LOKSTAT
census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen



Loading content, please wait..

loading..
 

Nijverheidstelling 1896

Uitslagen > Uitslagen per territoriale eenheid  >  Uitslagen per gemeente  >  Uitslagen voor de gemeente Maaseik

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

klik hier voor meer info over de gemeente

Gemeente Maaseik

Nijverheidssectoren: Uitslagen


Sectoren Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
BOEKNIJVERHEID44250517017220224,28
BOUWNIJVERHEID2132022022300305205210,12
CHEMISCHE NIJVERHEID1101010001010,19
HOUT- EN MEUBELNIJVERHEID2528025025370376206212,06
KERAMISCHE NIJVERHEID1500003033030,58
KLEDINGNIJVERHEID84860206181203454409513526,26
LEDER- EN HUIDENNIJVERHEID3535033336300306336612,84
METAALNIJVERHEID101001001016016260265,06
TABAKSNIJVERHEID226303520525505510,70
TEXTIELNIJVERHEID770606404100101,95
TRANSPORT55040410010140142,72
VOEDINGSNIJVERHEID2730628331370376536813,23
Totaal222245141576722425634290413101514100,00