LOKSTAT
census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector METAALNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Smederijen, sloten- en kachelmakerijen: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Smederijen, smidsen: Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Smederijen, smidsen: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
WemmelBRABRS2202022024045,26
WenduineWVLBRG2202020002023,28
WépionNAMNAM4404042026065,04
WerchterBRALEU5505054049097,26
WerisLUXMAR4405050005058,20
WerkenWVLDIK4504043037075,51
WermLIMTON11010110120214,29
WervikWVLIEP990909909180182,80
WespelaarBRALEU1101013034047,84
WesterloANTTUR6608081019094,92
WellinLUXNEU5505051016062,29
WellenLIMTON2201123034153,94
WelleOVLAAL2202020002020,94
WeldenOVLOUD2202021013031,95
WelkenraedtLIEVER2204041015051,64
WeillenNAMDIN2202020002024,65
WegnezLIEVER1101011012020,73
WeerdeBRABRS11010110120216,67
WeeldeANTTUR33030340470710,94
WechelderzandeANTTUR22020210130310,34
WaysBRANIV1101010001012,33
WavreilleNAMDIN1101011012026,90
Wavre (Waver)BRANIV880808707150151,10
Wauthier-Braine (Woutersbrakel)BRANIV1101011012021,00
WaulsortNAMDIN1101010001012,70
WaudrezHAITHU2202020002021,60
WattripontHAITOU1101010001017,14
WatouWVLIEP770707606130135,58
WatervlietOVLEEK550505120121701711,18
WaterlooBRANIV660707303100101,56
Waterland-OudemanOVLEEK2202020002024,55
WasseigesLIEWAR1103032025055,75
WasmuelHAIMON1101010001010,20
Wasmes-Audemez-BriffoeilHAITOU2202022024046,90
WasmesHAIMON7707072029090,26
WarzéeLIEHUY1101011012022,78
Warsage (Weerst)LIELIE22020250570710,61
WarquigniesHAIMON2202023035056,33
Warneton (Waasten)WVLIEP880808606140143,14
Warnant-DreyeLIEHUY3303033036062,33
WarnantNAMDIN1101011012021,08
Waremme (Borgworm)LIEWAR5505054049091,22
Waret-la-ChausséeNAMNAM2201010001011,85
Waret-l'EvêqueLIEHUY2202020002024,76
WarisoulxNAMNAM33030300030310,00
WaregemWVLKOR141401311419019321333,61
WardinLUXBAS33030320250517,86
WarchinHAITOU1101011012026,06
WarcoingHAITOU2202024046062,24
WanzeLIEHUY1101010001010,16
WansinLIEWAR1102020002029,52
Wannegem-LedeOVLOUD2202022024043,88
WannebecqHAISOI33030340470712,73
WanneLIEVER1101011012025,00
WangeniesHAICHA1101010001011,59
WanlinNAMDIN1101010001013,45
Wanfercée-BauletHAICHA1010010010505150153,49
WandreLIELIE2202021013030,26
WambeekBRABRS2202021013034,69
WancennesNAMDIN11010100010112,50
WaltwilderLIMTON1101010001014,35
Walhain-Saint-PaulBRANIV6606063039097,20
Walshoutem (Houtain-l'Evêque)LIEWAR2202021013035,77
WalemANTMEC3303031014043,03
WalcourtNAMPHI2202021013030,72
WakkenWVLTIE4404042026062,11
WahaLUXMAR3303030003031,92
WagneléeHAICHA1101011012020,65
WadelincourtHAIATH22020200020210,53
WachtebekeOVLGEN111201101110010210215,85
WaasmunsterOVLDEN660718606131143,36
Waasmont (Wamont)LIEWAR2202022024042,17
WaarschootOVLGEN770707505120120,86
WaarmaardeWVLKOR1101010001011,18
WaarloosANTANT2200225055279,09
WaarbekeOVLAAL1101010001015,00
WaardammeWVLBRG33040410150510,20
WaanrodeBRALEU2202020002025,56
Vyle-et-TharoulLIEHUY3303031014042,70
VursteOVLGEN2202021013037,89
VuchtLIMTON22020200020210,53
VroenhovenLIMTON22020230350511,36
VrerenLIMTON22020220240410,00
VremdeANTANT22020250570714,00
VraseneOVLNIK6606062028081,43
VottemLIELIE2202020002021,85
VosselareOVLGEN2202021013035,00
VossemBRALEU22020220240410,00
VosselaarANTTUR1101012023034,41
VorstANTTUR4404041015052,39
Vorsen (Fresin)LIMHAS22020210130314,29
VorselaarANTTUR3302134046176,14
Voroux-lez-LiersLIELIE11010100010110,00
Voroux-GoreuxLIELIE1101011012025,41
VoormezeleWVLIEP4404042026067,06
VoordeOVLAAL2202022024044,17
VonêcheNAMDIN2202022024048,33
VollezeleBRABRS3303032025052,79
VolkegemOVLOUD2202020002028,70
VodeléeNAMPHI1101010001010,94
VodecéeNAMPHI1101011012022,99
VlissegemWVLOOS55050520270714,58
VlimmerenANTTUR11010110120212,50
VlijtingenLIMTON2202020002025,00
VlierzeleOVLAAL3303032025051,45
VliermaalrootLIMTON33030300030313,64
VliermaalLIMTON3303030003039,38
VlezenbeekBRABRS3303030003039,38
VlamertingeWVLIEP4404045059093,46
VladsloWVLDIK660606606120122,71
VivyLUXNEU1101010001013,85
VivegnisLIELIE2202022024041,92
VitrivalNAMNAM33030320250511,11
VissenakenBRALEU1101011012025,00
Visé (Wezet)LIELIE2204044048081,16
VirtonLUXVIR3303034047072,24
VirellesHAITHU2202020002022,60
Virginal-SammeBRANIV3303033036061,47
VinktOVLGEN3303030003031,48
VinkemWVLVEU2202020002024,55
VinderhouteOVLGEN2202023035056,49
VinalmontLIEHUY4404041015052,27
Vilvoorde (Vilvorde)BRABRS880808505130130,59
Ville-sur-HaineHAISOI2202022024040,97
Villers-sur-SemoisLUXVIR22020200020220,00
Villers-sur-LesseNAMDIN2202020002024,08
Villers-Saint-SiméonLIELIE11010110120213,33
Villers-Saint-GhislainHAISOI1201011012028,33
Villers-Saint-AmandHAIATH22020230350514,71
Villers-PoterieHAICHA1101010001012,08
Villers-PerwinHAICHA1101011012022,27
Villers-lez-HeestNAMNAM11020200020211,11
Villers-l'EvêqueLIELIE2202023035056,17
Villers-le-TempleLIEHUY4405053038086,84
Villers-le-PeuplierLIEWAR22030310140413,79
Villers-le-GambonNAMPHI1101010001012,22
Villers-le-BouilletLIEHUY3303030003033,41
Villers-la-VilleBRANIV3303031014042,20
Villers-la-TourHAITHU2202020002022,06
Villers-la-LoueLUXVIR1101010001014,76
Villers-la-Bonne-EauLUXBAS1101010001013,85
Villers-en-FagneNAMPHI22020200020212,50
Villers-devant-OrvalLUXVIR2202022024044,71
Villers-Deux-EglisesNAMPHI1101011012023,51
Villers-aux-ToursLIEHUY0100000000000,00
VillerotHAIMON1101010001010,99
Ville-PommeroeulHAIATH4404043037079,33
Ville-en-HesbayeLIEWAR3303031014048,16
VillanceLUXNEU44040400040410,00
Vieux-WaleffeLIEHUY1101010001014,17
VieuxvilleLIEHUY11010110120215,38
Vieux-GenappeBRANIV2202021013033,03
ViesvilleHAICHA2202020002020,55
Vierves-sur-ViroinNAMPHI1101010001011,59
Vierset-BarseLIEHUY5505052027071,17
VierselANTANT1101013034049,76
ViemmeLIEWAR1101011012021,40
VielsalmLUXBAS880718909161173,29
VichteWVLKOR2202021013031,05
VianeOVLAAL1101011012022,82
VezonHAITOU3303031014046,78
VezinNAMNAM4404042026060,95
Veurne (Furnes)WVLVEU111101101113013240242,50
Veulen (Fologne)LIMTON22020210130315,00
VesquevilleLUXNEU22020220240410,81
VerviersLIEVER131301501525025400400,29
VertrijkBRALEU1101010001012,94
VerrebroekOVLNIK2202022024043,05
VerléeNAMDIN2202021013037,89
VerlaineLIEHUY22020230350510,00
VergniesHAITHU1101011012027,41
VencimontNAMDIN3303031014049,76
Velzeke-RuddershoveOVLAAL2202021013031,42
Veltem-BeisemBRALEU3303035058088,89
VelrouxLIELIE33030350580828,57
VelmLIMHAS22020240460611,76
Vellereille-lez-BrayeuxHAITHU2203031014048,00
Vellereille-le-SecHAISOI22020210130327,27
VeldwezeltLIMTON3303031014047,41
VelainesHAITOU660606505110116,67
VelaineNAMNAM3315303707100103,17
VeerleANTTUR2202020002023,45
VedrinNAMNAM1101012023033,19
VechmaalLIMTON2204040004045,71
Vaux-sous-ChèvremontLIELIE2202022024040,66
Vaux-et-BorsetLIEHUY1101011012026,25
Vaux-ChavanneLUXMAR22020210130310,34
VaulxHAITOU2202022024040,54
VarsenareWVLBRG2202021013036,00
VanceLUXVIR22020210130315,79
VaalbeekBRALEU11010100010120,00
Val-MeerLIMTON3303036069098,18
UrselOVLGEN660516505101113,53
UpignyNAMNAM1101010001016,67
UlbeekLIMTON2202020002023,70
UitkerkeWVLBRG3303037071001015,15
UitbergenOVLDEN1101011012020,70
UikhovenLIMTON1101010001013,13
UcimontLUXNEU1101010001013,13
Uccle/UkkelBRABRS89371814014211221,15
TurnhoutANTTUR131301301329029420420,67
Tubize (Tubeke)BRANIV2202024046060,48
Trognée (Truielingen)LIEWAR2202021013031,54
TrivièresHAISOI1101011012020,24
TremeloBRALEU3304150004158,20
TrembleurLIELIE2202023035050,64
TreignesNAMPHI1101011012022,86
TrazegniesHAICHA5505050005050,29
TransinneLUXNEU2202020002027,14
TourpesHAIATH3303031014045,63
TournayLUXNEU1101010001011,89
Tournai (Doornik)HAITOU141401511616016311320,46
Tourinnes-Saint-LambertBRANIV660606606120129,92
Tourinnes-la-Grosse (Deurne)BRANIV3303031014048,00
TourinneLIEWAR22020220240457,14
TorhoutWVLBRG202002002013013330331,92
TorgnyLUXVIR11020200020215,38
TontelangeLUXARL2202020002024,65
TongrinneNAMNAM3303030003035,17
Tongre-Saint-MartinHAIATH11010100010111,11
Tongre-Notre-DameHAIATH33030340470710,45
TongerloLIMMAK3303033036069,38
TongerloANTTUR3303030003035,77
Tongeren (Tongres)LIMTON770808808160161,32
TollembeekBRABRS4404043037072,98
TohogneLUXMAR55050530380813,56
ToernichLUXARL3303032025056,67
TisseltANTMEC4405052027075,51
TintignyLUXVIR4404040004045,33
TintangeLUXBAS2202020002029,09
TillyBRANIV2202020002021,67
TillierNAMNAM11010110120213,33
TilleurLIELIE1101011012020,07
TilletLUXBAS55050530380817,02
TilffLIELIE2202022024040,93
TildonkBRALEU2202024046065,50
TihangeLIEHUY2202020002024,65
Tienen (Tirlemont)BRALEU131301211312012241250,71
TieltWVLTIE2223022123909311321,30
TieltBRALEU3303031014046,45
TielrodeOVLNIK2202022024041,60
TielenANTTUR1101012023033,26
TiegemWVLKOR4404043037072,02
ThysLIEWAR1202020002027,69
ThynesNAMDIN2202023035054,95
Thy-le-ChâteauNAMPHI2201123034152,69
Thy-le-BauduinNAMPHI1101010001013,03
ThumaideHAIATH2202022024048,16
ThulinHAIMON4404045059093,25
ThuinHAITHU2202022024040,28
ThuilliesHAITHU3303034047071,38
ThoricourtHAISOI2202021013036,82
Thorembais-Saint-TrondBRANIV55050530380817,39
Thorembais-les-BéguinesBRANIV33030320250511,63
ThonNAMNAM6606062028082,96
ThisnesLIEWAR4404041015052,29
ThirimontHAITHU3303031014046,67
ThinesBRANIV22020200020225,00
ThimougiesHAITOU2202022024048,70
ThiméonHAICHA2202022024043,88
ThieusiesHAISOI3303034047078,33
ThieulainHAITOU2202021013037,89
ThieuHAISOI2202021013033,85
ThiaumontLUXARL3303031014046,45
TeuvenLIEVER2202022024047,69
TheuxLIEVER660707404110111,12
TesteltBRALEU2202022024044,00
TessenderloLIMHAS4404041015053,76
TerwagneLIEHUY1101010001015,56
TervurenBRALEU3303031014041,74
TertreHAIMON7707071018081,47
TernatBRABRS3303032025053,27
TerhagenANTANT330303707100109,80
TeralfeneBRABRS2202020002021,27
TennevilleLUXMAR1101010001010,92
Temse (Tamise)OVLNIK141401401419019330331,21
TemplouxNAMNAM3303034047074,29
TempleuveHAITOU5505053038084,57
TellinLUXNEU1101012023034,84
TavignyLUXBAS2202020002022,86
TaviersNAMNAM44040410150510,64
TavierLIEHUY2202022024044,21
TarcienneNAMPHI2202022024049,76
TaminesNAMNAM1101013034040,39
TaintigniesHAITOU3303031014042,74
SuxyLUXNEU11020210130315,00
TaillesLUXBAS0100000000000,00
SuriceNAMPHI5505052027073,78
SugnyLUXNEU3303031014047,41
SuarléeNAMNAM22020240460612,50
Strombeek-BeverBRABRS2202022024043,92
StuivekenskerkeWVLDIK11010110120216,67
StrijpenOVLAAL2202022024042,06
Strépy-BracquegniesHAISOI5505053038080,30
StréeLIEHUY4404040004043,48
StréeHAITHU3303032025052,22
StraimontLUXNEU22020210130311,54
StoumontLIEVER1101010001015,56
StokrooieLIMHAS1101010001017,69
StokkemLIMTON4404043037072,23
StevoortLIMHAS2202022024048,00
SterrebeekBRABRS3303031014043,96
SteneWVLOOS3303032025054,59
StekeneOVLNIK99011011303140144,00
StembertLIEVER2202022024041,35
SteenokkerzeelBRABRS2201123034153,79
Steenkerque (Steenkerke)HAISOI2203030003034,17
SteenkerkeWVLVEU33030320250514,29
Steenhuize-WijnhuizeOVLAAL4404040004044,65
SteenhuffelBRABRS2202023035055,49
SteendorpOVLNIK3303036069092,65
StavelotLIEVER4404043037071,31
StaveleWVLVEU4404042026068,00
StaveNAMPHI2202021013037,69
StambrugesHAIATH3303032025051,99
StalhilleWVLBRG3303038081101115,07
StabroekANTANT4404043037072,71
StadenWVLROE88080810010180182,22
SpyNAMNAM4404042026061,73
SprimontLIELIE5505054049090,61
SpontinNAMDIN2202020002020,75
SpalbeekLIMHAS1101011012028,70
SpiennesHAIMON1101011012027,69
Spiere (Espierres)WVLKOR1101011012025,13
SpaLIEVER550505505100101,08
SoyeNAMNAM1101010001012,63
SoumoyNAMPHI1101010001012,94
SouvretHAICHA4404043037070,71
SovetNAMDIN33030320250512,82
SoyLUXMAR3303030003034,17
SoumagneLIELIE3303032025050,48
SoulmeNAMPHI11010100010110,00
SosoyeNAMNAM3303034047076,14
SorinnesNAMDIN1101010001016,25
Sorinne-la-LongueNAMNAM11010120230310,34
SoréeNAMNAM1101012023032,83
SomzéeNAMPHI1101010001011,79
SommièreNAMDIN22020220240412,90
SommethonneLUXVIR2202020002026,90
Somme-LeuzeNAMDIN22020210130314,29
SombreffeNAMNAM7707072029091,68
Solre-sur-SambreHAITHU2202020002020,45
Solre-Saint-GéryHAITHU4404041015053,38
SoironLIEVER1101010001012,17
Soignies (Zinnik)HAISOI171701801813013310310,87
Soheit-TinlotLIEHUY1101010001010,89
SnellegemWVLBRG1101012023032,19
SnaaskerkeWVLOOS1101010001010,37
SmetledeOVLAAL1101010001010,65
Sluizen (Sluse)LIMTON1101011012023,70
SlinsLIELIE1101012023032,61
SlijpeWVLOOS4404043037077,00
SleidingeOVLGEN880808606140142,24
SivryHAITHU4404041015050,94
SiraultHAIMON550505707120124,48
Sint-Ulriks-KapelleBRABRS2202020002026,06
Sint-Truiden (Saint-Trond)LIMHAS111101201218018300301,64
Sint-Stevens-Woluwe (Woluwe-Saint-Etienne)BRABRS2202022024045,13
Sint-Pieters-Woluwe/Woluwe-Saint-PierreBRABRS4404042026061,47
Sint-Pieters-Voeren (Fouron-Saint-Pierre)LIEVER11010120230315,79
Sint-Pieters-RodeBRALEU2202020002026,25
Sint-Pieters-op-de-DijkWVLBRG440404606100101,90
Sint-Pieters-LeeuwBRABRS660606606120120,57
Sint-Pieters-Kapelle (Saint-Pierre-Cappelle)HAISOI4404042026063,95
Sint-Pieters-KapelleWVLOOS11010110120212,50
Sint-PauwelsOVLNIK4404045059093,38
Sint-Niklaas (Saint-Nicolas)OVLNIK252502502543043680680,86
Sint-MichielsWVLBRG3303031014040,91
Sint-Martens-Voeren (Fouron-Saint-Martin)LIEVER2202023035054,90
Sint-Martens-LierdeOVLOUD2202022024042,53
Sint-Martens-LennikBRABRS3303032025054,95
Sint-Martens-LatemOVLGEN3303031014047,55
Sint-Martens-LeerneOVLGEN1101011012023,70
Sint-Maria-OudenhoveOVLAAL3303030003030,62
Sint-Martens-BodegemBRABRS2202021013036,82
Sint-Maria-LierdeOVLOUD2202022024040,99
Sint-Maria-HorebekeOVLOUD3305052027073,55
Sint-Margriete-HoutemBRALEU1101010001017,14
Sint-MargrieteOVLEEK2202022024047,41
Sint-Lievens-EsseOVLAAL442505505100102,56
Sint-Lievens-HoutemOVLAAL2202024046060,99
Sint-LenaartsANTANT3303031014043,10
Sint-LaureinsOVLEEK4404042026068,00
Sint-Lambrechts-Woluwe/Woluwe-Saint-LambertBRABRS2202023035053,85
Sint-Lambrechts-HerkLIMHAS33030300030316,67
Sint-Kwintens-LennikBRABRS4404043037072,72
Sint-Kruis-WinkelOVLGEN4404045059093,16
Sint-KruisWVLBRG5505052027071,91
Sint-Kornelis-HorebekeOVLOUD1101011012023,51
Sint-Katherina-LombeekBRABRS3303032025056,17
Sint-Katelijne-WaverANTMEC770707909160169,20
Sint-Joris-WingeBRALEU2202021013034,17
Sint-Joris-WeertBRALEU1101011012024,55
Sint-JorisWVLBRG3303032025052,31
Sint-Job-in-'t-GoorANTANT11010110120212,50
Sint-JanWVLIEP4404044048085,10
Sint-Huibrechts-LilleLIMMAK1101011012023,08
Sint-Huibrechts-HernLIMTON22020200020218,18
Sint-Goriks-OudenhoveOVLAAL2202026068085,19
Sint-Gillis-WaasOVLNIK770909808170172,39
Sint-Gillis-bij-DendermondeOVLDEN4404041015051,11
Sint-Genesius-Rode (Rhode-Saint-Genèse)BRABRS5505053038081,96
Sint-Eloois-WinkelWVLROE4404043037071,74
Sint-Eloois-VijveWVLKOR3302134046174,38
Sint-Denijs-WestremOVLGEN330303707100104,83
Sint-Denijs-BoekelOVLOUD4406063039095,81
Sint-DenijsWVLKOR88080810010180184,18
Sint-Blasius-BoekelOVLOUD2202020002026,90
Sint-Baafs-VijveWVLTIE2202020002022,33
Sint-AntelinksOVLAAL1101011012021,10
Sint-AndriesWVLBRG3303032025050,64
Sint-AmandsANTMEC3303036069092,12
Sint-AmandsbergOVLGEN121301201219019310314,19
Sint-Agatha-RodeBRALEU2202021013037,89
SinsinNAMDIN2202020002024,17
SinaaiOVLNIK550505606110113,13
Silly (Opzullik)HAISOI550505606110112,55
SilenrieuxNAMPHI2202021013031,67
SijseleWVLBRG4504041015054,63
SibretLUXBAS1202021013038,33
ServilleNAMPHI1101010001018,33
SerskampOVLDEN1101012023030,80
SerinchampsNAMDIN2202021013034,55
Seraing-le-ChâteauLIEHUY11010120230313,04
SeraingLIELIE101001101123023340340,21
SenzeilleNAMPHI2202020002021,38
SenyLIEHUY2202021013039,09
SeneffeHAICHA5605052027071,35
SemmerzakeOVLGEN2202024046066,25
SeloignesHAITHU4404043037071,74
SelangeLUXARL22020220240412,50
SeillesLIEHUY5505052027070,36
ScyNAMDIN3303030003037,89
SclaynNAMNAM660606404100102,08
SchulenLIMHAS1201012023037,89
SchuiferskapelleWVLTIE3303033036068,11
SchriekANTMEC2202021013033,41
SchotenANTANT550505606110111,63
SchorisseOVLOUD880808202100102,65
SchoreWVLOOS44040400040416,00
SchoonaardeOVLDEN2202020002021,26
SchildeANTANT3303030003033,26
SchepdaalBRABRS2202020002022,53
Scherpenheuvel (Montaigu)BRALEU5505050005055,62
SchendelbekeOVLAAL2202021013032,86
SchellebelleOVLDEN3303030003030,56
SchelleANTANT2202021013033,16
ScheldewindekeOVLGEN5505050005051,63
SchelderodeOVLGEN1101011012024,88
SchalkhovenLIMTON1101010001018,33
SchaltinNAMDIN2202024046065,08
SchaffenBRALEU44040430370714,58
SauvenièreNAMNAM5506062028082,95
Schaarbeek/SchaerbeekBRABRS111101101112012230230,28
SautourNAMPHI1101010001012,13
Sart-Saint-LaurentNAMNAM1101011012025,41
Sart-EustacheNAMNAM1101010001015,56
Sart-Dames-AvelinesBRANIV4404041015052,94
Sart-BernardNAMNAM2202021013033,66
Sart-CustinneNAMDIN1101010001013,57
SartLIEVER4405052027074,90
Sars-la-BuissièreHAITHU2202021013035,17
Sars-la-BruyèreHAIMON2202020002023,92
SamréeLUXMAR22020240460617,65
SamartNAMPHI1101010001012,04
SallesHAITHU2202023035059,26
Saint-VincentLUXVIR2202020002023,77
Saint-VaastHAISOI2200225055277,07
Saint-SymphorienHAIMON2202022024041,21
Saint-SéverinLIEHUY2202020002024,44
Saint-ServaisNAMNAM2202023035050,38
Saint-Remy-Geest (Sint-Remigius-Geest)BRANIV2202020002022,82
Saint-SauveurHAIATH5505053038084,23
Saint-RemyHAITHU1101010001012,08
Saint-PierreLUXNEU2302021013034,69
Saint-MédardLUXNEU3303030003031,29
Saint-MaurHAITOU1101011012023,64
Saint-MardLUXVIR2202022024043,01
Saint-MarcNAMNAM1101010001010,49
Saint-LégerLUXVIR4404042026064,80
Saint-LégerHAITOU2202020002024,00
Saint-Josse-ten-Noode/Sint-Joost-ten-NodeBRABRS111101101117017280280,49
Saint-Jean-Geest (Sint-Jans-Geest)BRANIV1101010001012,22
Saint-HubertLUXNEU1101012023031,09
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS121301201221021330330,36
Saint-GhislainHAIMON1101010001010,10
Saint-GéryBRANIV1101012023037,50
Saint-GermainNAMNAM1101010001017,14
Saint-GérardNAMNAM5505053038083,77
Saint-Georges-sur-MeuseLIEWAR6606062028083,01
Saintes (Sint-Renelde)BRABRS2202023035054,81
Sainte-Marie-ChevignyLUXNEU4404041015057,58
Sainte-MarieLUXVIR1101011012021,18
Sainte-CécileLUXVIR2202020002024,44
Saint-DenisNAMNAM4404040004046,35
Saint-DenisHAISOI1101011012020,37
Saint-AndréLIELIE1101010001011,47
Saint-AubinNAMPHI2202021013036,52
Saint-AmandHAICHA2202024046067,06
's HerenelderenLIMTON22020220240433,33
's GravenwezelANTANT1101012023034,62
's Gravenvoeren (Fouron-le-Comte)LIELIE4404040004044,65
Rutten (Russon)LIMTON22020210130314,29
Russeignies (Rozenaken)OVLOUD33030330360625,00
RupelmondeOVLNIK2202024046060,70
RunkelenLIMHAS11010110120222,22
RumstANTANT660606505110118,21
RummenBRALEU33030310140421,05
RumilliesHAITOU22020220240411,76
RumesHAITOU2202020002022,11
RumbekeWVLROE1010010010505150151,97
RullesLUXVIR5505051016062,27
Rukkelingen-Loon (Roclenge-Looz)LIMTON22020220240410,53
RuiseledeWVLTIE1111011011909200201,66
RuisbroekANTMEC2202021013032,08
RuisbroekBRABRS2202021013030,25
RuienOVLOUD2202023035058,06
RuetteLUXVIR33030320250511,11
RuddervoordeWVLBRG1111011011101120122,54
RozebekeOVLOUD22020200020211,76
Roux-MiroirBRANIV4404041015058,06
RoyLUXMAR2202020002028,70
RouxHAICHA3303032025050,21
RouvreuxLIELIE2202023035052,40
RouveroyHAITHU33030310140412,90
RoucourtHAITOU2202021013032,38
RotselaarBRALEU4404041015054,90
Rotheux-RimièreLIELIE2202021013034,48
RotemLIMMAK2202020002024,00
RossignolLUXVIR1101011012022,38
Rosoux-Crenwick (Roost-Krenwik)LIEWAR22020220240416,00
RosmeerLIMTON22020200020215,38
RosièresBRANIV11010110120211,11
RoseliesHAICHA2202021013030,80
RoosbeekBRALEU22020220240414,29
RoséeNAMPHI3303033036069,84
RonseleOVLGEN33050530380818,60
Ronse (Renaix)OVLOUD151501511618018331340,66
RonquièresHAISOI2203031014049,76
RongyHAITOU4405054049094,69
RomséeLIELIE3303032025050,54
RomeréeNAMPHI2202020002027,14
RolyNAMPHI1101010001018,33
RolouxLIELIE1102020002029,09
Rollegem-KapelleWVLROE4404044048083,05
RollegemWVLKOR2201122023140,70
RoksemWVLOOS1101010001015,88
RoisinHAIMON3303033036062,02
RognéeNAMPHI1101010001014,76
Roeselare (Roulers)WVLROE434334604643043890891,89
Roesbrugge-HaringeWVLIEP3303033036062,91
RocourtLIELIE3303034047071,39
Roclenge-sur-Geer (Rukkelingen-aan-de-Jeker)LIMTON1100112022131,12
RochehautLUXNEU2202020002023,39
RochefortNAMDIN3303032025051,55
RoborstOVLOUD1101010001011,96
RobelmontLUXVIR1101011012028,00
RobechiesHAITHU1101010001015,88
RixensartBRANIV2202021013032,17
RivièreNAMDIN2202020002022,38
RillaarBRALEU3303032025056,85
RiksingenLIMTON1101010001019,09
RijmenamANTMEC4404042026069,09
RijkhovenLIMTON1102020002024,76
RijkevorselANTTUR3303034047074,86
RijkelLIMTON1101010001017,14
RièzesHAITHU2202021013033,19
RienneNAMDIN33030310140419,05
RichelleLIELIE1101012023033,09
RhisnesNAMNAM3303033036066,06
RèvesHAICHA2202025057077,29
RetinneLIELIE3303033036061,15
RetieANTTUR4404042026064,51
ResteigneNAMDIN2202020002022,78
RessegemOVLAAL2202022024042,00
RessaixHAITHU1101010001010,08
ReppelLIMMAK1101010001012,94
RenliesHAITHU3303033036067,89
ReningelstWVLIEP775707606130137,10
ReningeWVLDIK4404043037073,68
RendeuxLUXMAR3303031014049,30
RemicourtLIEWAR1101012023031,14
RemersdaalLIEVER1101011012027,41
RemagneLUXNEU22020200020220,00
RelegemBRABRS11010110120220,00
RekkemWVLKOR4404042026064,29
RekemLIMTON2202024046066,52
ReetANTANT2201124045166,38
ReduLUXNEU2202021013034,41
RecogneLUXNEU2202021013036,67
Rebecq-Rognon (Roosbeek)BRANIV8808080008083,76
RebaixHAIATH2202020002021,59
RavelsANTTUR33030310140410,00
RanstANTANT3303034047077,22
RansartHAICHA4404042026060,48
RanceHAITHU4404043037071,30
RamskapelleWVLVEU2202021013035,66
RamskapelleWVLBRG22020210130313,04
RamselANTTUR2202020002026,45
RamsdonkBRABRS1101011012027,69
Ramillies-OffusBRANIV4404040004042,19
RamelotLIEHUY1101012023039,68
Ramegnies-ChinHAITOU3303031014047,27
RahierLIEVER1101010001010,62
RagniesHAITHU33030330360611,54
Racour (Raatshoven)LIEWAR1101010001010,71
RachecourtLUXARL33030300030310,00
QuiévrainHAIMON5505054049091,82
Quévy-le-PetitHAIMON2202023035056,02
Quévy-le-GrandHAIMON2202023035052,60
QuevaucampsHAIATH4404044048081,10
Queue-du-BoisLIELIE0100000000000,00
QuartesHAITOU22030310140410,26
QuaregnonHAIMON77070710010170170,26
PuursANTMEC5505052027071,68
PutteANTMEC4404043037073,18
PulleANTANT2202022024046,78
PurnodeNAMDIN1101010001012,44
PulderbosANTANT11010120230311,11
PryNAMPHI33030310140411,76
ProvenWVLIEP3304043037076,60
ProfondevilleNAMNAM2202021013032,11
PoussetLIEWAR1101011012025,00
PreslesHAICHA2202021013033,61
PoucetLIEWAR2202020002027,69
PoulseurLIEHUY4404043037071,89
PottesHAITOU553415505911010,64
PorcheresseNAMDIN11010100010112,50
PopuellesHAITOU11010120230313,64
PoppelANTTUR33030330360612,77
PoperingeWVLIEP212102102114014350352,34
PontillasNAMNAM1101010001017,14
Pont-de-LoupHAICHA1101010001010,17
Pont-à-CellesHAICHA2202020002020,81
PommeroeulHAIATH1101011012020,46
PollinkhoveWVLDIK2202021013033,13
PolleurLIEVER2202021013033,85
PollareOVLAAL1101011012026,06
PoeseleOVLGEN2202021013039,09
PoekeOVLGEN2202021013033,41
PoederleeANTTUR1101011012024,88
PloegsteertWVLIEP770707303100105,24
PlancenoitBRANIV2202020002021,06
PlainevauxLIELIE1101012023034,29
PittemWVLTIE880808404120121,26
PiringenLIMTON22020210130315,79
PipaixHAITOU4404044048087,48
PiétrebaisBRANIV33030330360617,14
Piétrain (Petrem)BRANIV3303033036065,45
PiétonHAICHA4404042026061,34
PhilippevilleNAMPHI1101010001010,46
PeutieBRABRS1101011012023,13
Petit-Roeulx-lez-NivellesHAICHA1101010001017,69
Petit-Roeulx-lez-BraineHAISOI3303031014048,00
Petit-RechainLIEVER2202022024040,65
Petit-HalletLIEWAR11010110120212,50
Petit-Enghien (Lettelingen)HAISOI44040410010140142,78
Petite-ChapelleNAMPHI11010110120211,11
PetignyNAMPHI1101010001010,99
Petegem-aan-de-ScheldeOVLOUD3303033036064,80
Petegem-aan-de-LeieOVLGEN4403143036173,06
PessouxNAMDIN3303030003036,67
PescheNAMPHI2202023035054,35
Perwez (Perwijs)BRANIV5505054049091,91
PerwezNAMNAM1101010001013,85
PervijzeWVLVEU3303031014043,81
PéruwelzHAITOU8809110707161170,60
PéronnesHAISOI5505053038080,85
PéronnesHAITOU3303030003031,10
PerkBRABRS33030350580816,33
PepingenBRABRS4404041015053,73
PellenbergBRALEU11010120230321,43
PeerLIMMAK4404044048084,06
PeissantHAITHU2202022024045,41
Pellaines (Pellen)LIEWAR1101011012025,41
PecqHAITOU6606063039097,32
PâturagesHAIMON55050513013180183,31
PassendaleWVLIEP660606606120126,49
PatigniesNAMDIN11010110120211,76
ParikeOVLOUD2202021013035,45
Papignies (Papegem)HAISOI2202022024047,55
PamelBRABRS2202022024040,95
PaliseulLUXNEU4404044048084,44
PailheLIEHUY1101011012028,33
PaifveLIELIE11010110120220,00
OverwindenLIEWAR1201010001015,56
PaalLIMHAS4404040004046,45
OverrepenLIMTON22020230350550,00
OverpeltLIMMAK3303033036060,99
OvermereOVLDEN3303031014040,82
OverijseBRABRS1313013114808211224,61
OverhespenLIEWAR1101010001014,76
OuwegemOVLOUD6607070007077,37
OverboelareOVLAAL4404041015052,05
OuterOVLAAL2202021013030,73
OupeyeLIELIE2202021013030,86
OugréeLIELIE2202022024040,08
OuffetLIEHUY440404606100102,60
Oud-HeverleeBRALEU33030300030312,00
Oud-TurnhoutANTTUR330303707100101,84
OudenburgWVLOOS550505606110116,18
Oudenaarde (Audenarde)OVLOUD99080815015230232,22
OudekapelleWVLDIK1101010001014,17
OudegemOVLDEN3303032025051,10
OttigniesBRANIV3303030003032,01
OttenburgBRALEU3304041015059,09
Otrange (Wouteringen)LIMTON22020200020212,50
Othée (Elch)LIELIE2202023035055,56
OteppeLIEHUY2202023035054,07
OtegemWVLKOR2202021013031,42
OstichesHAIATH3303033036069,52
OrthoLUXMAR3303032025059,43
Orsmaal-GussenhovenBRALEU2202020002025,88
OrroirOVLOUD1101012023038,82
Orp-le-GrandBRANIV4404044048081,80
OrgeoLUXNEU3303030003033,30
OrmeigniesHAIATH2302021013036,00
Oreye (Oerle)LIEWAR2202022024045,00
OretNAMPHI6605050005054,46
OrdingenLIMHAS22020210130323,08
OrcqHAITOU22020200020212,50
OrchimontNAMDIN3303030003037,50
OrbaisBRANIV33030320250514,29
OpwijkBRABRS3303035058084,23
OpvelpBRALEU22020200020211,11
OpprebaisBRANIV660606404100108,40
OppuursANTMEC2202022024046,06
OpontLUXNEU2202023035058,93
OpoeterenLIMMAK2202021013038,57
OplinterBRALEU2202022024046,90
OpitterLIMMAK2202022024049,76
OphovenLIMMAK3303032025058,06
OpheylissemBRALEU1101010001010,54
OpheersLIMTON11030300030321,43
OphasseltOVLAAL4404040004043,25
Ophain-Bois-Seigneur-IsaacBRANIV3303033036066,25
OpgrimbieLIMTON3303030003039,09
OpglabbeekLIMHAS22020210130311,11
OpdorpOVLDEN2202024046066,67
OpbrakelOVLOUD4404042026062,37
OostwinkelOVLGEN2202020002025,00
OostvleterenWVLIEP3303034047074,19
OostrozebekeWVLTIE77052711011162182,17
OostnieuwkerkeWVLROE4404042026061,12
OostmalleANTANT3303032025057,46
OostkerkeWVLBRG2202022024043,60
OostkerkeWVLDIK1101010001017,14
OostkampWVLBRG111101101113013240243,37
OosthamLIMHAS1101012023035,56
OosterweelANTANT0100000000000,00
OosterzeleOVLGEN4404041015051,71
Oostende (Ostende)WVLOOS151501501531031460461,88
OosteekloOVLEEK4404045059098,33
OostduinkerkeWVLVEU3303034047076,60
OostakkerOVLGEN88080810010180188,14
OorderenANTANT33030360690912,00
OordegemOVLAAL2202023035050,85
OorbeekBRALEU1101010001012,78
OoikeOVLOUD2202022024045,48
OoigemWVLTIE33030340470711,11
Onze-Lieve-Vrouw-WaverANTMEC3303032025053,14
Onze-Lieve-Vrouw-LombeekBRABRS2202022024044,44
OnozNAMNAM1101010001014,55
OnneziesHAIMON1101010001011,52
OnkerzeleOVLAAL1101011012021,71
OnhayeNAMDIN3303030003037,32
OnLUXMAR1101012023035,66
Ombret-RawsaLIEHUY2202026068082,48
OmalLIEWAR2202021013032,13
OlseneOVLGEN3304041015052,81
OlneLIEVER1101012023030,73
OlmenANTTUR2202021013034,92
Olloy-sur-ViroinNAMPHI2202023035052,56
Ollignies (Woelingen)HAISOI2202023035054,03
Oleye (Liek)LIEWAR2202024046069,23
OlenANTTUR3303031014043,45
OizyNAMDIN22020200020211,76
OkegemOVLAAL1101011012020,93
Oisquercq (Oostkerk)BRANIV1101010001013,85
Oignies-en-ThiéracheNAMPHI1101010001012,27
OheyNAMNAM2202021013033,95
OhainBRANIV6606063039094,25
OgyHAISOI22020220240410,00
OffagneLUXNEU3303030003035,45
OeudeghienHAISOI5505051016066,12
OevelANTTUR2202022024046,06
OetingenBRABRS2202023035052,38
OeselgemWVLTIE1101010001012,86
OelegemANTANT3303034047078,24
OekeneWVLROE3303032025051,31
OedelemWVLBRG99081922022301316,24
OdeurLIEWAR1101011012028,70
OdeigneLUXMAR11010100010116,67
OcquierLIEHUY4404044048086,35
OchampsLUXNEU2203030003034,29
ObourgHAIMON1101010001010,26
ObaixHAICHA2202023035055,88
ObigiesHAITOU33030320250513,16
NukerkeOVLOUD3303034047072,25
Noville-sur-MéhaigneBRANIV2202020002023,64
Noville-les-BoisNAMNAM5505052027075,26
NovilleLUXBAS3303031014048,33
NovilleLIEWAR11010110120220,00
NouvellesHAIMON1101010001014,35
NossegemBRABRS3303033036067,59
NoordschoteWVLDIK22020220240415,38
NoorderwijkANTTUR2202020002023,39
NollevauxLUXNEU1101010001014,55
NokereOVLOUD1101011012021,89
NoirefontaineLUXNEU2202021013035,08
NoisseuxNAMDIN22020210130311,54
NoirchainHAIMON1101010001010,17
NoduwezBRANIV2302022024045,06
NodebaisBRANIV3303031014047,84
NobressartLUXARL4404042026069,68
NivesLUXBAS4404042026067,89
Nivelles (Nijvel)BRANIV5505052027070,30
NismesNAMPHI3303030003030,80
NinoveOVLAAL990909909180180,94
NimyHAIMON3303032025050,48
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV5505052027075,74
NijlenANTMEC3303032025053,05
NieuwrodeBRALEU33030350580816,67
Nieuwpoort (Nieuport)WVLVEU770707606130132,34
NieuwmunsterWVLBRG1101011012026,45
Nieuwkerken-WaasOVLNIK660606505110111,80
Nieuwkerke (Neuve-Eglise)WVLIEP4404042026062,69
NieuwkapelleWVLDIK2202020002022,94
NieuwerkerkenOVLAAL2202020002022,50
NieuwerkerkenLIMHAS11010110120220,00
NieuwenrodeBRABRS1101012023036,12
NieuwenhoveOVLAAL2202020002022,22
Niel-bij-Sint-TruidenLIMHAS1101014045052,22
NielANTANT550516505101111,20
NeveleOVLGEN880808505130132,81
Neuville-en-CondrozLIEHUY2202021013035,36
NeuvilleNAMPHI2202020002021,54
NeufvillesHAIMON4404043037073,29
NeufmaisonHAIMON1101013034048,70
NeufchâteauLIEVER4404046061001013,70
NeufchâteauLUXNEU3303034047071,79
NettinneNAMDIN11010100010110,00
NethenBRANIV1101011012022,38
NeremLIMTON11010110120220,00
NeigemOVLAAL2203032025053,91
NeerwindenLIEWAR33030320250535,71
NeervelpBRALEU1101010001013,45
NeerrepenLIMTON11010100010125,00
NeerpeltLIMMAK4404041015055,10
NeeroeterenLIMMAK4404042026063,97
NeerlinterBRALEU5505053038088,33
NeerlandenLIEWAR1101010001016,67
NeerijseBRALEU2202022024048,33
NeerheylissemBRALEU3303030003033,75
NeerhespenLIEWAR22020200020211,11
NeerharenLIMTON1101010001016,25
NeerglabbeekLIMHAS110101202303100,00
Neder-over-HeembeekBRABRS2202023035053,18
Nederzwalm-HermelgemOVLOUD2202024046067,23
NederokkerzeelBRABRS2202022024045,56
NederhasseltOVLAAL1101011012020,83
NederbrakelOVLOUD5505053038081,13
NéchinHAITOU2201126067184,15
NatoyeNAMDIN4404040004043,77
NazarethOVLGEN4404043037073,45
NassogneLUXMAR2203032025055,10
NaninneNAMNAM1101013034045,26
NandrinLIEHUY5505052027077,78
NalinnesHAITHU6606063039095,88
NamêcheNAMNAM2202020002020,50
Namur (Namen)NAMNAM151501601621021370370,57
NaastHAISOI3303032025054,95
MyLUXMAR2202022024047,55
Mussy-la-VilleLUXVIR2202022024044,60
MussonLUXVIR6606060006062,07
MunteOVLGEN2202020002021,82
MunsterbilzenLIMTON1101010001012,00
MunkzwalmOVLOUD1101010001010,69
MunoLUXVIR3304040004044,60
MuizenBRABRS1101014045053,73
MozetNAMNAM3303031014042,22
MoxheLIEWAR22020230350510,87
MoustierNAMNAM2202020002020,27
MoustierHAIATH4404041015054,31
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR121201201219019310311,77
MourcourtHAITOU4404045059098,91
MoulbaixHAIATH1101012023035,56
MorvilleNAMPHI2202021013036,67
MortselANTANT550505909140143,72
MortrouxLIELIE2202023035056,76
MortierLIELIE2301123034151,36
MornimontNAMNAM1101010001010,81
MormontLUXMAR33030320250511,11
Morlanwelz-MariemontHAITHU101001001010010200200,45
MorkhovenANTTUR1101010001011,75
MorialméNAMPHI2202020002021,20
MorhetLUXBAS2302021013038,57
MoresnetLIEVER1101013034043,33
MoregemOVLOUD1101011012023,92
MopertingenLIMTON2202020002024,76
MoortseleOVLGEN1101012023034,55
MoorsledeWVLROE111101101115015260262,13
MoorseleWVLKOR880808606140142,03
MoorselOVLAAL550505505100102,33
MontzenLIEVER2202026068081,65
Mont-sur-MarchienneHAICHA660606606120120,83
Mont-Saint-GuibertBRANIV3303032025051,16
Mont-Sainte-AldegondeHAITHU4404042026062,11
Mont-Saint-AubertHAITOU2202022024047,14
Mont-Saint-AndréBRANIV2202021013034,76
Montroeul-au-BoisHAITOU3303033036069,23
Montroeul-sur-HaineHAIMON1101011012024,08
MontlebanLUXBAS33030300030311,54
Montignies-sur-SambreHAICHA1111011011707180180,36
Montignies-sur-RocHAIMON5505053038089,30
Montignies-Saint-ChristopheHAITHU1101010001013,85
Montignies-lez-LensHAIMON33030340470711,11
Montignies-le-TilleulHAICHA672606505110111,74
Mont-GauthierNAMDIN1101011012025,13
MontenakenLIMHAS3303035058088,00
MontegnéeLIELIE2202021013030,11
MontLUXBAS2202021013037,14
MontNAMDIN1101010001017,14
MonstreuxBRANIV33030310140423,53
Mons-lez-LiègeLIELIE1101016067071,49
Mons (Bergen)HAIMON161601701718018350350,96
Monceau-sur-SambreHAICHA440404707110110,48
Monceau-ImbrechiesHAITHU0100000000000,00
Monceau-en-ArdenneNAMDIN1101010001014,55
MomigniesHAITHU3303031014041,67
MomalleLIEWAR22020240460611,11
MollemBRABRS2202021013038,82
MolenbeerselLIMMAK2202020002023,39
Molenbeek-WersbeekBRALEU22020220240412,12
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS343403323561061942960,75
MolenbaixHAITOU5505056061101113,41
MolANTTUR660606404100101,53
MoircyLUXNEU1101011012029,52
MoigneléeNAMNAM2202021013033,95
MohivilleNAMDIN1101011012024,76
MohaLIEHUY2202020002020,39
MoerzekeOVLDEN77070715015220222,89
MoerkerkeWVLBRG88080810010180185,31
MoerbekeOVLGEN990909303120121,55
MoereWVLOOS3303035058087,08
MoerbekeOVLAAL11010130340410,53
MoenWVLKOR550505606110112,31
Moelingen (Mouland)LIELIE2202020002029,09
ModaveLIEHUY1101011012021,31
MinderhoutANTTUR11010110120210,00
MirwartLUXNEU22020210130333,33
MilmortLIELIE1101012023032,05
MignaultHAISOI4404045059099,09
MillenLIMTON44040410150523,81
Mielen-boven-AalstLIMHAS33030340470718,42
MiécretNAMDIN1101012023036,82
MiddelkerkeWVLOOS3302132024152,49
MiddelburgOVLEEK2202020002023,08
MichelbekeOVLOUD1101012023033,90
Mévergnies-lez-LensHAIATH3303030003030,85
MeuxNAMNAM5505053038088,25
MeulebekeWVLTIE1111011011808190190,79
MettetNAMNAM5505053038082,50
MessancyLUXARL550505606110118,59
Mesnil-Saint-BlaiseNAMDIN1101010001012,33
Mesnil-EgliseNAMDIN2202020002026,45
Meslin-l'EvêqueHAIATH4404043037077,61
Mesen (Messines)WVLIEP2202022024043,28
MerksplasANTTUR2202024046066,59
MerlemontNAMPHI1101010001010,88
MerksemANTANT44060616016220221,82
MerkemWVLDIK55050512012170172,79
MerendreeOVLGEN555505505100106,37
MerelbekeOVLGEN3303034047072,18
MereOVLAAL2202021013030,39
MerdorpLIEWAR2202020002022,99
MerchtemBRABRS770707606130135,68
Merbes-Sainte-MarieHAITHU2202022024044,30
Menen (Menin)WVLKOR88071814014211221,44
Merbes-le-ChâteauHAITHU3303032025054,17
MembruggenLIMTON1101010001014,17
MelsenOVLGEN1101010001014,00
MelseleOVLNIK550505505100102,16
MelsbroekBRABRS2200224044267,89
MellierLUXNEU2202021013034,62
MelletHAICHA4405053038087,84
MellesHAITOU11010120230316,67
MelleOVLGEN551707303100101,73
MelleryBRANIV2202021013034,76
Mélin (Malen)BRANIV5505051016064,17
MelkwezerBRALEU33030300030320,00
MelenLIELIE1101012023034,55
MeldertBRALEU3303030003036,82
MeldertOVLAAL3303033036068,00
MeldertLIMHAS1101010001012,70
MeldenOVLOUD1101011012022,41
Meix-le-TigeLUXARL2202020002029,52
Meix-devant-VirtonLUXVIR1101012023033,57
MeiseBRABRS4404042026064,32
MeigemOVLGEN33030340470711,29
MehaigneNAMNAM22020210130310,71
MeeuwenLIMMAK2202021013035,56
MeetkerkeWVLBRG1101011012027,14
MeeswijkLIMTON4404041015059,09
MeerleANTTUR660606505110118,80
MeerhoutANTTUR5505053038082,74
MeerdonkOVLNIK550505909140144,14
MeerbekeOVLAAL4405054049092,61
MeerbeekBRALEU22020200020213,33
MeerANTTUR4404043037079,86
Meensel-KiezegemBRALEU1101011012026,06
MeeffeLIEWAR22020240460616,22
Mechelen-Bovelingen (Marlinne)LIMTON3303032025053,36
Mechelen-aan-de-MaasLIMTON4404041015057,94
Mechelen (Malines)ANTMEC454504414549049931941,05
MéanNAMDIN1101010001014,76
MazyNAMNAM1101012023030,55
MazenzeleBRABRS2202021013035,17
MazéeNAMPHI1101010001011,72
MaurageHAISOI2202022024040,38
MauldeHAITOU2202020002022,86
MaubrayHAITOU1101010001012,50
MaterOVLOUD4404042026061,71
Matagne-la-PetiteNAMPHI11010120230310,00
Matagne-la-GrandeNAMPHI1101010001011,10
MassenhovenANTANT1101011012029,09
MassemenOVLDEN4404042026061,74
Masnuy-Saint-PierreHAIMON2203030003037,32
Masnuy-Saint-JeanHAIMON2202022024045,56
MasbourgLUXMAR11010110120210,53
MartelangeLUXARL2202024046066,25
MarquainHAITOU2202021013035,26
MarkegemWVLTIE1101010001010,83
MarneffeLIEHUY11010120230310,00
MarkeWVLKOR550505707120123,76
MarillesBRANIV55050540490913,04
MariembourgNAMPHI1101010001010,93
MariakerkeWVLOOS440404707110114,91
MariakerkeOVLGEN2202023035051,91
MarenneLUXMAR4404040004047,41
Marcq (Mark)HAISOI550505505100109,80
MarcourtLUXMAR44040420260610,91
MarcinelleHAICHA770909707160160,42
MarchoveletteNAMNAM2202022024046,15
MarchipontHAIMON11010100010150,00
MarchinLIEHUY4404043037070,38
Marchienne-au-PontHAICHA880808707150150,19
Marche-lez-EcaussinnesHAISOI2202021013030,86
Marche-les-DamesNAMNAM3313030003033,75
Marche-en-FamenneLUXMAR3303033036060,99
MaransartBRANIV2202020002021,30
MarbaisBRANIV5505052027071,71
MannekensvereWVLOOS22020210130311,11
ManageHAICHA440404808120121,16
MalonneNAMNAM3303033036061,69
Malèves-Sainte-Marie-WastinesBRANIV2202022024047,27
MalempréLUXMAR1101010001014,76
MalderenBRABRS2202022024043,48
MaldegemOVLEEK121201201214014260263,14
MaizeretNAMNAM2202022024043,70
MalLIMTON1101011012022,06
MaissinLUXNEU55050520270713,46
MainvaultHAIATH3403034047074,49
MaisièresHAIMON2202021013033,95
MaillenNAMNAM2202023035059,62
MaffleHAIATH5505053038081,46
MaffeNAMDIN2202021013037,69
MaconHAITHU2202020002021,38
MachelenOVLGEN3303034047072,99
MachelenBRABRS3303033036063,90
MabompréLUXBAS1101010001011,82
Maarke-KerkemOVLOUD3303033036062,63
MaaseikLIMMAK66060611011170173,31
LuttreHAICHA1201011012020,41
LustinNAMNAM4404044048084,44
LummenLIMHAS2202022024043,05
LuingneWVLKOR1101011012021,13
LubbeekBRALEU4404045059098,18
LoyersNAMNAM2202022024047,69
LovervalHAICHA1101010001011,82
LovenjoelBRALEU22020210130313,04
LovendegemOVLGEN5505053038082,56
LouveignéLIELIE4404045059097,96
LoupoigneBRANIV3303032025051,29
Louette-Saint-PierreNAMDIN2202020002025,71
Louette-Saint-DenisNAMDIN1101011012025,13
LotenhulleOVLGEN3302132024151,02
LorcéLIEHUY1201011012022,82
LoppemWVLBRG3303034047073,27
LoonbeekBRALEU22020200020225,00
LonzéeNAMNAM3303031014043,92
LongvillyLUXBAS3303030003033,61
LonguevilleBRANIV2202020002024,88
LonglierLUXNEU4404041015055,88
LongchampsLUXBAS2302021013035,88
LongchampsNAMNAM2202020002026,06
LonderzeelBRABRS5505052027074,02
LoncinLIELIE2202021013039,09
LomprezLUXNEU3303031014047,14
LompretHAITHU1101010001013,85
LommelLIMMAK550505505100107,46
LombiseHAIMON1201010001012,70
LombardsijdeWVLOOS22020220240414,81
LoksbergenLIMHAS2202020002026,25
LokerenOVLNIK181801621826026422441,16
LokerWVLIEP4404041015054,85
LoenhoutANTANT770707303100108,85
LodelinsartHAICHA77070710010170170,50
LochristiOVLGEN880808808160167,05
LobbesHAITHU660606808140141,79
LoWVLDIK4404045059096,16
Lixhe (Lieze)LIELIE1101010001011,18
LissewegeWVLBRG2202024046065,94
LisogneNAMDIN2202020002024,65
LippeloANTMEC1101011012023,70
LintANTANT2202022024044,55
Linsmeau (Linsmeel)BRANIV1101011012024,44
LinkebeekBRABRS2202022024042,72
LindenBRALEU33030310140411,76
Lincent (Lijsem)LIEWAR3303031014043,67
LimontLIEWAR22020230350511,90
LimerléLUXBAS4404040004046,15
LimeletteBRANIV1101011012025,26
Limbourg (Limburg)LIEVER2202023035050,42
LimalBRANIV2202021013031,54
Lillois-WitterzéeBRANIV2202022024043,51
LilloANTANT2202024046061,73
LilleANTTUR1101010001011,85
LignyNAMNAM3303030003030,56
LigneyLIEWAR2202020002025,26
LigneHAITOU3303030003031,49
LiezeleANTMEC2202021013036,98
LiersLIELIE1101010001010,76
LierneuxLIEVER770707303100103,62
LiernuNAMNAM1101011012025,71
Lier (Lierre)ANTMEC171701701732032490491,36
Liège (Luik)LIELIE47470493528608613531380,38
LieferingeOVLAAL1101010001015,56
LiedekerkeBRABRS5506060006060,71
LichterveldeWVLROE101041201210010220221,67
LibinLUXNEU3303030003033,70
LichtaartANTTUR2202020002022,20
LiberchiesHAICHA4404041015054,20
Leval-TrahegniesHAITHU550505505100101,02
LeuzeHAITOU5505054049090,55
LeuzeNAMNAM2202023035054,76
LeugniesHAITHU33030300030311,11
LeupegemOVLOUD330303909120127,45
LeutLIMTON1101010001011,02
Leuven (Louvain)BRALEU181802002031031510510,69
LesveNAMNAM6606061017073,80
LetterhoutemOVLAAL1101010001010,32
LessiveNAMDIN1101010001017,14
Lessines (Lessen)HAISOI171701701712012290291,05
LesdainHAITOU2202021013034,05
L'EscaillièreHAITHU33030300030310,34
Les WaleffesLIEHUY2202023035052,28
Les BullesLUXVIR3303031014049,30
Les AvinsLIEHUY3303033036063,05
Leopoldsburg (Bourg-Léopold)LIMHAS550505707120124,46
Lens-sur-GeerLIEWAR2202020002021,23
Lens-Saint-ServaisLIEWAR11010130340421,05
Lens-Saint-RemyLIEWAR1101011012021,05
LensHAIMON5505053038082,57
LendeledeWVLKOR3303032025050,77
LembergeOVLGEN11010100010111,11
LembekeOVLEEK3303032025055,49
LembeekBRABRS4404045059092,92
LekeWVLDIK5504152026173,72
LeiseleWVLVEU660606606120128,76
LeignonNAMDIN6606062028088,79
LégliseLUXNEU3303032025056,17
LeffingeWVLOOS2202022024043,54
LeestANTMEC33030300030310,71
Leers-et-FosteauHAITHU22020240460615,38
Leers-NordHAITOU2202021013035,36
LeerbeekBRABRS1101010001014,00
LeernesHAICHA2202022024042,11
LeefdaalBRALEU5505050005055,95
LedegemWVLROE5506062028081,52
LedebergOVLGEN202002002019019390392,18
LedeOVLAAL550505808130131,79
L'Ecluse (Sluizen)BRALEU22020210130310,34
LebbekeOVLDEN770718505121131,51
Le RouxNAMNAM2202021013036,00
Le RoeulxHAISOI4404044048083,60
LavoirLIEHUY1101011012024,55
Lavaux-Sainte-AnneNAMDIN1101011012026,90
LauweWVLKOR3303031014043,08
Lauw (Lowaige)LIMTON2202022024048,00
LatourLUXVIR22020210130316,67
LatinneLIEWAR2202023035058,93
LathuyBRANIV3303032025055,88
Lasne-Chapelle-Saint-LambertBRANIV2202023035051,45
LapscheureWVLBRG22011230341512,50
LaplaigneHAITOU2202026068089,20
LantremangeLIEWAR2202020002027,14
LantinLIELIE1102020002028,33
LanquesaintHAIATH1101010001016,25
LangemarkWVLIEP131301311413013261274,09
LangdorpBRALEU44040430370721,88
LaneffeNAMPHI2202021013036,67
LandenneLIEHUY3303031014043,81
LandenLIEWAR2202020002020,71
LandeliesHAICHA1101010001010,55
LandegemOVLGEN5504153037183,02
Lanaye (Ternaaien)LIMTON2202021013034,55
LanakenLIMTON4404042026063,47
LampernisseWVLDIK22020220240416,00
LamorteauLUXVIR44050500050510,42
LamontzéeLIEHUY22020220240423,53
LamineLIEWAR1101011012029,09
LambusartHAICHA2202021013030,25
LamainHAITOU11010110120213,33
LakenBRABRS121201411519019331340,76
LaforêtNAMDIN1101010001014,00
LahamaideHAIATH2202021013034,55
LacuisineLUXVIR2202020002023,28
LadeuzeHAIATH3403030003031,30
LabuissièreHAITHU2202023035050,97
LaarneOVLDEN880909505140143,20
LaarLIEWAR22020210130316,67
La Roche-en-ArdenneLUXMAR3303034047073,59
La ReidLIEVER44040420260611,11
La LouvièreHAISOI550505606110110,14
La Hulpe (Terhulpen)BRANIV770617707131142,96
La HestreHAICHA55060610010160161,65
La GleizeLIEVER44040440480811,11
La GlanerieHAITOU2202023035059,62
La BouverieHAIMON5505051016060,49
KwaremontOVLOUD2202024046068,70
KwaadmechelenLIMHAS3303032025056,41
KuurneWVLKOR4404044048083,77
KuringenLIMHAS1101012023036,82
KumtichBRALEU2202021013037,14
KruishoutemOVLOUD111101101114014250254,34
KruibekeOVLNIK770707505120123,58
KraainemBRABRS1101010001011,11
KrombekeWVLIEP3303031014045,63
KozenLIMHAS1101010001012,94
Kortrijk-DutselBRALEU2203030003035,26
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR424214244648048904941,48
KortijsLIMHAS22020200020225,00
KortessemLIMTON3303033036067,50
KortenbergBRALEU2202021013032,08
KortenakenBRALEU22020230350510,87
KortemarkWVLDIK990909404130137,93
Korbeek-LoBRALEU2202021013036,12
Korbeek-DijleBRALEU2202020002028,33
KoolskampWVLTIE5505054049091,42
KoolkerkeWVLBRG2202024046060,67
KooigemWVLKOR2202021013032,26
KontichANTANT5505054049092,93
KoninksemLIMTON1201010001015,88
KoksijdeWVLVEU1101010001011,37
KoningshooiktANTMEC3303033036065,71
KoerselLIMHAS2202021013032,56
KoekelbergBRABRS3303034047070,64
KoekelareWVLDIK770707606130131,50
KnokkeWVLBRG4404041015054,67
KnesselareOVLGEN770707909160161,92
KluizenOVLEEK3303032025054,27
KlerkenWVLDIK880808606140142,02
KlemskerkeWVLOOS5505053038087,92
Klein-GelmenLIMTON11010100010110,00
KinrooiLIMMAK1101011012028,70
Kleine-BrogelLIMMAK11010100010112,50
KieldrechtOVLNIK990909909180182,89
KesterBRABRS2202022024043,51
KessenichLIMMAK22020220240412,50
Kessel-LoBRALEU550505505100101,06
KesselANTMEC2202022024042,92
KernielLIMTON2202020002027,14
Kersbeek-MiskomBRALEU33030330360611,32
KermtLIMHAS22020220240414,29
KerkskenOVLAAL1101010001010,15
Kerkom-bij-Sint-TruidenLIMHAS1101011012026,06
KerkomBRALEU1102020002029,52
KerkhoveWVLKOR3303030003034,69
KemzekeOVLNIK2202021013034,29
KemmelWVLIEP2202020002022,41
KemexheLIEWAR1101010001015,26
KeiemWVLDIK3303032025052,26
KeerbergenBRALEU4404040004046,90
KaulilleLIMMAK1101010001010,93
KasterleeANTTUR4404040004044,08
KasterWVLKOR220202100101201218,46
KaprijkeOVLEEK880808707150154,57
Kapelle-op-den-bosBRABRS4404042026065,50
KapellenANTANT550505505100103,30
KapellenBRALEU22020230350518,52
KanneLIMTON3303032025056,10
KanegemWVLTIE550707404110114,44
KampenhoutBRABRS5505053038085,13
KalmthoutANTANT880808808160167,05
KalloOVLNIK660606606120122,47
KalkenOVLDEN770808505130131,64
KainHAITOU440404606100103,57
Kaggevinne-AssentBRALEU1201010001012,56
KachtemWVLROE2202025057072,65
JuseretLUXNEU22020200020212,50
JuprelleLIELIE2202022024046,67
Jurbise (Jurbeke)HAIMON3303032025051,78
Jupille-sur-MeuseLIELIE330303808110111,06
JumetHAICHA191901901914014330330,42
Jollain-MerlinHAITOU2202021013035,77
Jodoigne-Souveraine (Opgeldenaken)BRANIV1101011012024,76
Jodoigne (Geldenaken)BRANIV550505707120121,94
Jeuk (Goyer)LIMHAS3303032025052,15
JetteBRABRS550505707120122,08
JeneffeNAMDIN22020200020211,11
JeneffeLIEWAR2202022024047,02
JemeppeLIELIE2202024046060,21
JemeppeNAMNAM2202022024042,44
JemelleNAMDIN1101011012021,08
JehonvilleLUXNEU3303031014044,17
JemappesHAIMON1111012012707190190,54
Jehay-BodegnéeLIEHUY4404044048088,16
JaucheletteBRANIV22020270790918,75
Jauche (Geten)BRANIV2202021013031,55
Jandrain-JandrenouilleBRANIV4404043037078,14
JamoigneLUXVIR5505051016064,51
JamioulxHAITHU1101012023034,17
JamiolleNAMPHI11010100010125,00
JambesNAMNAM4404045059090,81
JamagneNAMPHI22020210130312,00
JalletNAMNAM1101010001014,55
JalhayLIEVER4404041015056,49
JabbekeWVLBRG330303909120127,50
IzierLUXMAR22020200020211,76
IzenbergeWVLVEU2202024046066,52
IzelLUXVIR2202022024042,61
IzegemWVLROE88080812012200200,59
Ivoz-RametLIELIE2202020002022,60
Ittre (Itter)BRANIV5505052027072,34
ItterbeekBRABRS1101011012023,77
ItegemANTMEC3303032025053,62
IsnesNAMNAM2202022024048,51
IsièresHAIATH5505050005058,20
IrchonwelzHAIATH1101012023033,80
IncourtBRANIV3303032025058,93
IngelmunsterWVLROE665707606130131,16
IngooigemWVLKOR5505054049092,59
Ieper (Ypres)WVLIEP181801901932032510513,35
IdegemOVLAAL3303033036066,59
IddergemOVLAAL1101011012020,90
IchtegemWVLOOS5505054049091,92
HyonHAIMON2202022024041,03
HuppayeBRANIV3303031014043,08
Huy (Hoei)LIEHUY9901001016016260260,66
HumbeekBRABRS2202023035055,05
HundelgemOVLOUD1101010001013,85
HumainLUXMAR2202022024048,00
HulsteWVLKOR4406063039091,74
HulsonniauxNAMDIN1101011012021,98
HulshoutANTTUR1101011012024,08
HuldenbergBRALEU2202022024045,48
HuizingenBRABRS2202020002022,06
HuissigniesHAIATH4404041015055,21
HuccorgneLIEHUY1101010001011,79
HuiseOVLOUD770707505120124,35
Hoves (Hove)HAISOI2202022024046,35
HoveANTANT2202021013035,26
HouyetNAMDIN3303031014044,08
HouwaartBRALEU22020210130310,34
HoutvenneANTTUR1101010001013,13
HouthemWVLIEP3303034047076,48
HouthalenLIMMAK2202020002024,76
HoutemWVLVEU660606404100106,67
HoutaveWVLBRG22020230350510,42
Houtain-le-ValBRANIV2202023035055,15
Houtain-Saint-SiméonLIELIE3303031014041,16
HoutaingHAIATH2202022024045,63
HourNAMDIN1101013034049,76
HoudremontNAMDIN22020200020212,50
HouffalizeLUXBAS3303032025052,76
Houdeng-GoegniesHAISOI660707404110112,71
Houdeng-AimeriesHAISOI5505053038080,42
HoudemontLUXVIR1101010001017,69
HottonLUXMAR3303031014043,28
HorruesHAISOI6606062028085,63
HorpmaalLIMTON2202020002025,26
Horion-HozémontLIELIE5505053038084,35
HornuHAIMON4404043037070,14
HoogstratenANTTUR550505505100103,28
HoogstadeWVLVEU2202021013035,45
HonnayNAMDIN1101010001014,35
HoogledeWVLROE1212010212808182202,77
HondelangeLUXARL4404041015058,20
HompréLUXBAS2202020002025,88
Hombourg (Homburg)LIEVER3333033036064,72
HombeekANTMEC440314100101311417,72
HolsbeekBRALEU2202020002023,70
Hollogne-sur-GeerLIEWAR3304043037072,73
Hollogne-aux-PierresLIELIE1101011012020,14
HollebekeWVLIEP1101010001011,79
HollangeLUXBAS44040410150516,13
HollainHAITOU2202021013031,37
HognoulLIELIE2202024046064,44
HofstadeBRABRS2202020002024,26
HofstadeOVLAAL1101012023030,98
HoevenenANTANT2202022024046,67
HoeseltLIMTON660606404100109,62
HoepertingenLIMTON2202020002020,99
HoeledenBRALEU1101010001013,45
HoekeWVLBRG1101010001018,33
HoeilaartBRABRS3303035058085,93
HoegaardenBRALEU660617505111121,33
HodyLIEHUY1101011012029,09
HodisterLUXMAR2202020002024,26
HodimontLIEVER2202023035050,29
HodeigeLIEWAR2202020002025,71
HobokenANTANT3303034047070,34
HingeonNAMNAM2202020002029,09
HingeneANTMEC660606404100102,76
HillegemOVLAAL1101011012020,74
HeydLUXMAR4404040004044,21
HévillersBRANIV1101010001011,67
HeverleeBRALEU2202023035052,02
HeverBRALEU1101010001013,13
HeusyLIEVER1101010001010,53
HeusdenOVLGEN3303033036063,61
HeusdenLIMHAS1101010001012,94
HeurneOVLOUD1101011012023,23
Heure-le-RomainLIELIE2202022024042,90
HeureNAMDIN1101012023037,50
HeuleWVLKOR660606808140141,85
HerzeleOVLAAL3303031014040,71
HerveLIEVER1101012023030,23
HertainHAITOU22020210130325,00
HerstappeLIMTON11010110120225,00
HerstalLIELIE101101001010010200200,31
HerseltANTTUR3303030003032,34
HerseauxWVLKOR1101010001010,32
HerquegiesHAIATH2202020002029,52
HéronLIEHUY4404040004048,33
HerneBRABRS5505052027075,22
Hermeton-sur-MeuseNAMPHI1101010001013,33
HerméeLIELIE2202023035053,68
Hermalle-sous-HuyLIEHUY1201010001010,20
Hermalle-sous-ArgenteauLIELIE1101010001010,34
Herk-de-Stad (Herck-la-Ville)LIMHAS3303032025055,75
HérinnesHAITOU2202023035056,49
HerfelingenBRABRS4404041015053,47
HerenthoutANTTUR660606606120126,12
HerentalsANTTUR660606606120120,88
HerentBRALEU6606063039094,86
HerdersemOVLAAL1101011012021,30
HerderenLIMTON22020200020218,18
HerchiesHAIMON660415606101116,08
HerbeumontLUXNEU5505050005052,44
HeppigniesHAICHA4404041015054,46
HeppenLIMHAS1101011012028,70
HensiesHAIMON3303031014042,56
HenripontHAISOI1101011012024,35
Henri-Chapelle (Hendrik-Kapelle)LIEVER33030360690911,39
HennuyèresHAISOI3303033036063,87
HemptinneNAMNAM3303032025058,20
HemiksemANTANT550505505100101,22
HemelveerdegemOVLOUD1101010001012,38
HellebecqHAIATH1101011012026,90
Helkijn (Helchin)WVLKOR3305050005051,88
HeldergemOVLAAL1101010001010,50
HelchterenLIMMAK1101011012026,90
HeksLIMTON1101010001017,14
HekelgemBRABRS2202023035053,62
Heist-op-den-BergANTMEC880808606140146,48
HeistWVLBRG4404045059093,67
HeinschLUXARL5505051016067,89
HeikruisBRABRS2202020002022,90
HeffenANTMEC2202020002024,76
HeestertWVLKOR2202021013031,02
HeesLIMTON22020240460620,00
HeersLIMTON4404040004047,55
HeerNAMDIN1101010001014,76
HechtelLIMMAK2202023035055,43
HavréHAIMON5505051016060,43
HavinnesHAITOU55050520270717,50
HavelangeNAMDIN3304044048084,52
HavayHAIMON2202021013035,00
HautrageHAIMON3303034047071,94
Haut-IttreBRANIV11010120230311,54
Haut-le-WastiaNAMDIN1101012023038,33
Haut-FaysLUXNEU3303031014042,23
HaulchinHAITHU2202022024041,63
HatrivalLUXNEU1101010001011,08
Hastière-LavauxNAMDIN2202021013031,07
HasseltLIMHAS55070713013200201,22
HarzéLIEHUY2202023035055,32
HarvengHAIMON1102020002022,74
HarsinLUXMAR22020210130323,08
HarreLUXMAR4404040004047,55
HarmigniesHAIMON4404042026065,41
HargimontLUXMAR22020220240410,26
HarenBRABRS1101011012020,50
HarelbekeWVLKOR3303034047070,36
HarchiesHAIATH3304042026069,38
HanzinneNAMPHI2202021013032,88
HanzinelleNAMPHI3303030003033,61
Han-sur-LesseNAMDIN2202021013036,52
Hantes-WihériesHAITHU3303030003033,03
HansbekeOVLGEN5505053038082,84
HanretNAMNAM3303033036069,52
Hannut (Hannuit)LIEWAR3303034047072,88
HannêcheLIEHUY1101010001010,59
HaneffeLIEWAR3303031014045,00
HandzameWVLDIK440404707110114,66
Ham-sur-SambreNAMNAM1101010001010,15
Ham-sur-HeureHAITHU2202024046061,04
HampteauLUXMAR22020220240413,79
HamontLIMMAK4404042026063,14
HamoisNAMDIN3303032025054,46
HamoirLIEHUY1102021013033,09
Hamme-MilleBRANIV1101010001014,55
HammeOVLDEN990909505140140,42
HamipréLUXNEU33030310140410,81
HaltinneNAMNAM3303033036063,92
HalmaalLIMHAS11010100010116,67
Halle-BooienhovenBRALEU22020220240410,81
Halle (Hal)BRABRS550505808130130,56
HalleANTANT2202021013037,32
HallaarANTMEC1101010001012,50
HalenLIMHAS4404044048088,25
HalanzyLUXARL6606062028082,91
HakendoverBRALEU22020200020210,53
Haine-Saint-PierreHAITHU550505606110110,35
Haine-Saint-PaulHAISOI3303035058080,50
HaillotNAMNAM3303032025056,02
HacquegniesHAIATH2202020002024,00
HachyLUXARL5505052027078,05
HaccourtLIELIE1101011012020,60
HabergyLUXARL3303030003039,09
Habay-la-VieilleLUXVIR2202020002026,25
Habay-la-NeuveLUXVIR5505051016064,23
HaasdonkOVLNIK3304041015051,34
HaaltertOVLAAL5505052027070,66
HaachtBRALEU3303032025057,04
GutschovenLIMTON11010120230318,75
GullegemWVLKOR660718808151162,30
GuirschLUXARL11010120230311,54
GuigovenLIMTON11010110120211,76
GuigniesHAITOU22120210130310,71
GruneLUXMAR1101010001015,88
GruitrodeLIMMAK1101010001012,38
Grote-SpouwenLIMTON22020220240411,43
GrotenbergeOVLAAL1101010001010,99
Grote-BrogelLIMMAK33030310140412,12
Gros-FaysNAMDIN11010120230310,00
GrosageHAIATH22020230350514,29
Groot-GelmenLIMHAS22020220240414,81
Groot-BijgaardenBRABRS1101013034049,30
GrobbendonkANTTUR3303032025056,85
GrivegnéeLIELIE77070713013200200,98
GrimmingeOVLAAL2202021013032,86
GrimbergenBRABRS4404044048083,45
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV5505050005050,90
GrembergenOVLDEN3303031014041,50
GrauxNAMNAM22020200020228,57
GratyHAISOI1101011012022,99
GrapfontaineLUXNEU1101010001010,36
GrandvilleLIEWAR1101010001012,70
Grand-Rosière-HottomontBRANIV33030320250515,15
GrandrieuHAITHU1101010001011,56
Grand-RengHAITHU3303032025054,24
GrandménilLUXMAR2202020002025,56
GrandmetzHAITOU44040410150510,00
Grand-ManilNAMNAM1101010001010,56
Grand-LeezNAMNAM3303033036065,26
GrandhanLUXMAR3303030003036,67
Grand-HalleuxLUXBAS2202024046069,23
Grand-HalletLIEWAR3303031014046,78
GrandgliseHAIATH2202020002020,78
GrammeneOVLGEN1101010001013,13
Grand-AxheLIEWAR11010120230311,54
GraideNAMDIN33040400040412,12
Grâce-BerleurLIELIE1101012023030,43
GozéeHAITHU2202022024041,83
Gouy-lez-PiétonHAICHA4404041015052,84
GoutrouxHAICHA1101011012020,46
GourdinneNAMPHI1101012023033,45
GougniesHAICHA2202021013030,78
GottigniesHAISOI2202021013034,55
GottemOVLGEN1101011012022,74
GotemLIMTON11010100010125,00
GosseliesHAICHA161601601646046620621,83
Gors-OpleeuwLIMTON11010120230323,08
GorsemLIMHAS22020220240417,39
GooikBRABRS5505053038082,07
GontrodeOVLGEN22020220240411,43
GonrieuxNAMPHI2202020002021,59
GondregniesHAIATH11010100010110,00
Gomzé-AndoumentLIELIE22030320250513,89
Goetsenhoven (Gossoncourt)BRALEU33030310140422,22
GoesnesNAMNAM1101010001014,17
Goegnies-ChausséeHAIMON1101011012025,13
Goé (Gulke)LIEVER2202023035051,60
GodveerdegemOVLAAL1101010001011,82
GodarvilleHAICHA4404041015052,87
GochenéeNAMPHI2202020002024,35
Glons (Glaaien)LIELIE3303033036060,97
GlimesBRANIV22020210130310,00
GlainLIELIE3304044048080,84
Glabbeek-ZuurbemdeBRALEU33030320250513,16
GlabaisBRANIV2202021013032,29
GitsWVLROE550505606110111,90
GivryHAIMON4404045059092,92
GistelWVLOOS5505052027073,95
GimnéeNAMPHI1101010001011,41
GingelomLIMHAS2202022024048,51
GillyHAICHA171701901914014330330,59
GijzegemOVLAAL1101012023031,49
GijverinkhoveWVLVEU1101010001012,17
GierleANTTUR2202022024045,63
GibecqHAIATH1101010001016,67
GhoyHAISOI4404040004044,55
GhlinHAIMON550606404100100,99
Ghislenghien (Gellingen)HAIATH2202023035057,25
GesvesNAMNAM6606063039094,59
GerpinnesHAICHA6606062028083,19
GérouvilleLUXVIR3303032025054,50
GerinNAMDIN1101012023039,68
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL4404045059090,23
GenvalBRANIV1101011012022,15
GentinnesBRANIV3303030003035,08
GentbruggeOVLGEN101001101119019300301,87
GenoelselderenLIMTON11010100010111,11
Gent (Gand)OVLGEN8587986288166016625222540,59
GenlyHAIMON1101011012023,64
GenkLIMHAS3303032025055,88
Genappe (Genepiën)BRANIV2202020002020,22
GemmenichLIEVER2202022024045,97
GemblouxNAMNAM5505053038080,57
GembesLUXNEU1101011012026,67
GeluweWVLIEP770909505140145,41
GeluveldWVLIEP3302133035162,58
GelrodeBRALEU11010110120216,67
GellikLIMTON22020200020220,00
GelindenLIMHAS3303030003034,48
GelbresséeNAMNAM1101010001011,82
GeetbetsBRALEU55050500050510,20
Geest-Gérompont-Petit-RosièreBRANIV44040430370710,00
GeerLIEWAR11010120230323,08
GeelANTTUR1516815015707220223,28
GedinneNAMDIN6607072029091,14
GavereOVLGEN55041550591106,99
Gaurain-RamecroixHAITOU770707505120122,22
GanshorenBRABRS1101010001011,27
GallaixHAITOU1101011012028,70
Galmaarden (Gammerages)BRABRS4404042026063,77
GagesHAIATH2202020002027,14
GaasbeekBRABRS1101010001015,26
FurnauxNAMNAM1101010001012,50
FurfoozNAMDIN1101010001017,14
FumalLIEWAR22020210130310,00
FroyennesHAITOU2202023035055,38
FronvilleNAMDIN22020210130312,50
FroidmontHAITOU1101011012020,82
FroidchapelleHAITHU6606063039092,24
FreuxLUXNEU2202020002022,44
Frasnes-lez-GosseliesHAICHA552505505100105,52
Frasnes-lez-BuissenalHAIATH1010010010000100101,72
FrasnesNAMPHI2202020002021,39
FranièreNAMNAM1101010001016,25
Franc-WaretNAMNAM1101010001013,70
FrancorchampsLIEVER3303030003038,57
FranchimontNAMPHI1101010001011,79
FrameriesHAIMON3303032025050,17
FraitureLIEHUY22030300030313,64
FraireNAMPHI3303031014045,13
FraipontLIELIE1101011012020,76
Foy-Notre-DameNAMDIN11010140450521,74
FourbechiesHAITHU1111011012023,85
FoulengHAIATH1101010001014,76
Fosses-la-VilleNAMNAM770707404110113,10
FosseLIEVER3303030003038,82
ForvilleNAMNAM3303034047078,14
ForrièresLUXMAR2202020002023,33
ForgesHAITHU3303031014041,22
ForêtLIELIE3304044048080,67
Forest/VorstBRABRS1102021013030,17
ForestHAIATH2202020002024,26