print_logo.jpg

Universiteit Gent
Vakgroep Geschiedenis
Historische Databank Lokale Statistieken

Nijverheidstelling 1896

Nijverheidsgroep Mannenkleding (werkplaatsen voor de confectie van), kleermakers: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet-arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
AaigemOVLAAL3303030003031,05
AalbekeWVLKOR4404040004041,37
AalstLIMHAS22020200020216,67
Aalst (Alost)OVLAAL73730710715736012831311,72
AalterOVLGEN1112011011808190194,03
AarschotBRALEU232602302325025480485,51
AarseleWVLTIE5505053148192,43
AartrijkeWVLBRG1313013013101140142,95
AartselaarANTANT4404040004042,37
AbéeLIEHUY1101010001013,85
AbolensLIEWAR22020220240411,76
AchelLIMMAK1101010001012,00
AchêneNAMDIN2202020002028,70
AcozHAICHA2202020002020,40
AdegemOVLEEK1010010010505150156,41
AdinkerkeWVLVEU5505052027074,93
Aische-en-RefailNAMNAM4404040004044,35
AiseauHAICHA1101010001010,04
AlkenLIMTON12120120127071901910,67
AlleurLIELIE1101010001010,54
AlsembergBRABRS2202023035052,40
AlveringemWVLVEU1415015015000150157,08
AmayLIEHUY5505054049092,58
AmblyNAMDIN11010120230311,54
AmbresinLIEWAR1101011012020,51
AmonimesLUXMAR0100000000000,00
AmougiesOVLOUD2202020002021,01
AmpsinLIEHUY5505054049092,00
AndenneNAMNAM2121021021808290291,60
AnderlechtBRABRS313303103112012430430,35
AnderluesHAITHU1010010010404140140,72
AndrimontLIEVER5505051016060,27
AngleurLIELIE3303030003030,12
AngreHAIMON5505052027073,04
AngreauHAIMON3303030003035,77
AnhéeNAMDIN3303032025056,41
AnlierLUXNEU2202022024046,56
AnsLIELIE4404040004040,17
AnseroeulHAITOU440404516911011,76
AnthéeNAMPHI1101011012023,57
AntheitLIEHUY1101010001010,11
AnthisnesLIELIE1101010001010,26
AntoingHAITOU7707072029090,86
Antwerpen (Anvers)ANTANT3333410341334427120291612236351,58
AnvaingHAIATH3304040004041,48
AnzegemWVLKOR6606060006062,26
AppelsOVLDEN66060630390914,75
Appelterre-EichemOVLAAL4404040004040,98
ArbreHAIATH1301010001017,14
ArbreNAMNAM1101011012024,35
Arc-AinièresHAIATH4404042026067,59
Archennes (Eerken)BRANIV2202022024048,89
ArdooieWVLROE111101011111011211221,92
ArendonkANTTUR4404041015050,74
ArgenteauLIELIE2202020002021,11
Arlon (Aarlen)LUXARL192101901948048670675,74
ArquennesHAICHA3303031124151,45
ArsimontNAMNAM1101012023030,37
AsLIMHAS22020220240412,12
AspelareOVLAAL2202020002021,28
AsperOVLGEN4404040004042,76
AsseBRABRS2121020121303231245,03
AssebroekWVLBRG3303030003031,74
AssenedeOVLEEK5505050005052,03
AssenoisLUXNEU1102020002027,69
AssesseNAMNAM2202023035053,88
AsteneOVLGEN4404042026068,82
Ath (Aat)HAIATH404003703721021580582,08
AthisHAIMON2302020002023,77
AthusLUXARL550505909140143,76
AttenhovenLIEWAR2202023035052,53
AttenrodeBRALEU2202020002026,45
AttertLUXARL4404042026064,44
AubangeLUXARL33030331461710,77
AubelLIEVER121201201211011230235,64
Auderghem/OudergemBRABRS2202021013030,44
AudregniesHAIMON1101011012021,10
AulnoisHAIMON1101010001012,94
AutelbasLUXARL3303031124154,24
Autre-EgliseBRANIV1101011012024,88
AutreppeHAIMON1101010001012,86
AuvelaisNAMNAM660606404100100,45
AvekapelleWVLVEU4404041015058,20
AvelgemWVLKOR1616016016808240245,35
AvennesLIEWAR2202020002021,05
Avernas-le-BauduinLIEWAR3303030003031,58
AvinLIEWAR4404040004048,33
AwansLIELIE2202021013030,67
AwenneLUXNEU1101010001010,82
AyeLUXMAR1102020002020,75
AyeneuxLIELIE2202020002022,27
AywailleLIELIE4404041235271,23
BaalBRALEU34030320250511,36
BaardegemOVLAAL2202020002023,17
Baarle-Hertog (Baerle-Duc)ANTTUR5505052027079,09
BaasrodeOVLDEN1010010010606160163,98
Bachte-Maria-LeerneOVLGEN2202020002023,92
BaelenLIEVER330404606100103,58
BaileuxHAITHU1101010001010,78
BailleulHAITOU0100000000000,00
Baisy-ThyBRANIV7707070007072,55
BalegemOVLGEN3303030003032,75
BalenANTTUR990909202110113,40
BandeLUXMAR2202020222243,13
BarbençonHAITHU2202020002021,49
BarchonLIELIE2202022024041,80
BarvauxLUXMAR1201010001010,86
Barvaux-CondrozNAMDIN1101010001011,82
BasèclesHAIATH8808081019090,80
Bas-OhaLIEHUY1101010001011,89
Bassenge (Bitsingen)LIMTON2202022024041,19
BasseveldeOVLEEK6606060006062,13
Bassilly (Zullik)HAISOI2202020002022,25
Bastogne (Bastenaken)LUXBAS1111011011808190193,87
Bas-Warneton (Neerwaasten)WVLIEP33030310140411,11
BatsheersLIMTON0100000000000,00
BatticeLIEVER550505505100101,87
BaudourHAIMON660606505110111,38
BauffeHAIMON2202020002021,96
BaugniesHAITOU22020240460610,17
BaulersBRANIV1101010001013,23
BavegemOVLAAL2202020002020,84
BavikhoveWVLKOR1102020002021,23
BazelOVLNIK6606063039092,79
BeaumontHAITHU88070714014210216,73
BeauraingNAMDIN5505051016063,64
Beauvechain (Bevekom)BRANIV6806061017077,53
BeauwelzHAITHU1101012133141,84
BeclersHAITOU1101012023034,35
BeekLIMMAK22020200020210,53
BeerlegemOVLOUD1101010001015,26
BeernemWVLBRG111109110404131144,18
BeerseANTTUR3303030003030,93
BeerselBRABRS2202024046068,57
BeerstWVLDIK5505050005052,24
Beert (Brages)BRABRS2202020002024,65
BeerzelANTMEC6606062028087,14
BeezNAMNAM2202020002021,90
BegijnendijkBRALEU2302020002026,25
BehoLUXBAS3303030003038,33
BeigemBRABRS22020210130313,64
BekegemWVLOOS22020200020213,33
BekkevoortBRALEU3303031014046,78
BellefontaineLUXVIR3303031014047,14
BellegemWVLKOR4404040004040,64
BellemOVLGEN3303030003031,01
BellingenBRABRS1101010001013,45
BeloeilHAIATH680606707130133,76
BelseleOVLNIK1010010010101110114,49
Ben-AhinLIEHUY2202020002020,43
BerchemANTANT2020020020909290291,06
BerchemOVLOUD1111011011000110115,00
Berchem-Sainte-Agathe/Sint-Agatha-BerchemBRABRS3303030003034,00
BerendrechtANTANT4503030333361,37
BergBRABRS22030330360616,67
BergilersLIEWAR1201013034041,91
BeringenLIMHAS6606062028083,51
BerlaarANTMEC6606280006283,25
BerlareOVLDEN1010012113213142163,76
BerlozLIEWAR2202024046069,68
BerneauLIELIE2202020002026,67
BernissartHAIATH4504040004040,26
Bersillies-l'AbbayeHAITHU1101010001013,33
BertemBRALEU5505052027077,45
BertrixLUXNEU770808213101113,85
BeselareWVLIEP770707303100105,26
BetekomBRALEU5505050005055,15
Bettincourt (Bettenhoven)LIEWAR1101010001011,75
BeuzetNAMNAM33030310140416,00
BevelANTMEC1101010001014,55
Bever (Biévène)HAISOI7707070007076,19
BevereOVLOUD4404041015052,63
BeverenWVLKOR3303034047075,30
BeverenWVLVEU3303030003034,23
BeverenOVLNIK363703803827027650653,72
BeverenWVLROE770707303100101,96
BeverloLIMHAS2202020002025,41
BeverstLIMTON2202020002025,71
BierbeekBRALEU5505050005054,20
BiergesBRANIV1101011012021,98
Bierghes (Bierk)BRABRS2202020002020,75
BiersetLIELIE1102022024045,19
BierwartNAMNAM22020240460624,00
BiesmeNAMNAM2202022024042,02
BiesmeréeNAMPHI1101011012021,96
Biesme-sous-ThuinHAITHU1101010001015,00
BièvreNAMDIN2202020002023,08
BiezBRANIV1101010001011,43
BikschoteWVLIEP2202021123145,80
BilzenLIMTON13130130134041701710,76
BincheHAITHU55050533683110,41
BinderveldLIMHAS1101010001017,14
BinkomBRALEU55050510160617,65
BioulNAMDIN4404041015052,23
BissegemWVLKOR1101014045054,27
BlaasveldANTMEC3303031014046,56
BlandainHAITOU3303032025052,69
BlandenBRALEU22020220240414,81
BlankenbergeWVLBRG670606707130132,35
BlaregniesHAIMON1101010001011,75
BlatonHAITOU6606061017071,74
BlaugiesHAIMON3303030003031,31
BléhariesHAITOU5504040004043,20
BléhenLIEWAR22020230350520,00
BleidLUXVIR44040400040414,29
BlicquyHAIATH3303031014042,82
BocholtLIMMAK440404606100107,46
BoechoutANTANT3303033036063,37
BoekhouteOVLEEK2202023035053,40
BoëlheLIEWAR22020210130317,65
BoezingeWVLIEP4404041125162,08
BogaardenBRABRS4404041015057,94
BoignéeHAICHA2202021013035,88
BoirsLIELIE3303032135161,86
Bois-de-Lessines (Lessenbos)HAISOI4404040004040,34
Bois-de-VillersNAMNAM4404041015052,00
Bois-et-BorsuLIEHUY2202024266287,21
BolinneNAMNAM2202020002025,13
BomalLUXMAR2202021013036,98
Bombaye (Bolbeek)LIELIE1101010001012,86
BoncellesLIELIE2202020002022,35
BoneffeNAMNAM1101010001010,50
BoninneNAMNAM1101011012024,65
BonlezBRANIV3303030003031,28
BonnertLUXARL7707070007079,86
BooischotANTMEC7707070007073,87
BoomANTANT3838037138909461473,08
BoorsemLIMTON2202020002023,23
BoortmeerbeekBRALEU2202020002022,00
BorchtlombeekBRABRS66060600060610,71
BorgerhoutANTANT424204204215015570571,62
Borgloon (Looz)LIMTON770707606130136,25
BorlezLIEHUY22020200020210,53
BorloLIMHAS2202021013036,82
BornemANTMEC1515015015505200202,30
BorsbeekANTANT2202020002024,00
BorsbekeOVLAAL3303030003031,43
BossièreNAMNAM3303032025057,69
Bossut-GottechainBRANIV3303030003036,00
BostBRALEU33030300030313,04
BotheyNAMNAM1101012023032,52
BottelareOVLGEN4404151125275,43
BouffioulxHAICHA3303030003030,20
BougeNAMNAM4404040004045,26
BouillonLUXNEU660707303100101,66
BoussuHAIMON4404041015050,13
Boussu-lez-WalcourtHAITHU1101010001010,62
BousvalBRANIV3303032025050,71
BoutersemBRALEU3303030003036,38
Bouvignes-sur-MeuseNAMDIN3303032025052,05
BouwelANTTUR2202020002027,41
BovekerkeWVLDIK5505051016062,58
BovesseNAMNAM33030310140410,53
BovignyLUXBAS1101010001010,42
BraibantNAMDIN1101010001014,55
Braine-l'Alleud (Eigenbrakel)BRANIV1111012012303150150,76
Braine-le-Château (Kasteelbrakel)BRANIV6606060006061,30
Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel)HAISOI2929029029909380382,21
BraivesLIEWAR3303032025051,82
BranchonNAMNAM3303030003038,33
BrasLUXNEU1101011122135,88
BrasmenilHAITOU45040410150511,90
BrasschaatANTANT6606063039095,39
BrechtANTANT7707071018085,44
BredeneWVLOOS6606063039096,00
BreeLIMMAK1415015015707220224,56
BreendonkANTMEC3303032025056,02
BrielenWVLIEP2202021013032,86
BroechemANTANT3303031014043,64
BroekomLIMTON1101010001018,33
BrugeletteHAIATH3303033036061,99
Brugge (Bruges)WVLBRG116119011611178508520112022,09
BrûlyNAMPHI1101010001012,13
BrussegemBRABRS55050511261710,00
Brussel/BruxellesBRABRS28428603192334229169360610927021,99
BrustemLIMHAS55050520270716,28
BruyelleHAITOU1101011012020,67
BudingenBRALEU44040411251611,54
BuggenhoutOVLDEN101001001011011210216,25
BuissenalHAIATH2202020002024,17
BukenBRABRS11010100010112,50
BulskampWVLVEU3303031014045,06
BunsbeekBRALEU3303031014048,89
BurchtOVLNIK990909101100101,88
BurdinneLIEHUY5505052027079,86
BureNAMDIN1101012023035,77
BurstOVLAAL4404041015052,84
BuryHAITOU1101010001012,44
BuzenolLUXVIR1101010001015,00
BuzetHAICHA1101010001012,04
CallenelleHAITOU2202020002020,99
CalonneHAITOU1101010001010,13
Cambron-CasteauHAIMON2202020002023,85
Cambron-Saint-VincentHAIMON1101010001011,15
CarnièresHAITHU3303030003030,31
CasteauHAISOI2202020002022,25
CastillonNAMPHI1101010001012,50
CellesLIEWAR3303030003034,41
CellesHAITOU4406060006063,90
CellesNAMDIN2202020002022,63
CerfontaineNAMPHI1101010001010,18
Céroux-MoustyBRANIV6706060006062,06
ChaineuxLIEVER2202020002020,84
ChairièreNAMDIN1201010001016,25
ChampionNAMNAM2202020002021,31
ChamplonLUXMAR2202020002021,77
ChanlyLUXNEU2202020002024,88
Chapelle-à-OieHAITOU1101010001013,03
Chapelle-lez-HerlaimontHAICHA121201201211011230230,95
Chapon-SeraingLIEHUY1101010001010,56
CharleroiHAICHA383804214319322614651,20
CharneuxLIEVER4404042136172,93
ChassepierreLUXVIR1101012023036,00
ChastrèsNAMPHI1101010001012,50
Chastre-Villeroux-BlanmontBRANIV1111011011112121133,42
ChâteletHAICHA303003003036339663692,06
ChâtelineauHAICHA101001001022729327390,68
ChâtillonLUXVIR2202020002022,94
ChaudfontaineLIELIE1101010001010,25
Chaumont-GistouxBRANIV2202020002022,41
Chaussée-Notre-Dame-LouvigniesHAIMON3303030003034,05
ChênéeLIELIE990909707160161,21
CheratteLIELIE1101010001010,17
ChièvresHAIATH6607070007073,08
ChimayHAITHU1314013013808210214,98
ChinyLUXVIR55050500050512,50
ChokierLIELIE1101010001010,80
CineyNAMDIN101001001023023330333,10
CipletLIEWAR2202021013035,66
Clabecq (Klabbeek)BRANIV0100000000000,00
ClavierLIEHUY2202022024044,00
ClermontLIEVER4404043037073,37
ClermontNAMPHI2202021013033,16
Clermont-sous-HuyLIEHUY2202020002021,53
Comblain-au-PontLIELIE2202020002020,35
Comblain-FaironLIEHUY1101010001010,32
Comines (Komen)WVLIEP880909202110112,52
CorbaisBRANIV33030330360614,29
CorbionLUXNEU1101011012024,08
CordesHAIATH34030300030315,00
CornesseLIEVER2202020002020,34
CornimontNAMDIN1101010001019,09
Corroy-le-ChâteauNAMNAM2202021013034,69
Corroy-le-GrandBRANIV7707070007079,72
CorswaremLIMHAS2204040004047,27
Cortil-NoirmontBRANIV4404041015056,67
Cortil-WodonNAMNAM1201010001012,22
CouilletHAICHA1010010010213121130,33
CourcellesHAICHA1314013013404170170,29
CourrièreNAMNAM1101010001013,45
Court-Saint-EtienneBRANIV1515015015000150151,52
CouthuinLIEHUY2202022024041,32
CoutisseNAMNAM2202020002021,85
CouvinNAMPHI6606062028081,24
Cras-AvernasLIEWAR3303030003037,32
CrehenLIEWAR33030310140413,79
Croix-lez-RouveroyHAITHU1101010001017,69
CrupetNAMNAM1101010001012,22
CuesmesHAIMON2202020002020,06
CugnonLUXNEU1101010001010,72
Cul-des-SartsNAMPHI2202020002020,73
DadizeleWVLROE4404043037074,32
DaillyNAMPHI1101010001013,57
DalhemLIELIE3303030003031,26
DammeWVLBRG2202021013037,14
DampicourtLUXVIR33030310140414,29
DampremyHAICHA880808404120120,39
DaussoulxNAMNAM1101011012028,70
DaveNAMNAM2202020002022,67
De KlingeOVLNIK770729325104144,96
De PinteOVLGEN1101010001012,86
DeerlijkWVLKOR7707072029090,91
DeftingeOVLOUD2202023035056,02
DeinzeOVLGEN161601611718220343373,19
DenderbelleOVLDEN4404042026064,14
DenderhoutemOVLAAL8808080008080,82
DenderleeuwOVLAAL1313013013516181192,68
Dendermonde (Termonde)OVLDEN363603513632032671682,74
DenderwindekeOVLAAL5505050005051,16
DenéeNAMNAM2202021013030,99
DentergemWVLTIE4404040004040,89
DergneauHAIATH33030300030313,64
DesselANTTUR4404040004043,54
DesselgemWVLKOR3303030003032,65
DestelbergenOVLGEN6606062028082,69
DesteldonkOVLGEN2202021013034,62
DeurleOVLGEN1101011012025,00
DeurneANTANT2202020002020,37
Deux-Acren (Twee-Akren)HAISOI5505051016062,38
DhuyNAMNAM3303030003034,76
DiegemBRABRS1101018089093,06
DiepenbeekLIMHAS5505054049096,52
DiestBRALEU454504624842042882908,16
Diets-Heur (Heur-le-Tiexhe)LIMTON11010100010111,11
DikkebusWVLIEP2202021013035,17
Diksmuide (Dixmude)WVLDIK1618016016538213243,93
DilbeekBRABRS6606060006064,38
DilsenLIMMAK6606061017075,56
DinantNAMDIN212103003043043730733,40
Dion-le-MontBRANIV1301010001012,86
Dion-le-ValBRANIV33030300030325,00
DisonLIEVER262702502516521415461,01
DochampsLUXMAR0100000000000,00
DoelOVLNIK7707071018085,67
DongelbergBRANIV3303030003033,09
DonkLIMHAS2202020002029,09
DorinneNAMDIN1101011012027,41
DormaalBRALEU1101010001017,69
Dottignies (Dottenijs)WVLKOR1111015116303181194,36
DourHAIMON242402302321021440441,35
DranouterWVLIEP3303030003034,29
Drongen (Tronchiennes)OVLGEN990909314121132,43
DudzeleWVLBRG77070720290910,34
DuffelANTMEC1212012012404160161,87
DuisburgBRALEU1101010001011,96
DurasLIMHAS33030300030337,50
DurbuyLUXMAR2203033036066,06
DurnalNAMDIN2202024046068,45
Dworp (Tourneppe)BRABRS1414014014101150154,79
Eben-EmaelLIMTON4404040004040,75
EblyLUXNEU33030300030310,00
Ecaussinnes-d'EnghienHAISOI7707071018080,30
Ecaussinnes-LalaingHAISOI5505052137182,23
EdegemANTANT1101011012021,92
EekloOVLEEK383804004021324613642,42
EernegemWVLOOS1112011011303140144,84
EgemWVLTIE3403034047071,50
EggewaartskapelleWVLVEU3303031014049,09
EghezéeNAMNAM2202022024041,39
EigenbilzenLIMTON3303031014047,41
EindhoutANTTUR1101010001011,92
EineOVLOUD550505527102121,37
EisdenLIMTON1101010001011,79
EkeOVLGEN4404040004043,85
EkerenANTANT5505053038083,15
EksaardeOVLNIK550606505110113,54
EkselLIMMAK5505050005054,72
ElenLIMMAK66060630390910,71
EleneOVLAAL2202020002022,70
ElewijtBRABRS2202020002023,57
EliksemLIEWAR1101010001015,00
ElingenBRABRS1101010001018,33
Ellezelles (Elzele)HAIATH1212012012415161172,03
Ellignies-Sainte-AnneHAIATH4404041015055,62
ElougesHAIMON6906062028080,47
ElsegemOVLOUD2202020002022,27
Elsene/IxellesBRABRS888808499380383164121762,04
ElstOVLOUD1101010001010,51
ElverdingeWVLIEP5505051016066,52
ElverseleOVLNIK3303031014043,77
EmbourgLIELIE1101010001010,33
EmelgemWVLROE2202020002020,58
EminesNAMNAM1101010001012,38
EnameOVLOUD4404045059099,78
Enghien (Edingen)HAISOI131301211310010221233,79
EngisLIELIE2202023035050,44
EninesBRANIV55050500050510,64
EnsivalLIEVER11120110115510165211,00
EppegemBRABRS1101010001011,37
EpraveNAMDIN1101010001012,44
ErbautHAIMON1101010001013,57
ErbisoeulHAIMON2202020002023,03
ErembodegemOVLAAL1515015015707220223,55
Ermeton-sur-BiertNAMNAM1101010001011,22
ErnageNAMNAM44040400040413,33
ErondegemOVLAAL4404040004042,70
ErpeOVLAAL3303030003032,97
Erps-KwerpsBRALEU7707075271221412,84
ErquelinnesHAITHU2202026178193,88
ErtveldeOVLEEK6606060006065,17
ErwetegemOVLAAL4404040004040,97
EscanafflesHAITOU2202020002020,87
EsenWVLDIK770707404110113,21
EsneuxLIELIE66060631491101,52
EsplechinHAITOU4404041015057,69
EssenANTANT1414014014729212236,15
EsseneBRABRS6606061127189,76
EstaimbourgHAITOU1101010001010,60
EstaimpuisHAITOU3303034267296,72
Estinnes-au-MontHAITHU2202020002021,13
Estinnes-au-ValHAISOI1101010001011,16
EtalleLUXVIR4404040004044,35
EtheLUXVIR4404041015054,63
EtikhoveOVLOUD4404043037071,77
EttelgemWVLOOS4404041015058,47
EtterbeekBRABRS2323023023909320321,16
EugiesHAIMON2202022024042,09
EveletteNAMNAM1101010001011,43
EverbeekHAIATH1111011112314142169,82
EverbergBRALEU5505053038089,20
EvereBRABRS1201011012020,87
EvergemOVLGEN1111011112112122141,40
EvregniesHAITOU1102021013033,90
EvrehaillesNAMDIN2202020002021,65
EzemaalBRALEU44040400040422,22
FalaënNAMDIN2202020002021,65
FalisolleNAMNAM2202022134150,65
FallaisLIEWAR4404042026067,69
FamilleureuxHAICHA1101010001010,14
FarciennesHAICHA4404040004040,19
FauroeulxHAITHU11010130340418,18
FauvillersLUXBAS2202020002024,00
Fayt-le-FrancHAIMON4404040004045,56
Fayt-lez-ManageHAICHA3303032245271,85
FeluyHAICHA3303034047070,55
FerrièresLIEHUY1101010001010,58
Fexhe-SlinsLIELIE0100000000000,00
FilotLIEHUY1101011012025,56
Fize-FontaineLIEHUY1101010001012,63
FlamiergeLUXBAS1101011012023,85
FlavionNAMPHI2202023035056,85
FlawinneNAMNAM1101010001010,33
Flémalle-HauteLIELIE2202021013031,29
FlénuHAIMON1101010001010,03
FléronLIELIE1101010221230,68
FleurusHAICHA171701822010010282301,43
Flobecq (Vloesberg)HAIATH1414014014707210214,61
FloréeNAMNAM2202020002026,90
FloreffeNAMNAM6606061017070,98
FlorennesNAMPHI3304045059093,15
FlorenvilleLUXVIR770707505120125,22
FloriffouxNAMNAM1101010001010,81
FlostoyNAMDIN1101011012022,15
Folx-les-CavesBRANIV4404040004048,33
Fontaine-l'EvêqueHAICHA88081910111182200,73
Fontaine-ValmontHAITHU2202020002020,52
FontenoyHAITOU2202020002029,09
Forchies-la-MarcheHAICHA2202024046060,32
ForestHAIATH4404040004048,51
Forest/VorstBRABRS4404045059090,51
ForêtLIELIE4404040004040,33
ForvilleNAMNAM4404040004044,65
FosseLIEVER1101011012025,88
Fosses-la-VilleNAMNAM1010010010606160164,51
FoulengHAIATH1101010001014,76
FraipontLIELIE5505050225272,67
FraireNAMPHI2202020002022,56
FrameriesHAIMON6606060226280,27
FrancorchampsLIEVER2202020002025,71
Frasnes-lez-BuissenalHAIATH2222022022404260264,46
Frasnes-lez-GosseliesHAICHA6606060006063,31
FreuxLUXNEU1101010001011,22
FroidchapelleHAITHU3305051016061,50
FroidmontHAITOU2202021013031,23
FroyennesHAITOU1101010001011,08
FumalLIEWAR2202020002026,67
FurfoozNAMDIN1101010001017,14
FurnauxNAMNAM1101010001012,50
GagesHAIATH22020210130310,71
Galmaarden (Gammerages)BRABRS4404042026063,77
GanshorenBRABRS2202020002022,53
Gaurain-RamecroixHAITOU5505050005050,93
GavereOVLGEN880808606140149,79
GedinneNAMDIN1101010001010,13
GeelANTTUR272802622816319425477,00
GeerLIEWAR11010110120215,38
Geest-Gérompont-Petit-RosièreBRANIV2202020112134,29
GeetbetsBRALEU2203031014048,16
GelbresséeNAMNAM1101010001011,82
GelindenLIMHAS77070700070710,45
GelrodeBRALEU11010110120216,67
GeluveldWVLIEP1101011012020,86
GeluweWVLIEP880808404120124,63
GemblouxNAMNAM99090916016250251,78
GemmenichLIEVER2202020002022,99
Genappe (Genepiën)BRANIV880808505130131,41
GenkLIMHAS2202021013033,53
GenoelselderenLIMTON11010100010111,11
Gent (Gand)OVLGEN1941980194319710412116298153130,73
GentbruggeOVLGEN1212012012606180181,12
GentinnesBRANIV3303030003035,08
GenvalBRANIV4404043037077,53
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL44440440445986710381112,80
GerdingenLIMMAK33030330360613,04
GérouvilleLUXVIR2202021013032,70
GerpinnesHAICHA5505050005051,99
GesvesNAMNAM2202023035052,55
Ghislenghien (Gellingen)HAIATH5505050005057,25
GhlinHAIMON2202021013030,30
GhoyHAISOI4404040004044,55
GierleANTTUR3303030003034,23
GijverinkhoveWVLVEU44040411251613,04
GijzegemOVLAAL4404042026062,97
GijzelbrechtegemWVLKOR2202020002029,09
GijzenzeleOVLGEN1101010001012,17
GillyHAICHA181802222415116373400,71
GimnéeNAMPHI1101010001011,41
GingelomLIMHAS44040410150510,64
GistelWVLOOS151501501583112332614,69
GitsWVLROE5505051016061,04
GivryHAIMON2202021013030,97
GlabaisBRANIV1101010001010,76
Glabbeek-ZuurbemdeBRALEU44040410150513,16
GlainLIELIE1101010001010,11
GlimesBRANIV33030320250516,67
Glons (Glaaien)LIELIE3303030003030,48
GodarvilleHAICHA1101010001010,57
GoeferdingeOVLAAL1101010001012,63
Goegnies-ChausséeHAIMON1101010001012,56
GoesnesNAMNAM22020220240416,67
Goetsenhoven (Gossoncourt)BRALEU33030300030316,67
GonrieuxNAMPHI1101010001010,79
GontrodeOVLGEN2202020002025,71
GooikBRABRS990909505140143,62
Gors-OpleeuwLIMTON11010120230323,08
GosseliesHAICHA1112011011415151160,47
GotemLIMTON11010100010125,00
GottemOVLGEN2202020002022,74
GottigniesHAISOI1101010001011,52
GougniesHAICHA2202022024041,04
Gouy-lez-PiétonHAICHA6607070007073,98
GozéeHAITHU1101010001010,46
GrammeneOVLGEN1101010001013,13
GrandgliseHAIATH3303030003031,17
Grand-HalletLIEWAR4404040004046,78
Grand-HalleuxLUXBAS1101010001011,54
GrandhanLUXMAR1101010001012,22
Grand-LeezNAMNAM8808081019097,89
GrandmetzHAITOU3303030003036,00
Grand-RechainLIEVER2202020002021,20
Grand-RengHAITHU44040433673108,47
Grand-Rosière-HottomontBRANIV44040400040412,12
GrandvilleLIEWAR3303030003038,11
GratyHAISOI4404040004045,97
GrazenBRALEU22020210130330,00
GrembergenOVLDEN4404042026062,25
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV1212012012000120122,15
GrimbergenBRABRS880808202100104,31
GrimmingeOVLAAL4404040004043,81
GrivegnéeLIELIE5506062028080,39
GrobbendonkANTTUR2202023035056,85
Groot-BijgaardenBRABRS3303030003036,98
Groot-GelmenLIMHAS22020210130311,11
Grote-BrogelLIMMAK2202020002026,06
GrotenbergeOVLAAL1101010001010,99
Grote-SpouwenLIMTON44040400040411,43
GruitrodeLIMMAK44040420260614,29
GuigniesHAITOU33030300030310,71
GuirschLUXARL2202020002027,69
GullegemWVLKOR4404045059091,29
GutschovenLIMTON1101010001016,25
HaachtBRALEU4404040004045,63
HaaltertOVLAAL8808081019090,85
HaasdonkOVLNIK880909101100102,69
Habay-la-NeuveLUXVIR4504041015053,52
Habay-la-VieilleLUXVIR2202020002026,25
HabergyLUXARL2202020002026,06
HaccourtLIELIE5505054049092,68
HachyLUXARL5505050005055,75
HacquegniesHAIATH2202020002024,00
HaillotNAMNAM3303031014044,82
Haine-Saint-PaulHAISOI2202133035160,38
Haine-Saint-PierreHAITHU4504040004040,13
HaininHAIMON1101010001014,55
HakendoverBRALEU33030300030315,79
HalanzyLUXARL7707070007072,55
HalenLIMHAS5505050005055,15
HallaarANTMEC1101012023037,50
HalleANTANT1101012023037,32
Halle (Hal)BRABRS505005205241041930934,03
Halle-BooienhovenBRALEU34030310140410,81
HalmaalLIMHAS11010100010116,67
HaltinneNAMNAM6606061017074,58
HamipréLUXNEU2202021013038,11
HammeOVLDEN2727026026909350351,06
Hamme-MilleBRANIV44040400040418,18
HamoirLIEHUY3303031014044,12
HamoisNAMDIN1101010001010,89
HamontLIMMAK4404041015052,62
Ham-sur-HeureHAITHU6606063039091,56
Ham-sur-SambreNAMNAM2202020002020,30
HandzameWVLDIK770707404110114,66
HannêcheLIEHUY2202021013031,76
Hannut (Hannuit)LIEWAR990909808170177,00
HanretNAMNAM3303033036069,52
HansbekeOVLGEN4404041015051,77
Han-sur-LesseNAMDIN2202022024048,70
Hantes-WihériesHAITHU2201010001011,01
HanzinelleNAMPHI1101011012022,41
HarchiesHAIATH2202020002023,13
HarelbekeWVLKOR1010010010527152170,88
HarreLUXMAR1101010001011,89
HarvengHAIMON1101010001011,37
HasseltLIMHAS343603203254054860865,24
Hastière-LavauxNAMDIN2202020002020,71
Hastière-par-delàNAMDIN1101010001014,00
HaulchinHAITHU1101010001010,41
Haut-le-WastiaNAMDIN1101011012025,56
HautrageHAIMON5505051016061,67
HavayHAIMON3303030003035,00
HavelangeNAMDIN2203038210112137,34
HavinnesHAITOU1101010001012,50
HavréHAIMON3303030003030,22
HechtelLIMMAK1101011012022,17
HeerNAMDIN1101010001014,76
HeersLIMTON4404041015059,43
HeesLIMTON22020220240413,33
HeestertWVLKOR3303032025051,70
HeffenANTMEC2202022024049,52
HeikruisBRABRS3303030003034,35
HeindonkANTMEC11020230350510,42
HeinschLUXARL5505050005056,58
HeistWVLBRG5505050005052,04
Heist-op-den-BergANTMEC7707072029094,17
HekelgemBRABRS780741120294139,42
HeksLIMTON1101010001017,14
HeldergemOVLAAL2202020002021,00
Helkijn (Helchin)WVLKOR3303032025051,88
HemelveerdegemOVLOUD1101010001012,38
HemiksemANTANT770707606130131,59
HemptinneNAMNAM3303032025058,20
HendriekenLIMTON11010100010110,00
HenisLIMTON11010100010133,33
HennuyèresHAISOI1102020002021,29
Henri-Chapelle (Hendrik-Kapelle)LIEVER2202020002022,53
HensiesHAIMON660707404110117,05
HeppenLIMHAS2202020002028,70
HeppigniesHAICHA4404042026065,36
HerbeumontLUXNEU4504041015052,44
HerchiesHAIMON990819404121137,18
HerderenLIMTON1101010001019,09
HerdersemOVLAAL4404150004153,25
HerentBRALEU1212012012415161179,19
HerentalsANTTUR161601601620020360362,63
HerenthoutANTTUR550505707120126,12
HerfelingenBRABRS5505051016064,17
HérinnesHAITOU4404041015056,49
Herk-de-Stad (Herck-la-Ville)LIMHAS4404044048089,20
Hermalle-sous-ArgenteauLIELIE2202021013031,03
Hermalle-sous-HuyLIEHUY1201011012020,41
HerméeLIELIE1101010001010,74
Hermeton-sur-MeuseNAMPHI1101010001013,33
HerneBRABRS9908081019096,72
HéronLIEHUY2202020002024,17
HerseauxWVLKOR77010010101110113,55
HerseltANTTUR4404042026064,69
HerstalLIELIE1010010010606160160,25
HerstappeLIMTON11010110120225,00
HerveLIEVER171701701710111271282,18
HerzeleOVLAAL880808707150152,65
HeuleWVLKOR4404044158191,19
HeureNAMDIN0100000000000,00
Heure-le-RomainLIELIE2202020002021,45
HeurneOVLOUD1101010001011,61
HeusdenLIMHAS2202021013038,82
HeusdenOVLGEN4404041015053,01
HeusyLIEVER3303032025052,67
HeverBRALEU3303030003039,38
HeverleeBRALEU3403032025052,02
HévillersBRANIV2202021013035,00
HeydLUXMAR2202020002022,11
HillegemOVLAAL2302021013031,11
HingeneANTMEC1112012012404160164,42
HingeonNAMNAM1101010001014,55
HobokenANTANT660606505110110,53
HodimontLIEVER4404042136170,41
HodisterLUXMAR1101010001012,13
HoegaardenBRALEU121201201210111221232,56
HoelbeekLIMTON1101010001017,69
HoeledenBRALEU33030300030310,34
HoepertingenLIMTON6606060006062,97
HoeseltLIMTON3303031014043,85
HoevenenANTANT1101010001011,67
HofstadeOVLAAL6606062028082,61
HofstadeBRABRS2202020002024,26
HollainHAITOU3303032135162,74
HollangeLUXBAS3303030003039,68
HollebekeWVLIEP4404040004047,14
Hollogne-aux-PierresLIELIE3303032025050,34
Hollogne-sur-GeerLIEWAR2202021013031,17
HolsbeekBRALEU44040420260611,11
HombeekANTMEC1101010001011,27
Hombourg (Homburg)LIEVER3303035058086,30
HondelangeLUXARL4404040004046,56
HoogledeWVLROE1010010010415141152,08
HoogstadeWVLVEU66060600060610,91
HoogstratenANTTUR550415606101113,61
Horion-HozémontLIELIE2202021013031,63
HornuHAIMON2202020002020,04
HorpmaalLIMTON33030310140410,53
HorruesHAISOI5505054049096,34
HottonLUXMAR2202021013032,46
Houdeng-AimeriesHAISOI7707072029090,47
Houdeng-GoegniesHAISOI880808808160163,94
HouffalizeLUXBAS5505051016063,31
HoutaingHAIATH3303030003034,23
Houtain-le-ValBRANIV4404044048088,25
HoutaveWVLBRG2202020002024,17
HoutemWVLVEU5505050005053,33
HouthalenLIMMAK2202020002024,76
HouthemWVLIEP2202020002021,85
HoutvenneANTTUR1102130002139,38
HouwaartBRALEU44040400040413,79
HouyetNAMDIN1101010001011,02
HoveANTANT1101010001011,75
Hoves (Hove)HAISOI3303031014046,35
HuccorgneLIEHUY1101010001011,79
HuiseOVLOUD3403032025051,81
HuissigniesHAIATH3303031014044,17
HuizingenBRABRS0100000000000,00
HuldenbergBRALEU7708084151211317,81
HulshoutANTTUR22020230350510,20
HulsteWVLKOR5505051236281,54
HumbeekBRABRS4404041015055,05
HuppayeBRANIV4404040004043,08
Huy (Hoei)LIEHUY383803903934034730731,86
IchtegemWVLOOS990909303120122,56
IddergemOVLAAL6606060006062,69
IdegemOVLAAL2202021233255,49
Ieper (Ypres)WVLIEP404004014140040801815,33
IncourtBRANIV2202021013035,36
IngelmunsterWVLROE88080810010180181,60
IngooigemWVLKOR3303030003030,86
IrchonwelzHAIATH1201010001011,27
IsièresHAIATH3303030003034,92
IsnesNAMNAM3303031014048,51
ItegemANTMEC3304150004153,62
ItterbeekBRABRS4404040004047,55
Ittre (Itter)BRANIV5505050005051,67
Ivoz-RametLIELIE2302022024045,19
IzegemWVLROE1212012012513181713300,88
IzelLUXVIR9909090009095,88
IzenbergeWVLVEU4402135057188,70
IzierLUXMAR1101010001015,88
JabbekeWVLBRG6606063039095,63
JalletNAMNAM1101010001014,55
JambesNAMNAM660606909150151,35
JamioulxHAITHU1101010001011,39
JamoigneLUXVIR3303033146175,26
Jandrain-JandrenouilleBRANIV6706064261021213,95
Jauche (Geten)BRANIV99010010606160168,25
JaucheletteBRANIV2202021013036,25
Jehay-BodegnéeLIEHUY1101010001011,02
JehonvilleLUXNEU1101010001011,04
JemappesHAIMON1111011011314141150,43
JemelleNAMDIN5506061017073,78
JemeppeLIELIE99010010022102120,41
JemeppeNAMNAM2202020002021,22
JeneffeLIEWAR1101011012023,51
JesserenLIMTON22020210130312,00
JetteBRABRS3403031014040,69
Jeuk (Goyer)LIMHAS4404043147183,43
Jodoigne (Geldenaken)BRANIV282802802825025530538,58
Jodoigne-Souveraine (Opgeldenaken)BRANIV1101011012024,76
Jollain-MerlinHAITOU2202020002023,85
JulémontLIEVER1101011012023,77
JumetHAICHA141401401410111241250,32
Jupille-sur-MeuseLIELIE2202020002020,19
JuprelleLIELIE2302022024046,67
Jurbise (Jurbeke)HAIMON2202020002020,71
JuseretLUXNEU1101010001016,25
KachtemWVLROE3303032025051,89
Kaggevinne-AssentBRALEU44040410150512,82
KainHAITOU4404044048082,86
KalkenOVLDEN1010010010000100101,26
KalloOVLNIK1011010010224122142,89
KalmthoutANTANT770707314101114,85
KampenhoutBRABRS1111011011404150159,62
KanegemWVLTIE3302022024041,61
KanneLIMTON2202020002022,44
KapellenANTANT770808404120123,96
KapellenBRALEU33030300030311,11
Kapelle-op-den-bosBRABRS5505051016065,50
KaprijkeOVLEEK5506060006061,83
KasterWVLKOR4404041125169,23
KasterleeANTTUR4404042026066,12
KaulilleLIMMAK1101011012021,87
KeerbergenBRALEU4404040004046,90
KeiemWVLDIK5505050005052,26
KemmelWVLIEP4404042026067,23
KemzekeOVLNIK3303032025057,14
KerkhoveWVLKOR3305050005057,81
KerkomBRALEU33050500050523,81
Kerkom-bij-Sint-TruidenLIMHAS2202020002026,06
KerkskenOVLAAL3303030003030,46
KermtLIMHAS1101010001013,57
KernielLIMTON33030300030310,71
Kersbeek-MiskomBRALEU2202023035059,43
KesselANTMEC4404041015053,65
Kessel-LoBRALEU1111011011707180181,91
KessenichLIMMAK22020220240412,50
KesterBRABRS880909101100108,77
KeumiéeNAMNAM23020210130310,71
KieldrechtOVLNIK151501501510010250254,02
KinrooiLIMMAK44040400040417,39
KlemskerkeWVLOOS5505052027076,93
KlerkenWVLDIK550505505100101,44
KluizenOVLEEK2202023035054,27
KnesselareOVLGEN111101101114115251263,12
KnokkeWVLBRG4405053038087,48
KoekelareWVLDIK1212012012224142161,85
KoekelbergBRABRS34030343773100,91
KoerselLIMHAS4404040004043,42
KoksijdeWVLVEU2202021013034,11
KoningshooiktANTMEC4404041015054,76
KontichANTANT1111011011404150154,89
KooigemWVLKOR3303030003032,26
KoolkerkeWVLBRG1101011012020,22
KoolskampWVLTIE66060613473101,57
Korbeek-DijleBRALEU33030300030312,50
Korbeek-LoBRALEU3303030003036,12
KortemarkWVLDIK8808080008084,88
KortenakenBRALEU2202020002024,35
KortenbergBRALEU770707505120128,33
KortessemLIMTON2202021013033,75
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR4343044347359447912911,43
Kortrijk-DutselBRALEU77070710180814,04
KozenLIMHAS1101012023038,82
KraainemBRABRS1101010001011,11
KrombekeWVLIEP4404041015057,04
KruibekeOVLNIK660606404100102,99
KruishoutemOVLOUD131301301311011240244,17
KumtichBRALEU55050520270716,67
KuringenLIMHAS1101010001012,27
KuurneWVLKOR3303033036062,83
KwaadmechelenLIMHAS2202020002022,56
KwaremontOVLOUD66060620280811,59
La BouverieHAIMON3303030003030,24
La GlanerieHAITOU44040430370713,46
La HestreHAICHA5505052247290,93
La Hulpe (Terhulpen)BRANIV33030361791102,11
La LouvièreHAISOI171801611720626367430,53
La Roche-en-ArdenneLUXMAR560505505100105,13
LaarLIEWAR22020210130316,67
LaarneOVLDEN660606707130132,97
LabuissièreHAITHU1101010001010,19
LacuisineLUXVIR1101010001011,64
LadeuzeHAIATH2202020002020,87
LahamaideHAIATH4404041015057,58
LakenBRABRS353503513611314464501,11
LamainHAITOU1101010001016,67
LambermontLIEVER3403032025050,45
LamineLIEWAR1101010001014,55
LampernisseWVLDIK1101010001014,00
LanakenLIMTON5505050005052,89
LandegemOVLGEN550371030367134,91
LandenLIEWAR880808404120124,24
LandenneLIEHUY3303031014043,81
LangemarkWVLIEP1111012012505170172,58
LanklaarLIMTON1101010001011,45
LantinLIELIE1101011012028,33
LaplaigneHAITOU2202023035055,75
LapscheureWVLBRG2202020002025,00
Lasne-Chapelle-Saint-LambertBRANIV5505054049092,60
LathuyBRANIV3303030003033,53
LatinneLIEWAR1101010001011,79
Lauw (Lowaige)LIMTON77070720290918,00
LauweWVLKOR3303030003032,31
LavacherieLUXNEU1101011012023,70
Lavaux-Sainte-AnneNAMDIN1101011012026,90
Le RoeulxHAISOI7707070007073,15
LebbekeOVLDEN161601801815015330333,83
L'Ecluse (Sluizen)BRALEU1101010001013,45
LedeOVLAAL1616018018404220223,03
LedebergOVLGEN1515015015101160160,90
LedegemWVLROE660606617121132,47
LeefdaalBRALEU6606060006067,14
LeerbeekBRABRS33030300030312,00
LeernesHAICHA2202020002021,05
Leers-et-FosteauHAITHU2202020002025,13
Leers-NordHAITOU4405050005058,93
LeestANTMEC11010120230310,71
LeeuwergemOVLAAL1101010001016,25
LeffingeWVLOOS6606062028087,08
LégliseLUXNEU2202022024044,94
LeignonNAMDIN2202021013033,30
LeiseleWVLVEU990909112101118,03
LekeWVLDIK4404040004042,13
LembeekBRABRS7707071018082,60
LembekeOVLEEK2202021013033,30
LembergeOVLGEN11010100010111,11
LendeledeWVLKOR4404043037071,08
LensHAIMON4404041015051,61
Lens-Saint-RemyLIEWAR2202022024042,11
Lens-Saint-ServaisLIEWAR1101010001015,26
Lens-sur-GeerLIEWAR1101010001010,61
Leopoldsburg (Bourg-Léopold)LIMHAS131401301310010230238,55
Les BullesLUXVIR3303031014049,30
Les WaleffesLIEHUY1101010001010,46
LesdainHAITOU2202020002022,70
Lessines (Lessen)HAISOI292902902913013420421,52
LessiveNAMDIN11010120230321,43
LesveNAMNAM6606061017073,80
LetterhoutemOVLAAL4404043037072,27
LeupegemOVLOUD4404043037074,35
LeutLIMTON1101010001011,02
Leuven (Louvain)BRALEU83860811827807815911602,17
LeuzeHAITOU262702602614014400402,44
LeuzeNAMNAM4404042026065,71
Leval-TrahegniesHAITHU2202023035050,51
LibinLUXNEU3303030003033,70
LichtaartANTTUR2202021013033,30
LichterveldeWVLROE19190172196410236292,20
LiedekerkeBRABRS5605052027070,82
Liège (Luik)LIELIE1861910195219710911120304133170,86
Lier (Lierre)ANTMEC5759056258113011316921714,74
LierneuxLIEVER2202021013031,09
LiernuNAMNAM33030310140411,43
LiersLIELIE1101010001010,76
LiezeleANTMEC3303030003036,98
LigneHAITOU3403031014041,99
LigneyLIEWAR1101010001012,63
LignyNAMNAM2202020002020,37
LilleANTTUR2202020002023,70
LilloANTANT4404040004041,16
Lillois-WitterzéeBRANIV2202021013032,63
LimalBRANIV4404043037073,59
Limbourg (Limburg)LIEVER89090914014230231,95
LimerléLUXBAS2202020002023,08
LimontLIEWAR22020230350511,90
Lincent (Lijsem)LIEWAR8808080008087,34
LindenBRALEU1101010001012,94
LinkebeekBRABRS2202023255274,76
LinkhoutLIMHAS22020200020212,50
Linsmeau (Linsmeel)BRANIV33030330360613,33
LintANTANT4404042026066,82
LippeloANTMEC2203140003147,41
LissewegeWVLBRG7707070007076,93
Lives-sur-MeuseNAMNAM1101010001011,30
LoWVLDIK6706061127185,48
LobbesHAITHU3303033146170,90
LochristiOVLGEN7707070007073,08
LodelinsartHAICHA5505053038080,23
LoenhoutANTANT6606063039097,96
LokerWVLIEP4405050005054,85
LokerenOVLNIK383803723925227624661,74
LoksbergenLIMHAS22020220240412,50
LombardsijdeWVLOOS2202020002027,41
LombiseHAIMON1101010001012,70
LommelLIMMAK5506061017075,22
LomprezLUXNEU1101010001011,79
LoncinLIELIE1101010001013,03
LonderzeelBRABRS7707071018084,60
LongchampsLUXBAS2202020112135,88
LongchampsNAMNAM2202020002026,06
LonglierLUXNEU1101010001011,18
LonguevilleBRANIV1101011012024,88
LongvillyLUXBAS1101010001011,20
LonzéeNAMNAM4404040114154,90
LoppemWVLBRG4404042136173,27
LotenhulleOVLGEN5505052027071,42
Louette-Saint-PierreNAMDIN1101010001012,86
LoupoigneBRANIV2202020002020,51
LouveignéLIELIE1101010001010,88
LovendegemOVLGEN5505052137182,56
LovenjoelBRALEU2202020002028,70
LoyersNAMNAM2202020002023,85
LubbeekBRALEU6606061017076,36
LuingneWVLKOR1101011012021,13
LummenLIMHAS3303031014043,05
LustinNAMNAM2202021013031,67
LuttreHAICHA4404041015051,02
Maarke-KerkemOVLOUD1101011122131,32
MaaseikLIMMAK191901711819019361377,20
MabompréLUXBAS1101010001011,82
MachelenOVLGEN5505050005052,14
MaconHAITHU1101010331342,76
MacquenoiseHAITHU2202021013031,86
MaillenNAMNAM2202021013035,77
MainvaultHAIATH4404040004042,56
MaissinLUXNEU1101011012023,85
MaizeretNAMNAM1101010001010,93
MalLIMTON1101010001011,03
MaldegemOVLEEK222202202212315343374,47
MalderenBRABRS6606061017076,09
Malèves-Sainte-Marie-WastinesBRANIV2202020002023,64
MalonneNAMNAM4404043037071,97
MalvoisinNAMDIN1101011012029,09
ManageHAICHA330404707110111,06
MannekensvereWVLOOS2202020002027,41
MaransartBRANIV2202020002021,30
MarbaisBRANIV1010010010404140143,41
Marche-en-FamenneLUXMAR1617016016606220223,61
Marche-lez-EcaussinnesHAISOI2202021013030,86
Marchienne-au-PontHAICHA1313013013909220220,27
MarchinLIEHUY660606404100100,55
MarcinelleHAICHA1010011011909200200,53
MarcourtLUXMAR2202020002023,64
Marcq (Mark)HAISOI4404041015054,90
MariakerkeOVLGEN2202020002020,76
MariakerkeWVLOOS3403033036062,68
MariembourgNAMPHI5505050005054,67
MarillesBRANIV66060630390913,04
MarkeWVLKOR3303034047072,19
MarkegemWVLTIE1101011012021,67
MarneffeLIEHUY1101011012026,67
MarquainHAITOU3303031014047,02
MartelangeLUXARL4505053038088,33
MartenslindeLIMTON11010100010110,00
MassemenOVLDEN4404042026061,74
MassenhovenANTANT1101010001014,55
MaterOVLOUD5505054049092,56
MaubrayHAITOU1101011012025,00
MauldeHAITOU4404041125168,57
MaurageHAISOI2202021013030,29
MazenzeleBRABRS4404047071101118,97
MazyNAMNAM4404044048081,48
Mechelen (Malines)ANTMEC66670660663723910321051,18
Mechelen-aan-de-MaasLIMTON3303030003034,76
Mechelen-Bovelingen (Marlinne)LIMTON2202021013032,01
MeeffeLIEWAR33030320250513,51
Meensel-KiezegemBRALEU2202020002026,06
MeerANTTUR4404042026068,45
MeerbeekBRALEU44040400040426,67
MeerbekeOVLAAL7708198210163195,51
MeerdonkOVLNIK5505053148192,66
MeerhoutANTTUR1313013013516181196,51
MeerleANTTUR7707186281331612,80
MeeswijkLIMTON2202020002023,64
MeeuwenLIMMAK44040420260611,11
MehaigneNAMNAM33030300030310,71
MeigemOVLGEN1101010001011,61
MeiseBRABRS7707181018196,47
Meix-devant-VirtonLUXVIR2202020002022,38
Meix-le-TigeLUXARL1101010001014,76
MeldenOVLOUD2202020002022,41
MeldertOVLAAL3303032245279,33
MeldertLIMHAS2202020002025,41
MeldertBRALEU22020230350511,36
MelenLIELIE1101011012023,03
Mélin (Malen)BRANIV4404040004042,78
MelkwezerBRALEU33030300030320,00
MelleOVLGEN880808707150152,60
MelleryBRANIV1101011012023,17
MellesHAITOU11010110120211,11
MelletHAICHA4404042026065,88
MellierLUXNEU2202022024046,15
MelsbroekBRABRS2201121122245,26
MelseleOVLNIK5505054049091,95
MembachLIEVER1101010001011,85
MembruggenLIMTON33030300030312,50
Menen (Menin)WVLKOR222202202212517345392,55
Merbes-le-ChâteauHAITHU5505050005054,17
Merbes-Sainte-MarieHAITHU1101010001011,08
MerchtemBRABRS1314013013606190198,30
MerdorpLIEWAR1101012023034,48
MereOVLAAL6606061017070,92
MerelbekeOVLGEN4404040004041,25
MerendreeOVLGEN4404042026063,82
MerkemWVLDIK4504042026060,98
MerksemANTANT770707707140141,16
MerksplasANTTUR4404042136177,69
MerlemontNAMPHI1101010001010,88
Mesen (Messines)WVLIEP4404043037075,74
Meslin-l'EvêqueHAIATH2202020222244,35
Mesnil-Saint-BlaiseNAMDIN1101010001012,33
MespelareOVLDEN1101010001013,70
MessancyLUXARL9909090009097,03
MesselbroekBRALEU1101010001017,69
MettekovenLIMTON11010100010133,33
MettetNAMNAM770707505120123,75
MeulebekeWVLTIE1010010010707170170,71
MeuxNAMNAM10100100103031301313,40
Mévergnies-lez-LensHAIATH1101010001010,28
MichelbekeOVLOUD1101010001011,30
MiddelburgOVLEEK4404040004046,15
MiddelkerkeWVLOOS3303032025052,49
Mielen-boven-AalstLIMHAS2202021013037,89
MillenLIMTON2202020002029,52
MinderhoutANTTUR1101010001015,00
Moelingen (Mouland)LIELIE1101010001014,55
MoenWVLKOR77070710010170173,56
MoerbekeOVLAAL2202020002025,26
MoerbekeOVLGEN1111010010505150151,93
MoereWVLOOS5505051016065,31
MoerkerkeWVLBRG990909303120123,54
MoerzekeOVLDEN550505808130131,71
MohaLIEHUY4404043037071,38
MohivilleNAMDIN1101010001012,38
MoigneléeNAMNAM1101010001011,32
MoircyLUXNEU1101011012029,52
MolANTTUR1717017017606230233,51
MolenbaixHAITOU4403250003256,10
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS68680710713824010921110,87
Molenbeek-WersbeekBRALEU22020230350515,15
MolenbeerselLIMMAK2202022024046,78
MollemBRABRS33030310140411,76
MomalleLIEWAR3303030003035,56
MomigniesHAITHU880808606140145,83
Monceau-sur-SambreHAICHA550505505100100,44
Mons (Bergen)HAIMON313103303313013460461,26
Mons-lez-LiègeLIELIE1101010001010,21
MontegnéeLIELIE3303032025050,18
MontenakenLIMHAS8908082021001010,00
Montignies-le-TilleulHAICHA7707071018081,26
Montignies-lez-LensHAIMON4404040004046,35
Montignies-sur-RocHAIMON3303031014044,65
Montignies-sur-SambreHAICHA232302302311011340340,67
Montroeul-au-BoisHAITOU5505051016069,23
Montroeul-sur-HaineHAIMON2203031014048,16
Mont-Saint-AndréBRANIV4404041015057,94
Mont-Saint-AubertHAITOU2202022024047,14
Mont-Saint-GuibertBRANIV77070716016230235,32
Mont-sur-MarchienneHAICHA4404042026060,42
MontzenLIEVER550505505100102,06
MoorselOVLAAL7707071018081,86
MoorseleWVLKOR770707426112131,88
MoorsledeWVLROE13130121138210203231,89
MoortseleOVLGEN2202020002023,03
MopertingenLIMTON3303030003037,14
MorialméNAMPHI2202021123142,41
MorkhovenANTTUR1101010001011,75
Morlanwelz-MariemontHAITHU1212012012606180180,40
MortrouxLIELIE33030351681912,16
MortselANTANT4404041015051,33
MoulbaixHAIATH2202020002023,70
MourcourtHAITOU6606060006065,94
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR393903803817219552573,26
MoustierHAIATH5505050005054,31
MoustierNAMNAM1101011012020,27
MoxheLIEWAR44040410150510,87
MozetNAMNAM4404041015052,78
MuizenBRABRS3303035058085,97
MunkzwalmOVLOUD4404040004042,76
MunoLUXVIR3303033036066,90
MunsterbilzenLIMTON4404040004048,00
MunteOVLGEN2202020002021,82
MussonLUXVIR3303030003031,03
Mussy-la-VilleLUXVIR6606060006066,90
MyLUXMAR1101010001011,89
NalinnesHAITHU3303032245274,58
NamêcheNAMNAM2202020002020,50
Namur (Namen)NAMNAM515305035329130794831,28
NandrinLIEHUY4404040004044,44
NassogneLUXMAR2202020002022,04
NatoyeNAMDIN550606404100109,43
NazarethOVLGEN66071820291104,93
NéchinHAITOU5505052247294,66
NederbrakelOVLOUD1212012012202140141,99
NederenameOVLOUD11010130340413,33
NederhasseltOVLAAL2202024156172,92
NederokkerzeelBRABRS2202021013034,17
Neder-over-HeembeekBRABRS3303030003031,91
Nederzwalm-HermelgemOVLOUD2202021013033,61
NeerharenLIMTON1101010001016,25
NeerhespenLIEWAR22020200020211,11
NeerheylissemBRALEU6606060006067,50
NeerijseBRALEU2202020002024,17
NeerlandenLIEWAR1101010001016,67
NeerlinterBRALEU8808082021001010,42
NeeroeterenLIMMAK6606060006063,97
NeerpeltLIMMAK5505052027077,14
NeervelpBRALEU2202020002026,90
NeigemOVLAAL3303030003032,34
NeremLIMTON22020200020220,00
NessonvauxLIELIE3303033366392,43
NethenBRANIV5505052027078,33
NeufchâteauLIEVER1101010001011,37
NeufchâteauLUXNEU101001001012214222246,12
NeufvillesHAIMON4404041015052,35
NeveleOVLGEN1010010010404140143,02
NielANTANT1617016117505211222,40
Niel-bij-Sint-TruidenLIMHAS3303033036062,67
NieuwenhoveOVLAAL1101010001011,11
NieuwenrodeBRABRS2202021013036,12
NieuwerkerkenOVLAAL5505050005056,25
NieuwerkerkenLIMHAS22020200020220,00
NieuwkapelleWVLDIK4404040004045,88
Nieuwkerke (Neuve-Eglise)WVLIEP550505606110114,93
Nieuwkerken-WaasOVLNIK5505052027071,14
NieuwmunsterWVLBRG1101011012026,45
Nieuwpoort (Nieuport)WVLVEU1717018018909270274,86
NieuwrodeBRALEU44040410150510,42
NijlenANTMEC4404040004042,44
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV4404042026064,92
NimyHAIMON5605050005050,48
NinoveOVLAAL282802802834438624663,44
NismesNAMPHI1101010001010,27
Nivelles (Nijvel)BRANIV2121023023404270271,15
NivesLUXBAS1101012133145,26
NobressartLUXARL4404041015058,06
NodebaisBRANIV44040420260611,76
NoduwezBRANIV89080810190911,39
NoirefontaineLUXNEU1101010001011,69
NokereOVLOUD3303030003032,83
NollevauxLUXNEU1101010001014,55
NoorderwijkANTTUR3303031014046,78
NoordschoteWVLDIK1101010001013,85
Noville-les-BoisNAMNAM6606061017075,26
Noville-sur-MéhaigneBRANIV44040450590916,36
NukerkeOVLOUD2202020002020,64
ObaixHAICHA1101010001011,18
ObigiesHAITOU1101010001012,63
ObourgHAIMON3303032025051,28
OchampsLUXNEU1101010001011,43
OcquierLIEHUY1101010001010,79
OdeurLIEWAR1101010001014,35
OedelemWVLBRG880808415121132,62
OekeneWVLROE330303471177143,66
OelegemANTANT2202020002022,35
OeselgemWVLTIE1101010001012,86
OetingenBRABRS550505516101115,24
OeudeghienHAISOI6606062028088,16
OevelANTTUR2202023035057,58
OffagneLUXNEU1101010001011,82
OgyHAISOI1101010001012,50
OhainBRANIV3302132024152,36
OheyNAMNAM3303031014045,26
Oignies-en-ThiéracheNAMPHI3303030003036,82
OkegemOVLAAL4404040004041,85
OlenANTTUR3303031014043,45
Oleye (Liek)LIEWAR1101010001011,54
Ollignies (Woelingen)HAISOI2202020002021,61
Olloy-sur-ViroinNAMPHI1101011012021,03
OlmenANTTUR3303142025169,84
OlneLIEVER2202020002020,49
OlseneOVLGEN4405050005052,81
OmalLIEWAR2202022024042,84
OnLUXMAR2202020002023,77
OnkerzeleOVLAAL7707071018086,84
OnneziesHAIMON2202021013034,55
Onze-Lieve-Vrouw-LombeekBRABRS2202020002022,22
Onze-Lieve-Vrouw-WaverANTMEC3303030003031,89
OoigemWVLTIE2202021013034,76
OoikeOVLOUD1101012023034,11
OordegemOVLAAL2202020002020,34
OorderenANTANT55050530380810,67
OostakkerOVLGEN2202021013031,36
OostduinkerkeWVLVEU4404040004043,77
OosteekloOVLEEK5505050005054,63
Oostende (Ostende)WVLOOS404804204211011530532,17
OosterzeleOVLGEN7706063039093,08
OosthamLIMHAS4404041015059,26
OostkampWVLBRG1717017017606230233,23
OostkerkeWVLBRG2202020002021,80
OostmalleANTANT44040450590913,43
OostnieuwkerkeWVLROE88070711011180183,36
OostrozebekeWVLTIE1010010010404140141,69
OostvleterenWVLIEP6606061017074,19
OostwinkelOVLGEN1101010001012,50
OpbrakelOVLOUD2202020002020,79
OpdorpOVLDEN2202023035055,56
OpglabbeekLIMHAS33030312342622,22
Ophain-Bois-Seigneur-IsaacBRANIV2202020002022,08
OphasseltOVLAAL4404040004043,25
OpheylissemBRALEU4404040004042,17
OphovenLIMMAK3303030003034,84
OpitterLIMMAK1101010001012,44
OplinterBRALEU3303031014046,90
OpoeterenLIMMAK1101011012025,71
OpontLUXNEU1101011012023,57
OpprebaisBRANIV5505052027075,88
OppuursANTMEC2202020002023,03
OpvelpBRALEU22020200020211,11
OpwijkBRABRS1010010212303132157,94
OrbaisBRANIV44040400040411,43
OrdingenLIMHAS22020200020215,38
OretNAMPHI2202020002021,79
Oreye (Oerle)LIEWAR4404040004045,00
OrgeoLUXNEU4404041015055,49
OrmeigniesHAIATH3303030003036,00
Orp-le-GrandBRANIV8100707303100102,25
OrroirOVLOUD11010121331411,76
Orsmaal-GussenhovenBRALEU3303030003038,82
OstichesHAIATH1101010001011,59
OtegemWVLKOR3303030003031,42
OteppeLIEHUY2202022024043,25
Othée (Elch)LIELIE4404042026066,67
Otrange (Wouteringen)LIMTON1101010001016,25
OttenburgBRALEU2202130002135,45
OttergemOVLAAL1101010001010,69
OttigniesBRANIV5605051016064,03
OudegemOVLDEN77070713215202224,82
OudekapelleWVLDIK2202020002028,33
Oudenaarde (Audenarde)OVLOUD1616016016808240242,31
OudenakenBRABRS1101010001017,14
OudenburgWVLOOS1010010010303130137,30
Oud-HeverleeBRALEU33030300030312,00
Oud-TurnhoutANTTUR3303036069091,65
OuffetLIEHUY3303030003030,78
OugréeLIELIE880808505130130,26
OupeyeLIELIE1101010001010,29
OuterOVLAAL880808426122143,39
OutrijveWVLKOR3303030003030,98
OuwegemOVLOUD3303030003033,16
OverboelareOVLAAL5505051016062,46
OverhespenLIEWAR2302020002029,52
OverijseBRABRS2121021021418496287014,68
OvermereOVLDEN5505050005051,02
OverpeltLIMMAK3303033036060,99
OverwindenLIEWAR44040400040422,22
PaalLIMHAS3303031014046,45
PaliseulLUXNEU2202021013031,67
PamelBRABRS1111011011202130133,10
Papignies (Papegem)HAISOI2202020002023,77
ParikeOVLOUD1101011012023,64
PassendaleWVLIEP4404042026063,24
PatigniesNAMDIN0100000000000,00
PâturagesHAIMON7707071018081,47
PaulatemOVLOUD11010101111211,76
PecqHAITOU2202020002021,63
PeerLIMMAK550505516101115,58
PeissantHAITHU3303032025056,76
Pellaines (Pellen)LIEWAR2202020002025,41
PellenbergBRALEU33030300030321,43
PepingenBRABRS4405050005053,73
PepinsterLIEVER33030344874110,90
PerkBRABRS1101010001012,04
PéronnesHAISOI3303030003030,32
PéronnesHAITOU2202021013031,10
PéruwelzHAITOU262702622819726459541,90
PervijzeWVLVEU6606061017076,67
PerwezNAMNAM11010120230311,54
Perwez (Perwijs)BRANIV1010010010707170173,61
PessouxNAMDIN1101010001012,22
Petegem-aan-de-LeieOVLGEN3303031014041,75
Petegem-aan-de-ScheldeOVLOUD2202023035054,00
PetignyNAMPHI1101010001010,99
Petit-Enghien (Lettelingen)HAISOI1101010001010,20
Petit-RechainLIEVER2202021013030,49
Petit-Roeulx-lez-BraineHAISOI44040410150510,00
Petit-ThierLUXBAS1101010001014,76
PeutieBRABRS2202021013034,69
PhilippevilleNAMPHI2202020002020,93
Piétrain (Petrem)BRANIV660606404100109,09
PiétrebaisBRANIV3303030003038,57
PipaixHAITOU4404040004043,74
PiringenLIMTON11010110120210,53
PittemWVLTIE88010010516151161,68
PlainevauxLIELIE1102020002022,86
PlancenoitBRANIV2202021013031,59
PloegsteertWVLIEP4404042136173,66
PoederleeANTTUR3303030003037,32
PoekeOVLGEN3303031014044,55
PoeseleOVLGEN1101010001013,03
PollareOVLAAL22020230350515,15
PolleurLIEVER1101010001011,28
PollinkhoveWVLDIK4404040004044,17
PommeroeulHAIATH4404040004040,93
PondrômeNAMDIN1101010001010,30
Pont-à-CellesHAICHA3303031014041,61
PontillasNAMNAM1101010001017,14
PoperingeWVLIEP181901732020121374412,74
PoppelANTTUR1101011012024,26
PopuellesHAITOU1101010001014,55
PottesHAITOU2202021013033,19
PoucetLIEWAR55050500050519,23
PoulseurLIEHUY1101010001010,27
PoussetLIEWAR1101010001012,50
PreslesHAICHA2202020002022,41
ProfondevilleNAMNAM3303031014042,82
ProvenWVLIEP4404041015054,72
PryNAMPHI1101010001012,94
PulderbosANTANT1101010001013,70
PulleANTANT1101011012023,39
PussemangeLUXNEU2202020002026,67
PutteANTMEC5505052027073,18
PuursANTMEC1212012012404160163,84
QuaregnonHAIMON1111011011325142160,25
QuartesHAITOU1101010001012,56
QuenastBRANIV2202020002020,08
Queue-du-BoisLIELIE1101012023030,63
QuevaucampsHAIATH5505051016060,83
Quévy-le-GrandHAIMON1101010001010,52
Quévy-le-PetitHAIMON3303030003033,61
QuiévrainHAIMON101001001011011210214,25
RachecourtLUXARL33030300030310,00
Racour (Raatshoven)LIEWAR3303030003032,14
RagniesHAITHU1101010001011,92
RamegniesHAIATH1101010001017,69
Ramillies-OffusBRANIV3303030003031,64
RamsdonkBRABRS1101010001013,85
RamselANTTUR44040400040412,90
RamskapelleWVLBRG2202020002028,70
RamskapelleWVLVEU44040430370713,21
RanceHAITHU3303033146171,30
RansartHAICHA660606505110110,88
RanstANTANT1101010001011,03
RavelsANTTUR3303030003037,50
RebaixHAIATH5505050005053,97
Rebecq-Rognon (Roosbeek)BRANIV3304040004041,88
RecogneLUXNEU2202020002024,44
ReetANTANT4404041015055,32
RekemLIMTON5505053038088,70
RekkemWVLKOR7707078081501510,71
RemersdaalLIEVER1101011012027,41
ReningeWVLDIK3303034047073,68
ReningelstWVLIEP7707072029094,92
RessaixHAITHU2202020002020,15
RessegemOVLAAL2202020002021,00
ResteigneNAMDIN2202021013034,17
RetieANTTUR440404606100107,52
RetinneLIELIE2202021013030,58
RèvesHAICHA4404041015055,21
RhisnesNAMNAM4404041015055,05
RichelleLIELIE1101011012022,06
RiemstLIMTON1101010001018,33
RijkelLIMTON1101010001017,14
RijkevorselANTTUR5505052137185,56
RijkhovenLIMTON1101010001012,38
RijmenamANTMEC6606060006069,09
RiksingenLIMTON1101010001019,09
RillaarBRALEU2202021013034,11
RivièreNAMDIN1101010001011,19
RixensartBRANIV2202020002021,45
RobelmontLUXVIR2202020002028,00
RoborstOVLOUD1101010001011,96
RochefortNAMDIN1010010010505150154,66
RochehautLUXNEU2202020222246,78
Roclenge-sur-Geer (Rukkelingen-aan-de-Jeker)LIMTON1101011012020,74
RocourtLIELIE1101010001010,20
Roesbrugge-HaringeWVLIEP990909202110115,34
Roeselare (Roulers)WVLROE464604604638038840841,78
RoisinHAIMON6606061017072,36
RoksemWVLOOS1101010001015,88
RollegemWVLKOR5505051016061,05
Rollegem-KapelleWVLROE3303030003031,15
RomershovenLIMTON33030300030314,29
RomséeLIELIE1101014045050,54
RongyHAITOU2202020002021,04
RonquièresHAISOI1101010001012,44
Ronse (Renaix)OVLOUD353503503521324563591,14
RoosbeekBRALEU44040400040414,29
RoséeNAMPHI1101010001011,64
RosièresBRANIV11010110120211,11
RosmeerLIMTON1101010001017,69
Rosoux-Crenwick (Roost-Krenwik)LIEWAR1101010001014,00
RossignolLUXVIR2202020002022,38
RotemLIMMAK2202020002024,00
RotselaarBRALEU7708083031101110,78
RoucourtHAITOU2202021013032,38
RouveroyHAITHU1101010001013,23
RouvreuxLIELIE2202021123141,92
RouxHAICHA3303032025050,21
Roux-MiroirBRANIV5505050005058,06
RuddervoordeWVLBRG8809090009091,90
RuetteLUXVIR2202020002024,44
RuienOVLOUD2202020002023,23
RuisbroekANTMEC660606606120128,33
RuisbroekBRABRS4404045059090,75
RuiseledeWVLTIE1010010010729172191,58
Rukkelingen-Loon (Roclenge-Looz)LIMTON1101012023037,89
RullesLUXVIR3303035058083,03
RumbekeWVLROE1212012012202140141,84
RumesHAITOU4404040004044,21
RummenBRALEU34030300030315,79
RumsdorpLIEWAR1101010001019,09
RumstANTANT7707072029096,72
RunkelenLIMHAS11010100010111,11
RupelmondeOVLNIK1111011011808190192,23
Russeignies (Rozenaken)OVLOUD22020210130312,50
Rutten (Russon)LIMTON1101010001014,76
's Gravenvoeren (Fouron-le-Comte)HAICHA2202130002133,53
's GravenwezelLIELIE2202020002022,94
's HerenelderenNAMPHI1101011012024,35
Saint-AmandNAMNAM2202020002023,17
Saint-AubinLUXVIR1101010001012,22
Saint-DenisLUXVIR660606110111701710,06
Saint-DenisLUXNEU2202021013034,55
Sainte-CécileBRABRS4404041015054,81
Sainte-MarieLIEWAR45040451691103,76
Sainte-Marie-ChevignyNAMNAM2202023035052,36
Saintes (Sint-Renelde)NAMNAM1101010001017,14
Saint-GérardHAIMON990909606150151,46
Saint-GermainBRABRS525205115214519656710,77
Saint-GéryLUXNEU770707606130134,71
Saint-GhislainBRANIV2302020002024,44
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS656706416514317784821,44
Saint-Jean-Geest (Sint-Jans-Geest)LUXVIR4404040004043,20
Saint-Josse-ten-Noode/Sint-Joost-ten-NodeNAMNAM1101010001010,49
Saint-LégerLUXVIR4404043037075,26
Saint-MarcHAITOU2202022134159,09
Saint-MardLUXNEU1101011012020,86
Saint-MartinLIELIE1201010001010,05
Saint-MaurLUXNEU44040430370710,94
Saint-PierreBRANIV1101010001011,41
Saint-RemyHAIATH5505053038084,23
Saint-RemyNAMNAM4404043037070,54
Saint-Remy-Geest (Sint-Remigius-Geest)LIEHUY2302021013036,67
Saint-ServaisHAISOI2202020002022,02
Saint-SéverinLUXVIR2202020002023,77
Saint-SymphorienLIELIE1101012023031,18
SallesHAIMON3303031014047,84
SamartHAITHU4404040004046,90
SartBRANIV2202021013031,76
Sart-Dames-AvelinesNAMNAM22020230350513,51
Sart-EustacheNAMNAM5505050005051,85
Sart-Saint-LaurentBRABRS77770780783323511121131,38
SautourBRALEU45040420260612,50
SauvenièreLIMTON1101010001018,33
Schaarbeek/SchaerbeekNAMDIN1101011012021,69
SchalkhovenOVLGEN3303030003030,98
SchaltinANTANT2202021013033,16
SchelderodeOVLDEN1111011011303140142,61
ScheldewindekeOVLAAL4404040004043,81
SchelleBRABRS66061720281911,39
SchellebelleBRALEU910090900090910,11
SchendelbekeANTANT6606060006066,52
SchepdaalOVLDEN5505050005053,14
SchildeOVLOUD5505050005051,33
SchoonaardeANTANT550505606110111,63
SchoreANTMEC3303030003033,41
SchorisseWVLTIE33030341571810,81
SchriekNAMNAM1111011011202130132,70
SchulenLIEHUY3303031014040,21
SclaynLUXARL33030340470721,88
ScyHAITHU3303030333361,49
SeillesOVLGEN1101010001011,04
SelangeHAICHA55050512012170173,27
SeloignesLUXNEU1101010001018,33
SemmerzakeLIEHUY1101010001013,03
SensenruthLIELIE353503603630030660660,42
SenyLIEHUY1101010001014,35
SenzeilleNAMDIN2202021123146,06
SeraingOVLDEN2202020002020,53
SerinchampsLIELIE4404042026066,98
SerskampANTANT1101010001011,54
ServilleLIMTON22020210130325,00
SibretLUXBAS1101010001012,78
SijseleWVLBRG5505051016065,56
SilenrieuxNAMPHI1101010001010,56
Silly (Opzullik)HAISOI1212012012303150153,47
SinaaiOVLNIK660606426102123,41
SinsinNAMDIN2202020002024,17
Sint-Agatha-RodeBRALEU2202020002025,26
Sint-AmandsANTMEC660606606120122,82
Sint-AmandsbergOVLGEN890808314111121,62
Sint-AndriesWVLBRG3303032025050,64
Sint-AntelinksOVLAAL1101010001010,55
Sint-Baafs-VijveWVLTIE1101010001011,16
Sint-DenijsWVLKOR880808303110112,55
Sint-Denijs-BoekelOVLOUD4404040004042,58
Sint-Denijs-WestremOVLGEN4404040004041,93
Sint-Eloois-WinkelWVLROE3303034047071,74
Sint-Genesius-Rode (Rhode-Saint-Genèse)BRABRS770707303100102,45
Sint-Gillis-bij-DendermondeOVLDEN10100909606150153,34
Sint-Gillis-WaasOVLNIK1414013013325162182,54
Sint-Goriks-OudenhoveOVLAAL220202731093127,79
Sint-Huibrechts-LilleLIMMAK3303031014046,15
Sint-JanWVLIEP3303033036063,82
Sint-Jan-in-EremoOVLEEK2202020002025,41
Sint-JorisWVLBRG5605050005052,31
Sint-JorisWVLVEU33030300030317,65
Sint-Joris-WeertBRALEU2202020002024,55
Sint-Joris-WingeBRALEU4404040004045,56
Sint-Katelijne-WaverANTMEC7708080118195,17
Sint-Katherina-LombeekBRABRS6606062028089,88
Sint-Kornelis-HorebekeOVLOUD3303031014047,02
Sint-KruisWVLBRG3303032025051,36
Sint-Kruis-WinkelOVLGEN550505516101113,86
Sint-Kwintens-LennikBRABRS990909404130135,06
Sint-Lambrechts-Woluwe/Woluwe-Saint-LambertBRABRS1201010001010,77
Sint-LaureinsOVLEEK5505051016068,00
Sint-Laureins-BerchemBRABRS11010120230330,00
Sint-LenaartsANTANT2202020002021,55
Sint-Lievens-EsseOVLAAL4404041125161,54
Sint-Lievens-HoutemOVLAAL5505053038081,32
Sint-MargrieteOVLEEK2202020222247,41
Sint-Margriete-HoutemBRALEU22030320250535,71
Sint-Maria-HorebekeOVLOUD3303031014042,03
Sint-Maria-LatemOVLOUD1101010001011,43
Sint-Maria-LierdeOVLOUD4404040004040,99
Sint-Maria-OudenhoveOVLAAL4404041015051,04
Sint-Martens-BodegemBRABRS1101010001012,27
Sint-Martens-LatemOVLGEN1101010001011,89
Sint-Martens-LeerneOVLGEN5505050005059,26
Sint-Martens-LennikBRABRS8808085051301312,87
Sint-Martens-LierdeOVLOUD3303030003031,90
Sint-Martens-Voeren (Fouron-Saint-Martin)LIEVER4404045059098,82
Sint-MichielsWVLBRG1101010001010,23
Sint-Niklaas (Saint-Nicolas)OVLNIK92950932955635914951541,94
Sint-PauwelsOVLNIK5506062028083,01
Sint-Pieters-KapelleWVLOOS11010121331425,00
Sint-Pieters-Kapelle (Saint-Pierre-Cappelle)HAISOI4404040114153,29
Sint-Pieters-LeeuwBRABRS1010010010202120120,57
Sint-Pieters-op-de-DijkWVLBRG2202022134150,95
Sint-Pieters-RodeBRALEU44040410150515,63
Sint-Pieters-Woluwe/Woluwe-Saint-PierreBRABRS1101012023030,74
Sint-Stevens-Woluwe (Woluwe-Saint-Etienne)BRABRS3303030003033,85
Sint-Truiden (Saint-Trond)LIMHAS434304304334034770774,22
Sint-Ulriks-KapelleBRABRS22021301122412,12
SippenaekenLIEVER2202021013038,33
SiraultHAIMON1010010010101110114,10
SivryHAITHU4404042026061,12
SleidingeOVLGEN880808505130132,08
SlijpeWVLOOS3303032025055,00
SlinsLIELIE2202021453476,09
Smeerebbe-VloerzegemOVLAAL1101010001011,61
SnaaskerkeWVLOOS3303030003031,12
SnellegemWVLBRG2202020112132,19
Soignies (Zinnik)HAISOI202002012114014341350,98
Solre-Saint-GéryHAITHU1101010001010,68
Solre-sur-SambreHAITHU5505050115161,36
SombreffeNAMNAM990909101100101,86
SoréeNAMNAM1101011012021,89
Sorinne-la-LongueNAMNAM1101011012026,90