census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector VOEDINGSNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Bakkerijen: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Kleine produkten van (banket)bakkerijen [beschuiten, wolvegrachtbrood (= à la grecque), wafels, enz.]: Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Kleine produkten van (banket)bakkerijen [beschuiten, wolvegrachtbrood (= à la grecque), wafels, enz.]: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
Antwerpen (Anvers)ANTANT4604042026060,01
BeaumontHAITHU2202021013030,96
Brugge (Bruges)WVLBRG4403033036060,06
Brussel/BruxellesBRABRS55361717017231240,07
DisonLIEVER1100110000110,02
Gent (Gand)OVLGEN66060610010160160,04
HerveLIEVER7705271126390,70
HeusyLIEVER1101010001010,53
LakenBRABRS1100111121230,07
Mechelen (Malines)ANTMEC1101011012020,02
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS1100002022020,02
Namur (Namen)NAMNAM1101011012020,03
Roeselare (Roulers)WVLROE1102020002020,04
RumbekeWVLROE2202020002020,26
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS1100113033140,04
Sint-Niklaas (Saint-Nicolas)OVLNIK1101012023030,04
ThimisterLIEVER1100000110110,21
VerviersLIEVER8802243035270,05
WaregemWVLKOR1101010001010,11
WillebroekANTMEC1201010001010,03
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal5053338846473508511960,01