print_logo.jpg

Universiteit Gent
Vakgroep Geschiedenis
Historische Databank Lokale Statistieken

Landbouwtelling 1895

Landbouwexploitaties volledig in huur naar oppervlakte: Alle gemeenten

 
Gemeenten Prov. Adm.
Arr.
Met een oppervlakte van
50 are en minder 0,51 t.e.m. 1 ha. 1
t.e.m. 2 ha.
2
t.e.m. 3 ha.
3
t.e.m. 4 ha.
4
t.e.m. 5 ha.
5
t.e.m. 10 ha.
10 t.e.m. 20 ha. 20 t.e.m. 30 ha. 30 t.e.m. 40 ha. 40 t.e.m. 50 ha. 50 t.e.m. 100 ha. Meer dan 100 ha. Totaal
AalbekeWVLKOR21283311111022000253
AalstLIMHAS525100100000014
Aalst (Alost)OVLAAL1100817022121042000001301
AalterOVLGEN5042301407854385530741001141
AarschotBRALEU38968713519815210010609
AarseleWVLTIE2888130121318312171100503
AartrijkeWVLBRG24686492319172816161000501
AartselaarANTANT14414243194431700000286
AbéeLIEHUY3042200220014148
AbolensLIEWAR1231001000000017
AchelLIMMAK431110122511000177
AchêneNAMDIN001100231021516
AcosseLIEWAR1812000010000224
AcozHAICHA129833000011000145
AdegemOVLEEK9610490282321421971000431
AdinkerkeWVLVEU22623106309865100297
AfsneeOVLGEN19125362421000054
AgimontNAMPHI4674020000000059
AineffeLIEHUY621010000000111
Aische-en-RefailNAMNAM3822100000001145
AiseauHAICHA3359123002000000361
AisemontNAMNAM2552000000000032
AlkenLIMTON6140552384131120000217
AlleNAMDIN2410001000000026
AlleurLIELIE128221001001111138
AlsembergBRABRS7928185011100000133
AlveringemWVLVEU238251518641523106100361
AmayLIEHUY4553620011100110498
AmberloupLUXBAS951502110000226
AmblyNAMDIN71000000000008
AmbresinLIEWAR2742000000000235
AmonimesLUXMAR1452100231101030
AmougiesOVLOUD5585401140000078
AmpsinLIEHUY14432130011101000193
AndenneNAMNAM2861850424300120325
AnderlechtBRABRS1184635123168130000101359
AnderluesHAITHU99063431016424200101135
AndrimontLIEVER52331421241200000120
AngleurLIELIE1491362012101010176
AngreHAIMON93621010100000104
AngreauHAIMON3700000010000038
AnhéeNAMDIN5173001101103068
AnlierLUXNEU00000000000011
AnloyLUXNEU00000001000001
Annevoie-RouillonNAMDIN43132110110001063
AnsLIELIE92617115203001220969
AnseremmeNAMDIN71128000000100193
AnseroeulHAITOU83963466831010130
AnthéeNAMPHI3515000001002246
AntheitLIEHUY2972382000002121336
AnthisnesLIELIE841141132011100109
AntoingHAITOU3420110100000039
Antwerpen (Anvers)ANTANT4894546288816720000649
AnvaingHAIATH96288215001300126
AnzegemWVLKOR1487568483821241963000450
AppelsOVLDEN9617147212000000139
Appelterre-EichemOVLAAL5382300000000066
ArbreHAIATH3053432200000049
ArbreNAMNAM988500001011336
ArbrefontaineLUXBAS845111342010030
Arc-AinièresHAIATH102585314230130137
Archennes (Eerken)BRANIV2251210000000031
ArdooieWVLROE6391724525222248301130001017
ArendonkANTTUR17044349112261320000311
ArgenteauLIELIE7013200220001182
Arlon (Aarlen)LUXARL118220010000000123
ArquennesHAICHA2886266381123021338
ArsimontNAMNAM9150100100000098
ArvilleLUXNEU3344100100000043
AsLIMHAS537312200000023
AspelareOVLAAL4181100001000052
AsperOVLGEN167482614948200000278
AsquilliesHAIMON5011000111001056
AsseBRABRS328738836346310100543
AssebroekWVLBRG22132282116411731100345
AssenedeOVLEEK38951124221142830155230405
AssenoisLUXNEU1013000121001221
AssesseNAMNAM6411125034320040108
AsteneOVLGEN89432026178151221000233
Ath (Aat)HAIATH4081622159513401010494
AthisHAIMON48310100000000062
AthusLUXARL8801000010000090
AttenhovenLIEWAR3721000010000041
AttenrodeBRALEU1596401100000036
AttertLUXARL3052110000011041
AttreHAIATH7158020400000090
AubangeLUXARL4231001000000047
AubechiesHAIATH813021000000015
AubelLIEVER9714999543621100223
AublainNAMPHI2312000000000026
Auderghem/OudergemBRABRS23729217857300000317
AudregniesHAIMON121311100000000127
AulnoisHAIMON7620200000002082
AutelbasLUXARL4862100010002161
Autre-EgliseBRANIV2823010000000034
AutreppeHAIMON4010210000000044
AuvelaisNAMNAM3831222011000100402
Ave-et-AuffeNAMDIN1231000000010017
AvekapelleWVLVEU6320164003334100117
AvelgemWVLKOR370482112958210000476
AvennesLIEWAR3765110300000053
Avernas-le-BauduinLIEWAR2032000100001027
AvinLIEWAR1712100000001022
AwansLIELIE3624100011013049
AwenneLUXNEU1830200000000023
AwirsLIELIE8428122024010010134
AyeLUXMAR5366100011005174
AyeneuxLIELIE1396876511620000190
AywailleLIELIE2545333123411420010377
BaaigemOVLGEN331711633350000081
BaalBRALEU32105821512000000129
BaardegemOVLAAL54174200210000080
Baarle-Hertog (Baerle-Duc)ANTTUR5564310150000075
BaasrodeOVLDEN93565118955200000239
Bachte-Maria-LeerneOVLGEN9927101414517720000195
BaelenLIEVER153141333312780000243
BagimontLUXNEU442100000000011
BaileuxHAITHU5050000320000161
BailièvreHAITHU801100020210015
BaillamontNAMDIN20110010000005
BailleulHAITOU7712200100010084
BaillonvilleNAMDIN640100120000317
BaisieuxHAIMON2811151041201000072
Baisy-ThyBRANIV1011243004010051131
BalâtreNAMNAM3700000121001042
BalegemOVLGEN12040348735400000221
BalenANTTUR922937181510381610000256
BambruggeOVLAAL027301100000014
BandeLUXMAR3192100000000043
BarbençonHAITHU6347200422002187
BarchonLIELIE5401220330100066
BaronvilleNAMDIN923111001001019
BarryHAITOU5153612301000072
BarvauxLUXMAR922110002200019
Barvaux-CondrozNAMDIN1683100100102133
BasèclesHAIATH35812102201100000386
Bas-OhaLIEHUY86653000210021106
Basse-BodeuxLIEVER953331630000033
Bassenge (Bitsingen)LIMTON5342101111100065
BasseveldeOVLEEK4897851389241924000309
Bassilly (Zullik)HAISOI46911521320201082
Bastogne (Bastenaken)LUXBAS1741574301000000204
Bas-Warneton (Neerwaasten)WVLIEP801460118741100123
BatsheersLIMTON70100000000109
BatticeLIEVER160716181317723450000342
BaudourHAIMON49025175315200000548
BauffeHAIMON371214352221001079
BaugniesHAITOU23810010000000042
BaulersBRANIV4266641470201079
BavegemOVLAAL441714210020000080
BavikhoveWVLKOR1872076535650210247
BazelOVLSTN9521312813315500000211
BeaufaysLIELIE77524123422100103
BeaumontHAITHU163534616210010192
BeauraingNAMDIN332110001000011
BeausaintLUXMAR647210100001022
Beauvechain (Bevekom)BRANIV45127340211000075
BeauwelzHAITHU119741022000000135
BeclersHAITOU5966143911012093
BeekLIMMAK30000001000004
BeerlegemOVLOUD15135100212000039
BeernemWVLBRG25013765415320352281001633
BeerseANTTUR20158310251000055
BeerselBRABRS3656701302001061
BeerstWVLDIK133862605446100175
Beert (Brages)BRABRS2433011100000033
BeerzelANTMEC983662341773210000260
BeezNAMNAM4550001100001053
BeffeLUXMAR1041000000000015
BegijnendijkBRALEU41255829914100000168
BehoLUXBAS1612100110201025
BeigemBRABRS9814760421000051
BekegemWVLOOS503610144010311001130
BekkerzeelBRABRS742501100000020
BekkevoortBRALEU31274016803200000127
BellaireLIELIE6703012510000079
BellecourtHAICHA163110000010010167
BellefontaineLUXVIR1625211040100000077
BellefontaineNAMDIN20000000010003
BellegemWVLKOR4141212357232181310510
BellemOVLGEN50843313116171281000235
BellingenBRABRS2943011000101040
BeloeilHAIATH2319132141210000264
BelseleOVLSTN2068610142281325500000506
Ben-AhinLIEHUY20720186344340230274
BendeLUXMAR201413100111005056
BerbroekLIMHAS2310230460100031
BerchemANTANT15813139429710000216
BerchemOVLOUD188253310853001000273
Berchem-Sainte-Agathe/Sint-Agatha-BerchemBRABRS8512205515100000134
BerendrechtANTANT4672300342200069
BergBRABRS1211181432110000062
BergLIMTON1111300000000016
BergilersLIEWAR2100000000000021
BeringenLIMHAS69221810446320000138
BerlaarANTMEC2431028040188471922000561
BerlareOVLDEN203765015637000000360
BerlingenLIMTON730000000000010
BerlozLIEWAR5232101000001060
BerneauLIELIE2924441230100050
BernissartHAIATH207331020000000216
Bersillies-l'AbbayeHAITHU7811000000000080
BertemBRALEU312819410101100086
BertogneLUXBAS322200110000011
BertréeLIEWAR60000001000007
BertrixLUXNEU1191092110000000142
BerzéeNAMPHI5200000000000052
BeselareWVLIEP32347231776223080200485
BetekomBRALEU322772661645000000222
Bettincourt (Bettenhoven)LIEWAR2901000000000030
BeuzetNAMNAM2500010110102031
BevelANTMEC23715804880000073
Bever (Biévène)HAISOI921191204000000119
BevereOVLOUD239162011634310000303
BeverenWVLKOR1792710812106451000262
BeverenWVLVEU1331917111151215131000237
BeverenOVLSTN9283528141783114000001075
BeverenWVLROE24949311259201380000396
BeverloLIMHAS1812157651550000083
BeverstLIMTON8511810100000034
Beyne-HeusayLIELIE384576044112000414
Bienne-lez-HappartHAITHU810301002001016
BierbeekBRALEU532846191065510110175
BiercéeHAITHU317131040300000068
BiergesBRANIV53112202110000072
Bierghes (Bierk)BRABRS73643208510310106
BiersetLIELIE7002000000000072
BierwartNAMNAM2114000000000026
BiesmeNAMNAM91142105200200108
BiesmeréeNAMPHI4853101000001160
Biesme-sous-ThuinHAITHU1525200000000024
BièvreNAMDIN1243111200000024
BiezBRANIV2341121101001035
BihainLUXBAS797010021000027
BikschoteWVLIEP8712466412762000146
BilstainLIEVER521340414111110092
BilzenLIMTON12714115513100000167
BincheHAITHU20215147925010000255
BinderveldLIMHAS5511220201000028
BinkomBRALEU989210100000030
BioulNAMDIN692261100200000101
BissegemWVLKOR185721112322100207
BlaasveldANTMEC93993311200000121
BlaimontNAMDIN711020000000112
BlandainHAITOU2152582504321000265
BlandenBRALEU612141281400010058
BlankenbergeWVLBRG4894211320000070
BlaregniesHAIMON6674121010102085
BlatonHAITOU22216123230000000258
BlaugiesHAIMON114642112000010131
BléhariesHAITOU8153000000000089
BleidLUXVIR025401042011020
BleretLIEWAR1400010211100020
BlicquyHAIATH51107300000000071
BocholtLIMMAK53112383311710000120
BoechoutANTANT232193220198322440000390
BoekhoutLIMHAS30000000000003
BoekhouteOVLEEK200453713810231774120367
BoëlheLIEWAR911110100000014
BoezingeWVLIEP2512021151091623137300388
BogaardenBRABRS1321100100022022
BohanNAMDIN2444000000000032
BoignéeHAICHA33010000000007
BoirsLIELIE9312000100000198
Bois-de-Lessines (Lessenbos)HAISOI7395411400000097
Bois-de-VillersNAMNAM55712400100001080
Bois-d'HaineHAICHA018210210000015
Bois-et-BorsuLIEHUY37113010013123163
BolinneNAMNAM2010000000001022
BollandLIEVER382052411105100078
BomalBRANIV1240100000000017
BomalLUXMAR1756211210010137
Bombaye (Bolbeek)LIELIE1522320263000035
BommershovenLIMTON1763100100002030
BoncellesLIELIE83771110000000100
BoneffeNAMNAM2701000100101132
BonheidenANTMEC65363347328231210000257
BoninneNAMNAM40126001131003067
BonlezBRANIV722000020000013
BonnertLUXARL4832000100000054
BonsinNAMDIN720000110011013
BooischotANTMEC10046953620513200000317
BooitshoekeWVLVEU1053103201110027
BoomANTANT9851313969200000155
BoorsemLIMTON2252001101000032
BoortmeerbeekBRALEU32376928926210000186
BorchtlombeekBRABRS6323131001000100102
BorgerhoutANTANT13803500010000001389
Borgloon (Looz)LIMTON14424106325300010198
BorlezLIEHUY3140000000000035
BorloLIMHAS2130200000000026
BorlonLUXMAR16114100200024141
BornemANTMEC4625843281133500000613
BornivalBRANIV17483331150020056
BorsbeekANTANT92386148810000131
BorsbekeOVLAAL4164200120000056
BossièreNAMNAM4225010000012255
BossuitWVLKOR7035500221101090
Bossut-GottechainBRANIV26189200431002065
BostBRALEU4463110010000056
BotheyNAMNAM2111000110000126
BottelareOVLGEN7930237534110000153
BouffioulxHAICHA47112135011100000504
BougeNAMNAM6691010003002082
BougniesHAIMON2401000200000027
BouillonLUXNEU5212011121002063
BourlersHAITHU7313010100000079
Bourseigne-NeuveNAMDIN942002100000018
Bourseigne-VieilleNAMDIN01200000000003
BoussoitHAISOI8613112010100000114
BoussuHAIMON1589181345281000001640
Boussu-en-FagneNAMPHI1904200201022032
Boussu-lez-WalcourtHAITHU4231010210102053
BousvalBRANIV43109110110001168
BoutersemBRALEU24157230000000051
Bouvignes-sur-MeuseNAMDIN921072100300101117
BouvigniesHAIATH773723100000030
BouwelANTTUR36159732895000094
BovekerkeWVLDIK1001670213932000143
BovenistierLIEWAR2001100200000024
BovesseNAMNAM2411100000000027
BovignyLUXBAS533000234041025
BraLIEVER1646411221100038
BraffeHAITOU3112001100000036
BraibantNAMDIN151512410110003153
Braine-l'Alleud (Eigenbrakel)BRANIV58024228254933131665
Braine-le-Château (Kasteelbrakel)BRANIV29538254203431210378
Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel)HAISOI896101710632122853501006
BraivesLIEWAR2640000001100032
BranchonNAMNAM1503110100000021
BrasLUXNEU523010113002018
BrasmenilHAITOU8365110110000098
BrasschaatANTANT3403636596241620000474
BrayHAISOI3611000010000039
BrechtANTANT73333517662842102010253
BredeneWVLOOS16010137158816743431367
BreeLIMMAK188191843191200000254
BreendonkANTMEC81163017357000000159
BressouxLIELIE6915101010000078
BrielenWVLIEP746379378112000130
BroechemANTANT12426111175181141000218
BroekomLIMTON712000000010011
BrugeletteHAIATH168762103100000188
Brugge (Bruges)WVLBRG2515141074331000082
BrûlyNAMPHI3104330210001045
Brûly-de-PescheNAMPHI911110000000013
BrussegemBRABRS14214119101732110111
Brussel/BruxellesBRABRS3125222311000031
BrustemLIMHAS4430204223210000108
BruyelleHAITOU101662213200000123
BryeHAICHA2510000100101029
BudingenBRALEU382119732401000095
BuggenhoutOVLDEN226866135237000000420
BuissenalHAIATH2646621310100050
BuissonvilleNAMDIN1021210000011018
BuizingenBRABRS12226212221200000178
BukenBRABRS195611100000024
BulskampWVLVEU8417121235631400138
BunsbeekBRALEU221017521300000060
BurchtOVLSTN691446235220000107
BurdinneLIEHUY252020001003015
BureNAMDIN12612110000000133
BurstOVLAAL2650000010000032
BuryHAITOU5833000000000064
BuvingenLIMHAS820000000000010
BuvrinnesHAITHU471027151867201020135
BuzenolLUXVIR1321000000000016
BuzetHAICHA5913000330010070
CallenelleHAITOU5523000200000062
CalonneHAITOU7211000010000075
Cambron-CasteauHAIMON6020101012100068
Cambron-Saint-VincentHAIMON2144220330100040
CarnièresHAITHU8442042021100000874
CasteauHAISOI15145245514020000237
CastillonNAMPHI2513220001000135
CellesLIEWAR3441001100011043
CellesHAITOU148211214530000167
CellesNAMDIN41118200002104170
Cerexhe-HeuseuxLIELIE59143241160100091
CerfontaineNAMPHI1131450101000000134
Céroux-MoustyBRANIV5454200000001066
ChaineuxLIEVER811598623810000142
ChairièreNAMDIN01101000000003
ChampionNAMNAM5276000200003070
ChamplonLUXMAR2123202100001032
ChanlyLUXNEU1700000000000118
ChantemelleLUXVIR11200000000004
Chapelle-à-OieHAITOU1922010000000024
Chapelle-à-WattinesHAITOU5775220130000077
Chapelle-lez-HerlaimontHAICHA930622002300010946
Chapon-SeraingLIEHUY1905001010000026
CharleroiHAICHA761500000000000766
CharneuxLIEVER58351188644310000201
ChassepierreLUXVIR20119010200000043
ChastrèsNAMPHI3142001000000038
Chastre-Villeroux-BlanmontBRANIV6821010000000173
ChâteletHAICHA1201202541294000011267
ChâtelineauHAICHA1480211131010000001517
ChâtillonLUXVIR852000000000015
ChaudfontaineLIELIE155531202360010178
Chaumont-GistouxBRANIV3761000020000046
Chaussée-Notre-Dame-LouvigniesHAIMON5878324240010089
ChênéeLIELIE460400341101024
CherainLUXBAS576200014212030
CheratteLIELIE180454003200000198
ChercqHAITOU150421102311000165
ChevetogneNAMDIN2310100020000027
ChevronLIEVER3535201300000049
ChièvresHAIATH393136127911600000151
ChimayHAITHU208344214353041242
ChinyLUXVIR10100000000002
ChokierLIELIE4752100100102059
CiergnonNAMDIN1540000000002122
CineyNAMDIN3606811243102154407
CipletLIEWAR1700110010000020
CiplyHAIMON135210001000000139
Clabecq (Klabbeek)BRANIV124471001002010140
ClavierLIEHUY642992001301277125
ClermontLIEVER855121022533830000219
ClermontNAMPHI3121000000000034
Clermont-sous-HuyLIEHUY39158101110103070
Comblain-au-PontLIELIE116401012021011129
Comblain-FaironLIEHUY39111300031110060
Comines (Komen)WVLIEP5453239201392122111000713
ConneuxNAMDIN01110000100419
CorbaisBRANIV1700000000001018
CorbionLUXNEU6743001000000075
CordesHAIATH2622301202011040
CorenneNAMPHI3113100000012021
CornesseLIEVER1746121110513710000239
CornimontNAMDIN11300000000005
Corroy-le-ChâteauNAMNAM4051000000000147
Corroy-le-GrandBRANIV2863100010100141
CorswaremLIMHAS2720000000000029
Cortil-NoirmontBRANIV3401000100002139
Cortil-WodonNAMNAM3322100000000038
CouilletHAICHA113419720000100001163
CourcellesHAICHA1726271263022110101781
CourrièreNAMNAM2078120301011044
Cour-sur-HeureHAITHU2942000000000035
Court-Saint-EtienneBRANIV1872392101200101227
CouthuinLIEHUY1902691002000152236
CoutisseNAMNAM4296201130001166
Couture-Saint-GermainBRANIV2492201000000038
CouvinNAMPHI200795124400000232
Cras-AvernasLIEWAR2123210101000031
CrehenLIEWAR1112010020000017
CrisnéeLIEWAR1801100000000020
Croix-lez-RouveroyHAITHU1211001010010017
CrupetNAMNAM28711321151012163
CuesmesHAIMON133616741011101001368
CugnonLUXNEU1123000100000017
Cul-des-SartsNAMPHI10241561065000011150
CustinneNAMDIN920111100001117
DadizeleWVLROE291281642214841200372
DaillyNAMPHI61010000000109
DaknamOVLSTN819161024300000062
DalhemLIELIE5421201350000068
DammeWVLBRG82157544101225240152
DampicourtLUXVIR2265112000020039
DampremyHAICHA13276112000000001337
DarionLIEWAR900000100000010
DaussoisNAMPHI2631000000000030
DaussoulxNAMNAM1811230300001029
DaveNAMNAM411215701011000078
DaverdisseLUXNEU40000000000004
De KlingeOVLSTN21221217112110000267
De MoerenWVLVEU1110100076139039
De PinteOVLGEN74392317139201310000209
DeerlijkWVLKOR1114860412616411642000365
DeftingeOVLOUD31109220000000054
DeinzeOVLGEN351311820839522000449
DenderbelleOVLDEN7230175211100000129
DenderhoutemOVLAAL21130120000000000253
DenderleeuwOVLAAL1541540100000000174
Dendermonde (Termonde)OVLDEN691663442100000105
DenderwindekeOVLAAL61127340200000089
DenéeNAMNAM4344010102102159
DentergemWVLTIE202813417127261562000402
DergneauHAIATH2022500001000030
DesselANTTUR3224117611331001099
DesselgemWVLKOR24633201811791131010360
DestelbergenOVLGEN69117105334512462300000450
DesteldonkOVLGEN4425261510519200000146
DeurleOVLGEN3126121612313800000121
DeurneBRALEU71111354331000048
DeurneANTANT86833331610132618200001019
Deux-Acren (Twee-Akren)HAISOI217292110612210000289
DhuyNAMNAM1831010100111128
DiegemBRABRS15065181211000000238
DiepenbeekLIMHAS52559536121010530000278
DiestBRALEU328584123657200000470
Diets-Heur (Heur-le-Tiexhe)LIMTON2030000001000024
DikkebusWVLIEP123147647141673000201
DikkeleOVLOUD1053200000000020
DikkelvenneOVLGEN75282714554320000163
Diksmuide (Dixmude)WVLDIK146557424100100175
DilbeekBRABRS80346828769310000236
DilsenLIMMAK34104100110000051
DinantNAMDIN2191755456100063271
DionNAMDIN1523100020010024
Dion-le-MontBRANIV1941500100000030
Dion-le-ValBRANIV1000001010000012
DisonLIEVER3176771180000050
DochampsLUXMAR840310000000016
DoelOVLSTN159373523763120201
DohanLUXNEU21201000000006
DoischeNAMPHI5342000100001061
DolembreuxLIELIE2972102032111049
DonceelLIEWAR1612000010001021
DongelbergBRANIV2631000000000030
DonkLIMHAS111011110010000035
DonstiennesHAITHU3202100000000035
DorinneNAMDIN18108300100000141
DormaalBRALEU832100000000014
Dottignies (Dottenijs)WVLKOR2589723311960000308
DourHAIMON175618762330000101796
DourbesNAMPHI2330000110000028
DranouterWVLIEP8940286262211161000221
DréhanceNAMDIN1820000001002023
DrogenbosBRABRS6245320400000080
Drongen (Tronchiennes)OVLGEN26610969604124653862000680
DudzeleWVLBRG177292312961715119750320
DuffelANTMEC3543960632222441030000617
DuisburgBRALEU1397110000000031
DurasLIMHAS478021000000022
DurbuyLUXMAR2221100001110029
DurnalNAMDIN2998130210002055
Dworp (Tourneppe)BRABRS21458221112100000300
Eben-EmaelLIMTON86960000000010102
EblyLUXNEU20000000000024
Ecaussinnes-d'EnghienHAISOI7159185358654111781
Ecaussinnes-LalaingHAISOI105458132422210139
EdegemANTANT114155552142010000181
EdelareOVLOUD1554631210000037
EekloOVLEEK1411854527192834261320001690
EernegemWVLOOS355753531610202273000564
EgemWVLTIE1497288611191151000290
EggewaartskapelleWVLVEU5375100350220078
EghezéeNAMNAM5832011000100167
EheinLIEHUY812000211001117
EigenbilzenLIMTON1041000010000016
EindhoutANTTUR22121313831090100091
EineOVLOUD3153728231384701000436
EisdenLIMTON2231000000000026
EkeOVLGEN17738201916915500000299
EkerenANTANT54447185531517122200670
EksaardeOVLSTN23513011761332240710000646
EkselLIMMAK16151619165271330000130
ElenLIMMAK23815820120000059
EleneOVLAAL4255120130000059
ElewijtBRABRS1614322021040000089
EliksemLIEWAR42000010000007
ElingenBRABRS522112110000015
EllemelleLIEHUY11102110111103032
Ellezelles (Elzele)HAIATH241391910522200000320
Ellignies-lez-FrasnesHAIATH921020020000016
Ellignies-Sainte-AnneHAIATH4146400210000058
EllikomLIMMAK00210010100005
ElougesHAIMON60615192411200000650
ElsegemOVLOUD92281791254340200176
Elsene/IxellesBRABRS7914995700000060
ElstOVLOUD2271200000100033
ElverdingeWVLIEP1621188841218126100250
ElverseleOVLSTN2122131223830000084
EmblemANTANT641619125718220000145
EmbourgLIELIE104860122312000129
EmelgemWVLROE257331288510621000342
EminesNAMNAM3132101110102346
EmptinneNAMDIN46105130220414179
EnameOVLOUD821491201000000109
EngelmanshovenLIMHAS1120001000000014
Enghien (Edingen)HAISOI340121110000000346
EngisLIELIE1861100001001000199
EninesBRANIV821000000000011
EnsivalLIEVER514111542000024
EpinoisHAITHU4358321520000069
EppegemBRABRS321941166211621000136
EpraveNAMDIN1012100120001018
ErbautHAIMON2134122110000035
ErbisoeulHAIMON7019196421000000121
EreHAITOU5023210120000061
ErembodegemOVLAAL2273791000000000274
ErezéeLUXMAR731220320100021
Ermeton-sur-BiertNAMNAM3521100201101145
ErnageNAMNAM2931000000110136
ErneuvilleLUXMAR762220010011022
ErnonheidLIEHUY20000101001005
ErondegemOVLAAL4584000000000057
ErpeOVLAAL15219144000000000189
ErpentNAMNAM21511210322000047
ErpionHAITHU622001010101014
Erps-KwerpsBRALEU2611221301210000076
ErquelinnesHAITHU222602313210000240
ErquennesHAIMON4731001000000052
ErtveldeOVLEEK1498166251781914111300394
ErwetegemOVLAAL7012116100000000100
EscanafflesHAITOU11812159448841100184
EsenWVLDIK15917189661223103000263
EsneuxLIELIE19112114116412120236
EsplechinHAITOU96570010001100111
EsquelmesHAITOU722110301100018
EssenANTANT11765202111110000155
EsseneBRABRS321820001100000072
EstaimbourgHAITOU97412012100000108
EstaimpuisHAITOU190410103100000200
Estinnes-au-MontHAITHU181441010100000192
Estinnes-au-ValHAISOI7683122211000096
EtalleLUXVIR23310120000000039
EtheLUXVIR362814201010000082
EtikhoveOVLOUD124452614837210000230
EttelgemWVLOOS6514129416542220126
EtterbeekBRABRS1012141575400000067
EugiesHAIMON303712010000000314
EvegnéeLIELIE1412010600000024
EveletteNAMNAM49167010511106087
EverbeekHAIATH9338106101100000150
EverbergBRALEU2083001000000032
EvereBRABRS183453121847000000299
EvergemOVLGEN1068477573328562191100473
EvregniesHAITOU101320000410000111
EvrehaillesNAMDIN5551200112004071
EzemaalBRALEU1421000000000017
FagnolleNAMPHI30200010110008
FalaënNAMDIN186010211011224
FalisolleNAMNAM218511010001000227
FallaisLIEWAR2681000020002140
FalmagneNAMDIN1285011100000028
FalmignoulNAMDIN13159101000000140
FamilleureuxHAICHA249831241010101271
FarciennesHAICHA82718100000010020858
FauroeulxHAITHU3834020000101049
FauvillersLUXBAS2131100111011233
Fays-les-VeneursLUXNEU1989311100000042
Fayt-le-FrancHAIMON4512220000000052
Fayt-lez-ManageHAICHA555221021000000563
FelenneNAMDIN20165100000000042
FeluyHAICHA43012136586961150502
FeneurLIELIE1111112101000019
FerrièresLIEHUY3486000110002052
FeschauxNAMDIN2041101000001028
Fexhe-le-Haut-ClocherLIEWAR5000001001001053
Fexhe-SlinsLIELIE4032000420013055
FilotLIEHUY974010301111028
FinnevauxNAMDIN531200000000011
Fize-FontaineLIEHUY44116200010100065
Fize-le-MarsalLIEWAR2100000000001022
FlamiergeLUXBAS530100332300020
FlavionNAMPHI3163121310100049
FlawinneNAMNAM2702091002100020305
Flémalle-GrandeLIELIE6051934000010010633
Flémalle-HauteLIELIE328630011100000340
FlénuHAIMON704235201000000717
FléronLIELIE2494840310500010284
FleurusHAICHA5671094233520021608
Flobecq (Vloesberg)HAIATH2232395433110000272
FlôneLIEHUY3121000010101037
FloréeNAMNAM16103310112101342
FloreffeNAMNAM19613135113112121240
FlorennesNAMPHI1751892203311112218
FlorenvilleLUXVIR1141895213001000153
FloriffouxNAMNAM4424000110001053
FlostoyNAMDIN30817620131236382
FocantNAMDIN505220100000015
Folx-les-CavesBRANIV2031100000100026
Fontaine-l'EvêqueHAICHA676122588716311100758
Fontaine-ValmontHAITHU5141010000010159
FontenelleNAMPHI720101000001012
FontenoyHAITOU3402000000010037
FoozLIELIE3341300031000045
Forchies-la-MarcheHAICHA6491674001000000677
ForestHAIATH6258323120010087
Forest/VorstBRABRS1624241061310000085
ForêtLIELIE368521131199665110455
ForgesHAITHU7301311010020183
ForrièresLUXMAR1640000221002027
ForvilleNAMNAM3292400100001150
FosseLIEVER35443141031000065
Fosses-la-VilleNAMNAM19414135304010012237
FoulengHAIATH1542213011000029
FourbechiesHAITHU911310310000019
Foy-Notre-DameNAMDIN822020010112019
FraipontLIELIE631111020451000097
FraireNAMPHI7361111000001185
FraitureLIEHUY1883010110002135
FrameriesHAIMON11148501342000001137
FramontLUXNEU40201001000109
FranchimontNAMPHI611010100000111
FrancorchampsLIEVER7324301131001035
Franc-WaretNAMNAM1286200100004033
FranièreNAMNAM3063110000001143
FrasnesNAMPHI4634300001000057
Frasnes-lez-BuissenalHAIATH3225354231458620000487
Frasnes-lez-GosseliesHAICHA1491180110200010173
FrelouxLIEWAR40000000000004
FreuxLUXNEU1043100121100023
FroidchapelleHAITHU154697315830350204
FroidmontHAITOU6055310031001079
FronvilleNAMDIN1242200020204028
FroyennesHAITOU158472015100000178
FumalLIEWAR59103000010101176
FurfoozNAMDIN549310100002126
FurnauxNAMNAM2251010000000130
GaasbeekBRABRS1455011101210031
GagesHAIATH2804031001001038
GallaixHAITOU702010000000010
Galmaarden (Gammerages)BRABRS65138300001000090
GanshorenBRABRS9019217210100000141
Gaurain-RamecroixHAITOU24122265422101000304
GavereOVLGEN172281381013000000235
GedinneNAMDIN3324201421000049
GeelANTTUR44684134955927805940010989
GeerLIEWAR1030000000000013
Geest-Gérompont-Petit-RosièreBRANIV2001100000000022
GeetbetsBRALEU6230258032301000134
GelbresséeNAMNAM47134311100100071
GelindenLIMHAS4021100000000044
GellikLIMTON562000100001015
GelrodeBRALEU618251340210000069
GeluveldWVLIEP148241620146251240000269
GeluweWVLIEP73563312632838192010271
GembesLUXNEU01000000000001
GemblouxNAMNAM275130011110001284
GemmenichLIEVER14865252281310010211
Genappe (Genepiën)BRANIV9610100000000098
GenkLIMHAS897482420000044
GenlyHAIMON123000000000000123
GenoelselderenLIMTON60010010000008
Gent (Gand)OVLGEN585594931201313700001778
GentbruggeOVLGEN3771493411130000098
GentinnesBRANIV1812000000112227
GenvalBRANIV682084003100000104
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL291621787311000093
GerdingenLIMMAK38710313152000070
GerinNAMDIN874222000000025
GérouvilleLUXVIR121014300010000040
GerpinnesHAICHA18230155212010012241
GestelANTMEC634221351000027
GesvesNAMNAM10125213214111133167
Ghislenghien (Gellingen)HAIATH5184010200000066
GhlinHAIMON464502010345810000565
GhoyHAISOI4321210211000053
GibecqHAIATH2222020210000031
GierleANTTUR888221760000042
GijverinkhoveWVLVEU40372134101000071
GijzegemOVLAAL441712420000000079
GijzelbrechtegemWVLKOR32198111200000064
GijzenzeleOVLGEN35148300300000063
GillyHAICHA2519201332201000002560
GimnéeNAMPHI2983010110000043
GingelomLIMHAS4540000000000150
GistelWVLOOS299283224136111049720445
GitsWVLROE26860311097282061000440
GivryHAIMON1581074115000102189
GlabaisBRANIV1703000001000021
Glabbeek-ZuurbemdeBRALEU14710300001000035
GlainLIELIE5415300000000063
GleixheLIELIE431000000002010
GlimesBRANIV1343200111002027
Glons (Glaaien)LIELIE130210100200001137
GochenéeNAMPHI685111200001126
GodarvilleHAICHA160201000200000165
GodinneNAMDIN1731100000000123
GodveerdegemOVLAAL15102420220000037
Goé (Gulke)LIEVER6344210352100085
GoeferdingeOVLAAL39911430100000067
Goegnies-ChausséeHAIMON4714100011000055
GoesnesNAMNAM1648100120013137
Goetsenhoven (Gossoncourt)BRALEU34149421310000068
Gomzé-AndoumentLIELIE1355212041101035
GondregniesHAIATH1711020202010026
GonrieuxNAMPHI4841210010100058
GontrodeOVLGEN42912930120200080
GooikBRABRS8422188111213010142
GorsemLIMHAS2310121211100010061
Gors-OpleeuwLIMTON1430010000010120
GosseliesHAICHA84911134328710021901
GotemLIMTON751000000000013
GottemOVLGEN7635149529934000166
GottigniesHAISOI3568220231120062
GougniesHAICHA6920000000100072
GourdinneNAMPHI5020100010000054
Gouy-lez-PiétonHAICHA269610005010110284
GozéeHAITHU6316186515801002125
Grâce-BerleurLIELIE4881531000130010512
GraideNAMDIN1023010010000017
GrammeneOVLGEN37238622831000090
Grand-AxheLIEWAR1611110000000020
GrandgliseHAIATH8561000000000092
Grand-HalletLIEWAR4690010000001158
Grand-HalleuxLUXBAS2668233520000055
GrandhanLUXMAR1576400110001439
Grand-LeezNAMNAM6343200000000072
Grand-ManilNAMNAM4313120000112155
GrandménilLUXMAR742000011010016
GrandmetzHAITOU146171820000030
Grand-RechainLIEVER728952622400000128
Grand-RengHAITHU133341103000000145
GrandrieuHAITHU2222332720001044
Grand-Rosière-HottomontBRANIV1100100000001013
GrandvilleLIEWAR1901020100000023
GrapfontaineLUXNEU5943000001001068
GratyHAISOI5934222312000078
GrauxNAMNAM630000000001212
GrazenBRALEU1740000010001023
GrembergenOVLDEN7839662814710100000243
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV1001140202300021125
GrimbergenBRABRS1186298255621432110346
GrimmingeOVLAAL833201000000017
GrivegnéeLIELIE5731154222120100603
GrobbendonkANTTUR732528961131171000174
Groot-BijgaardenBRABRS347141041810110081
Groot-GelmenLIMHAS71100000000009
Groot-LoonLIMTON52010000000008
GrosageHAIATH3305410201000046
Gros-FaysNAMDIN11100000000003
Grote-BrogelLIMMAK6794731530000054
GrotenbergeOVLAAL2763100001000038
Grote-SpouwenLIMTON950000000100015
GruitrodeLIMMAK026554991000041
GruneLUXMAR10000010000002
GrupontLUXMAR1141000000010017
GuigniesHAITOU4583010000000057
GuigovenLIMTON1831201010020028
GuirschLUXARL20100000000003
GullegemWVLKOR6174510824131533000720
GutschovenLIMTON41000000000005
HaachtBRALEU4727666026116201000246
HaaltertOVLAAL24433171200000000297
HaasdonkOVLSTN25524191310010600000337
Habay-la-NeuveLUXVIR7052020000000079
Habay-la-VieilleLUXVIR2758122100001047
HabergyLUXARL04010001000006
HaccourtLIELIE159851001130000178
HachyLUXARL660000111001016
HacquegniesHAIATH4558511110000067
HaillotNAMNAM51118110220000076
Haine-Saint-PaulHAISOI949441111000000961
Haine-Saint-PierreHAITHU641642001100000655
HaininHAIMON4458030400000064
HakendoverBRALEU1052001300000122
HalanzyLUXARL3011001000000033
HalenLIMHAS75423911845200000186
HallaarANTMEC45202615737400000127
HalleANTANT16919933750000071
Halle (Hal)BRABRS4278171161055211111622
Halle-BooienhovenBRALEU42187201200001073
HalleuxLUXMAR40000000000004
HalmaalLIMHAS1221000000000015
HaltinneNAMNAM51810420031010282
HamipréLUXNEU515010101101016
HammeBRABRS11221010010009
HammeOVLDEN5381611315418828200000940
Hamme-MilleBRANIV20158300120100050
HamoirLIEHUY2673200000013042
HamoisNAMDIN5731183202422144130
HamontLIMMAK25994041130000065
HampteauLUXMAR1101000010000013
Ham-sur-HeureHAITHU20015116232120000242
Ham-sur-SambreNAMNAM2181040100000010234
HandzameWVLDIK28250201074132150000412
HaneffeLIEWAR5211001110012060
HannêcheLIEHUY2012000020100026
Hannut (Hannuit)LIEWAR1201012013000000137
HanretNAMNAM2512001100000030
HansbekeOVLGEN2033222241710161610000341
Han-sur-LesseNAMDIN1761100000000025
Hantes-WihériesHAITHU97930101010000112
HanzinelleNAMPHI4252000010000050
HanzinneNAMPHI5730110000000163
HarchiesHAIATH938123122300000124
HarelbekeWVLKOR71151151989291661010866
HarenBRABRS441517340100000084
HargimontLUXMAR1262200100000225
HarmigniesHAIMON3945221210000056
HarreLUXMAR1654001301000030
HarsinLUXMAR942110110205026
HarvengHAIMON5643000101100066
HarzéLIEHUY12117010211100036
HasseltLIMHAS540116127472917261942100928
Hastière-LavauxNAMDIN5654110200001272
Hastière-par-delàNAMDIN1622010000000021
HatrivalLUXNEU2223200000000029
HaulchinHAITHU101331100220020115
Haut-FaysLUXNEU1483100200000028
Haut-IttreBRANIV6135110020001175
Haut-le-WastiaNAMDIN1245200100001025
HautrageHAIMON15528155532000000213
HavayHAIMON7824100200000188
HavelangeNAMDIN1261693211100233167
HavinnesHAITOU62111463210410000113
HavréHAIMON3524827158111410000467
HechtelLIMMAK141010753472000062
HeerNAMDIN3440100100001041
HeersLIMTON4211010010101048
HeesLIMTON12000000000003
HeestertWVLKOR155372410135201861000289
HeffenANTMEC35143013835310000112
HeikruisBRABRS43103210400001064
HeindonkANTMEC119182176320000077
HeinschLUXARL1101000000000113
HeistWVLBRG2781434431123010314
Heist-op-den-BergANTMEC2388014488341227900000632
HekelgemBRABRS8828203001000000140
HeksLIMTON1200001000001014
HelchterenLIMMAK7468221660000051
HeldergemOVLAAL46152100000000064
Helen-BosBRALEU731000000001012
Helkijn (Helchin)WVLKOR143653111400000164
HellebecqHAIATH2839321300000049
HemelveerdegemOVLOUD813000000000012
HemiksemANTANT49581431210500000538
HemptinneNAMNAM1920001000000022
HemptinneNAMPHI522000001101012
HendriekenLIMTON1211000000000014
HenisLIMTON616222501000025
HennuyèresHAISOI138372102210120159
Henri-Chapelle (Hendrik-Kapelle)LIEVER60161342339112120153
HenripontHAISOI4800001000000049
HensiesHAIMON15037355521100000236
HeppenLIMHAS957732630000042
HeppigniesHAICHA4640000200001053
HerbeumontLUXNEU251210200000000049
HerchiesHAIMON157172214865402030238
HerderenLIMTON1131100010100018
HerdersemOVLAAL58209300200000092
HerentBRALEU207564891059201000347
HerentalsANTTUR528574418143272662100726
HerenthoutANTTUR1305461191091518153100335
HerfelingenBRABRS6345312100100080
HérinnesHAITOU141112188515201011214
Herk-de-Stad (Herck-la-Ville)LIMHAS533156201277310000190
Hermalle-sous-ArgenteauLIELIE145423021111000160
Hermalle-sous-HuyLIEHUY1221131001203020145
HerméeLIELIE5051110111001062
Hermeton-sur-MeuseNAMPHI2621000021000032
HerneBRABRS13812103342101200176
HéronLIEHUY43145010100003168
HerquegiesHAIATH3142010021002043
HerseauxWVLKOR4043221011411000429
HerseltANTTUR845112980241132600000417
HerstalLIELIE1463161066013430201514
HerstappeLIMTON70000000100008
HertainHAITOU2812111000100035
HertenLIMTON30200000000005
HerveLIEVER138304414300000157
HerzeleOVLAAL64207001000000092
HeuleWVLKOR4943322954131973000609
HeureNAMDIN1923210100001029
Heure-le-RomainLIELIE7711000102102085
HeurneOVLOUD50812823420000089
HeusdenLIMHAS15131826181030910000140
HeusdenOVLGEN4548462413617620000207
HeusyLIEVER1244331152100036
HeverBRALEU3927677624613110000254
HeverleeBRALEU3648150148610200000535
HévillersBRANIV2510100100000129
HeydLUXMAR2121100010000026
HillegemOVLAAL4783000110100061
HingeneANTMEC215422917611000000311
HingeonNAMNAM1652200000021028
HivesLUXMAR1086010000000025
HobokenANTANT60027401310813400000715
HodeigeLIEWAR2820000000000030
HodimontLIEVER2401001000000026
HodisterLUXMAR562100010000116
HodyLIEHUY1521000110001021
HoegaardenBRALEU2362686202200000282
HoeilaartBRABRS17839233113100010250
HoekeWVLBRG1453120242011035
HoelbeekLIMTON514100010000012
HoeledenBRALEU2910131170010101073
HoepertingenLIMTON4882101000000060
HoeseltLIMTON48818311120101084
HoevenenANTANT90764008512000123
HofstadeOVLAAL130242313222000000196
HofstadeBRABRS1411191292661000080
HogneNAMDIN31200000002008
HognoulLIELIE3111100000100035
HollainHAITOU3654200000000047
HollangeLUXBAS473000111102222
HollebekeWVLIEP8915942510711000143
Hollogne-aux-PierresLIELIE507971002110020530
Hollogne-sur-GeerLIEWAR4612100000000050
HolsbeekBRALEU23373310686000000123
HombeekANTMEC1192434229610200000226
Hombourg (Homburg)LIEVER9405081262565140175
HompréLUXBAS1211001101301223
HondelangeLUXARL01000000000001
HonnayNAMDIN749000100001123
HoogledeWVLROE40279241914113048211000649
HoogstadeWVLVEU5732430247110084
HoogstratenANTTUR219161410753710000282
Horion-HozémontLIELIE31637298104032140405
HornuHAIMON14558320000000001468
HorpmaalLIMTON1301100000001016
HorruesHAISOI195994321122001229
HottonLUXMAR923300020000019
HoudemontLUXVIR1132100010000018
Houdeng-AimeriesHAISOI10228710011001001041
Houdeng-GoegniesHAISOI75714121122120010793
HoudremontNAMDIN841201000000016
HouffalizeLUXBAS5661000000000063
HourNAMDIN903000000001013
HousseLIELIE7900210511001090
HoutaingHAIATH4751200010001057
Houtain-le-ValBRANIV5923101131001072
Houtain-Saint-SiméonLIELIE6671001101000077
HoutaveWVLBRG452796263546450122
HoutemWVLVEU2091711203917114000283
HouthalenLIMMAK119151498201430000103
HouthemWVLIEP12930106349551010203
HoutvenneANTTUR119191744911000075
HouwaartBRALEU1320291020100000075
HouxNAMDIN3731100000001043
HouyetNAMDIN63103000100010078
HoveANTANT701615102212730000137
Hoves (Hove)HAISOI4851320212003067
HowardriesHAITOU1812010001000023
HuccorgneLIEHUY4352100000003155
HuiseOVLOUD209946341228291312000482
HuissigniesHAIATH7857201000000093
HuizingenBRABRS146541100000000157
HuldenbergBRALEU7914600100002039
HulshoutANTTUR44292820437300000138
HulsonniauxNAMDIN12100001100006
HulsteWVLKOR3023112465151054000394
HumainLUXMAR1166101000101229
HumbeekBRABRS321915912500000083
HundelgemOVLOUD5889111300000081
HuppayeBRANIV2211000000001025
Huy (Hoei)LIEHUY27928119325400000341
HyonHAIMON20792615744000000272
IchtegemWVLOOS246743523138182171110448
IddergemOVLAAL3831100000000043
IdegemOVLAAL3634000000000043
Ieper (Ypres)WVLIEP1321226161618341961000280
ImpeOVLAAL2756000000000038
IncourtBRANIV3230000000000035
IngelmunsterWVLROE55996412323213313103100823
IngooigemWVLKOR111373525231418431000271
IrchonwelzHAIATH905103233100000117
IsièresHAIATH2866910001000051
IsnesNAMNAM4942000101103061
ItegemANTMEC895331341415201822000278
ItterbeekBRABRS2315271021010000079
Ittre (Itter)BRANIV240161161059881162323
Ivoz-RametLIELIE3232762032032300371
IzegemWVLROE975382013983519600001123
IzelLUXVIR381821710100000086
IzenbergeWVLVEU63783118830000102
IzierLUXMAR12133011011002236
JabbekeWVLBRG1625924175721512020305
JalhayLIEVER32105535510200068
JalletNAMNAM1012000011010218
JamagneNAMPHI2411001103000031
JambesNAMNAM27131277314060000350
JamiolleNAMPHI810000110110013
JamioulxHAITHU751294201000000103
JamoigneLUXVIR361710320000000068
Jandrain-JandrenouilleBRANIV1952011001001030
Jauche (Geten)BRANIV2801000010000030
JaucheletteBRANIV721000010000112
JavingueNAMDIN1120000110010016
Jehay-BodegnéeLIEHUY8018133002201032124
JehonvilleLUXNEU711001000000010
JemappesHAIMON131914702322000001349
JemelleNAMDIN174612000000011185
JemeppeLIELIE7861440013300100812
JemeppeNAMNAM2201012000100020236
JeneffeLIEWAR2522010000001031
JeneffeNAMDIN655110000101020
JesserenLIMTON70100000000008
JetteBRABRS19242910746110000101
Jeuk (Goyer)LIMHAS32100000100018
Jodoigne (Geldenaken)BRANIV39516155033500010443
Jodoigne-Souveraine (Opgeldenaken)BRANIV1112000000000014
Jollain-MerlinHAITOU5585100200000071
JoncretHAICHA1721100000000021
JulémontLIEVER510363812100030
JumetHAICHA3462161253111000003501
Jupille-sur-MeuseLIELIE13310146237510000181
JuprelleLIELIE4121000000000044
Jurbise (Jurbeke)HAIMON9113163202010000128
JuseretLUXNEU431120211030018
KaaskerkeWVLDIK536910532461411105
KachtemWVLROE170241694410611100246
Kaggevinne-AssentBRALEU36316436151214301000212
KainHAITOU2542838168810320000367
KalkenOVLDEN10811410360381830410000476
KalloOVLSTN277111616610182262210387
KalmthoutANTANT13183312111340000176
KampenhoutBRABRS31204721447100000135
KanegemWVLTIE17926812712211563000289
KanneLIMTON5040011003000059
KapellenANTANT309161432325801020383
KapellenBRALEU16104100000000031
Kapelle-op-den-bosBRABRS11722143013400000164
KaprijkeOVLEEK1810251672111953000116
KasterWVLKOR6119157316201000115
KasterleeANTTUR1861552322184100094
KaulilleLIMMAK2822232840000051
KeerbergenBRALEU28387878461416200000300
KeiemWVLDIK10119668461086400178
KemexheLIEWAR2411000000001027
KemmelWVLIEP1473110111061817123000265
KemzekeOVLSTN1123742181071000000227
KerkhoveWVLKOR1011868412200000142
KerkomBRALEU9107601200000035
Kerkom-bij-Sint-TruidenLIMHAS2078011100000038
KerkskenOVLAAL901010000000000101
KermtLIMHAS1312181063231000068
KernielLIMTON2360000000000029
Kersbeek-MiskomBRALEU171721710100000064
KesselANTMEC1504933211111162042000317
Kessel-LoBRALEU30398823110715100000547
KessenichLIMMAK171315620031000057
KesterBRABRS31135500101000056
KeumiéeNAMNAM3301100000000035
KieldrechtOVLSTN44916915591319126330559
KinrooiLIMMAK925341621000033
Kleine-BrogelLIMMAK116120360000020
Kleine-SpouwenLIMTON24100000000007
Klein-GelmenLIMTON60100000100008
KlemskerkeWVLOOS961429126781032590201
KlerkenWVLDIK260251910810131450000364
KluizenOVLEEK1105545159616662100271
KnesselareOVLGEN25612072473613161140120578
KnokkeWVLBRG883938171369730431228
KobbegemBRABRS054300100001014
KoekelareWVLDIK450885820171131321612000735
KoekelbergBRABRS3720010000000040
KoerselLIMHAS31334427241840400000221
KoksijdeWVLVEU62614315311022220194
KoningshooiktANTMEC775247363220432040000331
KoninksemLIMTON1312010200000019
KontichANTANT417273737148433470000624
KooigemWVLKOR105511504152110131
KoolkerkeWVLBRG25010107218862230309
KoolskampWVLTIE21960211095151970000365
Korbeek-DijleBRALEU798230000000029
Korbeek-LoBRALEU602010311200020099
KortemarkWVLDIK42981262318122531175000667
KortenakenBRALEU1718241252210001082
KortenbergBRALEU6374310000000078
KortessemLIMTON421816562420101097
KortijsLIMHAS1003100010000015
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR75428332015184718178300961
Kortrijk-DutselBRALEU101517711100000052
KozenLIMHAS161415470111101061
KraainemBRABRS951480320000000122
KrombekeWVLIEP84232489212920000173
KruibekeOVLSTN172625289718610000137
KruishoutemOVLOUD38814487855340732110100893
KumtichBRALEU53125320410000080
KuringenLIMHAS362938211811211441100194
KuttekovenLIMTON50100000001007
KuurneWVLKOR983072025910000154
KwaadmechelenLIMHAS2216159681330000092
KwaremontOVLOUD1131120142724000074
La BouverieHAIMON865230002000000872
La GlanerieHAITOU2459200100100042
La GleizeLIEVER187834824103001086
La HestreHAICHA584120100200000590
La Hulpe (Terhulpen)BRANIV18428223311311100248
La LouvièreHAISOI212612320101000102146
La ReidLIEVER21399761176200081
La Roche-en-ArdenneLUXMAR73132200000000090
LaarLIEWAR62000000000008
LaarneOVLDEN174779053261729600000472
LabuissièreHAITHU125212001100000132
LacuisineLUXVIR2888401100010051
LadeuzeHAIATH65815340100000096
LaforêtNAMDIN10000000000001
LahamaideHAIATH3539513100000057
LakenBRABRS151413635100002059
LamainHAITOU3621100110000042
LambermontLIEVER1141324210600000142
LambusartHAICHA9210010000011096
LamineLIEWAR2510010000001028
LamontzéeLIEHUY402200100011011
LamorteauLUXVIR401412300100001071
LampernisseWVLDIK3687312352520074
LanakenLIMTON1611261112011020188
Lanaye (Ternaaien)LIMTON6222000100001068
LandegemOVLGEN10532191651415900000215
LandeliesHAICHA275271910434200020346
LandenLIEWAR151311100000000157
LandenneLIEHUY9219110000111021128
LandskouterOVLGEN37147521200000068
LaneffeNAMPHI4243100011000052
LangdorpBRALEU363563452155100000211
LangemarkWVLIEP6731177359341362574080101137
LanklaarLIMTON1333010011000022
LanquesaintHAIATH2335240110000039
LantinLIELIE3110000000002034
LantremangeLIEWAR1570000101000024
LaplaigneHAITOU481411510000000079
LapscheureWVLBRG47152232723210187
Lasne-Chapelle-Saint-LambertBRANIV661783311120000102
LathuyBRANIV1600101100000019
LatinneLIEWAR4040000000012148
LatourLUXVIR121014810000200047
Lauw (Lowaige)LIMTON1931000000000023
LauweWVLKOR43615743371031100490
LavacherieLUXNEU821100110000014
Lavaux-Sainte-AnneNAMDIN636100200001019
LavoirLIEHUY811000000003013
Le MesnilNAMPHI1201000000000013
Le RoeulxHAISOI3928125412931120440
Le RouxNAMNAM2650000000000031
LebbekeOVLDEN4721186216424200000680
L'Ecluse (Sluizen)BRALEU563100000001016
LedeOVLAAL29626229241100000361
LedebergOVLGEN00000020000002
LedegemWVLROE401372113105261371200536
LeefdaalBRALEU1414181411120001066
LeerbeekBRABRS1042000000000016
LeernesHAICHA148181811262301000209
Leers-et-FosteauHAITHU3911000000000142
Leers-NordHAITOU120510005401100137
LeestANTMEC101929308313420000118
LeeuwergemOVLAAL2154111010000034
LeffingeWVLOOS153361912669101111720282
LégliseLUXNEU612000010000010
LeignonNAMDIN276121001010021
LeiseleWVLVEU15121125531930131000260
LekeWVLDIK911395349786110157
LembeekBRABRS1292462120211000168
LembekeOVLEEK59502730178241611000233
LembergeOVLGEN131014552552100062
LendeledeWVLKOR388552311911272271100555
LensHAIMON1195148328510000165
Lens-Saint-RemyLIEWAR6487210000000082
Lens-Saint-ServaisLIEWAR1300010000000115
Lens-sur-GeerLIEWAR1510000000000016
Leopoldsburg (Bourg-Léopold)LIMHAS18822114313000000232
Les AvinsLIEHUY43126201112004173
Les BullesLUXVIR12110000000005
Les WaleffesLIEHUY6021000000001064
L'EscaillièreHAITHU1114402300000126
LesdainHAITOU3754000000000046
Lessines (Lessen)HAISOI950201283372210001008
LessiveNAMDIN830100001000013
LesveNAMNAM62911110200001188
LetterhoutemOVLAAL3266010100000046
LeugniesHAITHU2974101101000044
LeupegemOVLOUD9521105200100000134
LeutLIMTON2102000000000023
Leuven (Louvain)BRALEU3073418106411100000391
LeuzeHAITOU643493227220110676
LeuzeNAMNAM4724310220012064
Leval-ChaudevilleHAITHU2004102000001028
Leval-TrahegniesHAITHU4282286302100000470
LiberchiesHAICHA5713000010001063
LibinLUXNEU3151210100000041
LichtaartANTTUR261714777262200000126
LichterveldeWVLROE5849956232114402681100873
LiedekerkeBRABRS16241183000000000224
LieferingeOVLAAL208200000000012
Liège (Luik)LIELIE1180765014106112100001350
Lier (Lierre)ANTMEC3517794754325993621100804
LierneuxLIEVER6410181463151332010149
LiernuNAMNAM1600000001111020
LiersLIELIE6900100100003074
LiezeleANTMEC34136902110000066
LigneHAITOU7855200121000094
LigneyLIEWAR1223100100000019
LignyNAMNAM97110101122000106
LilleANTTUR11111553413151000078
LilloANTANT130230103302200146
Lillois-WitterzéeBRANIV6310030222114079
LimalBRANIV881750100000010112
Limbourg (Limburg)LIEVER160223425413000186
LimeletteBRANIV5024001101002061
LimerléLUXBAS681281021202243105
LimontLIEWAR3651010000001044
Lincent (Lijsem)LIEWAR4432120100000053
LinchetLIEHUY21000001001106
LindenBRALEU40273111312210000118
LinkebeekBRABRS9441152303100010160
LinkhoutLIMHAS41116710220000043
Linsmeau (Linsmeel)BRANIV81000000000009
LintANTANT954811114151000000158
LippeloANTMEC17414810120000047
LisogneNAMDIN2275220000002343
LissewegeWVLBRG18133104541381112140286
Lives-sur-MeuseNAMNAM3011000200100035
Lixhe (Lieze)LIELIE5223100001110061
LoWVLDIK162131032078128000225
LobbesHAITHU354233113604200000433
LochristiOVLGEN1831149055139412311000530
LodelinsartHAICHA10375530100000001051
LoenhoutANTANT217571316206300089
LokerWVLIEP732388338820010137
LokerenOVLSTN4301751919464225112000001039
LoksbergenLIMHAS111417531000000051
LombardsijdeWVLOOS731213211279000000147
LombiseHAIMON4033111400100054
LommelLIMMAK81406123201125410000266
LompretHAITHU1230100102001020
LomprezLUXNEU1100000000000011
LoncinLIELIE88332010100120101
LonderzeelBRABRS117681196911616631000416
LongchampsLUXBAS1844111140001136
LongchampsNAMNAM810000010001011
LonglierLUXNEU1945110001002134
LonguevilleBRANIV1313000100001019
LongvillyLUXBAS4595111302016074
LonzéeNAMNAM6142000010000169
LoonbeekBRALEU416311000000016
LoppemWVLBRG1614410161210291326200305
LorcéLIEHUY1353430020100031
LotenhulleOVLGEN24677422134163413122210500
Louette-Saint-DenisNAMDIN10110000000003
Louette-Saint-PierreNAMDIN1845220000000031
LoupoigneBRANIV4572000020002159
LouveignéLIELIE802212561141553110165
LovendegemOVLGEN4233328213119271731000603
LovenjoelBRALEU9148511500000043
LovervalHAICHA7624100000001084
LoyersNAMNAM3253111110212252
LubbeekBRALEU3323542821818400000189
LuingneWVLKOR161002015010100171
LummenLIMHAS392950372930592410010299
LustinNAMNAM72103010100000087
LuttreHAICHA191610310200010205
Maarke-KerkemOVLOUD59311911652110000135
MaaseikLIMMAK1903528138591352010309
MabompréLUXBAS812100011020016
MachelenBRABRS5438214301100000122
MachelenOVLGEN260723840301410835100481
MaconHAITHU99920111200000115
MacquenoiseHAITHU4374130221012167
MaffeNAMDIN1693101000202135
MaffleHAIATH354010140000018
MagnéeLIELIE3513120221000047
MaillenNAMNAM2817261230022256
MainvaultHAIATH7771910501010010121
MaisièresHAIMON163544103100000181
MaissinLUXNEU1421101001011022
MaizeretNAMNAM1930001010002127
MalLIMTON1110021120000018
MaldegemOVLEEK61622410773644388341962301279
MalderenBRABRS593857321048300000211
MalempréLUXMAR50120000010009
Malèves-Sainte-Marie-WastinesBRANIV2230220000000029
MalonneNAMNAM15431215100011000214
MalvoisinNAMDIN540100000000010
ManageHAICHA4401085212800020478
MannekensvereWVLOOS3947112141303066
MaransartBRANIV1327020000010025
MarbaisBRANIV8843010000002098
MarbaixHAITHU3720100100001042
Marche-en-FamenneLUXMAR2281361712120201264
Marche-les-DamesNAMNAM67105100100002086
Marche-lez-EcaussinnesHAISOI270763403521101303
Marchienne-au-PontHAICHA1866221553110020001915
MarchinLIEHUY30032197223432040378
MarchipontHAIMON60000000000006
MarchoveletteNAMNAM3485513310121165
MarcinelleHAICHA1057251462441000001113
MarcourtLUXMAR421000121000011
Marcq (Mark)HAISOI1031282512562110148
MarenneLUXMAR1641000000000122
MariakerkeOVLGEN216131467619420000287
MariakerkeWVLOOS266132110200024
MariekerkeANTMEC5564100000000066
MariembourgNAMPHI4271010001000052
MarillesBRANIV2430100010001030
MarkeWVLKOR28463342141453100339
MarkegemWVLTIE6419755410320100120
MarneffeLIEHUY2732000100001034
MarquainHAITOU8801010000100091
MartelangeLUXARL8663001200000098
MartenslindeLIMTON503101000100011
Martouzin-NeuvilleNAMDIN30101000000106
MasbourgLUXMAR02100101000005
Masnuy-Saint-JeanHAIMON703460361146400000225
Masnuy-Saint-PierreHAIMON2252020110000033
MassemenOVLDEN86312717746302000183
MassenhovenANTANT12613601320000043
Matagne-la-GrandeNAMPHI1122010000000016
Matagne-la-PetiteNAMPHI50000010100108
MaterOVLOUD139303312213201000223
MaubrayHAITOU3326120000000044
MauldeHAITOU704248711240100122
MaurageHAISOI2971393101010100326
MazéeNAMPHI4151000000000047
MazenzeleBRABRS27107000000000044
MazyNAMNAM5611000111000263
MéanNAMDIN1240300010100021
Mechelen (Malines)ANTMEC3738811863302331400000730
Mechelen-aan-de-MaasLIMTON58115301100000079
Mechelen-Bovelingen (Marlinne)LIMTON1912000000000022
MeeffeLIEWAR2602101010000031
Meensel-KiezegemBRALEU647711012000029
MeerANTTUR5111113141021102300127
MeerbeekBRALEU121511201000014
MeerbekeOVLAAL16036154000001000216
MeerdonkOVLSTN1332822107610510100223
MeerhoutANTTUR1374049251511361101100326
MeerleANTTUR571294341524121000141
MeeswijkLIMTON1324100000000020
MeetkerkeWVLBRG34915814791133095
MeeuwenLIMMAK108134752120000070
MehaigneNAMNAM2001000100000123
MeigemOVLGEN14512113959633000134
MeilegemOVLOUD1397221000000034
MeiseBRABRS54224620403500010155
Meix-devant-VirtonLUXVIR2864000000000038
Meix-le-TigeLUXARL51100000100008
MeldenOVLOUD67322212641301000148
MeldertOVLAAL4930247101100000113
MeldertLIMHAS861141041720000062
MeldertBRALEU191281011121000055
MelenLIELIE822242417810000122
Mélin (Malen)BRANIV4264110220002060
MelkwezerBRALEU533101000000013
MelleOVLGEN44436321410715931000571
MelleryBRANIV2300000000010024
MellesHAITOU3241120331010048
MelletHAICHA841062001002000105
MellierLUXNEU901000000100112
MelsbroekBRABRS301814600000100069
MelseleOVLSTN24910643950000070
MelsenOVLGEN40321711133210000110
MembachLIEVER7002223412000086
MembreNAMDIN00000000000000
MembruggenLIMTON742001000000014
MendonkOVLGEN11811922410010049
Menen (Menin)WVLKOR409272613852231132000556
Merbes-le-ChâteauHAITHU129130112100000138
Merbes-Sainte-MarieHAITHU3857031200100057
MerchtemBRABRS216777919449710000416
MerdorpLIEWAR1112000010000015
MereOVLAAL22231132102000000271
MerelbekeOVLGEN475964741191418730000720
MerendreeOVLGEN1795320141711161210000323
MerkemWVLDIK32658603329153530122100601
MerksemANTANT31619145346351010377
MerksplasANTTUR14720780182530000219
MerlemontNAMPHI801120010010014
Mesen (Messines)WVLIEP1261133122101110152
Meslin-l'EvêqueHAIATH55811544512000095
Mesnil-EgliseNAMDIN43000000000018
Mesnil-Saint-BlaiseNAMDIN12152200010000032
MespelareOVLDEN7127340000000033
MessancyLUXARL30000000010004
MesselbroekBRALEU9915330100000040
MesvinHAIMON522131000000014
MettekovenLIMTON10000000000001
MettetNAMNAM14114132323200001181
MeulebekeWVLTIE11171495931242271361520001526
MeuxNAMNAM4543112000001158
Mévergnies-lez-LensHAIATH104231221100000116
MichelbekeOVLOUD12138610020000042
MicherouxLIELIE6310102330100074
MiddelburgOVLEEK51291457210712000128
MiddelkerkeWVLOOS24129849512310078
MiécretNAMDIN45186000010003174
Mielen-boven-AalstLIMHAS2121100000001026
MignaultHAISOI1216107202201040155
MillenLIMTON3362000122020048
MilmortLIELIE98110002100010104
MinderhoutANTTUR1886721285101059
MirwartLUXNEU1297000020001031
ModaveLIEHUY433010001002014
Moelingen (Mouland)LIELIE1701100100000020
MoenWVLKOR17024111358141642100268
MoerbekeOVLAAL421313401200000075
MoerbekeOVLGEN26511212369312329900000661
MoereWVLOOS13423159153765000208
MoerkerkeWVLBRG25399281513131912133320473
MoerzekeOVLDEN10798113291114000000363
MohaLIEHUY115952000011000133
MohivilleNAMDIN71411100220000138
MoigneléeNAMNAM911040000000000105
MoircyLUXNEU1022001000001016
MolANTTUR2549690411011201100000533
MolenbaixHAITOU119105862141122120182
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS181302212210101000250
Molenbeek-WersbeekBRALEU151112223511100053
MolenbeerselLIMMAK13182319114000052
MollemBRABRS18524700001002057
MomalleLIEWAR8044100110012094
MomigniesHAITHU2491363111100200277
Monceau-en-ArdenneNAMDIN31200000000006
Monceau-ImbrechiesHAITHU2522211300100037
Monceau-sur-SambreHAICHA11228721002000201144
Mons (Bergen)HAIMON828352727121519000100964
Mons-lez-LiègeLIELIE257840310231030282
MonstreuxBRANIV3243320411111053
MontLUXBAS1344202112123035
MontNAMDIN1176210000000027
MontbliartHAITHU2347204210000043
MontegnéeLIELIE9071194423100000941
MontenakenLIMHAS1362101000200126
Mont-GauthierNAMDIN1167100040101132
Montignies-le-TilleulHAICHA38121438404440000469
Montignies-lez-LensHAIMON5197220400002077
Montignies-Saint-ChristopheHAITHU4712010000001052
Montignies-sur-RocHAIMON861030010000000100
Montignies-sur-SambreHAICHA241513421100000002436
MontlebanLUXBAS1122100111100020
Montroeul-au-BoisHAITOU4047011112101059
Montroeul-sur-HaineHAIMON591011751400000097
Mont-Saint-AndréBRANIV2202000100001026
Mont-Saint-AubertHAITOU7781410732521200131
Mont-Sainte-AldegondeHAITHU214980200000000233
Mont-Sainte-GenevièveHAITHU21911740340000059
Mont-Saint-GuibertBRANIV120300013000001128
Mont-sur-MarchienneHAICHA979261151363000001034
MontzenLIEVER16825368202773110251
MoorselOVLAAL128313911303000000215
MoorseleWVLKOR684452391010232175100838
MoorsledeWVLROE6101757218181943441532001019
MoortseleOVLGEN381812943820000094
MopertingenLIMTON1321000001000017
MoregemOVLOUD4620146617710000108
MoresnetLIEVER720432071461100110
MorhetLUXBAS953000101103023
MorialméNAMPHI821101002200012101
MorkhovenANTTUR23851430323000061
Morlanwelz-MariemontHAITHU915671327010000942
MormontLUXMAR1915101412000034
MornimontNAMNAM4850000000000053
MortierLIELIE6002256720001085
MortrouxLIELIE2521212311100039
MortselANTANT206111175315820000268
MorvilleNAMPHI2111100100001026
MoulbaixHAIATH5516111010000066
MourcourtHAITOU10217651310512100153
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR2080165200125211002124
MoustierHAIATH115795305111000147
MoustierNAMNAM137221010000002145
MouzaiveNAMDIN00000000000000
MoxheLIEWAR1901001020000023
MozetNAMNAM5525114021302350111
MuizenLIMHAS21000000001004
MuizenBRABRS138223817628600000237
MullemOVLOUD52191211303310000104
MunkzwalmOVLOUD45148601100000075
MunoLUXVIR5856010201010074
MunsterbilzenLIMTON21815211000000048
MunteOVLGEN622121251813110000153
MussonLUXVIR62106100011100082
Mussy-la-VilleLUXVIR151514201110000049
MyLUXMAR1417110001101027
NaastHAISOI1921073315733010235
NafraitureNAMDIN1003000000000013
NalinnesHAITHU14622203004101000197
NamêcheNAMNAM5930001000000063
Namur (Namen)NAMNAM60049121136310000676
NandrinLIEHUY762373112503121125
NaninneNAMNAM6247111111011081
NaoméNAMDIN541100000000011
NassogneLUXMAR1620110011110024
NatoyeNAMDIN621510300300014199
NazarethOVLGEN1451551085937263816121000597
NéchinHAITOU217521233420100240
NederboelareOVLAAL5068200100000067
NederbrakelOVLOUD32021173002000000363
NederenameOVLOUD48178200000000075
NederhasseltOVLAAL2833000000000034
NederokkerzeelBRABRS1215191622600000072
Neder-over-HeembeekBRABRS117675013201200000252
Nederzwalm-HermelgemOVLOUD502011422200000091
NeerglabbeekLIMHAS10010123000008
NeerharenLIMTON1710000000000018
NeerhespenLIEWAR51000000000107
NeerheylissemBRALEU6122100100000067
NeerijseBRALEU13115121411100141
NeerlandenLIEWAR811000100000011
NeerlinterBRALEU6623207213100000123
NeeroeterenLIMMAK3312191045520000090
NeerpeltLIMMAK69212283211400000140
NeerrepenLIMTON743011000000016
NeervelpBRALEU825300000000018
NeerwindenLIEWAR1910000000000020
NeigemOVLAAL1832100000000024
NeremLIMTON2220100000000025
NessonvauxLIELIE2502401221000037
NethenBRANIV44183210100000069
NettinneNAMDIN841000000000013
NeufchâteauLIEVER355339319132200094
NeufchâteauLUXNEU111713000101000124
NeufmaisonHAIMON29311132210000052
NeufvillesHAIMON16718145535313010225
NeuvilleNAMPHI4061100010012052
Neuville-en-CondrozLIEHUY7157200112112093
Neuville-sous-HuyLIEHUY1042000100000017
NeveleOVLGEN1035229312011272040000297
NielANTANT12115114520000000158
Niel-bij-AsLIMHAS00012120000006
Niel-bij-Sint-TruidenLIMHAS1921000000000022
NieuwenhoveOVLAAL32100000000006
NieuwenrodeBRABRS22928141011040000098
NieuwerkerkenOVLAAL21621155103000000261
NieuwerkerkenLIMHAS282113411120010072
NieuwkapelleWVLDIK951434332535100138
Nieuwkerke (Neuve-Eglise)WVLIEP22128291788222172100364
Nieuwkerken-WaasOVLSTN14531165879200000223
NieuwmunsterWVLBRG181715581661103081
Nieuwpoort (Nieuport)WVLVEU14781816615710000209
NieuwrodeBRALEU19314318821000000122
NijlenANTMEC135382926139262010000297
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV3121000100011037
NimyHAIMON42022119236010000474
NinoveOVLAAL79620128215120000847
NismesNAMPHI3411000200101040
Nivelles (Nijvel)BRANIV851151615810242558480989
NiverléeNAMPHI41000000002007
NivesLUXBAS1670011102101232
NobressartLUXARL1310000000010015
NodebaisBRANIV1732100112101029
NoduwezBRANIV1431100000000019
NoirchainHAIMON4200000000100043
NoirefontaineLUXNEU6610101100000025
NoisseuxNAMDIN942000000000015
NokereOVLOUD74713118151012720000240
NollevauxLUXNEU00000100000001
NoorderwijkANTTUR3630391985212702000187
NoordschoteWVLDIK5154454498200096
NossegemBRABRS616422000000021
NouvellesHAIMON3222100101101041
NovilleLIEWAR1500100100001018
NovilleLUXBAS873200111203129
Noville-les-BoisNAMNAM5176220010002172
Noville-sur-MéhaigneBRANIV1733000001000125
NukerkeOVLOUD112402212431900000203
ObaixHAICHA8032000011200089
ObigiesHAITOU34914511421201074
ObourgHAIMON14819135612111000197
OchampsLUXNEU117000000000211
OcquierLIEHUY361910131110013076
OdeigneLUXMAR32021000000008
OdeurLIEWAR1701110000010021
OedelemWVLBRG271127986060427137201100788
OekeneWVLROE172511656212530000272
OelegemANTANT491920146791520000141
OerenWVLVEU350111135000020
OeselgemWVLTIE68411262301010000143
OetingenBRABRS4153110000000051
OeudeghienHAISOI411916511101000085
OevelANTTUR1017167637110000077
OffagneLUXNEU153111000000012
OgyHAISOI3947300200000055
OhainBRANIV10024193243310010160
OheyNAMNAM481110000201000173
Oignies-en-ThiéracheNAMPHI7570200000000084
Oisquercq (Oostkerk)BRANIV5253301113100070
OizyNAMDIN222201120000012
OkegemOVLAAL24135000000000042
OlenANTTUR42243222142181310000168
Oleye (Liek)LIEWAR5020000100000053
Ollignies (Woelingen)HAISOI10811121035010000141
Olloy-sur-ViroinNAMPHI93721003000000106
OlmenANTTUR258211143321600000120
OlneLIEVER242142418199211561000369
OlseneOVLGEN946634241812151230000278
OmalLIEWAR1202000100000015
Ombret-RawsaLIEHUY7313112201000000102
OmezéeNAMPHI31100000000005
OnLUXMAR5101010010000155
OnhayeNAMDIN2074030000001237
OnkerzeleOVLAAL6614142301110000102
OnneziesHAIMON2712000000000030
OnozNAMNAM1322000000100018
Onze-Lieve-Vrouw-LombeekBRABRS1386100100000029
Onze-Lieve-Vrouw-WaverANTMEC783757734624421730000377
OoigemWVLTIE1622068529421000219
OoikeOVLOUD6411011867850100121
OombergenOVLAAL31127621110000061
OorbeekBRALEU1331000010100019
OordegemOVLAAL14049174220200100217
OorderenANTANT103854015320200133
OostakkerOVLGEN38012172241612392531000693
OostduinkerkeWVLVEU101517328221730732220338
OosteekloOVLEEK107653216164161351020277
Oostende (Ostende)WVLOOS11121000000006
OosterweelANTANT1363310770000040
OosterzeleOVLGEN155403112514430000255
OosthamLIMHAS22131561051151000088
OostkampWVLBRG559145724332225123182400971
OostkerkeWVLBRG67151673291467540155
OostkerkeWVLDIK24119101202112054
OostmalleANTANT3320125111683000099
OostnieuwkerkeWVLROE239812413710131450000406
OostrozebekeWVLTIE476854215920262362200706
OostvleterenWVLIEP1661218954162041000255
OostwinkelOVLGEN702517127481030000156
OpbrakelOVLOUD731864101100200106
OpdorpOVLDEN481720810100000095
OpglabbeekLIMHAS237433610000029
OpgrimbieLIMTON993230210000029
Ophain-Bois-Seigneur-IsaacBRANIV97720202131221120
OphasseltOVLAAL3363010101000045
OpheersLIMTON1312000000000016
OpheylissemBRALEU4041101000000047
OphovenLIMMAK1711181041412320073
OpitterLIMMAK955210540000031
OplinterBRALEU39219501201000078
OpoeterenLIMMAK763143891000042
OpontLUXNEU31210010000109
OpprebaisBRANIV3430110000102143
OppuursANTMEC37148122110000066
OpvelpBRALEU4718511000000036
OpwijkBRABRS181363310203101000267
OrbaisBRANIV2340301001002034
OrchimontNAMDIN61000000000007
OrcqHAITOU4873120300000064
OrdingenLIMHAS2352200100001034
OretNAMPHI2132000200000129
Oreye (Oerle)LIEWAR5012000000001054
OrgeoLUXNEU28167200010000054
OrmeigniesHAIATH447342321111033
Orp-le-GrandBRANIV11038147941110000185
OrroirOVLOUD29611201830000060
Orsmaal-GussenhovenBRALEU731010000000012
OrthoLUXMAR641110111011119
OstichesHAIATH2556420000000042
OtegemWVLKOR19535222219511720100319
OteppeLIEHUY2600001000000027
Othée (Elch)LIELIE5200001000002055
Otrange (Wouteringen)LIMTON900000000010010
OttenburgBRALEU17133020000000035
OttergemOVLAAL1540101000000021
OttigniesBRANIV121622110001021137
OudegemOVLDEN16333165323000000225
OudekapelleWVLDIK3146132223110056
Oudenaarde (Audenarde)OVLOUD5711344320000039
OudenakenBRABRS313312000000013
OudenburgWVLOOS1663132147313741431286
Oud-HeverleeBRALEU71522851200000060
Oud-TurnhoutANTTUR2741475131237213010378
OuffetLIEHUY391510110311036585
OugréeLIELIE85712139135211000904
OupeyeLIELIE7732121010101089
OuterOVLAAL911162010000000111
OutrelouxheLIEHUY1630010200100023
OutrijveWVLKOR1271981011201100161
OuwegemOVLOUD6919131816214500000156
OverboelareOVLAAL16916187510000000216
OverhespenLIEWAR61100000001009
OverijseBRABRS1637680392513221131310437
OvermereOVLDEN1086556141148000000266
OverpeltLIMMAK85192345516420000163
OverrepenLIMTON1223000000010018
OverwindenLIEWAR41000000000005
PaalLIMHAS36254126188261200000192
PaifveLIELIE1311000002101019
PailheLIEHUY28178101310010262
PaliseulLUXNEU62195202110000092
PamelBRABRS8527171000000000130
Papignies (Papegem)HAISOI3413000000000038
ParikeOVLOUD1421101001000020
PassendaleWVLIEP3207437181273732144000555
PatigniesNAMDIN502100021000011
PâturagesHAIMON14907320010000001503
PaulatemOVLOUD540000100000010
PecqHAITOU2171184602230000253
PeerLIMMAK582816597132061000163
PeissantHAITHU5289100200000072
Pellaines (Pellen)LIEWAR00000000000000
PellenbergBRALEU2110169173730010087
PepingenBRABRS4978211120010072
PepinsterLIEVER105513330010022
PerkBRABRS2717395314410100102
PéronnesHAISOI255524126200000277
PéronnesHAITOU56125212000000078
PéruwelzHAITOU93212115422100000969
PervijzeWVLVEU96784511734230141
PerwezNAMNAM1676000401112038
Perwez (Perwijs)BRANIV158512101010000169
PescheNAMPHI3712012010000044
PessouxNAMDIN39103001000102359
Petegem-aan-de-LeieOVLGEN18562352213971641000354
Petegem-aan-de-ScheldeOVLOUD1674833131397820000300
PetignyNAMPHI4596000200000062
Petite-ChapelleNAMPHI1011110110000117
Petit-Enghien (Lettelingen)HAISOI143978338610220192
Petit-FaysNAMDIN20000000000002
Petit-HalletLIEWAR1471002000000024
Petit-RechainLIEVER7634577201110000134
Petit-Roeulx-lez-BraineHAISOI4332210350100060
Petit-Roeulx-lez-NivellesHAICHA2701110110000133
Petit-ThierLUXBAS1055140021001029
PeutieBRABRS461613212010000081
PhilippevilleNAMPHI6743311020111084
PiétonHAICHA9015000000012099
Piétrain (Petrem)BRANIV1800000000000018
PiétrebaisBRANIV2573111110001142
PipaixHAITOU7601110201000082
PiringenLIMTON943000000000016
PironchampsHAICHA407400010000000412
PittemWVLTIE509112211611175331173200792
PlainevauxLIELIE5595100102011075
PlancenoitBRANIV4526111210001060
PloegsteertWVLIEP48331321499142082310626
PoederleeANTTUR11564361093000057
PoekeOVLGEN1149778891311000177
PoeseleOVLGEN468131323521000093
PollareOVLAAL1971100000000028
PolleurLIEVER14378721586100172
PollinkhoveWVLDIK1661919974131681000262
PommeroeulHAIATH18715179514410000243
PondrômeNAMDIN1520000001002222
Pont-à-CellesHAICHA388465211100030411
Pont-de-LoupHAICHA212100100201200219
PontillasNAMNAM1602000000020121
PoperingeWVLIEP24768835339195660294000658
PoppelANTTUR26525302010000062
PopuellesHAITOU1804011410100030
PorcheresseLUXNEU41000000000005
PorcheresseNAMDIN741010001103018
PottesHAITOU1561297303340120200
PoucetLIEWAR910100000000011
PoulseurLIEHUY5031100200003060
PoupehanLUXNEU62000000000008
PoussetLIEWAR4312100000000047
PreslesHAICHA7634010000002086
ProfondevilleNAMNAM6053100010001071
ProvenWVLIEP12637267561410130000244
PryNAMPHI3320010100001038
PulderbosANTANT1918143831150000081
PulleANTANT205143117101000062
PurnodeNAMDIN1801100300001024
PussemangeLUXNEU40100000000005
PutteANTMEC152571021275018252300000554
PuursANTMEC299412919466120000407
QuaregnonHAIMON222416842011000002256
QuartesHAITOU1621023000001025
QuenastBRANIV307454001121000325
Queue-du-BoisLIELIE3725231320000055
QuevaucampsHAIATH2307186410100000267
Quévy-le-GrandHAIMON7045100200012186
Quévy-le-PetitHAIMON7004300110000079
QuiévrainHAIMON341171561027300000401
RachecourtLUXARL41000000000005
Racour (Raatshoven)LIEWAR2213000000000026
RagniesHAITHU4753251210100067
RahierLIEVER3354111250110054
RamegniesHAIATH90000000000009
Ramegnies-ChinHAITOU1633232520000036
RamelotLIEHUY1430000000000118
Ramillies-OffusBRANIV2301001010000026
RamsdonkBRABRS9310520131000034
RamselANTTUR544468361859100000235
RamskapelleWVLBRG331613311121240077
RamskapelleWVLVEU4012460191066132100
RanceHAITHU108485256320000143
RansartHAICHA7801041210000000798
RanstANTANT941826856181040000189
RavelsANTTUR5535231320000074
RebaixHAIATH6648001210001083
Rebecq-Rognon (Roosbeek)BRANIV4081382334221230451
RecogneLUXNEU1114000020000018
ReduLUXNEU1110000000000012
ReetANTANT531022332316371110000206
RekemLIMTON7832100000000084
RekkemWVLKOR39719723091322000454
RelegemBRABRS53211620221000052
RemagneLUXNEU801001111000013
RemersdaalLIEVER321321754421035
RemicourtLIEWAR4620000000001049
RendeuxLUXMAR211814310000101059
ReningeWVLDIK1411813211182411185000270
ReningelstWVLIEP2144535141212936173100407
RenliesHAITHU4825210152000066
ReppelLIMMAK20201040000009
RessaixHAITHU180553100010000195
RessegemOVLAAL3031100010000036
ResteigneNAMDIN1030100000002016
RetieANTTUR463118417412930010181
RetinneLIELIE112054338201000138
RèvesHAICHA5034000210000060
RhisnesNAMNAM5881012000001374
RichelleLIELIE3512111010210045
RiemstLIMTON1410000000000015
RienneNAMDIN1001000000000011
RièzesHAITHU5412312110102032
RijkelLIMTON441110000000011
RijkevorselANTTUR1582315424431100100252
RijkhovenLIMTON1021100000001015
RijmenamANTMEC74335459298241310000295
RiksingenLIMTON1153000110000021
RillaarBRALEU3857425421010000150
RivièreNAMDIN1673000010000027
RixensartBRANIV69177210000010097
RobechiesHAITHU1302200100000018
RobelmontLUXVIR1163000000010021
RoborstOVLOUD23187221100010055
RochefortNAMDIN174433235100203200
RochehautLUXNEU1011000000000012
Roclenge-sur-Geer (Rukkelingen-aan-de-Jeker)LIMTON136030000110000141
RocourtLIELIE113100012120000120
Roesbrugge-HaringeWVLIEP1572313944101271000240
Roeselare (Roulers)WVLROE135887452019183628111001614
RognéeNAMPHI1520100010001020
RoisinHAIMON86623413100000106
RoksemWVLOOS511112562432300099
RollegemWVLKOR306183331151032000364
Rollegem-KapelleWVLROE13319144229751000196
RolouxLIELIE1832000100200026
RolyNAMPHI00000111100217
RomeréeNAMPHI1201000100000014
RomershovenLIMTON43200000000009
RomséeLIELIE2263127435200000262
RongyHAITOU116530000200000126
RonquièresHAISOI1125330310776021159
Ronse (Renaix)OVLOUD1972916623125197300002198
RonseleOVLGEN2673280230000051
RoosbeekBRALEU2497101200000044
RoséeNAMPHI4065200101002158
RoseliesHAICHA9052001000000199
RosièresBRANIV1641000300100126
RosmeerLIMTON81000000000009
Rosoux-Crenwick (Roost-Krenwik)LIEWAR2931010100100036
RossignolLUXVIR20132511110000044
RotemLIMMAK3177200222000053
Rotheux-RimièreLIELIE748101104311020105
RotselaarBRALEU43284036506000000158
RoucourtHAITOU94220002000000100
RouveroyHAITHU4353100000011054
RouvreuxLIELIE7126201010011085
RouxHAICHA124424852110000001285
Roux-MiroirBRANIV1411000200100019
RoyLUXMAR1041110300113025
RozebekeOVLOUD13410200000000029
RuddervoordeWVLBRG28512479533123341970000655
RuetteLUXVIR2478100101000042
RuienOVLOUD3619229724730100110
RuisbroekANTMEC153241616224110000219
RuisbroekBRABRS754110000000018
RuiseledeWVLTIE36511065454426433030200733
Rukkelingen-Loon (Roclenge-Looz)LIMTON1401000000000015
RullesLUXVIR3432300110000044
RumbekeWVLROE716115652621323836630001058
RumesHAITOU123202113415100000188
RumilliesHAITOU79666355000000110
RummenBRALEU3726348235130200121
RumsdorpLIEWAR20000000000002
RumstANTANT2502121197814120000343
RunkelenLIMHAS382100000000014
RupelmondeOVLSTN1697332400000044
Russeignies (Rozenaken)OVLOUD47156411230100080
Rutten (Russon)LIMTON5741110010004069
Saint-AmandHAICHA7842011000010087
Saint-AndréLIELIE24123621362200061
Saint-AubinNAMPHI5361001132001169
Saint-DenisNAMNAM3141100400002043
Saint-DenisHAISOI1437220100001030
Sainte-CécileLUXVIR774030000000021
Sainte-MarieLUXVIR331211101000100261
Sainte-Marie-ChevignyLUXNEU1151000111102023
Saintes (Sint-Renelde)BRABRS40125220452003075
Saint-Georges-sur-MeuseLIEWAR43136245221540020512
Saint-GérardNAMNAM671393121312130106
Saint-GermainNAMNAM1600000010000118
Saint-GéryBRANIV1700001000000018
Saint-GhislainHAIMON345740123000000362
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS7108600100000032
Saint-HubertLUXNEU165931000000010179
Saint-Jean-Geest (Sint-Jans-Geest)BRANIV2710000000000028
Saint-Josse-ten-Noode/Sint-Joost-ten-NodeBRABRS00100000000001
Saint-LégerHAITOU118330006700000137
Saint-LégerLUXVIR73119120100000097
Saint-MarcNAMNAM5945110010000071
Saint-MardLUXVIR911972101210000124
Saint-MartinNAMNAM2511000011100131
Saint-MaurHAITOU3222111110000041
Saint-MédardLUXNEU1863010000000028
Saint-NicolasLIELIE6401892223000000676
Saint-PierreLUXNEU2321000113011033
Saint-RemyHAITHU3310001230001041
Saint-RemyLIELIE85326324111000108
Saint-Remy-Geest (Sint-Remigius-Geest)BRANIV2721110010000033
Saint-SauveurHAIATH8771111355300000132
Saint-ServaisNAMNAM3641082000100000385
Saint-SéverinLIEHUY4454200020000057
Saint-SymphorienHAIMON1021023006000000123
Saint-VaastHAISOI237320100100010245
Saint-VincentLUXVIR874500000000024
SaiveLIELIE93456417411000126
SallesHAITHU1711110201001025
SamartNAMPHI60000100000018
SamréeLUXMAR1036002110002126
Sars-la-BruyèreHAIMON6348100102000079
Sars-la-BuissièreHAITHU4248520010200064
SartLIEVER32110333322012062
Sart-BernardNAMNAM1394112512021041
Sart-CustinneNAMDIN00110000000002
Sart-Dames-AvelinesBRANIV921343303130010123
Sart-en-FagneNAMPHI31200000010007
Sart-EustacheNAMNAM1042110010000019
Sart-Saint-LaurentNAMNAM3014210200113146
SautourNAMPHI1840001110000025
SauvenièreNAMNAM3900100110000042
Schaarbeek/SchaerbeekBRABRS120425225745000000255
SchaffenBRALEU60447050291430930000309
SchalkhovenLIMTON313200100000010
SchaltinNAMDIN20311420101102146
SchelderodeOVLGEN50263220728000000145
ScheldewindekeOVLGEN12344343213315221000269
SchelleANTANT201161114610161000000284
SchellebelleOVLDEN12137178120000000186
SchendelbekeOVLAAL3223000110000039
SchepdaalBRABRS2130221502020000092
Scherpenheuvel (Montaigu)BRALEU215985414711210000393
SchildeANTANT10334311146181201000220
SchoonaardeOVLDEN9319137300000000135
SchoreWVLOOS1953220342312046
SchorisseOVLOUD7735186533500100153
SchotenANTANT4443823662161550000555
SchriekANTMEC4328515825312100000221
SchuiferskapelleWVLTIE1281851165131093000208
SchulenLIMHAS1272428134810010098
SclaynNAMNAM133713001000132151
ScyNAMDIN995000010002026
SeillesLIEHUY251530110011012266
SelangeLUXARL1000000000000010
SeloignesHAITHU6538410222101089
SemmerzakeOVLGEN7729103210000000122
SeneffeHAICHA32421351265151222221439
SensenruthLUXNEU535000000000013
SenyLIEHUY3162120100002045
SenzeilleNAMPHI3567131000001155
SeraingLIELIE3474452311013100003549
Seraing-le-ChâteauLIEHUY1230000011000219
SerinchampsNAMDIN421611200130012078
SerskampOVLDEN92432911502000000182
ServilleNAMPHI1134011210000124
's Gravenvoeren (Fouron-le-Comte)LIELIE68971106711120104
's GravenwezelANTANT55141562112030000108
's HerenelderenLIMTON23610100020011044
SibretLUXBAS121010222216222
SijseleWVLBRG157116452598241164330411
SilenrieuxNAMPHI7052210222101088
Silly (Opzullik)HAISOI13611115245510100181
SinaaiOVLSTN1887512352421723500000525
SinsinNAMDIN820000001002013
Sint-Agatha-RodeBRALEU161116520100000051
Sint-AmandsANTMEC7519199001000000123
Sint-AmandsbergOVLGEN2610159481330000088
Sint-AndriesWVLBRG3683921813101714106000506
Sint-AntelinksOVLAAL1352000000000020
Sint-Baafs-VijveWVLTIE1904316107412843000297
Sint-Blasius-BoekelOVLOUD191115201010100050
Sint-DenijsWVLKOR338281213103141083010440
Sint-Denijs-BoekelOVLOUD611310121202000092
Sint-Denijs-WestremOVLGEN157301967918920000257
Sint-Eloois-VijveWVLKOR1691283312241000205
Sint-Eloois-WinkelWVLROE3073513955181420000408
Sint-Genesius-Rode (Rhode-Saint-Genèse)BRABRS316863511414430250471
Sint-Gillis-bij-DendermondeOVLDEN303172613600000000365
Sint-Gillis-WaasOVLSTN26567592515618600000461
Sint-Goriks-OudenhoveOVLAAL2477531212000052
Sint-Huibrechts-HernLIMTON414110200000013
Sint-Huibrechts-LilleLIMMAK2349420630000051
Sint-Jacobs-KapelleWVLDIK1820201003240032
Sint-JanWVLIEP115377207862100158
Sint-Jan-in-EremoOVLEEK4920105769724110121
Sint-Job-in-'t-GoorANTANT28159202362001068
Sint-JorisWVLBRG98451712639310000194
Sint-JorisWVLVEU2075221302310046
Sint-Joris-WeertBRALEU16614220110000042
Sint-Joris-WingeBRALEU403226191047310000142
Sint-Katelijne-WaverANTMEC1945383825424732210000586
Sint-Katherina-LombeekBRABRS682580202100000106
Sint-Kornelis-HorebekeOVLOUD2986541210000056
Sint-KruisWVLBRG2406134172810229102100434
Sint-Kruis-WinkelOVLGEN104353217105121210000228
Sint-Kwintens-LennikBRABRS7925349200100000150
Sint-Lambrechts-HerkLIMHAS26294220546611000140
Sint-Lambrechts-Woluwe/Woluwe-Saint-LambertBRABRS12039177313100100192
Sint-LaureinsOVLEEK2421413326203222120010232
Sint-Laureins-BerchemBRABRS123211010000011
Sint-LenaartsANTANT345161036241200092
Sint-Lievens-EsseOVLAAL751984112400000114
Sint-Lievens-HoutemOVLAAL9449214411010000175
Sint-MargrieteOVLEEK721864529743310134
Sint-Margriete-HoutemBRALEU14104100000000029
Sint-Maria-HorebekeOVLOUD7315188402000000120
Sint-Maria-LatemOVLOUD81512210100000039
Sint-Maria-LierdeOVLOUD69147420002000098
Sint-Maria-OudenhoveOVLAAL941465200000000121
Sint-Martens-BodegemBRABRS281320620200000071
Sint-Martens-LatemOVLGEN7557341713417200000219
Sint-Martens-LeerneOVLGEN5376436860100094
Sint-Martens-LennikBRABRS271324921230010082
Sint-Martens-LierdeOVLOUD2836100020000040
Sint-Martens-Voeren (Fouron-Saint-Martin)LIEVER51554628112022098
Sint-MichielsWVLBRG2712014106312723000348
Sint-Niklaas (Saint-Nicolas)OVLSTN20812712660402035900000625
Sint-PauwelsOVLSTN16056502817712100000331
Sint-Pieters-KapelleWVLOOS2611010211012036
Sint-Pieters-Kapelle (Saint-Pierre-Cappelle)HAISOI821173102210000109
Sint-Pieters-LeeuwBRABRS5214042251397711010667
Sint-Pieters-op-de-DijkWVLBRG68147592141433330145
Sint-Pieters-RodeBRALEU156201132200010060
Sint-Pieters-Voeren (Fouron-Saint-Pierre)LIEVER1701432102012033
Sint-Pieters-Woluwe/Woluwe-Saint-PierreBRABRS87462911744101000190
Sint-RijkersWVLVEU036411435100028
Sint-Stevens-Woluwe (Woluwe-Saint-Etienne)BRABRS8722144422000100136
Sint-Truiden (Saint-Trond)LIMHAS3125864301419221613121543
Sint-Ulriks-KapelleBRABRS793230103221000096
SippenaekenLIEVER2102120322011035
SiraultHAIMON224413013351010000318
SivryHAITHU342283124191524600100490
SleidingeOVLGEN35194533929814820000598
SlijpeWVLOOS9622107332549420167
SlinsLIELIE4841000020100157
Sluizen (Sluse)LIMTON70000000100109
Smeerebbe-VloerzegemOVLAAL2622000210000033
SmetledeOVLAAL393418500000000096
SnaaskerkeWVLOOS551082735742221108
SnellegemWVLBRG453481111722582000153
Soheit-TinlotLIEHUY1942100100004233
SohierLUXNEU32001000010007
Soignies (Zinnik)HAISOI89212114626833020949
SoironLIEVER5825141970101089
Solre-Saint-GéryHAITHU4754722470012081
Solre-sur-SambreHAITHU207553021131011230
SombreffeNAMNAM151411102100012164
Somme-LeuzeNAMDIN1110001000002015
SommethonneLUXVIR913100010000015
SommièreNAMDIN1321000100001523
SomzéeNAMPHI1412101110000021
SoréeNAMNAM2452101232002143
Sorinne-la-LongueNAMNAM1446000000003027
SorinnesNAMDIN11710110110013238
SosoyeNAMNAM3020100002000136
SoulmeNAMPHI931000010000014
SoumagneLIELIE101188177161021010172
SoumoyNAMPHI920100000100114
SouvretHAICHA255342000110000266
SovetNAMDIN201613210101016061
SoyLUXMAR2653010202000241
SoyeNAMNAM2172100000000233
SpaLIEVER3412181246601000093
SpalbeekLIMHAS51912731423000056
SpiennesHAIMON4062240432000063
Spiere (Espierres)WVLKOR1381172206500001172
SpontinNAMDIN4672210101001162
SprimontLIELIE2051694123605010252
SpyNAMNAM25322102210000001291
StabroekANTANT37104313321000064
StadenWVLROE43110363242913594572000776
StalhilleWVLBRG6428101215864120132
StambrugesHAIATH1841182000000000205
StaveNAMPHI3481001131011354
StaveleWVLVEU10411944252385100176
StavelotLIEVER24714211399141242020347
SteendorpOVLSTN17115311210000041
SteenhuffelBRABRS4626295313121000117
Steenhuize-WijnhuizeOVLAAL7157201012000035
SteenkerkeWVLVEU1210112315814510072
Steenkerque (Steenkerke)HAISOI4152122292101068
SteenokkerzeelBRABRS59273318320100000143
StekeneOVLSTN48014513262251417000000875
StembertLIEVER1956134466550000244
SteneWVLOOS701912624131271310150
SterrebeekBRABRS232321670400000084
StevoortLIMHAS18926956632000084
StokkemLIMTON771252101002000100
StokrooieLIMHAS11712522211000043
StoumontLIEVER1252512100000028
StraimontLUXNEU2050100100001028
StréeHAITHU114892221000000138
StréeLIEHUY8110102142110113117
Strépy-BracquegniesHAISOI976843031100000996
StrijpenOVLAAL1191687113100000156
StrijtemBRABRS10811110100000032
Strombeek-BeverBRABRS5220217106010010109
StuivekenskerkeWVLDIK3753331342353072
SuarléeNAMNAM2251200410000035
SugnyLUXNEU2262300100000034
SuriceNAMPHI6525000020101076
SuxyLUXNEU42101000100009
TaillesLUXBAS533110011001117
TaintigniesHAITOU23011143101200000262
TaminesNAMNAM3441661000010000368
TarcienneNAMPHI2810000000100232
TavierLIEHUY391811021120104180
TaviersNAMNAM3131000000000136
TavignyLUXBAS2194101230001143
TellinLUXNEU2730100000001133
TempleuveHAITOU335138544121431100400
TemplouxNAMNAM7291200100100086
Temse (Tamise)OVLSTN130587047231921500000373
TennevilleLUXMAR21101301200000139
TeralfeneBRABRS3973100000000050
TerhagenANTANT134446100000000149
TermesLUXVIR80000000000008
TernatBRABRS58275020311121000164
TertreHAIMON268282911214210000346
TervurenBRALEU12652134101100020200
TerwagneLIEHUY2584100000100241
TessenderloLIMHAS1156069453021401500000395
TesteltBRALEU92335922110000082
TeuvenLIEVER4613122450001166
TheuxLIEVER12682021128191260110234
ThiaumontLUXARL02210000100006
ThieuHAISOI159332002030000172
ThieulainHAITOU8116310100000030
ThieusiesHAISOI5515147207141020108
ThiméonHAICHA128531100000000138
ThimisterLIEVER185646117532610000299
ThimougiesHAITOU844210110000021
ThinesBRANIV1811020222002131
ThirimontHAITHU2532410502100043
ThisnesLIEWAR104966238200020142
ThonNAMNAM2020100110000126
Thorembais-les-BéguinesBRANIV702001100003115
Thorembais-Saint-TrondBRANIV3580010110002250
ThoricourtHAISOI3566161543001068
ThuilliesHAITHU156931200300001175
ThuinHAITHU28017401813717620110402
ThulinHAIMON30918144556200000363
ThumaideHAIATH3812000010000042
Thy-le-BauduinNAMPHI1600000000001017
Thy-le-ChâteauNAMPHI159620021001000171
ThynesNAMDIN1595030001002136
ThysLIEWAR2430000000000027
TiegemWVLKOR164483122749511000292
TielenANTTUR15101123112150000069
TielrodeOVLSTN150311011435200000216
TieltBRALEU242741151232010000125
TieltWVLTIE10541112913252079552131101412
Tienen (Tirlemont)BRALEU45920132417401000511
TignéeLIELIE1213101031000022
TihangeLIEHUY12526278325020020200
TildonkBRALEU37922700212100081
TilffLIELIE164661001120210184
TilletLUXBAS2086312621123156
TilleurLIELIE50122000000000064
TillierNAMNAM632101001001116
TillyBRANIV3341000000010039
TintangeLUXBAS1530110010203026
TintignyLUXVIR33104340210001058
TisseltANTMEC1212629114110200000204
ToernichLUXARL11110010100017
TohogneLUXMAR34