census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector LEDER- EN HUIDENNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Fabricage van lederen schoenen: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Lederen pantoffels (produktie van): Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Lederen pantoffels (produktie van): Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
Aalst (Alost)OVLAAL22070712236158129361652,17
NeigemOVLAAL11000011011110118,59
NinoveOVLAAL11000058260582603,13
Tournai (Doornik)HAITOU112540430030340340,49
WiersHAITOU11020216203618203812,42
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal66251301323758295250583080,03