaken)BRANIV4545004545051510969615,53
Jodoigne-Souveraine (Opgeldenaken)BRANIV3300330000337,14
Jollain-MerlinHAITOU66006600006611,54
JoncretHAICHA68006602208838,10
JulémontLIEVER7700770550121222,64
JumetHAICHA27427500277277010110103783784,77
Jupille-sur-MeuseLIELIE6600770220990,86
JuprelleLIELIE8800990220111118,33
Jurbise (Jurbeke)HAIMON2526002525019190444415,66
JuseretLUXNEU22002201103318,75
KaaskerkeWVLDIK3300330000338,82
KachtemWVLROE7700770220993,41
Kaggevinne-AssentBRALEU66006602208820,51
KainHAITOU31310031310770383813,57
KalkenOVLDEN3535003535000035354,41
KalloOVLNIK1213001212055017173,51
KalmthoutANTANT2222002323010100333314,54
KampenhoutBRABRS880088055013138,33
KanegemWVLTIE1111001111000011114,44
KanneLIMTON6600770000778,54
KapellenANTANT1717001717055022227,26
KapellenBRALEU44004400004414,81
Kapelle-op-den-bosBRABRS17170018180770252522,94
KaprijkeOVLEEK1212001212088020206,10
KasterWVLKOR9900990220111116,92
KasterleeANTTUR6600660110777,14
KaulilleLIMMAK3300330000332,80
KeerbergenBRALEU88009900009915,52
KeiemWVLDIK7700770000773,17
KemexheLIEWAR88008800008842,11
KemmelWVLIEP7700770000778,43
KemzekeOVLNIK3300330000334,29
KerkhoveWVLKOR66007702209914,06
KerkomBRALEU1100110000114,76
Kerkom-bij-Sint-TruidenLIMHAS44004401105515,15
KerkskenOVLAAL2200220000220,30
KermtLIMHAS33003300003310,71
KernielLIMTON66006600006621,43
Kersbeek-MiskomBRALEU4400440110559,43
KesselANTMEC13130013130220151510,95
Kessel-LoBRALEU990099044013131,38
KessenichLIMMAK77007700007721,88
KesterBRABRS10100011110220131311,40
KeumiéeNAMNAM10110010100110111139,29
KieldrechtOVLNIK3333003333088041416,59
KinrooiLIMMAK33003300003313,04
Kleine-BrogelLIMMAK44004400004450,00
Kleine-SpouwenLIMTON44004400004430,77
Klein-GelmenLIMTON44004401105550,00
KlemskerkeWVLOOS11110011110330141413,86
KlerkenWVLDIK2124002121077028284,03
KluizenOVLEEK44001010000010108,55
KnesselareOVLGEN232300252501111036364,32
KnokkeWVLBRG880099011010109,35
KobbegemBRABRS11001102203314,29
KoekelareWVLDIK3030003030000030303,46
KoekelbergBRABRS373700383801616054544,90
KoerselLIMHAS9900990000997,69
KoksijdeWVLVEU66007702209912,33
KoningshooiktANTMEC12120012120770191918,10
KoninksemLIMTON99009900009952,94
KontichANTANT9900101001515025258,14
KooigemWVLKOR7700770110886,02
KoolkerkeWVLBRG3300440000440,45
KoolskampWVLTIE990099077016162,52
Korbeek-DijleBRALEU2200220000228,33
Korbeek-LoBRALEU4400440000448,16
KortemarkWVLDIK1212001515000015159,15
KortenakenBRALEU77007700007715,22
KortenbergBRALEU1212001212010100222215,28
KortessemLIMTON13130013130330161620,00
KortijsLIMHAS22002200002225,00
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR110112001201200858502052053,23
Kortrijk-DutselBRALEU66006600006610,53
KozenLIMHAS44004401105514,71
KraainemBRABRS3300330000333,33
KrombekeWVLIEP9900990220111115,49
KruibekeOVLNIK131300131301111024247,16
KruishoutemOVLOUD3434003434055039396,77
KumtichBRALEU88008800008819,05
KuringenLIMHAS10100010100000101022,73
KuurneWVLKOR1111001111012120232310,85
KwaadmechelenLIMHAS7700770000778,97
KwaremontOVLOUD66008801109913,04
La BouverieHAIMON323200323202323055554,45
La GlanerieHAITOU44004402206611,54
La GleizeLIEVER16160016160660222230,56
La HestreHAICHA6565006565033330989810,08
La Hulpe (Terhulpen)BRANIV2323002323025250484810,15
La LouvièreHAISOI21222300212212012412403363364,16
La Roche-en-ArdenneLUXMAR1111001111066017178,72
LaarLIEWAR23002201103316,67
LaarneOVLDEN1818002020044024245,49
LabuissièreHAITHU131300131301010023234,44
LacuisineLUXVIR66006601107711,48
LadeuzeHAIATH1010001010000010104,35
LaforêtNAMDIN33003300003312,00
LahamaideHAIATH9900990220111116,67
LakenBRABRS104106001061060666601721723,83
LamainHAITOU22002200002213,33
LambermontLIEVER2121002121099030302,70
LambusartHAICHA5500550110660,50
LamineLIEWAR55005502207731,82
LamontzéeLIEHUY44004402206635,29
LamorteauLUXVIR55005500005510,42
LampernisseWVLDIK55005500005520,00
LanakenLIMTON1313001515000015158,67
Lanaye (Ternaaien)LIMTON8800880220101015,15
LandegemOVLGEN1819002020066026269,81
LandeliesHAICHA18180018180220202011,05
LandenLIEWAR770077044011113,89
LandenneLIEHUY33330033330440373735,24
LaneffeNAMPHI77007700007715,56
LangdorpBRALEU22002203305515,63
LangemarkWVLIEP1212001212022014142,12
LanklaarLIMTON4400440000445,80
LanquesaintHAIATH44004400004425,00
LantinLIELIE55005501106625,00
LantremangeLIEWAR55005501106621,43
LaplaigneHAITOU4400440000444,60
LapscheureWVLBRG6600880220101025,00
Lasne-Chapelle-Saint-LambertBRANIV2828002828019190474713,58
LathuyBRANIV9900990330121214,12
LatinneLIEWAR9900990440131323,21
LatourLUXVIR23002200002211,11
Lauw (Lowaige)LIMTON55005502207714,00
LauweWVLKOR10100010100330131310,00
LavacherieLUXNEU2200220220447,41
Lavaux-Sainte-AnneNAMDIN66006603309931,03
LavoirLIEHUY77007700007715,91
Le MesnilNAMPHI44004400004428,57
Le RoeulxHAISOI4040004040014140545424,32
Le RouxNAMNAM9900990440131326,00
LebbekeOVLDEN484800494901919068687,90
L'Ecluse (Sluizen)BRALEU2200220000226,90
LedeOVLAAL1212001515000015152,07
LedebergOVLGEN484800505002424074744,14
LedegemWVLROE3131003131077038387,21
LeefdaalBRALEU8800880000889,52
LeerbeekBRABRS55005500005520,00
LeernesHAICHA26260026260990353518,42
Leers-et-FosteauHAITHU8800880330111128,21
Leers-NordHAITOU99009900009916,07
LeestANTMEC44005500005517,86
LeeuwergemOVLAAL23002200002212,50
LeffingeWVLOOS16160016160000161614,16
LégliseLUXNEU6600660550111113,58
LeignonNAMDIN5500550440999,89
LeiseleWVLVEU18180019190220212115,33
LekeWVLDIK3300330000331,60
LembeekBRABRS1717001717099026268,44
LembekeOVLEEK10100010100000101010,99
LembergeOVLGEN22002200002222,22
LendeledeWVLKOR990099066015152,31
LensHAIMON1515001515022017175,47
Lens-Saint-RemyLIEWAR880088055013136,84
Lens-Saint-ServaisLIEWAR22002200002210,53
Lens-sur-GeerLIEWAR2200220000221,23
Leopoldsburg (Bourg-Léopold)LIMHAS1212001212099021217,81
Les AvinsLIEHUY990099011010105,08
Les BullesLUXVIR3300330110449,30
Les WaleffesLIEHUY1717001717011018188,22
L'EscaillièreHAITHU66006600006620,69
LesdainHAITOU5500550110668,11
Lessines (Lessen)HAISOI74740075750606001351354,88
LessiveNAMDIN1100110000117,14
LesveNAMNAM24240024240660303016,30
LetterhoutemOVLAAL880099011010103,24
LeugniesHAITHU8800880220101037,04
LeupegemOVLOUD220044088012127,45
LeutLIMTON4400440000444,08
Leuven (Louvain)BRALEU27027101278279025625615345357,27
LeuzeHAITOU63640064640484801121126,83
LeuzeNAMNAM13130013130220151514,29
Leval-TrahegniesHAITHU363600404002727067676,81
LiberchiesHAICHA3535003535011110464638,66
LibinLUXNEU7700770660131316,05
LichtaartANTTUR7700770110888,79
LichterveldeWVLROE535300545401616070705,31
LiedekerkeBRABRS1414001414022016161,88
Liège (Luik)LIELIE7337580379179407537533154415474,21
Lier (Lierre)ANTMEC7677007676010010001761764,88
LierneuxLIEVER2828002828013130414114,86
LiernuNAMNAM911009900009925,71
LiersLIELIE3300330000332,29
LiezeleANTMEC1100110000112,33
LigneHAITOU1113001111022013136,47
LigneyLIEWAR88008800008821,05
LignyNAMNAM4400440000440,74
LilleANTTUR3300330000335,56
LilloANTANT550055088013133,76
Lillois-WitterzéeBRANIV22220022220550272723,68
LimalBRANIV1212001313066019199,74
Limbourg (Limburg)LIEVER59610061610494901101109,33
LimeletteBRANIV1213001212014140262668,42
LimerléLUXBAS18180018180000181827,69
LimontLIEWAR7700770550121228,57
Lincent (Lijsem)LIEWAR12120015150110161614,68
LinchetLIEHUY220022000022100,00
LindenBRALEU1100110000112,94
LinkebeekBRABRS9100099033012128,16
LinkhoutLIMHAS55005500005531,25
Linsmeau (Linsmeel)BRANIV88008801109920,00
LintANTANT10100010100220121213,64
LippeloANTMEC99009900009916,67
LisogneNAMDIN13130013130220151534,88
LissewegeWVLBRG11110011110000111110,89
Lives-sur-MeuseNAMNAM67006602208810,39
Lixhe (Lieze)LIELIE8800880330111112,94
LoWVLDIK1011001010044014149,59
LobbesHAITHU8585008585014140999912,66
LochristiOVLGEN29290029290550343414,98
LodelinsartHAICHA71710071710545401251253,67
LoenhoutANTANT13130013130550181815,93
LokerWVLIEP4400550000554,85
LokerenOVLNIK120123001221220505001721724,54
LoksbergenLIMHAS55005501106618,75
LombardsijdeWVLOOS33003300003311,11
LombiseHAIMON55005503308821,62
LommelLIMMAK14140014140660202014,93
LompretHAITHU66006602208830,77
LomprezLUXNEU55005503308814,29
LoncinLIELIE11110011110220131339,39
LonderzeelBRABRS3500330330663,45
LongchampsLUXBAS7900770440111121,57
LongchampsNAMNAM33003301104412,12
LonglierLUXNEU13130013130220151517,65
LonguevilleBRANIV99009900009921,95
LongvillyLUXBAS11110011110110121214,46
LonzéeNAMNAM8800880110998,82
LoonbeekBRALEU33003300003337,50
LoppemWVLBRG1010001010044014146,54
LorcéLIEHUY3500330000334,23
LotenhulleOVLGEN1212001212011013132,64
Louette-Saint-DenisNAMDIN2200220110337,69
Louette-Saint-PierreNAMDIN88008800008822,86
LoupoigneBRANIV1919001919088027276,94
LouveignéLIELIE15150015150440191916,81
LovendegemOVLGEN1717001717016160333310,54
LovenjoelBRALEU55005500005521,74
LovervalHAICHA31310031310440353563,64
LoyersNAMNAM4400440000447,69
LubbeekBRALEU13130013130220151513,64
LuingneWVLKOR6600660220884,52
LummenLIMHAS9900990000996,87
LustinNAMNAM20200020200220222212,22
LuttreHAICHA1313001313099022224,51
Maarke-KerkemOVLOUD1010001010011011114,82
MaaseikLIMMAK4445004545030300757514,59
MabompréLUXBAS66006601107712,73
MachelenBRABRS3300440220663,90
MachelenOVLGEN1313001313011014145,98
MaconHAITHU990099033012128,28
MacquenoiseHAITHU1010001010000010106,21
MaffeNAMDIN10100010100330131333,33
MaffleHAIATH1616001616044020203,64
MagnéeLIELIE44004402206635,29
MaillenNAMNAM7800770440111121,15
MainvaultHAIATH32320033330440373723,72
MaisièresHAIMON17170017170550222228,95
MaissinLUXNEU8800880220101019,23
MaizeretNAMNAM4400440000443,70
MalLIMTON3300330000333,09
MaldegemOVLEEK323200333302121054546,53
MalderenBRABRS11110011110660171714,78
MalempréLUXMAR33003302205523,81
Malèves-Sainte-Marie-WastinesBRANIV14140014140110151527,27
MalonneNAMNAM3535003535017170525214,65
MalvoisinNAMDIN33003300003313,64
ManageHAICHA1111001212077019191,83
MannekensvereWVLOOS56005504409933,33
MaransartBRANIV9900990000995,84
MarbaisBRANIV6565006565025250909021,95
MarbaixHAITHU77007702209918,75
Marche-en-FamenneLUXMAR4145004646031310777712,64
Marche-les-DamesNAMNAM1100110000111,25
Marche-lez-EcaussinnesHAISOI44440045450330484813,79
Marchienne-au-PontHAICHA106107001071070757501821822,27
MarchinLIEHUY63630063630444401071075,86
MarchoveletteNAMNAM3300330330669,23
MarcinelleHAICHA99102001041040545401581584,18
MarcourtLUXMAR11110011110330141425,45
Marcq (Mark)HAISOI29290029290770363635,29
MarenneLUXMAR18180018180110191935,19
MariakerkeOVLGEN1313001313000013134,96
MariakerkeWVLOOS5500550220773,13
MariekerkeANTMEC11120011110220131325,00
MariembourgNAMPHI15150015150110161614,95
MarillesBRANIV11110011110220131318,84
MarkeWVLKOR3300330220551,57
MarkegemWVLTIE550055066011119,17
MarneffeLIEHUY33003301104413,33
MarquainHAITOU11110012120000121221,05
MartelangeLUXARL12140012120660181818,75
MartenslindeLIMTON33003300003330,00
Martouzin-NeuvilleNAMDIN33003300003342,86
MasbourgLUXMAR22002202204421,05
Masnuy-Saint-JeanHAIMON25250025250110262636,11
Masnuy-Saint-PierreHAIMON10100011110000111126,83
MassemenOVLDEN8800880110992,61
MassenhovenANTANT22002201103313,64
Matagne-la-GrandeNAMPHI8800880000888,79
Matagne-la-PetiteNAMPHI44004402206620,00
MaterOVLOUD1717001717011018185,13
MauldeHAITOU13130013130000131318,57
MaurageHAISOI1212001212000012121,15
MazéeNAMPHI8800880330111118,97
MazenzeleBRABRS66006601107712,07
MazyNAMNAM1313001313066019193,51
MéanNAMDIN67006601107733,33
Mechelen (Malines)ANTMEC28029600295295018218204774775,34
Mechelen-aan-de-MaasLIMTON11110011110000111117,46
Mechelen-Bovelingen (Marlinne)LIMTON5500550000553,36
MeeffeLIEWAR66007700007718,92
Meensel-KiezegemBRALEU55005500005515,15
MeerANTTUR3300330110445,63
MeerbekeOVLAAL2425002626044030308,70
MeerdonkOVLNIK1212001212033015154,44
MeerhoutANTTUR2020002020066026268,90
MeerleANTTUR6600660110775,60
MeeswijkLIMTON77007700007712,73
MeetkerkeWVLBRG33003302205517,86
MeeuwenLIMMAK5600550000559,26
MehaigneNAMNAM33003302205517,86
MeigemOVLGEN2200220330558,06
MeilegemOVLOUD33003300003312,00
MeiseBRABRS17170017170550222215,83
Meix-devant-VirtonLUXVIR4400440110555,95
Meix-le-TigeLUXARL66006600006628,57
MeldenOVLOUD15150015150000151518,07
MeldertOVLAAL4400440000445,33
MeldertLIMHAS55005501106616,22
MeldertBRALEU77007700007715,91
MelenLIELIE12120013130000131319,70
Mélin (Malen)BRANIV2200220000221,39
MelkwezerBRALEU23002200002213,33
MelleOVLGEN2525002525099034345,88
MelleryBRANIV67006602208812,70
MellesHAITOU22002201103316,67
MelletHAICHA18180018180660242423,53
MellierLUXNEU55005503308812,31
MelsbroekBRABRS3300440000445,26
MelseleOVLNIK1313001313000013132,81
MelsenOVLGEN77007700007728,00
MembachLIEVER88008800008814,81
MembreNAMDIN33003301104420,00
MembruggenLIMTON55006600006625,00
MendonkOVLGEN44004400004450,00
Menen (Menin)WVLKOR35350035350656501001006,53
Merbes-le-ChâteauHAITHU1414001414011110252520,83
Merbes-Sainte-MarieHAITHU10100010100110111111,83
MerchtemBRABRS1515001515013130282812,23
MerdorpLIEWAR99009900009913,43
MereOVLAAL1100110220330,39
MerelbekeOVLGEN1212001414077021216,54
MerendreeOVLGEN6600660110774,46
MerkemWVLDIK1518001515044019193,11
MerksemANTANT535300575701919076766,29
MerksplasANTTUR5500550000555,49
MerlemontNAMPHI6700660000665,31
Mesen (Messines)WVLIEP3300330000332,46
Meslin-l'EvêqueHAIATH14140014140880222223,91
Mesnil-EgliseNAMDIN10100010100000101032,26
Mesnil-Saint-BlaiseNAMDIN12120012120110131330,23
MespelareOVLDEN1100220000227,41
MessancyLUXARL7700770110886,25
MesselbroekBRALEU22002200002215,38
MesvinHAIMON5500550440995,70
MettekovenLIMTON11001100001133,33
MettetNAMNAM33330033330770404012,50
MeulebekeWVLTIE363600363602121057572,38
MeuxNAMNAM13130013130990222222,68
Mévergnies-lez-LensHAIATH1212001212000012123,39
MichelbekeOVLOUD2200220000222,60
MicherouxLIELIE4400440330770,47
MiddelburgOVLEEK8800880440121218,46
MiddelkerkeWVLOOS990099033012125,97
MiécretNAMDIN3300330110449,09
Mielen-boven-AalstLIMHAS7700770880151539,47
MignaultHAISOI1717001717011110282828,28
MillenLIMTON22003300003314,29
MilmortLIELIE1010001010033013138,90
MinderhoutANTTUR33003302205525,00
MirwartLUXNEU22002200002222,22
ModaveLIEHUY5500550000553,27
Moelingen (Mouland)LIELIE88008800008836,36
MoenWVLKOR2222002222033025255,24
MoerbekeOVLGEN1414001414033017172,19
MoereWVLOOS10100010100330131311,50
MoerkerkeWVLBRG1212001212000012123,54
MoerzekeOVLDEN1919001919099028283,68
MohaLIEHUY1111001111033014142,75
MohivilleNAMDIN9900990110101023,81
MoigneléeNAMNAM15150015150440191925,00
MoircyLUXNEU66006601107733,33
MolANTTUR1818001818077025253,82
MolenbaixHAITOU9900990330121214,63
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS33033200337337014414404814813,76
Molenbeek-WersbeekBRALEU77007700007721,21
MolenbeerselLIMMAK55005502207711,86
MollemBRABRS88008800008823,53
MomalleLIEWAR11120011110330141425,93
MomigniesHAITHU8800880110993,75
Monceau-en-ArdenneNAMDIN66006600006627,27
Monceau-ImbrechiesHAITHU2200220220442,55
Monceau-sur-SambreHAICHA323200333302222055552,39
Mons (Bergen)HAIMON139143011461470234234138038110,44
Mons-lez-LiègeLIELIE2424002424000024245,11
MonstreuxBRANIV44004400004423,53
MontLUXBAS7700770440111126,19
MontNAMDIN33003300003321,43
MontbliartHAITHU14140014140110151516,48
MontegnéeLIELIE990099055014140,49
MontenakenLIMHAS1313001313010100232323,00
Mont-GauthierNAMDIN88008801109923,08
Montignies-le-TilleulHAICHA1331330013313302424015715724,80
Montignies-lez-LensHAIMON9900990330121219,05
Montignies-Saint-ChristopheHAITHU77007702209934,62
Montignies-sur-RocHAIMON55005504409910,47
Montignies-sur-SambreHAICHA231233002322320717103033036,01
MontlebanLUXBAS33003300003311,54
Montroeul-au-BoisHAITOU10100010100000101015,38
Montroeul-sur-HaineHAIMON77007700007714,29
Mont-Saint-AndréBRANIV12120012120220141422,22
Mont-Saint-AubertHAITOU66006601107712,50
Mont-Sainte-AldegondeHAITHU2525002525033028289,86
Mont-Sainte-GenevièveHAITHU22002200002225,00
Mont-Saint-GuibertBRANIV161600161601414030306,94
Mont-sur-MarchienneHAICHA272700272701919046463,19
MontzenLIEVER1620001717088025255,14
MoorselOVLAAL1919001919077026266,06
MoorseleWVLKOR1616001717066023233,33
MoorsledeWVLROE212100212101212033332,71
MoortseleOVLGEN44004403307710,61
MopertingenLIMTON77007702209921,43
MoregemOVLOUD1100110110223,92
MoresnetLIEVER3300330110443,33
MorhetLUXBAS56005503308822,86
MorialméNAMPHI18180018180440222213,25
MorkhovenANTTUR3300330110447,02
Morlanwelz-MariemontHAITHU131300181801010028280,62
MormontLUXMAR44004401105511,11
MornimontNAMNAM8800880000886,50
MortierLIELIE151500151501313028287,61
MortrouxLIELIE88008800008810,81
MortselANTANT252500252501010035359,31
MorvilleNAMPHI10150010100000101022,22
MoulbaixHAIATH14150014140330171731,48
MourcourtHAITOU14140015150000151514,85
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR1511520015215205757020920911,94
MoustierHAIATH20200020200110212118,10
MoustierNAMNAM252500252501111036364,88
MouzaiveNAMDIN66006600006660,00
MoxheLIEWAR66006601107715,22
MozetNAMNAM5500550000552,78
MuizenLIMHAS33003300003360,00
MuizenBRABRS19190019190660252518,66
MullemOVLOUD6600660000666,06
MunkzwalmOVLOUD7700770000774,83
MunoLUXVIR14140014140330171719,54
MunsterbilzenLIMTON12120012120000121224,00
MunteOVLGEN4400440000443,64
MussonLUXVIR1313001313088021217,24
Mussy-la-VilleLUXVIR5500550000555,75
MyLUXMAR66006601107713,21
NaastHAISOI8800880440121211,88
NafraitureNAMDIN33003300003315,79
NalinnesHAITHU2121002121013130343422,22
NamêcheNAMNAM7700770220992,23
Namur (Namen)NAMNAM27828400299299034534506446449,94
NandrinLIEHUY15150016160000161617,78
NaninneNAMNAM1100110220333,95
NaoméNAMDIN44004402206631,58
NassogneLUXMAR6600770770141414,29
NatoyeNAMDIN19190021210220232321,70
NazarethOVLGEN1414001717011018188,87
NéchinHAITOU2525002525018180434322,28
NederboelareOVLAAL22002202204412,12
NederbrakelOVLOUD4343004343011044446,24
NederenameOVLOUD33003301104413,33
NederhasseltOVLAAL1100110000110,42
NederokkerzeelBRABRS8800880220101013,89
Neder-over-HeembeekBRABRS15150015150880232314,65
Nederzwalm-HermelgemOVLOUD6600660110778,43
NeerharenLIMTON55005500005531,25
NeerhespenLIEWAR33003300003316,67
NeerheylissemBRALEU10100010100000101012,50
NeerijseBRALEU55005500005510,42
NeerlandenLIEWAR66006600006640,00
NeerlinterBRALEU11110011110110121212,50
NeeroeterenLIMMAK15150015150440191912,58
NeerpeltLIMMAK3300330000333,06
NeerrepenLIMTON11001100001125,00
NeervelpBRALEU44004402206620,69
NeerwindenLIEWAR44004400004428,57
NeigemOVLAAL5500550110664,69
NessonvauxLIELIE2200220330551,35
NethenBRANIV16160016160330191922,62
NettinneNAMDIN34003301104440,00
NeufchâteauLIEVER9900990220111115,07
NeufchâteauLUXNEU141400141401818032328,16
NeufmaisonHAIMON9900990110101021,74
NeufvillesHAIMON4646004646015150616128,64
NeuvilleNAMPHI1010001010000010107,69
Neuville-en-CondrozLIEHUY4400440000447,14
NeveleOVLGEN3636003838055043439,29
NielANTANT1111001111099020202,18
Niel-bij-Sint-TruidenLIMHAS1011001010066016167,11
NieuwenhoveOVLAAL4400440110555,56
NieuwenrodeBRABRS66006600006612,24
NieuwerkerkenOVLAAL88008801109911,25
NieuwerkerkenLIMHAS22002200002220,00
NieuwkapelleWVLDIK6600660000668,82
Nieuwkerke (Neuve-Eglise)WVLIEP14140016160990252511,21
Nieuwkerken-WaasOVLNIK1717001717099026264,25
NieuwmunsterWVLBRG44004400004412,90
Nieuwpoort (Nieuport)WVLVEU4147004444018180626211,17
NieuwrodeBRALEU3300330000336,25
NijlenANTMEC880099044013137,93
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV11120011110220131310,66
NimyHAIMON141500141401818032323,05
NinoveOVLAAL606200606002222082824,27
NismesNAMPHI2929002929044033338,78
Nivelles (Nijvel)BRANIV74750074740363601101104,68
NivesLUXBAS10120010100550151519,74
NobressartLUXARL5500550110669,68
NodebaisBRANIV68006601107713,73
NoduwezBRANIV9900990440131316,46
NoirchainHAIMON1717001717044021213,67
NoirefontaineLUXNEU10100010100440141423,73
NoisseuxNAMDIN77007702209934,62
NokereOVLOUD8800880000887,55
NollevauxLUXNEU44004403307731,82
NoorderwijkANTTUR88008800008813,56
NoordschoteWVLDIK22002202204415,38
NossegemBRABRS1100110110222,53
NouvellesHAIMON99009900009939,13
NovilleLIEWAR55005500005550,00
NovilleLUXBAS9900990330121225,00
Noville-les-BoisNAMNAM24240024240220262619,55
Noville-sur-MéhaigneBRANIV2200220000223,64
NukerkeOVLOUD1414001414000014144,50
ObaixHAICHA17170017170660232327,06
ObigiesHAITOU66006600006615,79
ObourgHAIMON1212001313077020205,10
OchampsLUXNEU10100010100330131318,57
OcquierLIEHUY10100010100770171713,49
OdeigneLUXMAR11001100001116,67
OdeurLIEWAR4400440660101043,48
OedelemWVLBRG232300232301212035357,04
OekeneWVLROE880088033011112,87
OelegemANTANT11110011110000111112,94
OeselgemWVLTIE1100110000112,86
OetingenBRABRS990099088017178,10
OeudeghienHAISOI17170017170550222222,45
OevelANTTUR7700660000669,09
OffagneLUXNEU44004404408814,55
OgyHAISOI2200220000225,00
OhainBRANIV22220022220660282813,21
OheyNAMNAM3300440660101013,16
Oignies-en-ThiéracheNAMPHI1100110000112,27
Oisquercq (Oostkerk)BRANIV88008800008830,77
OizyNAMDIN33006600006635,29
OkegemOVLAAL4400440000441,85
OlenANTTUR7700770220997,76
Oleye (Liek)LIEWAR55005504409913,85
Ollignies (Woelingen)HAISOI21210021210880292923,39
Olloy-sur-ViroinNAMPHI23230024240990333316,92
OlmenANTTUR3300330110446,56
OlneLIEVER3436003737029290666616,10
OlseneOVLGEN99001010000010105,62
OmalLIEWAR4400440000442,84
Ombret-RawsaLIEHUY2122002121011022226,83
OmezéeNAMPHI55005500005555,56
OnLUXMAR8800880440121222,64
OnhayeNAMDIN91000990220111126,83
OnkerzeleOVLAAL6600660000665,13
OnneziesHAIMON12120012120000121218,18
OnozNAMNAM33003300003313,64
Onze-Lieve-Vrouw-LombeekBRABRS4400440000444,44
Onze-Lieve-Vrouw-WaverANTMEC990099033012127,55
OoigemWVLTIE2200220000223,17
OoikeOVLOUD7700770000779,59
OombergenOVLAAL2200220000221,75
OorbeekBRALEU3300330000338,33
OordegemOVLAAL1414001414022016162,72
OorderenANTANT5500550000556,67
OostakkerOVLGEN1313001313066019198,60
OostduinkerkeWVLVEU12120014140000141413,21
OosteekloOVLEEK11110011110110121211,11
Oostende (Ostende)WVLOOS57670059590686801271275,19
OosterweelANTANT2200220110336,98
OosterzeleOVLGEN880088077015155,14
OosthamLIMHAS4500440110559,26
OostkampWVLBRG3333003535066041415,75
OostkerkeWVLBRG7700770220998,11
OostkerkeWVLDIK55005500005535,71
OostmalleANTANT77007701108811,94
OostnieuwkerkeWVLROE1414001414066020203,73
OostrozebekeWVLTIE2121002121088029293,50
OostvleterenWVLIEP1212001212022014148,38
OpbrakelOVLOUD1212001212022014145,53
OpdorpOVLDEN7700770440111112,22
OpglabbeekLIMHAS1100110000113,70
OpgrimbieLIMTON55005500005515,15
Ophain-Bois-Seigneur-IsaacBRANIV27270027270770343435,42
OphasseltOVLAAL3300330000332,44
OpheersLIMTON33003303306642,86
OpheylissemBRALEU770077033010105,43
OphovenLIMMAK4400440000446,45
OpitterLIMMAK88008801109921,95
OplinterBRALEU2200220000223,45
OpoeterenLIMMAK33003301104411,43
OpontLUXNEU9900