census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector METAALNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Vuurwapennijverheid: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Geweer- en kanonlopen in Damascusstaal (produktie van): Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Geweer- en kanonlopen in Damascusstaal (produktie van): Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
ChaudfontaineLIELIE22020227027290297,29
ForêtLIELIE17170250252490249274027422,85
FraipontLIELIE1515152002090090110011041,98
NessonvauxLIELIE141484200202471248267126872,24
OlneLIEVER4420516820828718821,46
Vaux-sous-ChèvremontLIELIE1101014045050,82
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal535311973174699170077227740,07