census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector VOEDINGSNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Fabricage van specifieke voedingsprodukten: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Gebak, snoep (produktie van) [zie ook banketbakkerijen]: Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Gebak, snoep (produktie van) [zie ook banketbakkerijen]: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
Aalst (Alost)OVLAAL1101011012020,03
AarschotBRALEU1101012023030,34
AnderlechtBRABRS77080852557605650,53
Antwerpen (Anvers)ANTANT17170191209011101109121210,30
AvelgemWVLKOR1101010001010,22
BincheHAITHU22220210111121130,48
Brugge (Bruges)WVLBRG1101013034040,04
Brussel/BruxellesBRABRS171711192217888697101070,30
CharleroiHAICHA44032550582100,18
DiestBRALEU2202023035050,45
Elsene/IxellesBRABRS11000060868608680,79
EtterbeekBRABRS1101013034040,14
FrameriesHAIMON1102027079090,30
Gent (Gand)OVLGEN151501231517118294330,08
GentbruggeOVLGEN1101010001010,06
GérouvilleLUXVIR1100001011010,90
Halle (Hal)BRABRS1101011012020,09
HammeOVLDEN1101011012020,06
HasseltLIMHAS3303032025050,30
HoegaardenBRALEU1101010001010,11
Huy (Hoei)LIEHUY660527505102120,31
KalkenOVLDEN1101012023030,38
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR2201230001230,05
La LouvièreHAISOI1101010001010,01
LakenBRABRS55020254761567631,40
Leuven (Louvain)BRALEU3303032025050,07
LeuzeHAITOU1102021013030,18
Liège (Luik)LIELIE151501501524024390390,11
Lier (Lierre)ANTMEC33030312012150150,42
Marche-en-FamenneLUXMAR1101011012020,33
Marchienne-au-PontHAICHA1101010001010,01
Mechelen (Malines)ANTMEC22000031031310310,35
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS8815527931410798161140,89
Mons (Bergen)HAIMON3402134046170,19
Namur (Namen)NAMNAM99090916117251260,40
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV110000130131301310,66
OostakkerOVLGEN1101010001010,45
Roeselare (Roulers)WVLROE1100114044150,11
Saint-Josse-ten-Noode/Sint-Joost-ten-NodeBRABRS330303707100100,18
Schaarbeek/SchaerbeekBRABRS33000041647416470,57
SeraingLIELIE2201121012130,02
Sint-AmandsbergOVLGEN1101010001010,14
Sint-Truiden (Saint-Trond)LIMHAS3302024046060,33
Soignies (Zinnik)HAISOI1101010001010,03
TheuxLIEVER1101010001010,10
Tournai (Doornik)HAITOU550415606101110,16
TurnhoutANTTUR44040411011150150,24
Uccle/UkkelBRABRS1101013034040,21
VerviersLIEVER33010112012130130,09
VirtonLUXVIR1101010001010,32
ZottegemOVLAAL2202020002020,21
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal173174281531817168362745836809160,08