census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector CHEMISCHE NIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Fabricage van kleuren en coatings: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Kleuren (produktie van): Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Kleuren (produktie van): Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
Aalst (Alost)OVLAAL1101014045050,07
Antwerpen (Anvers)ANTANT551380818523265310,08
Auderghem/OudergemBRABRS1100004044040,58
BornemANTMEC1101012023030,35
CourcellesHAICHA1101010001010,02
Gent (Gand)OVLGEN3325821017017252270,06
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV55060615015210213,77
HarenBRABRS114050533134638135112,62
HerstalLIELIE1101013034040,06
JemeppeLIELIE1101010001010,03
Liège (Luik)LIELIE446821013013212230,06
Limbourg (Limburg)LIEVER1101010001010,08
MelleOVLGEN11104606110301401163014625,26
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS1100007077070,05
MortselANTANT1101013034041,06
QuaregnonHAIMON1101011012020,03
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS115707303100100,18
Sint-Truiden (Saint-Trond)LIMHAS1101011012020,11
Vilvoorde (Vilvorde)BRABRS1101013034040,18
WalcourtNAMPHI1101012023030,72
WilseleBRALEU11931001029029390391,74
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal34342866947326848316337523890,04