LOKSTAT
census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector HOUT- EN MEUBELNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Timmer- en schrijnwerk: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Schrijnwerkbedrijven: Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Schrijnwerkbedrijven: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
AaigemOVLAAL9909090009093,16
AalbekeWVLKOR3303030003031,03
AalstLIMHAS1101010001018,33
Aalst (Alost)OVLAAL47480470479809814501451,91
AalterOVLGEN171701301312012250255,31
AarschotBRALEU151601501513013280283,21
AarseleWVLTIE880808606140143,77
AartrijkeWVLBRG1111011011505160163,38
AartselaarANTANT1101016067074,14
AbolensLIEWAR22020220240411,76
AchelLIMMAK2202021013036,00
AchêneNAMDIN1101011012028,70
AcosseLIEWAR11010110120211,76
AcozHAICHA1101010001010,20
AdegemOVLEEK660606606120125,13
AdinkerkeWVLVEU770707707140149,86
AfsneeOVLGEN11010100010112,50
AgimontNAMPHI1101010001013,45
AineffeLIEHUY11010110120220,00
Aische-en-RefailNAMNAM3403033036066,52
AiseauHAICHA3303033036060,26
AisemontNAMNAM2202021013035,08
AlkenLIMTON1415014014101150158,43
AlleNAMDIN3303032025053,29
AlleurLIELIE3303030003031,61
AlsembergBRABRS550505606110115,29
AlveringemWVLVEU890808202100104,72
AmayLIEHUY121201201213013250257,16
AmberloupLUXBAS4404040004046,67
AmbresinLIEWAR2202020002020,51
AmougiesOVLOUD1101010001010,50
AmpsinLIEHUY5504044048081,77
AndenneNAMNAM313303103120020510512,81
AnderlechtBRABRS52540521538108113311341,09
AnderluesHAITHU141401301310010230231,19
AndrimontLIEVER770707808150150,68
AngleurLIELIE670606505110110,45
AngreHAIMON4504042026062,61
AngreauHAIMON2202020002023,85
AnhéeNAMDIN3303031014045,13
AnlierLUXNEU5504041015058,20
AnloyLUXNEU2202020002029,09
Annevoie-RouillonNAMDIN33030312012150159,49
AnsLIELIE88080819019270271,12
AnseremmeNAMDIN3303032025052,25
AnthéeNAMPHI2202021013035,36
AntheitLIEHUY77070712012190192,06
AnthisnesLIELIE44040410010140143,69
AntoingHAITOU660606505110111,05
Antwerpen (Anvers)ANTANT21422002132215392039260526071,52
AnvaingHAIATH7707070007072,58
AnzegemWVLKOR1010010010000100103,77
AppelsOVLDEN4404040004046,56
Appelterre-EichemOVLAAL4404043037071,71
ArbreHAIATH11010110120214,29
ArbreNAMNAM1101010001012,17
ArbrefontaineLUXBAS77070700070721,88
Arc-AinièresHAIATH2302021013033,80
Archennes (Eerken)BRANIV2202022024048,89
ArdooieWVLROE171801701712012290292,53
ArendonkANTTUR3303031014040,59
ArgenteauLIELIE1101011012021,11
Arlon (Aarlen)LUXARL192102002042042620625,31
ArquennesHAICHA450404707110113,18
ArsimontNAMNAM3303032025050,62
ArvilleLUXNEU3303030003032,70
AsLIMHAS2202020002026,06
AspelareOVLAAL3304040004042,56
AsperOVLGEN6606063039096,21
AsseBRABRS2424026026707330336,92
AssebroekWVLBRG77070710010170179,88
AssenedeOVLEEK1212012012606180187,32
AssenoisLUXNEU1101011012027,69
AssesseNAMNAM2202024046064,65
AsteneOVLGEN6606064041001014,71
Ath (Aat)HAIATH171701901941041600602,16
AthisHAIMON3303030003035,66
AthusLUXARL5505053038082,15
AttenrodeBRALEU44040410150516,13
AttertLUXARL10110100105051501511,11
AttreHAIATH2302020002020,87
AubangeLUXARL33030340470710,77
AubelLIEVER151501501515015300307,35
AublainNAMPHI1101010001011,69
Auderghem/OudergemBRABRS440404606100101,46
AudregniesHAIMON770707303100105,52
AulnoisHAIMON33030310140411,76
AutelbasLUXARL6606061017075,93
Autre-EgliseBRANIV2302020002024,88
AuvelaisNAMNAM121201201229029410411,83
Ave-et-AuffeNAMDIN1201010001014,00
AvekapelleWVLVEU5505051016069,84
AvelgemWVLKOR1212012012404160163,56
AvennesLIEWAR3303031014042,11
Avernas-le-BauduinLIEWAR1101010001010,53
AvinLIEWAR55050530380816,67
AwansLIELIE550505707120122,68
AwenneLUXNEU2202020002021,64
AwirsLIELIE3303030003030,98
AyeLUXMAR4404040004041,50
AyeneuxLIELIE3303032025055,68
AywailleLIELIE121201201212012240244,21
BaaigemOVLGEN3303030003035,08
BaalBRALEU3403030003036,82
BaardegemOVLAAL66060610170711,11
Baarle-Hertog (Baerle-Duc)ANTTUR3303034047079,09
BaasrodeOVLDEN990909303120122,99
Bachte-Maria-LeerneOVLGEN3303032025059,80
BaelenLIEVER4504044048082,87
BaileuxHAITHU4404041015053,88
BailièvreHAITHU1101011012025,56
BaillonvilleNAMDIN1101010001013,33
BaisieuxHAIMON1101010001015,00
Baisy-ThyBRANIV5505054049093,27
BalâtreNAMNAM2202020002023,23
BalegemOVLGEN5505050005054,59
BalenANTTUR1212010010606160164,94
BambruggeOVLAAL3303030003037,50
BandeLUXMAR4404040004043,13
BarbençonHAITHU2202021013032,24
BarchonLIELIE1101010001010,45
BaronvilleNAMDIN11010140450515,63
BarryHAITOU1101012023031,59
BarvauxLUXMAR3403032025054,31
Barvaux-CondrozNAMDIN33030330360610,91
BasèclesHAIATH880808808160161,41
Bas-OhaLIEHUY3303032025059,43
Basse-BodeuxLIEVER3303031014049,30
Bassenge (Bitsingen)LIMTON2203031014041,19
BasseveldeOVLEEK770707303100103,55
Bassilly (Zullik)HAISOI7707070007077,87
Bastogne (Bastenaken)LUXBAS101001001015015250255,09
Bas-Warneton (Neerwaasten)WVLIEP1101010001012,78
BatsheersLIMTON12010100010125,00
BatticeLIEVER880808808160163,00
BaudourHAIMON1010011011707180182,25
BauffeHAIMON3303031014043,92
BaugniesHAITOU2202020002023,39
BaulersBRANIV1101011012026,45
BavegemOVLAAL5505051016062,52
BavikhoveWVLKOR4404041015053,07
BazelOVLNIK4404042026061,86
BeaufaysLIELIE330303120121501513,27
BeaumontHAITHU660606707130134,17
BeauraingNAMDIN6606062028084,85
BeausaintLUXMAR1101011012026,25
Beauvechain (Bevekom)BRANIV9909094041301313,98
BeauwelzHAITHU3303032025052,30
BeclersHAITOU2202022024045,80
BeekLIMMAK33030300030315,79
BeerlegemOVLOUD11010110120210,53
BeernemWVLBRG1111011011202130133,88
BeerseANTTUR2202021013030,93
BeerselBRABRS3303031014045,71
BeerstWVLDIK660606404100104,48
Beert (Brages)BRABRS1101011012024,65
BeerzelANTMEC660606404100108,93
BeezNAMNAM3303034047076,67
BeffeLUXMAR1101010001018,33
BegijnendijkBRALEU44040400040412,50
BehoLUXBAS66060600060616,67
BeigemBRABRS1101010001014,55
BekegemWVLOOS33030300030320,00
BekkerzeelBRABRS1101010001017,69
BekkevoortBRALEU55050510160610,17
BellaireLIELIE1101010001010,71
BellecourtHAICHA1101012023035,17
BellefontaineLUXVIR7808083031101119,64
BellegemWVLKOR7707070007071,12
BellemOVLGEN3303032025051,69
BellingenBRABRS22020220240413,79
BeloeilHAIATH890808404120123,47
BelseleOVLNIK5504153037183,27
Ben-AhinLIEHUY2203031014040,86
BendeLUXMAR2202020002023,08
BerchemANTANT353603703754054910913,32
BerchemOVLOUD8808081019094,09
Berchem-Sainte-Agathe/Sint-Agatha-BerchemBRABRS3302138081011114,67
BerendrechtANTANT5505051016061,37
BergBRABRS44040420260616,67
BergilersLIEWAR3403032025052,39
BeringenLIMHAS4404042026062,63
BerlaarANTMEC9901001012012220228,94
BerlareOVLDEN4405053038081,88
BerlingenLIMTON22020200020214,29
BerlozLIEWAR440505100101501524,19
BerneauLIELIE34030300030310,00
BernissartHAIATH4504041015050,33
BertemBRALEU10110100102021201212,77
BertogneLUXBAS66060610170714,29
BertréeLIEWAR1101010001015,00
BertrixLUXNEU990909909180186,29
BerzéeNAMPHI3303031014046,90
BeselareWVLIEP1010010010202120126,32
BetekomBRALEU4404044048088,25
Bettincourt (Bettenhoven)LIEWAR1101010001011,75
BeuzetNAMNAM33030310140416,00
BevelANTMEC22020210130313,64
Bever (Biévène)HAISOI5505050005054,42
BevereOVLOUD4404044048084,21
BeverenWVLKOR3303033036064,55
BeverenWVLVEU4404040004045,63
BeverenOVLNIK171801701723023400402,29
BeverenWVLROE990909808170173,33
BeverloLIMHAS44040400040410,81
BeverstLIMTON1101010001012,86
Beyne-HeusayLIELIE660707505120121,59
Bienne-lez-HappartHAITHU33030320250520,00
BierbeekBRALEU990909202110119,24
BiercéeHAITHU1101010001011,92
BiergesBRANIV3303030003032,97
Bierghes (Bierk)BRABRS4404040004041,50
BiersetLIELIE2202020002022,60
BierwartNAMNAM2202020002028,00
BiesmeNAMNAM2202023035052,53
BiesmeréeNAMPHI1101010001010,98
Biesme-sous-ThuinHAITHU22020200020210,00
BièvreNAMDIN55050530380812,31
BiezBRANIV3303032025057,14
BihainLUXBAS7707070007072,98
BilstainLIEVER2202021013031,40
BilzenLIMTON7707072029095,70
BincheHAITHU212102202229029510511,90
BinkomBRALEU3303030003038,82
BioulNAMDIN4504045059094,02
BissegemWVLKOR440404140141801815,38
BlandainHAITOU770707130132002010,75
BlankenbergeWVLBRG880707909160162,89
BlaregniesHAIMON1101010001011,75
BlatonHAITOU1313013013505180184,47
BlaugiesHAIMON5505050005052,18
BléhariesHAITOU5505051016064,80
BléhenLIEWAR33030320250520,00
BleidLUXVIR44040410150517,86
BleretLIEWAR1101010001016,67
BlicquyHAIATH440505808130139,15
BocholtLIMMAK770707303100107,46
BoechoutANTANT770707150152202212,36
BoekhouteOVLEEK440606110111701711,56
BoëlheLIEWAR1101010001015,88
BoezingeWVLIEP7703032025051,74
BogaardenBRABRS66060620280812,70
BohanNAMDIN3303030003032,04
BoignéeHAICHA1101010001011,96
BoirsLIELIE2202021013030,93
Bois-de-Lessines (Lessenbos)HAISOI5505052027070,60
Bois-de-VillersNAMNAM550505606110114,40
Bois-d'HaineHAICHA1101013034041,70
Bois-et-BorsuLIEHUY660606505110119,91
BolinneNAMNAM44040410150512,82
BollandLIEVER1101010001011,69
BomalBRANIV1101010001012,86
BomalLUXMAR3303031014049,30
Bombaye (Bolbeek)LIELIE2202020002025,71
BommershovenLIMTON1101010001012,78
BoncellesLIELIE3303033036067,06
BoneffeNAMNAM1101010001010,50
BonheidenANTMEC3302021013033,13
BoninneNAMNAM2302021013036,98
BonnertLUXARL6606061017079,86
BonsinNAMDIN33030310140411,43
BooischotANTMEC8807072029094,97
BooitshoekeWVLVEU110101101202100,00
BoomANTANT121201201226026380382,49
BoorsemLIMTON4404042026069,68
BoortmeerbeekBRALEU6606176061211313,00
BorchtlombeekBRABRS88080800080814,29
BorgerhoutANTANT55580580589109114901494,23
Borgloon (Looz)LIMTON550505707120125,77
BorlezLIEHUY11010110120210,53
BorloLIMHAS3303031014049,09
BorlonLUXMAR33030310140410,26
BornemANTMEC101001101115015260263,00
BornivalBRANIV1101010001014,00
BorsbekeOVLAAL4404041015052,38
BossièreNAMNAM2202020002023,08
BossuitWVLKOR1101010001011,61
Bossut-GottechainBRANIV44040410150510,00
BostBRALEU1101010001014,35
BotheyNAMNAM1101011012021,68
BottelareOVLGEN5505052027075,43
BouffioulxHAICHA101001001011011210211,40
BougeNAMNAM3303031014045,26
BougniesHAIMON1101011012026,25
BouillonLUXNEU99010010808180182,98
BourlersHAITHU2202024046061,33
Bourseigne-NeuveNAMDIN22020200020214,29
Bourseigne-VieilleNAMDIN11010100010111,11
BoussoitHAISOI2202020002026,25
BoussuHAIMON151601401424024380380,95
Boussu-en-FagneNAMPHI1101010001011,85
Boussu-lez-WalcourtHAITHU2202021013031,86
BousvalBRANIV8808080008081,13
BoutersemBRALEU66060620280817,02
Bouvignes-sur-MeuseNAMDIN3303031014041,64
BouvigniesHAIATH33030330360617,65
BouwelANTTUR23020220240414,81
BovekerkeWVLDIK1101011012020,86
BovenistierLIEWAR11010110120213,33
BovesseNAMNAM22020220240410,53
BovignyLUXBAS3303032025052,09
BraLIEVER56050500050510,20
BraffeHAITOU2202020002025,26
BraibantNAMDIN34030320250522,73
Braine-l'Alleud (Eigenbrakel)BRANIV171702202231031530532,69
Braine-le-Château (Kasteelbrakel)BRANIV7707071018081,73
Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel)HAISOI151501411537037511523,03
BraivesLIEWAR550505606110114,01
BranchonNAMNAM1101012023038,33
BrasLUXNEU2202023035059,80
BrasmenilHAITOU3302021013037,14
BrasschaatANTANT880808150152302313,77
BrechtANTANT1111011011160162702718,37
BredeneWVLOOS8808088081601610,67
BreeLIMMAK1616016016808240244,98
BreendonkANTMEC5505051016067,23
BressouxLIELIE44050514014190193,48
BrielenWVLIEP2302025057076,67
BroechemANTANT660707303100109,09
BrugeletteHAIATH990909606150154,98
Brugge (Bruges)WVLBRG8085083184152015223512362,44
BrûlyNAMPHI33030320250510,64
BrussegemBRABRS1101010001011,43
Brussel/BruxellesBRABRS18118201940194369036956305631,60
BrustemLIMHAS2202020002024,65
BruyelleHAITOU2202024046062,00
BryeHAICHA1101011012028,70
BudingenBRALEU4404040004047,69
BuggenhoutOVLDEN121201201213013250257,44
BuissenalHAIATH55050500050510,42
BuissonvilleNAMDIN22020230350513,51
BuizingenBRABRS22020260680810,00
BulskampWVLVEU4404041015056,33
BunsbeekBRALEU2202021013036,67
BurchtOVLNIK220505909140142,63
BurdinneLIEHUY4404040004045,63
BureNAMDIN2202021013035,77
BurstOVLAAL2202020002021,14
BuryHAITOU34030320250512,20
BuvrinnesHAITHU3303033036065,36
BuzenolLUXVIR11010120230315,00
BuzetHAICHA2202020002024,08
CalonneHAITOU220202909110111,46
Cambron-CasteauHAIMON2202020002023,85
Cambron-Saint-VincentHAIMON4404040004044,60
CarnièresHAITHU131301301320020330333,39
CasteauHAISOI8808083031101112,36
CastillonNAMPHI1101010001012,50
CellesLIEWAR3303030003034,41
CellesHAITOU6606063039095,84
CellesNAMDIN1101010001011,32
Cerexhe-HeuseuxLIELIE2202020002022,00
CerfontaineNAMPHI660606505110111,95
Céroux-MoustyBRANIV5705052027072,41
ChaineuxLIEVER5505053038083,36
ChairièreNAMDIN34030300030318,75
ChampionNAMNAM3303035058085,23
ChamplonLUXMAR6606063039097,96
ChanlyLUXNEU4504040004049,76
ChantemelleLUXVIR33030300030330,00
Chapelle-à-OieHAITOU1101011012026,06
Chapelle-à-WattinesHAITOU2202022024046,35
Chapelle-lez-HerlaimontHAICHA1212012012808200200,83
Chapon-SeraingLIEHUY1101010001010,56
CharleroiHAICHA36370370378108111801182,18
CharneuxLIEVER5505054049093,77
ChassepierreLUXVIR2302020002024,00
ChastrèsNAMPHI1101010001012,50
Chastre-Villeroux-BlanmontBRANIV9110909202110112,89
ChâteletHAICHA181901701733033500501,49
ChâtelineauHAICHA171701801829029470470,82
ChâtillonLUXVIR2202020002022,94
ChaudfontaineLIELIE3303034047071,76
Chaumont-GistouxBRANIV7707070007078,43
Chaussée-Notre-Dame-LouvigniesHAIMON4504043037079,46
ChênéeLIELIE121201201217017290292,19
CherainLUXBAS3303030003035,26
CheratteLIELIE3303035058081,35
ChercqHAITOU1101010001010,23
ChevetogneNAMDIN3303030003036,52
ChevronLIEVER2202020002021,71
ChièvresHAIATH1111011011303140146,17
ChimayHAITHU1718017017808250255,92
ChinyLUXVIR55060600060615,00
ChokierLIELIE220202909110118,80
CiergnonNAMDIN22020230350535,71
CineyNAMDIN131301301322022350353,29
CipletLIEWAR3303031014047,55
CiplyHAIMON1101010001010,41
Clabecq (Klabbeek)BRANIV4404045059090,55
ClavierLIEHUY2302021013033,00
ClermontLIEVER770617340344014119,71
ClermontNAMPHI4504040004044,21
Clermont-sous-HuyLIEHUY3303031014043,05
Comblain-au-PontLIELIE57050512012170172,98
Comblain-FaironLIEHUY2202020002020,63
Comines (Komen)WVLIEP66070713013200204,59
ConneuxNAMDIN22020210130321,43
CorbaisBRANIV3403031014049,52
CorbionLUXNEU3303031014048,16
CorenneNAMPHI1101010001014,35
CornesseLIEVER2202027079091,51
CornimontNAMDIN11010110120218,18
Corroy-le-ChâteauNAMNAM6606060006069,38
Corroy-le-GrandBRANIV45060620280811,11
CorswaremLIMHAS44040420260610,91
Cortil-NoirmontBRANIV4404041015056,67
Cortil-WodonNAMNAM33030350580817,78
CouilletHAICHA181801801833033510511,29
CourcellesHAICHA293003003033033630631,06
CourrièreNAMNAM33030310140413,79
Court-Saint-EtienneBRANIV1818018018606240242,43
CouthuinLIEHUY99090911011200206,58
CoutisseNAMNAM2202020002021,85
CouvinNAMPHI660606404100101,55
Cras-AvernasLIEWAR1101012023037,32
CrisnéeLIEWAR3303039091201246,15
CrupetNAMNAM2202021013036,67
CuesmesHAIMON77070724024310310,91
CugnonLUXNEU3303030003032,16
Cul-des-SartsNAMPHI5505051016062,18
CustinneNAMDIN1101010001013,85
DadizeleWVLROE880808606140148,64
DaillyNAMPHI1101011012027,14
DaknamOVLNIK2202020002023,85
DalhemLIELIE2302022024041,67
DammeWVLBRG44040410150511,90
DampicourtLUXVIR1101010001013,57
DampremyHAICHA88080820020280280,91
DarionLIEWAR11010100010125,00
DaussoisNAMPHI2302023035056,10
DaussoulxNAMNAM2202020002028,70
DaveNAMNAM44040440480810,67
DaverdisseLUXNEU33030300030315,79
De KlingeOVLNIK770707505120124,26
De PinteOVLGEN33030310140411,43
DeerlijkWVLKOR1212011011909200202,01
DeftingeOVLOUD5505055051001012,05
DeinzeOVLGEN111101201215015270272,33
DenderbelleOVLDEN3303030003032,07
DenderhoutemOVLAAL1111011011000110111,13
DenderleeuwOVLAAL660606404100101,41
Dendermonde (Termonde)OVLDEN161801601611011270271,09
DenderwindekeOVLAAL6606060006061,40
DenéeNAMNAM3303034047072,32
DentergemWVLTIE6606061017071,56
DergneauHAIATH22020220240418,18
DesselANTTUR4404040004043,54
DesselgemWVLKOR7707071018087,08
DestelbergenOVLGEN1212012012707190196,40
DesteldonkOVLGEN3303032025057,69
DeurleOVLGEN33030310140410,00
DeurneBRALEU44040400040430,77
DeurneANTANT131301401427027410417,68
Deux-Acren (Twee-Akren)HAISOI990909404130135,16
DhuyNAMNAM44040440480812,70
DiegemBRABRS1102025057072,38
DiepenbeekLIMHAS2302023035053,62
DiestBRALEU172101701720020370373,35
DikkebusWVLIEP5505050005058,62
DikkeleOVLOUD2202021013034,62
DikkelvenneOVLGEN3303031014042,88
Diksmuide (Dixmude)WVLDIK911090913013220223,61
DilbeekBRABRS770808303110118,03
DilsenLIMMAK5505054049097,14
DinantNAMDIN131401401441041550552,56
Dion-le-MontBRANIV2202021013038,57
Dion-le-ValBRANIV1101010001018,33
DisonLIEVER303103003045045750751,65
DochampsLUXMAR22020240460627,27
DoelOVLNIK4404043037074,96
DoischeNAMPHI2202020002025,13
DolembreuxLIELIE1101010001014,00
DongelbergBRANIV4404043037077,22
DonkLIMHAS22020210130313,64
DorinneNAMDIN33030300030311,11
DormaalBRALEU33030300030323,08
Dottignies (Dottenijs)WVLKOR1101012023030,69
DourHAIMON191901901919019380381,16
DourbesNAMPHI0100000000000,00
DranouterWVLIEP3303030003034,29
DréhanceNAMDIN1101012023037,69
DrogenbosBRABRS2202024046061,44
Drongen (Tronchiennes)OVLGEN141401401414014280285,24
DudzeleWVLBRG6606061017078,05
DuffelANTMEC161601901920020390394,56
DuisburgBRALEU2202020002023,92
DurasLIMHAS11010100010112,50
DurbuyLUXMAR3303031014044,04
DurnalNAMDIN1101011012022,82
Dworp (Tourneppe)BRABRS550505808130134,15
Eben-EmaelLIMTON4404041015050,94
EblyLUXNEU1101010001013,33
Ecaussinnes-d'EnghienHAISOI131301301321021340341,28
Ecaussinnes-LalaingHAISOI2202022024041,12
EdegemANTANT440404110111501514,42
EdelareOVLOUD2202020002027,41
EekloOVLEEK161601701726026430431,63
EernegemWVLOOS1314013013606190196,57
EgemWVLTIE3503035058081,72
EggewaartskapelleWVLVEU44040410150511,36
EghezéeNAMNAM2202025057072,44
EigenbilzenLIMTON8808084041201222,22
EindhoutANTTUR66060620280815,38
EineOVLOUD880808808160161,83
EisdenLIMTON3303030003035,36
EkeOVLGEN2202020002021,92
EkerenANTANT77070712012190197,48
EksaardeOVLNIK1313014014101150154,82
EkselLIMMAK6606063039098,49
ElenLIMMAK66070720290910,71
EleneOVLAAL3303030003034,05
ElewijtBRABRS33030330360610,71
EliksemLIEWAR1101010001015,00
ElingenBRABRS1101010001018,33
Ellezelles (Elzele)HAIATH1213012012202140141,67
Ellignies-Sainte-AnneHAIATH5506061017077,87
ElougesHAIMON990909202110110,65
ElsegemOVLOUD4404041015055,68
Elsene/IxellesBRABRS12212401350135357035749204925,71
ElstOVLOUD3302131013142,04
ElverdingeWVLIEP6606062028088,70
ElverseleOVLNIK3303033036065,66
EmbourgLIELIE1101010001010,33
EmelgemWVLROE3303035058082,34
EminesNAMNAM2202020002024,76
EmptinneNAMDIN2202020002020,85
EnameOVLOUD3303032025055,43
Enghien (Edingen)HAISOI9901101125025360365,93
EngisLIELIE77070710010170171,50
EninesBRANIV44050510160612,77
EnsivalLIEVER111131201222022340341,62
EpinoisHAITHU1101013034046,06
EppegemBRABRS5505052027079,59
EpraveNAMDIN3303030003037,32
ErbisoeulHAIMON2202023035057,58
EreHAITOU2202022024045,19
ErembodegemOVLAAL1515015015808230233,72
ErezéeLUXMAR22020230350523,81
Ermeton-sur-BiertNAMNAM2202020002022,44
ErnageNAMNAM44040400040413,33
ErneuvilleLUXMAR33020200020215,38
ErondegemOVLAAL5505054049096,08
ErpeOVLAAL8808080008087,92
ErpentNAMNAM33030310140414,29
ErpionHAITHU1101010001014,76
Erps-KwerpsBRALEU770707120121901917,43
ErquelinnesHAITHU550505808130135,60
ErquennesHAIMON33020240460610,53
ErtveldeOVLEEK8808080008086,90
ErwetegemOVLAAL880808404120122,91
EscanafflesHAITOU6606061017073,06
EsenWVLDIK880808404120123,50
EsneuxLIELIE111101101112012230233,50
EsplechinHAITOU2202020002023,08
EssenANTANT99090918018270277,22
EsseneBRABRS4504040004044,88
EstaimbourgHAITOU3303033036063,59
Estinnes-au-MontHAITHU4404043037073,95
Estinnes-au-ValHAISOI3303032025055,81
EtalleLUXVIR9909090009099,78
EtheLUXVIR3303030003032,78
EtikhoveOVLOUD880808303110112,78
EttelgemWVLOOS1101013034046,78
EtterbeekBRABRS34340370378508512201224,42
EugiesHAIMON6706060006063,14
EvegnéeLIELIE1101010001016,67
EveletteNAMNAM4404042026068,57
EverbeekHAIATH5505054049095,52
EverbergBRALEU8808083031101112,64
EvereBRABRS3403035058083,48
EvergemOVLGEN11110909606150151,50
EvregniesHAITOU2202022024045,19
EvrehaillesNAMDIN2202021013032,48
FalaënNAMDIN2202021013032,48
FalisolleNAMNAM66050519019240243,14
FallaisLIEWAR4404043037078,97
FalmignoulNAMDIN5504041015055,38
FamilleureuxHAICHA44040410010140142,03
FarciennesHAICHA44040410010140140,66
FauroeulxHAITHU1101010001014,55
FauvillersLUXBAS66060600060612,00
Fays-les-VeneursLUXNEU3303030003036,67
Fayt-le-FrancHAIMON1101010001011,39
Fayt-lez-ManageHAICHA1010011011808190195,03
FelenneNAMDIN33030330360612,77
FeluyHAICHA4404043037070,55
FerrièresLIEHUY4404042026063,49
FeschauxNAMDIN1101010001013,85
Fexhe-SlinsLIELIE2202020002023,03
FilotLIEHUY1101011012025,56
FinnevauxNAMDIN22020230350520,00
Fize-FontaineLIEHUY3303030003037,89
FlamiergeLUXBAS2202022024047,69
FlavionNAMPHI1101010001011,37
FlawinneNAMNAM77060614014200206,69
Flémalle-GrandeLIELIE460404606100100,50
Flémalle-HauteLIELIE4404041015052,15
FlénuHAIMON2202020002020,06
FléronLIELIE550505606110112,48
FleurusHAICHA151501501517017320321,52
Flobecq (Vloesberg)HAIATH1819017017909260265,70
FlôneLIEHUY1101010001014,17
FloréeNAMNAM1101010001013,45
FloreffeNAMNAM660516505101111,54
FlorennesNAMPHI660606707130134,55
FlorenvilleLUXVIR66050511011160166,96
FlostoyNAMDIN2202020002022,15
FocantNAMDIN34030310140414,81
Folx-les-CavesBRANIV3303031014048,33
Fontaine-l'EvêqueHAICHA151501501514014290291,06
Fontaine-ValmontHAITHU1101011012020,52
FontenoilleLUXVIR1101010001012,94
FontenoyHAITOU1101010001014,55
FoozLIELIE1101010001011,64
Forchies-la-MarcheHAICHA990909808170170,91
ForestHAIATH2202021013036,38
Forest/VorstBRABRS101001101129029400402,28
ForêtLIELIE55060621021270272,25
ForgesHAITHU3303036069092,75
ForrièresLUXMAR3302028081001016,67
ForvilleNAMNAM3303030003033,49
FosseLIEVER1201011012025,88
Fosses-la-VilleNAMNAM101001101114014250257,04
FoulengHAIATH1101010001014,76
FourbechiesHAITHU1101011012023,85
FraipontLIELIE440707808150155,73
FraireNAMPHI2202021013033,85
FraitureLIEHUY2202020002029,09
FrameriesHAIMON141401401412012260260,87
FramontLUXNEU22020200020211,76
FranchimontNAMPHI3303031014047,14
FrancorchampsLIEVER2202020002025,71
Franc-WaretNAMNAM33030310140414,81
FrasnesNAMPHI2202021013032,08
Frasnes-lez-BuissenalHAIATH2121021021303240244,12
Frasnes-lez-GosseliesHAICHA770707404110116,08
FreuxLUXNEU2202022024044,88
FroidchapelleHAITHU6606063039092,24
FroidmontHAITOU2202020002020,82
FronvilleNAMDIN56050500050520,83
FroyennesHAITOU4404042026066,45
FumalLIEWAR22020220240413,33
FurnauxNAMNAM22020220240410,00
GagesHAIATH22020210130310,71
GallaixHAITOU33030310140417,39
Galmaarden (Gammerages)BRABRS660606606120127,55
GanshorenBRABRS4404046061001012,66
Gaurain-RamecroixHAITOU1213011011202130132,41
GavereOVLGEN8807072029096,29
GedinneNAMDIN5505053038081,02
GeelANTTUR151501601614014300304,47
GeerLIEWAR11010120230323,08
Geest-Gérompont-Petit-RosièreBRANIV88080800080811,43
GeetbetsBRALEU2202020002024,08
GelbresséeNAMNAM34030340470712,73
GelindenLIMHAS77070720290913,43
GeluveldWVLIEP550505505100104,29
GeluweWVLIEP1111011011505160166,18
GembesLUXNEU1101010001013,33
GemblouxNAMNAM141401401422022360362,57
GemmenichLIEVER55050520270710,45
Genappe (Genepiën)BRANIV9100909303120121,30
GenkLIMHAS4404041015055,88
GenlyHAIMON1101011012023,64
Gent (Gand)OVLGEN16817701690169210021037903790,89
GentbruggeOVLGEN440404606100100,62
GentinnesBRANIV1101011012023,39
GenvalBRANIV550505150152002021,51
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL222302202236036580581,47
GerdingenLIMMAK4404040004048,70
GerinNAMDIN1101010001013,23
GérouvilleLUXVIR6606062028087,21
GerpinnesHAICHA7707071018083,19
GesvesNAMNAM1010010010505150157,65
Ghislenghien (Gellingen)HAIATH3303031014045,80
GhlinHAIMON111101301319019320323,16
GhoyHAISOI99090900090910,23
GibecqHAIATH44050500050533,33
GierleANTTUR6606060006068,45
GijverinkhoveWVLVEU1101010001012,17
GijzegemOVLAAL770707404110115,45
GillyHAICHA494904904950050990991,76
GimnéeNAMPHI2202021013034,23
GingelomLIMHAS33030330360612,77
GistelWVLOOS880808202100105,65
GitsWVLROE6606062028081,38
GivryHAIMON4404040004041,30
GlabaisBRANIV2202020002021,53
Glabbeek-ZuurbemdeBRALEU44040420260615,79
GlainLIELIE2202020002020,21
GlimesBRANIV1101010001013,33
Glons (Glaaien)LIELIE660606505110111,77
GochenéeNAMPHI3303031014048,70
GodarvilleHAICHA3303030003031,72
GodinneNAMDIN11010120230320,00
GodveerdegemOVLAAL1101010001011,82
Goé (Gulke)LIEVER330303808110113,53
Goegnies-ChausséeHAIMON33030310140410,26
GoesnesNAMNAM11010120230312,50
Gomzé-AndoumentLIELIE1101011012025,56
GondregniesHAIATH11010110120220,00
GonrieuxNAMPHI1101011012021,59
GooikBRABRS1313013013505180184,65
GorsemLIMHAS44040420260626,09
Gors-OpleeuwLIMTON1101010001017,69
GosseliesHAICHA222302202210010320320,95
GottemOVLGEN2202020002022,74
GottigniesHAISOI10100100104041401421,21
GougniesHAICHA1101013034041,04
GourdinneNAMPHI1101011012022,30
GoutrouxHAICHA0100000000000,00
Gouy-lez-PiétonHAICHA990909202110116,25
GozéeHAITHU55040415015190198,68
Grâce-BerleurLIELIE3303034047070,99
GraideNAMDIN23020220240412,12
GrammeneOVLGEN2202020002026,25
Grand-AxheLIEWAR22020210130311,54
GrandgliseHAIATH5505051016062,34
Grand-HalletLIEWAR3303030003035,08
Grand-HalleuxLUXBAS4504041015057,69
GrandhanLUXMAR56050510160613,33
Grand-LeezNAMNAM4404044048087,02
Grand-ManilNAMNAM2202020002021,12
GrandménilLUXMAR66060600060616,67
GrandmetzHAITOU2202021013036,00
Grand-RechainLIEVER4404043037074,22
Grand-RengHAITHU4404041015054,24
GrandrieuHAITHU2202020002023,13
Grand-Rosière-HottomontBRANIV2202020002026,06
GratyHAISOI4404040004045,97
GrazenBRALEU11010100010110,00
GrembergenOVLDEN880808202100103,75
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV1313013013000130132,33
GrimbergenBRABRS880808404120125,17
GrimmingeOVLAAL3303030003032,86
GrivegnéeLIELIE232302302318018410412,02
GrobbendonkANTTUR66060630390912,33
Groot-BijgaardenBRABRS3303030003036,98
Groot-GelmenLIMHAS22020210130311,11
Groot-LoonLIMTON11010110120228,57
Gros-FaysNAMDIN1101010001013,33
Grote-BrogelLIMMAK33030310140412,12
GrotenbergeOVLAAL5505054049098,91
Grote-SpouwenLIMTON1101010001012,86
GruitrodeLIMMAK3303030003037,14
GruneLUXMAR33030310140423,53
GrupontLUXMAR11010120230311,11
GuigniesHAITOU1101010001013,57
GuigovenLIMTON0100000000000,00
GullegemWVLKOR88090911011200202,87
GutschovenLIMTON1101010001016,25
HaachtBRALEU5505052027079,86
HaaltertOVLAAL88080813013210211,98
HaasdonkOVLNIK4404044048082,15
Habay-la-NeuveLUXVIR990909202110117,75
Habay-la-VieilleLUXVIR44040400040412,50
HabergyLUXARL55050500050515,15
HaccourtLIELIE3303030003030,89
HachyLUXARL10100100103031301314,94
HacquegniesHAIATH4404040004048,00
HaillotNAMNAM3303031014044,82
Haine-Saint-PaulHAISOI880707909160161,00
Haine-Saint-PierreHAITHU66060610010160160,51
HaininHAIMON22020220240418,18
HakendoverBRALEU1101010001015,26
HalanzyLUXARL8808080008082,91
HalenLIMHAS91009093031201212,37
HallaarANTMEC1101010001012,50
Halle (Hal)BRABRS171701701735035520522,25
Halle-BooienhovenBRALEU1201010001012,70
HalleuxLUXMAR22020200020233,33
HalmaalLIMHAS0100000000000,00
HaltinneNAMNAM3303031014042,61
HamipréLUXNEU44040420260616,22
HammeBRABRS11010110120228,57
HammeOVLDEN151501501518018330331,00
Hamme-MilleBRANIV2202020002029,09
HamoirLIEHUY6606066061201212,37
HamoisNAMDIN3303031014043,57
HamontLIMMAK4404042026063,14
HampteauLUXMAR33030320250517,24
Ham-sur-HeureHAITHU990909606150152,60
Ham-sur-SambreNAMNAM4404044048081,19
HandzameWVLDIK1616015015110112602611,02
HaneffeLIEWAR22020270790911,25
HannêcheLIEHUY2202020002021,18
Hannut (Hannuit)LIEWAR880909505140145,76
HanretNAMNAM66060610170711,11
HansbekeOVLGEN1101010001010,35
Han-sur-LesseNAMDIN1101010001012,17
Hantes-WihériesHAITHU2202021013033,03
HanzinelleNAMPHI4404041015056,02
HanzinneNAMPHI1101010001010,96
HarchiesHAIATH3303037071001015,63
HarelbekeWVLKOR1415012113909211221,13
HarenBRABRS440505909140143,47
HargimontLUXMAR11010130340410,26
HarmigniesHAIMON2202024046065,41
HarreLUXMAR3303032025059,43
HarsinLUXMAR22020210130323,08
HarvengHAIMON2302021013034,11
HarzéLIEHUY3313032025055,32
HasseltLIMHAS262602702711011380382,31
Hastière-LavauxNAMDIN2202024046062,14
Hastière-par-delàNAMDIN1101010001014,00
HatrivalLUXNEU2202020002022,15
HaulchinHAITHU3303032025052,03
Haut-FaysLUXNEU2202026068084,47
Haut-IttreBRANIV1101010001013,85
HautrageHAIMON440505505100102,78
HavayHAIMON2202020002023,33
HavelangeNAMDIN1101016067073,95
HavinnesHAITOU3303030003037,50
HavréHAIMON1010010010707170171,23
HechtelLIMMAK3303031014044,35
HeerNAMDIN1101010001014,76
HeersLIMTON23030330360611,32
HeesLIMTON1101010001013,33
HeestertWVLKOR660606404100103,40
HeffenANTMEC3303031014049,52
HeikruisBRABRS3303032025057,25
HeindonkANTMEC1101011012024,17
HeinschLUXARL6606061017079,21
HeistWVLBRG880808190192702711,02
Heist-op-den-BergANTMEC14150140149092302310,65
HekelgemBRABRS7707071018085,80
HeksLIMTON22020200020214,29
HelchterenLIMMAK33030300030310,34
HeldergemOVLAAL4404040004042,00
Helen-BosBRALEU22020200020266,67
Helkijn (Helchin)WVLKOR2202021013031,13
HellebecqHAIATH2202020002026,90
HemelveerdegemOVLOUD1101010001012,38
HemiksemANTANT440404808120121,47
HemptinneNAMNAM44040440480813,11
HennuyèresHAISOI6606061017074,52
Henri-Chapelle (Hendrik-Kapelle)LIEVER4405058081301316,46
HenripontHAISOI3303031014048,70
HensiesHAIMON7707072029095,77
HeppigniesHAICHA2202022024043,57
HerbeumontLUXNEU5505053038083,90
HerchiesHAIMON550505606110116,08
HerdersemOVLAAL660909202110117,14
HerentBRALEU880808110111901910,27
HerentalsANTTUR171701801817017350352,56
HerenthoutANTTUR77070710010170178,67
HerfelingenBRABRS6606061017074,86
HérinnesHAITOU4404041015056,49
Herk-de-Stad (Herck-la-Ville)LIMHAS2202021013033,45
Hermalle-sous-ArgenteauLIELIE3303033036062,06
Hermalle-sous-HuyLIEHUY1201010001010,20
HerméeLIELIE330303707100107,35
Hermeton-sur-MeuseNAMPHI1101010001013,33
HerneBRABRS6606061017075,22
HéronLIEHUY66060600060612,50
HerquegiesHAIATH1101010001014,76
HerseauxWVLKOR660808707150154,84
HerseltANTTUR7707070007075,47
HerstalLIELIE182001801846046640641,00
HerstappeLIMTON11010110120225,00
HertainHAITOU22020200020216,67
HerveLIEVER161601601624024400403,11
HerzeleOVLAAL770707606130132,29
HeuleWVLKOR101001201215015270273,57
HeureNAMDIN44040410150512,50
Heure-le-RomainLIELIE440404707110117,97
HeusdenLIMHAS3303030003038,82
HeusdenOVLGEN660606404100106,02
HeusyLIEVER22020214014160168,56
HeverBRALEU88080800080825,00
HeverleeBRALEU890909190192802811,34
HévillersBRANIV66060600060610,00
HeydLUXMAR4504044048088,42
HillegemOVLAAL6609090009093,32
HingeneANTMEC1112011011303140143,87
HingeonNAMNAM1201010001014,55
HivesLUXMAR1101010001013,23
HobokenANTANT77070728028350351,69
HodeigeLIEWAR2202020002025,71
HodimontLIEVER131301401418018320321,85
HodisterLUXMAR1101010001012,13
HodyLIEHUY33030320250522,73
HoegaardenBRALEU121201201211011230232,56
HoeilaartBRABRS990140143031701712,59
HoelbeekLIMTON1101010001017,69
HoeledenBRALEU33030300030310,34
HoepertingenLIMTON4404040004041,98
HoeseltLIMTON8808081019098,65
HoevenenANTANT3303030003035,00
HofstadeOVLAAL6606062028082,61
HofstadeBRABRS22020250570714,89
HogneNAMDIN11010100010133,33
HollainHAITOU4404044048083,65
HollangeLUXBAS2202020002026,45
HollebekeWVLIEP1101011012023,57
Hollogne-aux-PierresLIELIE44040422022260261,79
Hollogne-sur-GeerLIEWAR1103035058083,13
HolsbeekBRALEU7707075051201222,22
HombeekANTMEC4404046061001012,66
Hombourg (Homburg)LIEVER3402027079097,09
HompréLUXBAS44040410150514,71
HondelangeLUXARL55050520270711,48
HoogledeWVLROE1616015015707220223,05
HoogstadeWVLVEU33030330360610,91
HoogstratenANTTUR880808808160165,25
Horion-HozémontLIELIE5504152026173,80
HornuHAIMON5505054049090,18
HorpmaalLIMTON44040410150513,16
HorruesHAISOI880808404120128,45
HottonLUXMAR7707072029097,38
HoudemontLUXVIR22020200020215,38
Houdeng-AimeriesHAISOI2121022022404260261,36
Houdeng-GoegniesHAISOI1818019019220224104110,10
HoudremontNAMDIN1101010001016,25
HouffalizeLUXBAS780707505120126,63
HourNAMDIN2202021013037,32
HoutaingHAIATH6606064041001014,08
Houtain-le-ValBRANIV2202022024044,12
Houtain-Saint-SiméonLIELIE2202022024041,16
HoutemWVLVEU880808202100106,67
HouthalenLIMMAK1101010001012,38
HouthemWVLIEP2202024046065,56
HoutvenneANTTUR55060600060618,75
HouwaartBRALEU22020220240413,79
HouxNAMDIN11010130340411,11
HouyetNAMDIN5505050005055,10
HoveANTANT1101012023035,26
Hoves (Hove)HAISOI2202023035057,94
HowardriesHAITOU11010100010133,33
HuccorgneLIEHUY3303031014047,14
HuiseOVLOUD1010010010101110113,99
HuissigniesHAIATH5505053038088,33
HuizingenBRABRS1101010001011,03
HuldenbergBRALEU2202021013034,11
HulshoutANTTUR2202020002024,08
HulsonniauxNAMDIN2203030003032,97
HulsteWVLKOR4404041015050,97
HumainLUXMAR0100000000000,00
HumbeekBRABRS7807077071401414,14
HundelgemOVLOUD2202020002027,69
HuppayeBRANIV1101011012021,54
Huy (Hoei)LIEHUY202002312449049721731,86
HyonHAIMON4504043037071,80
IchtegemWVLOOS151601501519019340347,26
IddergemOVLAAL3303030003031,35
IdegemOVLAAL4404040004044,40
Ieper (Ypres)WVLIEP282802722957057842865,65
ImpeOVLAAL2202022024042,47
IncourtBRANIV1101010001011,79
IngelmunsterWVLROE272702902920020490494,36
IngooigemWVLKOR5505050005051,44
IrchonwelzHAIATH550505120121701721,52
IsièresHAIATH1101010001011,64
IsnesNAMNAM1101010001012,13
ItegemANTMEC6606060006064,35
ItterbeekBRABRS4404040004047,55
Ittre (Itter)BRANIV1212011011101120124,01
Ivoz-RametLIELIE3503030003033,90
IzegemWVLROE4403032025050,15
IzelLUXVIR880808505130138,50
IzenbergeWVLVEU1101014045055,43
IzierLUXMAR22020200020211,76
JabbekeWVLBRG660606404100106,25
JalhayLIEVER7707073031001012,99
JalletNAMNAM2202020002029,09
JamagneNAMPHI1101010001014,00
JambesNAMNAM9901201227027390393,51
JamioulxHAITHU33030350580811,11
JamoigneLUXVIR7707070007075,26
Jandrain-JandrenouilleBRANIV2202020002022,33
Jauche (Geten)BRANIV660606404100105,15
JaucheletteBRANIV1101010001012,08
Jehay-BodegnéeLIEHUY10100100102021201212,24
JehonvilleLUXNEU4404044048088,33
JemappesHAIMON212502202250050720722,06
JemelleNAMDIN330303909120126,49
JemeppeLIELIE131301301321021340341,16
JemeppeNAMNAM660606505110116,71
JeneffeLIEWAR2202022024047,02
JeneffeNAMDIN1101010001015,56
JetteBRABRS232302302332032550559,52
Jeuk (Goyer)LIMHAS5505052027073,00
Jodoigne (Geldenaken)BRANIV181801801811011290294,69
Jodoigne-Souveraine (Opgeldenaken)BRANIV33030320250511,90
Jollain-MerlinHAITOU33030340470713,46
JoncretHAICHA22020210130314,29
JulémontLIEVER1101012023035,66
JumetHAICHA373703703728028650650,82
Jupille-sur-MeuseLIELIE770707606130131,25
JuprelleLIELIE1101010001011,67
Jurbise (Jurbeke)HAIMON3503033036062,14
JuseretLUXNEU22020210130318,75
KaaskerkeWVLDIK1101010001012,94
KachtemWVLROE6606061017072,65
Kaggevinne-AssentBRALEU5505057071201230,77
KainHAITOU4504045059093,21
KalkenOVLDEN1111011011202130131,64
KalloOVLNIK990909505140142,89
KalmthoutANTANT660606606120125,29
KampenhoutBRABRS1516015015140142902918,59
KanegemWVLTIE660606505110114,44
KanneLIMTON4404041015056,10
KapellenANTANT101008210270273523712,21
KapellenBRALEU1101010001013,70
Kapelle-op-den-bosBRABRS5605052027076,42
KaprijkeOVLEEK990909606150154,57
KasterWVLKOR3303033036069,23
KasterleeANTTUR6607074041101111,22
KaulilleLIMMAK1101010001010,93
KeerbergenBRALEU77070700070712,07
KeiemWVLDIK770606606120125,43
KemexheLIEWAR44040400040421,05
KemmelWVLIEP66060630390910,84
KemzekeOVLNIK4402022024045,71
KerkhoveWVLKOR2202022024046,25
KerkomBRALEU1101010001014,76
Kerkom-bij-Sint-TruidenLIMHAS2202020002026,06
KerkskenOVLAAL2202023035050,76
KermtLIMHAS1101011012027,14
KernielLIMTON22020210130310,71
Kersbeek-MiskomBRALEU2202020002023,77
KesselANTMEC550505606110118,03
Kessel-LoBRALEU121201201223023350353,72
KessenichLIMMAK46040410150515,63
KesterBRABRS4406062028087,02
KeumiéeNAMNAM0100000000000,00
KieldrechtOVLNIK1415014014707210213,38
Kleine-BrogelLIMMAK11010100010112,50
Kleine-SpouwenLIMTON22020200020215,38
KlemskerkeWVLOOS6606061017076,93
KlerkenWVLDIK1111011011404150152,16
KluizenOVLEEK4404042026065,13
KnesselareOVLGEN1617016016505210212,52
KnokkeWVLBRG2202024046065,61
KoekelareWVLDIK191901901914014330333,81
KoekelbergBRABRS912090918018270272,45
KoerselLIMHAS1201010001010,85
KoksijdeWVLVEU1201010001011,37
KoningshooiktANTMEC3303032025054,76
KoninksemLIMTON22020200020211,76
KontichANTANT77070715015220227,17
KooigemWVLKOR1101010001010,75
KoolkerkeWVLBRG4403033036060,67
KoolskampWVLTIE770707404110111,73
Korbeek-DijleBRALEU2202020002028,33
Korbeek-LoBRALEU2202020002024,08
KortemarkWVLDIK880808202100106,10
KortenakenBRALEU4403031014048,70
KortenbergBRALEU660606110111701711,81
KortessemLIMTON3303030003033,75
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR4949050050111011116101612,53
Kortrijk-DutselBRALEU4404040004047,02
KozenLIMHAS3303030003038,82
KraainemBRABRS3303030003033,33
KrombekeWVLIEP4404043037079,86
KruibekeOVLNIK99081910010181195,67
KruishoutemOVLOUD1818018018707250254,34
KumtichBRALEU44040410150511,90
KuringenLIMHAS4403030003036,82
KuurneWVLKOR7707072029094,25
KwaadmechelenLIMHAS2202020002022,56
KwaremontOVLOUD99090900090913,04
La BouverieHAIMON770808404120120,97
La GlanerieHAITOU33030330360611,54
La GleizeLIEVER67060620280811,11
La HestreHAICHA55050513013180181,85
La Hulpe (Terhulpen)BRANIV99090912012210214,44
La LouvièreHAISOI212102102128028490490,61
La ReidLIEVER56050540490916,67
La Roche-en-ArdenneLUXMAR811080810010180189,23
LaarneOVLDEN4404041015051,14
LabuissièreHAITHU2202023035050,97
LacuisineLUXVIR2202021013034,92
LadeuzeHAIATH3303030003031,30
LaforêtNAMDIN22020210130312,00
LahamaideHAIATH2202021013034,55
LakenBRABRS50510500508908913901393,10
LambermontLIEVER4404044048080,72
LambusartHAICHA1101011012020,17
LamineLIEWAR11010120230313,64
LamontzéeLIEHUY1101010001015,88
LamorteauLUXVIR34030320250510,42
LampernisseWVLDIK1101010001014,00
LanakenLIMTON440404606100105,78
Lanaye (Ternaaien)LIMTON1201010001011,52
LandegemOVLGEN5505054049093,40
LandeliesHAICHA1101016067073,87
LandenLIEWAR3304045059093,18
LandenneLIEHUY4404043037076,67
LandskouterOVLGEN44040400040418,18
LaneffeNAMPHI1101010001012,22
LangdorpBRALEU33030320250515,63
LangemarkWVLIEP181801801815015330335,00
LanklaarLIMTON1101011012022,90
LanquesaintHAIATH1101010001016,25
LantinLIELIE1101010001014,17
LantremangeLIEWAR11010120230310,71
LaplaigneHAITOU4404042026066,90
Lasne-Chapelle-Saint-LambertBRANIV990819404121133,76
LatinneLIEWAR1101010001011,79
LatourLUXVIR24020200020211,11
Lauw (Lowaige)LIMTON1101011012024,00
LauweWVLKOR5505054049096,92
Lavaux-Sainte-AnneNAMDIN44040400040413,79
LavoirLIEHUY2202020002024,55
Le MesnilNAMPHI1101010001017,14
Le RoeulxHAISOI990909404130135,86
Le RouxNAMNAM4404040004048,00
LebbekeOVLDEN181801801813013310313,60
LedeOVLAAL141401401421021350354,83
LedebergOVLGEN1818018018202200201,12
LedegemWVLROE1010010010606160163,04
LeefdaalBRALEU5505050005055,95
LeerbeekBRABRS2202020002028,00
LeernesHAICHA440404606100105,26
Leers-NordHAITOU2202021013035,36
LeestANTMEC22020210130310,71
LeeuwergemOVLAAL23020200020212,50
LeffingeWVLOOS550505505100108,85
LégliseLUXNEU2202021013033,70
LeignonNAMDIN3303031014044,40
LeiseleWVLVEU880808303110118,03
LekeWVLDIK3303030003031,60
LembeekBRABRS770707808150154,87
LembekeOVLEEK10100100102021201213,19
LendeledeWVLKOR88080814014220223,40
LensHAIMON1010010010000100103,22
Lens-Saint-RemyLIEWAR2202020002021,05
Lens-Saint-ServaisLIEWAR1101010001015,26
Lens-sur-GeerLIEWAR1101011012021,23
Leopoldsburg (Bourg-Léopold)LIMHAS67060614014200207,43
Les AvinsLIEHUY2202023035052,54
Les BullesLUXVIR3403031014049,30
Les WaleffesLIEHUY2202020002020,91
L'EscaillièreHAITHU1101010001013,45
LesdainHAITOU340303130131601621,62
Lessines (Lessen)HAISOI121201201210010220220,80
LessiveNAMDIN1101010001017,14
LesveNAMNAM660606606120126,52
LetterhoutemOVLAAL770707505120123,88
LeugniesHAITHU2202020002027,41
LeupegemOVLOUD440404808120127,45
LeutLIMTON3303030003033,06
Leuven (Louvain)BRALEU7778080080152015223202323,15
LeuzeHAITOU181901801813013310311,89
LeuzeNAMNAM6606066061201211,43
Leval-TrahegniesHAITHU66060612012180181,83
LiberchiesHAICHA7707072029097,56
LibinLUXNEU3303034047078,64
LichtaartANTTUR4405053038088,79
LichterveldeWVLROE191902002013013330332,50
LiedekerkeBRABRS780808404120121,41
Liège (Luik)LIELIE23524022621263682068294419452,57
Lier (Lierre)ANTMEC34350350357607611101113,08
LierneuxLIEVER1818018018505230238,33
LiernuNAMNAM3303030003038,57
LiersLIELIE2202025057075,34
LiezeleANTMEC1101010001012,33
LigneHAITOU3403030003031,49
LigneyLIEWAR1201010001012,63
LignyNAMNAM3303030003030,56
LilleANTTUR1101010001011,85
LilloANTANT3303032025051,45
Lillois-WitterzéeBRANIV2202020002021,75
LimalBRANIV4403144047184,10
Limbourg (Limburg)LIEVER990909808170171,44
LimeletteBRANIV2202020002025,26
LimerléLUXBAS6606060006069,23
LimontLIEWAR1101010001012,38
Lincent (Lijsem)LIEWAR3303030003032,75
LindenBRALEU44040400040411,76
LinkebeekBRABRS1101013034042,72
LinkhoutLIMHAS11010120230318,75
Linsmeau (Linsmeel)BRANIV1101010001012,22
LintANTANT440404120121601618,18
LippeloANTMEC2202020002023,70
LisogneNAMDIN44040410150511,63
LissewegeWVLBRG6606060006065,94
Lixhe (Lieze)LIELIE3303032025055,88
LoWVLDIK10100100107071701711,64
LobbesHAITHU121201201218018300303,84
LochristiOVLGEN1010010010707170177,49
LodelinsartHAICHA141601501512012270270,79
LoenhoutANTANT4404044048087,08
LokerWVLIEP550505505100109,71
LokerenOVLNIK394104004034034740741,95
LombardsijdeWVLOOS33030330360622,22
LombiseHAIMON2202020002025,41
LommelLIMMAK5505052027075,22
LompretHAITHU1101010001013,85
LomprezLUXNEU4404041015058,93
LoncinLIELIE2202021013039,09
LonderzeelBRABRS14140140145051901910,92
LongchampsLUXBAS55050510160611,76
LongchampsNAMNAM2202021013039,09
LonglierLUXNEU4404041015055,88
LonguevilleBRANIV55050500050512,20
LongvillyLUXBAS4404040004044,82
LonzéeNAMNAM7707070007076,86
LoonbeekBRALEU11010100010112,50
LoppemWVLBRG77060612012180188,41
LorcéLIEHUY1101011012022,82
LotenhulleOVLGEN1212012012202140142,85
Louette-Saint-DenisNAMDIN1101010001012,56
Louette-Saint-PierreNAMDIN3303030003038,57
LoupoigneBRANIV3303033036061,54
LouveignéLIELIE660606505110119,73
LovendegemOVLGEN88080810010180185,75
LovenjoelBRALEU33030300030313,04
LovervalHAICHA2202021013035,45
LoyersNAMNAM22010160670713,46
LubbeekBRALEU10100909101100109,09
LuingneWVLKOR550505707120126,78
LummenLIMHAS5505050005053,82
LustinNAMNAM2302020002021,11
LuttreHAICHA4404045059091,84
Maarke-KerkemOVLOUD4404042026062,63
MaaseikLIMMAK790707606130132,53
MabompréLUXBAS2302020002023,64
MachelenBRABRS2202023035053,25
MachelenOVLGEN1010010010909190198,12
MaconHAITHU4404040004042,76
MacquenoiseHAITHU2202020002021,24
MaffeNAMDIN2202020002025,13
MaffleHAIATH1101011012020,36
MaillenNAMNAM2202021013035,77
MainvaultHAIATH91009097071601610,26
MaisièresHAIMON3303030003033,95
MaissinLUXNEU3303030003035,77
MalLIMTON1101013034044,12
MaldegemOVLEEK141401301311011240242,90
MalderenBRABRS7707070007076,09
MalempréLUXMAR33030300030314,29
Malèves-Sainte-Marie-WastinesBRANIV66060600060610,91
MalonneNAMNAM880808707150154,23
ManageHAICHA4404044048080,77
MannekensvereWVLOOS2202020002027,41
MaransartBRANIV2202020002021,30
MarbaisBRANIV99090910010190194,63
MarbaixHAITHU1101010001012,08
Marche-en-FamenneLUXMAR780707606130132,13
Marche-les-DamesNAMNAM33050530380810,00
Marche-lez-EcaussinnesHAISOI6606061017072,01
Marchienne-au-PontHAICHA151501501516016310310,39
MarchinLIEHUY9100909909180180,99
MarchipontHAIMON11010100010150,00
MarchoveletteNAMNAM2202021013034,62
MarcinelleHAICHA181801801843043610611,61
MarcourtLUXMAR55050510160610,91
Marcq (Mark)HAISOI6606062028087,84
MariakerkeOVLGEN3302132024151,91
MariakerkeWVLOOS990909404130135,80
MariekerkeANTMEC1101012023035,77
MariembourgNAMPHI4404043037076,54
MarillesBRANIV2202020002022,90
MarkeWVLKOR330303707100103,13
MarkegemWVLTIE1101010001010,83
MarneffeLIEHUY22020210130310,00
MarquainHAITOU1101010001011,75
MartelangeLUXARL4404044048088,33
MartenslindeLIMTON22020200020220,00
Masnuy-Saint-JeanHAIMON2202023035056,94
Masnuy-Saint-PierreHAIMON1101010001012,44
MassemenOVLDEN5605050005051,45
MassenhovenANTANT1101011012029,09
Matagne-la-GrandeNAMPHI1101010001011,10
Matagne-la-PetiteNAMPHI22020230350516,67
MaterOVLOUD4604042026061,71
MaubrayHAITOU66060600060615,00
MauldeHAITOU66060610170710,00
MaurageHAISOI880808505130131,24
MazéeNAMPHI1101010001011,72
MazenzeleBRABRS2302020002023,45
MazyNAMNAM1131013034040,74
MéanNAMDIN33030320250523,81
Mechelen (Malines)ANTMEC51550530538408413701371,53
Mechelen-aan-de-MaasLIMTON7709091011001015,87
Mechelen-Bovelingen (Marlinne)LIMTON2202021013032,01
MeeffeLIEWAR2302021013038,11
Meensel-KiezegemBRALEU2302021013039,09
MeerANTTUR3303034047079,86
MeerbeekBRALEU33030300030320,00
MeerbekeOVLAAL5605053038082,32
MeerdonkOVLNIK660606505110113,25
MeerhoutANTTUR121201001015015250258,56
MeerleANTTUR7707079091601612,80
MeeswijkLIMTON5504040004047,27
MeetkerkeWVLBRG1101011012027,14
MeeuwenLIMMAK56050520270712,96
MehaigneNAMNAM33030300030310,71
MeigemOVLGEN3303032025058,06
MeilegemOVLOUD1101011012028,00
MeiseBRABRS550404909130139,35
Meix-devant-VirtonLUXVIR4404040004044,76
Meix-le-TigeLUXARL44040400040419,05
MeldenOVLOUD5505051016067,23
MeldertOVLAAL13130130134041701722,67
MeldertLIMHAS22020240460616,22
MeldertBRALEU2202021013036,82
MelenLIELIE3303032025057,58
Mélin (Malen)BRANIV2202020002021,39
MelleOVLGEN770707707140142,42
MelleryBRANIV2202020002023,17
MellesHAITOU11010110120211,11
MelletHAICHA3303032025054,90
MellierLUXNEU4404041015057,69
MelsbroekBRABRS330303120121501519,74
MelseleOVLNIK770707505120122,60
MelsenOVLGEN1101011012028,00
MembachLIEVER2202021013035,56
MembreNAMDIN11010110120210,00
MendonkOVLGEN11010100010112,50
Menen (Menin)WVLKOR252502402459059830835,42
Merbes-le-ChâteauHAITHU440404707110119,17
Merbes-Sainte-MarieHAITHU2302025057077,53
MerchtemBRABRS1010010010101110114,80
MerdorpLIEWAR3303031014045,97
MereOVLAAL880808505130131,71
MerelbekeOVLGEN550505505100103,12
MerendreeOVLGEN5505052027074,46
MerkemWVLDIK1717017017505220223,61
MerksemANTANT101001001031031410413,39
MerksplasANTTUR3302021013033,30
MerlemontNAMPHI1101010001010,88
Mesen (Messines)WVLIEP3303032025054,10
Meslin-l'EvêqueHAIATH4404042026066,52
Mesnil-Saint-BlaiseNAMDIN2202020002024,65
MespelareOVLDEN1101010001013,70
MessancyLUXARL1212012012000120129,38
MesselbroekBRALEU33030300030323,08
MesvinHAIMON1101010001010,63
MettetNAMNAM1515015015909240247,50
MeulebekeWVLTIE323203003012012420421,76
MeuxNAMNAM5505051016066,19
Mévergnies-lez-LensHAIATH2202021013030,85
MichelbekeOVLOUD1101010001011,30
MicherouxLIELIE1101015056060,40
MiddelburgOVLEEK1101011012023,08
MiddelkerkeWVLOOS770707170172402411,94
MiécretNAMDIN2202021013036,82
Mielen-boven-AalstLIMHAS1201011012025,26
MignaultHAISOI4404042026066,06
MillenLIMTON2202020002029,52
MilmortLIELIE2202022024042,74
MinderhoutANTTUR11010120230315,00
ModaveLIEHUY2202024046063,92
Moelingen (Mouland)LIELIE2202020002029,09
MoenWVLKOR770707505120122,52
MoerbekeOVLAAL8808082021001026,32
MoerbekeOVLGEN1010010010303130131,68
MoereWVLOOS3303032025054,42
MoerkerkeWVLBRG1101010001010,29
MoerzekeOVLDEN5605053038081,05
MohaLIEHUY440404606100101,96
MohivilleNAMDIN3303030003037,14
MoigneléeNAMNAM1101012023033,95
MoircyLUXNEU22020220240419,05
MolANTTUR222302102123023440446,72
MolenbaixHAITOU5505051016067,32
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS6567075176155015523012311,81
Molenbeek-WersbeekBRALEU2202020002026,06
MolenbeerselLIMMAK66060620280813,56
MollemBRABRS1101010001012,94
MomalleLIEWAR3303030003035,56
MomigniesHAITHU7707072029093,75
Monceau-en-ArdenneNAMDIN2202020002029,09
Monceau-sur-SambreHAICHA111201101129029400401,74
Mons (Bergen)HAIMON4952153053103010315601564,27
Mons-lez-LiègeLIELIE2202026068081,70
MontLUXBAS1201011012024,76
MontNAMDIN1101010001017,14
MontbliartHAITHU2202020002022,20
MontegnéeLIELIE77070718018250250,88
MontenakenLIMHAS2402026068088,00
Mont-GauthierNAMDIN33030320250512,82
Montignies-le-TilleulHAICHA101001001013013230233,63
Montignies-lez-LensHAIMON3303032025057,94
Montignies-Saint-ChristopheHAITHU1101011012027,69
Montignies-sur-RocHAIMON4404040004044,65
Montignies-sur-SambreHAICHA313303103150050810811,61
MontlebanLUXBAS33030310140415,38
Montroeul-au-BoisHAITOU3303033036069,23
Montroeul-sur-HaineHAIMON2202021013036,12
Mont-Saint-AndréBRANIV4404041015057,94
Mont-Saint-AubertHAITOU3303030003035,36
Mont-Sainte-AldegondeHAITHU2202023035051,76
Mont-Saint-GuibertBRANIV560505606110112,55
Mont-sur-MarchienneHAICHA1111110111909191201,39
MontzenLIEVER4404041015051,03
MoorselOVLAAL1112011011303140143,26
MoorseleWVLKOR770606404100101,45
MoorsledeWVLROE151501501520020350352,87
MoortseleOVLGEN1101010001011,52
MopertingenLIMTON2202020002024,76
MoregemOVLOUD2202020002023,92
MoresnetLIEVER550505505100108,33
MorhetLUXBAS2202021013038,57
MorialméNAMPHI2201013034042,41
MorkhovenANTTUR2202022024047,02
Morlanwelz-MariemontHAITHU151601501519019340340,76
MormontLUXMAR3303030003036,67
MornimontNAMNAM2202023035054,07
MortierLIELIE1101015056061,63
MortrouxLIELIE1101012023034,05
MortselANTANT440404350353903910,37
MorvilleNAMPHI1101011012024,44
MoulbaixHAIATH2202022024047,41
MourcourtHAITOU3303032025054,95
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR39400390397307311201126,40
MoustierHAIATH5505052027076,03
MoustierNAMNAM4404042026060,81
MoxheLIEWAR2202022024048,70
MozetNAMNAM550505505100105,56
MuizenBRABRS330303909120128,96
MullemOVLOUD1101010001011,01
MunkzwalmOVLOUD4404040004042,76
MunoLUXVIR4404042026066,90
MunsterbilzenLIMTON88080800080816,00
MunteOVLGEN5505052027076,36
MussonLUXVIR7707070007072,41
Mussy-la-VilleLUXVIR4403030003033,45
MyLUXMAR22020240460611,32
NaastHAISOI5505053038087,92
NalinnesHAITHU660606707130138,50
NamêcheNAMNAM1101011012020,50
Namur (Namen)NAMNAM4646449049141014119001902,93
NandrinLIEHUY5505051016066,67
NaninneNAMNAM44040440480810,53
NaoméNAMDIN33030300030315,79
NassogneLUXMAR3302023035055,10
NatoyeNAMDIN3305050005054,72
NazarethOVLGEN880808909170178,37
NéchinHAITOU770707606130136,74
NederboelareOVLAAL1101012023039,09
NederbrakelOVLOUD2222022022909310314,40
NederenameOVLOUD33030300030310,00
NederhasseltOVLAAL6606060006062,50
NederokkerzeelBRABRS66060630390912,50
Neder-over-HeembeekBRABRS440505120121701710,83
Nederzwalm-HermelgemOVLOUD1101011012022,41
NeerharenLIMTON22020210130318,75
NeerhespenLIEWAR1101010001015,56
NeerheylissemBRALEU3303030003033,75
NeerijseBRALEU4404040004048,33
NeerlandenLIEWAR1101010001016,67
NeerlinterBRALEU4404040004044,17
NeeroeterenLIMMAK8807072029095,96
NeerpeltLIMMAK15150150153031801818,37
NeervelpBRALEU1101010001013,45
NeigemOVLAAL4404040004043,13
NeremLIMTON11010100010110,00
NessonvauxLIELIE3303034047071,89
NethenBRANIV4404040004044,76
NettinneNAMDIN14010100010110,00
NeufchâteauLIEVER3303031014045,48
NeufchâteauLUXNEU9901001023023330338,42
NeufmaisonHAIMON2202022024048,70
NeufvillesHAIMON880808909170177,98
NeuvilleNAMPHI3303030003032,31
Neuville-en-CondrozLIEHUY4403032025058,93
Neuville-sous-HuyLIEHUY11010100010133,33
NeveleOVLGEN660606404100102,16
NielANTANT780808909170171,85
Niel-bij-Sint-TruidenLIMHAS3303035058083,56
NieuwenhoveOVLAAL1101010001011,11
NieuwenrodeBRABRS44040420260612,24
NieuwerkerkenOVLAAL7707070007078,75
NieuwerkerkenLIMHAS11010100010110,00
NieuwkapelleWVLDIK3303030003034,41
Nieuwkerke (Neuve-Eglise)WVLIEP550505505100104,48
Nieuwkerken-WaasOVLNIK440404707110111,80
NieuwmunsterWVLBRG2202021013039,68
Nieuwpoort (Nieuport)WVLVEU111301101110010210213,78
NieuwrodeBRALEU3303031014048,33
NijlenANTMEC3303034047074,27
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV2202021013032,46
NimyHAIMON550505707120121,14
NinoveOVLAAL212102102124024450452,34
NismesNAMPHI5505052027071,86
Nivelles (Nijvel)BRANIV151501401455055690692,94
NivesLUXBAS3303031014045,26
NobressartLUXARL57050540490914,52
NodebaisBRANIV3303030003035,88
NoduwezBRANIV56050530380810,13
NoirchainHAIMON1101011012020,35
NoirefontaineLUXNEU2202021013035,08
NoisseuxNAMDIN1101010001013,85
NokereOVLOUD8808083031101110,38
NollevauxLUXNEU22020210130313,64
NoorderwijkANTTUR44040420260610,17
NoordschoteWVLDIK1101010001013,85
NossegemBRABRS2202023035056,33
NovilleLUXBAS1101010001012,08
Noville-les-BoisNAMNAM6606062028086,02
Noville-sur-MéhaigneBRANIV55050520270712,73
NukerkeOVLOUD660505808130134,18
ObaixHAICHA2202023035055,88
ObigiesHAITOU2202021013037,89
ObourgHAIMON770707303100102,55
OchampsLUXNEU2203030003034,29
OcquierLIEHUY2202020002021,59
OdeigneLUXMAR0100000000000,00
OedelemWVLBRG131301401414014280285,63
OekeneWVLROE5504044048082,09
OelegemANTANT7706179091511618,82
OeselgemWVLTIE44040440480822,86
OetingenBRABRS5605053038083,81
OeudeghienHAISOI3303032025055,10
OevelANTTUR2202022024046,06
OffagneLUXNEU2202021013035,45
OgyHAISOI2203030003037,50
OhainBRANIV990909606150157,08
OheyNAMNAM5505051016067,89
Oignies-en-ThiéracheNAMPHI3303030003036,82
Oisquercq (Oostkerk)BRANIV1101010001013,85
OizyNAMDIN1101010001015,88
OkegemOVLAAL3303030003031,39
OlenANTTUR4403030003032,59
Oleye (Liek)LIEWAR330404130131701726,15
Ollignies (Woelingen)HAISOI5505054049097,26
Olloy-sur-ViroinNAMPHI5505051016063,08
OlmenANTTUR5505051016069,84
OlneLIEVER88010010505150153,66
OlseneOVLGEN4404040004042,25
Ombret-RawsaLIEHUY3403030003030,93
OnLUXMAR3403031014047,55
OnhayeNAMDIN33030320250512,20
OnkerzeleOVLAAL5505050005054,27
OnneziesHAIMON2202023035057,58
OnozNAMNAM1101010001014,55
Onze-Lieve-Vrouw-LombeekBRABRS4404040004044,44
Onze-Lieve-Vrouw-WaverANTMEC3303032025053,14
OoigemWVLTIE22020260680812,70
OoikeOVLOUD6606060006068,22
OombergenOVLAAL3303030003032,63
OordegemOVLAAL8808081019091,53
OorderenANTANT2202020002022,67
OostakkerOVLGEN1111011011909200209,05
OostduinkerkeWVLVEU660606404100109,43
OosteekloOVLEEK5505056061101110,19
Oostende (Ostende)WVLOOS40400420428708712901295,28
OosterzeleOVLGEN5505050005051,71
OosthamLIMHAS1100001011011,85
OostkampWVLBRG880808808160162,24
OostkerkeWVLBRG1101010001010,90
OostkerkeWVLDIK1101010001017,14
OostmalleANTANT1201011012022,99
OostnieuwkerkeWVLROE4404042026061,12
OostrozebekeWVLTIE1313013013505180182,17
OostvleterenWVLIEP8808081019095,39
OostwinkelOVLGEN1101010001012,50
OpbrakelOVLOUD7707071018083,16
OpdorpOVLDEN2202022024044,44
OpglabbeekLIMHAS33030310140414,81
OpgrimbieLIMTON1101010001013,03
Ophain-Bois-Seigneur-IsaacBRANIV3303032025055,21
OphasseltOVLAAL4604040004043,25
OpheersLIMTON1201010001017,14
OpheylissemBRALEU3303031014042,17
OphovenLIMMAK3303031014046,45
OpitterLIMMAK3303031014049,76
OplinterBRALEU2202021013035,17
OpoeterenLIMMAK55050520270720,00
OpontLUXNEU33030340470712,50
OpprebaisBRANIV6606066061201210,08
OppuursANTMEC1101010001011,52
OpvelpBRALEU22020200020211,11
OpwijkBRABRS13130130137072002010,58
OrbaisBRANIV3303030003038,57
OrchimontNAMDIN1101010001012,50
OrcqHAITOU33030310140425,00
OrdingenLIMHAS23020200020215,38
OretNAMPHI2202021013032,68
Oreye (Oerle)LIEWAR4404043037078,75
OrgeoLUXNEU6606064041001010,99
OrmeigniesHAIATH3303030003036,00
Orp-le-GrandBRANIV770707303100102,25
OrroirOVLOUD1101011012025,88
Orsmaal-GussenhovenBRALEU44040400040411,76
OrthoLUXMAR3303030003035,66
OstichesHAIATH4404041015057,94
OtegemWVLKOR5505050005052,37
OteppeLIEHUY1101011012021,63
Othée (Elch)LIELIE1010010010190192902932,22
Otrange (Wouteringen)LIMTON1101010001016,25
OttenburgBRALEU55060620280814,55
OttergemOVLAAL330303909120128,33
OttigniesBRANIV880808303110117,38
OudegemOVLDEN6606063039091,97
OudekapelleWVLDIK2202020002028,33
Oudenaarde (Audenarde)OVLOUD171701701726026430434,14
OudenakenBRABRS33030300030321,43
OudenburgWVLOOS10100909606150158,43
Oud-HeverleeBRALEU33030300030312,00
Oud-TurnhoutANTTUR4404043037071,29
OuffetLIEHUY4404041015051,30
OugréeLIELIE66060611011170170,34
OupeyeLIELIE2202024046061,73
OuterOVLAAL1010010010101110112,66
OutrelouxheLIEHUY1101012023037,69
OutrijveWVLKOR3303032025051,64
OuwegemOVLOUD5505053038088,42
OverboelareOVLAAL88080811011190197,79
OverijseBRABRS1818018018909270275,66
OvermereOVLDEN990909404130132,65
OverpeltLIMMAK5505050005050,83
OverrepenLIMTON11010100010110,00
PaalLIMHAS2201010001011,61
PailheLIEHUY22011220231416,67
PaliseulLUXNEU1010010010707170179,44
PamelBRABRS8808081019092,14
Papignies (Papegem)HAISOI1201010001011,89
ParikeOVLOUD1101010001011,82
PassendaleWVLIEP12120120129092102111,35
PatigniesNAMDIN1101010001015,88
PâturagesHAIMON131301401416016300305,52
PecqHAITOU4404041015054,07
PeerLIMMAK7707071018084,06
PeissantHAITHU2202022024045,41
Pellaines (Pellen)LIEWAR2202020002025,41
PellenbergBRALEU33030300030321,43
PepingenBRABRS660606404100107,46
PepinsterLIEVER4404043037070,57
PerkBRABRS2202022024048,16
PéronnesHAISOI880808303110111,17
PéronnesHAITOU1101011012020,73
PéruwelzHAITOU282902602630030560561,97
PervijzeWVLVEU3303032025054,76
PerwezNAMNAM44040420260623,08
Perwez (Perwijs)BRANIV99090911011200204,25
PescheNAMPHI3303032025054,35
PessouxNAMDIN3303031014048,89
Petegem-aan-de-LeieOVLGEN550505505100104,37
Petegem-aan-de-ScheldeOVLOUD3303035058086,40
PetignyNAMPHI2202020002021,98
Petit-Enghien (Lettelingen)HAISOI880808808160163,18
Petit-FaysNAMDIN11010100010110,00
Petit-RechainLIEVER2202024046060,98
Petit-Roeulx-lez-BraineHAISOI66060620280816,00
Petit-ThierLUXBAS33030300030314,29
PeutieBRABRS3303032025057,81
PhilippevilleNAMPHI5505052027073,24
PiétonHAICHA2202021013030,67
Piétrain (Petrem)BRANIV5605050005054,55
PiétrebaisBRANIV2202021013038,57
PipaixHAITOU6606062028087,48
PiringenLIMTON1101010001015,26
PironchampsHAICHA22020240460613,33
PittemWVLTIE990909707160161,68
PlainevauxLIELIE1101010001011,43
PlancenoitBRANIV2202024046063,17
PloegsteertWVLIEP670606707130136,81
PoederleeANTTUR1101010001012,44
PoekeOVLGEN2201124045166,82
PoeseleOVLGEN44040410150515,15
PollareOVLAAL1101010001013,03
PolleurLIEVER6606064041001012,82
PollinkhoveWVLDIK3303031014044,17
PommeroeulHAIATH4404040004040,93
Pont-à-CellesHAICHA77070710010170176,85
PontillasNAMNAM33030310140428,57
PoperingeWVLIEP1720015217909242261,74
PoppelANTTUR55050500050510,64
PorcheresseLUXNEU3303030003034,84
PorcheresseNAMDIN11010100010112,50
PottesHAITOU3303031014044,26
PoucetLIEWAR2202020002027,69
PoulseurLIEHUY4404044048082,16
PoussetLIEWAR55050500050512,50
PreslesHAICHA3304043037078,43
ProfondevilleNAMNAM4404045059096,34
ProvenWVLIEP8808081019098,49
PryNAMPHI1101010001012,94
PulleANTANT3303032025058,47
PurnodeNAMDIN1101011012024,88
PutteANTMEC990909707160167,27
PuursANTMEC131301501518018330337,91
QuaregnonHAIMON191901901915015340340,52