LOKSTAT
census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen



Loading content, please wait..

loading..
 

Landbouwtelling 1895

Uitslagen > Uitslagen thematisch > Areaal

Areaal: Alle gemeenten


Gemeenten Prov. Adm.
Arr.
Kadastrale oppervlakte Geëxploiteerde oppervlakte
Belast-
baar
% Totaal In eigen-
dom
% In huur % Totaal

AaigemOVLAAL714.6797,6732.4441061,325938,7668,86
AalbekeWVLKOR692.3297,0713.4912518,754581,3669,74
AalstLIMHAS435.3597,6446.009121,932578,1416,12
Aalst (Alost)OVLAAL1763.8394,01877.1241931,491768,61 336,34
AalterOVLGEN4444.6095,94633.281 26534,02 45166,03 715,79
AarschotBRALEU1624.8194,81713.9561145,174554,91 355,95
AarseleWVLTIE1461.5496,81510.381188,11 33391,91 450,92
AartrijkeWVLBRG2286.2598,42323.5358729,31 41670,72 002,63
AartselaarANTANT1063.9097,31092.9916216,681183,4972,95
AbéeLIEHUY999.8997,01030.4334835,164364,9990,68
AbolensLIEWAR262.5097,0270.729236,016464,0255,84
AchelLIMMAK1989.1396,82055.681 69885,528814,51 986,66
AchêneNAMDIN1710.9397,91747.5669743,590756,51 604,83
AcosseLIEWAR245.5397,2252.552610,721689,3241,94
AcozHAICHA660.7995,5692.1133355,027245,0605,45
AdegemOVLEEK2675.3296,82763.5474227,81 92472,22 666,73
AdinkerkeWVLVEU2031.4197,42085.421 08554,491045,61 994,95
AfsneeOVLGEN376.0695,3394.78196,427793,6296,07
AgimontNAMPHI972.9794,71027.3060679,815420,3759,29
AineffeLIEHUY267.1497,3274.584818,321681,7264,33
Aische-en-RefailNAMNAM972.5797,11001.7213814,879785,2934,67
AiseauHAICHA736.3095,2773.2625943,533756,5595,79
AisemontNAMNAM536.0095,8559.6925648,027752,0533,28
AlkenLIMTON2725.3396,72818.321 05443,41 37656,62 430,00
AlleNAMDIN940.8796,6974.2786296,0364,0897,59
AlleurLIELIE828.0696,9854.6923027,959772,1826,93
AlsembergBRABRS602.0697,3618.6622441,032359,1546,74
AlveringemWVLVEU1848.2497,41897.5419310,91 57389,11 766,34
AmayLIEHUY855.0092,6923.5445055,536144,5811,93
AmberloupLUXBAS2025.6797,32081.771 38069,062131,02 000,60
AmblyNAMDIN1130.1997,61157.4494083,119116,91 130,50
AmbresinLIEWAR588.3196,7608.687512,850987,2583,73
AmonimesLUXMAR1060.8797,21091.5659962,935337,1951,64
AmougiesOVLOUD456.6896,6472.9018340,726759,3449,80
AmpsinLIEHUY514.3290,1570.5523247,026253,0494,59
AndenneNAMNAM1430.7993,11537.0469350,966949,11 362,62
AnderlechtBRABRS1643.7892,41778.1318815,51 02584,51 212,30
AnderluesHAITHU1630.1195,71702.5738927,11 04872,91 437,12
AndrimontLIEVER915.2695,9954.0626529,563470,5899,05
AngleurLIELIE927.0187,21063.2860271,124428,9846,87
AngreHAIMON578.3796,9596.7735862,421637,6574,03
AngreauHAIMON375.7997,3386.297221,526578,5337,27
AnhéeNAMDIN552.4993,9588.6216530,737369,3538,40
AnlierLUXNEU3253.7146,96932.196 75398,41111,66 864,36
AnloyLUXNEU1673.2597,91708.681 43790,31549,71 590,54
Annevoie-RouillonNAMDIN618.1194,1656.9240666,920133,1607,60
AnsLIELIE613.4090,6677.017212,451087,6582,28
AnseremmeNAMDIN670.1187,1769.0634752,032048,0667,08
AnseroeulHAITOU1252.9597,41285.9831125,889474,21 204,68
AnthéeNAMPHI976.3697,41002.6944548,746951,3914,39
AntheitLIEHUY679.6895,1714.4824437,440962,6653,37
AnthisnesLIELIE1397.6997,01441.2666651,662448,41 290,36
AntoingHAITOU430.0692,7463.9217545,221254,8387,56
Antwerpen (Anvers)ANTANT1151.2154,72106.1028841,640558,4693,12
AnvaingHAIATH831.2096,8858.5216120,263679,8796,82
AnzegemWVLKOR1565.6096,71618.8418312,71 26087,31 443,43
AppelsOVLDEN324.8088,2368.315418,224281,8295,96
Appelterre-EichemOVLAAL539.5895,2566.7717734,234065,8517,67
ArbreHAIATH309.0098,1314.8310738,017562,0281,46
ArbreNAMNAM1045.3697,81068.4837636,465763,61 032,84
ArbrefontaineLUXBAS2005.8197,82051.721 61187,123912,91 850,96
Arc-AinièresHAIATH1247.6597,61277.6934027,987972,11 219,67
Archennes (Eerken)BRANIV405.5494,6428.6719449,819550,2389,14
ArdooieWVLROE2361.4597,82414.0135616,11 85283,92 208,75
ArendonkANTTUR5423.9195,95653.873 76482,082918,14 593,34
ArgenteauLIELIE292.0883,2350.939940,714459,3242,24
Arlon (Aarlen)LUXARL525.7188,0597.5543686,17113,9506,81
ArquennesHAICHA1441.2095,91502.0429621,81 06278,21 357,83
ArsimontNAMNAM403.2596,8416.5320763,511936,5325,42
ArvilleLUXNEU2020.6397,92064.831 84793,91216,11 967,66
AsLIMHAS1431.4496,81478.391 20794,9655,11 271,97
AspelareOVLAAL490.2997,5502.8318240,426959,7450,36
AsperOVLGEN539.9293,0580.8512226,034774,0468,66
AsquilliesHAIMON206.1794,9217.161910,116789,9185,68
AsseBRABRS2733.8197,52804.1289735,61 62564,42 521,80
AssebroekWVLBRG816.1395,8851.87559,154890,9602,49
AssenedeOVLEEK3138.7397,53218.5754418,42 41081,62 954,64
AssenoisLUXNEU3676.3497,33780.202 90981,366918,73 578,90
AssesseNAMNAM1402.9396,01461.7948734,691865,41 405,30
AsteneOVLGEN889.3193,0955.8011915,564984,5768,62
Ath (Aat)HAIATH1437.3992,61552.5129623,397876,81 274,89
AthisHAIMON252.3796,1262.6314258,710041,3242,15
AthusLUXARL544.9994,1579.0146888,46111,6529,13
AttenhovenLIEWAR515.1896,6533.5122645,327354,7498,83
AttenrodeBRALEU444.5397,1457.6016339,824760,2410,47
AttertLUXARL2967.2597,63039.592 54486,938513,12 928,35
AttreHAIATH366.9696,4380.789730,422269,7319,36
AubangeLUXARL771.9197,4792.6862682,912917,1754,38
AubechiesHAIATH276.5298,0282.175721,121278,9268,27
AubelLIEVER1780.2095,91856.7854631,31 19968,71 744,64
AublainNAMPHI1083.4597,11116.2973871,329628,71 033,90
Auderghem/OudergemBRABRS521.5957,8902.7443459,829240,2726,05
AudregniesHAIMON555.5095,2583.5528354,323845,7520,18
AulnoisHAIMON282.4695,3296.336824,621075,4278,72
AutelbasLUXARL2321.4496,32411.531 60869,670330,42 310,46
Autre-EgliseBRANIV788.8196,4818.2727335,050765,0780,07
AutreppeHAIMON153.8397,2158.266747,87352,2140,11
AuvelaisNAMNAM655.8691,7715.2828354,024146,0524,15
Ave-et-AuffeNAMDIN1163.6697,41194.7188880,521519,51 102,45
AvekapelleWVLVEU446.9497,6457.7810724,433275,6438,91
AvelgemWVLKOR926.8294,8977.7026430,161469,9877,51
AvennesLIEWAR268.0894,5283.696426,917473,1238,77
Avernas-le-BauduinLIEWAR471.3996,5488.2714631,232368,8469,75
AvinLIEWAR644.8097,3662.4316726,147373,9639,90
AwansLIELIE913.4496,4947.1133138,253561,8866,57
AwenneLUXNEU886.2197,6907.9470382,015518,0857,78
AwirsLIELIE432.8694,1460.0920452,918147,1384,68
AyeLUXMAR1810.9896,81870.9192156,171943,91 639,40
AyeneuxLIELIE361.9394,1384.786417,629882,4361,38
AywailleLIELIE4506.7994,84755.942 85272,41 08627,63 938,62
BaaigemOVLGEN369.3497,5378.977523,125076,9324,21
BaalBRALEU700.7296,0729.9033651,531648,5652,49
BaardegemOVLAAL605.7197,7620.0718233,236666,8547,93
Baarle-Hertog (Baerle-Duc)ANTTUR718.3296,1747.8553074,318325,7712,83
BaasrodeOVLDEN735.1789,0825.8118026,749473,3673,68
Bachte-Maria-LeerneOVLGEN824.0095,5862.6717827,447172,6649,36
BaelenLIEVER1642.9695,51719.6267742,292657,81 603,33
BagimontLUXNEU368.0497,4378.0133091,4318,6360,62
BaileuxHAITHU2377.0498,32417.351 81179,247720,82 287,00
BailièvreHAITHU660.7597,9674.8246575,814924,2614,28
BaillamontNAMDIN817.2197,2840.8272388,99011,1813,07
BailleulHAITOU402.0396,7415.559324,528675,5378,84
BaillonvilleNAMDIN1401.5497,71434.0246443,061557,01 078,98
BaisieuxHAIMON728.7697,5747.2020429,249570,8698,96
Baisy-ThyBRANIV2795.2797,52867.931 04741,21 49558,82 542,09
BalâtreNAMNAM421.4996,9435.0011829,927870,1396,13
BalegemOVLGEN1159.8496,51201.7223224,172975,9961,71
BalenANTTUR5339.9495,75582.172 96365,21 58134,84 544,13
BambruggeOVLAAL279.0596,4289.379638,115661,9251,75
BandeLUXMAR1882.5397,91922.461 61690,91629,11 778,01
BarbençonHAITHU1999.7997,42053.1469640,71 01259,31 707,46
BarchonLIELIE179.6091,0197.313620,714079,3176,48
BaronvilleNAMDIN640.7797,5657.3846575,115424,9619,28
BarryHAITOU471.9896,7488.2422149,522550,5445,37
BarvauxLUXMAR1270.9494,51344.5276066,737933,31 139,80
Barvaux-CondrozNAMDIN1846.3898,01883.931 26874,244025,81 708,76
BasèclesHAIATH827.2896,0861.3124737,741062,3657,14
Bas-OhaLIEHUY641.2691,4701.7229345,934554,1637,30
Basse-BodeuxLIEVER1638.2496,01706.491 32486,820113,21 525,34
Bassenge (Bitsingen)LIMTON377.4896,2392.5310032,121268,0312,19
BasseveldeOVLEEK2134.1697,32194.3365032,81 33467,21 984,23
Bassilly (Zullik)HAISOI1063.0596,61100.7534933,968166,11 030,74
Bastogne (Bastenaken)LUXBAS1284.2295,41346.4088982,918317,11 072,29
Bas-Warneton (Neerwaasten)WVLIEP624.7497,3642.15518,554791,5597,90
BatsheersLIMTON223.2798,2227.375223,417076,6222,22
BatticeLIEVER1913.2995,42004.5943122,81 45977,21 890,68
BaudourHAIMON2284.3996,82359.331 39370,259229,81 984,34
BauffeHAIMON749.8198,1764.5919927,452772,6725,89
BaugniesHAITOU517.7197,7530.0421141,529758,5507,94
BaulersBRANIV1031.0296,01073.7111211,983188,1942,42
BavegemOVLAAL366.6896,9378.557620,928779,1362,98
BavikhoveWVLKOR648.6496,9669.35446,959293,1635,95
BazelOVLSTN1563.3592,31694.3230526,385573,71 159,88
BeaufaysLIELIE648.9696,1675.5825741,036959,0626,45
BeaumontHAITHU656.8394,3696.2318028,145971,9639,07
BeauraingNAMDIN2031.0797,32086.461 50579,838120,21 886,35
BeausaintLUXMAR2513.5097,02591.662 12091,51988,62 318,31
Beauvechain (Bevekom)BRANIV1227.1097,21263.0640733,680566,41 212,09
BeauwelzHAITHU586.3296,3608.7748283,09917,0581,40
BeclersHAITOU1296.0997,21333.8335828,589871,51 256,41
BeekLIMMAK1511.6695,11589.471 45297,3402,71 492,06
BeerlegemOVLOUD217.1896,6224.943419,813880,2172,00
BeernemWVLBRG2833.0496,12947.2399438,71 57761,32 571,09
BeerseANTTUR2661.0995,12798.491 77090,019610,01 966,07
BeerselBRABRS614.0897,2631.7010431,023269,1336,89
BeerstWVLDIK1140.5397,91164.8518017,386382,71 043,78
Beert (Brages)BRABRS288.4396,7298.3711139,616960,4280,66
BeerzelANTMEC758.6496,9783.0020931,944768,1656,79
BeezNAMNAM274.4787,5313.5415759,110940,9265,78
BeffeLUXMAR1077.5197,21109.0772182,015918,1880,17
BegijnendijkBRALEU944.7295,6988.3248155,139244,9872,94
BehoLUXBAS3343.3398,33402.342 87790,33089,73 184,98
BeigemBRABRS378.2897,5387.986117,029783,0358,55
BekegemWVLOOS454.6397,6465.658522,729077,3375,06
BekkerzeelBRABRS150.1397,1154.604026,810973,2149,05
BekkevoortBRALEU1926.4997,21981.6790052,282547,81 725,25
BellaireLIELIE91.7191,1100.642225,06775,089,43
BellecourtHAICHA280.6895,7293.14258,925491,1278,96
BellefontaineLUXVIR2371.3897,82425.671 90386,230513,82 207,04
BellefontaineNAMDIN484.2796,0504.5743792,6357,4471,75
BellegemWVLKOR1360.9197,41397.5718013,51 15486,51 334,75
BellemOVLGEN1159.8296,01207.6920018,687381,41 072,65
BellingenBRABRS391.3197,5401.2411028,827271,2382,63
BeloeilHAIATH705.5395,4739.5335354,529545,5648,48
BelseleOVLSTN1966.9297,12025.7133322,11 17577,91 507,37
Ben-AhinLIEHUY2277.4294,12421.341 27158,391041,72 180,55
BendeLUXMAR843.3897,5865.0321328,154571,9758,56
BerbroekLIMHAS524.2695,5549.0513229,331970,7451,48
BerchemANTANT471.2472,1653.955916,430083,6358,53
BerchemOVLOUD612.4495,3642.6518030,042070,0600,60
Berchem-Sainte-Agathe/Sint-Agatha-BerchemBRABRS279.0994,7294.804620,418079,7226,28
BerendrechtANTANT978.7584,81154.0932939,849760,2826,23
BergBRABRS864.8697,3888.7639948,143051,9828,38
BergLIMTON544.7796,2566.2217535,631764,4491,87
BergilersLIEWAR555.3997,0572.3120740,530459,5510,10
BeringenLIMHAS647.1392,1702.8820132,342167,7622,02
BerlaarANTMEC2172.8897,02241.1242423,11 41476,91 837,42
BerlareOVLDEN1680.4094,81772.2747335,885064,31 323,29
BerlingenLIMTON240.7597,1248.039138,414661,6237,24
BerlozLIEWAR506.1697,2520.598317,638982,4471,63
BerneauLIELIE306.3196,1318.875017,723282,3281,25
BernissartHAIATH529.4996,9546.4617336,929663,1469,42
Bersillies-l'AbbayeHAITHU373.8797,4383.6722062,013538,0354,06
BertemBRALEU1034.7197,71059.2148349,249850,8981,55
BertogneLUXBAS2289.4997,82341.711 68695,1864,91 771,87
BertréeLIEWAR268.1496,4278.0810138,216461,8264,97
BertrixLUXNEU4039.4096,54186.253 66089,343710,74 096,82
BerzéeNAMPHI586.8595,8612.3225845,131454,9571,47
BeselareWVLIEP1404.6998,01433.0519314,51 14285,51 335,32
BetekomBRALEU1162.2996,21208.3041437,568962,51 103,33
Bettincourt (Bettenhoven)LIEWAR181.3896,8187.445933,711666,3174,39
BeuzetNAMNAM730.4097,1751.8429541,541558,5709,54
BevelANTMEC633.6696,4657.6527547,031053,0584,87
Bever (Biévène)HAISOI1635.7097,81672.9578651,673748,41 522,09
BevereOVLOUD613.2293,8653.9220636,535863,5564,13
BeverenWVLKOR607.2995,3636.91396,655393,4591,96
BeverenWVLVEU1190.7296,41235.0215113,398486,71 135,26
BeverenOVLSTN1826.6596,01903.5619713,41 27586,61 471,19
BeverenWVLROE1027.4496,91060.6218218,082782,01 008,67
BeverloLIMHAS1461.0988,61648.9188061,954138,11 420,69
BeverstLIMTON941.7095,7984.1765272,424827,6899,38
Beyne-HeusayLIELIE351.5992,6379.747022,124877,9317,80
Bienne-lez-HappartHAITHU387.2498,0395.337419,131280,9385,41
BierbeekBRALEU3725.7498,33789.091 80149,21 86050,83 661,57
BiercéeHAITHU337.1296,7348.469127,823872,3329,32
BiergesBRANIV924.7096,5958.4934640,949959,1844,81
Bierghes (Bierk)BRABRS995.1497,01025.7721922,177077,9989,61
BiersetLIELIE346.5696,1360.5110933,321866,7326,63
BierwartNAMNAM470.9196,7487.1517938,428661,6464,39
BiesmeNAMNAM2062.9396,72132.831 38771,355828,71 945,26
BiesmeréeNAMPHI733.5096,1763.1614620,456879,6713,73
Biesme-sous-ThuinHAITHU439.0694,9462.6415440,822359,2377,68
BièvreNAMDIN2051.4996,32130.481 89092,41557,62 044,97
BiezBRANIV556.9296,7576.1621341,629958,4511,95
BihainLUXBAS3511.7197,43605.282 48691,52308,52 715,69
BikschoteWVLIEP543.4197,5557.41437,950092,1543,24
BilstainLIEVER728.2982,3884.8035044,843055,2780,07
BilzenLIMTON1434.9494,91512.3265348,369951,71 352,33
BincheHAITHU324.5191,7353.925222,018678,0238,41
BinderveldLIMHAS368.2997,4378.2111833,423566,6353,26
BinkomBRALEU753.7196,8778.9431645,637754,4692,88
BioulNAMDIN1960.9498,02001.721 07054,888345,21 953,42
BissegemWVLKOR326.2095,6341.04319,928190,1312,56
BlaasveldANTMEC435.7596,8449.9510029,124470,9344,43
BlaimontNAMDIN614.6796,2639.0643370,718029,3612,43
BlandainHAITOU1094.4596,81130.5735533,670166,41 056,10
BlandenBRALEU403.5397,4414.199825,528774,6385,25
BlankenbergeWVLBRG50.6759,485.3528,72191,323,19
BlaregniesHAIMON750.3497,6768.7427537,246362,8737,93
BlatonHAITOU1306.7693,81393.6058353,550746,51 089,80
BlaugiesHAIMON802.7597,7822.0145056,534743,5797,12
BléhariesHAITOU320.9593,7342.4522070,39329,7312,70
BleidLUXVIR1672.6596,71730.211 00063,757136,31 571,04
BleretLIEWAR222.5496,4230.814018,617581,4214,49
BlicquyHAIATH885.2797,2910.8029435,852764,2821,34
BocholtLIMMAK3386.6094,23594.692 61885,644214,43 060,06
BoechoutANTANT1348.4796,81392.4135126,697173,51 322,32
BoekhoutLIMHAS254.3898,1259.376727,917372,1239,53
BoekhouteOVLEEK1567.8196,41627.0920414,11 24485,91 447,90
BoëlheLIEWAR291.4297,4299.196622,822277,2287,57
BoezingeWVLIEP1701.1196,01772.5416710,01 50790,01 673,90
BogaardenBRABRS485.7498,3494.0011223,237076,8481,53
BohanNAMDIN1333.1895,61394.351 27698,5191,51 295,65
BoignéeHAICHA300.9997,6308.3111338,318261,7294,45
BoirsLIELIE451.6496,1469.7313632,827967,2415,53
Bois-de-Lessines (Lessenbos)HAISOI914.3297,9933.8538447,742152,3804,61
Bois-de-VillersNAMNAM922.9396,3958.2467071,327028,7940,49
Bois-d'HaineHAICHA297.1093,2318.679439,814360,3237,31
Bois-et-BorsuLIEHUY1684.7497,81722.3654633,71 07566,31 620,96
BolinneNAMNAM491.8696,4509.9913629,033471,0470,42
BollandLIEVER611.2597,0629.9044473,915726,1600,34
BomalBRANIV423.6297,2435.6410425,430674,6409,86
BomalLUXMAR1114.0694,51179.0345147,050953,0959,93
Bombaye (Bolbeek)LIELIE648.2196,4672.3618228,246371,8644,92
BommershovenLIMTON619.2997,4635.619014,652785,4616,74
BoncellesLIELIE354.2793,4379.4518860,012640,0313,60
BoneffeNAMNAM604.0497,6618.7021537,036563,0579,87
BonheidenANTMEC1350.3196,91393.3324919,91 00480,11 252,46
BoninneNAMNAM518.0896,9534.8216031,035669,0516,07
BonlezBRANIV837.0197,7856.9444455,635544,4799,25
BonnertLUXARL1730.9497,21780.311 37584,824615,21 620,61
BonsinNAMDIN1065.1897,41093.0749652,245547,8950,41
BooischotANTMEC1123.1996,91158.7831933,264366,8962,33
BooitshoekeWVLVEU330.0798,4335.354013,326186,7300,94
BoomANTANT649.6587,7740.4610031,821468,2314,98
BoorsemLIMTON598.8292,6646.8928648,130851,9594,02
BoortmeerbeekBRALEU901.8893,7962.9014719,361480,7760,31
BorchtlombeekBRABRS513.8897,7526.1120142,527257,5472,97
BorgerhoutANTANT178.8463,9279.712244,02856,050,00
Borgloon (Looz)LIMTON986.8496,71020.8341241,857358,2984,44
BorlezLIEHUY306.5996,7317.089432,719567,4289,01
BorloLIMHAS408.5996,4423.718521,032079,0404,80
BorlonLUXMAR2166.1897,72218.0495449,497650,61 930,24
BornemANTMEC2234.1693,82382.4451329,01 25671,01 769,08
BornivalBRANIV440.9596,5456.746113,837986,2439,63
BorsbeekANTANT355.9390,6392.657021,325978,7328,78
BorsbekeOVLAAL369.1897,3379.4311330,625669,4368,49
BossièreNAMNAM886.6896,6917.4323528,060372,0838,00
BossuitWVLKOR187.1594,2198.6594,917695,1184,82
Bossut-GottechainBRANIV1446.9296,91492.9944733,588866,51 335,36
BostBRALEU303.3894,7320.4814849,715050,3297,99
BotheyNAMNAM322.5596,9332.813912,626787,4305,73
BottelareOVLGEN291.9396,8301.696322,721477,3276,84
BouffioulxHAICHA797.3597,2820.5534048,036852,0708,39
BougeNAMNAM474.1296,7490.2010523,135076,9455,32
BougniesHAIMON273.4697,3281.0410940,815859,2266,52
BouillonLUXNEU4917.5096,75082.874 33394,82395,24 571,69
BourlersHAITHU1901.9798,51931.881 77193,71196,31 890,16
Bourseigne-NeuveNAMDIN1452.6498,01482.011 39396,5513,51 443,83
Bourseigne-VieilleNAMDIN674.6297,9688.7565997,1202,9678,83
BoussoitHAISOI166.5095,1175.034430,79969,3143,28
BoussuHAIMON1237.3493,71321.2022521,881078,31 034,74
Boussu-en-FagneNAMPHI2767.2798,12819.822 02875,466324,62 690,15
Boussu-lez-WalcourtHAITHU1744.4397,21794.8499861,861738,21 614,96
BousvalBRANIV1121.7496,61161.0638134,771865,31 098,96
BoutersemBRALEU516.3496,6534.5323646,227553,8511,09
Bouvignes-sur-MeuseNAMDIN493.5390,1547.959018,839081,2480,13
BouvigniesHAIATH460.0997,9469.9610023,532576,5425,24
BouwelANTTUR623.1396,4646.4016429,838670,2549,32
BovekerkeWVLDIK524.2397,1539.808015,742884,3508,69
BovenistierLIEWAR358.3697,9366.149326,126373,9355,32
BovesseNAMNAM393.9296,3409.075614,433485,6390,11
BovignyLUXBAS4135.6897,24252.673 44187,648912,43 930,09
BraLIEVER2992.2697,73063.492 62990,029110,02 920,32
BraffeHAITOU535.6997,8547.7819236,433563,6526,90
BraibantNAMDIN852.4396,4884.5933439,651160,4845,17
Braine-l'Alleud (Eigenbrakel)BRANIV2874.1196,42980.1979430,31 82669,72 620,21
Braine-le-Château (Kasteelbrakel)BRANIV1373.1495,31440.5048940,472059,61 208,67
Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel)HAISOI3871.8396,83999.601 01628,82 50771,23 523,09
BraivesLIEWAR685.7196,1713.3416725,249574,8662,43
BranchonNAMNAM491.2596,3510.1718037,729862,3478,14
BrasLUXNEU3559.4898,33620.152 84386,245413,83 296,52
BrasmenilHAITOU525.7296,2546.5223246,227153,8502,46
BrasschaatANTANT3657.1294,53868.622 99179,875820,23 748,71
BrayHAISOI602.3297,5617.6713824,143375,9571,29
BrechtANTANT6030.1097,56184.984 03069,81 74330,25 772,82
BredeneWVLOOS1629.2789,81814.47805,11 47694,91 555,74
BreeLIMMAK2530.7595,62645.971 74278,946521,12 207,16
BreendonkANTMEC778.6097,1801.5014720,457379,6719,97
BressouxLIELIE209.6380,7259.666441,49158,6155,26
BrielenWVLIEP716.8097,8733.01486,865893,2706,04
BroechemANTANT1147.2297,21179.8532630,873469,31 060,12
BroekomLIMTON178.1996,5184.632615,614184,4166,78
BrugeletteHAIATH895.7696,2931.3733538,453961,6873,78
Brugge (Bruges)WVLBRG245.7057,1430.121751,51648,533,41
BrûlyNAMPHI1283.2397,61314.541 08385,118914,91 272,07
Brûly-de-PescheNAMPHI1089.4298,61105.051 06898,8131,21 081,20
BrussegemBRABRS1779.3197,51824.4848127,31 27972,71 760,51
Brussel/BruxellesBRABRS444.7449,8893.438392,277,890,10
BrustemLIMHAS1262.2896,41310.0733828,584671,51 183,47
BruyelleHAITOU301.4893,6322.2310440,115559,9259,33
BryeHAICHA436.7996,1454.417818,733881,3415,30
BudingenBRALEU1177.3696,71217.1136838,758461,3951,63
BuggenhoutOVLDEN1957.7796,82022.2867736,61 17363,41 849,18
BuissenalHAIATH595.9897,9608.6727248,928451,1555,74
BuissonvilleNAMDIN1394.5497,81425.9485166,842233,21 273,08
BuizingenBRABRS398.7596,3413.9714445,017655,0320,09
BukenBRABRS201.5993,1216.444021,414778,6186,65
BulskampWVLVEU782.3497,4803.15516,672093,4770,66
BunsbeekBRALEU1134.9797,41165.2733531,473168,61 065,54
BurchtOVLSTN363.9581,9444.134817,622482,4271,15
BurdinneLIEHUY831.7896,9858.5915218,766181,3813,73
BureNAMDIN1474.8396,51527.5698071,738628,31 366,24
BurstOVLAAL367.9596,2382.4612534,823465,2359,49
BuryHAITOU482.6597,2496.6924952,622447,4472,38
BuvingenLIMHAS334.0898,0340.759930,522669,5324,16
BuvrinnesHAITHU1561.1496,11624.5178551,075549,01 540,13
BuzenolLUXVIR496.7697,7508.2943992,2377,8476,02
BuzetHAICHA791.4496,1823.3016220,662679,5788,40
CallenelleHAITOU223.7293,8238.419643,112756,9223,00
CalonneHAITOU229.6794,8242.387446,18653,9159,86
Cambron-CasteauHAIMON532.7896,6551.8011822,740277,3519,42
Cambron-Saint-VincentHAIMON721.0497,5739.6523233,146966,9701,07
CarnièresHAITHU708.4793,1760.9526142,135957,9620,04
CasteauHAISOI1034.3393,21110.3244043,357656,71 015,94
CastillonNAMPHI954.0197,7976.4425827,767472,3931,78
CellesLIEWAR1042.4997,11073.7327526,676073,41 035,09
CellesHAITOU911.3997,6933.7618721,070379,0889,19
CellesNAMDIN2013.3197,12074.271 01251,495648,61 968,79
Cerexhe-HeuseuxLIELIE522.7494,8551.2412524,139575,9520,07
CerfontaineNAMPHI2337.5697,22404.981 76179,545420,52 214,15
Céroux-MoustyBRANIV1046.8897,11077.8633233,964766,1979,51
ChaineuxLIEVER404.9992,4438.53338,137191,9403,66
ChairièreNAMDIN623.3093,4667.1956595,7254,3590,33
ChampionNAMNAM879.7696,2914.1933039,251360,8843,06
ChamplonLUXMAR2286.9997,52345.051 81989,421510,62 033,79
ChanlyLUXNEU1799.7796,71860.751 54089,418210,61 722,32
ChantemelleLUXVIR317.4696,4329.2025982,05718,1315,98
Chapelle-à-OieHAITOU537.0597,3551.7513426,337573,7509,07
Chapelle-à-WattinesHAITOU784.6796,2815.6825033,350066,7749,70
Chapelle-lez-HerlaimontHAICHA769.7993,8820.5714419,360080,7743,86
Chapon-SeraingLIEHUY411.6896,7425.7012129,329170,7411,52
CharleroiHAICHA218.1459,6365.932741,93858,165,53
CharneuxLIEVER1387.6196,21443.1024117,81 11082,21 351,17
ChassepierreLUXVIR1388.7394,21473.841 04977,730022,31 348,84
ChastrèsNAMPHI659.5597,3678.0637156,928143,1652,55
Chastre-Villeroux-BlanmontBRANIV1016.5696,71051.6024227,464372,6884,94
ChâteletHAICHA1088.1095,31141.8746244,557755,51 038,23
ChâtelineauHAICHA703.6893,1755.6911726,133274,0449,07
ChâtillonLUXVIR831.8496,5862.1968888,19311,9781,01
ChaudfontaineLIELIE757.7993,5810.4936554,430745,6671,74
Chaumont-GistouxBRANIV1305.0197,21343.1047644,060656,01 082,40
Chaussée-Notre-Dame-LouvigniesHAIMON1170.6197,81197.3033529,580170,51 135,36
ChênéeLIELIE378.6889,3424.1717347,918852,1360,87
CherainLUXBAS2589.5597,42658.661 66674,258025,82 245,10
CheratteLIELIE284.3792,2308.4012046,314053,7259,96
ChercqHAITOU283.7293,6303.114118,118781,9228,04
ChevetogneNAMDIN1293.4398,31316.0874167,136432,91 104,58
ChevronLIEVER1898.4296,01977.511 51691,01509,01 666,41
ChièvresHAIATH2091.3696,82160.2849124,91 48075,11 971,13
ChimayHAITHU5084.6398,35171.194 09381,692618,55 018,97
ChinyLUXVIR3297.8294,53490.903 10295,31544,73 255,85
ChokierLIELIE140.0688,8157.683727,79872,4135,00
CiergnonNAMDIN1470.0196,51523.771 05275,833724,31 389,05
CineyNAMDIN2792.8896,52893.8480929,41 94370,62 751,43
CipletLIEWAR436.8996,8451.1518543,623956,4423,90
CiplyHAIMON227.5295,6237.886330,614369,4206,51
Clabecq (Klabbeek)BRANIV365.1494,4386.647019,528880,5357,75
ClavierLIEHUY2778.2397,72842.2768325,91 95074,12 632,91
ClermontLIEVER1652.3296,31715.1029318,11 33282,01 625,10
ClermontNAMPHI1287.6698,11312.5552340,776059,31 282,75
Clermont-sous-HuyLIEHUY1582.9997,41624.4486559,658740,41 452,37
Comblain-au-PontLIELIE1981.0192,42144.651 19173,942126,11 611,67
Comblain-FaironLIEHUY971.3394,21031.0745055,136744,9817,66
Comines (Komen)WVLIEP1344.7095,71404.46968,11 09692,01 191,32
ConneuxNAMDIN1532.7998,01563.8090659,761140,31 516,62
CorbaisBRANIV591.5897,2608.339216,446883,6560,10
CorbionLUXNEU1266.5495,61324.891 11893,9736,11 191,07
CordesHAIATH432.2398,2440.059221,633478,4425,99
CorenneNAMPHI687.5897,9702.3930545,636454,4668,53
CornesseLIEVER535.3392,0581.9216533,432966,6493,95
CornimontNAMDIN580.4397,3596.6355095,2284,8577,76
Corroy-le-ChâteauNAMNAM864.3097,0890.9525330,258569,8837,87
Corroy-le-GrandBRANIV1425.4797,41463.2943933,188866,91 326,59
CorswaremLIMHAS429.1095,8447.8815937,726362,3421,53
Cortil-NoirmontBRANIV1040.8297,81064.1822622,079878,01 024,18
Cortil-WodonNAMNAM912.8297,5936.0116419,468280,6846,00
CouilletHAICHA449.2189,7500.727525,022375,0298,06
CourcellesHAICHA1408.9293,91499.7643836,975063,11 188,64
CourrièreNAMNAM1093.4596,71130.2264759,244740,81 093,68
Cour-sur-HeureHAITHU471.9396,0491.6615633,431166,6466,64
Court-Saint-EtienneBRANIV2343.8396,32433.991 60770,168529,92 291,75
CouthuinLIEHUY1741.3595,81817.9462036,31 08763,71 707,12
CoutisseNAMNAM1061.0093,71132.2550348,852951,31 032,41
Couture-Saint-GermainBRANIV364.4996,7377.0219555,115944,9353,86
CouvinNAMPHI3232.7497,73310.162 66185,943614,13 096,27
Cras-AvernasLIEWAR438.5797,3450.9415837,026963,0427,69
CrehenLIEWAR478.1196,9493.1910321,637378,4476,11
CrisnéeLIEWAR269.7596,4279.8513852,212647,8264,54
Croix-lez-RouveroyHAITHU453.7297,9463.409421,334778,7441,34
CrupetNAMNAM949.7297,4975.5430433,260966,8912,97
CuesmesHAIMON839.2391,9912.9625734,050066,0756,99
CugnonLUXNEU2141.1996,02230.221 76192,51447,51 904,37
Cul-des-SartsNAMPHI2724.8997,72787.632 26684,840715,22 673,30
CustinneNAMDIN1022.5397,11053.1655259,637440,4926,16
DadizeleWVLROE565.1296,9583.11336,052194,0553,89
DaillyNAMPHI1071.5097,81095.3672969,831530,21 044,24
DaknamOVLSTN379.0094,8399.5811540,117259,9286,92
DalhemLIELIE212.4694,4225.007134,113765,9207,95
DammeWVLBRG1087.1193,61160.95444,21 01195,81 054,23
DampicourtLUXVIR1096.2495,41149.3650247,256052,81 062,09
DampremyHAICHA237.1685,3277.933137,25262,883,48
DarionLIEWAR152.5097,2156.936141,58658,5146,22
DaussoisNAMPHI751.7497,2773.3441957,830642,2724,75
DaussoulxNAMNAM358.9195,8374.514312,928787,1330,15
DaveNAMNAM1062.2693,51135.5774881,217318,8921,45
DaverdisseLUXNEU1086.7598,71101.4797295,0515,01 023,22
De KlingeOVLSTN262.4196,6271.689041,912558,1214,55
De MoerenWVLVEU1198.7299,91199.47776,51 10193,51 177,38
De PinteOVLGEN851.4196,2885.19689,366490,7732,73
DeerlijkWVLKOR1619.2296,41679.781279,41 23190,71 358,58
DeftingeOVLOUD739.4397,6757.3423432,548767,6720,64
DeinzeOVLGEN808.5893,3866.517310,562089,5693,51
DenderbelleOVLDEN600.6995,8626.9022042,629657,4515,89
DenderhoutemOVLAAL1193.3298,21215.6859052,453647,61 126,46
DenderleeuwOVLAAL634.9894,1674.9631752,728447,3600,90
Dendermonde (Termonde)OVLDEN641.7279,7805.1814537,124662,9391,00
DenderwindekeOVLAAL1489.5697,91522.1752137,387562,71 395,90
DenéeNAMNAM1005.1297,01036.6339342,253857,8930,35
DentergemWVLTIE1142.6197,11176.4314213,392386,71 065,31
DergneauHAIATH454.1996,7469.7721650,920949,1424,78
DesselANTTUR2632.4197,42703.111 62275,153824,92 159,65
DesselgemWVLKOR715.0995,9745.53568,560091,5656,86
DestelbergenOVLGEN1841.0695,81920.8626916,91 32683,11 595,52
DesteldonkOVLGEN597.9796,1622.238316,940783,1489,86
DeurleOVLGEN514.5694,7543.0911024,234575,8455,08
DeurneBRALEU606.4195,0638.1826951,625248,4520,80
DeurneANTANT1333.5193,41427.4126525,278674,81 051,20
Deux-Acren (Twee-Akren)HAISOI1931.1496,52001.4476141,51 07458,51 835,15
DhuyNAMNAM1033.7997,61058.6829729,471570,61 012,18
DiegemBRABRS522.0995,4547.277917,836682,3445,22
DiepenbeekLIMHAS4021.6297,64121.302 14458,81 50541,23 648,94
DiestBRALEU192.6959,8322.334925,514374,5192,22
Diets-Heur (Heur-le-Tiexhe)LIMTON390.2498,4396.4710928,028072,0389,36
DikkebusWVLIEP989.0697,91009.96596,486493,6922,70
DikkeleOVLOUD140.9898,1143.721913,911886,1137,24
DikkelvenneOVLGEN865.7596,4897.8323330,353669,7768,67
Diksmuide (Dixmude)WVLDIK90.5084,1107.591428,63571,449,60
DilbeekBRABRS1102.3497,11135.3321221,975578,1967,03
DilsenLIMMAK1539.3094,21634.631 15577,034523,01 499,85
DinantNAMDIN1735.6094,71833.6050233,699166,41 492,98
DionNAMDIN1255.3898,01280.371 03686,715913,31 195,65
Dion-le-MontBRANIV562.8897,3578.7416732,235067,8517,14
Dion-le-ValBRANIV305.7998,7309.788529,320670,7291,32
DisonLIEVER407.7991,3446.427921,928178,1359,01
DochampsLUXMAR2519.8797,52583.982 25893,51566,52 414,13
DoelOVLSTN1890.0296,61956.581609,61 50190,41 660,95
DohanLUXNEU1048.4894,51108.9397591,5908,51 065,06
DoischeNAMPHI961.7596,11001.1050155,739944,3899,12
DolembreuxLIELIE1052.4697,21082.2361061,138838,9997,61
DonceelLIEWAR459.4098,0468.848418,337281,7455,42
DongelbergBRANIV543.8696,7562.5716633,832466,2489,24
DonkLIMHAS592.5895,8618.3427855,422444,6501,62
DonstiennesHAITHU430.7096,6445.924511,236188,8406,30
DorinneNAMDIN606.3697,3622.9021235,039465,0605,52
DormaalBRALEU442.5195,1465.3115936,927263,1431,80
Dottignies (Dottenijs)WVLKOR1381.0497,61414.3535626,01 01574,01 370,59
DourHAIMON1148.4496,71187.0351151,947448,1984,76
DourbesNAMPHI1140.7197,61168.4495290,010610,01 058,44
DranouterWVLIEP1084.3897,51112.65696,599893,51 067,08
DréhanceNAMDIN531.8096,2553.0319640,928359,1478,91
DrogenbosBRABRS233.0693,9248.337549,37750,7151,63
Drongen (Tronchiennes)OVLGEN2816.9195,62945.8634514,71 99685,32 341,79
DudzeleWVLBRG2511.9796,12614.181124,92 16195,12 273,38
DuffelANTMEC2163.9195,22273.2666035,01 22665,01 886,22
DuisburgBRALEU548.9879,3691.9434850,733949,3686,51
DurasLIMHAS276.1198,3280.8610340,415259,6254,83
DurbuyLUXMAR420.8095,1442.3917947,519852,5377,05
DurnalNAMDIN1005.1398,21023.9442445,550854,5931,28
Dworp (Tourneppe)BRABRS1140.0397,01174.8445344,756055,31 012,67
Eben-EmaelLIMTON851.0596,3883.9142051,639448,4814,70
EblyLUXNEU1816.5398,21849.561 50083,928816,11 787,33
Ecaussinnes-d'EnghienHAISOI1676.0795,61753.3938126,21 07573,81 456,68
Ecaussinnes-LalaingHAISOI714.6898,0729.08558,459991,6654,50
EdegemANTANT810.2793,5866.4311015,161984,9729,35
EdelareOVLOUD181.1794,9190.954027,210772,8146,59
EekloOVLEEK2703.6095,52830.0059424,71 81075,32 404,42
EernegemWVLOOS1794.3397,81835.5327519,41 14580,61 420,28
EgemWVLTIE1005.0998,01026.1216418,074682,0909,61
EggewaartskapelleWVLVEU480.9698,1490.047215,539284,5464,38
EghezéeNAMNAM546.3395,7570.7418234,334965,7531,09
EheinLIEHUY515.8595,2541.9231965,916534,1484,47
EigenbilzenLIMTON791.8595,9825.3966283,513116,5792,94
EindhoutANTTUR907.1396,4940.7739147,243752,8827,79
EineOVLOUD845.7195,0889.8114618,365181,7796,14
EisdenLIMTON770.9796,1802.0866285,910914,1771,02
EkeOVLGEN907.6895,2953.6527434,851365,2787,08
EkerenANTANT2245.4295,72345.4849026,81 33573,21 824,70
EksaardeOVLSTN2035.3696,92099.7738319,31 60380,71 986,57
EkselLIMMAK3073.1676,44024.982 77580,666819,43 443,28
ElenLIMMAK937.1893,61001.2867965,935234,11 030,47
EleneOVLAAL306.0395,9319.078431,318468,7268,23
ElewijtBRABRS638.5196,5661.5717527,646072,4635,27
EliksemLIEWAR169.4697,3174.256236,910663,1168,08
ElingenBRABRS292.4197,6299.585420,520979,5263,27
EllemelleLIEHUY584.7197,4600.2925142,633857,4588,19
Ellezelles (Elzele)HAIATH2334.4297,42395.841 18853,01 05247,02 239,63
Ellignies-lez-FrasnesHAIATH127.6395,9133.154135,57564,5116,68
Ellignies-Sainte-AnneHAIATH1086.2798,01108.8246946,154853,91 016,58
EllikomLIMMAK550.6195,9574.1549290,4529,6544,26
ElougesHAIMON961.5396,7994.5224431,253868,8781,52
ElsegemOVLOUD575.0694,8606.497513,149686,9570,35
Elsene/IxellesBRABRS527.8774,2711.5616597,152,9169,56
ElstOVLOUD501.0997,9511.7020143,526156,5463,31
ElverdingeWVLIEP1360.5198,01387.921329,81 22090,21 352,17
ElverseleOVLSTN476.8195,6498.5410124,032076,0420,42
EmblemANTANT819.9196,5849.7126033,651466,4774,24
EmbourgLIELIE425.1491,6464.0919947,022453,0422,35
EmelgemWVLROE524.1396,4543.848016,241483,8494,82
EminesNAMNAM1033.6197,81056.3414414,187785,91 021,30
EmptinneNAMDIN1340.6797,21379.8142932,688967,41 317,82
EnameOVLOUD197.0394,2209.138544,510655,5190,43
EngelmanshovenLIMHAS284.6897,4292.3813347,015053,0282,42
Enghien (Edingen)HAISOI51.6780,963.851957,81442,232,44
EngisLIELIE293.2088,5331.467447,88152,2154,95
EninesBRANIV332.9496,5345.0514045,017155,0311,02
EnsivalLIEVER426.3793,2457.5815841,222558,8382,92
EpinoisHAITHU348.4997,4357.7615849,816050,2317,77
EppegemBRABRS812.1595,9847.0912715,768484,3811,57
EpraveNAMDIN937.5889,71045.6561168,927631,1886,41
ErbautHAIMON388.6397,5398.6613837,023663,0374,08
ErbisoeulHAIMON541.5395,6566.2013628,733971,3474,97
EreHAITOU638.7597,6654.7416828,342771,8595,75
ErembodegemOVLAAL1148.3496,41191.1440941,956658,1975,46
ErezéeLUXMAR1917.4897,31969.761 54387,123013,01 772,62
Ermeton-sur-BiertNAMNAM819.9096,5849.2534042,047158,0811,28
ErnageNAMNAM795.1596,4825.0723531,451568,6750,53
ErneuvilleLUXMAR2299.5197,62356.551 71279,643820,42 150,78
ErnonheidLIEHUY430.0596,3446.3631474,210925,9422,82
ErondegemOVLAAL309.6697,6317.3413346,515353,5286,32
ErpeOVLAAL796.8896,3827.6831247,834152,2652,90
ErpentNAMNAM558.7097,1575.6728852,026648,0554,68
ErpionHAITHU652.0397,2671.0239862,723637,3633,73
Erps-KwerpsBRALEU1596.6596,41655.7354235,996964,11 510,48
ErquelinnesHAITHU660.8193,5707.0710618,148382,0589,33
ErquennesHAIMON386.1297,6395.5722463,113136,9354,09
ErtveldeOVLEEK1778.5696,61841.8426515,11 49184,91 756,67
ErwetegemOVLAAL922.6996,4956.8541048,144251,9852,48
EscanafflesHAITOU1268.7595,31330.6624020,792179,31 160,62
EsenWVLDIK1812.5797,61857.4031319,71 27880,31 590,93
EsneuxLIELIE2458.2793,82621.131 74671,270728,82 453,23
EsplechinHAITOU870.9498,0888.4423428,558871,5821,99
EsquelmesHAITOU213.0592,3230.716231,213668,8197,74
EssenANTANT4077.4696,64220.882 66386,342413,73 087,09
EsseneBRABRS697.3297,8713.1530846,535453,5662,45
EstaimbourgHAITOU388.4797,0400.5210729,725470,3361,05
EstaimpuisHAITOU303.3192,9326.3716657,012543,0290,95
Estinnes-au-MontHAITHU927.9395,6970.6232836,058364,0910,86
Estinnes-au-ValHAISOI1048.7196,61086.1219719,183480,91 030,07
EtalleLUXVIR2589.4397,12665.961 86880,744619,32 313,81
EtheLUXVIR2663.4797,82722.982 13781,548618,52 622,21
EtikhoveOVLOUD1161.3196,61202.7737934,771265,31 090,88
EttelgemWVLOOS747.0092,8804.90335,062695,0659,01
EtterbeekBRABRS271.0885,8315.9156,07894,083,84
EugiesHAIMON807.2298,3821.1357474,719425,3767,90
EvegnéeLIELIE166.5995,3174.775533,710866,3163,19
EveletteNAMNAM1336.4596,81379.9338629,393070,71 316,18
EverbeekHAIATH1321.4698,01348.6261950,860049,21 219,95
EverbergBRALEU902.7497,8923.4338544,348455,7869,89
EvereBRABRS476.5385,2559.0710224,331775,7418,24
EvergemOVLGEN3198.1195,83338.6552520,32 06679,72 590,83
EvregniesHAITOU358.2796,8370.028426,823073,2314,47
EvrehaillesNAMDIN1041.4398,11061.3836740,553959,5905,95
EzemaalBRALEU298.4494,3316.4116254,513545,5297,22
FagnolleNAMPHI1013.5497,01044.8271071,029029,01 000,25
FalaënNAMDIN1327.1697,01367.5155546,663753,41 191,69
FalisolleNAMNAM452.9893,8482.7123957,317842,7416,28
FallaisLIEWAR670.9796,1698.1416925,449674,6665,30
FalmagneNAMDIN927.5697,8948.7335939,455260,6910,94
FalmignoulNAMDIN641.1596,2666.5221032,942767,1637,23
FamilleureuxHAICHA700.7895,1737.2422334,242865,8650,98
FarciennesHAICHA874.1693,7933.0025035,645364,4703,33
FauroeulxHAITHU394.3795,6412.435314,132285,9375,18
FauvillersLUXBAS2779.8297,62846.981 94679,649720,42 443,43
Fays-les-VeneursLUXNEU1423.4297,61458.611 29593,0977,01 392,13
Fayt-le-FrancHAIMON282.5596,8291.9012248,113252,0253,28
Fayt-lez-ManageHAICHA253.6796,7262.3813056,210143,8231,52
FelenneNAMDIN1703.6897,61746.081 46194,1915,91 552,86
FeluyHAICHA1567.3197,01615.6237625,81 08174,21 456,90
FeneurLIELIE131.4795,1138.205442,67357,4127,27
FerrièresLIEHUY1930.2996,52000.751 38275,943924,11 820,81
FeschauxNAMDIN942.5597,5967.1554863,831136,3858,82
Fexhe-le-Haut-ClocherLIEWAR608.7596,1633.4618332,438267,6565,34
Fexhe-SlinsLIELIE763.8796,9788.6018925,854374,2732,18
FilotLIEHUY628.9796,8649.5925641,136758,9622,23
FinnevauxNAMDIN649.1198,2661.1244970,319029,7638,70
Fize-FontaineLIEHUY427.6196,5443.148420,632579,4409,27
Fize-le-MarsalLIEWAR371.2597,8379.5716344,420355,6366,09
FlamiergeLUXBAS4004.0897,34115.123 34987,647512,43 823,87
FlavionNAMPHI1348.9297,21387.8241130,991969,11 330,50
FlawinneNAMNAM856.2889,3959.0536243,147756,9839,58
Flémalle-GrandeLIELIE378.8692,3410.636217,928482,1345,91
Flémalle-HauteLIELIE363.3589,8404.8011137,318662,7296,47
FlénuHAIMON349.8992,1379.764621,616878,4214,01
FléronLIELIE341.3789,7380.4212235,921864,1340,45
FleurusHAICHA1433.0595,11506.5837630,486069,61 235,70
Flobecq (Vloesberg)HAIATH2236.2096,52316.971 26657,991942,12 185,17
FlôneLIEHUY175.7193,3188.375735,810364,2159,80
FloréeNAMNAM1153.4798,21174.5849445,259954,81 093,42
FloreffeNAMNAM1746.4195,41831.1290156,669143,41 591,47
FlorennesNAMPHI2757.7696,42860.771 65860,81 06939,22 726,49
FlorenvilleLUXVIR1635.4796,81690.361 23380,030920,01 541,86
FloriffouxNAMNAM609.3795,9635.2836060,823239,2591,85
FlostoyNAMDIN2224.6897,92272.7893042,21 27257,82 202,57
FocantNAMDIN930.4697,1958.5441648,045152,0866,47
Folx-les-CavesBRANIV386.4497,2397.4717044,820955,2378,52
Fontaine-l'EvêqueHAICHA1086.5295,01143.8828829,070371,0990,55
Fontaine-ValmontHAITHU1272.4997,41306.1340032,085268,01 251,82
FontenelleNAMPHI386.5097,9394.9519152,217447,8364,93
FontenoyHAITOU312.9597,1322.219832,820067,2298,32
FoozLIELIE279.0097,4286.516022,021278,0271,57
Forchies-la-MarcheHAICHA606.9495,3636.5914126,539173,5531,64
ForestHAIATH557.8897,6571.4313725,041175,0547,46
Forest/VorstBRABRS546.9287,6624.2313138,820761,2338,05
ForêtLIELIE1444.2594,71524.9450938,481761,61 325,17
ForgesHAITHU1474.5997,81507.231 11177,931522,11 426,49
ForrièresLUXMAR1645.1796,21709.7190367,244232,91 345,38
ForvilleNAMNAM1170.4696,81208.7025922,788177,31 140,61
FosseLIEVER1661.2396,51722.001 24085,121814,91 457,65
Fosses-la-VilleNAMNAM1986.3595,52080.9691346,81 04053,31 952,33
FoulengHAIATH258.7198,0263.916123,819676,2257,11
FourbechiesHAITHU487.8197,5500.3533669,614730,4482,56
Foy-Notre-DameNAMDIN391.0997,0403.0311830,427169,6389,05
FraipontLIELIE833.1593,9887.6459277,017723,0769,19
FraireNAMPHI753.1995,6787.9930842,441857,6726,54
FraitureLIEHUY645.1497,1664.2127443,535656,5630,11
FrameriesHAIMON610.1492,7657.9516131,834568,2505,57
FramontLUXNEU991.2497,31018.4173675,424124,6976,82
FranchimontNAMPHI735.1097,6753.4435949,336950,7728,35
FrancorchampsLIEVER2483.3996,12583.881 85184,334615,72 196,86
Franc-WaretNAMNAM557.3997,4572.2218433,237166,8554,78
FranièreNAMNAM702.9996,1731.3326440,339159,7655,56
FrasnesNAMPHI1865.7297,11921.731 48484,627115,41 754,89
Frasnes-lez-BuissenalHAIATH1899.2297,61944.9865340,297359,81 626,58
Frasnes-lez-GosseliesHAICHA1391.4697,31430.0437928,794471,41 323,14
FrelouxLIEWAR168.6898,1171.901911,314688,7164,35
FreuxLUXNEU2166.0598,02209.541 80383,834716,22 150,04
FroidchapelleHAITHU4044.6798,14121.992 68568,71 22231,33 907,64
FroidmontHAITOU487.7095,8508.929921,336678,7464,99
FronvilleNAMDIN1503.7195,11581.6173255,957944,21 310,94
FroyennesHAITOU562.9494,9592.9618734,834965,2536,04
FumalLIEWAR557.8895,5583.9526247,828652,2548,56
FurfoozNAMDIN662.8497,2681.7930846,735253,3659,98
FurnauxNAMNAM473.3195,2497.0313328,633271,4465,31
GaasbeekBRABRS357.0397,1367.826318,727481,3336,99
GagesHAIATH539.3698,1549.6313225,338874,7519,93
GallaixHAITOU179.3997,5183.949556,17444,0168,61
Galmaarden (Gammerages)BRABRS1129.3297,31161.1749446,357453,81 068,59
GanshorenBRABRS221.5491,9240.992517,711682,3140,82
Gaurain-RamecroixHAITOU1188.7497,31221.5951647,557152,51 087,17
GavereOVLGEN417.2796,1434.0410526,129773,9401,83
GedinneNAMDIN1899.5496,41970.551 62791,41548,61 780,35
GeelANTTUR10455.4996,310852.863 88644,04 93656,08 821,37
GeerLIEWAR280.4797,6287.225118,322981,7279,81
Geest-Gérompont-Petit-RosièreBRANIV717.2295,9748.1719227,351172,7703,47
GeetbetsBRALEU1550.8597,41592.6073752,367347,71 410,04
GelbresséeNAMNAM319.4696,6330.6611435,620664,4319,45
GelindenLIMHAS440.5997,3452.9425159,117440,9425,31
GellikLIMTON871.9596,8901.1355964,830435,2862,85
GelrodeBRALEU660.4896,0687.6526447,329452,7558,17
GeluveldWVLIEP759.9497,5779.118311,563888,5721,02
GeluweWVLIEP2069.3598,12109.011749,51 65890,51 831,85
GembesLUXNEU772.8497,6791.9370695,1374,9742,74
GemblouxNAMNAM826.2692,8890.6727134,451665,6787,47
GemmenichLIEVER1098.4295,21153.4248044,959055,11 069,61
Genappe (Genepiën)BRANIV49.2987,356.492373,3826,730,76
GenkLIMHAS8534.0697,28783.757 78597,91702,17 955,39
GenlyHAIMON453.9595,7474.3811727,930372,1419,42
GenoelselderenLIMTON244.7897,0252.298437,314162,7225,77
Gent (Gand)OVLGEN1814.4977,62339.2447080,811219,2581,68
GentbruggeOVLGEN653.8389,1734.15389,536190,5399,64
GentinnesBRANIV797.5797,9814.6717722,461577,6792,76
GenvalBRANIV431.1295,6451.1016840,324859,7415,59
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL162.8085,3190.764326,511973,5162,04
GerdingenLIMMAK876.7796,0913.4360475,319824,7802,39
GerinNAMDIN530.7697,4544.9715532,232767,8481,66
GérouvilleLUXVIR1227.3797,01265.3299480,324419,71 238,34
GerpinnesHAICHA2360.9396,72440.311 21753,21 07246,82 288,64
GestelANTMEC238.6695,9248.894022,214077,8180,47
GesvesNAMNAM1979.2096,72047.7289246,21 04053,81 931,40
Ghislenghien (Gellingen)HAIATH593.1896,0617.9212623,042377,0549,12
GhlinHAIMON2072.4696,62146.091 08457,480542,61 889,02
GhoyHAISOI946.4797,7968.3439842,853257,2929,46
GibecqHAIATH640.4598,4651.0916827,344872,7615,76
GierleANTTUR1718.3196,91773.041 36680,333619,71 701,20
GijverinkhoveWVLVEU382.4697,7391.537219,829280,2363,88
GijzegemOVLAAL445.9395,5466.7610527,627672,4381,25
GijzelbrechtegemWVLKOR74.0394,878.13811,16488,972,61
GijzenzeleOVLGEN179.8996,2186.984325,612574,4168,73
GillyHAICHA668.9691,6730.2816641,823158,2397,08
GimnéeNAMPHI844.4997,0870.7053666,726733,3802,48
GingelomLIMHAS894.0396,7924.6320025,059975,0799,18
GistelWVLOOS1556.2897,21601.3419112,81 30087,21 491,23
GitsWVLROE1534.5096,91582.8225718,41 13881,61 395,16
GivryHAIMON1380.7897,21420.8227420,31 07279,71 345,96
GlabaisBRANIV731.1297,6749.2721530,549069,5704,48
Glabbeek-ZuurbemdeBRALEU686.1897,4704.3725639,639060,4645,56
GlainLIELIE65.7587,475.251027,12772,937,17
GleixheLIELIE197.3697,3202.785729,113870,9195,06
GlimesBRANIV634.2296,2658.9715324,746775,3619,71
Glons (Glaaien)LIELIE686.6894,9723.3519729,547170,5667,46
GochenéeNAMPHI985.1197,81006.8557162,434437,6914,47
GodarvilleHAICHA250.9890,4277.697434,214265,8215,36
GodinneNAMDIN301.0184,7355.3314951,414148,6289,55
GodveerdegemOVLAAL320.2498,1326.585319,921480,2267,45
Goé (Gulke)LIEVER754.0796,2784.0047568,222231,8696,50
GoeferdingeOVLAAL371.0196,8383.099530,821369,2308,54
Goegnies-ChausséeHAIMON131.5997,1135.553229,07871,1109,93
GoesnesNAMNAM653.4897,5670.158112,755687,3637,64
Goetsenhoven (Gossoncourt)BRALEU930.7596,2967.7128731,462668,6912,94
Gomzé-AndoumentLIELIE676.7296,5701.6242667,320732,7633,49
GondregniesHAIATH364.5198,1371.497120,028580,0356,28
GonrieuxNAMPHI1087.5596,41128.0986180,720619,31 067,06
GontrodeOVLGEN269.9095,3283.352811,920788,1234,22
GooikBRABRS1681.6698,11715.0760338,397361,71 575,47
GorsemLIMHAS474.6796,4492.549821,935078,1448,04
Gors-OpleeuwLIMTON523.8497,9535.1724247,526852,6510,55
GosseliesHAICHA1125.7894,81187.9632531,570768,51 031,37
GotemLIMTON205.3695,6214.806738,110961,9175,52
GottemOVLGEN596.5596,4618.70213,656796,4588,17
GottigniesHAISOI1122.6697,61150.1322620,687279,41 098,10
GougniesHAICHA449.3796,2467.0918952,417147,6359,86
GourdinneNAMPHI541.2797,8553.4924547,627052,4514,57
Gouy-lez-PiétonHAICHA1561.8594,71648.5144430,21 02869,81 471,81
GozéeHAITHU1802.2596,41870.3472942,11 00357,91 731,48
Grâce-BerleurLIELIE450.7395,7471.169926,327873,7376,89
GraideNAMDIN2032.3496,82099.571 84295,5884,51 929,72
GrammeneOVLGEN290.7495,1305.564817,722382,3271,19
Grand-AxheLIEWAR162.9496,7168.516137,810062,2160,94
GrandgliseHAIATH372.0894,5393.6920361,812538,2328,35
Grand-HalletLIEWAR513.1596,6530.9912224,637375,4495,29
Grand-HalleuxLUXBAS2414.5597,22483.222 06592,91597,12 223,20
GrandhanLUXMAR2371.3496,22464.441 49368,768131,32 174,26
Grand-LeezNAMNAM1261.2397,81289.1939732,084468,01 240,94
Grand-ManilNAMNAM586.3696,2609.216411,051689,0579,73
GrandménilLUXMAR3245.3597,63323.962 46893,21806,82 648,13
GrandmetzHAITOU741.5596,9765.4920128,051672,0717,15
Grand-RechainLIEVER371.0496,3385.395314,830685,2358,78
Grand-RengHAITHU829.1697,2852.8122830,950969,1737,11
GrandrieuHAITHU1446.2397,01491.561 01171,939428,11 405,61
Grand-Rosière-HottomontBRANIV713.6497,3733.7519126,951973,1709,85
GrandvilleLIEWAR378.0596,5391.6713838,022562,0362,81
GrapfontaineLUXNEU1906.5497,51955.761 60886,525213,51 859,44
GratyHAISOI680.2898,4691.0523536,840463,2638,89
GrauxNAMNAM598.3198,5607.177813,051787,0594,13
GrazenBRALEU318.8697,7326.459831,721168,3309,30
GrembergenOVLDEN910.5991,7992.519614,556585,5660,97
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV2039.2597,22098.9976941,11 10158,91 869,87
GrimbergenBRABRS2110.2795,22217.1146422,41 61277,72 075,42
GrimmingeOVLAAL428.6097,2441.0517541,624658,4421,12
GrivegnéeLIELIE398.9083,8475.9219550,918849,1382,29
GrobbendonkANTTUR2097.4795,52197.3895153,682246,41 773,18
Groot-BijgaardenBRABRS549.7196,9567.3910119,342280,7522,69
Groot-GelmenLIMHAS479.6797,5492.0618439,228560,8469,46
Groot-LoonLIMTON51.7093,355.422359,01641,039,80
GrosageHAIATH576.2998,6584.5114526,640173,4546,14
Gros-FaysNAMDIN852.3996,4883.8069995,8314,2730,04
Grote-BrogelLIMMAK1944.2197,31998.281 58786,624513,41 832,16
GrotenbergeOVLAAL454.8097,6466.059025,626274,4351,32
Grote-SpouwenLIMTON500.6896,1520.9126954,322645,7495,22
GruitrodeLIMMAK3684.9497,03797.622 70988,734611,33 055,45
GruneLUXMAR1084.8798,11105.341 01994,1645,91 082,94
GrupontLUXMAR484.2295,7505.8535574,212325,8478,23
GuigniesHAITOU390.3497,9398.5816246,318753,7349,02
GuigovenLIMTON338.8996,1352.4910932,622567,4334,74
GuirschLUXARL807.7196,8834.0577396,0324,0805,04
GullegemWVLKOR932.3897,1960.16657,678692,4850,75
GutschovenLIMTON270.4597,5277.309736,117263,9269,61
HaachtBRALEU1480.6496,21539.4726321,297578,81 237,18
HaaltertOVLAAL889.4697,4913.6236247,240552,8767,65
HaasdonkOVLSTN1148.1397,61176.5613315,373984,8872,13
Habay-la-NeuveLUXVIR1362.7241,13317.032 82492,32357,73 059,05
Habay-la-VieilleLUXVIR1282.2296,41330.1881574,328225,71 097,33
HabergyLUXARL1171.3297,81197.391 03992,6847,41 122,21
HaccourtLIELIE684.6794,0728.0532347,236052,8683,10
HachyLUXARL2694.9496,72787.982 18590,12419,92 426,55
HacquegniesHAIATH720.8297,2741.4416022,854377,2702,43
HaillotNAMNAM1038.4296,71073.7760958,443441,61 043,31
Haine-Saint-PaulHAISOI339.9289,9378.177332,315267,7225,03
Haine-Saint-PierreHAITHU473.9394,6500.869024,527975,5369,28
HaininHAIMON246.1396,1256.048839,113760,9224,78
HakendoverBRALEU769.7496,4798.1525734,249465,8750,87
HalanzyLUXARL1931.9397,01991.931 48285,026215,11 744,08
HalenLIMHAS1810.5596,31880.3059036,71 01963,31 609,19
HallaarANTMEC668.5896,9690.0218032,138167,9560,84
HalleANTANT1214.5497,11250.9671471,328728,71 001,09
Halle (Hal)BRABRS2701.8696,02813.281 10242,51 48957,52 590,55
Halle-BooienhovenBRALEU1283.0997,11322.0043935,380664,71 244,93
HalleuxLUXMAR637.4397,4654.1150688,56611,5571,02
HalmaalLIMHAS83.4296,686.402227,25972,881,23
HaltinneNAMNAM1358.8097,51393.4573657,853742,21 272,80
HamipréLUXNEU1479.6597,01525.681 03483,520416,51 238,64
HammeBRABRS132.0997,1136.052115,811284,2133,09
HammeOVLDEN2244.4294,12385.8033919,61 38780,41 726,33
Hamme-MilleBRANIV735.5196,2764.2026336,046864,0731,57
HamoirLIEHUY1020.0193,51090.4353359,336740,7899,77
HamoisNAMDIN2092.6197,22152.9962531,71 34468,31 968,59
HamontLIMMAK2239.8096,52321.701 81986,428713,62 106,42
HampteauLUXMAR402.2896,0418.9434485,85714,2400,84
Ham-sur-HeureHAITHU1148.7595,51202.4559051,655448,41 144,14
Ham-sur-SambreNAMNAM604.4094,7637.9432159,222140,8542,07
HandzameWVLDIK1321.8897,01363.0752640,377859,71 304,99
HaneffeLIEWAR743.6697,8760.5414520,157979,9724,45
HannêcheLIEHUY455.0996,6471.0313331,628868,4421,63
Hannut (Hannuit)LIEWAR631.0595,9658.1016627,244472,8610,15
HanretNAMNAM854.3297,6875.2131136,953263,1842,55
HansbekeOVLGEN938.3795,4983.2610213,466086,6762,43
Han-sur-LesseNAMDIN913.8496,8943.9464274,621925,4860,61
Hantes-WihériesHAITHU617.6497,2635.5812621,546278,5588,95
HanzinelleNAMPHI717.9295,4752.8140560,526439,5669,05
HanzinneNAMPHI871.8497,4895.3154762,532937,6875,73
HarchiesHAIATH1023.4995,01077.7839040,657159,4961,10
HarelbekeWVLKOR1404.1894,31488.95796,41 14993,61 228,18
HarenBRABRS546.6793,8582.908318,935681,1438,74
HargimontLUXMAR763.9796,0796.0537249,637850,4749,29
HarmigniesHAIMON1069.9497,21100.2624924,377975,71 028,01
HarreLUXMAR1750.3596,31817.241 39681,831118,21 706,99
HarsinLUXMAR1554.5997,61593.4077953,368346,71 462,84
HarvengHAIMON649.4397,3667.6614623,248376,8629,38
HarzéLIEHUY1846.6796,31916.771 30280,731219,41 614,41
HasseltLIMHAS3774.1294,53992.641 53244,21 93655,83 467,80
Hastière-LavauxNAMDIN1004.3994,01067.9751451,947648,1990,62
Hastière-par-delàNAMDIN206.1885,2242.1017385,52914,5201,71
HatrivalLUXNEU1474.1297,91505.541 18698,2221,81 208,24
HaulchinHAITHU920.8797,8941.9911012,279387,8902,79
Haut-FaysLUXNEU2247.1897,72301.162 03690,72109,42 246,53
Haut-IttreBRANIV602.6298,0615.227712,952087,1596,77
Haut-le-WastiaNAMDIN387.4996,5401.4117947,519852,5377,35
HautrageHAIMON1178.2395,61232.4160858,343541,71 042,59
HavayHAIMON892.2497,3917.2716819,868380,2850,66
HavelangeNAMDIN1730.0697,41776.4972744,590655,51 632,96
HavinnesHAITOU909.0397,1935.7525428,065372,0906,77
HavréHAIMON1740.5697,01794.4270844,887155,21 578,13
HechtelLIMMAK1289.8338,13382.712 98489,136510,93 349,11
HeerNAMDIN734.1895,3770.1860282,812517,2726,87
HeersLIMTON872.7597,0899.2824227,962572,1867,15
HeesLIMTON360.4896,9372.1511332,024068,0352,74
HeestertWVLKOR1277.2197,61308.3615913,11 05286,91 210,23
HeffenANTMEC650.2593,6694.9816027,941372,1572,61
HeikruisBRABRS750.9097,8767.6833746,738553,3722,23
HeindonkANTMEC336.0691,4367.5116048,317151,7331,25
HeinschLUXARL2323.1797,12393.781 73790,21889,81 925,51
HeistWVLBRG778.2991,7848.28284,559395,5621,12
Heist-op-den-BergANTMEC2763.7495,52892.8170830,81 59169,22 298,54
HekelgemBRABRS783.4396,8809.4035249,436050,6712,09
HeksLIMTON465.7798,0475.4014832,530867,5456,43
HelchterenLIMMAK2561.9680,33192.122 38588,032412,02 709,03
HeldergemOVLAAL460.0897,9469.9324654,720445,3450,20
Helen-BosBRALEU727.8596,6753.2724033,048767,0727,50
Helkijn (Helchin)WVLKOR460.0395,9479.489320,536079,5453,29
HellebecqHAIATH543.0396,9560.2214025,840274,2541,65
HemelveerdegemOVLOUD269.2997,8275.347227,219372,8264,77
HemiksemANTANT448.9082,3545.6311933,923266,1350,86
HemptinneNAMNAM430.0097,1442.8019144,623855,5428,61
HemptinneNAMPHI677.9297,2697.1941966,920733,1626,35
HendriekenLIMTON97.9696,6101.394248,34551,786,55
HenisLIMTON500.3497,0515.6010324,232375,8426,84
HennuyèresHAISOI1122.4996,31165.9239536,668563,41 080,02
Henri-Chapelle (Hendrik-Kapelle)LIEVER1438.2396,51490.9419013,31 24186,71 431,40
HenripontHAISOI121.3697,2124.833328,18371,9115,82
HensiesHAIMON942.3895,9983.0921622,674077,4955,97
HeppenLIMHAS892.6993,4955.8753073,918726,1717,54
HeppigniesHAICHA762.5596,8787.8816024,549475,5653,29
HerbeumontLUXNEU1028.4343,32373.831 98994,51175,52 105,76
HerchiesHAIMON1964.8698,22001.4459331,81 27168,21 863,43
HerderenLIMTON498.9296,8515.5325150,824349,2494,78
HerdersemOVLAAL515.7796,1536.8717437,529062,5463,80
HerentBRALEU1754.5795,41838.3433120,11 31379,91 644,08
HerentalsANTTUR2763.4294,22933.0676037,81 25062,22 010,63
HerenthoutANTTUR2290.2997,52349.1365828,91 62271,12 280,39
HerfelingenBRABRS1085.9497,71111.5437635,368964,71 065,38
HérinnesHAITOU1187.9995,41245.8418918,086682,01 054,99
Herk-de-Stad (Herck-la-Ville)LIMHAS1915.1196,91976.8677944,099156,01 769,77
Hermalle-sous-ArgenteauLIELIE463.1684,9545.599824,031276,0409,93
Hermalle-sous-HuyLIEHUY414.6285,8483.257017,832582,2395,29
HerméeLIELIE527.2597,0543.748817,740882,3495,07
Hermeton-sur-MeuseNAMPHI677.5995,5709.7656882,412117,6689,46
HerneBRABRS2095.1296,62168.6682741,21 17858,82 005,67
HéronLIEHUY1224.2396,81264.7027223,091477,11 185,70
HerquegiesHAIATH285.5897,6292.495519,322880,7283,01
HerseauxWVLKOR641.6696,1667.5611418,650081,4613,95
HerseltANTTUR3935.3097,14050.752 23461,71 38738,33 620,29
HerstalLIELIE1399.0688,61579.7231830,074370,01 061,33
HerstappeLIMTON129.5596,4134.356248,46651,6128,11
HertainHAITOU231.1896,7239.096629,116170,9227,33
HertenLIMTON127.4097,2131.044543,35956,7104,21
HerveLIEVER179.2790,7197.565432,211467,8168,44
HerzeleOVLAAL742.8597,7760.6423034,144465,9673,73
HeuleWVLKOR1133.4396,71171.8022421,781078,31 034,55
HeureNAMDIN1385.5197,51420.3173269,432230,61 053,73
Heure-le-RomainLIELIE643.2097,0663.1525340,337459,7626,79
HeurneOVLOUD349.8195,4366.534614,028386,0328,56
HeusdenLIMHAS1949.3395,82034.4786950,684849,41 716,59
HeusdenOVLGEN1411.3795,21483.0539035,969764,11 086,65
HeusyLIEVER355.1792,9382.374716,224483,8291,12
HeverBRALEU844.4895,1888.4322228,855071,2772,16
HeverleeBRALEU1892.7796,41963.8996455,078845,01 751,40
HévillersBRANIV761.0097,0784.4628640,542159,5707,32
HeydLUXMAR1176.8896,21223.8577276,024424,01 015,60
HillegemOVLAAL452.0996,8467.0912029,329070,7410,22
HingeneANTMEC1328.9689,01492.9843441,960158,11 035,36
HingeonNAMNAM495.9697,0511.5220140,929059,1490,62
HivesLUXMAR1153.9898,31174.031 10696,0464,01 152,53
HobokenANTANT1024.2082,11246.8515422,253977,8692,88
HodeigeLIEWAR416.3197,8425.7111227,729372,3405,26
HodimontLIEVER13.4074,018.12259,5140,53,51
HodisterLUXMAR1873.1097,31925.241 50883,629616,41 804,32
HodyLIEHUY278.9497,3286.6611444,214455,8258,18
HoegaardenBRALEU1670.5495,71745.1163839,996160,11 598,98
HoeilaartBRABRS860.7743,31986.251 24575,640224,41 647,14
HoekeWVLBRG402.4193,1432.28123,137296,9383,81
HoelbeekLIMTON381.6496,9393.6719860,013240,0330,40
HoeledenBRALEU827.4797,6847.8628636,350263,7787,36
HoepertingenLIMTON821.2996,1854.9231940,546959,5788,70
HoeseltLIMTON1924.2596,71989.8499252,888847,21 880,18
HoevenenANTANT877.3096,8906.5618422,264677,8830,16
HofstadeOVLAAL623.7195,2654.8317933,036367,0542,03
HofstadeBRABRS558.1896,9576.2712623,740576,3530,69
HogneNAMDIN512.7296,6530.5528157,820542,2486,38
HognoulLIELIE277.7196,7287.206625,119874,9264,02
HollainHAITOU623.1795,0655.7730151,028949,0589,57
HollangeLUXBAS2704.5197,72767.972 20884,042116,02 629,31
HollebekeWVLIEP522.9393,0562.5913526,836973,2503,99
Hollogne-aux-PierresLIELIE663.6088,3751.478514,350985,7593,37
Hollogne-sur-GeerLIEWAR587.5297,3603.9928951,527248,5560,55
HolsbeekBRALEU1022.7198,31040.2637941,653358,4912,52
HombeekANTMEC928.4096,2965.1513516,568383,5817,77
Hombourg (Homburg)LIEVER1598.4495,61672.3737624,01 19376,01 568,48
HompréLUXBAS3351.1697,93424.602 25074,875725,23 007,61
HondelangeLUXARL2022.2997,82067.571 84190,81869,22 026,37
HonnayNAMDIN1388.6397,21428.3188566,744233,31 326,27
HoogledeWVLROE2144.1897,42200.7427412,81 85987,22 133,42
HoogstadeWVLVEU547.1296,6566.409016,645283,4541,48
HoogstratenANTTUR1245.6795,01311.4665258,047242,01 124,00
Horion-HozémontLIELIE1714.7996,81770.7345728,11 16671,91 622,97
HornuHAIMON650.9394,6687.9414828,337571,7522,79
HorpmaalLIMTON539.3597,5553.1612524,837975,2503,44
HorruesHAISOI2085.7796,92151.4255529,11 35070,91 905,28
HottonLUXMAR2392.6795,62503.161 66283,133916,92 000,76
HoudemontLUXVIR579.0195,4606.8640872,515427,5562,03
Houdeng-AimeriesHAISOI742.1493,7791.9524144,230555,9545,76
Houdeng-GoegniesHAISOI817.9392,1887.8428837,248662,8773,85
HoudremontNAMDIN1100.8897,01134.721 03393,8696,21 101,54
HouffalizeLUXBAS473.6093,2508.0439683,97616,1472,36
HourNAMDIN1644.8096,21710.561 17274,939325,11 565,39
HousseLIELIE228.3795,9238.043114,718085,3211,26
HoutaingHAIATH444.2598,2452.1721355,317244,7385,56
Houtain-le-ValBRANIV1023.3998,41040.1818518,382781,71 012,51
Houtain-Saint-SiméonLIELIE372.1996,9383.9411129,826070,2370,88
HoutaveWVLBRG1606.3798,41632.33332,21 43697,81 469,91
HoutemWVLVEU1238.4097,41271.8516313,81 01486,21 176,94
HouthalenLIMMAK4780.6197,24918.483 44376,61 05023,44 492,95
HouthemWVLIEP558.1895,6583.966411,549188,5554,77
HoutvenneANTTUR436.3197,3448.2712732,626367,4390,09
HouwaartBRALEU706.8197,4725.6840762,324637,7653,08
HouxNAMDIN393.6893,7420.0426771,910428,1370,68
HouyetNAMDIN1419.2695,31489.761 10078,430321,61 403,21
HoveANTANT582.2596,9600.8514426,240673,8550,14
Hoves (Hove)HAISOI1118.7197,81144.0825723,583576,51 091,59
HowardriesHAITOU588.5598,5597.3947682,310217,7578,31
HuccorgneLIEHUY807.7595,8843.0425131,654268,4792,85
HuiseOVLOUD1645.6696,81700.5821914,41 29785,61 515,84
HuissigniesHAIATH595.9598,0607.9817630,140969,9584,89
HuizingenBRABRS271.5796,1282.5416059,910740,1267,17
HuldenbergBRALEU1057.3297,61083.3127727,971572,1991,76
HulshoutANTTUR755.5696,4783.7934950,733949,3687,92
HulsonniauxNAMDIN996.9497,21025.8158763,833336,2920,69
HulsteWVLKOR761.9197,0785.867610,267189,8747,53
HumainLUXMAR1553.5997,11599.6777455,562144,51 394,96
HumbeekBRABRS749.2395,2787.0427739,642360,4699,56
HundelgemOVLOUD176.6697,2181.725030,511469,5164,70
HuppayeBRANIV721.4996,8745.6817924,954075,1718,06
Huy (Hoei)LIEHUY660.8082,5801.3927556,721043,3485,31
HyonHAIMON326.7093,7348.538327,322172,7303,87
IchtegemWVLOOS2314.2698,02362.0265330,41 49669,62 149,03
IddergemOVLAAL246.8398,7250.169339,914060,1232,52
IdegemOVLAAL321.1494,4340.2817057,612542,4294,73
Ieper (Ypres)WVLIEP1407.4290,11561.34484,31 05795,71 104,76
ImpeOVLAAL270.3698,1275.5710445,012755,0231,84
IncourtBRANIV373.5996,1388.9516745,320154,7368,08
IngelmunsterWVLROE1534.8195,01615.6218512,31 31787,71 501,51
IngooigemWVLKOR815.7097,3838.328410,671289,5796,55
IrchonwelzHAIATH391.7194,9412.8412532,226367,8388,32
IsièresHAIATH664.2095,6694.7021733,742666,3643,08
IsnesNAMNAM481.8996,7498.327014,740285,3471,62
ItegemANTMEC1604.4096,51662.5933325,199274,91 324,59
ItterbeekBRABRS521.6096,5540.6915030,933569,1485,15
Ittre (Itter)BRANIV2069.5596,62141.4340220,21 58779,81 989,50
Ivoz-RametLIELIE1126.0293,41205.7048448,950751,1991,00
IzegemWVLROE1357.7695,01428.9225920,21 02179,81 279,91
IzelLUXVIR1904.3196,61972.071 37676,841523,21 790,80
IzenbergeWVLVEU441.1197,8451.194410,935989,1403,33
IzierLUXMAR1491.9797,91524.3168152,561547,51 295,99
JabbekeWVLBRG1283.0595,51343.9021618,793981,31 155,22
JalhayLIEVER4888.8092,25300.004 10286,663413,44 735,99
JalletNAMNAM634.4197,5650.5519431,342768,7620,77
JamagneNAMPHI731.8296,2760.6022132,745767,4678,02
JambesNAMNAM672.3387,2770.9124836,143963,9686,71
JamiolleNAMPHI444.0797,3456.5430370,112929,9432,72
JamioulxHAITHU294.8094,0313.7119969,78630,3285,04
JamoigneLUXVIR1750.9796,51813.591 12468,950831,11 632,50
Jandrain-JandrenouilleBRANIV1114.8497,51143.9334231,275568,81 097,78
Jauche (Geten)BRANIV740.0996,5767.0025436,644063,4694,76
JaucheletteBRANIV300.8796,3312.276623,321676,7281,72
JavingueNAMDIN980.2497,91001.5479286,012914,0920,88
Jehay-BodegnéeLIEHUY950.0797,3976.8831433,462766,6941,56
JehonvilleLUXNEU3180.1599,13208.422 93395,91274,13 059,63
JemappesHAIMON598.7089,2671.5115030,833669,2485,98
JemelleNAMDIN906.3293,6968.4753663,530736,5843,02
JemeppeLIELIE371.4984,1441.958028,020572,0284,72
JemeppeNAMNAM849.7194,5899.0229737,050563,0801,99
JeneffeLIEWAR659.6997,5676.6420331,145068,9652,54
JeneffeNAMDIN519.3497,8530.8319241,427258,6463,61
JesserenLIMTON368.3295,8384.3110830,824369,2351,02
JetteBRABRS546.3894,5578.4812228,330971,7430,53
Jeuk (Goyer)LIMHAS896.0996,8925.3729533,159666,9890,23
Jodoigne (Geldenaken)BRANIV1440.3995,21513.1529820,91 12879,11 425,47
Jodoigne-Souveraine (Opgeldenaken)BRANIV510.2196,4529.1016934,032766,0495,22
Jollain-MerlinHAITOU584.1797,5599.1919434,337165,7564,14
JoncretHAICHA330.2197,6338.2023772,39127,7328,41
JulémontLIEVER242.8496,6251.335323,017777,0229,59
JumetHAICHA1144.2891,71247.8036942,749657,3864,97
Jupille-sur-MeuseLIELIE609.9091,6666.0829051,227648,8566,29
JuprelleLIELIE364.6491,7397.638323,826576,2347,15
Jurbise (Jurbeke)HAIMON649.4994,8684.8618529,843670,2621,13
JuseretLUXNEU2285.3798,02331.791 47878,839721,21 875,24
KaaskerkeWVLDIK832.6095,4873.1510512,871787,2821,47
KachtemWVLROE500.7896,9516.747415,341184,7485,35
Kaggevinne-AssentBRALEU1970.9196,92034.3263638,31 02561,71 660,53
KainHAITOU1077.9095,61127.5834035,262664,8965,75
KalkenOVLDEN1978.2596,62048.0757831,41 26068,61 838,15
KalloOVLSTN2703.3296,02817.412249,32 17690,72 400,01
KalmthoutANTANT5998.5895,16309.995 10989,162310,95 732,38
KampenhoutBRABRS1479.5896,81529.2245932,495967,61 418,59
KanegemWVLTIE1062.8698,01084.9713913,490186,61 040,00
KanneLIMTON347.4696,6359.8317249,717450,3346,40
KapellenANTANT2730.8292,82942.572 05677,460122,62 656,91
KapellenBRALEU497.2297,0512.4525953,722346,3481,53
Kapelle-op-den-bosBRABRS459.1095,1482.538720,134579,9431,76
KaprijkeOVLEEK1418.9696,61468.6866650,066550,01 330,99
KasterWVLKOR397.4397,3408.319223,629876,4390,61
KasterleeANTTUR3132.7697,23223.051 71463,01 00637,02 719,82
KaulilleLIMMAK1595.9696,31657.821 34488,916711,11 510,66
KeerbergenBRALEU1770.0396,11841.4563742,685857,41 495,56
KeiemWVLDIK1268.3598,11292.81736,21 11193,81 183,79
KemexheLIEWAR445.9997,8456.1511325,533174,5444,94
KemmelWVLIEP1228.9497,71257.5814712,51 03387,51 180,10
KemzekeOVLSTN1168.6197,21202.1538842,851957,2907,76
KerkhoveWVLKOR351.8793,9374.6110231,522268,5324,41
KerkomBRALEU702.0297,9716.9425137,442162,7672,03
Kerkom-bij-Sint-TruidenLIMHAS491.8297,3505.4712425,636074,4483,29
KerkskenOVLAAL304.9297,5312.7814552,213347,8277,80
KermtLIMHAS676.4796,0704.3721338,733861,3551,33
KernielLIMTON381.9695,4400.5021858,615441,4371,92
Kersbeek-MiskomBRALEU1075.0297,81099.0549749,051751,01 013,57
KesselANTMEC1423.6996,21479.2839729,196870,91 365,06
Kessel-LoBRALEU1260.5995,31322.4925322,985477,21 106,89
KessenichLIMMAK967.1494,81020.7137745,944454,1820,28
KesterBRABRS1062.1897,41090.0844341,462758,61 069,87
KeumiéeNAMNAM221.5697,0228.5113561,78438,3219,43
KieldrechtOVLSTN1901.6497,61948.131186,51 68793,51 804,40
KinrooiLIMMAK1005.4595,61051.2146863,826636,2734,73
Kleine-BrogelLIMMAK930.3696,0969.3762277,817722,2799,72
Kleine-SpouwenLIMTON306.9895,4321.6614448,515351,5296,39
Klein-GelmenLIMTON299.0396,9308.5215554,213145,8286,81
KlemskerkeWVLOOS1836.5688,62072.511388,31 52991,71 667,13
KlerkenWVLDIK1675.6998,31704.8469045,782154,31 511,71
KluizenOVLEEK975.0196,61009.6814415,280184,8944,82
KnesselareOVLGEN1607.5697,11654.7326418,61 15781,41 421,21
KnokkeWVLBRG2267.6499,22285.5070743,990556,11 611,91
KobbegemBRABRS355.5097,0366.6111833,523466,5352,16
KoekelareWVLDIK2778.8997,72844.5356020,52 17879,62 738,12
KoekelbergBRABRS93.5780,4116.4025,33694,738,25
KoerselLIMHAS2791.1790,93072.151 57761,01 00739,02 584,23
KoksijdeWVLVEU1631.3098,21660.4777047,485652,61 625,64
KoningshooiktANTMEC1643.1298,01676.3535823,01 20177,01 558,70
KoninksemLIMTON492.5697,2506.6014229,234570,8487,70
KontichANTANT1844.9897,31896.9827316,71 36283,31 634,63
KooigemWVLKOR463.3296,8478.538418,636781,4450,78
KoolkerkeWVLBRG756.4894,5800.628611,565988,5744,91
KoolskampWVLTIE1014.3997,31042.7119619,978980,1984,78
Korbeek-DijleBRALEU402.4897,5412.6716742,023158,0397,39
Korbeek-LoBRALEU627.0096,2652.1013924,243675,8575,00
KortemarkWVLDIK1983.7496,72050.8822712,11 65587,91 881,85
KortenakenBRALEU1374.8897,91404.9456944,969755,11 266,09
KortenbergBRALEU342.6096,0356.9313542,618257,4316,77
KortessemLIMTON1059.1297,71084.2429228,274271,81 033,71
KortijsLIMHAS292.3997,4300.236020,822979,2289,28
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR1970.4893,22115.161337,21 71592,81 847,69
Kortrijk-DutselBRALEU759.4397,8776.3829740,044660,0743,88
KozenLIMHAS583.6097,3599.7027448,828751,2560,72
KraainemBRABRS561.6996,8580.438020,830579,2384,34
KrombekeWVLIEP832.9297,6853.7125230,557369,5825,78
KruibekeOVLSTN1366.7790,01519.0715314,193385,91 086,40
KruishoutemOVLOUD2600.2496,92684.0335813,82 23386,22 591,05
KumtichBRALEU1291.4195,91346.2037329,987470,11 246,81
KuringenLIMHAS1855.6795,11951.6250431,51 09768,51 601,52
KuttekovenLIMTON200.8595,8209.552514,115285,9176,95
KuurneWVLKOR1048.4396,11090.7653255,642444,4956,12
KwaadmechelenLIMHAS1541.9094,71627.7777656,360343,71 379,67
KwaremontOVLOUD820.4296,5850.0016723,554476,5710,58
La BouverieHAIMON275.4094,2292.255829,613770,4194,40
La GlanerieHAITOU511.9296,7529.6015936,627463,4433,20
La GleizeLIEVER4241.9895,94425.053 15682,268117,83 836,78
La HestreHAICHA144.2592,8155.407557,85542,2129,01
La Hulpe (Terhulpen)BRANIV1273.2482,41545.9086664,547635,51 341,81
La LouvièreHAISOI780.4789,7869.9917830,640469,5582,18
La ReidLIEVER3288.4695,93428.492 20172,384427,73 045,09
La Roche-en-ArdenneLUXMAR1977.9595,72066.121 80495,2924,81 895,44
LaarLIEWAR304.8395,9317.7716454,313845,8302,72
LaarneOVLDEN1911.0095,71995.8539428,01 01272,01 406,62
LabuissièreHAITHU404.3692,9435.144511,833388,2377,29
LacuisineLUXVIR2396.2795,22517.212 15191,61978,42 348,09
LadeuzeHAIATH522.4894,3553.9519038,530361,5493,53
LaforêtNAMDIN758.8595,3796.1070697,5182,5724,19
LahamaideHAIATH758.7598,0773.8731743,940456,1720,86
LakenBRABRS631.6571,6882.73166,722493,3239,72
LamainHAITOU352.9197,8361.0114945,917654,1325,16
LambermontLIEVER287.4292,0312.269432,919267,1285,92
LambusartHAICHA426.9295,1449.1317545,620854,4382,65
LamineLIEWAR306.9296,9316.897125,920474,1275,65
LamontzéeLIEHUY385.5797,7394.806721,724278,3309,09
LamorteauLUXVIR1030.1695,91074.4960059,241440,81 013,89
LampernisseWVLDIK1420.7898,31445.0116112,71 10487,31 265,70
LanakenLIMTON2166.3495,42270.481 20164,865235,21 853,28
Lanaye (Ternaaien)LIMTON383.1983,2460.4319252,017748,0368,46
LandegemOVLGEN806.9195,1848.719813,861086,2707,89
LandeliesHAICHA620.4695,5649.999317,543682,5528,91
LandenLIEWAR730.4193,8778.9628040,641159,4690,82
LandenneLIEHUY1238.8597,01277.0332729,478870,71 115,04
LandskouterOVLGEN189.3396,5196.237440,211059,8183,42
LaneffeNAMPHI643.2496,9664.0324038,937861,1618,83
LangdorpBRALEU1975.3996,42049.1376757,656442,41 330,53
LangemarkWVLIEP4471.3397,64580.4358913,33 85486,74 443,27
LanklaarLIMTON1542.5697,41583.001 45793,31056,71 562,24
LanquesaintHAIATH296.7396,9306.306624,021076,0275,95
LantinLIELIE314.7294,8332.1310834,620565,5312,85
LantremangeLIEWAR405.2496,2421.0411528,728771,3402,05
LaplaigneHAITOU605.5697,0623.9729557,222142,8515,20
LapscheureWVLBRG1325.2198,01352.6514111,41 09688,61 237,98
Lasne-Chapelle-Saint-LambertBRANIV1339.1397,31376.1246336,281763,81 280,75
LathuyBRANIV671.7397,2690.8718931,641068,4598,99
LatinneLIEWAR687.1396,2714.3213820,354279,7680,58
LatourLUXVIR868.5696,4900.6543353,937046,1802,91
Lauw (Lowaige)LIMTON666.2096,7689.1226641,837158,2637,27
LauweWVLKOR841.9095,8878.8311215,063785,1748,63
LavacherieLUXNEU3101.2998,93134.422 85397,3802,72 932,79
Lavaux-Sainte-AnneNAMDIN1120.4497,81145.5678174,726425,31 045,22
LavoirLIEHUY441.4696,4457.8712227,931472,1435,99
Le MesnilNAMPHI778.5098,4791.0671995,0385,0756,65
Le RoeulxHAISOI1026.4597,01058.1843045,352054,7949,96
Le RouxNAMNAM568.6696,5589.3440675,613124,4537,19
LebbekeOVLDEN1492.2596,41548.4334926,198873,91 337,08
L'Ecluse (Sluizen)BRALEU380.4897,4390.649828,824271,2339,83
LedeOVLAAL1168.3396,21214.5637937,762562,31 003,96
LedebergOVLGEN80.2973,9108.68037,0062,00,00
LedegemWVLROE1075.7796,41115.89858,591591,51 000,12
LeefdaalBRALEU1479.3597,91510.4532622,11 14777,91 472,32
LeerbeekBRABRS416.7297,5427.5112630,628669,4412,62
LeernesHAICHA1022.5596,61058.8439039,958660,1976,34
Leers-et-FosteauHAITHU192.5697,0198.515127,913372,1183,85
Leers-NordHAITOU380.7494,0405.098622,829177,2377,39
LeestANTMEC895.9796,2931.5810512,772087,3825,08
LeeuwergemOVLAAL259.0795,3271.848533,716766,3251,76
LeffingeWVLOOS2230.4396,32317.321507,11 95592,92 104,60
LégliseLUXNEU2419.2797,62478.932 18198,4351,62 216,53
LeignonNAMDIN1584.1696,31644.8194862,556937,51 517,13
LeiseleWVLVEU1508.2698,11537.9819012,91 28187,11 471,37
LekeWVLDIK1049.1797,81072.92979,691690,41 013,50
LembeekBRABRS1032.5796,01075.8132836,656963,4896,71
LembekeOVLEEK1838.1596,71901.5642133,284866,81 269,64
LembergeOVLGEN408.7897,5419.476817,332682,7393,81
LendeledeWVLKOR1273.5596,91314.3215312,11 11387,91 265,56
LensHAIMON1574.9497,11622.0037424,81 13675,21 509,47
Lens-Saint-RemyLIEWAR761.6796,9785.6927737,845662,2733,15
Lens-Saint-ServaisLIEWAR296.6297,1305.337325,421474,6286,55
Lens-sur-GeerLIEWAR243.5795,9254.0715163,58736,5237,54
Leopoldsburg (Bourg-Léopold)LIMHAS539.9641,81291.1488488,012112,01 004,84
Les AvinsLIEHUY725.0496,8749.3716123,253276,8692,30
Les BullesLUXVIR596.8796,0621.9942574,714425,3569,46
Les WaleffesLIEHUY761.4897,6779.9622329,653170,4753,90
L'EscaillièreHAITHU1423.6999,01437.431 37197,1402,91 411,66
LesdainHAITOU136.4697,2140.387053,76046,3130,09
Lessines (Lessen)HAISOI975.2193,21046.9225230,058970,0841,23
LessiveNAMDIN506.7296,0527.9639886,16413,9461,99
LesveNAMNAM1031.0596,21072.0170670,130129,91 007,12
LetterhoutemOVLAAL450.0698,0459.3211928,529971,5418,76
LeugniesHAITHU827.9997,1852.3547059,631840,4787,72
LeupegemOVLOUD198.7592,5214.874327,611372,4155,60
LeutLIMTON363.6493,3389.5816648,317851,7343,93
Leuven (Louvain)BRALEU310.6173,3424.013428,18771,9121,22
LeuzeHAITOU1231.5895,71286.8840934,777165,31 179,26
LeuzeNAMNAM804.0296,6832.2614919,163481,0783,63
Leval-ChaudevilleHAITHU371.4796,1386.7115242,720457,3356,32
Leval-TrahegniesHAITHU745.9696,1776.0830646,335553,7660,85
LiberchiesHAICHA715.4397,5733.7918225,752774,3709,36
LibinLUXNEU3951.5797,74043.053 55994,32145,73 772,62
LichtaartANTTUR2418.5696,82497.761 27160,682639,42 097,39
LichterveldeWVLROE2507.8096,82591.6279834,41 52565,72 322,71
LiedekerkeBRABRS874.9697,1900.7838845,945754,1845,15
LieferingeOVLAAL121.4997,7124.303329,57970,5112,03
Liège (Luik)LIELIE1400.7074,51878.8927637,645862,4734,38
Lier (Lierre)ANTMEC3082.7893,63293.5649918,42 20781,62 705,74
LierneuxLIEVER6087.5996,36323.414 24682,192317,95 168,74
LiernuNAMNAM609.3297,8623.1317128,243371,8604,07
LiersLIELIE387.9694,1412.428323,327276,7354,75
LiezeleANTMEC631.2696,7652.8913423,443976,6572,58
LigneHAITOU523.4096,9539.8712624,638875,4514,29
LigneyLIEWAR309.2097,8316.225016,325583,7304,97
LignyNAMNAM557.8394,7589.3613228,233771,8469,69
LilleANTTUR1791.6597,01846.3495063,853836,21 487,99
LilloANTANT1527.6880,51897.1953938,984561,11 383,60
Lillois-WitterzéeBRANIV937.9996,9967.5711212,380187,7913,48
LimalBRANIV1136.6696,81174.2755454,047246,01 026,07
Limbourg (Limburg)LIEVER737.8693,2792.1034750,633949,4686,12
LimeletteBRANIV564.6695,1593.8329452,826247,2555,78
LimerléLUXBAS4167.8396,84306.133 26678,291321,84 178,79
LimontLIEWAR417.0496,8430.9112531,227668,8401,72
Lincent (Lijsem)LIEWAR717.8396,8741.8226037,144162,9701,42
LinchetLIEHUY243.9594,8257.397027,018973,0258,50
LindenBRALEU579.4096,8598.6519835,935364,1550,95
LinkebeekBRABRS393.7094,8415.1511431,624768,4360,40
LinkhoutLIMHAS532.9293,8568.3225048,526551,5514,64
Linsmeau (Linsmeel)BRANIV385.7997,0397.8415941,922058,1378,98
LintANTANT540.0896,8557.9513625,739374,3529,28
LippeloANTMEC401.2996,9414.0211631,425368,6369,16
LisogneNAMDIN892.7397,7913.7724127,663172,4872,77
LissewegeWVLBRG1864.5495,41953.441659,41 58390,61 747,22
Lives-sur-MeuseNAMNAM293.9086,1341.1916264,39035,7252,10
Lixhe (Lieze)LIELIE606.2198,6614.6018933,637366,4561,83
LoWVLDIK1517.7896,71569.0240026,61 10373,41 502,84
LobbesHAITHU861.3994,1915.5842551,739748,3822,36
LochristiOVLGEN2091.2498,22129.141419,91 28290,11 423,33
LodelinsartHAICHA251.0184,8296.147652,46947,6144,95
LoenhoutANTANT3044.2097,83111.401 79266,291633,82 707,92
LokerWVLIEP648.6296,9669.2719430,544369,5637,54
LokerenOVLSTN4153.2695,54347.8652616,92 58783,13 113,02
LoksbergenLIMHAS707.0398,0721.6638254,132445,9705,41
LombardsijdeWVLOOS374.8290,4414.4716251,415348,6314,68
LombiseHAIMON653.5098,2665.7035053,929946,1648,84
LommelLIMMAK10214.5496,410590.528 71592,17477,99 462,16
LompretHAITHU724.3098,3736.6447469,021331,0687,61
LomprezLUXNEU1340.7797,31377.891 23990,71279,31 365,34
LoncinLIELIE218.5490,0242.702211,417188,6193,27
LonderzeelBRABRS1748.7396,31816.8031119,81 25880,21 568,78
LongchampsLUXBAS3829.7698,03906.152 92182,462517,63 546,40
LongchampsNAMNAM395.5897,0407.784411,932988,2372,72
LonglierLUXNEU3426.4197,03532.262 84385,149714,93 340,74
LonguevilleBRANIV435.7697,7446.1715537,026463,0419,21
LongvillyLUXBAS3167.2697,53249.572 47181,157518,93 046,01
LonzéeNAMNAM508.3695,5532.5411524,834775,2462,15
LoonbeekBRALEU447.5898,1456.3215334,229465,8446,49
LoppemWVLBRG1408.2697,31447.4938429,093871,01 322,06
LorcéLIEHUY1238.3395,91291.171 08389,213110,81 214,22
LotenhulleOVLGEN1720.9397,41766.2923013,81 43686,21 665,74
Louette-Saint-DenisNAMDIN1056.2896,61093.6493492,9727,21 006,27
Louette-Saint-PierreNAMDIN1457.1597,71492.111 37594,8765,21 450,94
LoupoigneBRANIV660.8397,0681.1813420,552279,6656,00
LouveignéLIELIE2840.0796,02958.641 90578,552121,52 426,25
LovendegemOVLGEN1524.4196,31582.3523316,11 21483,91 447,06
LovenjoelBRALEU544.0795,9567.5817134,732265,3492,80
LovervalHAICHA412.3997,2424.0935185,75814,3409,87
LoyersNAMNAM836.7597,8855.1622828,258071,8808,51
LubbeekBRALEU2234.0097,52292.4364932,51 34967,51 998,47
LuingneWVLKOR541.8697,8554.0714228,236171,8503,47
LummenLIMHAS3704.4696,13853.811 32439,12 06160,93 384,53
LustinNAMNAM872.4693,7931.5668378,219121,8874,37
LuttreHAICHA419.6088,7473.0910127,326872,7368,98
Maarke-KerkemOVLOUD875.9997,0902.6627331,758968,3862,86
MaaseikLIMMAK2425.0494,12577.6489837,91 47062,12 367,91
MabompréLUXBAS2729.9397,92789.212 29791,72098,32 505,58
MachelenBRABRS582.8996,5603.7415533,131366,9468,04
MachelenOVLGEN1217.4394,71285.6025422,089878,01 151,64
MaconHAITHU1003.0096,31041.0078579,819920,2983,16
MacquenoiseHAITHU1620.6698,11651.791 01666,950233,11 518,15
MaffeNAMDIN906.5497,5929.3641846,448253,6900,33
MaffleHAIATH290.5592,5314.1510743,613956,4245,58
MagnéeLIELIE231.6395,4242.9210248,810751,2209,50
MaillenNAMNAM1797.7398,31828.7463636,41 10863,61 743,80
MainvaultHAIATH1316.2997,71347.3247636,383563,71 310,89
MaisièresHAIMON459.8476,3602.5121253,818246,2394,85
MaissinLUXNEU1556.0498,01587.781 35687,319712,71 552,88
MaizeretNAMNAM458.6392,8494.4419439,929260,1485,30
MalLIMTON386.3996,9398.888424,525975,5343,08
MaldegemOVLEEK6033.9796,26271.591 65428,74 11271,35 766,56
MalderenBRABRS764.2595,5800.1616423,752976,3693,23
MalempréLUXMAR1124.0897,11157.7588386,114213,91 025,48
Malèves-Sainte-Marie-WastinesBRANIV734.5097,7751.8721830,051070,0728,58
MalonneNAMNAM835.5272,81147.2374471,629528,41 039,37
MalvoisinNAMDIN487.8996,3506.7140889,84610,2454,42
ManageHAICHA872.0992,9938.7627136,347763,7748,08
MannekensvereWVLOOS642.4597,6658.486410,753489,3598,29
MaransartBRANIV506.0898,0516.3816133,132566,9486,64
MarbaisBRANIV1791.7797,21844.3370639,61 07760,41 782,14
MarbaixHAITHU594.7097,8607.9722037,736462,3584,54
Marche-en-FamenneLUXMAR1434.3295,61500.0571250,170949,91 420,49
Marche-les-DamesNAMNAM652.9494,7689.8432952,729547,3623,58
Marche-lez-EcaussinnesHAISOI960.9596,6994.5217218,974181,1913,13
Marchienne-au-PontHAICHA560.7684,4664.755116,625783,4308,33
MarchinLIEHUY2101.1695,72194.9982244,91 00955,11 830,94
MarchipontHAIMON97.1098,398.764445,95254,196,03
MarchoveletteNAMNAM484.9796,6501.896213,340286,7464,00
MarcinelleHAICHA1239.3194,21316.1664764,635535,41 002,31
MarcourtLUXMAR2345.4897,12415.881 95390,42079,62 159,89
Marcq (Mark)HAISOI2027.4497,62077.2060131,71 29468,31 895,33
MarenneLUXMAR1257.8196,81298.8487776,926323,11 139,73
MariakerkeOVLGEN480.3493,0516.565714,533785,5394,66
MariakerkeWVLOOS430.3087,6491.254612,631987,4364,61
MariekerkeANTMEC193.5388,2219.324424,713475,3177,42
MariembourgNAMPHI557.1494,1592.2845082,39717,7546,79
MarillesBRANIV676.0696,8698.2824737,241662,8663,14
MarkeWVLKOR791.1496,3821.89668,471891,6783,74
MarkegemWVLTIE414.1497,3425.855314,630985,4361,70
MarneffeLIEHUY811.3896,8837.9327037,245662,8725,97
MarquainHAITOU496.5196,9512.5611825,634374,4460,53
MartelangeLUXARL1224.8796,31271.3394788,012912,01 076,16
MartenslindeLIMTON203.5496,2211.607839,811860,2195,74
Martouzin-NeuvilleNAMDIN656.4897,4673.9340462,424337,6646,81
MasbourgLUXMAR735.1197,6753.4236866,118933,9556,50
Masnuy-Saint-JeanHAIMON1592.1598,31619.8459340,188559,91 477,97
Masnuy-Saint-PierreHAIMON418.0696,3434.239324,728475,3376,95
MassemenOVLDEN999.6196,91031.1221824,368075,7898,14
MassenhovenANTANT296.4793,6316.9012951,812048,2249,66
Matagne-la-GrandeNAMPHI1327.7997,71358.841 14891,51068,51 254,96
Matagne-la-PetiteNAMPHI922.2697,2948.6663772,923627,1872,88
MaterOVLOUD1278.6097,01317.9244635,580964,51 255,67
MaubrayHAITOU1018.6994,21081.6653756,940843,2944,66
MauldeHAITOU858.3897,7878.4623827,961572,1853,46
MaurageHAISOI587.6496,5608.8110620,441579,6521,03
MazéeNAMPHI650.0197,5666.4647375,715224,3625,03
MazenzeleBRABRS217.9197,3223.937841,511058,5188,03
MazyNAMNAM540.6195,8564.0314126,239673,8536,25
MéanNAMDIN872.9996,7902.6769782,514817,5845,60
Mechelen (Malines)ANTMEC2385.3488,22705.4334724,01 09676,01 442,42
Mechelen-aan-de-MaasLIMTON3319.0297,83393.522 81290,13089,93 120,47
Mechelen-Bovelingen (Marlinne)LIMTON432.8897,3444.9624556,618843,4432,70
MeeffeLIEWAR883.1097,3907.4822725,865374,2879,57
Meensel-KiezegemBRALEU635.3597,4652.4524542,033858,0582,05
MeerANTTUR3744.2798,63798.622 36765,81 23234,23 599,15
MeerbeekBRALEU503.1797,9513.9415733,830766,2464,73
MeerbekeOVLAAL1013.4896,81047.3642046,149254,0911,99
MeerdonkOVLSTN1127.3198,31146.5511911,888788,21 006,83
MeerhoutANTTUR3526.6697,13632.901 29340,41 90559,63 198,15
MeerleANTTUR2419.7098,32462.721 55165,781134,32 361,72
MeeswijkLIMTON319.7493,5341.848426,623273,4316,82
MeetkerkeWVLBRG921.1898,3937.19283,870696,2733,49
MeeuwenLIMMAK3415.4397,43506.812 87989,533610,53 215,16
MehaigneNAMNAM463.1697,3476.0213329,132570,9458,34
MeigemOVLGEN710.8396,7735.067812,256087,8637,68
MeilegemOVLOUD192.4396,2199.964626,612773,4173,70
MeiseBRABRS1039.2597,71063.2922723,175576,9982,42
Meix-devant-VirtonLUXVIR1550.2497,11596.271 24488,216711,81 410,48
Meix-le-TigeLUXARL718.1497,5736.4358183,011917,0699,58
MeldenOVLOUD964.2194,01026.1233939,053161,0869,97
MeldertOVLAAL862.9597,8882.6833238,952161,1852,58
MeldertLIMHAS934.1896,4969.0849955,639944,4897,94
MeldertBRALEU867.8697,3891.7923028,059272,0822,34
MelenLIELIE532.6794,9561.0115429,437070,6523,72
Mélin (Malen)BRANIV1121.4597,31152.1326423,884576,21 109,05
MelkwezerBRALEU439.1198,0448.1914334,527165,5414,71
MelleOVLGEN1162.4294,51230.0324225,172475,0966,27
MelleryBRANIV368.8796,7381.3014841,021359,0360,97
MellesHAITOU276.9697,0285.623312,123987,9271,81
MelletHAICHA774.4297,7792.9034945,541854,5766,59
MellierLUXNEU2678.0097,62743.872 43793,11796,92 616,39
MelsbroekBRABRS604.9897,6620.1522340,932259,1545,50
MelseleOVLSTN2130.0592,92294.0746924,11 48176,01 949,29
MelsenOVLGEN372.9193,7397.875217,624482,4295,58
MembachLIEVER392.885,57102.116 73496,02824,07 016,08
MembreNAMDIN358.2194,0381.1731297,292,8321,25
MembruggenLIMTON309.9296,9319.9315550,315349,7307,86
MendonkOVLGEN609.0896,8629.4235665,318934,7545,18
Menen (Menin)WVLKOR1550.7595,11630.29645,01 20995,01 272,44
Merbes-le-ChâteauHAITHU706.3396,2733.8626437,843462,2698,19
Merbes-Sainte-MarieHAITHU533.2997,1549.1210720,541579,5522,25
MerchtemBRABRS2027.8397,32084.1938120,41 49179,71 871,46
MerdorpLIEWAR551.3397,9563.4310119,442080,6521,39
MereOVLAAL554.0596,0576.9223446,526953,5502,78
MerelbekeOVLGEN1416.8695,31486.2844033,089467,01 333,25
MerendreeOVLGEN1026.0993,81094.0920221,972078,1921,85
MerkemWVLDIK2619.4697,82678.1664925,51 89274,52 540,91
MerksemANTANT842.8889,9937.119415,152784,9621,65
MerksplasANTTUR3933.3089,44400.623 28484,162115,93 904,65
MerlemontNAMPHI828.5895,9863.9851069,322630,7736,64
Mesen (Messines)WVLIEP342.4795,7357.7910532,521867,5323,56
Meslin-l'EvêqueHAIATH1173.1597,21206.3330226,882773,21 128,91
Mesnil-EgliseNAMDIN966.2497,4991.9061771,924128,1858,06
Mesnil-Saint-BlaiseNAMDIN1192.8297,61221.9866662,739637,31 062,61
MespelareOVLDEN173.5095,9180.987041,49958,6168,95
MessancyLUXARL1801.3896,71863.331 31499,1120,91 325,47
MesselbroekBRALEU557.0296,3578.3337171,814628,2516,88
MesvinHAIMON214.7895,6224.765231,011669,0167,75
MettekovenLIMTON213.1898,3216.915827,215572,8212,39
MettetNAMNAM2819.7196,32928.201 27154,31 07145,72 341,59
MeulebekeWVLTIE2846.7197,02934.7641315,32 28584,72 697,64
MeuxNAMNAM1189.5797,71218.0334429,482470,61 168,04
Mévergnies-lez-LensHAIATH436.4497,5447.5714836,625563,4403,20
MichelbekeOVLOUD392.4696,7405.8618848,320151,7389,04
MicherouxLIELIE158.3494,4167.652618,411781,6142,87
MiddelburgOVLEEK550.0093,8586.25376,850793,2543,89
MiddelkerkeWVLOOS617.2985,7720.4025138,640061,4650,82
MiécretNAMDIN642.6797,1662.0916325,547674,5638,96
Mielen-boven-AalstLIMHAS584.7797,7598.6812622,044678,0571,87
MignaultHAISOI912.8097,1940.3622524,968075,1905,37
MillenLIMTON1007.8997,41035.0940941,856958,2977,94
MilmortLIELIE324.7894,4344.1512941,318458,7313,11
MinderhoutANTTUR1586.1298,41611.761 06468,848331,21 547,30
MirwartLUXNEU1249.8497,31285.091 03986,116813,91 207,02
ModaveLIEHUY781.8296,0814.6427638,045162,1726,29
Moelingen (Mouland)LIELIE308.5693,4330.5011639,617760,4293,25
MoenWVLKOR993.0395,11044.10707,290292,8971,99
MoerbekeOVLAAL624.1497,1643.0524443,631656,4559,84
MoerbekeOVLGEN3692.2597,63783.211 31946,11 54554,02 863,46
MoereWVLOOS966.8098,2984.36596,880793,2866,22
MoerkerkeWVLBRG2151.2794,12286.2023012,01 68888,01 917,82
MoerzekeOVLDEN1516.2890,61673.0230325,488874,61 190,82
MohaLIEHUY521.5994,8550.4714931,931868,1467,25
MohivilleNAMDIN757.5597,4777.5340856,032144,0728,93
MoigneléeNAMNAM152.2793,6162.714641,06559,0110,96
MoircyLUXNEU1615.7197,71653.121 42290,31529,71 574,07
MolANTTUR10983.8996,311409.757 77581,81 72718,29 501,77
MolenbaixHAITOU1117.0298,11138.6321719,887880,21 094,78
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS535.9682,3651.574316,322183,7263,83
Molenbeek-WersbeekBRALEU754.3397,5773.9329841,641858,4716,10
MolenbeerselLIMMAK2000.0795,22101.691 45775,746724,31 923,90
MollemBRABRS652.0497,7667.6911819,847880,2595,83
MomalleLIEWAR645.1496,8666.2120431,943568,1638,69
MomigniesHAITHU1446.6995,51515.211 13683,422516,61 361,56
Monceau-en-ArdenneNAMDIN954.7296,9985.2176589,78810,3852,85
Monceau-ImbrechiesHAITHU507.2996,7524.4338578,210721,8492,16
Monceau-sur-SambreHAICHA652.0491,7710.7131952,029548,0613,74
Mons (Bergen)HAIMON1499.6485,71750.6834828,985471,11 202,03
Mons-lez-LiègeLIELIE595.0895,4623.929216,845583,2546,82
MonstreuxBRANIV310.9196,2323.107726,121973,9295,77
MontLUXBAS3158.6897,43241.392 62182,954117,13 161,69
MontNAMDIN257.4198,9260.337530,017670,0250,97
MontbliartHAITHU489.8295,9510.7633971,213728,8476,07
MontegnéeLIELIE304.6194,6321.946224,519175,5252,93
MontenakenLIMHAS1053.3097,51080.0535434,268065,81 034,31
Mont-GauthierNAMDIN1992.1586,62300.611 38870,757629,31 963,85
Montignies-le-TilleulHAICHA1064.0494,71123.5952353,046347,0986,02
Montignies-lez-LensHAIMON1106.6698,11128.6527927,673172,41 010,27
Montignies-Saint-ChristopheHAITHU444.4096,9458.4916238,126361,9424,73
Montignies-sur-RocHAIMON297.4696,5308.1413649,114150,9276,71
Montignies-sur-SambreHAICHA538.5090,0598.4315746,718053,3337,06
MontlebanLUXBAS2926.6298,32977.472 47390,72549,32 727,07
Montroeul-au-BoisHAITOU555.6197,8568.2018234,334965,8530,35
Montroeul-sur-HaineHAIMON490.2497,7501.9315332,032568,0477,55
Mont-Saint-AndréBRANIV556.9997,4571.779116,346483,7554,33
Mont-Saint-AubertHAITOU869.2497,5891.4724628,461971,6865,08
Mont-Sainte-AldegondeHAITHU289.7696,0301.847731,117168,9248,43
Mont-Sainte-GenevièveHAITHU872.6797,6893.9156266,328533,7847,82
Mont-Saint-GuibertBRANIV450.0795,6470.5612329,129970,9422,34
Mont-sur-MarchienneHAICHA867.6894,7916.1133946,339353,7732,74
MontzenLIEVER1266.3096,21316.1026622,193977,91 204,51
MoorselOVLAAL919.7697,5942.9436742,948857,1855,05
MoorseleWVLKOR1457.3497,31497.341007,31 27192,71 370,60
MoorsledeWVLROE2883.9897,72951.0267224,02 12576,02 797,30
MoortseleOVLGEN352.7296,7364.947221,626278,4334,41
MopertingenLIMTON167.9795,8175.257648,48151,6157,47
MoregemOVLOUD392.2096,6406.05339,232690,8359,38
MoresnetLIEVER640.6695,2673.0217427,545972,5632,51
MorhetLUXBAS2069.4397,82115.351 68084,430915,61 988,95
MorialméNAMPHI990.3296,91021.9547748,949851,1975,71
MorkhovenANTTUR496.3396,1516.3821543,827656,2491,73
Morlanwelz-MariemontHAITHU903.5393,8963.0255368,725231,3804,33
MormontLUXMAR2102.3397,32161.161 64586,226313,81 907,40
MornimontNAMNAM267.1191,5291.7915173,65426,4205,15
MortierLIELIE305.3495,9318.5410134,219465,8294,29
MortrouxLIELIE300.0094,4317.818630,519669,5282,65
MortselANTANT691.1388,6780.0410417,848082,2584,51
MorvilleNAMPHI1426.3097,91456.671 06277,131622,91 377,78
MoulbaixHAIATH452.3897,9462.2120948,921951,1428,60
MourcourtHAITOU1233.1798,01258.7126522,292677,81 190,89
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR1281.3295,91336.1025324,478275,61 034,95
MoustierHAIATH898.4596,9927.1634338,255661,8898,93
MoustierNAMNAM478.5693,9509.6514331,131768,9459,33
MouzaiveNAMDIN489.0096,4507.1447098,951,1475,70
MoxheLIEWAR420.8595,3441.5313235,224364,8374,79
MozetNAMNAM2183.0297,32244.171 23256,694343,42 174,94
MuizenLIMHAS259.5798,0264.793413,422086,6254,32
MuizenBRABRS689.3894,1732.4523738,038662,0622,76
MullemOVLOUD310.7496,2323.035016,824783,2296,79
MunkzwalmOVLOUD479.3695,9499.9511528,329271,7407,14
MunoLUXVIR3287.2897,93357.232 93891,12868,93 224,42
MunsterbilzenLIMTON570.2494,4603.9539369,417330,6565,76
MunteOVLGEN496.1297,3510.0512226,633773,4459,34
MussonLUXVIR1975.0296,92038.521 50178,142021,91 921,53
Mussy-la-VilleLUXVIR1096.2896,11140.6283578,622721,41 062,11
MyLUXMAR952.1796,5986.9761166,331133,7922,03
NaastHAISOI1334.1297,91362.9318314,41 08785,61 270,47
NafraitureNAMDIN614.2896,0639.8351787,57412,5590,90
NalinnesHAITHU1884.9996,81947.061 00555,879744,31 802,34
NamêcheNAMNAM578.0893,2620.5537371,115228,9524,91
Namur (Namen)NAMNAM756.8373,71027.5146469,520430,6668,15
NandrinLIEHUY1410.9597,31450.8454142,174557,91 285,44
NaninneNAMNAM576.2095,8601.4220836,835763,2565,68
NaoméNAMDIN1264.0997,51297.021 17793,8786,21 255,04
NassogneLUXMAR2634.5189,22952.922 27190,32449,72 514,68
NatoyeNAMDIN1432.3096,61482.9458641,682158,41 407,16
NazarethOVLGEN2506.2597,42572.7039819,21 67680,82 073,85
NéchinHAITOU688.7197,2708.4015224,646475,4616,18
NederboelareOVLAAL205.6495,3215.894124,112975,9169,25
NederbrakelOVLOUD840.1896,4871.8331343,840156,2713,96
NederenameOVLOUD255.0192,7275.1910742,814357,2249,79
NederhasseltOVLAAL391.6597,5401.5622458,316041,7383,87
NederokkerzeelBRABRS698.4797,5716.2220430,546469,5667,93
Neder-over-HeembeekBRABRS570.5891,7622.519019,437480,6463,93
Nederzwalm-HermelgemOVLOUD268.4593,6286.938334,715665,3238,83
NeerglabbeekLIMHAS289.3197,8295.8214263,48236,6223,92
NeerharenLIMTON304.8987,0350.5010936,319163,7300,10
NeerhespenLIEWAR384.4597,2395.7112634,523865,5363,88
NeerheylissemBRALEU760.5396,9785.2332644,740455,3729,91
NeerijseBRALEU1021.1397,81044.0323824,374175,7979,65
NeerlandenLIEWAR353.5896,6366.0020759,514140,5348,38
NeerlinterBRALEU1743.5996,41808.2170842,795157,31 659,94
NeeroeterenLIMMAK3106.2095,63250.082 25079,757320,32 823,44
NeerpeltLIMMAK2825.1194,82979.382 09585,934514,12 439,95
NeerrepenLIMTON359.9697,6368.8522470,29529,8319,67
NeervelpBRALEU257.5297,5264.149336,316363,7255,72
NeerwindenLIEWAR444.6796,0463.4022051,620748,4427,28
NeigemOVLAAL99.0393,7105.735049,05251,0102,13
NeremLIMTON384.8096,2400.1512132,125667,9377,46
NessonvauxLIELIE101.1189,9112.413738,55861,595,03
NethenBRANIV930.8097,3956.5429136,151663,9806,62
NettinneNAMDIN585.4196,9604.3635769,415830,7514,18
NeufchâteauLIEVER852.6396,9879.5520024,960475,2803,36
NeufchâteauLUXNEU803.5695,8838.3657284,710315,3674,95
NeufmaisonHAIMON477.5596,8493.3014532,130867,9452,91
NeufvillesHAIMON1782.2797,41830.3149930,11 15769,91 655,46
NeuvilleNAMPHI1354.7396,71400.6489972,833627,21 235,67
Neuville-en-CondrozLIEHUY1063.7198,51080.0574871,729528,31 043,06
Neuville-sous-HuyLIEHUY239.1895,5250.4120184,33715,7238,32
NeveleOVLGEN1330.9196,11385.1010610,293889,91 044,19
NielANTANT469.9289,2527.055922,720177,3259,71
Niel-bij-AsLIMHAS701.7596,3728.9559688,47811,6674,84
Niel-bij-Sint-TruidenLIMHAS304.7795,2320.0812041,816758,2286,91
NieuwenhoveOVLAAL194.2297,4199.316742,19257,9158,70
NieuwenrodeBRABRS559.2496,1581.956612,845187,2517,29
NieuwerkerkenOVLAAL714.9498,1729.0623334,943565,1667,59
NieuwerkerkenLIMHAS525.4797,3539.9814736,026164,0408,59
NieuwkapelleWVLDIK736.1098,2749.5010113,863086,2731,20
Nieuwkerke (Neuve-Eglise)WVLIEP1745.5997,41791.8919411,51 49088,51 684,14
Nieuwkerken-WaasOVLSTN953.0696,7985.8513015,670484,4834,23
NieuwmunsterWVLBRG721.5590,1800.6711916,659983,4717,70
Nieuwpoort (Nieuport)WVLVEU133.1265,0204.67914,15585,964,18
NieuwrodeBRALEU1244.9296,91285.2363755,551044,51 146,85
NijlenANTMEC1700.9195,51780.3656435,31 03264,71 595,94
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV1114.1097,31144.5242642,657357,4998,17
NimyHAIMON379.8991,4415.595720,622179,4277,84
NinoveOVLAAL1044.9995,71092.4222327,459072,6812,59
NismesNAMPHI2429.9298,62464.302 08989,823710,22 325,81
Nivelles (Nijvel)BRANIV3312.6196,33439.812929,42 80690,63 097,54
NiverléeNAMPHI362.9297,5372.3910731,523368,5340,42
NivesLUXBAS2579.5897,82638.851 76278,348921,72 251,88
NobressartLUXARL1730.7696,71789.721 36784,525115,51 617,77
NodebaisBRANIV538.0195,9560.8013926,039774,0536,44
NoduwezBRANIV733.0197,1755.1333346,039154,0724,49
NoirchainHAIMON265.4996,3275.70156,322493,7239,43
NoirefontaineLUXNEU2083.1697,32141.861 70791,41618,61 867,93
NoisseuxNAMDIN1157.1296,91193.8374364,840435,21 146,70
NokereOVLOUD667.6896,6691.0610516,354183,8645,54
NollevauxLUXNEU1105.4097,01139.051 05695,5504,51 105,96
NoorderwijkANTTUR1275.7297,01315.5528725,384674,71 133,08
NoordschoteWVLDIK1023.6297,01055.4111711,887188,2987,67
NossegemBRABRS371.9795,7388.649528,523871,5332,13
NouvellesHAIMON259.9396,6269.214418,619281,4236,00
NovilleLIEWAR378.4196,4392.398422,329277,7375,56
NovilleLUXBAS4124.1097,94213.942 82682,460417,63 429,79
Noville-les-BoisNAMNAM1028.6797,81051.2834535,662564,4969,99
Noville-sur-MéhaigneBRANIV684.8497,0706.2920230,047370,0675,25
NukerkeOVLOUD1167.3496,11215.1652245,462754,61 148,27
ObaixHAICHA829.8596,9856.2335548,637551,4729,12
ObigiesHAITOU732.7595,9763.9116525,648074,4644,94
ObourgHAIMON870.9894,6920.4632844,441055,6737,30
OchampsLUXNEU2198.1098,22237.911 85288,524211,52 093,48
OcquierLIEHUY749.0696,2778.3729642,440257,6698,49
OdeigneLUXMAR1661.1998,11693.511 45995,3734,81 531,52
OdeurLIEWAR261.5997,0269.7113050,712649,3255,75
OedelemWVLBRG3660.4298,13730.9745213,52 89786,53 348,29
OekeneWVLROE524.0898,0534.819019,237980,8468,52
OelegemANTANT1261.3995,81316.1937335,767364,31 045,47
OerenWVLVEU277.5395,9289.443513,422786,6261,56
OeselgemWVLTIE437.9495,1460.735715,032485,0380,55
OetingenBRABRS728.1797,7745.1235650,934349,1699,24
OeudeghienHAISOI1000.9997,91022.6054355,942844,1971,11
OevelANTTUR771.0497,7789.0726838,642661,4693,61
OffagneLUXNEU1582.5496,31644.181 32886,321113,71 538,64
OgyHAISOI805.7795,5843.8328035,052065,0799,27
OhainBRANIV2047.9898,02089.5982341,71 14958,31 972,12
OheyNAMNAM1193.2496,91231.9060152,254947,81 150,17
Oignies-en-ThiéracheNAMPHI2553.6098,42595.222 41196,5883,52 498,79
Oisquercq (Oostkerk)BRANIV363.8194,3385.927822,526877,6345,80
OizyNAMDIN846.4096,5877.4372888,89211,2820,31
OkegemOVLAAL262.2594,6277.1111549,411850,6233,16
OlenANTTUR2192.8695,02308.9582945,898054,21 809,68
Oleye (Liek)LIEWAR384.4595,9400.827620,030380,0378,66
Ollignies (Woelingen)HAISOI890.9598,3906.0538346,544253,5824,99
Olloy-sur-ViroinNAMPHI1700.2597,61741.211 41488,817911,21 592,61
OlmenANTTUR1632.2395,71704.9257036,897763,21 547,81
OlneLIEVER1509.6894,51598.2558640,386959,71 455,15
OlseneOVLGEN915.7995,3960.8714317,567582,5817,65
OmalLIEWAR295.3096,8305.088328,421071,6292,50
Ombret-RawsaLIEHUY679.2694,9715.6947578,313121,7606,87
OmezéeNAMPHI385.2098,0393.2525968,911731,1375,37
OnLUXMAR964.9796,31002.3045952,940947,1867,84
OnhayeNAMDIN1215.4298,01240.5144637,175862,91 203,56
OnkerzeleOVLAAL806.7796,9832.5026240,937859,1639,96
OnneziesHAIMON400.0496,8413.2815739,324260,7399,04
OnozNAMNAM156.0494,5165.044833,99466,1142,87
Onze-Lieve-Vrouw-LombeekBRABRS319.4096,6330.5710131,721868,3319,52
Onze-Lieve-Vrouw-WaverANTMEC1501.1798,11530.9528218,81 21681,21 498,20
OoigemWVLTIE429.5194,4454.8512734,424265,6368,83
OoikeOVLOUD646.9497,3665.176210,751789,3579,44
OombergenOVLAAL357.7799,2360.6813437,622262,4356,78
OorbeekBRALEU285.8097,1294.329235,017165,0263,34
OordegemOVLAAL845.9196,9873.1029236,251563,8806,95
OorderenANTANT1315.1192,61419.5722518,996481,11 189,36
OostakkerOVLGEN1899.0495,61986.5425515,61 38484,41 638,39
OostduinkerkeWVLVEU2170.7797,62224.8393344,81 15055,22 082,34
OosteekloOVLEEK1636.2797,31681.9330118,81 30281,21 603,09
Oostende (Ostende)WVLOOS123.3232,7376.76423,51376,516,53
OosterweelANTANT1274.4787,21462.2121619,589480,51 110,56
OosterzeleOVLGEN1143.6697,31175.0931031,268468,8993,96
OosthamLIMHAS1572.4095,71642.2884161,851938,21 360,39
OostkampWVLBRG4010.9597,44119.381 13033,22 27666,83 406,55
OostkerkeWVLBRG1534.1993,11647.89493,21 48296,81 531,53
OostkerkeWVLDIK362.9096,3376.74308,333191,7360,34
OostmalleANTANT2761.2897,62830.432 09182,245417,82 545,22
OostnieuwkerkeWVLROE1051.0797,31080.2322221,382278,71 043,32
OostrozebekeWVLTIE1585.9295,41662.3421214,71 23485,31 445,56
OostvleterenWVLIEP1378.0297,81408.6821017,21 01382,81 223,56
OostwinkelOVLGEN806.4496,4836.2727334,651665,4789,09
OpbrakelOVLOUD813.3096,8840.3336447,640052,4764,27
OpdorpOVLDEN484.9496,1504.699221,034779,0438,44
OpglabbeekLIMHAS2444.9597,72502.061 99094,91085,22 097,59
OpgrimbieLIMTON1249.2198,41268.921 02282,821317,31 235,04
Ophain-Bois-Seigneur-IsaacBRANIV1373.6097,91403.2019117,788982,31 079,90
OphasseltOVLAAL727.9797,2749.1124740,037060,0617,16
OpheersLIMTON407.8398,2415.269725,428574,6382,69
OpheylissemBRALEU492.5497,5505.2937176,511423,5485,32
OphovenLIMMAK1239.3695,41299.6744439,568160,51 124,32
OpitterLIMMAK410.9995,7429.6318146,321053,7391,01
OplinterBRALEU1071.2597,31101.3032333,265066,8972,79
OpoeterenLIMMAK1772.9895,01865.381 54184,727915,31 820,39
OpontLUXNEU1707.5197,51752.051 50088,419711,61 697,10
OpprebaisBRANIV1185.7097,71213.9636432,177167,91 135,23
OppuursANTMEC453.9095,9473.179123,330076,7390,87
OpvelpBRALEU648.6397,4665.7920032,342067,7620,91
OpwijkBRABRS1678.9096,11747.0854235,01 00665,01 548,17
OrbaisBRANIV537.4597,1553.307614,345685,7532,71
OrchimontNAMDIN982.9297,11012.5893095,3464,7975,91
OrcqHAITOU442.0397,3454.3513631,130268,9438,19
OrdingenLIMHAS182.6795,0192.207243,49456,6166,56
OretNAMPHI549.8896,6569.5024645,429654,7542,29
Oreye (Oerle)LIEWAR432.2996,2449.1917142,023658,0407,60
OrgeoLUXNEU3176.9397,23269.842 43088,930311,12 732,98
OrmeigniesHAIATH1062.3097,81086.1018318,679981,4981,11
Orp-le-GrandBRANIV905.1596,1942.1041045,848554,2895,35
OrroirOVLOUD369.2691,9401.987622,526277,5338,42
Orsmaal-GussenhovenBRALEU518.1796,0539.5224048,525551,5495,06
OrthoLUXMAR3786.3096,83910.573 32887,547312,53 801,59
OstichesHAIATH843.0898,1859.1731339,049061,0802,74
OtegemWVLKOR728.8597,0751.2612016,958883,1707,54
OteppeLIEHUY364.0196,9375.5314339,821660,3359,11
Othée (Elch)LIELIE516.3097,6528.7820340,529959,5502,23
Otrange (Wouteringen)LIMTON185.4396,1192.998546,49853,6183,72
OttenburgBRALEU634.1197,0653.7927743,835656,2633,08
OttergemOVLAAL151.5897,5155.477349,37550,7147,92
OttigniesBRANIV1337.5696,81381.9954944,867755,21 226,14
OudegemOVLDEN667.6594,4707.4415825,945174,1609,50
OudekapelleWVLDIK550.5696,9568.356011,844788,2507,15
Oudenaarde (Audenarde)OVLOUD176.6579,4222.413323,610776,4140,00
OudenakenBRABRS237.9996,7246.173314,220085,8233,13
OudenburgWVLOOS1396.8494,81473.0218314,61 07285,41 254,85
Oud-HeverleeBRALEU719.2695,2755.8128640,741659,3701,72
Oud-TurnhoutANTTUR4561.6395,64770.152 32061,41 45938,63 778,73
OuffetLIEHUY2803.4297,42877.861 00040,61 46359,42 463,54
OugréeLIELIE1107.3691,01217.3265771,326528,7921,62
OupeyeLIELIE327.4796,0341.157623,824176,2316,95
OuterOVLAAL793.5297,5813.5331242,242757,8739,66
OutrelouxheLIEHUY219.3297,1225.9510351,39748,7199,97
OutrijveWVLKOR310.0595,6324.245418,224281,8295,74
OuwegemOVLOUD587.8497,0605.909519,140280,9497,17
OverboelareOVLAAL718.8794,6759.7123436,940163,2634,84
OverhespenLIEWAR236.9994,9249.708134,315565,7235,62
OverijseBRABRS4417.1797,94513.791 10327,42 92072,64 022,51
OvermereOVLDEN1339.6197,61372.1929427,378472,71 078,43
OverpeltLIMMAK3996.6796,64138.023 07485,153814,93 612,16
OverrepenLIMTON353.3096,9364.499729,523270,5329,13
OverwindenLIEWAR388.9596,5403.1016047,018053,0340,36
PaalLIMHAS2233.7895,02351.9076839,41 18260,61 950,33
PaifveLIELIE262.1497,2269.608030,618169,4260,74
PailheLIEHUY1163.4197,81189.8163461,240238,81 035,76
PaliseulLUXNEU2912.8196,73012.702 49288,333211,82 824,13
PamelBRABRS1057.2897,31086.3950251,048249,0983,47
Papignies (Papegem)HAISOI336.4995,0354.3614747,216552,8312,47
ParikeOVLOUD347.1297,6355.5911636,320463,8319,99
PassendaleWVLIEP2178.5398,02221.9151223,51 66376,52 174,38
PatigniesNAMDIN811.2396,6839.4260982,912517,1734,72
PâturagesHAIMON302.9691,2332.157834,814665,2223,29
PaulatemOVLOUD154.5497,4158.654532,49467,6139,15
PecqHAITOU611.7296,1636.2318131,938768,1568,71
PeerLIMMAK4390.4196,74538.073 42178,593621,54 357,00
PeissantHAITHU904.0297,6926.5737444,446855,6841,38
Pellaines (Pellen)LIEWAR255.4996,7264.139339,414360,6235,37
PellenbergBRALEU789.5197,6809.2715019,362880,7777,51
PepingenBRABRS1276.7997,71306.9727622,893677,21 212,67
PepinsterLIEVER931.6994,4986.8169080,316919,7859,24
PerkBRABRS760.4797,4781.0227136,846563,2735,56
PéronnesHAISOI976.8596,51011.8929230,466969,6960,20
PéronnesHAITOU639.4893,6683.2833462,719937,3533,11
PéruwelzHAITOU1272.0194,51345.4853847,559452,51 132,02
PervijzeWVLVEU1188.2697,21222.67766,91 02893,11 104,30
PerwezNAMNAM639.3297,4656.4519130,942969,1619,91
Perwez (Perwijs)BRANIV1515.3396,91563.1524316,31 24283,71 484,13
PescheNAMPHI925.3596,8956.0270783,114416,9850,56
PessouxNAMDIN1615.0197,91650.1878851,374748,71 535,18
Petegem-aan-de-LeieOVLGEN902.6895,3946.77819,874390,2823,87
Petegem-aan-de-ScheldeOVLOUD1090.3996,31132.3720923,568276,5891,01
PetignyNAMPHI1744.1898,71767.491 55591,41478,61 702,03
Petite-ChapelleNAMPHI758.9297,4779.3953775,617424,5710,66
Petit-Enghien (Lettelingen)HAISOI1712.6596,61773.3057234,41 09165,61 662,59
Petit-FaysNAMDIN721.4896,9744.4167697,7162,3692,10
Petit-HalletLIEWAR362.1597,1372.9710429,425170,6355,10
Petit-RechainLIEVER401.6795,4420.994311,034689,0389,32
Petit-Roeulx-lez-BraineHAISOI520.9197,9532.2615132,731167,3461,66
Petit-Roeulx-lez-NivellesHAICHA410.6297,7420.1111127,229872,9409,49
Petit-ThierLUXBAS1862.4397,61907.331 63088,720711,31 836,44
PeutieBRABRS299.6797,9305.957726,421573,6291,58
PhilippevilleNAMPHI1070.2495,51121.0448745,857754,21 063,90
PiétonHAICHA661.4094,1702.5311318,749081,3603,46
Piétrain (Petrem)BRANIV717.3697,1738.4527940,041960,0698,46
PiétrebaisBRANIV757.1296,8782.2713719,257680,8713,74
PipaixHAITOU836.9396,8864.9034041,448258,6821,15
PiringenLIMTON437.4296,0455.8116638,127061,9436,15
PironchampsHAICHA95.4994,0101.571427,43872,652,59
PittemWVLTIE2350.2997,32415.732139,42 05790,62 269,99
PlainevauxLIELIE763.1394,8805.3040659,228040,8686,26
PlancenoitBRANIV611.2997,4627.369014,751985,3608,73
PloegsteertWVLIEP1870.5797,81912.7023312,81 58187,21 814,57
PoederleeANTTUR1104.0896,31146.6853455,343144,7964,69
PoekeOVLGEN568.5897,5583.3511521,641778,4531,49
PoeseleOVLGEN244.6197,0252.094722,216577,8212,22
PollareOVLAAL339.8795,8354.6616054,413445,6294,13
PolleurLIEVER1728.3495,31813.6172044,988455,11 603,65
PollinkhoveWVLDIK1328.0596,11381.9524519,01 04681,01 291,29
PommeroeulHAIATH694.3193,6742.0521032,144467,9654,42
PondrômeNAMDIN1699.0997,41744.4998160,065540,01 635,92
Pont-à-CellesHAICHA1341.2692,21454.4832328,282171,81 143,38
Pont-de-LoupHAICHA365.3994,2388.0415644,919155,1346,94
PontillasNAMNAM507.2797,9518.1913327,335572,7488,25
PoperingeWVLIEP4656.8397,84761.8565015,03 69585,04 345,02
PoppelANTTUR3084.8298,03148.552 35991,22298,92 588,56
PopuellesHAITOU361.2498,1368.089626,926073,1356,11
PorcheresseLUXNEU1431.8598,71450.741 35998,6201,41 378,69
PorcheresseNAMDIN983.0197,91004.0346048,648751,4946,84
PottesHAITOU1215.4896,71256.5719516,896583,21 159,72
PoucetLIEWAR228.4397,2234.937936,913563,1213,20
PoulseurLIEHUY457.8390,1508.1520144,525155,5452,63
PoupehanLUXNEU483.0692,3523.1445696,0194,0474,42
PoussetLIEWAR379.0096,8391.5212934,424565,6374,15
PreslesHAICHA800.0997,1823.7342955,135044,9779,07
ProfondevilleNAMNAM670.6994,9706.9841866,720933,4627,44
ProvenWVLIEP1252.7298,21275.3133127,089673,01 226,85
PryNAMPHI669.7596,5694.1327742,237957,8656,04
PulderbosANTANT1002.5996,81035.9267672,126227,9938,04
PulleANTANT957.1496,0996.7735345,841854,2771,23
PurnodeNAMDIN342.6497,2352.3817050,416749,6337,14
PussemangeLUXNEU389.9696,7403.3938098,841,2384,60
PutteANTMEC2201.8798,02245.9263229,01 54671,02 177,55
PuursANTMEC1087.3395,11143.2722624,370475,7930,58
QuaregnonHAIMON813.5289,5908.6114124,144275,9582,09
QuartesHAITOU451.3097,2464.2212528,431471,6438,89
QuenastBRANIV471.4094,8497.098122,927177,1351,84
Queue-du-BoisLIELIE177.6195,7185.616439,110060,9164,84
QuevaucampsHAIATH800.0797,6819.8728237,347462,7756,18
Quévy-le-GrandHAIMON977.1597,41003.5411812,880087,2917,67
Quévy-le-PetitHAIMON934.8597,2961.5829032,959267,1881,67
QuiévrainHAIMON808.8994,1859.9318123,060577,0786,16
RachecourtLUXARL841.6097,6862.3770488,39411,7797,70
Racour (Raatshoven)LIEWAR456.3097,3468.9318844,223755,8424,72
RagniesHAITHU1316.6897,11355.5138029,789970,31 279,47
RahierLIEVER1360.4295,01432.5887074,929225,11 162,00
RamegniesHAIATH140.7697,7144.094333,88466,2127,30
Ramegnies-ChinHAITOU405.6194,7428.5215538,824461,2398,35
RamelotLIEHUY492.7298,2501.8717937,729662,3475,22
Ramillies-OffusBRANIV792.2097,5812.6429438,347261,7765,61
RamsdonkBRABRS417.3496,7431.777418,931781,1390,49
RamselANTTUR1155.9097,81181.6640745,049755,0903,56
RamskapelleWVLBRG732.2892,9788.42588,661691,4673,33
RamskapelleWVLVEU1501.0698,01532.411157,81 36192,21 475,52
RanceHAITHU1865.6396,71929.221 45482,031918,01 772,92
RansartHAICHA530.6493,4568.0427060,317839,7448,47
RanstANTANT1002.7798,01023.5928629,468770,6973,38
RavelsANTTUR2243.9596,82317.792 02494,11275,92 151,08
RebaixHAIATH570.6896,8589.5816932,135767,9525,38
Rebecq-Rognon (Roosbeek)BRANIV1704.8795,81778.9841124,91 23675,11 646,87
RecogneLUXNEU2426.3896,92504.802 10189,025911,02 360,12
ReduLUXNEU1772.0697,91810.531 56695,7704,31 636,34
ReetANTANT914.8296,6946.5414316,174383,9885,24
RekemLIMTON1518.8896,71571.001 11283,022717,01 339,15
RekkemWVLKOR806.5997,4827.739112,067088,0760,96
RelegemBRABRS349.5098,1356.446217,928582,1347,45
RemagneLUXNEU2184.5898,22224.101 56083,431116,61 870,76
RemersdaalLIEVER837.3197,2861.5027233,454366,6815,03
RemicourtLIEWAR426.7496,0444.3411928,430071,6418,36
RendeuxLUXMAR1934.9297,01994.531 28873,646326,51 751,05
ReningeWVLDIK2225.8097,22289.6143520,31 70779,72 141,52
ReningelstWVLIEP1963.5297,52013.2723011,91 69688,11 925,63
RenliesHAITHU1412.6797,51448.1985563,549236,51 347,04
ReppelLIMMAK641.6395,8669.8253190,6559,4586,21
RessaixHAITHU403.5193,6431.0612638,720061,3326,43
RessegemOVLAAL380.5597,7389.5417649,617950,4355,70
ResteigneNAMDIN1638.3097,91673.911 05278,828221,21 334,15
RetieANTTUR4011.4196,54156.992 69874,094626,03 644,12
RetinneLIELIE431.5195,0454.4217644,422155,6397,28
RèvesHAICHA1056.9996,71093.1326825,777574,31 043,49
RhisnesNAMNAM910.9294,7961.5521524,367175,7886,86
RichelleLIELIE178.5593,5190.912313,215286,8175,56
RiemstLIMTON379.0398,3385.5817848,818751,2365,23
RienneNAMDIN1576.9197,91611.191 44695,6664,41 512,09
RièzesHAITHU754.9297,9770.8346563,426836,6732,63
RijkelLIMTON258.2496,7267.176626,818073,2245,74
RijkevorselANTTUR4413.9093,34728.573 16678,487221,64 037,75
RijkhovenLIMTON376.9796,1392.1214438,822761,2370,55
RijmenamANTMEC1657.7496,21723.4339629,196670,91 361,75
RiksingenLIMTON313.5096,1326.189632,719867,4294,15
RillaarBRALEU1534.6296,71587.7278760,351839,71 305,46
RivièreNAMDIN244.3092,6263.7111461,57138,5185,45
RixensartBRANIV820.5296,3852.2342756,233243,8758,54
RobechiesHAITHU526.2297,8537.9638573,713726,3522,60
RobelmontLUXVIR914.1698,5928.3871081,516218,6871,86
RoborstOVLOUD340.7396,3353.867924,224775,8326,03
RochefortNAMDIN2513.2487,82861.611 44060,992339,12 363,25
RochehautLUXNEU962.9294,81016.1078496,4293,6812,63
Roclenge-sur-Geer (Rukkelingen-aan-de-Jeker)LIMTON250.4395,5262.148032,416767,6246,82
RocourtLIELIE397.3195,3416.8314038,522361,5362,62
Roesbrugge-HaringeWVLIEP1168.3497,81195.1120518,292081,81 125,40
Roeselare (Roulers)WVLROE2198.3895,02313.4325714,21 54885,81 805,30
RognéeNAMPHI569.0197,2585.5827448,429251,6565,76
RoisinHAIMON1189.0097,31222.0349945,559854,51 097,47
RoksemWVLOOS542.6097,6555.886914,341485,7482,60
RollegemWVLKOR826.0797,5847.5713917,068183,1820,37
Rollegem-KapelleWVLROE470.1197,3483.29459,642690,5471,27
RolouxLIELIE316.7697,2325.868126,822273,2303,39
RolyNAMPHI1756.3597,91793.711 18368,753831,31 721,00
RomeréeNAMPHI1282.0997,81310.591 05486,316813,71 222,04
RomershovenLIMTON285.4397,8291.9614454,512045,5263,49
RomséeLIELIE336.0293,2360.5612038,019662,0315,92
RongyHAITOU652.8897,3670.9936860,024540,0613,77
RonquièresHAISOI1411.8996,11469.8726219,21 10380,81 364,98
Ronse (Renaix)OVLOUD3015.2495,03172.351 15942,01 60058,02 759,58
RonseleOVLGEN246.7998,1251.474221,015879,0199,83
RoosbeekBRALEU449.9296,8464.8618441,426058,6444,48
RoséeNAMPHI1432.6689,31605.0469344,486855,61 561,08
RoseliesHAICHA228.5094,5241.854219,517580,5217,61
RosièresBRANIV438.0097,4449.498420,931779,1400,45
RosmeerLIMTON485.0596,8501.0520241,928058,1482,00
Rosoux-Crenwick (Roost-Krenwik)LIEWAR463.9496,6480.4111224,434675,6457,82
RossignolLUXVIR2070.3498,02112.411 75187,225712,82 008,31
RotemLIMMAK1388.7395,21459.431 01872,438927,71 407,43
Rotheux-RimièreLIELIE1016.3297,31044.3449658,036042,0855,46
RotselaarBRALEU1748.1295,31834.7287149,489350,61 763,80
RoucourtHAITOU339.7396,1353.4719560,712639,3321,16
RouveroyHAITHU663.1997,4680.8120631,544868,5653,98
RouvreuxLIELIE880.9996,7911.4754170,322829,7769,21
RouxHAICHA503.5587,4575.8716640,724259,3407,56
Roux-MiroirBRANIV736.9497,1759.1222833,146066,9688,19
RoyLUXMAR2529.2097,72588.881 69073,860126,22 291,00
RozebekeOVLOUD179.1397,6183.525331,911368,1166,36
RuddervoordeWVLBRG3087.3997,93152.6677233,81 50966,22 280,67
RuetteLUXVIR1174.0297,01210.8177873,927426,11 052,23
RuienOVLOUD964.0495,71006.8639443,251756,8911,79
RuisbroekANTMEC760.6392,5822.7110418,545881,5562,03
RuisbroekBRABRS331.0293,4354.2614656,411343,6259,29
RuiseledeWVLTIE2940.0097,33020.5397836,91 67363,12 650,92
Rukkelingen-Loon (Roclenge-Looz)LIMTON381.5498,4387.5712031,626068,4379,34
RullesLUXVIR1051.9341,42543.821 99691,91778,12 173,19
RumbekeWVLROE2053.8896,22135.311648,41 77991,61 943,21
RumesHAITOU870.0096,3903.0123730,155069,9786,76
RumilliesHAITOU659.5997,4677.1028446,133253,9615,66
RummenBRALEU1552.5897,21597.0666446,078154,11 444,91
RumsdorpLIEWAR163.8097,3168.318558,16141,9146,32
RumstANTANT815.5094,1866.3411018,050182,0610,79
RunkelenLIMHAS180.0096,6186.3410359,57040,5172,69
RupelmondeOVLSTN152.3980,9188.373427,09273,0126,05
Russeignies (Rozenaken)OVLOUD517.5796,7535.2714129,433870,6478,58
Rutten (Russon)LIMTON1028.2997,81051.5441942,157757,9996,34
Saint-AmandHAICHA1021.4697,31050.0049449,949750,2990,66
Saint-AndréLIELIE520.6795,3546.3717233,134766,9519,27
Saint-AubinNAMPHI1118.5084,21328.6253646,661353,41 148,88
Saint-DenisNAMNAM877.1197,3901.0014117,068683,0827,10
Saint-DenisHAISOI469.0997,7480.2824258,916941,1410,60
Sainte-CécileLUXVIR1751.1661,62841.532 47594,21535,82 627,12
Sainte-MarieLUXVIR1875.0597,01932.191 54782,133617,91 883,38
Sainte-Marie-ChevignyLUXNEU2818.5396,72915.872 16181,050719,02 668,40
Saintes (Sint-Renelde)BRABRS1551.6197,41592.9140927,11 10072,91 509,61
Saint-Georges-sur-MeuseLIEWAR1988.0097,22045.8363235,01 17765,01 809,23
Saint-GérardNAMNAM2585.4797,02664.2599240,01 49160,02 482,64
Saint-GermainNAMNAM691.0797,8706.3815723,252176,8677,86
Saint-GéryBRANIV340.8497,0351.317722,626377,4339,94
Saint-GhislainHAIMON355.5289,5397.125525,216474,8218,85
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS166.9766,7250.38211,81588,216,36
Saint-HubertLUXNEU2809.4574,53769.963 46694,71935,33 659,08
Saint-Jean-Geest (Sint-Jans-Geest)BRANIV735.4596,9758.7724434,446665,6710,08
Saint-Josse-ten-Noode/Sint-Joost-ten-NodeBRABRS76.9569,2111.23034,0065,00,00
Saint-LégerHAITOU523.1195,3549.1614128,535471,5494,88
Saint-LégerLUXVIR1954.0998,41986.431 57485,526714,51 841,75
Saint-MarcNAMNAM420.5995,5440.2615538,724661,3401,23
Saint-MardLUXVIR1577.9397,01626.241 09672,741127,31 506,82
Saint-MartinNAMNAM378.8797,0390.589926,427573,6373,27
Saint-MaurHAITOU334.5296,5346.529229,122570,9317,43
Saint-MédardLUXNEU1379.9096,61429.091 18490,71219,31 304,87
Saint-NicolasLIELIE240.7893,4257.724123,113576,9175,68
Saint-PierreLUXNEU2541.1795,22668.442 13483,940916,12 542,83
Saint-RemyHAITHU872.9696,3906.7846358,433041,6793,07
Saint-RemyLIELIE196.5295,0206.855729,213870,8194,45
Saint-Remy-Geest (Sint-Remigius-Geest)BRANIV519.8197,1535.2721842,429657,6513,88
Saint-SauveurHAIATH1247.6997,51279.9840436,570463,51 108,49
Saint-ServaisNAMNAM306.1586,7353.259934,319065,7289,68
Saint-SéverinLIEHUY494.9497,2509.2420142,826957,2469,97
Saint-SymphorienHAIMON699.2997,5717.5022132,745667,3677,80
Saint-VaastHAISOI431.3895,9449.619426,925473,1348,02
Saint-VincentLUXVIR1295.6397,11334.451 00381,423018,71 232,88
SaiveLIELIE474.1995,7495.3118040,426659,6446,72
SallesHAITHU1132.6097,91156.8570766,335933,71 065,75
SamartNAMPHI481.1597,2494.9429862,418037,7478,08
SamréeLUXMAR3728.8598,43788.613 07984,158315,93 661,85
Sars-la-BruyèreHAIMON824.6698,4837.7631541,245058,8764,96
Sars-la-BuissièreHAITHU959.7296,6993.6322925,766474,3893,24
SartLIEVER5298.5993,25686.694 34685,474614,75 092,03
Sart-BernardNAMNAM749.2896,9773.3618730,742069,3606,82
Sart-CustinneNAMDIN1203.8497,51234.751 10792,6887,41 195,50
Sart-Dames-AvelinesBRANIV1114.7596,91150.5651346,359453,71 106,55
Sart-en-FagneNAMPHI363.4597,3373.5225772,59827,5354,39
Sart-EustacheNAMNAM312.8696,6323.9618768,18831,9274,92
Sart-Saint-LaurentNAMNAM1534.5797,81569.8673652,367247,71 408,10
SautourNAMPHI800.1398,0816.7348663,727736,3762,65
SauvenièreNAMNAM1326.6296,91369.0154642,175157,91 296,31
Schaarbeek/SchaerbeekBRABRS715.6781,7876.336020,024080,0299,53
SchaffenBRALEU3239.8995,33400.411 38449,21 43050,82 814,71
SchalkhovenLIMTON222.3397,8227.384118,618081,5220,57
SchaltinNAMDIN831.3496,8858.9219924,760775,3805,39
SchelderodeOVLGEN558.0696,9575.8619237,631862,4509,98
ScheldewindekeOVLGEN1143.5996,61184.2934632,771267,31 058,31
SchelleANTANT721.6492,3781.9312620,449279,6618,09
SchellebelleOVLDEN670.2290,2742.8830348,532251,5624,83
SchendelbekeOVLAAL562.1995,5588.4118036,131863,9497,87
SchepdaalBRABRS797.9397,1821.4826534,650065,4764,61
Scherpenheuvel (Montaigu)BRALEU651.1095,4682.4532550,232249,8647,01
SchildeANTANT2058.0098,32094.391 16570,149729,91 661,69
SchoonaardeOVLDEN530.8094,1563.9512324,837375,2496,68
SchoreWVLOOS653.8697,7669.53132,258597,8598,36
SchorisseOVLOUD1203.9198,01229.0842336,474063,61 162,89
SchotenANTANT2793.1794,32960.621 70971,667828,42 387,12
SchriekANTMEC1073.4996,81108.5626129,263470,8894,82
SchuiferskapelleWVLTIE778.8198,4791.5415620,759879,3753,37
SchulenLIMHAS1096.5696,31138.6645142,860357,21 054,67
SclaynNAMNAM1249.2694,61320.1354244,966655,21 208,61
ScyNAMDIN960.9697,9981.3353457,140142,9935,09
SeillesLIEHUY755.8489,0849.7323534,045766,0692,31
SelangeLUXARL717.8597,7734.5063791,3618,7698,05
SeloignesHAITHU2458.6497,82514.272 10189,524610,52 346,87
SemmerzakeOVLGEN421.9193,8449.6011732,124868,0365,17
SeneffeHAICHA2177.3194,52303.6466033,61 30266,41 962,80
SensenruthLUXNEU1056.9095,41107.7085987,612212,4980,60
SenyLIEHUY658.1997,9672.5319532,340767,7601,86
SenzeilleNAMPHI2135.9997,82184.691 61476,848623,22 100,29
SeraingLIELIE2076.1392,92233.831 11172,542227,51 532,04
Seraing-le-ChâteauLIEHUY433.8198,5440.316515,335984,7423,92
SerinchampsNAMDIN2385.5996,92462.831 15554,297545,82 130,04
SerskampOVLDEN657.5397,3675.9215525,545374,5608,30
ServilleNAMPHI650.6297,8665.5746972,717627,3645,05
's Gravenvoeren (Fouron-le-Comte)LIELIE1297.3397,21334.7644334,783465,31 276,95
's GravenwezelANTANT1468.3598,11496.2156857,641842,4986,22
's HerenelderenLIMTON334.4397,8342.118024,424875,6328,01
SibretLUXBAS3864.7197,63961.622 86876,389323,73 761,00
SijseleWVLBRG1649.5897,71688.971257,91 46492,11 588,51
SilenrieuxNAMPHI1560.3196,11624.391 04568,049132,01 535,42
Silly (Opzullik)HAISOI1635.2997,41679.6065641,293658,81 591,43
SinaaiOVLSTN2580.6697,42650.3150124,01 58476,02 084,98
SinsinNAMDIN1392.7997,11434.9372055,857044,21 290,08
Sint-Agatha-RodeBRALEU701.9697,1723.0736054,729845,3657,65
Sint-AmandsANTMEC616.5392,2668.6414226,240073,8541,77
Sint-AmandsbergOVLGEN665.1194,8701.52134,130595,9318,39
Sint-AndriesWVLBRG2012.1496,22091.5764336,51 11963,51 762,42
Sint-AntelinksOVLAAL334.3698,0341.138627,622672,4312,33
Sint-Baafs-VijveWVLTIE821.1496,5851.1312315,766184,3783,88
Sint-Blasius-BoekelOVLOUD408.8898,1416.669523,730676,3400,57
Sint-DenijsWVLKOR1619.1697,61659.6922413,91 38386,11 607,07
Sint-Denijs-BoekelOVLOUD463.7997,4476.0011825,634374,4461,46
Sint-Denijs-WestremOVLGEN592.0194,9623.636713,244086,8506,51
Sint-Eloois-VijveWVLKOR416.6193,6445.164011,730288,3342,55
Sint-Eloois-WinkelWVLROE851.9097,2876.459112,166087,9750,49
Sint-Genesius-Rode (Rhode-Saint-Genèse)BRABRS1788.8278,42282.0387241,81 21458,22 086,80
Sint-Gillis-bij-DendermondeOVLDEN997.0593,91061.9728632,559467,5879,79
Sint-Gillis-WaasOVLSTN2165.4096,72239.3037420,51 45279,51 825,08
Sint-Goriks-OudenhoveOVLAAL543.8496,0566.2212423,340876,7531,45
Sint-Huibrechts-HernLIMTON295.8397,7302.7413447,215052,8284,06
Sint-Huibrechts-LilleLIMMAK1231.4593,51317.1194183,618416,41 125,07
Sint-Jacobs-KapelleWVLDIK311.1195,6325.3862,028798,0293,56
Sint-JanWVLIEP610.5898,3621.41233,857596,2598,25
Sint-Jan-in-EremoOVLEEK1192.9594,71259.07908,795091,41 040,07
Sint-Job-in-'t-GoorANTANT683.6595,8713.2816638,726361,3428,11
Sint-JorisWVLBRG459.9994,1488.9510427,427572,6378,97
Sint-JorisWVLVEU520.3793,9554.235711,942088,1477,11
Sint-Joris-WeertBRALEU376.0095,3394.5816645,220154,8366,79
Sint-Joris-WingeBRALEU1167.1897,41198.6144939,868060,21 128,42
Sint-Katelijne-WaverANTMEC2365.5297,12435.9441018,51 80481,52 213,65
Sint-Katherina-LombeekBRABRS608.0096,4630.6427548,229551,8570,90
Sint-Kornelis-HorebekeOVLOUD352.6298,0359.8911836,920263,1319,87
Sint-KruisWVLBRG1618.9396,21682.8038425,01 15075,01 533,66
Sint-Kruis-WinkelOVLGEN1176.1894,21248.2043440,065160,01 085,45
Sint-Kwintens-LennikBRABRS1522.8296,51578.6648434,691565,41 399,08
Sint-Lambrechts-HerkLIMHAS1088.5496,61126.5927529,166970,9944,35
Sint-Lambrechts-Woluwe/Woluwe-Saint-LambertBRABRS702.7097,0724.2110617,549882,5604,95
Sint-LaureinsOVLEEK2033.0395,12138.301468,01 67392,01 818,49
Sint-Laureins-BerchemBRABRS113.2596,8117.012928,47371,6101,80
Sint-LenaartsANTANT2576.7196,12680.961 93277,456422,62 496,22
Sint-Lievens-EsseOVLAAL1140.8697,71167.5543741,960758,11 043,88
Sint-Lievens-HoutemOVLAAL748.3497,6766.7520328,850271,2704,59
Sint-MargrieteOVLEEK1003.8995,71048.80232,784097,3863,47
Sint-Margriete-HoutemBRALEU416.8297,3428.2310726,529773,5403,94
Sint-Maria-HorebekeOVLOUD741.9897,8759.0544363,525536,5698,17
Sint-Maria-LatemOVLOUD210.7096,8217.716631,714268,3207,40
Sint-Maria-LierdeOVLOUD858.8196,7888.3826933,354066,8808,24
Sint-Maria-OudenhoveOVLAAL861.4696,6891.3334641,748458,3830,72
Sint-Martens-BodegemBRABRS547.6496,6566.9719135,834364,2534,60
Sint-Martens-LatemOVLGEN854.3895,9890.7926233,951266,2773,99
Sint-Martens-LeerneOVLGEN362.9895,9378.363811,628988,4327,92
Sint-Martens-LennikBRABRS1128.5997,51157.2641636,971163,11 127,64
Sint-Martens-LierdeOVLOUD671.4497,3690.1227944,634655,4625,17
Sint-Martens-Voeren (Fouron-Saint-Martin)LIEVER1262.6397,61294.3057747,164952,91 226,65
Sint-MichielsWVLBRG904.0494,2959.4017725,551874,5695,32
Sint-Niklaas (Saint-Nicolas)OVLSTN2645.7196,02757.3132516,31 67383,71 997,97
Sint-PauwelsOVLSTN1119.8497,21152.1313414,877085,2903,62
Sint-Pieters-KapelleWVLOOS345.6897,0356.27226,432293,6344,21
Sint-Pieters-Kapelle (Saint-Pierre-Cappelle)HAISOI1112.9097,51141.4546243,859156,21 052,98
Sint-Pieters-LeeuwBRABRS2652.2895,72770.0162226,41 73773,62 359,05
Sint-Pieters-op-de-DijkWVLBRG1039.1796,21080.75717,291692,8986,80
Sint-Pieters-RodeBRALEU660.1397,4677.5421834,441665,6633,45
Sint-Pieters-Voeren (Fouron-Saint-Pierre)LIEVER497.7397,3511.4913028,133271,9461,77
Sint-Pieters-Woluwe/Woluwe-Saint-PierreBRABRS800.4390,4885.1434243,045457,0796,14
Sint-RijkersWVLVEU362.2897,5371.634011,630488,4344,24
Sint-Stevens-Woluwe (Woluwe-Saint-Etienne)BRABRS526.7296,6545.11509,846290,2512,13
Sint-Truiden (Saint-Trond)LIMHAS3748.7495,93908.3197527,52 57472,53 549,00
Sint-Ulriks-KapelleBRABRS474.7897,8485.569220,934879,1440,50
SippenaekenLIEVER489.4897,7500.8222546,425953,6483,71
SiraultHAIMON1617.7897,21663.6859338,594861,51 540,24
SivryHAITHU2900.9596,82998.022 05773,374826,72 804,83
SleidingeOVLGEN2025.4897,72073.8254133,81 06066,21 601,29
SlijpeWVLOOS1689.8396,31753.861277,61 53792,41 663,64
SlinsLIELIE621.4897,4638.1415025,643474,4583,91
Sluizen (Sluse)LIMTON295.0096,9304.5910938,117761,9286,39
Smeerebbe-VloerzegemOVLAAL354.8397,1365.5410932,322867,7336,93
SmetledeOVLAAL396.3998,3403.0911532,424067,6355,16
SnaaskerkeWVLOOS850.2495,0895.41779,672390,4799,56
SnellegemWVLBRG1085.0997,21116.1131631,469068,61 006,06
Soheit-TinlotLIEHUY878.9498,2894.6422426,960873,1832,22
SohierLUXNEU2006.6497,62055.901 65585,827514,21 929,96
Soignies (Zinnik)HAISOI2183.3696,02274.3738020,31 48879,71 867,70
SoironLIEVER403.0195,7420.9610025,828774,2386,19
Solre-Saint-GéryHAITHU2030.2596,02114.6194351,389648,71 839,07
Solre-sur-SambreHAITHU1329.4095,81387.4760046,568953,51 289,06
SombreffeNAMNAM1706.3296,81763.4858335,21 07364,81 655,99
Somme-LeuzeNAMDIN1212.0097,01249.6466569,629130,4955,67
SommethonneLUXVIR835.7897,6855.9856477,316622,7729,17
SommièreNAMDIN915.9198,6928.47697,683092,4898,72
SomzéeNAMPHI586.6397,2603.6135262,920737,1558,90
SoréeNAMNAM785.9297,3807.8518123,160176,9782,23
Sorinne-la-LongueNAMNAM459.5197,4471.7717138,427561,6446,81
SorinnesNAMDIN1085.5097,81110.0821322,772777,4940,50
SosoyeNAMNAM627.6796,7648.9244170,718229,3623,29
SoulmeNAMPHI668.3597,1688.5246482,010218,0565,76
SoumagneLIELIE763.1995,0803.5020127,253872,8739,36
SoumoyNAMPHI615.3497,2632.8633655,327144,7607,53
SouvretHAICHA351.8094,8371.2014340,221459,8357,09
SovetNAMDIN1283.0397,61314.5827322,693377,41 205,92
SoyLUXMAR2711.0596,42810.981 83669,182130,92 657,45
SoyeNAMNAM735.5395,7768.3431047,334652,7656,09
SpaLIEVER3397.0394,53593.162 87288,437811,63 250,23
SpalbeekLIMHAS503.4895,8525.5720143,626056,4460,08
SpiennesHAIMON484.6796,5502.345412,039588,0448,61
Spiere (Espierres)WVLKOR566.5494,7598.1115128,238571,8536,14
SpontinNAMDIN741.5697,4761.5226337,943162,1694,13
SprimontLIELIE2208.8395,72309.201 07353,593346,52 005,28
SpyNAMNAM1298.1796,31348.6547336,582263,51 294,94
StabroekANTANT1411.8598,01440.7697670,341229,71 387,31
StadenWVLROE2627.7197,62692.7855221,42 03378,72 584,83
StalhilleWVLBRG1052.9096,61090.50747,788792,3960,63
StambrugesHAIATH798.4696,3829.0457479,614720,4720,46
StaveNAMPHI1123.8797,01158.4037534,072866,01 103,04
StaveleWVLVEU1243.7798,51262.8412710,61 06789,41 193,59
StavelotLIEVER5432.8695,65683.843 85178,61 05021,44 900,57
SteendorpOVLSTN422.5783,5506.357533,315066,7225,19
SteenhuffelBRABRS969.4696,71002.4020222,868477,2885,52
Steenhuize-WijnhuizeOVLAAL729.0097,3748.9325336,743763,3690,83
SteenkerkeWVLVEU1144.0296,21189.74918,993491,11 024,20
Steenkerque (Steenkerke)HAISOI1145.8597,51175.8119118,782881,31 019,35
SteenokkerzeelBRABRS915.1097,0943.7621825,464174,6858,83
StekeneOVLSTN3027.1996,63132.7160327,81 56672,22 168,91
StembertLIEVER619.2294,6654.4616331,834968,2512,64
SteneWVLOOS806.9795,7843.08243,664996,4672,75
SterrebeekBRABRS903.2497,5926.1116018,073082,0890,15
StevoortLIMHAS1168.5097,61197.6348645,857654,21 062,39
StokkemLIMTON846.7795,5887.0634242,446457,6805,90
StokrooieLIMHAS595.3294,8628.1721550,720949,3423,67
StoumontLIEVER1878.7195,21973.561 71493,51196,51 832,89
StraimontLUXNEU1650.3979,42078.081 58587,323012,71 815,86
StréeHAITHU1162.5096,31207.5151444,663955,41 153,22
StréeLIEHUY698.4396,4724.4211516,657683,4691,04
Strépy-BracquegniesHAISOI707.9491,3775.6813022,445077,6579,59
StrijpenOVLAAL579.6596,2602.5811622,340477,7520,62
StrijtemBRABRS293.8996,7303.7816154,913245,1293,50
Strombeek-BeverBRABRS448.0996,0466.798320,332579,7407,99
StuivekenskerkeWVLDIK713.0797,2733.53416,064794,0688,18
SuarléeNAMNAM700.0097,1720.5912619,452280,6647,43
SugnyLUXNEU2384.7598,22429.282 20194,71225,32 323,36
SuriceNAMPHI2592.4896,62683.081 94880,447619,62 424,11
SuxyLUXNEU2733.9998,02790.392 44697,5632,52 508,47
TaillesLUXBAS2196.2698,32235.081 46473,852026,21 983,54
TaintigniesHAITOU910.7097,0939.1632739,550260,5828,62
TaminesNAMNAM560.6491,3613.8715030,833869,2488,41
TarcienneNAMPHI899.0297,0926.8436841,053059,0897,73
TavierLIEHUY1405.6496,51456.7367349,668450,41 357,18
TaviersNAMNAM529.1396,2549.769718,442981,6526,29
TavignyLUXBAS4140.0497,34253.842 74686,443213,63 177,72
TellinLUXNEU2052.0898,02094.161 40274,647825,41 880,13
TempleuveHAITOU1501.1797,31542.7234225,699474,41 336,67
TemplouxNAMNAM1109.0996,91144.0547044,857955,21 049,14
Temse (Tamise)OVLSTN2187.1093,42341.1942721,01 60279,02 028,56
TennevilleLUXMAR4039.8793,04341.723 65594,62085,43 862,22
TeralfeneBRABRS235.4395,9245.4016578,94421,1209,45
TerhagenANTANT144.8189,0162.6823,45696,657,60
TermesLUXVIR651.2495,6681.1040272,415327,6555,32
TernatBRABRS925.8496,3961.6528734,554465,5831,32
TertreHAIMON804.8594,2854.5123235,542164,5653,30
TervurenBRALEU1215.4460,62006.151 06464,658335,41 646,38
TerwagneLIEHUY621.4097,1639.9211619,149180,9606,99
TessenderloLIMHAS4929.0095,95138.812 88664,81 57135,34 457,78
TesteltBRALEU1053.4295,61102.4770169,730530,31 006,15
TeuvenLIEVER705.3097,2725.9034749,835050,2697,13
TheuxLIEVER3460.1788,63906.162 64775,287324,83 519,74
ThiaumontLUXARL1251.4997,91277.8496895,1504,91 018,57
ThieuHAISOI630.7592,5681.788213,452986,6611,71
ThieulainHAITOU790.2997,5810.4422329,553170,5753,89
ThieusiesHAISOI1133.3497,41163.3323020,589379,51 122,96
ThiméonHAICHA586.8396,5608.2518634,335665,7541,70
ThimisterLIEVER1100.2595,31154.1323722,084078,01 076,37
ThimougiesHAITOU360.1997,9368.0313337,522262,5354,96
ThinesBRANIV752.1498,2766.25395,368994,7727,64
ThirimontHAITHU1200.2097,71227.9040934,577865,51 187,67
ThisnesLIEWAR965.4097,3992.6621522,673577,4950,09
ThonNAMNAM366.3494,2389.0917152,915247,1323,23
Thorembais-les-BéguinesBRANIV814.2696,5843.548911,171588,9804,64
Thorembais-Saint-TrondBRANIV1334.1097,21372.1631424,198575,91 298,94
ThoricourtHAISOI847.4898,1863.8821125,461974,6829,50
ThuilliesHAITHU1352.2295,71412.3545434,187665,91 330,02
ThuinHAITHU1436.5993,01544.2360745,074255,01 349,20
ThulinHAIMON827.2396,0861.8118724,856575,2751,77
ThumaideHAIATH401.6795,8419.4013733,926866,1405,67
Thy-le-BauduinNAMPHI365.5696,6378.4325272,39727,7349,04
Thy-le-ChâteauNAMPHI809.0896,0842.3643858,531141,5748,94
ThynesNAMDIN807.4797,4828.8924130,255769,8798,64
ThysLIEWAR474.4697,1488.5816838,526961,5436,95
TiegemWVLKOR745.6697,0769.0714219,757980,3720,79
TielenANTTUR1373.8496,61422.4274861,247538,81 222,69
TielrodeOVLSTN738.1093,2791.6418927,051273,0700,76
TieltBRALEU1795.6597,31845.1389552,282047,81 715,78
TieltWVLTIE3363.7397,13464.873019,92 74390,13 044,04
Tienen (Tirlemont)BRALEU1140.8889,71272.4655557,640842,4963,32
TignéeLIELIE141.7495,4148.543021,311078,7139,26
TihangeLIEHUY935.4096,1973.2851957,039143,0909,65
TildonkBRALEU692.2294,6731.4612418,255781,8681,21
TilffLIELIE937.6191,31027.3959569,326430,7858,75
TilletLUXBAS4276.3797,84371.803 02379,777020,33 793,21
TilleurLIELIE110.4883,1133.021127,72872,338,84
TillierNAMNAM318.6497,3327.3410734,020766,0313,80
TillyBRANIV751.5795,7785.3545265,623734,5689,15
TintangeLUXBAS1756.7197,81795.461 28774,344625,71 733,05
TintignyLUXVIR2221.4996,32306.221 35566,468633,62 040,61
TisseltANTMEC784.8795,2824.5611016,356383,7673,29
ToernichLUXARL2018.6798,12058.121 53186,424013,61 771,29
TohogneLUXMAR2273.2896,62354.381 41166,969833,12 108,85
TollembeekBRABRS1324.0997,21362.9063852,857047,21 207,64
Tongeren (Tongres)LIMTON1224.5492,81319.6620820,282379,81 031,08
TongerloANTTUR1970.5696,52041.1375942,01 05058,01 808,22
TongerloLIMMAK772.7996,0804.5860882,512917,5737,30
Tongre-Notre-DameHAIATH499.6796,0520.2410822,537377,5481,42
Tongre-Saint-MartinHAIATH238.2595,8248.7110544,413155,6236,01
TongrinneNAMNAM803.5395,6840.6125132,352667,7777,28
TontelangeLUXARL959.5297,3986.2285189,210310,8954,17
TorgnyLUXVIR559.1897,2575.0034567,516632,5511,29
TorhoutWVLBRG4291.3997,24415.1098827,42 61372,63 601,20
TourinneLIEWAR291.6796,8301.323211,025789,0289,32
Tourinnes-la-Grosse (Deurne)BRANIV853.6097,7874.0023227,760472,3835,27
Tourinnes-Saint-LambertBRANIV1231.7798,01256.8935929,585770,51 215,78
Tournai (Doornik)HAITOU1243.5479,51564.2127731,061769,0893,91
TournayLUXNEU2854.5497,42931.932 54090,92559,12 794,71
TourpesHAIATH898.7597,8918.7428232,957467,1856,07
TransinneLUXNEU2006.6598,22043.371 76589,321210,71 976,39
TrazegniesHAICHA854.4995,9890.7522832,946467,1691,18
TreignesNAMPHI1721.0198,31750.381 31677,139222,91 708,23
TrembleurLIELIE666.2896,2692.5820430,746069,3663,89
TremeloBRALEU1151.9296,01199.3752049,253650,81 055,96
TrivièresHAISOI700.8495,9731.1515122,552077,5670,67
Trognée (Truielingen)LIEWAR415.7898,1423.9212630,528869,5414,16
Tubize (Tubeke)BRANIV1390.4994,71468.0321016,51 05883,51 267,86
TurnhoutANTTUR5360.2295,05644.541 64546,41 90453,73 549,00
Uccle/UkkelBRABRS1684.6473,52291.0067166,533833,51 008,95
UcimontLUXNEU1127.1595,61178.9697687,414012,61 115,95
UikhovenLIMTON372.9490,1413.9521259,214640,8358,48
UitbergenOVLDEN614.1994,8648.1726854,622345,4491,26
UitkerkeWVLBRG1678.5294,21781.571438,81 48491,21 627,22
UlbeekLIMTON584.2197,8597.3818832,838667,3574,12
UpignyNAMNAM330.4597,4339.27329,929790,2329,22
UrselOVLGEN2035.3198,22073.1183049,186150,91 690,93
VaalbeekBRALEU252.2098,0257.225624,916975,1224,84
Val-MeerLIMTON494.9197,4508.3719540,428859,6482,91
VanceLUXVIR1538.3197,61575.4198772,138127,91 368,59
VarendonkANTTUR356.1997,2366.6215744,619555,4351,89
VarsenareWVLBRG969.2295,51014.5412114,074186,0861,76
VaucellesNAMPHI309.6297,6317.1618867,29232,8279,36
VaulxHAITHU521.9996,4541.2235472,413527,6488,50
VaulxHAITOU381.6994,5403.995724,317875,7234,83
Vaux-ChavanneLUXMAR1197.3397,71226.1189589,910010,1994,84
Vaux-et-BorsetLIEHUY625.7197,4642.7215325,145774,9610,02
Vaux-sous-ChèvremontLIELIE318.6293,9339.2711241,215958,8270,55
VechmaalLIMTON697.3097,7713.6722032,445867,6677,42
VedrinNAMNAM758.3196,5785.7418325,453774,6719,56
VeerleANTTUR1351.9897,01394.2840036,071264,01 111,90
VelaineNAMNAM845.5696,5876.3535943,446956,6827,97
VelainesHAITOU1651.2397,91685.8732519,81 31480,21 639,27
VeldwezeltLIMTON770.1396,0801.9729338,846361,2755,92
Vellereille-le-SecHAISOI357.2996,8368.96236,432993,6352,04
Vellereille-lez-BrayeuxHAITHU1381.7096,91426.3060944,576155,61 370,65
VelmLIMHAS1003.4596,31042.4321622,773577,3951,13
VelrouxLIELIE301.7297,4309.924215,822584,2267,81
Veltem-BeisemBRALEU926.0496,1963.6728632,958267,1867,74
Velzeke-RuddershoveOVLAAL1268.9097,61299.9630626,584773,51 153,09
VencimontNAMDIN845.1597,9863.1379594,5465,5841,36
VergniesHAITHU1188.1597,71216.0974963,143936,91 187,37
VerlaineLIEHUY1165.4997,51195.5730627,182372,91 129,49
VerléeNAMDIN662.5897,5679.2926340,638559,4647,61
VerrebroekOVLSTN1502.8695,11580.5015212,51 06187,51 213,26
VertrijkBRALEU570.2296,0593.7319035,434764,6537,64
VerviersLIEVER335.9873,8455.27910,38189,790,56
VesquevilleLUXNEU1211.1389,11360.051 23195,4604,61 290,26
Veulen (Fologne)LIMTON372.6197,7381.309224,927875,1369,30
Veurne (Furnes)WVLVEU2122.5395,52223.491608,71 68891,31 848,35
VezinNAMNAM864.8195,3907.1417523,457376,6747,99
VezonHAITOU758.2698,3771.3038252,035348,0734,55
VianeOVLAAL490.6597,0505.6620945,525054,5458,65
VichteWVLKOR444.6295,6465.32265,941594,1440,88
VielsalmLUXBAS2737.7996,12848.842 16885,436914,62 537,07
ViemmeLIEWAR390.2697,0402.2012532,426267,6387,24
VierselANTANT447.1994,3474.2014536,325463,7399,45
Vierset-BarseLIEHUY2100.2696,32181.1185144,91 04755,21 897,95
Vierves-sur-ViroinNAMPHI1091.6898,01114.0790483,318116,71 085,45
ViesvilleHAICHA562.6892,0611.8016133,032667,0486,27
Vieux-GenappeBRANIV1802.8497,61847.5318710,81 54689,21 733,46
VieuxvilleLIEHUY418.5995,0440.5325966,912833,1387,25
Vieux-WaleffeLIEHUY304.5997,1313.585518,923581,1290,24
VillanceLUXNEU2275.7697,12342.791 92689,223310,82 159,18
Ville-en-HesbayeLIEWAR633.6496,8654.4626843,634756,4615,11
Ville-PommeroeulHAIATH894.4996,8923.5954763,331736,7864,48
VillerotHAIMON280.4396,7290.1011849,512050,5238,73
Villers-aux-ToursLIEHUY272.8897,0281.239537,615762,4251,63
Villers-Deux-EglisesNAMPHI965.1096,8996.5252358,337441,7896,40
Villers-devant-OrvalLUXVIR3112.3698,63157.602 64886,441613,63 064,88
Villers-en-FagneNAMPHI643.3198,4653.7941766,121433,9631,40
Villers-la-Bonne-EauLUXBAS2293.5397,82345.521 61476,050924,02 122,46
Villers-la-LoueLUXVIR735.1497,0757.7855077,216322,8712,93
Villers-la-TourHAITHU760.3296,1791.0555678,815021,2706,27
Villers-la-VilleBRANIV412.5495,7431.2613934,426565,6403,89
Villers-le-BouilletLIEHUY850.7796,6880.3626031,756068,3819,84
Villers-le-GambonNAMPHI1138.3895,61190.5862558,344641,71 071,29
Villers-le-PeuplierLIEWAR609.6996,8629.6713623,344676,7581,17
Villers-le-TempleLIEHUY934.1796,5967.7449255,240044,8892,82
Villers-l'EvêqueLIELIE713.9296,8737.7923833,547366,5710,41
Villers-lez-HeestNAMNAM407.8697,8417.144711,735088,3396,56
Villers-Notre-DameHAIATH154.9597,6158.802516,212783,8151,85
Villers-PerwinHAICHA588.1896,9606.9722441,132158,9545,14
Villers-PoterieHAICHA329.0195,3345.099631,520968,5305,84
Villers-Saint-AmandHAIATH651.6496,8673.3611719,448680,6602,42
Villers-Sainte-GertrudeLUXMAR506.3296,9522.7029763,017437,0470,56
Villers-Saint-GhislainHAISOI253.8596,5262.975724,717475,3230,89
Villers-Saint-SiméonLIELIE302.0295,9314.827326,120873,9281,06
Villers-sur-LesseNAMDIN2365.6795,62474.511 63569,571730,52 351,65
Villers-sur-SemoisLUXVIR1287.3085,51505.681 01679,725820,31 273,76
Ville-sur-HaineHAISOI445.6591,3488.197016,734783,3416,71
Vilvoorde (Vilvorde)BRABRS1745.8794,41849.8833423,81 07176,21 404,90
VinalmontLIEHUY1034.2696,91067.5130830,271269,81 019,41
VinderhouteOVLGEN361.8093,5387.115218,023782,0288,22
VinkemWVLVEU515.0797,7526.97448,646591,4508,91
VinktOVLGEN973.4297,7996.17788,386391,7940,96
VirellesHAITHU1789.0197,91828.121 06668,848431,21 550,78
Virginal-SammeBRANIV740.5595,6774.7617924,355775,7736,47
VirtonLUXVIR1465.4896,71515.2594874,133225,91 279,69
Visé (Wezet)LIELIE539.4486,8621.5910120,638879,4488,97
VissenakenBRALEU833.5296,9859.9822930,851569,2743,39
VissoulLIEHUY312.1497,5320.1413643,817456,2310,36
VitrivalNAMNAM937.7297,2964.8457161,935238,1922,99
VivegnisLIELIE332.9091,9362.325719,423980,6296,65
VivyLUXNEU1391.8497,61426.301 22492,21037,81 327,15
VladsloWVLDIK1699.2298,01733.3636324,31 13175,71 494,05
VlamertingeWVLIEP2019.0597,82064.241106,01 73194,01 841,50
VlekkemOVLAAL119.2898,1121.544649,54750,593,33
VlezenbeekBRABRS970.4396,81002.9122223,871276,2934,00
VliermaalLIMTON913.4997,4937.6625131,554768,6797,58
VliermaalrootLIMTON608.9096,0634.4333656,426043,6596,57
VlierzeleOVLAAL650.0397,1669.1020935,837464,2583,42
VlijtingenLIMTON859.1197,2883.4642850,442149,6848,68
VlimmerenANTTUR920.0697,5943.7854060,335539,7894,72
VlissegemWVLOOS1451.2691,11593.3017512,31 24687,71 421,92
VodecéeNAMPHI652.0796,8673.7532353,628046,4603,08
VodeléeNAMPHI512.7097,4526.1637374,013126,0504,31
VogenéeNAMPHI427.5195,0449.7814335,026665,0409,53
VolkegemOVLOUD280.3796,9289.217630,817169,2246,94
VollezeleBRABRS947.4797,5972.2533837,356762,7905,22
VonêcheNAMDIN1633.5997,31678.521 32183,426316,61 584,09
VoordeOVLAAL487.9597,0503.1721646,824653,3462,16
VoormezeleWVLIEP1117.4995,41171.3713312,097588,01 108,21
VoortLIMTON224.8997,7230.276331,213968,8202,45
Voroux-GoreuxLIELIE337.6396,0351.628124,225475,8335,59
Voroux-lez-LiersLIELIE225.0096,3233.669344,711555,3208,09
VorselaarANTTUR2688.6497,32764.381 25751,71 17248,32 428,99
Vorsen (Fresin)LIMHAS225.4096,9232.587536,113363,9207,64
VorstANTTUR1493.2096,41549.4046234,089766,01 359,51
VosselaarANTTUR1221.9596,41267.5090078,324921,71 148,92
VosselareOVLGEN609.1697,3625.837212,749787,4569,46
VossemBRALEU626.2097,8640.2514724,844575,2592,00
VottemLIELIE460.9796,5477.7219447,721352,3406,71
VraseneOVLSTN1836.4997,21889.7325416,51 28383,51 536,65
VremdeANTANT664.3498,2676.5310116,352083,7621,47
VrerenLIMTON674.6797,3693.4218427,348972,7672,52
VresseNAMDIN388.8393,6415.4732594,2205,8345,15
VroenhovenLIMTON727.6697,9743.5331543,740656,3720,69
VuchtLIMTON377.3995,6394.8423973,38726,7326,64
VursteOVLGEN424.5094,6448.8415638,524961,5405,45
Vyle-et-TharoulLIEHUY695.1897,2714.9825939,639560,4654,47
WaanrodeBRALEU850.9297,7871.2051361,432238,6834,35
WaarbekeOVLAAL252.3197,7258.357232,614967,4221,12
WaardammeWVLBRG736.7898,6746.9722034,441965,6638,68
WaarloosANTANT456.9896,7472.4412027,631472,4433,76
WaarmaardeWVLKOR266.4196,3276.759336,616163,4254,41
WaarschootOVLGEN2137.9997,62190.7147827,71 24772,31 725,13
Waasmont (Wamont)LIEWAR376.0296,7388.7912534,324065,7364,99
WaasmunsterOVLDEN3044.3695,13201.971 11546,81 26553,22 380,03
WachtebekeOVLGEN3111.5496,73216.241 16942,61 57857,42 746,27
WadelincourtHAIATH294.0697,8300.639633,119466,9289,41
WagneléeHAICHA340.1297,4349.1410231,022769,0328,57
WahaLUXMAR2221.8896,72298.391 21559,383540,72 050,04
WailletNAMDIN863.1798,2878.5541569,618230,4596,51
WakkenWVLTIE519.5196,8536.816915,338184,7449,85
WalcourtNAMPHI514.8292,8554.6831663,718036,3496,08
WalemANTMEC394.9286,4457.3317057,012843,0297,64
Walhain-Saint-PaulBRANIV1359.2397,71390.7130223,499176,61 293,02
WalsbetsLIEWAR211.2795,5221.2210652,39747,7202,37
Walshoutem (Houtain-l'Evêque)LIEWAR663.9896,3689.7726640,539059,5655,71
WaltwilderLIMTON529.5496,3549.9624247,526852,6510,47
WambeekBRABRS835.9997,8854.9927435,649564,4769,57
WancennesNAMDIN1183.6798,71199.7852646,560453,51 129,86
WandreLIELIE586.6387,2672.8828653,924446,1530,45
Wanfercée-BauletHAICHA925.6496,8956.5134839,054461,0891,31
WangeLIEWAR283.1497,0291.877630,317569,7251,32
WangeniesHAICHA349.7696,2363.466720,226479,8330,35
WanlinNAMDIN453.7394,7478.9016236,727963,3441,27
WanneLIEVER3327.7296,73441.312 73585,945014,13 185,63
WannebecqHAISOI642.3297,1661.6925542,534557,5600,65
Wannegem-LedeOVLOUD563.1797,2579.5612824,240175,8529,61
WansinLIEWAR393.9697,5403.929825,928174,1379,42
WanzeLIEHUY373.5091,7407.525916,530083,5358,95
WanzeleOVLAAL141.3996,0147.344538,17361,9118,35
WarchinHAITOU331.3295,8345.808931,419568,6283,61
WarcoingHAITOU384.9893,0413.839225,626774,4358,95
WardinLUXBAS4217.5597,74318.793 27686,650813,43 784,31
WaregemWVLKOR2577.9796,82662.8729712,12 16187,92 457,70
Waremme (Borgworm)LIEWAR1260.3395,81315.5423119,495880,61 188,34
Waret-la-ChausséeNAMNAM587.3497,3603.8512422,343077,7553,47
Waret-l'EvêqueLIEHUY474.0696,3492.0411625,633774,4453,80
WarisoulxNAMNAM575.5396,8594.5113524,042776,0561,89
WarnantNAMDIN1142.2696,61182.8054248,358051,71 121,48
Warnant-DreyeLIEHUY957.9896,9989.0817318,675881,4930,46
Warneton (Waasten)WVLIEP1679.9195,91751.5826716,71 33083,31 597,13
WarquigniesHAIMON53.4396,055.661024,13375,943,19
Warsage (Weerst)LIELIE821.5697,6842.0028234,553465,5815,69
WarzéeLIEHUY673.5097,4691.3418127,148872,9668,89
WasmesHAIMON642.5193,4687.8312327,432772,6449,96
Wasmes-Audemez-BriffoeilHAITOU606.4597,5621.8419236,733063,3522,06
WasmuelHAIMON177.8691,2195.014129,39970,7140,44
WasseigesLIEWAR652.9996,8674.4218228,046972,0650,76
Waterland-OudemanOVLEEK865.9796,1900.8412915,669684,4824,88
WaterlooBRANIV1577.8496,01643.9427817,81 28282,21 559,91
Watermaal-Bosvoorde/Watermael-BoitsfortBRABRS500.6938,71293.4593691,7858,31 020,17
WatervlietOVLEEK2023.9096,02107.8654827,51 44472,51 991,62
WatouWVLIEP2280.1198,02327.731818,02 07492,02 254,59
WattripontHAITOU100.1694,6105.904953,44346,691,36
WaudrezHAITHU859.2196,1894.3818621,866478,2850,00
WaulsortNAMDIN1101.0292,31192.6354850,553749,51 085,52
Wauthier-Braine (Woutersbrakel)BRANIV816.4797,3839.1122532,047868,0703,40
Wavre (Waver)BRANIV2063.7596,22146.0044626,21 25473,81 699,84
WavreilleNAMDIN1091.9296,51131.2753653,746246,3998,09
WayauxHAICHA367.1497,8375.308222,927577,1357,11
WaysBRANIV718.7596,9742.1120830,148169,9688,89
WebbekomBRALEU992.7295,41041.1217319,571580,5887,80
WechelderzandeANTTUR1062.1797,31091.9462767,330432,7930,76
WeeldeANTTUR3613.8897,03724.243 21594,02076,13 422,19
WeerdeBRABRS397.7594,3421.827720,529879,5374,62
WeertANTMEC402.2585,1472.4813439,320760,7341,48
WegnezLIEVER455.3094,1483.8215534,629265,4447,16
WeillenNAMDIN789.2498,3803.0540952,137647,9785,55
WeldenOVLOUD639.3396,3663.7919734,138165,9577,77
WelkenraedtLIEVER655.7693,0704.9115925,347074,7628,78
WelleOVLAAL404.8495,4424.1519352,917247,1364,45
WellenLIMTON1658.9197,81696.0091359,163340,91 545,39
WellinLUXNEU1420.4797,71454.591 06892,7847,31 152,49
WemmelBRABRS853.0097,6873.6220925,162374,9832,17
WenduineWVLBRG410.0184,4485.699420,835779,2450,58
WépionNAMNAM1534.7895,11613.5591363,353036,71 443,11
WerbomontLIEHUY966.5395,91007.7775785,413014,6887,14
WerchterBRALEU1115.0095,91162.4724623,779176,31 037,59
WerisLUXMAR1560.4196,71614.2291172,834027,21 250,46
WerkenWVLDIK943.4097,8965.1019322,267777,8870,41
WermLIMTON176.8696,9182.5710761,56738,5173,82
WervikWVLIEP1946.3096,42019.9336419,91 46480,11 827,87
WespelaarBRALEU510.0494,0542.8314630,433569,7481,51
WestendeWVLOOS869.6896,0905.7815118,467181,6822,34
WesterloANTTUR2584.4096,42682.131 19447,31 32852,72 522,04
WestkapelleWVLBRG2096.3398,72123.601266,81 73393,21 858,92
WestkerkeWVLOOS763.7097,0787.1010915,260884,8716,64
WestmalleANTANT2272.6597,62329.271 38465,871834,22 102,54
WestmeerbeekANTTUR482.3595,8503.3124556,718743,3432,36
WestouterWVLIEP1138.0797,31170.0419817,692982,41 127,20
WestrozebekeWVLROE978.1097,71001.3919720,377579,7972,78
WestvleterenWVLIEP1741.2797,91777.9856132,51 16767,51 727,61
WetterenOVLDEN2456.9793,42631.9843624,61 33575,41 771,00
WevelgemWVLKOR1352.9796,81397.81665,71 08494,31 149,94
WezemaalBRALEU887.6797,1914.3441248,044752,0858,82
Wezembeek-OppemBRABRS654.4895,9682.4333855,327344,7611,90
WezerenLIEWAR207.0897,3212.8611054,39345,7203,28
Wez-VelvainHAITOU564.5497,0582.1426650,625949,4524,90
WibrinLUXBAS3540.5197,83620.553 26094,12055,93 465,16
WichelenOVLDEN792.0491,5865.5720230,246769,8669,12
WidooieLIMTON325.9697,5334.299328,922971,1322,35
WiekevorstANTMEC1086.2196,41126.5833534,962465,1959,29
WielsbekeWVLTIE755.6495,7789.529012,861587,2705,20
WierdeNAMNAM1116.5496,41158.4533729,580470,51 140,93
WiersHAITOU1220.9697,11257.5770962,143237,91 141,04
WiesmeNAMDIN712.9096,3740.1067295,1354,9706,93
WiezeOVLDEN533.0797,2548.6524946,528653,5534,49
WihériesHAIMON473.5997,5485.5217940,226659,8445,52
Wihogne (Nudorp)LIELIE394.6997,3405.7418347,320452,7387,19
WijchmaalLIMMAK1144.9596,01192.0573765,538934,61 126,58
WijerLIMHAS513.5798,1523.7624348,525851,5500,34
WijnegemANTANT709.2590,5783.9232152,029648,0616,46
WijshagenLIMMAK1407.3798,11434.9486581,819218,21 056,42
WijtschateWVLIEP2574.0497,92628.5932413,42 10086,62 423,93
WilderenLIMHAS237.8395,6248.803816,519383,6231,09
WillaupuisHAITOU255.1397,0262.9511948,412751,6245,72
WillebringenBRALEU520.3197,7532.5012425,436574,6488,72
WillebroekANTMEC927.3391,01019.3015123,748676,3637,64
WillemeauHAITOU376.2696,0391.8710328,725871,3361,05
WillerzieNAMDIN2302.3498,32342.072 08096,3813,82 160,73
WilmarsdonkANTANT934.9484,21110.159511,772088,3814,53
WilrijkANTANT1363.8991,61489.6324620,794479,31 189,88
WilseleBRALEU805.4091,3881.6818626,551773,5703,44
WilskerkeWVLOOS489.3097,8500.27409,836990,2408,58
WimmertingenLIMHAS104.6596,6108.314451,84148,285,51
WinenneNAMDIN1267.1098,01292.661 13992,5927,51 231,24
WingeneWVLTIE4516.8497,94613.431 20028,43 01971,64 218,88
WinkseleBRALEU1068.0196,51107.2423523,178176,91 016,16
WintershovenLIMTON400.8498,2408.269525,128474,9378,90
WitryLUXNEU2330.1497,92380.611 87787,726312,32 139,64
WodecqHAIATH1543.6797,61580.8870149,471950,71 419,96
WoestenWVLIEP607.5896,9626.858915,050585,0594,70
WolvertemBRABRS1987.6897,52038.4159332,71 22367,41 816,43
WommelgemANTANT1235.6295,01300.3026023,584776,51 107,37
WommersomBRALEU748.1497,1770.4522031,348468,8704,18
WonckLIMTON1013.0697,21042.4335338,755861,3911,60
WondelgemOVLGEN723.5894,2768.3916825,848474,2651,70
WontergemOVLGEN492.3896,7509.11153,147496,9488,95
WortegemOVLOUD1522.1297,51561.3629021,01 09479,11 384,64
WortelANTTUR763.4256,51351.891 03579,426820,61 303,46
WoubrechtegemOVLAAL475.0198,4482.7414133,727766,3418,13
WoumenWVLDIK2302.1198,52338.1642619,91 71880,12 143,78
WulpenWVLVEU1195.7696,71237.03847,51 03292,51 116,51
WulvergemWVLIEP339.0696,9349.743410,130489,9338,37
WulveringemWVLVEU914.4597,6937.33586,780493,3861,69
WuustwezelANTANT5881.7097,96005.144 52080,11 12619,95 646,41
XhendelesseLIEVER340.1795,1357.8410031,022269,0322,50
XhendremaelLIELIE678.2298,0691.9717926,749173,3670,42
XhorisLIEHUY1190.9095,21250.9574964,341535,71 164,11
Yernée-FraineuxLIEHUY595.2297,0613.7229850,329449,7592,23
Yves-GomezéeNAMPHI1347.3295,91405.2365949,168450,91 342,20
YvoirNAMDIN769.2293,1826.2035446,041554,0769,49
ZaffelareOVLGEN1681.0297,81719.5223018,31 02681,71 255,85
ZandbergenOVLAAL669.2496,9690.8926442,435957,6622,83
ZandeWVLOOS645.1297,5661.906610,954289,1607,37
ZandhovenANTANT1137.2096,21182.1559060,638439,4974,01
ZandvlietANTANT1295.1154,62372.181 02656,579143,51 817,32
ZandvoordeWVLOOS946.8694,7999.8210512,772587,4829,81
ZandvoordeWVLIEP654.8698,0667.9215423,749676,3649,47
ZarlardingeOVLAAL638.8297,8653.3724341,034959,0591,92
ZarrenWVLDIK1224.5497,31258.4517017,878382,2953,67
ZaventemBRABRS867.4896,3900.7813516,966583,1799,81
ZedelgemWVLBRG2243.1797,42304.1158727,61 53772,42 123,79
ZegelsemOVLOUD880.0797,6901.7036445,843054,2794,38
ZeleOVLDEN3058.6095,73195.5553521,61 94578,42 480,17
ZelemLIMHAS995.6695,11046.9238140,057160,0952,17
ZellikBRABRS600.1895,5628.14447,455292,6596,15
ZelzateOVLEEK1282.9694,51358.0218218,480581,6987,45
ZemstBRABRS1766.1296,21834.9337222,41 29177,61 662,82
ZepperenLIMHAS865.1397,4888.4128135,351464,7795,05
ZerkegemWVLBRG789.7797,8807.9416421,759178,3754,82
Zétrud-Lumay (Zittert-Lummen)BRALEU1099.3095,81147.3843742,658857,41 025,26
ZevekoteWVLOOS674.2397,5691.20426,363093,8671,21
ZevenekenOVLGEN849.7398,2865.4216628,142571,9591,17
ZeverenOVLGEN364.2597,1375.234113,127186,9312,39
ZevergemOVLGEN741.4996,2770.618513,454786,6632,13
ZichemBRALEU1983.8095,62075.5065835,11 21664,91 873,82
Zichen-Zussen-BolderLIMTON688.0297,0709.0427842,337957,7657,57
ZillebekeWVLIEP1697.3197,91734.2956633,81 11066,21 676,25
ZingemOVLOUD775.5894,8818.5522238,435661,6577,39
Zoerle-ParwijsANTTUR144.4995,1151.953927,510372,5141,25
ZoerselANTANT2131.1798,22169.671 24877,336622,71 613,57
ZolderLIMHAS3544.8896,33679.191 92868,389631,72 823,64
ZomergemOVLGEN2701.4396,72792.1856824,51 74775,52 315,26
ZonhovenLIMHAS2987.2896,43099.451 88868,785931,32 746,94
ZonnebekeWVLIEP1668.2594,11773.1025215,51 37184,51 622,83
ZonnegemOVLAAL270.9197,3278.4410843,913856,1246,11
ZottegemOVLAAL142.8088,7160.926852,36247,7129,44
ZoutenaaieWVLVEU203.9398,6206.88157,518592,5200,67
Zoutleeuw (Léau)BRALEU922.6195,8963.2229031,762668,3916,39
ZuidschoteWVLIEP406.8195,9424.386416,831783,2381,53
ZuienkerkeWVLBRG1559.7197,61597.64624,21 41395,81 475,07
ZulteOVLGEN958.4194,81010.4818922,266277,8851,20
ZulzekeOVLOUD548.9197,7561.8618233,935566,1537,57
ZutendaalLIMHAS3136.9197,83206.372 73095,21384,82 868,11
ZwevegemWVLKOR1500.2296,21559.591198,91 21791,11 335,97
ZwevezeleWVLTIE2223.6297,62277.8073034,51 38465,52 113,67
ZwijnaardeOVLGEN1141.8794,81204.7214316,970383,1845,88
ZwijndrechtOVLSTN1614.7187,01856.5042030,794869,31 367,61