census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector LEDER- EN HUIDENNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Fabricage van specifieke leder- en huidwaren: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Drijfriemen [in leer of andere stof] (produktie van), industrïele leders (produktie van): Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Drijfriemen [in leer of andere stof] (produktie van), industrïele leders (produktie van): Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
AnderlechtBRABRS44(1) 040418018220220,18
AnsLIELIE1101010001010,04
Brussel/BruxellesBRABRS22080813013210210,06
DisonLIEVER220303808110110,24
EekloOVLEEK1101014045050,19
Elsene/IxellesBRABRS0100000000000,00
EnsivalLIEVER2202020002020,10
Gent (Gand)OVLGEN66803013147317877321090,26
GillyHAICHA1101012023030,05
GlainLIELIE1101010001010,11
HerveLIEVER2201017078080,62
JemeppeLIELIE1101013034040,14
JumetHAICHA1102132024150,06
Leuven (Louvain)BRALEU1140003033030,04
Li?ge (Luik)LIELIE22(1) 1010148048490490,13
Limbourg (Limburg)LIEVER1101011012020,17
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS1101011012020,02
Sint-AmandsbergOVLGEN11154047916119202,70
Temse (Tamise)OVLNIK1101013034040,15
Tournai (Doornik)HAITOU11650543793120,17
VerviersLIEVER1010(2) 80,524125148014817211731,24
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal4243195,509239531943362411464570,04
(1) Teneinde dubbeltellingen te vermijden, worden één of meerdere personeelsleden die eveneens werkzaam zijn voor andere bedrijfsafdelingen (categorie niet-arbeiders) hier niet vermeld
(2) Een aantal PK's van machines die eveneens worden aangewend voor andere bedrijfsafdelingen zijn niet begrepen in het vermelde totaal