census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector GROEVEN: Uitslagen per subsector >  Subsector Groefgerelateerde nijverheden: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Cementfabrieken: Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Cementfabrieken: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
AntoingHAITOU223605052030203208020819,94
BeerseANTTUR11555170171730173190019058,64
BruyelleHAITOU113256061540154160016053,33
CalonneHAITOU447058081900190198019826,19
ChercqHAITOU11150303490495205211,74
Gaurain-RamecroixHAITOU112500026026260264,81
Gent (Gand)OVLGEN3333425025133013315801580,37
LedebergOVLGEN11101018089090,50
Mont-Sainte-AldegondeHAITHU11275808160351951683520371,48
Morlanwelz-MariemontHAITHU1159000022744271227442716,04
NielANTANT11141520020547215685672158864,12
RivièreNAMDIN1178404380384204250,00
Temse (Tamise)OVLNIK1101013034040,15
Tournai (Doornik)HAITOU113010110010110110,16
VaulxHAITOU444307072580258265026535,67
Ville-sur-HaineHAISOI115020226026280286,81
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal25255332108010822051002305231310024130,22