census_1900_2.jpg
fig1.jpg
fig2.jpg
fig3.jpg
lokstat_2.jpg

De Belgische samenleving in historische tellingen


Loading content, please wait..

loading..

Uitslagen > Uitslagen per nijverheidstak  >  Sector LEDER- EN HUIDENNIJVERHEID: Uitslagen per subsector >  Subsector Fabricage van vellen handschoenen: Uitslagen per nijverheidsgroep >  Nijverheidsgroep Handschoenen (produktie van) [huisnijverheidondernemers]: Uitslagen

 

Nijverheidstelling 1896

- gegevens in oranje zijn aanklikbaar -

Nijverheidsgroep Handschoenen (produktie van) [huisnijverheidondernemers]: Uitslagen


Gemeenten Prov. Adm. Arr. Bedrijven Personeel
In werking Totaal PK motoren Niet−arbeiders Arbeiders Totaal
Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal Mannen Vrouwen Totaal % alle nijver- heden
Aalst (Alost)OVLAAL1100110000110,01
Antwerpen (Anvers)ANTANT3301010001010,00
Brussel/BruxellesBRABRS2626044549671041711111092200,62
DenderhoutemOVLAAL1101010001010,10
Elsene/IxellesBRABRS5506066612126180,21
EtterbeekBRABRS2201211351429363431063,84
Forest/VorstBRABRS22030321728247311,77
Gent (Gand)OVLGEN3303030003030,01
JetteBRABRS11021301515216183,11
Leuven (Louvain)BRALEU1101011012020,03
Li?ge (Luik)LIELIE1101010001010,00
Molenbeek-Saint-Jean/Sint-Jans-MolenbeekBRABRS2202025057070,05
OvermereOVLDEN1100000000000,00
Roeselare (Roulers)WVLROE440718303101110,23
Saint-Gilles/Sint-GillisBRABRS11030321214512170,18
Saint-Josse-ten-Noode/Sint-Joost-ten-NodeBRABRS660342368379162117811983,47
Schaarbeek/SchaerbeekBRABRS33071817522246300,37
Overige gemeenten0000000000000,00
Totaal63630127121392562705263832826650,06