print_logo.jpg

Universiteit Gent
Vakgroep Geschiedenis
Historische Databank Lokale Statistieken

Nijverheidstelling 1896

Sector HOUT- EN MEUBELNIJVERHEID: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet-arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
AaigemOVLAAL2727027027000270279,47
AalbekeWVLKOR1515014115303171186,16
AalstLIMHAS23020210130325,00
Aalst (Alost)OVLAAL1311381001285133265026539353985,23
AalterOVLGEN5656048048200206806814,44
AarschotBRALEU323503303336036690697,92
AarseleWVLTIE2727026026210214704712,67
AartrijkeWVLBRG282802702715015420428,86
AartselaarANTANT1010010010160162602615,38
AbéeLIEHUY1101010001013,85
AbolensLIEWAR101109096061501544,12
AchelLIMMAK8908084041201224,00
AchêneNAMDIN33030330360626,09
AcosseLIEWAR22020210130317,65
AcozHAICHA3303032025051,00
AdegemOVLEEK3636033235320326526728,63
AdinkerkeWVLVEU18180160169092502517,61
AfsneeOVLGEN11010100010112,50
AgimontNAMPHI22020210130310,34
AineffeLIEHUY11010110120220,00
Aische-en-RefailNAMNAM7808085051301314,13
AiseauHAICHA1010010010707170170,74
AisemontNAMNAM4403032025058,47
AlkenLIMTON4650046046220226806838,20
AlleNAMDIN6806062028085,26
AlleurLIELIE5505054049094,84
AlsembergBRABRS1212012012211223313416,35
AlveringemWVLVEU35370330335053803817,92
AmayLIEHUY141501401413013270277,74
AmberloupLUXBAS67060620280813,33
AmblyNAMDIN2202020002027,69
AmbresinLIEWAR3403033036061,53
AmonimesLUXMAR33030300030314,29
AmougiesOVLOUD9909090009094,52
AmpsinLIEHUY880808808160163,55
AndenneNAMNAM565814560564804810401045,73
AnderlechtBRABRS216221214282528710360103613185132310,73
AnderluesHAITHU373733303333033660663,41
AndrimontLIEVER111101001016016260261,18
AngleurLIELIE131501301310010230230,94
AngreHAIMON1215912012606180187,83
AngreauHAIMON911090900090917,31
AnhéeNAMDIN7707074041101114,10
AnlierLUXNEU11110100107071701727,87
AnloyLUXNEU68050520270731,82
Annevoie-RouillonNAMDIN550505120121701710,76
AnsLIELIE131301301328028410411,70
AnseremmeNAMDIN5505052027073,15
AnseroeulHAITOU10100100106061601618,82
AnthéeNAMPHI3303032025058,93
AntheitLIEHUY111101101115015260262,82
AnthisnesLIELIE77070710010170174,49
AntoingHAITOU151501601611011270272,59
Antwerpen (Anvers)ANTANT840860789904249282341802421324510433498,36
AnvaingHAIATH1313012113303151165,90
AnzegemWVLKOR2020020020000200207,55
AppelsOVLDEN8808083031101118,03
Appelterre-EichemOVLAAL1111011011505160163,90
ArbreHAIATH23020210130321,43
ArbreNAMNAM2202028081001021,74
ArbrefontaineLUXBAS99090900090928,13
Arc-AinièresHAIATH10130100105051501518,99
Archennes (Eerken)BRANIV55040440480817,78
ArdooieWVLROE657505705738038950958,30
ArendonkANTTUR232402202219019410416,04
ArgenteauLIELIE1101011012021,11
Arlon (Aarlen)LUXARL475427513541102112161516614,22
ArquennesHAICHA121401401411011250257,23
ArsimontNAMNAM3303032025050,62
ArvilleLUXNEU1111011112322344334641,44
AsLIMHAS55050510160618,18
AspelareOVLAAL1012014014000140148,97
AsperOVLGEN3236032032110114304329,66
AsseBRABRS6667069069180188708718,24
AssebroekWVLBRG2526023124240244714827,91
AssenedeOVLEEK3434034034260266006024,39
AssenoisLUXNEU45040430370726,92
AssesseNAMNAM7707079091601612,40
AsteneOVLGEN1314013013110112402435,29
Ath (Aat)HAIATH1171192378969158757118875846187103337,10
AthisHAIMON88080800080815,09
AthusLUXARL1111011011505160164,30
AttenhovenLIEWAR4504040004042,02
AttenrodeBRALEU12120120121011301341,94
AttertLUXARL18190150159092402417,78
AttreHAIATH7807071018083,48
AubangeLUXARL44040450590913,85
AubechiesHAIATH33030300030330,00
AubelLIEVER171701701723023400409,80
AublainNAMPHI55070710180813,56
Auderghem/OudergemBRABRS99010010707170172,48
AudregniesHAIMON1212012012505170179,39
AulnoisHAIMON55050530380823,53
AutelbasLUXARL15150140143031701714,41
Autre-EgliseBRANIV56050500050512,20
AutreppeHAIMON3303030003038,57
AuvelaisNAMNAM1717102002037037570572,55
Ave-et-AuffeNAMDIN2402020002028,00
AvekapelleWVLVEU89080810190914,75
AvelgemWVLKOR5152051051140146506514,48
AvennesLIEWAR7707072029094,74
Avernas-le-BauduinLIEWAR3304040004042,11
AvinLIEWAR10100100104041401429,17
AwansLIELIE77080810010180184,03
AwenneLUXNEU161601501589392104310787,70
AwirsLIELIE4404043037072,29
AyeLUXMAR9922808290293703713,91
AyeneuxLIELIE6606065051101112,50
AywailleLIELIE2020020020370375705710,00
BaaigemOVLGEN16160160161011701728,81
BaalBRALEU11130100102021201227,27
BaardegemOVLAAL12120120124041601625,40
Baarle-Hertog (Baerle-Duc)ANTTUR7707075051201215,58
BaasrodeOVLDEN20204021021230234404410,95
Bachte-Maria-LeerneOVLGEN11110110115051601631,37
BaelenLIEVER890808606140145,02
BagimontLUXNEU34030300030327,27
BaileuxHAITHU2323022123190194114232,56
BailièvreHAITHU8806287071321541,67
BaillamontNAMDIN33030300030333,33
BailleulHAITOU55050500050517,86
BaillonvilleNAMDIN44040420260620,00
BaisieuxHAIMON33030330360630,00
Baisy-ThyBRANIV151501401412012260269,45
BalâtreNAMNAM4404040004046,45
BalegemOVLGEN35350331347074014137,61
BalenANTTUR3232029029150154404413,58
BambruggeOVLAAL55050500050512,50
BandeLUXMAR11111011112180182913023,44
BarbençonHAITHU560404707110118,21
BarchonLIELIE1101010001010,45
BaronvilleNAMDIN11010140450515,63
BarryHAITOU2302023035052,65
BarvauxLUXMAR910610010124162242622,41
Barvaux-CondrozNAMDIN5505057071201221,82
BasèclesHAIATH192001901913013320322,83
Bas-OhaLIEHUY44040420260611,32
Basse-BodeuxLIEVER7707074041101125,58
Bassenge (Bitsingen)LIMTON3304041015051,49
BasseveldeOVLEEK2525024024202224424616,31
Bassilly (Zullik)HAISOI16170160163031901921,35
Bastogne (Bastenaken)LUXBAS24272524125350355916012,22
Bas-Warneton (Neerwaasten)WVLIEP22020220240411,11
BatsheersLIMTON12010100010125,00
BatticeLIEVER161661711811011281295,43
BaudourHAIMON4748048149480489619712,14
BauffeHAIMON660606404100109,80
BaugniesHAITOU89080810190915,25
BaulersBRANIV34030310140412,90
BavegemOVLAAL15150150159092402410,08
BavikhoveWVLKOR990909202110116,75
BazelOVLNIK60610613641376143198920764,09
BeaufaysLIELIE770707150152202219,47
BeaumontHAITHU1418013013909220227,05
BeauraingNAMDIN1111011011404150159,09
BeausaintLUXMAR59050530380825,00
Beauvechain (Bevekom)BRANIV14160140144041801819,35
BeauwelzHAITHU71730549636410741181913763,13
BeclersHAITOU11110110113031401420,29
BeekLIMMAK57050500050526,32
BeerlegemOVLOUD22020210130315,79
BeernemWVLBRG3030032032590599109127,16
BeerseANTTUR6606061017072,16
BeerselBRABRS6606068081401420,00
BeerstWVLDIK1414014014606200208,97
Beert (Brages)BRABRS1010010010140142402455,81
BeerzelANTMEC2727029029130134204237,50
BeezNAMNAM3303034047076,67
BeffeLUXMAR33030320250541,67
BegijnendijkBRALEU12130120120001201237,50
BehoLUXBAS77070700070719,44
BeigemBRABRS55050510160627,27
BekegemWVLOOS44040400040426,67
BekkerzeelBRABRS1101010001017,69
BekkevoortBRALEU1117010010110112102135,59
BellaireLIELIE2202020002021,42
BellecourtHAICHA660606110111701729,31
BellefontaineLUXVIR11140120127071901933,93
BellegemWVLKOR1414014014303170172,72
BellemOVLGEN21210210219093003010,14
BellingenBRABRS8809095051401448,28
BeloeilHAIATH1624016016707230236,65
BelseleOVLNIK3333031233350356626827,76
Ben-AhinLIEHUY4405052027071,51
BendeLUXMAR5606064041001015,38
BerchemANTANT72730740749609617001706,19
BerchemOVLOUD24240240249093303315,00
Berchem-Sainte-Agathe/Sint-Agatha-BerchemBRABRS7706178081411520,00
BerendrechtANTANT1112010010808180184,11
BergBRABRS9909092021101130,56
BergLIMTON34030330360646,15
BergilersLIEWAR4604043037073,35
BeringenLIMHAS1414012012404160167,02
BerlaarANTMEC4747046551380388458936,18
BerlareOVLDEN1516016016707230235,41
BerlingenLIMTON22020200020214,29
BerlozLIEWAR660707110111801829,03
BerneauLIELIE45040400040413,33
BernissartHAIATH7907071018080,52
Bersillies-l'AbbayeHAITHU55350530380826,67
BertemBRALEU15170150155052002021,28
BertogneLUXBAS89080810190918,37
BertréeLIEWAR23020210130315,00
BertrixLUXNEU151501501510111251269,09
BerzéeNAMPHI7707075051201220,69
BeselareWVLIEP2323023023110113403417,89
BetekomBRALEU14150140146062002020,62
Bettincourt (Bettenhoven)LIEWAR44040430370712,28
BeuzetNAMNAM44040420260624,00
BevelANTMEC55050530380836,36
Bever (Biévène)HAISOI22220220221012302320,35
BevereOVLOUD1212012012100102202211,58
BeverenWVLKOR4404044048086,06
BeverenWVLVEU99090900090912,68
BeverenOVLNIK124126011941233385343457946626,69
BeverenWVLROE3435034034330336706713,14
BeverloLIMHAS78060600060616,22
BeverstLIMTON77070720290925,71
Beyne-HeusayLIELIE1010011011606170172,25
Bienne-lez-HappartHAITHU66060620280832,00
BierbeekBRALEU15150150156062102117,65
BiercéeHAITHU2302020002023,85
BiergesBRANIV10100100103031301312,87
Bierghes (Bierk)BRABRS1111011011000110114,14
BiersetLIELIE2202020002022,60
BierwartNAMNAM33030320250520,00
BiesmeNAMNAM660505606110115,56
BiesmeréeNAMPHI2202022024043,92
Biesme-sous-ThuinHAITHU33030310140420,00
BièvreNAMDIN8808083031101116,92
BiezBRANIV88108087071501521,43
BihainLUXBAS1010010010303130135,53
BikschoteWVLIEP101009093031201217,39
BilstainLIEVER2202021013031,40
BilzenLIMTON21220200208082802817,72
BincheHAITHU343563603649049850853,16
BinderveldLIMHAS12010110120214,29
BinkomBRALEU10100100101011101132,35
BioulNAMDIN1318013013808210219,38
BissegemWVLKOR660606200202602622,22
BlaasveldANTMEC44040440480813,11
BlaimontNAMDIN11010100010111,11
BlandainHAITOU1919019019180183703719,89
BlandenBRALEU6606065051101140,74
BlankenbergeWVLBRG29311628028520528008014,47
BlaregniesHAIMON77061720281915,79
BlatonHAITOU3333133033110114404410,92
BlaugiesHAIMON1818017017505220229,61
BléhariesHAITOU1212016016230233903931,20
BléhenLIEWAR44040420260624,00
BleidLUXVIR8808083031101139,29
BleretLIEWAR22020200020213,33
BlicquyHAIATH2727028028670679509566,90
BocholtLIMMAK16160160166062202216,42
BoechoutANTANT2222021122300305115229,21
BoekhoutLIMHAS1101010001019,09
BoekhouteOVLEEK1111013013191203213322,45
BoëlheLIEWAR22020200020211,76
BoezingeWVLIEP2929022022110113303311,46
BogaardenBRABRS13130130134041701726,98
BohanNAMDIN880808505130138,84
BoignéeHAICHA770707110111801835,29
BoirsLIELIE2202021013030,93
Bois-de-Lessines (Lessenbos)HAISOI293002902911011400403,45
Bois-de-VillersNAMNAM1313014014210213503514,00
Bois-d'HaineHAICHA2202023035052,13
Bois-et-BorsuLIEHUY11110110118081901917,12
BolinneNAMNAM55050520270717,95
BollandLIEVER1401010001011,69
BomalBRANIV9909092021101131,43
BomalLUXMAR45040410150511,63
Bombaye (Bolbeek)LIELIE66060600060617,14
BommershovenLIMTON25250250252022702775,00
BoncellesLIELIE5505053038089,41
BoneffeNAMNAM4404041015052,50
BonheidenANTMEC8807073031001010,42
BoninneNAMNAM45040410150511,63
BonlezBRANIV2202020002020,85
BonnertLUXARL11120110113031401419,72
BonsinNAMDIN66060620280822,86
BooischotANTMEC5555054054200207407440,88
BooitshoekeWVLVEU110101101202100,00
BoomANTANT72736740741330133207020713,56
BoorsemLIMTON22220210214042502540,32
BoortmeerbeekBRALEU16170162187072322525,00
BorchtlombeekBRABRS20200200202022202239,29
BorgerhoutANTANT15916346166316931093194761248813,86
Borgloon (Looz)LIMTON1317013013230233603617,31
BorlezLIEHUY22020220240421,05
BorloLIMHAS55050520270715,91
BorlonLUXMAR44040410150512,82
BornemANTMEC11611809846144193192122916535641,01
BornivalBRANIV44040400040416,00
BorsbeekANTANT550505120121701734,00
BorsbekeOVLAAL25260260263032902913,81
BossièreNAMNAM3303030003034,62
BossuitWVLKOR4404040004046,45
Bossut-GottechainBRANIV91009091011001020,00
BostBRALEU2202020002028,70
BotheyNAMNAM3303032025054,20
BottelareOVLGEN19190200203032302317,83
BouffioulxHAICHA161761501521021360362,40
BougeNAMNAM5505051016067,89
BougniesHAIMON2202021013039,38
BouillonLUXNEU1515251701717017340345,63
BourlersHAITHU394003443877481111811926,44
Bourseigne-NeuveNAMDIN56050500050535,71
Bourseigne-VieilleNAMDIN45040400040444,44
BoussoitHAISOI2202020002026,25
BoussuHAIMON374103613743043791802,00
Boussu-en-FagneNAMPHI1616016117221233824074,07
Boussu-lez-WalcourtHAITHU2626025126620628718854,66
BousvalBRANIV1212012012303150152,12
BoutersemBRALEU10100100103031301327,66
Bouvignes-sur-MeuseNAMDIN5505051016062,46
BouvigniesHAIATH44040430370720,59
BouwelANTTUR57050520270725,93
BovekerkeWVLDIK1414015015140142902912,45
BovenistierLIEWAR22020220240426,67
BovesseNAMNAM22020220240410,53
BovignyLUXBAS990909808170177,11
BraLIEVER78070710180816,33
BraffeHAITOU81108087071501539,47
BraibantNAMDIN45040420260627,27
Braine-l'Alleud (Eigenbrakel)BRANIV525205756280671471377220910,59
Braine-le-Château (Kasteelbrakel)BRANIV1616016016404200204,33
Braine-le-Comte ('s-Gravenbrakel)HAISOI49500481495805810611076,23
BraivesLIEWAR1010010010909190196,93
BranchonNAMNAM37030330360616,67
BrasLUXNEU11110808140142202243,14
BrasmenilHAITOU91107074041101126,19
BrasschaatANTANT1719017017190193603621,56
BrayHAISOI1101010001015,00
BrechtANTANT3333033033210215405436,73
BredeneWVLOOS11120110119092002013,33
BreeLIMMAK3232033033160164904910,17
BreendonkANTMEC8808085051301315,66
BressouxLIELIE9901001023023330336,04
BrielenWVLIEP6706069091501514,29
BroechemANTANT2525026026260265205247,27
BrugeletteHAIATH191901901910010290299,63
Brugge (Bruges)WVLBRG27129142725277414341768686947,18
BrûlyNAMPHI1010010010120122202246,81
Brûly-de-PescheNAMPHI66060600060660,00
BrussegemBRABRS15150150156062102130,00
Brussel/BruxellesBRABRS102210402021116581174280612329293922181410311,63
BrustemLIMHAS10100100100001001023,26
BruyelleHAITOU660606606120124,00
BryeHAICHA1101011012028,70
BudingenBRALEU11110101116061611732,69
BuggenhoutOVLDEN3839038038340347207221,43
BuissenalHAIATH99090900090918,75
BuissonvilleNAMDIN7707074041101129,73
BuizingenBRABRS4420606210212702733,75
BukenBRABRS22020200020225,00
BulskampWVLVEU9909097071601620,25
BunsbeekBRALEU12120120122021401431,11
BurchtOVLNIK6601301340040530539,94
BurdinneLIEHUY91009091011001014,08
BureNAMDIN8808082021001019,23
BurstOVLAAL1415014014112151169,09
BuryHAITOU46040430370717,07
BuvingenLIMHAS11010120230321,43
BuvrinnesHAITHU9919095051401412,50
BuzenolLUXVIR22020220240420,00
BuzetHAICHA99090900090918,37
CallenelleHAITOU5505053038083,94
CalonneHAITOU44040411011150151,98
Cambron-CasteauHAIMON77070700070713,46
Cambron-Saint-VincentHAIMON15150150152021701719,54
CarnièresHAITHU262602602630030560565,75
CasteauHAISOI15170140147072102123,60
CastillonNAMPHI9909097071601640,00
CellesLIEWAR66060610170710,29
CellesHAITOU18180180189092702717,53
CellesNAMDIN8808084041201215,79
Cerexhe-HeuseuxLIELIE3303030003033,00
CerfontaineNAMPHI40400430431260126169016929,91
Céroux-MoustyBRANIV1116011011606170175,84
ChaineuxLIEVER660707404110114,62
ChairièreNAMDIN34030300030318,75
ChampionNAMNAM4404045059095,88
ChamplonLUXMAR2222022022480487007061,95
ChanlyLUXNEU13150130130001301331,71
ChantemelleLUXVIR55050500050550,00
Chapelle-à-OieHAITOU67050530380824,24
Chapelle-à-WattinesHAITOU10110100109091901930,16
Chapelle-lez-HerlaimontHAICHA262602502526026510512,12
Chapon-SeraingLIEHUY2202020002021,12
CharleroiHAICHA8689338859316710177255152704,98
CharneuxLIEVER880808808160166,69
ChassepierreLUXVIR67060600060612,00
ChastrèsNAMPHI44040420260615,00
Chastre-Villeroux-BlanmontBRANIV1619016016808240246,32
ChâteletHAICHA44455400406506510501053,14
ChâtelineauHAICHA282802902942042710711,23
ChâtillonLUXVIR4403030003034,41
ChaudfontaineLIELIE3303034047071,76
Chaumont-GistouxBRANIV18190180180001801821,69
Chaussée-Notre-Dame-LouvigniesHAIMON11140110116061701722,97
ChênéeLIELIE2526132812938038661675,06
CherainLUXBAS101009093031201221,05
CheratteLIELIE3303035058081,35
ChercqHAITOU3380808670677507516,93
ChevetogneNAMDIN78070710180817,39
ChevronLIEVER8908080008086,84
ChièvresHAIATH25260250257073203214,10
ChimayHAITHU4647185005052052102010224,17
ChinyLUXVIR990100100001001025,00
ChokierLIELIE330303110111401411,20
CiergnonNAMDIN33030330360642,86
CineyNAMDIN353503323556157893928,65
CipletLIEWAR9909093031201222,64
CiplyHAIMON1101010001010,41
Clabecq (Klabbeek)BRANIV990909707160160,97
ClavierLIEHUY4504042026066,00
ClermontLIEVER101009110370374614722,60
ClermontNAMPHI1620016016120122802829,47
Clermont-sous-HuyLIEHUY5505051016064,58
Comblain-au-PontLIELIE121401201215015270274,73
Comblain-FaironLIEHUY4404043037072,22
Comines (Komen)WVLIEP2425025025260265105111,70
ConneuxNAMDIN22020210130321,43
CorbaisBRANIV7807074041101126,19
CorbionLUXNEU7707074041101122,45
CordesHAIATH33030300030315,00
CorenneNAMPHI22020210130313,04
CornesseLIEVER66060616016220223,69
CornimontNAMDIN12010110120218,18
Corroy-le-ChâteauNAMNAM12120120121011301320,31
Corroy-le-GrandBRANIV10140110113031401419,44
CorswaremLIMHAS7707074041101120,00
Cortil-NoirmontBRANIV11120110113031401418,67
Cortil-WodonNAMNAM4404046061001022,22
CouilletHAICHA292983203257057890892,26
CourcellesHAICHA49510500505405410401041,75
CourrièreNAMNAM77070710180827,59
Cour-sur-HeureHAITHU2302020002021,61
Court-Saint-EtienneBRANIV404104004016016560565,66
CouthuinLIEHUY161801601613013290299,54
CoutisseNAMNAM7707075051201211,11
CouvinNAMPHI1212012012505170172,64
Cras-AvernasLIEWAR46040450590921,95
CrehenLIEWAR33030350580827,59
CrisnéeLIEWAR3303039091201246,15
Croix-lez-RouveroyHAITHU1101010001017,69
CrupetNAMNAM5505055051001022,22
CuesmesHAIMON131301301329029420421,24
CugnonLUXNEU14160140140001401410,07
Cul-des-SartsNAMPHI2627024125640648818932,36
CustinneNAMDIN33030330360623,08
DadizeleWVLROE2222022022150153703722,84
DaillyNAMPHI33030340470725,00
DaknamOVLNIK8808088081601630,77
DalhemLIELIE3403032025052,09
DammeWVLBRG8808084041201228,57
DampicourtLUXVIR55040400040414,29
DampremyHAICHA2323102212358058801812,62
DarionLIEWAR12010100010125,00
DaussoisNAMPHI1415013013240243703745,12
DaussoulxNAMNAM55040410150521,74
DaveNAMNAM8908086061401418,67
DaverdisseLUXNEU68060600060631,58
De KlingeOVLNIK1920019019402425926121,63
De PinteOVLGEN66060620280822,86
DeerlijkWVLKOR454804404426026700707,05
DeftingeOVLOUD11110110116061701720,48
DeinzeOVLGEN55563257057116181341731819116,48
DenderbelleOVLDEN1314013013130132602617,93
DenderhoutemOVLAAL3131031031101320323,28
DenderleeuwOVLAAL2121022022520527407410,45
Dendermonde (Termonde)OVLDEN55570612636326512441285,16
DenderwindekeOVLAAL3030030030000300306,98
DenéeNAMNAM660606505110113,64
DentergemWVLTIE2222021021505260265,78
DergneauHAIATH58040420260627,27
DesselANTTUR14140160169092502522,12
DesselgemWVLKOR1010010010101110119,73
DestelbergenOVLGEN3434034034240245805819,53
DesteldonkOVLGEN12120120129092102132,31
DeurleOVLGEN1010082107071521742,50
DeurneBRALEU68060600060646,15
DeurneANTANT3032033033470478008014,98
Deux-Acren (Twee-Akren)HAISOI2626030030400407007027,78
DhuyNAMNAM9909094041301320,63
DiegemBRABRS88090915015240248,16
DiepenbeekLIMHAS1925021021210214204230,43
DiestBRALEU52590472491020102149215113,69
Diets-Heur (Heur-le-Tiexhe)LIMTON22020210130333,33
DikkebusWVLIEP99090900090915,52
DikkeleOVLOUD8808083031101116,92
DikkelvenneOVLGEN16160160167072302316,55
Diksmuide (Dixmude)WVLDIK314103103128028590599,67
DilbeekBRABRS13130140147072102115,33
DilsenLIMMAK10100100107071701713,49
DinantNAMDIN43462421438618712821306,06
Dion-le-MontBRANIV46040410150514,29
Dion-le-ValBRANIV22020200020216,67
DisonLIEVER404204004058058980982,15
DochampsLUXMAR44030340470731,82
DoelOVLNIK8100808404120128,51
DohanLUXNEU6605056061101128,21
DoischeNAMPHI2202020002025,13
DolembreuxLIELIE33030300030312,00
DonceelLIEWAR1101010001013,33
DongelbergBRANIV8808084041201212,37
DonkLIMHAS33030310140418,18
DonstiennesHAITHU1101011012021,08
DorinneNAMDIN55050500050518,52
DormaalBRALEU44040420260646,15
Dottignies (Dottenijs)WVLKOR181801801812012300306,88
DourHAIMON343413213347047791802,45
DourbesNAMPHI1201012023034,92
DranouterWVLIEP9909092021101115,71
DréhanceNAMDIN22020240460615,38
DrogenbosBRABRS3303034047071,67
Drongen (Tronchiennes)OVLGEN3941039039280286706712,55
DudzeleWVLBRG19190180185052302326,44
DuffelANTMEC404004504528028730738,53
DuisburgBRALEU10110100102021201223,53
DurasLIMHAS23020210130337,50
DurbuyLUXMAR440606380384404444,44
DurnalNAMDIN4404042026068,45
Dworp (Tourneppe)BRABRS1919019120440446316420,45
Eben-EmaelLIMTON1012010010404140142,63
EblyLUXNEU33030300030310,00
Ecaussinnes-d'EnghienHAISOI2525152602634034600602,27
Ecaussinnes-LalaingHAISOI6606063039092,51
EdegemANTANT660606110111701716,35
EdelareOVLOUD55050510160622,22
EekloOVLEEK73742753788108115631596,02
EernegemWVLOOS3536033033170175005017,30
EgemWVLTIE1720017017909260265,58
EggewaartskapelleWVLVEU66060610170715,91
EghezéeNAMNAM440404707110113,83
EigenbilzenLIMTON13130130134041701731,48
EindhoutANTTUR15150150155052002038,46
EineOVLOUD151501501511011260262,97
EisdenLIMTON79070700070712,50
EkeOVLGEN19220190193032202221,15
EkerenANTANT1920020020230234304316,93
EksaardeOVLNIK4041041142150155615718,33
EkselLIMMAK1010010010230233303331,13
ElenLIMMAK13130140144041801821,43
EleneOVLAAL10110100100001001013,51
ElewijtBRABRS9908084041201221,43
EliksemLIEWAR22020210130315,00
ElingenBRABRS35030300030325,00
EllemelleLIEHUY11010110120213,33
Ellezelles (Elzele)HAIATH5255052052909610617,28
Ellignies-Sainte-AnneHAIATH13130140142021601617,98
ElougesHAIMON2022021021606270271,60
ElsegemOVLOUD12120120122021401415,91
Elsene/IxellesBRABRS2922993031683247124716102812104012,08
ElstOVLOUD1111010111101111126,12
ElverdingeWVLIEP16160160165052102122,83
ElverseleOVLNIK2121020020190193903936,79
EmblemANTANT66050530380817,02
EmbourgLIELIE1101010001010,33
EmelgemWVLROE131301301314317273308,77
EminesNAMNAM4404040004049,52
EmptinneNAMDIN6605053038083,42
EnameOVLOUD13130120129092102122,83
EngelmanshovenLIMHAS0100000000000,00
Enghien (Edingen)HAISOI171701901931031500508,24
EngisLIELIE111101201218018300302,65
EninesBRANIV10100130132021501531,91
EnsivalLIEVER232342502534034590592,81
EpinoisHAITHU2202023035057,58
EppegemBRABRS13130122147071922128,77
EpraveNAMDIN55050520270717,07
ErbautHAIMON22020230350517,86
ErbisoeulHAIMON3303033036069,09
EreHAITOU33040450590911,69
ErembodegemOVLAAL364043503526026610619,85
ErezéeLUXMAR33030330360628,57
Ermeton-sur-BiertNAMNAM4404040004044,88
ErnageNAMNAM88070710180826,67
ErneuvilleLUXMAR44030300030323,08
ErondegemOVLAAL25250250258083303322,30
ErpeOVLAAL23230230231012402423,76
ErpentNAMNAM44040420260621,43
ErpionHAITHU33030320250523,81
Erps-KwerpsBRALEU1616016016130132902926,61
ErquelinnesHAITHU1010510010200203003012,93
ErquennesHAIMON101008085051301322,81
ErtveldeOVLEEK26260260260002602622,41
ErwetegemOVLAAL2525025025707320327,77
EscanafflesHAITOU19200190196062502510,92
EsenWVLDIK2727027027200204704713,70
EsneuxLIELIE141501401414014280284,26
EsplechinHAITOU9909091011001015,38
EssenANTANT1818016016230233903910,43
EsseneBRABRS21230210214042502530,49
EstaimbourgHAITOU1010610010606160169,58
EstaimpuisHAITOU4404042026064,48
Estinnes-au-MontHAITHU1717016117100102612715,25
Estinnes-au-ValHAISOI770707100101701719,77
EtalleLUXVIR19210190190001901920,65
EtheLUXVIR11112811011140142502523,15
EtikhoveOVLOUD191901901915015340348,59
EttelgemWVLOOS5605056061101118,64
EtterbeekBRABRS70741683184186318926942739,89
EugiesHAIMON2226020020300305005026,18
EvegnéeLIELIE1101010001016,67
EveletteNAMNAM7707074041101115,71
EverbeekHAIATH2122021021100103103119,02
EverbergBRALEU11110110115051601618,39
EvereBRABRS1014010010909190198,26
EvergemOVLGEN6767550106010649711561260311571871,66
EvregniesHAITOU990909161172512633,77
EvrehaillesNAMDIN3303032025054,13
EzemaalBRALEU22020220240422,22
FagnolleNAMPHI22020220240419,05
FalaënNAMDIN780707404110119,09
FalisolleNAMNAM99780825025330334,32
FallaisLIEWAR13130130134041701721,79
FalmagneNAMDIN4404048081201227,27
FalmignoulNAMDIN12130120129092102122,58
FamilleureuxHAICHA910090910010190192,75
FarciennesHAICHA101051001021021310311,47
FauroeulxHAITHU33030310140418,18
FauvillersLUXBAS10100100100001001020,00
Fays-les-VeneursLUXNEU510050500050511,11
Fayt-le-FrancHAIMON660606231242913041,67
Fayt-lez-ManageHAICHA2728030030290295905915,61
FelenneNAMDIN79060630390919,15
FeluyHAICHA1313014014505190191,49
FerrièresLIEHUY881010010830839309354,07
FeschauxNAMDIN2202020002027,69
Fexhe-le-Haut-ClocherLIEWAR1101010001010,26
Fexhe-SlinsLIELIE4404041015057,58
FilotLIEHUY22020220240411,11
FinnevauxNAMDIN44040450590936,00
Fize-FontaineLIEHUY44040400040410,53
Fize-le-MarsalLIEWAR22020230350515,15
FlamiergeLUXBAS77070720290917,31
FlavionNAMPHI55050540490912,33
FlawinneNAMNAM101209110210213013110,37
Flémalle-GrandeLIELIE470404606100100,50
Flémalle-HauteLIELIE6605163038193,86
FlénuHAIMON4404041015050,14
FléronLIELIE885808808160163,61
FleurusHAICHA353603603623023590592,81
Flobecq (Vloesberg)HAIATH5558052153240247617716,89
FlôneLIEHUY2202020002028,33
FloréeNAMNAM2202020002026,90
FloreffeNAMNAM1616016117707231243,36
FlorennesNAMPHI141501401413013270279,44
FlorenvilleLUXVIR26261525025240244904921,30
FloriffouxNAMNAM1101010001010,81
FlostoyNAMDIN4505051016066,45
FocantNAMDIN45040430370725,93
Folx-les-CavesBRANIV10100100101011101122,92
Fontaine-l'EvêqueHAICHA303022802837037650652,38
Fontaine-ValmontHAITHU3303031014041,03
FontenelleNAMPHI33030330360633,33
FontenoilleLUXVIR56050530380823,53
FontenoyHAITOU33030300030313,64
FoozLIELIE2202020002023,28
Forchies-la-MarcheHAICHA1616017017808250251,35
ForestHAIATH69060610170714,89
Forest/VorstBRABRS35366371386906910611076,10
ForêtLIELIE111101211341041531544,50
ForgesHAITHU42430311041818891121813039,76
ForrièresLUXMAR446303100101301321,67
ForvilleNAMNAM8808080008089,30
FosseLIEVER24020220240411,76
Fosses-la-VilleNAMNAM3232033033270276006016,90
FoulengHAIATH1101010001014,76
FourbechiesHAITHU880909180182702751,92
Foy-Notre-DameNAMDIN22020260680834,78
FraipontLIELIE66081915015231249,16
FraireNAMPHI5505052027078,97
FraitureLIEHUY33050500050522,73
FrameriesHAIMON2626142802823023510511,70
FramontLUXNEU710070720290952,94
FranchimontNAMPHI3303031014047,14
FrancorchampsLIEVER7707073031001028,57
Franc-WaretNAMNAM33030310140414,81
FrasnesNAMPHI1414014014150152902920,14
Frasnes-lez-BuissenalHAIATH64650640644046806811,66
Frasnes-lez-GosseliesHAICHA23240230237073003016,57
FrelouxLIEWAR110101000101100,00
FreuxLUXNEU4604042026067,32
FroidchapelleHAITHU262802502510010350358,73
FroidmontHAITOU5505050005052,06
FronvilleNAMDIN78070710180833,33
FroyennesHAITOU1212012012100102202223,66
FumalLIEWAR6606066061201240,00
FurnauxNAMNAM55050530380820,00
GaasbeekBRABRS22020220240421,05
GagesHAIATH44040420260621,43
GallaixHAITOU33030310140417,39
Galmaarden (Gammerages)BRABRS2729027027110113803823,90
GanshorenBRABRS91009098081701721,52
Gaurain-RamecroixHAITOU3132029029606350356,48
GavereOVLGEN20210190195052402416,78
GedinneNAMDIN1212013013404170172,16
GeelANTTUR5253052153280288018112,07
GeerLIEWAR11010120230323,08
Geest-Gérompont-Petit-RosièreBRANIV17170170173032002028,57
GeetbetsBRALEU10100120120001201224,49
GelbresséeNAMNAM56050540490916,36
GelindenLIMHAS13130130138082102131,34
GellikLIMTON22020200020220,00
GelrodeBRALEU55050500050541,67
GeluveldWVLIEP101001001011011210219,01
GeluweWVLIEP26260251269093413513,51
GembesLUXNEU33030300030310,00
GemblouxNAMNAM272702702740040670674,78
GemmenichLIEVER8808083031101116,42
Genappe (Genepiën)BRANIV171801601620020360363,90
GenkLIMHAS16170160163031901922,35
GenlyHAIMON3303032025059,09
Gent (Gand)OVLGEN76579372882725852176030179025875526426,18
GentbruggeOVLGEN323214342366947310361096,81
GentinnesBRANIV2202021013035,08
GenvalBRANIV990909160162502526,88
Geraardsbergen (Grammont)OVLAAL60611559160125012518411854,67
GerdingenLIMMAK66060610170715,22
GerinNAMDIN6605057071201238,71
GérouvilleLUXVIR1616015015230233803834,23
GerpinnesHAICHA1616015015303180187,17
GesvesNAMNAM2728027027120123903919,90
Ghislenghien (Gellingen)HAIATH9909094041301318,84
GhlinHAIMON222202422625025492515,03
GhoyHAISOI23230230231012402427,27
GibecqHAIATH55060600060640,00
GierleANTTUR1515015015100102502535,21
GijverinkhoveWVLVEU66060610170715,22
GijzegemOVLAAL1921019019140143303316,34
GijzenzeleOVLGEN66060630390919,57
GillyHAICHA85852589089111511620052053,65
GimnéeNAMPHI6706067071301318,31
GingelomLIMHAS8807186061311429,79
GistelWVLOOS20200191207072612715,25
GitsWVLROE2525025025505300305,18
GivryHAIMON1010010010303130134,22
GlabaisBRANIV4403141014153,82
Glabbeek-ZuurbemdeBRALEU10100100104041401436,84
GlainLIELIE3303032025050,53
GlimesBRANIV88080800080826,67
Glons (Glaaien)LIELIE990909808170172,74
GochenéeNAMPHI55050520270715,22
GodarvilleHAICHA990909808170179,77
GodinneNAMDIN22020220240426,67
GodveerdegemOVLAAL77070700070712,73
Goé (Gulke)LIEVER550505808130134,17
GoeferdingeOVLAAL3303030003037,89
Goegnies-ChausséeHAIMON33030310140410,26
GoesnesNAMNAM33030320250520,83
Goetsenhoven (Gossoncourt)BRALEU33030310140422,22
Gomzé-AndoumentLIELIE22020220240411,11
GondregniesHAIATH22020210130330,00
GonrieuxNAMPHI292902322544105467127962,70
GontrodeOVLGEN34030310140411,43
GooikBRABRS4041039039350357407419,12
GorsemLIMHAS7807075051201252,17
Gors-OpleeuwLIMTON33030300030323,08
GosseliesHAICHA484984714832032791802,36
GottemOVLGEN66060620280810,96
GottigniesHAISOI16160160166062202233,33
GougniesHAICHA1101013034041,04
GourdinneNAMPHI6607073031001011,49
GoutrouxHAICHA0100000000000,00
Gouy-lez-PiétonHAICHA1313013013202150158,52
GozéeHAITHU1111010010180182802812,79
Grâce-BerleurLIELIE550505505100101,42
GraideNAMDIN7908083031101133,33
GrammeneOVLGEN66060630390928,13
Grand-AxheLIEWAR34030330360623,08
GrandgliseHAIATH7707071018083,13
Grand-HalletLIEWAR66060610170711,86
Grand-HalleuxLUXBAS91009093031201218,46
GrandhanLUXMAR9100100104041401431,11
Grand-LeezNAMNAM13130120127071901916,67
Grand-ManilNAMNAM3403030003031,68
GrandménilLUXMAR77070700070719,44
GrandmetzHAITOU66060610170714,00
Grand-RechainLIEVER4404043037074,22
Grand-RengHAITHU11130110114041501512,71
GrandrieuHAITHU67060620280812,50
Grand-Rosière-HottomontBRANIV68060600060618,18
GrandvilleLIEWAR44030330360616,22
GrapfontaineLUXNEU2202020002020,73
GratyHAISOI11110110111011201217,91
GrauxNAMNAM11010100010114,29
GrazenBRALEU22020200020220,00
GrembergenOVLDEN23230230238083103111,61
Grez-Doiceau (Graven)BRANIV2222022022000220223,95
GrimbergenBRABRS20200200207072702711,64
GrimmingeOVLAAL6606061017076,67
GrivegnéeLIELIE353513413527027611623,05
GrobbendonkANTTUR15150160165052102128,77
Groot-BijgaardenBRABRS67060610170716,28
Groot-GelmenLIMHAS45040410150518,52
Groot-LoonLIMTON22020230350571,43
GrosageHAIATH44050510160617,14
Gros-FaysNAMDIN121935510303851343,33
Grote-BrogelLIMMAK10100100102021201236,36
GrotenbergeOVLAAL12120120124041601615,84
Grote-SpouwenLIMTON67060620280822,86
GruitrodeLIMMAK66060630390921,43
GruneLUXMAR66060630390952,94
GrupontLUXMAR11010120230311,11
GuigniesHAITOU44040410150517,86
GuigovenLIMTON47040420260635,29
GuirschLUXARL34030300030311,54
GullegemWVLKOR222202402417017410415,88
GutschovenLIMTON33030300030318,75
HaachtBRALEU14140140147072102129,58
HaaltertOVLAAL212102102127027480484,53
HaasdonkOVLNIK5353050353138281661883121958,87
Habay-la-NeuveLUXVIR1417016016140143003021,13
Habay-la-VieilleLUXVIR88080800080825,00
HabergyLUXARL99090900090927,27
HaccourtLIELIE880909909180185,36
HachyLUXARL2627026026100103603641,38
HacquegniesHAIATH11110110111011201224,00
HaillotNAMNAM12120120123031501518,07
Haine-Saint-PaulHAISOI111141001011011210211,31
Haine-Saint-PierreHAITHU2020102002029130491501,59
HaininHAIMON22020220240418,18
HakendoverBRALEU55050500050526,32
HalanzyLUXARL1314013013202150155,45
HalenLIMHAS2831028028130134104142,27
HallaarANTMEC8808083031101127,50
HalleANTANT6706067071301331,71
Halle (Hal)BRABRS79790810819809817901797,76
Halle-BooienhovenBRALEU57050510160616,22
HalleuxLUXMAR22020200020233,33
HalmaalLIMHAS12010100010116,67
HaltinneNAMNAM6606061017074,58
HamipréLUXNEU44040420260616,22
HammeBRABRS11010110120228,57
HammeOVLDEN69700681698308315111524,61
Hamme-MilleBRANIV2202020002029,09
HamoirLIEHUY10100100106061601616,49
HamoisNAMDIN10100100105051501513,39
HamontLIMMAK16160160169092502513,09
HampteauLUXMAR55050540490931,03
Ham-sur-HeureHAITHU181802102115015360366,24
Ham-sur-SambreNAMNAM660606404100101,49
HandzameWVLDIK4040042042120125405422,88
HaneffeLIEWAR5505058081301316,25
HannêcheLIEHUY6606061017074,12
Hannut (Hannuit)LIEWAR1313015015909240249,88
HanretNAMNAM91009093031201219,05
HansbekeOVLGEN2323021021707280289,93
Han-sur-LesseNAMDIN55050500050510,87
Hantes-WihériesHAITHU8908082021001010,10
HanzinelleNAMPHI61006061017078,43
HanzinneNAMPHI6606062028087,69
HarchiesHAIATH7707077071401421,88
HarelbekeWVLKOR454644224426026682703,61
HarenBRABRS661870720020270276,68
HargimontLUXMAR23020230350512,82
HarmigniesHAIMON2202024046065,41
HarreLUXMAR55050540490916,98
HarsinLUXMAR33030310140430,77
HarvengHAIMON5705051016068,22
HarzéLIEHUY7718082021001010,64
HasseltLIMHAS62660622647107113321358,22
Hastière-LavauxNAMDIN5505054049093,21
Hastière-par-delàNAMDIN1101010001014,00
HatrivalLUXNEU550505400404504548,39
HaulchinHAITHU1212012012160162802811,38
Haut-FaysLUXNEU880808808160168,94
Haut-IttreBRANIV55050510160623,08
Haut-le-WastiaNAMDIN1101011012025,56
HautrageHAIMON101101011114014241256,94
HavayHAIMON77070710180813,33
HavelangeNAMDIN1010010010180182802815,82
HavinnesHAITOU67060620280820,00
HavréHAIMON1717017017808250251,80
HechtelLIMMAK6606061017077,61
HeerNAMDIN1101010001014,76
HeersLIMTON6807074041101120,75
HeesLIMTON2202020002026,67
HeestertWVLKOR1313013013707200206,80
HeffenANTMEC44040410150511,90
HeikruisBRABRS13130130136061901927,54
HeindonkANTMEC33030330360612,50
HeinschLUXARL14140150152021701722,37
HeistWVLBRG1819016016300304604618,78
Heist-op-den-BergANTMEC5458054054180187207233,33
HekelgemBRABRS17170170174042102115,22
HeksLIMTON46040400040428,57
HelchterenLIMMAK66060600060620,69
HeldergemOVLAAL1818018018000180189,00
Helen-BosBRALEU22020200020266,67
Helkijn (Helchin)WVLKOR990909303120124,51
HellebecqHAIATH44040420260620,69
HemelveerdegemOVLOUD4404040004049,52
HemiksemANTANT88070710010170172,08
HemptinneNAMNAM9909094041301321,31
HemptinneNAMPHI11010110120211,11
HendriekenLIMTON33030300030330,00
HenisLIMTON0100000000000,00
HennuyèresHAISOI1313013013202150159,68
Henri-Chapelle (Hendrik-Kapelle)LIEVER6909099091801822,78
HenripontHAISOI8909097071601634,78
HensiesHAIMON17170170174042102113,46
HeppenLIMHAS1101011012028,70
HeppigniesHAICHA3303033036065,36
HerbeumontLUXNEU1112011011303140146,83
HerchiesHAIMON14140140148082202212,15
HerdersemOVLAAL15160190197072602616,88
HerentBRALEU3031029029150154404423,78
HerentalsANTTUR363703613741041771785,70
HerenthoutANTTUR1922018119170173513618,37
HerfelingenBRABRS2020020020330335305336,81
HérinnesHAITOU11110110112021301316,88
Herk-de-Stad (Herck-la-Ville)LIMHAS13130130138082102124,14
Hermalle-sous-ArgenteauLIELIE3838039140420428118228,18
Hermalle-sous-HuyLIEHUY3403030003030,61
HerméeLIELIE330303707100107,35
Hermeton-sur-MeuseNAMPHI33030310140413,33
HerneBRABRS16160160161011701712,69
HéronLIEHUY10120100100001001020,83
HerquegiesHAIATH33030300030314,29
HerseauxWVLKOR1212014014808220227,10
HerseltANTTUR2222021021100103103124,22
HerstalLIELIE283202802851051790791,23
HerstappeLIMTON11010110120225,00
HertainHAITOU33030300030325,00
HertenLIMTON33030300030350,00
HerveLIEVER303017310318708711801189,18
HerzeleOVLAAL3741038038280286606611,64
HeuleWVLKOR232302322540040632658,60
HeureNAMDIN57050520270717,50
Heure-le-RomainLIELIE8808087071501510,87
HeurneOVLOUD1101010001011,61
HeusdenLIMHAS8808083031101132,35
HeusdenOVLGEN18190190198082702716,27
HeusyLIEVER440404150151901910,16
HeverBRALEU10100100100001001031,25
HeverleeBRALEU1415016016350355105120,65
HévillersBRANIV12120120121011301321,67
HeydLUXMAR91109094041301313,68
HillegemOVLAAL1618020020404240248,86
HingeneANTMEC616506206271172133113437,02
HingeonNAMNAM47040400040418,18
HivesLUXMAR55050500050516,13
HobokenANTANT242402402440040640643,09
HodeigeLIEWAR44040420260617,14
HodimontLIEVER212102302327027500502,89
HodisterLUXMAR44040410150510,64
HodyLIEHUY55050540490940,91
HoegaardenBRALEU272902812919019471485,33
HoeilaartBRABRS15150210217072802820,74
HoelbeekLIMTON77080800080861,54
HoeledenBRALEU12120120120001201241,38
HoepertingenLIMTON1212012012404160167,92
HoeseltLIMTON32330320324043603634,62
HoevenenANTANT66060600060610,00
HofstadeOVLAAL1313013013606190196,19
HofstadeBRABRS7707078081501531,91
HogneNAMDIN11010100010133,33
HognoulLIELIE1101012023032,22
HollainHAITOU880808808160167,31
HollangeLUXBAS55050510160619,35
HollebekeWVLIEP3303031014047,14
Hollogne-aux-PierresLIELIE99090926026350352,41
Hollogne-sur-GeerLIEWAR580707707140145,47
HolsbeekBRALEU14140140145051901935,19
HombeekANTMEC1213012012130132502531,65
Hombourg (Homburg)LIEVER8110606140142002015,75
HompréLUXBAS56050510160617,65
HondelangeLUXARL9909092021101118,03
HonnayNAMDIN1101010001014,35
HoogledeWVLROE434404214317017591608,31
HoogstadeWVLVEU810060630390916,36
HoogstratenANTTUR2222022022170173903912,79
Horion-HozémontLIELIE7706172028194,89
HornuHAIMON1212011112808191200,41
HorpmaalLIMTON8808083031101128,95
HorruesHAISOI21230210216062702719,01
HottonLUXMAR16170160168082402419,67
HoudemontLUXVIR33030300030323,08
Houdeng-AimeriesHAISOI424204304311011540542,82
Houdeng-GoegniesHAISOI3030031031240245505513,55
HoudremontNAMDIN22020200020212,50
HouffalizeLUXBAS1215011011707180189,94
HourNAMDIN44040410150512,20
HousseLIELIE1161018089093,27
HoutaingHAIATH20200164204042042433,80
Houtain-le-ValBRANIV7807075051201212,37
Houtain-Saint-SiméonLIELIE3303032025051,45
HoutaveWVLBRG45040410150510,42
HoutemWVLVEU20200190195052402416,00
HouthalenLIMMAK88080810190921,43
HouthemWVLIEP1213012012140142602624,07
HoutvenneANTTUR11110130133031601650,00
HouwaartBRALEU12120120122021401448,28
HouxNAMDIN22011230341513,89
HouyetNAMDIN13130130130001301313,27
HoveANTANT6606067071301322,81
Hoves (Hove)HAISOI55050530380812,70
HowardriesHAITOU22020200020266,67
HuccorgneLIEHUY4404041015058,93
HuiseOVLOUD33330330338084104114,86
HuissigniesHAIATH16160160166062202222,92
HuizingenBRABRS3503030003033,09
HuldenbergBRALEU8809091011001013,70
HulshoutANTTUR88080810190918,37
HulsonniauxNAMDIN3304040004043,96
HulsteWVLKOR171701401410010240244,63
HumainLUXMAR2302021013036,00
HumbeekBRABRS1920019019120123103131,31
HundelgemOVLOUD44040400040415,38
HuppayeBRANIV6706063039096,92
Huy (Hoei)LIEHUY69698875176200020027512767,04
HyonHAIMON890808303110112,83
IchtegemWVLOOS3940038139500508818919,02
IddergemOVLAAL7707072029094,04
IdegemOVLAAL7707070007077,69
Ieper (Ypres)WVLIEP97980932951720172265226717,55
ImpeOVLAAL660606808140148,64
IncourtBRANIV8808082021001017,86
IngelmunsterWVLROE5353105805841041990998,81
IngooigemWVLKOR990909101100102,88
IrchonwelzHAIATH1414013114180183113240,51
IsièresHAIATH77060630390914,75
IsnesNAMNAM3403030003036,38
ItegemANTMEC2424024226152173944331,16
ItterbeekBRABRS10100100100001001018,87
Ittre (Itter)BRANIV46460450455055005016,72
Ivoz-RametLIELIE3503030003033,90
IzegemWVLROE3183181561282113393947747152228881023,89
IzelLUXVIR3435031031300306106139,87
IzenbergeWVLVEU61005057071201213,04
IzierLUXMAR33030320250529,41
JabbekeWVLBRG18180190195052402415,00
JalhayLIEVER13130130136061901924,68
JalletNAMNAM2202020002029,09
JamagneNAMPHI5505055051001040,00
JambesNAMNAM2121252612768068941958,54
JamiolleNAMPHI11010110120250,00
JamioulxHAITHU5505056061101115,28
JamoigneLUXVIR14141515015110112602619,55
Jandrain-JandrenouilleBRANIV10110100102021201213,95
Jauche (Geten)BRANIV1314013013505180189,28
JaucheletteBRANIV3303031014048,33
JavingueNAMDIN7707076061301356,52
Jehay-BodegnéeLIEHUY12120120123031501515,31
JehonvilleLUXNEU13140110116061701717,71
JemappesHAIMON47533948149114612016271694,84
JemelleNAMDIN330303909120126,49
JemeppeLIELIE2425252602635136611622,12
JemeppeNAMNAM10100100107071701710,37
JeneffeLIEWAR3503032025058,77
JeneffeNAMDIN22020200020211,11
JesserenLIMTON67060600060624,00
JetteBRABRS4445043043430438608614,88
Jeuk (Goyer)LIMHAS99090912012210219,01
Jodoigne (Geldenaken)BRANIV4646044145191206326510,52
Jodoigne-Souveraine (Opgeldenaken)BRANIV9909093031201228,57
Jollain-MerlinHAITOU7708085051301325,00
JoncretHAICHA34030310140419,05
JulémontLIEVER1101012023035,66
JumetHAICHA626216641657207213611371,73
Jupille-sur-MeuseLIELIE1414341601631031470474,51
JuprelleLIELIE5506066061201220,00
Jurbise (Jurbeke)HAIMON6100606606120124,27
JuseretLUXNEU66060610170743,75
KaaskerkeWVLDIK1101010001012,94
KachtemWVLROE10100909505140145,30
Kaggevinne-AssentBRALEU8808087071501538,46
KainHAITOU171801701710010270279,64
KalkenOVLDEN2929030030606360364,53
KalloOVLNIK161701601611011270275,57
KalmthoutANTANT1717018018120123003013,22
KampenhoutBRABRS3942039039390397807850,00
KanegemWVLTIE1315013013505180187,26
KanneLIMTON12120120129092102125,61
KapellenANTANT1717017219320324925116,83
KapellenBRALEU9909091011001037,04
Kapelle-op-den-bosBRABRS11140110116061701715,60
KaprijkeOVLEEK1161161259921514184910010020060,98
KasterWVLKOR3303033036069,23
KasterleeANTTUR22220220229093103131,63
KaulilleLIMMAK6606060006065,61
KeerbergenBRALEU19190190190001901932,76
KeiemWVLDIK1415013013707200209,05
KemexheLIEWAR66060600060631,58
KemmelWVLIEP15150160163031901922,89
KemzekeOVLNIK1515013013130132602637,14
KerkhoveWVLKOR91009093031201218,75
KerkomBRALEU2202020002029,52
Kerkom-bij-Sint-TruidenLIMHAS46040400040412,12
KerkskenOVLAAL660606404100101,52
KermtLIMHAS66060630390932,14
KernielLIMTON34030320250517,86
Kersbeek-MiskomBRALEU13190110113031401426,42
KesselANTMEC2424024024200204404432,12
Kessel-LoBRALEU212102102126026470474,99
KessenichLIMMAK57050510160618,75
KesterBRABRS1313016016160163203228,07
KeumiéeNAMNAM0100000000000,00
KieldrechtOVLNIK273002602610010360365,79
KinrooiLIMMAK66060610170730,43
Kleine-BrogelLIMMAK22020200020225,00
Kleine-SpouwenLIMTON66060600060646,15
Klein-GelmenLIMTON22020210130330,00
KlemskerkeWVLOOS16160170172021901918,81
KlerkenWVLDIK55601350454412364912711817,00
KluizenOVLEEK1415014115104142452924,79
KnesselareOVLGEN353803503523023580586,96
KnokkeWVLBRG8808087071501514,02
KobbegemBRABRS34030320250523,81
KoekelareWVLDIK464604504521021660667,61
KoekelbergBRABRS323703023237340675726,54
KoerselLIMHAS4504042026065,13
KoksijdeWVLVEU7807073031001013,70
KoningshooiktANTMEC1919019019120123103129,52
KoninksemLIMTON33030320250529,41
KontichANTANT20201717118440446116220,20
KooigemWVLKOR990909202110118,27
KoolkerkeWVLBRG1516161511698451431134615917,85
KoolskampWVLTIE373702612721021471487,55
Korbeek-DijleBRALEU88080800080833,33
Korbeek-LoBRALEU55041520261714,29
KortemarkWVLDIK2626026026100103603621,95
KortenakenBRALEU57040420260613,04
KortenbergBRALEU1414014014190193303322,92
KortessemLIMTON15150140142021601620,00
KortijsLIMHAS22020210130337,50
Kortrijk (Courtrai)WVLKOR158160101504154238023838843926,17
Kortrijk-DutselBRALEU99090900090915,79
KozenLIMHAS55050500050514,71
KraainemBRABRS7707070007077,78
KrombekeWVLIEP1213010111100102012129,58
KruibekeOVLNIK61610601611090109169117050,75
KruishoutemOVLOUD5454051051160166706711,63
KumtichBRALEU8808082021001023,81
KuringenLIMHAS66050500050511,36
KuttekovenLIMTON0100000000000,00
KuurneWVLKOR2222322022160163803817,92
KwaadmechelenLIMHAS91109094041301316,67
KwaremontOVLOUD16160160160001601623,19
La BouverieHAIMON222202302323023460463,72
La GlanerieHAITOU7707075051201223,08
La GleizeLIEVER11130110114041501520,83
La HestreHAICHA151621501519019340343,50
La Hulpe (Terhulpen)BRANIV151501501517017320326,77
La LouvièreHAISOI585913601618649014651511,87
La ReidLIEVER14150140146062002037,04
La Roche-en-ArdenneLUXMAR16212017017230234004020,51
LaarLIEWAR33030310140422,22
LaarneOVLDEN303002902910010390398,92
LabuissièreHAITHU99201101114014250254,83
LacuisineLUXVIR5525718230233013150,82
LadeuzeHAIATH1010010010101110114,78
LaforêtNAMDIN88080810190936,00
LahamaideHAIATH12130120121011301319,70
LakenBRABRS12713016813841423170317455445910,23
LamainHAITOU22020210130320,00
LambermontLIEVER4504044048080,72
LambusartHAICHA3303032025050,42
LamineLIEWAR23020230350522,73
LamontzéeLIEHUY55050500050529,41
LamorteauLUXVIR81008084041201225,00
LampernisseWVLDIK2302020002028,00
LanakenLIMTON1515016016130132902916,76
Lanaye (Ternaaien)LIMTON2405058081301319,70
LandegemOVLGEN1717017017100102702710,19
LandeliesHAICHA22020213013150158,29
LandenLIEWAR550606505110113,89
LandenneLIEHUY101009096061501514,29
LandskouterOVLGEN12120120124041601672,73
LaneffeNAMPHI66060600060613,33
LangdorpBRALEU7708083031101134,38
LangemarkWVLIEP4142042042240246606610,00
LanklaarLIMTON8808085051301318,84
LanquesaintHAIATH88080800080850,00
LantinLIELIE44040410150520,83
LantremangeLIEWAR33030330360621,43
LaplaigneHAITOU5505052027078,05
LapscheureWVLBRG44040400040410,00
Lasne-Chapelle-Saint-LambertBRANIV1313012113707191205,78
LathuyBRANIV3403030003033,53
LatinneLIEWAR56050530380814,29
LatourLUXVIR610060620280844,44
Lauw (Lowaige)LIMTON69060630390918,00
LauweWVLKOR12120120128082002015,38
LavacherieLUXNEU1313013013160162902953,70
Lavaux-Sainte-AnneNAMDIN55050500050517,24
LavoirLIEHUY55050510160613,64
Le MesnilNAMPHI35030300030321,43
Le RoeulxHAISOI2020019120150153413515,77
Le RouxNAMNAM55050500050510,00
LebbekeOVLDEN656706506543043108010812,54
L'Ecluse (Sluizen)BRALEU33030330360620,69
LedeOVLAAL4040040040360367607610,48
LedebergOVLGEN515205205215015670673,75
LedegemWVLROE272702602616016420427,97
LeefdaalBRALEU22220220220002202226,19
LeerbeekBRABRS55050500050520,00
LeernesHAICHA990909120122102111,05
Leers-et-FosteauHAITHU56050510160615,38
Leers-NordHAITOU9909091011001017,86
LeestANTMEC33030310140414,29
LeeuwergemOVLAAL24020200020212,50
LeffingeWVLOOS11110110115051601614,16
LégliseLUXNEU67850540490911,11
LeignonNAMDIN7707073031001010,99
LeiseleWVLVEU20200191206062512618,98
LekeWVLDIK18180180187072502513,30
LembeekBRABRS2323023023140143703712,01
LembekeOVLEEK16160160163031901920,88
LembergeOVLGEN44040400040444,44
LendeledeWVLKOR212102102123023440446,79
LensHAIMON2223021021404250258,04
Lens-Saint-RemyLIEWAR4404043037073,68
Lens-Saint-ServaisLIEWAR1101010001015,26
Lens-sur-GeerLIEWAR1101011012021,23
Leopoldsburg (Bourg-Léopold)LIMHAS67060614014200207,43
Les AvinsLIEHUY3303035058084,06
Les BullesLUXVIR78060610170716,28
Les WaleffesLIEHUY6606062028083,65
L'EscaillièreHAITHU77070710180827,59
LesdainHAITOU680505150152002027,03
Lessines (Lessen)HAISOI383883824041041792812,93
LessiveNAMDIN22020220240428,57
LesveNAMNAM3030028028270275505529,89
LetterhoutemOVLAAL3434035035290296406420,71
LeugniesHAITHU33030310140414,81
LeupegemOVLOUD1313013013150152802817,39
LeutLIMTON86870790793038208283,67
Leuven (Louvain)BRALEU24224616325882665660566824883211,31
LeuzeHAITOU364103533827027623653,96
LeuzeNAMNAM9909097071601615,24
Leval-ChaudevilleHAITHU0100000000000,00
Leval-TrahegniesHAITHU111141101125025360363,66
LiberchiesHAICHA14140120123031501512,61
LibinLUXNEU8908089091701720,99
LichtaartANTTUR1212015015110112602628,57
LichterveldeWVLROE79800800802802810801088,19
LiedekerkeBRABRS3234031031808390394,58
LieferingeOVLAAL22020200020211,11
Liège (Luik)LIELIE77378729881737854173636177225537326267,14
Lier (Lierre)ANTMEC1691763516721694601461627363017,47
LierneuxLIEVER2929028028110113903914,13
LiernuNAMNAM44040410150514,29
LiersLIELIE2202025057075,34
LiezeleANTMEC99090900090920,93
LigneHAITOU913010010170172702713,43
LigneyLIEWAR47040400040410,53
LignyNAMNAM5505052027071,30
LilleANTTUR16160160166062202240,74
LilloANTANT5505052027072,02
Lillois-WitterzéeBRANIV10100100103031301311,40
LimalBRANIV5504154048194,62
Limbourg (Limburg)LIEVER2021102202223023450453,82
LimeletteBRANIV33030310140410,53
LimerléLUXBAS15150150150001501523,08
LimontLIEWAR2202021013037,14
Lincent (Lijsem)LIEWAR10100100102021201211,01
LindenBRALEU66060610170720,59
LinkebeekBRABRS1212012012320324404429,93
LinkhoutLIMHAS11010120230318,75
Linsmeau (Linsmeel)BRANIV44040420260613,33
LintANTANT1112010010170172702730,68
LippeloANTMEC99090900090916,67
LisogneNAMDIN77070710180818,60
LissewegeWVLBRG21210201210002012120,79
Lixhe (Lieze)LIELIE5505052027078,24
LoWVLDIK1617016016150153103121,23
LobbesHAITHU272712702748048750759,59
LochristiOVLGEN3737037037190195605624,67
LodelinsartHAICHA283063103124529555601,76
LoenhoutANTANT2020018018130133103127,43
LokerWVLIEP10100120125051701716,50
LokerenOVLNIK11011523110511517510185285153007,92
LoksbergenLIMHAS9909095051401443,75
LombardsijdeWVLOOS33030330360622,22
LombiseHAIMON44040400040410,81
LommelLIMMAK13130130133031601611,94
LompretHAITHU2202020002027,69
LomprezLUXNEU10100100102021201221,43
LoncinLIELIE33030320250515,15
LonderzeelBRABRS34340340345053903922,41
LongchampsLUXBAS10140100104041401427,45
LongchampsNAMNAM2302021013039,09
LonglierLUXNEU9909092021101112,94
LonguevilleBRANIV10100100100001001024,39
LongvillyLUXBAS9909093031201214,46
LonzéeNAMNAM9909098081701716,67
LoonbeekBRALEU11010100010112,50
LoppemWVLBRG1919017017400405705726,64
LorcéLIEHUY450404370374104157,75
LotenhulleOVLGEN2929029029808370377,52
Louette-Saint-DenisNAMDIN16160170170001701743,59
Louette-Saint-PierreNAMDIN3603030003038,57
LoupoigneBRANIV660606606120123,08
LouveignéLIELIE9909097071601614,16
LovendegemOVLGEN3132028028250255305316,93
LovenjoelBRALEU55050510160626,09
LovervalHAICHA2202021013035,45
LoyersNAMNAM5503038081101121,15
LubbeekBRALEU17210160165052102119,09
LuingneWVLKOR1010010010707170179,60
LummenLIMHAS15150150156062102116,03
LustinNAMNAM10120909250253403418,89
LuttreHAICHA550505707120122,46
Maarke-KerkemOVLOUD1414014014200203403414,91
MaaseikLIMMAK2528025025370376206212,06
MabompréLUXBAS13230130138082102138,18
MachelenBRABRS3303035058085,19
MachelenOVLGEN2931029029160164504519,23
MaconHAITHU5252045247446508989766,90
MacquenoiseHAITHU4747043144491059921110363,98
MaffeNAMDIN5505057071201230,77
MaffleHAIATH77052730382101,82
MaillenNAMNAM44040440480815,38
MainvaultHAIATH1720017017140143103119,87
MaisièresHAIMON66060620280810,53
MaissinLUXNEU15170141153031711834,62
MalLIMTON3303033036066,19
MaldegemOVLEEK7881072108299741731718425530,83
MalderenBRABRS2828026026201214614740,87
MalempréLUXMAR55050500050523,81
Malèves-Sainte-Marie-WastinesBRANIV16180160164042002036,36
MalonneNAMNAM151501501512012270277,61
MalvoisinNAMDIN661060620280836,36
ManageHAICHA99490913013220222,12
MannekensvereWVLOOS36030310140414,81
MaransartBRANIV3303030003031,95
MarbaisBRANIV171701701713013300307,32
MarbaixHAITHU77070710180816,67
Marche-en-FamenneLUXMAR171901431732032463498,05
Marche-les-DamesNAMNAM44060630390911,25
Marche-lez-EcaussinnesHAISOI1212012012505170174,89
Marchienne-au-PontHAICHA373748440448508512901291,61
MarchinLIEHUY151601501512012270271,48
MarchipontHAIMON11010100010150,00
MarchoveletteNAMNAM3303031014046,15
MarcinelleHAICHA373841390398108112001203,18
MarcourtLUXMAR91009092021101120,00
Marcq (Mark)HAISOI15150160165052102120,59
MarenneLUXMAR4504040004047,41
MariakerkeOVLGEN11114911010010191207,63
MariakerkeWVLOOS1313013013505180188,04
MariekerkeANTMEC7707076061301325,00
MariembourgNAMPHI8868084041201211,21
MarillesBRANIV66060620280811,59
MarkeWVLKOR66060614014200206,27
MarkegemWVLTIE4404040004043,33
MarneffeLIEHUY22020210130310,00
MarquainHAITOU44040430370712,28
MartelangeLUXARL101120909100101901919,79
MartenslindeLIMTON44050500050550,00
Martouzin-NeuvilleNAMDIN11010120230342,86
MasbourgLUXMAR33030330360631,58
Masnuy-Saint-JeanHAIMON9909093031201216,67
Masnuy-Saint-PierreHAIMON3303030003037,32
MassemenOVLDEN2223022022505270277,83
MassenhovenANTANT55040410150522,73
Matagne-la-GrandeNAMPHI4405050005055,49
Matagne-la-PetiteNAMPHI33030330360620,00
MaterOVLOUD2630026127101113623810,83
MaubrayHAITOU13130130130001301332,50
MauldeHAITOU14140140141011501521,43
MaurageHAISOI1111011011505160161,53
MazéeNAMPHI33030330360610,34
MazenzeleBRABRS14150131144041711831,03
MazyNAMNAM443404707110112,03
MéanNAMDIN33030320250523,81
Mechelen (Malines)ANTMEC12161227233718555127318187918972536634317035,47
Mechelen-aan-de-MaasLIMTON10100120121011301320,63
Mechelen-Bovelingen (Marlinne)LIMTON550505120121701711,41
MeeffeLIEWAR413040410150513,51
Meensel-KiezegemBRALEU78070720290927,27
MeerANTTUR91009095051401419,72
MeerbeekBRALEU55050500050533,33
MeerbekeOVLAAL28310280289093703710,72
MeerdonkOVLNIK1617016016190193503510,36
MeerhoutANTTUR4547042042270276906923,63
MeerleANTTUR2323020020110113103124,80
MeeswijkLIMTON26260250253032802850,91
MeetkerkeWVLBRG23020220240414,29
MeeuwenLIMMAK16170160162021801833,33
MehaigneNAMNAM44040400040414,29
MeigemOVLGEN15150150155052002032,26
MeilegemOVLOUD33030310140416,00
MeiseBRABRS1616015015130132802820,14
Meix-devant-VirtonLUXVIR1215012012131142512630,95
Meix-le-TigeLUXARL55050500050523,81
MeldenOVLOUD14140140142021601619,28
MeldertOVLAAL23230230237073003040,00
MeldertLIMHAS5505055051001027,03
MeldertBRALEU66060630390920,45
MelenLIELIE55106067071301319,70
Mélin (Malen)BRANIV8808080008085,56
MelkwezerBRALEU33030300030320,00
MelleOVLGEN3233432133296356176811,76
MelleryBRANIV3303030003034,76
MellesHAITOU44040420260633,33
MelletHAICHA5506063039098,82
MellierLUXNEU11120909110112002030,77
MelsbroekBRABRS770707160162302330,26
MelseleOVLNIK313103013182183112211424,68
MelsenOVLGEN33030320250520,00
MembachLIEVER2202021013035,56
MembreNAMDIN11010110120210,00
MembruggenLIMTON66060620280833,33
MendonkOVLGEN22020200020225,00
Menen (Menin)WVLKOR69690607671172119177918612,14
Merbes-le-ChâteauHAITHU10120100109091901915,83
Merbes-Sainte-MarieHAITHU1921018018360365405458,06
MerchtemBRABRS2626026026150154104117,90
MerdorpLIEWAR8808082021001014,93
MereOVLAAL1617016016505210212,76
MerelbekeOVLGEN1919021021530537407423,05
MerendreeOVLGEN1919017017240244104126,11
MerkemWVLDIK424504204214014560569,18
MerksemANTANT29293134034120131331541316713,82
MerksplasANTTUR12120110118081901920,88
MerlemontNAMPHI1101010001010,88
Mesen (Messines)WVLIEP16160160166062202218,03
Meslin-l'EvêqueHAIATH16170160167072302325,00
Mesnil-EgliseNAMDIN2302020002026,45
Mesnil-Saint-BlaiseNAMDIN7707073031001023,26
MespelareOVLDEN44050500050518,52
MessancyLUXARL22220220223032502519,53
MesselbroekBRALEU66060600060646,15
MesvinHAIMON2202020002021,27
MettetNAMNAM2626026026181194414514,06
MeulebekeWVLTIE67670660664174810771144,77
MeuxNAMNAM16160160164042002020,62
Mévergnies-lez-LensHAIATH3303031014041,13
MichelbekeOVLOUD88080810190911,69
MicherouxLIELIE1101015056060,40
MiddelburgOVLEEK8808082021001015,38
MiddelkerkeWVLOOS1212212012320324404421,89
MiécretNAMDIN990909100101901943,18
Mielen-boven-AalstLIMHAS35030310140410,53
MignaultHAISOI10110100103031301313,13
MillenLIMTON55050510160628,57
MilmortLIELIE444404150151901913,01
MinderhoutANTTUR55050520270735,00
ModaveLIEHUY3303034047074,58
Moelingen (Mouland)LIELIE33030300030313,64
MoenWVLKOR2222022022707290296,08
MoerbekeOVLAAL9909092021101128,95
MoerbekeOVLGEN363603503530030650658,38
MoereWVLOOS10100100108081801815,93
MoerkerkeWVLBRG2931027128130134014112,09
MoerzekeOVLDEN262792602636036620628,15
MohaLIEHUY880808808160163,14
MohivilleNAMDIN7707077071401433,33
MoigneléeNAMNAM2215707100101701722,37
MoircyLUXNEU44040440480838,10
MolANTTUR5051351051440449509514,50
MolenbaixHAITOU12130120122021401417,07
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS328333453375133881083111094145824148211,59
Molenbeek-WersbeekBRALEU912090900090927,27
MolenbeerselLIMMAK15160150153031801830,51
MollemBRABRS66060610170720,59
MomalleLIEWAR7707073031001018,52
MomigniesHAITHU515204704798101081451015564,58
Monceau-en-ArdenneNAMDIN77070700070731,82
Monceau-ImbrechiesHAITHU4344203173882211031132814189,81
Monceau-sur-SambreHAICHA192011901934034530532,31
Mons (Bergen)HAIMON1681732817031732392241409541411,34
Mons-lez-LiègeLIELIE3303036069091,91
MonstreuxBRANIV22020230350529,41
MontLUXBAS67060630390921,43
MontNAMDIN22020200020214,29
MontbliartHAITHU15154130138082102123,08
MontegnéeLIELIE88080819019270270,95
MontenakenLIMHAS6140606110111701717,00
Mont-GauthierNAMDIN55050530380820,51
Montignies-le-TilleulHAICHA222202502529029540548,53
Montignies-lez-LensHAIMON8908086061401422,22
Montignies-Saint-ChristopheHAITHU8808084041201246,15
Montignies-sur-RocHAIMON12120120124041601618,60
Montignies-sur-SambreHAICHA47516471485605610311042,06
MontlebanLUXBAS66060610170726,92
Montroeul-au-BoisHAITOU91009094041301320,00
Montroeul-sur-HaineHAIMON55050510160612,24
Mont-Saint-AndréBRANIV11120100102021201219,05
Mont-Saint-AubertHAITOU11110110111011201221,43
Mont-Sainte-AldegondeHAITHU550505606110113,87
Mont-Saint-GuibertBRANIV1620191601620020360368,33
Mont-sur-MarchienneHAICHA151551311418018311322,22
MontzenLIEVER1010010010909190193,91
MoorselOVLAAL2431024024303270276,29
MoorseleWVLKOR222301721920020372395,64
MoorsledeWVLROE484904624843043892917,47
MoortseleOVLGEN57050520270710,61
MopertingenLIMTON14140140142021601638,10
MoregemOVLOUD55032540472917,65
MoresnetLIEVER6606066061201210,00
MorhetLUXBAS56050520270720,00
MorialméNAMPHI8810808270273503521,08
MorkhovenANTTUR8808084041201221,05
Morlanwelz-MariemontHAITHU262752802836137641651,45
MormontLUXMAR8808085051301328,89
MornimontNAMNAM2202023035054,07
MortierLIELIE330303909120123,26
MortrouxLIELIE2202023035056,76
MortselANTANT2021019120630638218322,07
MorvilleNAMPHI1401011012024,44
MoulbaixHAIATH9908198081611731,48
MourcourtHAITOU11110110117071801817,82
Mouscron (Moeskroen)WVLKOR91940901911250125215121612,34
MoustierHAIATH12120120127071901916,38
MoustierNAMNAM890819303111121,63
MoxheLIEWAR44060620280817,39
MozetNAMNAM1414015015120122702715,00
MuizenBRABRS2021019120130133213324,63
MullemOVLOUD4504040004044,04
MunkzwalmOVLOUD18210180183032102114,48
MunoLUXVIR11120110115051601618,39
MunsterbilzenLIMTON13130130130001301326,00
MunteOVLGEN2323023023180184104137,27
MussonLUXVIR1213011011000110113,79
Mussy-la-VilleLUXVIR8807070007078,05
MyLUXMAR4404047071101120,75
NaastHAISOI12120120128082002019,80
NafraitureNAMDIN22020210130315,79
NalinnesHAITHU1616016016240244004026,14
NamêcheNAMNAM1101011012020,50
Namur (Namen)NAMNAM16817278180918943210442612196319,74
NandrinLIEHUY12120120126061801820,00
NaninneNAMNAM660505150152002026,32
NaoméNAMDIN33030300030315,79
NassogneLUXMAR24244260268083403434,69
NatoyeNAMDIN990120120001201211,32
NazarethOVLGEN3232033033170175005024,63
NéchinHAITOU1212012012100102202211,40
NederboelareOVLAAL33030320250515,15
NederbrakelOVLOUD848408408430030114011416,17
NederenameOVLOUD99090900090930,00
NederhasseltOVLAAL8808081019093,75
NederokkerzeelBRABRS15150170174042102129,17
Neder-over-HeembeekBRABRS770808160162402415,29
Nederzwalm-HermelgemOVLOUD9909095051401416,87
NeerharenLIMTON23020210130318,75
NeerhespenLIEWAR44040400040422,22
NeerheylissemBRALEU14140140140001401417,50
NeerijseBRALEU11110110110001101122,92
NeerlandenLIEWAR44040400040426,67
NeerlinterBRALEU25260250255053003031,25
NeeroeterenLIMMAK2626029029290295805838,41
NeerpeltLIMMAK22220202226062622828,57
NeerrepenLIMTON22020200020250,00
NeervelpBRALEU36030320250517,24
NeerwindenLIEWAR22020210130321,43
NeigemOVLAAL10100140142021601612,50
NeremLIMTON22020210130330,00
NessonvauxLIELIE4404044048082,16
NethenBRANIV12120120129092102125,00
NettinneNAMDIN15010100010110,00
NeufchâteauLIEVER5505052027079,59
NeufchâteauLUXNEU17183918018390395705714,54
NeufmaisonHAIMON11120130139092202247,83
NeufvillesHAIMON2728027027240245105123,94
NeuvilleNAMPHI5505050005053,85
Neuville-en-CondrozLIEHUY990808170172502544,64
Neuville-sous-HuyLIEHUY22020200020266,67
NeveleOVLGEN4754046046230236906914,90
NielANTANT242502522737037622646,98
Niel-bij-Sint-TruidenLIMHAS460404606100104,44
NieuwenhoveOVLAAL10100100100001001011,11
NieuwenrodeBRABRS8808084041201224,49
NieuwerkerkenOVLAAL20200220222022402430,00
NieuwerkerkenLIMHAS22020200020220,00
NieuwkapelleWVLDIK10100100100001001014,71
Nieuwkerke (Neuve-Eglise)WVLIEP2222022022130133503515,70
Nieuwkerken-WaasOVLNIK959508814102175131882632729047,39
NieuwmunsterWVLBRG44040410150516,13
Nieuwpoort (Nieuport)WVLVEU27311525126400406516611,89
NieuwrodeBRALEU21210210211012202245,83
NijlenANTMEC13130130138082102112,80
Nil-Saint-Vincent-Saint-MartinBRANIV1313010010140142402419,67
NimyHAIMON161601601613013290292,76
NinoveOVLAAL444404404441041850854,43
NismesNAMPHI45451545146193112042381225066,49
Nivelles (Nijvel)BRANIV515156542562390239293229512,55
NivesLUXBAS78070720290911,84
NobressartLUXARL11180110117071801829,03
NodebaisBRANIV5605050005059,80
NoduwezBRANIV81108085051301316,46
NoirchainHAIMON1101011012020,35
NoirefontaineLUXNEU66205059091401423,73
NoisseuxNAMDIN35030320250519,23
NokereOVLOUD19200190193032202220,75
NollevauxLUXNEU67060620280836,36
NoorderwijkANTTUR77070720290915,25
NoordschoteWVLDIK33030300030311,54
NossegemBRABRS991511213420425325569,62
NouvellesHAIMON0200000000000,00
NovilleLIEWAR11010100010110,00
NovilleLUXBAS67060610170714,58
Noville-les-BoisNAMNAM1414014014240243803828,57
Noville-sur-MéhaigneBRANIV8808082021001018,18
NukerkeOVLOUD151501301312012250258,04
ObaixHAICHA990100105051501517,65
ObigiesHAITOU10100100101011101128,95
ObourgHAIMON990808404120123,06
OchampsLUXNEU99010010210213103144,29
OcquierLIEHUY11110110117071801814,29
OdeigneLUXMAR12010100010116,67
OedelemWVLBRG3940037239370377427615,29
OekeneWVLROE5504044048082,09
OelegemANTANT1919019120130133213338,82
OeselgemWVLTIE55050540490925,71
OetingenBRABRS1718018018250254304320,48
OeudeghienHAISOI16160170177072402424,49
OevelANTTUR12120120123031501522,73
OffagneLUXNEU2121021021100103103156,36
OgyHAISOI7709091011001025,00
OhainBRANIV17190170176062302310,85
OheyNAMNAM9909093031201215,79
Oignies-en-ThiéracheNAMPHI9909095051401431,82
Oisquercq (Oostkerk)BRANIV2202020002027,69
OizyNAMDIN22020200020211,76
OkegemOVLAAL7708081019094,17
OlenANTTUR1820016016110112702723,28
Oleye (Liek)LIEWAR660707140142102132,31
Ollignies (Woelingen)HAISOI1620016016120122802822,58
Olloy-sur-ViroinNAMPHI1718017017250254204221,54
OlmenANTTUR89080810190914,75
OlneLIEVER1111013013606190194,63
OlseneOVLGEN13131013013440445705732,02
OmalLIEWAR2202021013032,13
Ombret-RawsaLIEHUY89010010606160164,97
OmezéeNAMPHI11010100010111,11
OnLUXMAR3403031014047,55
OnhayeNAMDIN6606064041001024,39
OnkerzeleOVLAAL9909090009097,69
OnneziesHAIMON1212012012120122402436,36
OnozNAMNAM33030310140418,18
Onze-Lieve-Vrouw-LombeekBRABRS15150150152021701718,89
Onze-Lieve-Vrouw-WaverANTMEC2222019019160163503522,01
OoigemWVLTIE7707077071401422,22
OoikeOVLOUD13130120121011301317,81
OombergenOVLAAL13130160162021801815,79
OorbeekBRALEU2202020002025,56
OordegemOVLAAL242402202217017390396,62
OorderenANTANT77070720290912,00
OostakkerOVLGEN3839038038261276416529,41
OostduinkerkeWVLVEU12120120127071901917,92
OosteekloOVLEEK1718017017100102702725,00
Oostende (Ostende)WVLOOS12313017214521473610361506250820,78
OosterzeleOVLGEN3636040141160165615719,52
OosthamLIMHAS101108083031101120,37
OostkampWVLBRG5050049150310318018111,36
OostkerkeWVLBRG780707303100109,01
OostkerkeWVLDIK33030300030321,43
OostmalleANTANT8907074041101116,42
OostnieuwkerkeWVLROE222201901924024430438,02
OostrozebekeWVLTIE363603403427027610617,36
OostvleterenWVLIEP22230220224042602615,57
OostwinkelOVLGEN550415426831127,50
OpbrakelOVLOUD1515016016404200207,91
OpdorpOVLDEN81008085051301314,44
OpglabbeekLIMHAS55050520270725,93
OpgrimbieLIMTON55050500050515,15
Ophain-Bois-Seigneur-IsaacBRANIV15150141156062012121,88
OphasseltOVLAAL16220160160001601613,01
OpheersLIMTON1201010001017,14
OpheylissemBRALEU8808081019094,89
OphovenLIMMAK11110100105051501524,19
OpitterLIMMAK44040420260614,63
OplinterBRALEU17200160161011701729,31
OpoeterenLIMMAK8808084041201234,29
OpontLUXNEU4504046061001017,86
OpprebaisBRANIV14140140147072102117,65
OppuursANTMEC77070720290913,64
OpvelpBRALEU77070700070738,89
OpwijkBRABRS3944038038190195705730,16
OrbaisBRANIV77070710180822,86
OrchimontNAMDIN3503030003037,50
OrcqHAITOU33030310140425,00
OrdingenLIMHAS34030300030323,08
OretNAMPHI3303032025054,46
Oreye (Oerle)LIEWAR7707075051201215,00
OrgeoLUXNEU14140140145051901920,88
OrmeigniesHAIATH78060600060612,00
Orp-le-GrandBRANIV1415014014808220224,94
OrroirOVLOUD44040430370720,59
Orsmaal-GussenhovenBRALEU10100100100001001029,41
OrthoLUXMAR13130130130001301324,53
OstichesHAIATH10100100106061601625,40
OtegemWVLKOR16160160167072302310,90
OteppeLIEHUY890808303110118,94
Othée (Elch)LIELIE1313013013240243703741,11
Otrange (Wouteringen)LIMTON33030300030318,75
OttenburgBRALEU11110140145051901934,55
OttergemOVLAAL1717017017180183503524,31
OttigniesBRANIV131310140147072102114,09
OudegemOVLDEN1515015015404190194,17
OudekapelleWVLDIK33030300030312,50
Oudenaarde (Audenarde)OVLOUD555528540541060106160016015,41
OudenakenBRABRS910090900090964,29
OudenburgWVLOOS1919018018100102802815,73
Oud-HeverleeBRALEU88080800080832,00
Oud-TurnhoutANTTUR121201101125227362386,99
OuffetLIEHUY990909404130133,39
OugréeLIELIE111171101119019300300,60
OupeyeLIELIE4404045059092,59
OuterOVLAAL2828028028909370378,96
OutrelouxheLIEHUY1101012023037,69
OutrijveWVLKOR6606062028082,62
OuwegemOVLOUD2020020020120123203233,68
OverboelareOVLAAL1922018018210213903915,98
OverhespenLIEWAR1101010001014,76
OverijseBRABRS49491849150360368518618,03
OvermereOVLDEN2525025025808330336,73
OverpeltLIMMAK1313013013505180182,97
OverrepenLIMTON24020200020220,00
OverwindenLIEWAR22020200020211,11
PaalLIMHAS17200160164042002032,26
PailheLIEHUY22011220231416,67
PaliseulLUXNEU3436833033180185105128,33
PamelBRABRS2426024024606300307,14
Papignies (Papegem)HAISOI57050510160611,32
ParikeOVLOUD4404040004047,27
PassendaleWVLIEP2525026026230234904926,49
PatigniesNAMDIN33030300030317,65
PâturagesHAIMON27271530030310316106111,23
PaulatemOVLOUD11010110120211,76
PecqHAITOU18180180189092702721,95
PeerLIMMAK25250250258083303316,75
PeissantHAITHU11111212012200203203243,24
Pellaines (Pellen)LIEWAR2202020002025,41
PellenbergBRALEU44040400040428,57
PepingenBRABRS1919020020170173703727,61
PepinsterLIEVER4404043037070,57
PerkBRABRS6606064041001020,41
PéronnesHAISOI1919121901911011300303,18
PéronnesHAITOU991013013670678008029,30
PéruwelzHAITOU54565533565115210441083,80
PervijzeWVLVEU13130120123031501514,29
PerwezNAMNAM55050530380830,77
Perwez (Perwijs)BRANIV232302302314014370377,86
PescheNAMPHI1111011011260263703732,17
PessouxNAMDIN9909094041301328,89
Petegem-aan-de-LeieOVLGEN121301201210010220229,61
Petegem-aan-de-ScheldeOVLOUD17170170178082502520,00
PetignyNAMPHI1111010010100102002019,80
Petite-ChapelleNAMPHI23020260680844,44
Petit-Enghien (Lettelingen)HAISOI2024621021390396006011,93
Petit-FaysNAMDIN22020200020220,00
Petit-HalletLIEWAR22020200020212,50
Petit-RechainLIEVER66060610010160162,61
Petit-Roeulx-lez-BraineHAISOI10100100103031301326,00
Petit-Roeulx-lez-NivellesHAICHA22020200020215,38
Petit-ThierLUXBAS44040400040419,05
PeutieBRABRS44040440480812,50
PhilippevilleNAMPHI1515414115120122612712,50
PiétonHAICHA5525054049092,00
Piétrain (Petrem)BRANIV12130120121011301311,82
PiétrebaisBRANIV55050510160617,14
PipaixHAITOU29310290293033203229,91
PiringenLIMTON22020210130315,79
PironchampsHAICHA22020240460613,33
PittemWVLTIE313303113216016471485,05
PlainevauxLIELIE3303031014045,71
PlancenoitBRANIV3303034047073,70
PloegsteertWVLIEP1718017017120122902915,18
PoederleeANTTUR88080800080819,51
PoekeOVLGEN9908196061411517,05
PoeseleOVLGEN66050530380824,24
PollareOVLAAL66060600060618,18
PolleurLIEVER10100100106061601620,51
PollinkhoveWVLDIK13130110112021301313,54
PommeroeulHAIATH1010590914014230235,34
PondrômeNAMDIN1101010001010,30
Pont-à-CellesHAICHA1212012012180183003012,10
PontillasNAMNAM45040410150535,71
PoperingeWVLIEP64760593624104110031036,88
PoppelANTTUR77070720290919,15
PopuellesHAITOU55050500050522,73
PorcheresseLUXNEU1212011011340344504572,58
PorcheresseNAMDIN11010100010112,50
PottesHAITOU12120120123031501515,96
PoucetLIEWAR44040400040415,38
PoulseurLIEHUY770707606130133,51
PoupehanLUXNEU110101200202102150,00
PoussetLIEWAR66060610170717,50
PreslesHAICHA6607073031001012,05
ProfondevilleNAMNAM1111012012270273903927,46
ProvenWVLIEP25250250256063103129,25
PryNAMPHI44040400040411,76
PulderbosANTANT55050510160622,22
PulleANTANT880808100101801830,51
PurnodeNAMDIN3303031014049,76
PussemangeLUXNEU44040400040413,33
PutteANTMEC4040041041180185905926,82
PuursANTMEC3338036036460468208219,66