census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector LEDER- EN HUIDENNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Huidenbewerking: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Leertouwerijen, leerbereiding: Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Leertouwerijen, leerbereiding: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
Aalst (Alost)OVLAAL1101010001010,01
AnderlechtBRABRS2202023035050,04
Antwerpen (Anvers)ANTANT1103035058080,02
Baarle-Hertog (Baerle-Duc)ANTTUR1100113033145,19
BeloeilHAIATH1101011012020,58
BincheHAITHU1101011012020,07
Brugge (Bruges)WVLBRG1101010001010,01
Brussel/BruxellesBRABRS2202025057070,02
Dendermonde (Termonde)OVLDEN1101010001010,04
Elsene/IxellesBRABRS1102021013030,03
Enghien (Edingen)HAISOI1101010001010,16
EsneuxLIELIE1101012023030,46
FleurusHAICHA1101011012020,10
Fosses-la-VilleNAMNAM1101011012020,56
Genappe (Genepi?n)BRANIV1101010001010,11
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL1101011012020,05
HamoirLIEHUY2201011012022,06
Ham-sur-HeureHAITHU1101010001010,17
HerveLIEVER1104041015050,39
HornuHAIMON1101010001010,02
KoekelbergBRABRS1101010001010,09
LambermontLIEVER1101010001010,09
LekeWVLDIK1101012023031,60
Li?ge (Luik)LIELIE44(1) 040410010140140,04
LignyNAMNAM1101010001010,19
Marchienne-au-PontHAICHA1101010001010,01
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS55870712012190190,15
P?ruwelzHAITOU2202021013030,11
PoperingeWVLIEP1101011012020,13
RochefortNAMDIN1101011012020,62
Saint-G?rardNAMNAM1101010001010,47
Sart-Dames-AvelinesBRANIV1101010001010,59
Sint-DenijsWVLKOR2202020002020,46
Sint-Truiden (Saint-Trond)LIMHAS1101014045050,27
Soignies (Zinnik)HAISOI1101015056060,17
StavelotLIEVER1101012023030,56
ThuinHAITHU2302027079090,63
TilletLUXBAS1101010001012,13
VelaineNAMNAM1101011012020,63
VerviersLIEVER1101011012020,01
VoormezeleWVLIEP1101010001011,18
WatervlietOVLEEK1100111011121,32
Wavre (Waver)BRANIV3303033036060,44
ZottegemOVLAAL0100000000000,00
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal58608632657707714021420,01
(1) Teneinde dubbeltellingen te vermijden, worden één of meerdere personeelsleden die eveneens werkzaam zijn voor andere bedrijfsafdelingen (categorie niet-arbeiders) hier niet vermeld