census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector BOUWNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Bedrijven voor bouw en openbare werken: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Assemblagebedrijven van gebinten: Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Assemblagebedrijven van gebinten: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
AnderlechtBRABRS22080876076840840,68
BerchemANTANT11030310010130130,47
ChâteletHAICHA1101015056060,18
ChâtelineauHAICHA33040425025290290,50
CouilletHAICHA1101017078080,20
DampremyHAICHA1101015056060,19
GillyHAICHA1101013034040,07
JemeppeLIELIE0100000000000,00
Liège (Luik)LIELIE11050524024290290,08
LodelinsartHAICHA0100000000000,00
Marchienne-au-PontHAICHA33030321021240240,30
Mons (Bergen)HAIMON11022470792110,30
Mont-sur-MarchienneHAICHA1101017078080,56
TarcienneNAMPHI0100000000000,00
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal1619030232190019022022220,02